Reklama

pátek 2. dubna 2021

Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit


Petr Štěpánek

2. 4. 2021  EUroportál

Obrana Pavla Černockého

Kdo je Pavel Černocký? Zpěvák skupiny Donald z dřevních dob českého bigbeatu, přezdívaný český Mick Jagger, první československý discjockey, milovník Elvise Presleyho a dodnes prezident jeho českého fanklubu, po sametové revoluci též novinář, komentátor, mediální poradce, autor knihy Takoví jsme byli, v současnosti důchodce, který se mimo jiné baví tím, že čtvrtek co čtvrtek vysílá své „hovory z gauče“, kam si zve různé hosty, celoživotní amerikanofil, bratr slavnější sestry Petry, alias Saxany.
A v posledních dnech také kandidát do Rady České televize, ba možná dokonce horký kandidát, neboť z původně 56 nominantů jej Volební výbor posunul mezi 12 finalistů, o kterých bude v dubnu hlasovat celá sněmovna. To si ovšem dovolil dost.


A tak „majitelé“ České televize okamžitě spustili tradiční povyk. Je to stále stejná parta, stále stejná jména, můžeme jim říkat třeba havloidi, pravdoláskaři, pražská kavárna, věční petenti nebo jakkoli jinak. Na tom nesejde. Považují se za majitele jedné jediné vyvolené a správné pravdy, pouze oni vědí, kdo je a kdo není osobnost, pročež žijí v přesvědčení, že pouze oni a jen oni mají patent na to, kdo může a kdo nesmí kamkoli kandidovat, zvláště pak do mediálních rad.

Běda, když se vyskytne kdokoli, kdo se jim nelíbí, kdo by mohl ohrozit jejich vliv, kdo by mohl narušit jejich veřejnoprávní penězovody. Hnedle se rozjede denunciační kampaň. Zaplaví spřátelená média, organizují petice, píšou dopisy poslancům, žádná podpásovka není tak nízká, aby se nemohla použít. Ostatně mám s tím osobní zkušenost. Také Hana Lipovská, Xaver Veselý či pár dalších by mohli vyprávět.

Sami sebe tihle týpci považují za demokraty, ale jakmile není po jejich, demokracie jde stranou a na světlo boží se prodere jejich pravá podstata. Ve skutečnosti to jsou mentální bolševici, možná přesněji neobolševici, neboť žijí v přesvědčení, že když mají většinu, tedy alespoň v České televizi a ve spřátelených médiích ji pořád ještě mají, tak všichni musí pěkně po bolševicku skákat, jak oni, a právě jen oni, pískají.

Čeho se Pavel Černocký dopustil, že nyní vystartovali proti němu? Je to opravdu na pováženou. Říká otevřeně své názory. Strašné! To si tedy 32 let po velké sametové fakt dovoluje dost. Hrrr na něj!

Neznám žádnou jinou skupinu lidí, u které je tak propastný rozdíl mezí tím, jak vysoké mínění oni sami o sobě mají, a tím, jací ve skutečnosti jsou. A propos. Tak mě tak napadá. Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes?

Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit.


69 komentářů :

 1. Sám nejvyšší vyžírka, zloděj a lhář Havel měl v prosinci 89 "krásný" projev o tom, že do žádného paktu nevlezeme, že zlodějský kapitalizmus nechce a koho mohlo napadnout, že je to takový křivák včetně sebranky kolem něj !! Stejně jako agent CIA Gorbačov sliboval "perestrojku" socializmu až ke zločineckému kapitalizmu !! Používat dnes slovní spojení "Něžná revoluce " pro sprostý puč by mělo být dnes stíháno !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9/11
   Toniku a jinak doma všichni zdrávi, hlavička té nebolí??
   Proč se ptám, napsat o Gorbačovovi, jako o agentu CIA,tak teplota je více jak 40 stupňů.
   Jinak děkuji panu HAVLOVI za krásných 30 let života, bez vlády rudých darebàku. Stihani by měli být takoví komouši jako ty.toniku.

   Smazat
  2. Ono to slovo “něžná” či “sametová” vyjadřuje, že komouši neviseli po vzoru nacistů nebo nešli ke zdi jako v Rumunsku. Ovšem to, že estébáci a komouši měli tehdy nejlepší pozici, o tom není pochyb. Někteří z nás tehdy do toho jimi ovládaného vlaku stihli naskočit jako spolucestující první třídy, jiní zůstali brečet na nádraží. A budou tam zklamání brečet až do smrti, a přemýšlet, kde se stala chyba. Odpověď je v knížce “Who moved my cheese?” - “Kam zmizel můj sýr?” Kratičká a naprosto výstižná. Hezké Velikonoce.

   Smazat
  3. 9.33 já mu taky děkuji!

   Smazat
  4. Tebe Uknowne hlava nikdy bolet nebude, protože blb zalezlý v americké zadnici mozek nemá !! Podle tebe byl vlastizrádce Gorbačov přesvědčený komunista jako generální tajemník KSSS nebo hlupák či zkorumpovaný gauner ??

   Smazat
  5. A jaké jsou výsledky po sametovce ? Co ty třetinové
   platy a důchody ? Už se nejde koupit ani byt - jsou předražené. Co ta zkorumpovaná justice,privatizovaná voda,zprasené školství,rozdělení lidí na oligarchii,její sluhy a ty ostatní ? O takovém konci sametovky její sponzoři nemluvili. Nejhorším se zdá riziko zatažení do války petříčky a debily v senátu.

   Smazat
  6. V Davosu dal pan pry "car" Putin signal,ze nesouhlasi s rabovanim

   a okradanim obyvatelu planety majiteli velkch penez,pricemz to formuloval,ze kdyz si obcane volici nedaji pozor budou straslive trpet.

   CO KONKRETNE MYSLEL NAM HNED PREDVEDL NAS PARLAMENT!

   Tito nasi pry "zastupci"dali svym volicum,zcela zakerne nejprve zakon o POLICEJNIM STATU!!

   Je formulovan tak,ze i kdyz si nekdo precte !100!x nepozna o co se jedna a ani nasi zastupci to nepoznali!
   A mame tu hned k tomu dalsi straslive hlasovani o čipu do obcanky obsahujiciho otisky vasich prstu.
   Tedy ne oni jsou zlocinci,ale timto hlasovanim viditelne udelali zlocince ze svych volicu.
   Dosud totiz museli davat otisky prstu jen zlocinci.
   Co to bude znamenat si volici dodnes neuvedomuji (je to totiz znovu za jejich zady)a spokojene pry tleskaji,ze se nikdy nemeli tak dobre!

   JE JIM TOTIZ KRADENO VSECHNO.SVOBODA DEMOKRACIE,ALE BRZO I HOTOVOST,Dostanou za ni plastik karticku!!

   Tj fakticky jim budou ukradeny vsechny penize.
   Je to dalsi "cinkani klici" davu,ktery nesmi byt varovan co vlastne volbou takovych zastupitelu cini!
   Ti kteri by stejne jako tehdy mohli varovat to nedelaji pry nesmi.

   BYLI BY TOTIZ USLAPANI PODVEDENYM A OHLUPENYM DAVEM,jakby se to mohlo stat tehdy!

   Pirati jsou v prvnich radach tento policejni stat s radosti podporovat dale dale a chteji proto dal krast hlasy volicu.
   Jak pro tento teror hlasovali je treba dat nebohe ohlupene OS bezpodminecne najevo a proto.

   VOLTE NANUCOVATSKE PIRATY A JEJICH SPOJENCE a uvidite vsechny svate!

   Boze cara chran!

   Smazat
  7. Krteček 13:35
   Tedy nemohu říci, že by se mi otisky prstů líbily. Od vás čtu o tom prvně. To je skutečně odhlasováno?

   Mimochodem. Byl jste někdy v USA? Tam vám sejmou otisky prstů hned na pasové kontrole na letišti. A kopírují si vasí oční duhovku. A kdybyste byl zločinec, tak se tam samozřejmě vůbec nedostanete. Amerika náš vzor, že Unknowne? Jak se ti to líbí, když tam nepochybně často lítáš? Jakou leteckou společnost preferuješ?

   Smazat
  8. Pane ANONYME 14/29,stejne jako dalsim obcanum volicum i vam

   nemuze byt jasne co za prasarnu vyvedli nasi "zastupci"tim,ze dali do zakona o obcanskem prukazu,vynuceni otisku v čipu 10 prstu.
   Povazuji tim 8 395 142 voliu za uplne blby,ze je za to zvolili a oni si s bezmocnou Obcansku spolecnosti (OS )mohou delat co chteji a totalni vrtuli.
   Ta jim uz sbastila POLICEJNI STAT vnitraku al hamajdy a tak pokracuji dal predlohou k instalaci neomarxistickeho totalniho dozoru nad nicim se branicimi volici,kdy byvaly komunisticky rezim byl jenom ubohym odvarem..
   Tady jsou totiz rozhodujici biometricka data identity,kdy policejni stat bude mit nad,tak jak to vi strejda Putin neomezenou moc (obcane budou trpet).
   Banksteri,zli kapitaliste nyni budou moci o vas vedet VSE!

   -budou mit kontrolu nad penezi a chteji je ukrast
   -umozni to pristup na vasi zdravotni kartu
   -kontrolu ockovani a cim
   -kde cestujete
   -kde si neco nakoupite-
   -zdravotni a jina pojisteni budou identifikovatelna
   -uvidi vase exekuce,dluhy
   -co podnikate a odkud mate penize,a bude i exekuce
   -mohou napodobit tzv SOCIALNI KREDIT nyni fungujici v komunidticke MAO OCET TUNGOVE risi ATD.
   Rad vam postupne popisi co to bude znamenat za giganticka napojena v omezeni policejniho statu.
   Ono zacinaji existovat i obsahle clanky co tim kapitalistike zrudy dosahnou,ale i kdyby tady byly temer nikdo z ohlupene OS jim zcela lhostejne, verit neumi!
   Proto existuje moznost transformovat OS na cilevedomou ČSV,ktera uz vyviji PROGRAM VOLICU v niz je na prvnim miste SOLIDARNI STAT a zadny policejni,ktery mohou pocitit brzy vsichni obcane volici kdy vadne zvolene nynejsi politicke subjekty usilujici o zdemolovani zajmu svych volicu za odmenu mist podpindostniku majici vyhodu moci uloupenych hlasu volicu,jim daji do tela tak jak se jim nikdy ani nesnilo!
   Mela by o tom pokracovat diskuse v plne sile,ale jen nejvice vsimavym obcanum se to muze povest a dozvefet se co s nimi jemi zvloleni zastupci budou dale provadet,abyjim co nejvice ublizili,protoze kontrolu obanu v podobe obcanske prime demokracie zoufale odmitaji i kdz je videt,ze se jejich ukradena moc pomalu,ale jiste hrouti!

   Smazat
  9. Tonda 9.11.,o tom ulhaném "dramatikovi" a jeho hadráku, si myslím to stejné...

   Smazat
 2. Pořád stejné! Kdo nejde s námi, jde proti nám. Nenecháme si vrazit klín do našich řad. Ale tenkrát se jednalo o miliony lidí, dnes jen o pár jedinců u moci, byť jen u sdělovacích prostředků. Kdysi se říkalo 7 velmoc, dnes tak akorát těžká nemoc...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemuzu si pomoct, ale tyhle Cernocky vsude a porad nekdo procpava dopredu aby vyskakovali na verejnost.
   Protoze nemaji zadny talent ani schopnosti, musi jim to dodavat vsechny mozny media, za kazdyho pocasi a hlavne za kazdyho rezimu. Nema to konce..

   Smazat
  2. Vypada to spise zase a jen ,na bitvu o koryta..

   Smazat
 3. je na čase aby ses rozeběhl, Indie je daleko.... :-)))

  OdpovědětSmazat
 4. V zásadě dobrý článek, až na zásadní nepochopení termínu bolševismus - velmi častý problém u velké části naší společnosti. To, co popisuje Petr Štěpánek je ve skutečnosti trockismus. Je žádoucí nastudovat si pojmy a nespokojit se s nálepkami. To, co je dlouhodobě kritizováno a odmítáno, je trockismus, jeho metody a formy - dávat tomu nálepku bolševismu, což je něco zcela jiného, znamená skákat na lep manipulátorům v pozadí, kteří de facto skutečného trockismu používají k dosažení svých cílů... a to již více než 100 let.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty seš dobrej, takové znalosti. Tebe by jsme potřebovali v SPD. Nechceš se přidat?

   Smazat
  2. Unkasi (první nositeli hadů)!

   Máte pravdu, ale pro jistotu ji neříkáte celou.

   Trockisti (Bronštajnisti) by nikdy a nikde neměli vliv, natož moc, kdyby za nimi nestál jejich páníšek s tisíciletými zkušenostmi a staletými zlaťáky. Takže byli a jsou pouhým nástrojem (vyměnitelným a zbytným, což jim dal najevo sprchový kout 20. století). Proto se dnes trockisté extrémně snaží, aby páníška uspokojili (splnili jeho mocenské choutky) a tím se mu zavděčili ( pak skončí jako toaleťák ve stejné žumpě jako sračky).

   Smazat
  3. Unkasi (první nositeli hadů)!

   Máte pravdu, ale pro jistotu ji neříkáte celou.

   Trockisti (Bronštajnisti) by nikdy a nikde neměli vliv, natož moc, kdyby za nimi nestál jejich páníšek s tisíciletými zkušenostmi a staletými zlaťáky. Takže byli a jsou pouhým nástrojem (vyměnitelným a zbytným, což jim dal najevo sprchový kout 20. století). Proto se dnes trockisté extrémně snaží, aby páníška uspokojili (splnili jeho mocenské choutky) a tím se mu zavděčili ( pak skončí jako toaleťák ve stejné žumpě jako sračky).

   Smazat
  4. Kdežto Tebe 11:13 bezejmenný obdivovaly, že ho máš stahovacího?

   Smazat
  5. Bolševici nebo trockisti. Jedni i druzí s tou jejich diktaturou proletariátu a třídní nenávistí míří na nízké pudy lidí a vedou všechno do pekel. Amen

   Smazat
  6. kolokole!

   Není podstatné co měli bolševici, menševici, eseři, trockisté a další společné, nýbrž to co měli rozdílné. Čtěte tlusté knihy a naučte se logice (jedno jaké, třeba blondýn).

   Smazat
  7. Unkas2. dubna 2021 10
   Naprostý souhlas. Pletou se dojmy s pojmy

   Smazat
 5. V roce 1989 to měli tzv. "pravdoláskaři" jednoduché, dostupnost informovanosti mizivá, lidé měli plné zuby režimu a tak bylo velmi jednoduché celý národ zblbnout sliby, na které se velmi rychle zapomnělo. Dnes už to tak jednoduché tzv. "demokrati s jediným správným názorem" mít nebudou. Myslící lidé si díky dnešní tvrdé cenzuře jiných názorů umí vyhledat zdrojovaná fakta. Doufejme, že těchto lidí bude pouze přibývat a v tom je naděje, že většina národa procitne z bludů, které nám naše vládnoucí „elity“ předváděly přes 30 let

  OdpovědětSmazat
 6. Pro 9:39 již ta vizitka I.B. a za ní to fanatické přesvědčení o jedinečnosti autora. Pana Štěpánka zná hodně lidí - vás nikdo. Proto také smrdíte a štvete za bukem.

  OdpovědětSmazat
 7. Zalez, přemřelo. Dvořákovi už se to blíží, je možné, že ten gauner a podržtaška půjde do báně, defraudant. Už ho nemá kdo krýt po smrti Kellnera.

  OdpovědětSmazat
 8. No jo já tyhle totalitní šmejdy prohlédl už dávno a nepotřeboval jsem žádný „dezinformační web". Ono by je to chtělo zmáčknout a ukázat jim že zákon platí i pro ně.

  OdpovědětSmazat
 9. ANO byla naděje na změnu. Plno polit. stran , ale žádná s možností na změnu , tak se v tom budeme plácat dál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokud budou komunisti rizeni neschopnymi managery budou trpet

   oni totiz jsou niceni neomarxiamem a delaji se hloupi,ze o tom nic nevi,ze je bije trockismus a dnes to vypada,ze je znici uplne do mrte a bude po nich!
   Proc se tady neobjevuji pry pres zakaz jejich "precedy"mezi nami,zblaznil je ten GR TV tak,ze vedou zubozenou a lhostejnu OS primo do propasti uz tak plne lumiku!??

   Smazat
  2. Pane Spartaku,zkuste pokud sympatizujete s cleny strany KSCM

   s nimi konkretne promluvit,aby se tady mezi nami ostruvku svobody a prime demokracie ihned objevili se svymi nazory i kdyz jim to pry "preceda",ktery kope uz dlouho strane doslova hrob, hrob asi ZAKAZAL!

   Jen se podivejte na jeho smrtonostne jednani,bylo zniceno zcela oddeleni propagace a jeho vedouci byl propusten i kdyz bylo videt,ze je doslova jen neskodny strejda propagujici snad pana Zapotockeho a neumejiciho bojovat proti neomarxismu,nebot snad ani nevedel co to je za nove zvire kapitalistickeho nenazraneho bankstera,ktery nam krade dve tretiny platu a komunisti se riti dal za lumikem k propasti zapomneni!
   Jejich dnesni " prppagandista"je naprosto neschopny a neumi ani napsat jak to prislo,ze komunisti jsou uplne neomarxismem prevalcovani na sracku!

   Smazat
 10. Šlo o řízene předani moci.Syplo se to během několika měsicu od NDR až na Balkan.

  OdpovědětSmazat
 11. Prášek, Sputniku, a to hned. A pak půl hodiny klídek na lůžku. Už se ti to stejně krátí a dlouho už tady exhíbovat nebudeš. Zdá se mi, že se to s tebou zhoršilo po té první dávce Pfizera, jak ses chlubil. Nevím, jestli bys tu druhou neměl mít raději v blázinci.

  OdpovědětSmazat
 12. Pan Hrabal doporučoval na nervy polévat přirození vlažnou vodou.

  OdpovědětSmazat
 13. Převrat organizovaný STB, s nastrčenou zednářskou figurkou jako prezidentem, s cílem nechat bolševiky na pokoji, místo na kandelábry, a zajistit bolševicko-estébácké mafii, jejich partě a dětičkám možnost obsazení vysokých funkcí a rozkradení země. Není náhodou, že největší dnešní oligarchové jsou bývalí absolventi Sovětské diplomatické školy (Akademie KGB). Vlastizrádce Havel se o to dobře postaral - "NEbudeme jako oni" - a ovce tomu podvodu naletěly.

  OdpovědětSmazat
 14. Autor článku má samozřejmě pravdu, ale nemá smysl ztrácet čas a nervy s podobným ksindlem. Normálním lidem je dávno jasné s kým máme "tu čest". Stačí si občas všimnout veřejných vyjádření psychopatickým zmetků typu Hřebejk (přeborník na vulgarismy), Hrušínský (expert na stupidity), Geislerová (hysterické výlevy) atd.atd. Jejich duševní svět pak reprezentují v politice spříznění "giganti ducha". Nemá smysl je jmenovat. Demokrat vedle demokrata.

  OdpovědětSmazat
 15. Z projevu Václava Havla v prosinci 1989 Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte. Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků… Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji vám, že funkci prezidenta vezmu na jedno volební období, pak bych se chtěl věnovat práci dramatika. Také vám slibuji na svou čest, pokud se za mého volebního období nezlepší životní úroveň v ČSFR, sám odstoupím z funkce. // V budoucnu se podle mého mínění musí prezidentský úřad vymezit. Prezident nemůže mít tak velké pravomoci jaké má dnes. Pro mě není rozhodující s jakým slovem jsou sociální jistoty spojovány, ale to, jaké jsou. Já si představuji, že by měly být daleko větší, než jaké poskytovalo to, co mnozí nazývají socialismem. Možná se ptáte, o jaké republice sním. Odpovím vám: O republice lidské, která slouží člověku a proto má naději, že i člověk poslouží jí. // Za svůj třetí úkol považuji podporu všeho, co povede k lepšímu postavení dětí, starých lidí, žen, nemocných, těžce pracujících, příslušníků národnostních menšin a vůbec všech občanů, kteří jsou na tom z jakýchkoliv důvodů hůře než ostatní. Žádné lepší potraviny či nemocnice nesmí být výsadou mocných, ale musí být nabídnuty těm, kteří je nejvíce potřebují. // Připravujeme koncept důkladné ekonomické reformy, která nepřinese sociální stresy, nezaměstnanost, inflaci a jiné problémy, jak se někteří z vás obávají. Svádět všechno na předchozí vládce nemůžeme nejen proto, že by to neodpovídalo pravdě, ale i proto, že by to mohlo oslabit naši povinnost samostatně, svobodně, rozumně a rychle jednat… Všichni chceme republiku, která bude starostlivě pečovat o to, aby zmizely všechny ponižující přehrady mezi různými společenskými vrstvami, republiku, v níž se nebudeme dělit na otroky a pány. Toužím po takové republice víc než kdo jiný. Náš stát by už nikdy neměl být přívažkem či chudým příbuzným kohokoliv jiného. Musíme sice od jiných mnoho brát a mnohému se učit, ale musíme to po dlouhé době dělat zase jako jejich rovnoprávní partneři, kteří mají také co nabídnout. Jsou lidé, kteří kalí vodu a panikaří, že se bude zdražovat. Dávejte si na ně pozor! Ptáte se s údivem, jestli to bude inflace, jestli bude zdražování? Mnohokrát a jasně tato vláda řekla ve svém programovém prohlášení, včetně dalších dokumentů a ministři na svých konferencích, že jejich úsilím je, aby přechod od neekonomiky k ekonomice byl pokojný, bez sociálních aspektů, bez návaznosti nezaměstnanosti, bez jakýchkoliv sociálních krizí nebo podobně. Jestli se sem tam zdvihne cena cigaret nebo něčeho jiného, to v téhle chvíli nevím, zatím je snaha, aby se nehýbalo nic, alespoň v nejbližších měsících. Žádné gigantické zdražování nebo dokonce nezaměstnanost, jak to panikáři systematicky šíří, nic takového nepřipravujeme. // Již nikdy do žádného paktu nepůjdeme. Podle mého mínění nesmí náš stát šetřit na investicích do školství a kultury… Také náš mnohokrát deklarovaný úmysl provést reformu tak, aby nevedla k velkým otřesům, velké inflaci, nebo dokonce ke ztrátě základních sociálních jistot, musí naši ekonomové přijmout prostě jako úkol, který jim byl zadán. Zde neplatí žádné NEJDE TO.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem zatížen úchylkou, ve starých filmech sleduji ceny za totáče. Nedávno jsem si všimnul, že med velký byl za 33 Kčs a ceny obložených chlebíčků byly směšné. Hůř dopadá srovnání energii, vody a nájmů. Je to nesrovnatné i s příjmy, protože průměr dnes nedosahují snad 3/4 občanů.

   Smazat
  2. Byl jsem u toho, lhal a blábolil!

   Smazat
 16. Pavla Černockého jsem doteď neznal. Ale znám protičeskou Českou televizi. A pokud tahle mafiánská ČT spustí proti někomu svoji další pofiderní kampaň, stojí vždy za to se o dotyčném dozvědět víc.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento clanek jasne dokumentuje osobnost Andreje Babise a ukazuje, proc Babis vcera prisel o 70 tisic vakcin.

  https://reportermagazin.cz/a/pUwdy/horke-kastany-andreje-babise

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  2. To si můžete rýpat do Babiše totalitní demožumpa a pyjáti jsou 1000 krát horší. Na manipulace seznamu a ČT vím může skočit jen někdo rozumu mdlého tak čus SDÍLENÁ CHUDOBO.

   Smazat
  3. Cabliku, a kdo za to může. Dle mého názoru jen opravdu voliči zblblí propagandou. (jedna obrovská ČT a ČRo a druhá Babišova. Domoblok se pouze veze na těchto propagandách. Nemusí nic vymýšlet (nakonec myšlení pro ně je asi něco jako mimozemšťan).
   Máme i mnoho opravdu dobrých stran které prostě občané dobře neznají jednak že nejsou přizváni do diskusí a také že jsou veřejnými medii naprosto dehonestáváni. Nemluvím o nejsilnější opozici a jediné straně která dle mého má právo na vládu a to je SPD.

   Smazat
 18. Jako strůjci svého osudu,se opět projevuje naše hloupost a nedostatek charakteru a zdravého rozumu.Černockého neznám,ani mi nnechybí k životu.Jen ještě otázku:jaká je to kvalifikace-dobrá nebo špatná,že je amerikanofil?Pro mne nežádoucí-dle vývoje v USA po jejich prez.volbách,a jejich násilného chování při "dobývání světa".

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

 20. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!

  OdpovědětSmazat
 21. Ukázalo se, v jak nesmyslné době žijeme. Zatímco na covid umírají lidé ve všech zemích, vojenské bloky zbrojí usilovněji než v minulosti. Pokud by platilo aspoň něco málo z těch ušlechtilých hesel, kterých mají politici od rána do večera plnou hubu, vrhly by se prostředky místo na rakety, letadla, ponorky a tanky na vývoj bezpečných vakcín a na přípravu kapacit pro případ, že přijde ještě horší pandemie. Spíše to ale vypadá, že vojáci všech stran budou cvičeni na boj v rouškách, aby se proboha někdo nenakazil, než ho ten druhý zabije. Takhle dnes funguje naše civilizace.

  OdpovědětSmazat
 22. Joe Biden byl dne 4.3.2021 šéfkou amerického Kongresu N. Pelosi pozván na oficiální online konferenci Demokratické strany.

  Po ukončení čtení projevu (z čtecího zařízení), řekl, že je šťasten, že může začít odpovídat na dotazy, pokud je to ovšem to, co má udělat, jestli tedy je to přesně to, co po něm Nancy Pelosi chce....

  A na to se Pelosi začala smát a řehotat. Zjevně opilá šéfka amerického Kongresu tak vyvolala pohotovost v Bruselu v centrále NATO a v ruské televizi mají druhé Vánoce, neschopnost amerického prezidenta podléhajícího opilé ženě je naprostou ukázkou dekadence a degradace americké moci.....

  OdpovědětSmazat
 23. Jedna kartářka mě varovala slovy : Lepší je v naději současnost žíti, než krutou poznati budoucnost. Tenkrát jsem to bral s humorem a zaplatil ji 50Kčs. Moc se nemýlila, mohla by věštit v prognosťáku.

  OdpovědětSmazat
 24. Bidenův pes znovu kousal
  Tříletý německý ovčák amerického prezidenta Joea Bidena Major pokousal dalšího zaměstnance Bílého domu. Pro Majora se jedná už o druhý incident za měsíc – poprvé kousl člena prezidentovy ochranky. Biden řekl, že vlčák Major, kterého Bidenovi adoptovali z útulku, je po většinu času „milý“,ale dodávám, má takovou báječnou zálibu, že občas někoho pokouše!! Lehká paralela mě napadá, zda je pes povahově podobný páníčkovi, či naopak!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedostal Biden toho psa od našeho ministra MZD? My totiž dostaneme nového.

   Smazat
  2. 13:30
   pokud se nemýlím tuto vlastnost mněl i pes paní Havlové. Kterého se po její smrti zbavil její manžel. Poté si vzal komediantku a přijal do své domácnosti čuby, které pravideně hnojily hradní zahrady.

   Smazat
 25. Teď teprve přišli do Bílého domu duchovní velikáni,to se nedá ani komentovat!!

  Bidenová se ve svých pamětech Where the Light Enters (2019) svěřila, že má ráda kanadské žertíky. Když byl její manžel ve vládě Baracka Obamy viceprezidentem, schovala se při jedné příležitosti do úložného prostoru nad sedadly na palubě Air Force Two a vylekala prvního nešťastníka, který si tam chtěl uložit kabinové zavazadlo.

  OdpovědětSmazat
 26. Důchodci,Důchodci...(Protipirátská...)
  Komu dneska k vládnutí hlasy nestačí,zaměří se na důchodce k urnám je dotlačí.
  S černou rouškou na své vlajce k moci se derou a jak se k ní dostanou všichni se z toho po...ou.
  R: Důchodci,důchodci,dejte si majzla,na toho Bartoše,Antifa hajlza.
  Za zadkem Rakušan,už funkce si dělí a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.
  Jó a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.

  Zdražit dopravu,přivézt migranty to všechno chystají,už i na Netu v Bakalovizi se tím vůbec netají.
  Když ty břídily navolíme,jen toho dosáhnem,pak s USA na,Číňana,Rusa brzo potáhnem.
  R: Důchodci,důchodci,dejte si majzla,na toho Bartoše,Antifa hajlza.
  Za zadkem Rakušan,už funkce si dělí a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.
  Jó a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.

  Ale,až se ten Rus nas..e,NATO vemte jed,od plynu,ropy nás odstaví,Blackaut tu máme hned.
  Pak Piráti,přestanou si na geroje hrát,až z těch trubek ze Sibiře,čerstej vzduch jim bude vlát.
  R: Důchodci,důchodci,dejte si majzla,na toho Bartoše,Antifa hajlza.
  Za zadkem Rakušan,už funkce si dělí a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.
  Jó a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.

  Až k volbám všichni půjdete,volte rozumem,vyražte si do přírody nežijte,jen konzumem.
  Volit Bukanýry se starosty,je to o ničem, všechno je jen manipulace s blbým voličem.
  R: Důchodci,důchodci,dejte si majzla,na toho Bartoše,Antifa hajlza.
  Za zadkem Rakušan,už funkce si dělí a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.
  Jó a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.

  Nenechte se zmásti,cinknutými průzkumy,Kantar Václava Hlodavce i těmi druhými.
  Jakmile Vás dostanou,zlé časy pak nastanou.Nezbude Vám po svých předcích vůbec nic!
  R:Důchodci,důchodci,dejte si majzla,na toho Bartoše,Antifa hajlza.
  Za zadkem Rakušan,už funkce si dělí a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.
  Jó a My skončíme v Bruseli s holou pr..lí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uklidni se raple. Vol si koho chceš nulo!

   Smazat
  2. 15:03
   No důchodci se asi moc nemusí dávat pozor kvůli sobě, snad kvůli svým potomkům (kteří jsou ale ti hlavní, kteří volí špatně)
   Důchodci nějak dožijí, horší to bude s těmi kteří se teprve do důchodu dostanou a mladšimi. Řekl bych je mi jich líto. Äle lhal bych. jich mne líto není. Je mi líto naší vlasti a našich dějin.

   Smazat
  3. 15.03
   Polib mi prdel i s tím pamfletem, kterým děláš ze seniorů kretény, zaměň důchodce za blbečky, a běž to zapět studentům.

   Důchodce.

   Smazat
 27. "este by tu meli cepovat pivo, a bylo by to jak v hospode "U Rypaka"

  OdpovědětSmazat
 28. Co tvoje dna dnouci? Lepší se to?

  OdpovědětSmazat
 29. Kdo lže ten krade.viz seznam zprávy.cz a i dnez.cz zprávy.A jště k to mu štvavá vysíračka ČT 24.

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 31. Pane Štěpánku,váš článek s plnou odpovědností podepisuji. Jen to vaše závěrečné...Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit.....by bylo potřeba dovést do konce.jak to ale udělat když tito hlásné trouby jediné pravdy mají volný přístup do naší "prý TV jediné pravdy."Nejde o to jim ten přístup do ní zakázat,ale hlavně do ní pustit i jiné názory.Kdo to dovede zařídit?V republice je nás sice mnoho ale na tuhle sebranku je to stále málo.Jak z toho ven?

  OdpovědětSmazat
 32. Je to definitivní, západní svět se zbláznil.

  https://echo24.cz/a/SFZxc/predstavuji-nadvladu-bilych-na-oxfordu-chteji-rusit-vyuku-dirigovani-a-klasicke-hudby?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=UQX9vywMDMY-202104021600&dop_id=11104144

  OdpovědětSmazat
 33. Zde je prehled dodanych vakcin do zemi EU:
  https://qap.ecdc.europa.eu/public/extensions/COVID-19/vaccine-tracker.html#distribution-tab

  Pfizer 58.2 mil.
  Moderna 8.2 mil.
  AstraZ 20.2 mil.
  Sputnik 829 tis.

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 35. Co by, kdyby. To v politice nehraje roli, ba ani v dějinách. Roli hrají prostá fakta se vší tvrdostí. Když si vůl nechá nasadit chomout, tak už musí tahat, nebo dostane pořádnou nakládačku, aby si to napříště rozmyslel. S naším pupíkovem to je podoba, bohužel, pravdivá.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.