Reklama

neděle 18. dubna 2021

Kromě těch Vrbětic neotrávili Rusové ještě Bečvu a nezapálili Notre-Dame?

8. 4. 2021  PrvníZprávy

„Poslanci, zařaďte do Ústavy Česka už konečně vedoucí úlohu České televize, kterou už dávno stejně redakce zpravodajství a publicistiky uplatňují. Příkladem bylo asi 270 minut politické masáže k oznámení premiéra Babiše a člena vlády Hamáčka k řádění Rusů ve Vrběticích," míní student politologie.


(Na snímku: Zuzana Tvarůžková vyzpovídává zlínského zpravodaje Josefa Kvasničku)

Už tušíte, že se jedná o studenta politologie, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu a spolužáci za idiota, kterého všechno rozhodí. K utajení jména má náš student vážný důvod zvláště v této zvláštní době.

Co se stalo, že vás zase napadla vedoucí úloha České televize? Způsobily to snad před sedmi lety výbuchy ve Vrběticích?

„Vždycky, když televizní obrazovka zežloutne, tak se vyděsím. Buď se rozebírají nějaká neštěstí třeba v USA, kde skutečně čas od času nějací šílenci vyvraždí deset a více spolužáků ve škole či na ulici stejný počet spoluobčanů nebo spravedlivě rozhořčení netolerantností bělochů jiní borci na tuto skutečnost upozorní pleněním obchodů a restaurací občas i úřadů a policejních stanic. Pokud to je za velkou louží, tak si říkám, že je to daleko a k nám se taková neštěstí nedostatnou. Jenže pokud obrazovka zežloutne na základě domácí události, tak to už ve studiu nastoupí agitační skupina přestarlých svazáků a začne se rozjíždět politické školení diváků. Ze soboty 17. dubna na neděli 18. dubna 2021 ta masáž stála zato. Vše zavinilo mimořádné Babošovohamáčkovo sdělení o tom, že sedm let staré výbuchy ve Vrběticích asi odpálili dva Rusové, kteří vraždili už v Anglii nějaké agenty. Hamáček sdělil, že vyhostil 18 ruských diplomatů, na které je podezření, že jsou příslušníky ruské tajné služby. A pak se to ze žluté obrazovky na diváky jen sypalo. Ten první poslanec v barvách Starostů sám přiznal, že Babiše a Hamáčka sice neslyšel, ale že ty ruské vypovězené diplomaty, na které se Tvarůžková ptala, jsme vypověděli správně. Politology střídali politici nejrůznějších stran. Nejlepší byl nějaký z houfu Pirátů, který byl celý pryč z toho, že jim, Pirátům to nikdo dopředu neřekl, že Hamáček bude na ruské ambasádě vylučovat. U těch politologů se vždycky podívám, odkud jsou a přitom žasnu, kde se všude ta politologie, učí. Jeden takový sice podpořil rozhodnutí Hamáčka, ale přitom asi nechtěně přiznal, že to bylo patrně domluveno s přátelenými tajnými a zpravodajskými službami, protože exkaluje napětí na rusko - ukrajinské hranici. Zajímavý rozhovor vedla Zuzana Tvarůžková se svým kolegou ze Zlína s Josefem Kvasničkou, který popsal své zážitky po výbuchu v okolí Vrbětic. Občané vůbec netušili, co se děje za jejich humny, co tam je, netušili ani tamější dobrovolní hasiči. Nepochopitelné bylo, že ke druhému výbuchu došlo v době, kdy celá oblast byla neprodyšně uzavřena vojskem a policií. Kvasnička svým vyprávěním popsal v jaké situaci byli a ještě jsou bezradní občané, kterým dodnes nikdo nevysvětlil, jak je možné, že tak nebezpečný zbrojní materiál tam skladovaly soukromé firmy obchodující se smrtí."

???

„Aby to nebylo černobílé, nastoupil do programu místo Tvarůžkové zpochyňovač zásluh prezidenta Ludvíka Svobody Jakub Železný. Přišel do studia ve správný čas, aby oznámil divákům, že sledují nejdůležitejší událost roku a kdyby nebyl Covid tak možná i desetiletí.

K odhalení řádění "zabijáků ve službách Ruska" ve Vrběticích se vyjádřili i zástupci SPD a KSČM, kteří oba trvali na tom, aby poslanci znali důkazy. Když Železný komunistovi Luzarovi předhodil výsledky práce údajných stejných ruských zabijáků ve Vrběticích, ale také i v Anglii, tak jediný poslanec s křestním jménem Leo k tomu nevěřícně dodal, že to vypadá, jakoby Rusové měli jen dva podle Železného zabijáky. To redaktora, jehož tatinek se narodil za druhé světové války v Sovětském svazu, dovedlo k přesvědčení, že komunisté schvalují působení zabijáků v politice. Načež se televizní diváci od komunisty dozvěděli hned několik zabijáckých případů izraelských, amerických a dokonce i francouzských tajných služeb.

Také se k celému případu vyjádřil generál Petr Pavel, který ve vojenském zpravodajství sloužil už jako důstojník armády Varšavské smlouvy, aby později své zkušenosti a dovednost uplatnil jako vysoký činovník NATO. Nutno dodat, že generál ve výslužbě zatím neřínčel zbraněmi ani zatím by Rusku válku nevyhlásil."

Proč to mimořádné vysílání považujete za masážní politické školení televizních diváků?

„Dokonce si myslím, že to bylo dopředu organizované masážní školení. Ptejme se, kdo má moc peněz, které další tady v Česku chce vydělat. Proč se Tvarůžková a Železný, pokud to účastníci diskuse neřekli sami, všech dalších ptali na to, zda může ruská firma tady stavět atomovou elektrárnu nebo dodávat vakcínu proti Covidu? Nešlo tady v té kauze především o tohle?

Co myslíte, jak ta žlutá obrazovka zapůsobila na televizní diváky?

„Myslím si, že se raději dívali na jiný program třeba na Dvojce na Bitvu o Británii nebo na Jedničce na Císařova pekaře. Nu a ti, co se dívali na žlutou obrazovku, tak se mohli docela vyděsit. Proč by se jinak několikrát na televizní liště při vysílání objevilo policejní sdělení v tom smyslu, že bezpečnost občanů má policie pod kontrolou.

Osobně na mě všechno působí jako nepovedená nevalná nebo když tady probíráme to Rusko tak Nevalnyja inscenace. Nenarodila se tato kauza proto, aby se zapomnělo na tu průserovou pandemií s tisící neustále připomínajícími mrtvolami? A to není všechno. Možná se dozvíme, že Rusové mají prsty i v té stále nevyřešené otrávené Bečvě a že Rusové zapálili proč ne i Notre-Dame."

Co se s tím dá dělat?

„Myslím, že dost lidí, alespoň ti padesátiletí a starší, kteří v minulém století uměli číst mezi řádky, tomu, co nám vládní politikové říkají, nebude moc věřit. Nezapomínejme, že do konce roku 1989 byl pro ně předpokládaný nepřítel na západ od našich hranic. Tak jim to říkali v televizi, ve škole a také při základní vojenské službě. Proto z nich většina byla zvědavá, jak si tam ti jejich nepřátelé žijí. Poslouchali zahraniční rozhlas, prohlíželi a četli si zahraniční časopisy a noviny, pozorně sledovali filmy, aby zjistili, že je všechno jinak, než pro ně vysílala tuzemská televize, učili je ve škole a přesvědčovali na vojně.

Je tu ještě jedna zajímavost. Když stále slyšíme od opozičních politiků, že tato vláda nemá důvěru občanů, proč by ji tedy měla mít zrovna nyní, když nám cosi o zabijácích ve službách ruských tajných služeb říká přeci nedůvěryhodný premiér, snad stále ještě trestně stíhaný a navíc podle slovenské Paměti národa ještě agent státní bezpečnosti a ze stejné nedůvěryhodné vlády je i ministr zahraničních věcí a vnitra."89 komentářů :

 1. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:45
   Máte naprostou pravdu. Pro Vás, Langšádlovou, Laudáta, Němcovou a ostatní s podobnou inteligencí, je ČT pastva pro sluch i oči. Ostatní nevěřícně zírají.

   Vymazat
  2. Pro studenta 9:13
   Právě jsem Vám jich pár vyjmenoval. Soustřeďte se.

   Vymazat
  3. 8:32 Pelesko, musis jeste vic zaknourat:-)

   Vymazat
  4. Omlouvám se, odpovídal jsem na otázky studenta Indického běžce, který se nám nějak ztratil. Asi Fendrych s Jeníkem Lipoldů rozpoznali, že je chlapec kontraproduktivní. Nemají to lehké, pracovat s takovým materiálem.

   Vymazat
  5. 9:36
   Áaa, už se nám chlapec zjevil s přeformulovanou otázkou.Čím dál tím lépe. Já jsem mluvil o podobné inteligenci a Vy se sám hned zařadíte mezi hlupáky a pitomce ? Nevídaná sebekritika. Chválím.

   Vymazat
  6. To je známá věc jedna „pravda" v ČT a my co umíme číst mezi řádky jim ty podlé lži nesežerem.

   Vymazat
  7. andrej co to je? za kriply skripaly jsi v r 2018 vyhodil 3 rusy pak priletel
   privatnim jetem paul ryan a vydals mu ruskeho obcana nikulina? a ted
   opet po vzoru usa a jinych zemi 18 diplomatu! jaka to nahoda ze zrovna
   ted se po 7 letech odhalili verbetice!
   andy ze to jsou tve ritolizice?🤮🤮
   dodam jen ze TV prihodila utrapy vezne navalneho ktery vola o pomoc lekarskou! nebylo by mozne ho vykoupit z ruska a dat do pece ceskeho vezenskeho systemu pod vedenim docenta ratha! poradensky by mu mohl pomoci i janousek jak odupat system!
   jeste zapomeli zminit hrdinku ukrajinske armady a jeji reportaz jak delat hladovku tak abychom pribrali na vaze!

   Vymazat
  8. Po včerejší uplakané rošádě ,nevolim ANO ale SPD.

   Vymazat
 2. No nic, doma jsem vyrobil šmakuládu, dopravil ji do Anglie a tam jsem ji natřel na kliku ruského a CIA agenta. potom jsem se soustředil na Navalného. Ani naši čučkaři mi nemohli zabránit tomu, abych tohoto protiruského a proti humanitárního hajzlíka nepotřel touto šmakuládou. Ale s Vrběticemi se mi to nepovedlo. Předběhli mne soukromníci, kteří zásobovali Ukrouše municí a zbraněmi. Takže už tam nebylo co odpálit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Trochu ubohé, no co taky čekat od václava.

   Vymazat
  2. Václave, zřejmě chyba v receptu. Chtělo to více chilli, ale protože české neexistují tak alespoň mexické jalapeno, nebo indické super chilli.
   Pro inteligenci typu 8:49, velká válka je na spadnutí a české blechy chtějí také kopnout do slona. Všichni vědí, že ve Vrbeticich to byl šlendrián v kombinaci se snahou zakrytí nelegálních kšeftů. Jinak na Ukrajině je všechno připraveno a UK vojáci mají na pomoc poláky, turky a spoustu dalších poradců, NATO doplňuje munici a všichni se těší jak to těm Ivanum natrou.
   Pokud Rusové doporučili US velvyslanci aby jel do Washingtonu konzultovat, tak přestávají žertovat. A třeba si uvědomit, že RF má nejsilnější armádu v Evropě, min. Pokud jsou tam naši "poradci", doporučuji jim odjet domů. Prý již rusové nebudou tak hodní, jako v 2014 a nebudou šetřit nikoho.

   Vymazat
  3. Jestli ti troska jeste zbyla posli, prosim. Mam zacpu

   Vymazat
 3. Čučkaři to opět dokázali! Další ùtok na inteligenci národa. Vždy při těchto kauzách vzpomenu na vachmajstra Flanderku.

  OdpovědětVymazat
 4. A závěr? Po vypovězení 18 diplomatů z Ruska (doufám, že jim dají také jen 48 hodin na sbalení a odjezd s rodinami) nám sdělí informací, že podezření se prokázalo, ale nemohou uvést důkazy, protože jsou tajné. Po vzoru USA, Anglie a dalších.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych to tentokrát šacoval na - velmi pravděpodobné. (highly likely - už se to tak nějak jako důkaz vžilo)

   Vymazat
 5. A co kdyby jsme zavřeli i americkou ambasádu bylo by to fifty fifty😯

  OdpovědětVymazat
 6. Konečně naše filiálka CIA provedla "skvělou" akci. Od výbuchu ve Vrběticích je skoro 7 let. Hledali a nic nenašli a tak vlastně našli, protože nikdo není schopen prokázat po takové době,jak to vlastně bylo. Jenom malá poznámka. Myslím, že se nemáme čeho bát ze strany Ruské federace. Jestliže mají takové "špiony" a provádí takové nesmyslné akce, vždyť to jsou naprostí amatéři a z jejich armádou to bude asi stejné.

  OdpovědětVymazat
 7. Čistě "náhodou" se po 7 letech objeví, že Vrbětice mají na svědomí dva agenti z Ruska, a kteří ještě k tomu mají na svědomí i otrávení Skripala, a čistě "náhodou" je to v době kde se Amerika napakovala k Ruským hranicím, a "demokrati" vyzývají Rusko aby vypadlo od svých hranic, to je propaganda a demagogie nějakého poskoka Adolfa !! A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě k této FRAŠCE přidají i SputnikV a dostavbu Dukovan a naše prolhaná ČT vede tu masáž a tak je to všech čistě "náhodou" v tuto dobu ?????? Pěkně sehraná estráda v podání CIA, které sekundují i naši poskoci !!!! JE to politika na zvracení, a ukazuje to, že jsme kolonie jak vyšitá !!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. No hlavně že u nás máme ty US doktory. Brzy asi přibude i další personál. A hrdý jezdec na koni v uniformně armády severu- Vydra je bude vítat mávaje šavličkou.

   Vymazat
  3. A k tomu prcek Vystrčil se squadrou senátorů prohlásí:"Oprášíme staré mapy a noha německého vojáka opět vyrazí na východ!"

   Vymazat
 8. Sputnik? Dukovany?
  Nasrat, RuSSaci!

  OdpovědětVymazat
 9. Lézt do ………..amíkům, tak to našim politikům jde, po 7 letech vymyslet takovou kravinu odpovídá „chytrosti“ degenerovaných mozků.
  Amíci nejsou schopni vymyslet nic co by nevzbuzovalo pochyby. Jde o obdobu události, kdy „úžasná západní“ tajná služba dodala důvěryhodné materiály OSN o zbraních hromadného ničení v Iráku a jak to dopadlo? Válka v Iráku a po letech přiznání, že to nabyla to pravda, zbraně nemůžou najít dodnes……
  Současnou akci Koudelky a následně Babiše a Hamáčka která ohrožuje bezpečnost České republiky, nelze jinak než jednoznačně odsoudit, kdy tito slouhové cizáků, konají nikoli v zájmu občanů této země ale pouze a jenom v zájmu cizáků
  Koudelko, Babiši, Hamáčku jděte do ………….

  OdpovědětVymazat
 10. Jeli odhalení čučkařů pravda,pak je jejích povinnost pohnat k zodpovědnosti českou vládu za podporu ukrajinských fašistů. Terorista není ten, který svým i násilným činam zabraní vy- vražování žen,dětí a starců .

  OdpovědětVymazat
 11. Je potreba zavrit ruskou ambasadu. Tam je i posledni hajzlbaba agent. RuSSaci jinak zit neumi.

  OdpovědětVymazat
 12. DOBYTEK A PRORUSKÉ PRASE DVOŘÁK ZASE MAŽE PŘÍSPĚVKY TY ZMRDE ZAPAŘENÝ TÍM NIC NEZMĚNÍŠ ŽE JE RUSÁK SVĚTOVÝ TERORISTA
  MUŽEŠ MAZAT LUDRO JAK CHCEŠ JEN STEJNÍ PARCHANTI JAKO TY TADY PODPORUJÍ RUSKÉ FAŠISTY HNUS!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš, co by mě zajímalo? Kdo tě platí.

   Vymazat
  2. Mám hrůzu z toho, že lidé s takovým slovníkem, jako indický běžec, by mohli mluvit do světové politiky.
   To je jak poslouchat Bartoška v parlamentu.

   Vymazat
  3. polednice
   Ale přesně toto lidé tu světovou politiku dělají. Pouze mají dočasně v mordách slušná slova.

   Vymazat
  4. Unknowne 18. dubna 2021 10:01, kdo by platil Indického běžce? Vždyť není schopen posloužit vůbec ničemu! JiH

   Vymazat
 13. Co by Babiš neudělal pro to,aby si udržel důvěru nejen opozice,ale i pánovi za mořem.Bude též vyřešen Sputnik V,i Dukovany.Museli ho k tomu donutit,nebo to udělal na vlastní nápad?

  OdpovědětVymazat
 14. Normalizace 2.0 prave nabrala obratky, drzte si klobouky. Kazdy kdo si preje normalni vztahy s Ruskem je nejen podvratny zivel, ale navic podporovatel teroristu. Tahle pohadka je tak blba az je genialni. Zeman moc moznosti nemel, ale svym postojem se definitivne odepsal. Odted uz bude jenom prihlizet. Pokud by padla Babisova vlada, tak ani nemuze jmenovat svoji urednickou. Odmitnout dalsiho Pocheho na MZV taky nemuze. Ted je dulezite jak se k tomu postavi SPD. Zatim naslapuji opatrne, ale cekal jsem trochu jinou reakci, sebevedomejsi. Ja bych Tvaruzkove rekl neco jako: "kdyz jsem to slysel, tak jsem zkontroloval kalendar jestli neni April, cele to zni absurdne a nedava to zadny smysl". Okamura chce dukazy, fajn, ale my vime, ze zadne nedostane, protoze to je dalsi "highly likely". Mezitim dojde k nevratnemu poskozeni vztahu s Ruskem (uz doslo). Kazdopadne tleskam Pentagonu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nakonec Čučkaři zjistí, že atentát v Sarajevu byl činem dědečka toho zlotřilce Putina, který byl spřízněn s generalisimem Stalinem. To jen jako pohádka na dobrou noc z knihovny vrchního Čučkaře.

   Vymazat
  2. certe 18. dubna 2021 9:45, Vám taky nedošlo, že Hamáček, Babiš i Zeman okamžitou a přehnanou reakcí vyrazili svým protivníkům všechny ty argumenty proti sobě, z ruky? Že spojení případu se Skripaly a totožnými "ruskými" agenty umožňuje číst mezi řádky? Že celé té hry zdaleka není konec? Že jde o dostavbu jaderky, Sputnik V, Severní proud 2, V 4 a nadohled jsou volby, že nějak byl zlikvidován Fico ...? Nějaké Vrbětice, Tvarůžková, Železný ..., che, che. JiH

   Vymazat
 15. Pokud by Babiš vystoupil a řekl jasně, zjistili jsme a máme důkazy, které předložíme, ale místo toho jsme se dozvěděli, že máme "důvodné podezdření", takže máme stejné "kulové" jako u Skripala,u kterého, kdo si dovolí pochybovat a nevěří , je nepřítel všeho lidu!
  Po 20 letech "chrabrého" tažení a "vítězství" po boku USA v Afganistánu, kde jsme byli pro USA efektivní "fíkový" list, by se mohli lidé intenzivněji začít ptát, proč byly vyhozeny miliardy a zmarněny životy českých vojáků, takže se náhle po sedmi letech "objevila" kauza Vrbětice, kde měli dokonce "úřadovat" stejní "teroristé" jako v kauze Skripal. Já se nechci s nikým hádat, počkáme, co bude předloženo jako důkazy, ale zdá se mně to celé přitažené hodně za vlasy a asi nebudu sám , kdo oprávněně pochybuje! Stejné otázky jako u Skripala, proč by současná moc v RF "trávila" dávno propuštěného agenta a také se naskýtá stejný dotaz, co by měli z exploze ve Vrběticích? Daleko pravděpodobnější je "exploze" z důvodu zahlazení nějakých zlodějen a nekalých kšeftů se zbraněmi , protože sklad byl soukromý a tam bylo mnoho důvodů, jak ze strany majitelů, tak případné konkurence a také zahlazení nepovolených exportů a není možné také vyloučit docela obyčejný "bordel" ve skladech!! Po explozi bylo všechno totálně zničeno a nikde jsem přesnou příčinu exploze nečetl, protože těžko bylo možno něco najít a zjistit příčinu a teď po 7 letech se náhle dozvídám, že za to může Rusko!!! Žijeme ve zvláštní době, kdy je celá světová veřejnost obelhána ze strany USA po rozpoutání války v Iráku a nic se neděje, takže teď je možné už všechno a ničemu se nelze divit!! Hamáček s Babišem , "Aspeňáci" budou hýkat do roztrhání těla ty různé kecy ,připravené v CIA a její pobočkou BIS v čele s blbečkem Koudelkou, který má největší zájem, co se učí děti v dějepise!!To nevymyslíš , aby tajná služba státu ,předepisovala , co se má ve školách učit v dějepisu!! To je možné pouze u nás!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koudelka není blbeček, je to vlastizrádný, zaprodaný darebák. Jinak, zbabělý Babiš (vydíraný Agrofertem), s Hamajdou (zaprodaným Aspenu), jsou jasní, spíše by mě zajímalo, čím vydírají Zemana - že by dcerou?

   Vymazat
 16. Nedovedu si představit, že by naše vláda bez důkazů, nařkla Rusko z takové špíny. Jistě během několika dnů se dozvíme více.
  Už jenom to, že byli stejní agenti GRU identifikovani v Británii a u nás, je k zamyšlení.
  Obdivuji zde ty, kteří slepě věři v Ruskou nevinnu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 09:48 Já zas obdivuji ty, kteří slepě věří ve vinu. Spíš to vypadá, že někdo obdržel notičky. On ten Koudelka to americké ocenění zadarmo nedostal. Čert ví, kdo ho vlastně zaměstnává a zájmy "spojenců" nemusí být nutně totožné s těmi našimi.

   Vymazat
  2. Nedovedu si od tebe Dvořáku představit jinou odpověď, vždy stejná,obhajoba fašistického RUSA. Ty se už konečně prober, RUSOFILCKO.

   Vymazat
  3. Unknown _ prosím o definici fašismu. Rád se poučím. A ano, pro mne do 1989 neuvěřitelné, ale věřím Rusku víc než Západu. A děkuji Putinovi, že má svatou trpělivost se všemi provokacemi

   Vymazat
  4. Nechci ti nadavat ale ohledne Britu (cele te svolovi na ostrovech) si laskave uvedom jak to dopadlo nedavno ve Skotsku (a to je prej slusnejsi cast Britanie) se Slavii

   Vymazat
  5. Kostěji a kdy byly zájmy "spojenců" totožné s našimi? Minimálně 1.000 let nikdy. Přes to to hodně občanů Čech nevnímá a touží pomáhat vlastí záhubě.

   Vymazat
  6. Kde jsou rozkazy , nejsou treba dukazy.

   Vymazat
 17. Jsme se zase semkli, po tom "Kúdelovi" už jsem myslel, že nepatříme na západ. Teď už je to zase v cajku, sice neklečíme na hřišti, ale bohatě jsme se to vynahradili na poli, tom diplomatickém.

  OdpovědětVymazat
 18. To se dnes Babišovi ale hodně ulevilo, když (konečně) místo na něj na Rusy prasklo, že nejen ty Vrbětice, ale i tu Bečvu!
  Nemohlo to býti jinak, Babiš byl přece vždy čistý jak nepopsaný list, a ti Rusové? Ti už asi roupama nevědí, co by dělali, a tak z akutního nedostatku zdejších muničáků brouzdají bezcílně po Bečvách česko-moravských a kapají tam novičok. To aby všechny zdejší ujistili, že je fakt jedovatý. Až dosud jim selhával na celé čáře. Snad s výjimkou té britské bezdomovkyně, která ten flakon z popelnice asi považovala za (intim)spray nebo nedopitou skotskou.
  Děkuji tímto udatné BI, že do toho všeho vnesla "jasno". Oni to dělají nezištně, to jen abychom stran Ruska netápali ...

  OdpovědětVymazat
 19. 10:15 Nádhera, dramatické, že by i Shakespeare záviděl. Je vidět, indický atlete, že svou mzdu neberete zadarmo. Pouze mi tam chybí čárky a kroužky, ale to je detail. Hodnotí se nadšení a to Vám nechybí. Hip, hip Arizona, hip, hip Arizona.

  OdpovědětVymazat
 20. Výborná práce naší BIS!! Nezvratně ukázali na ruského pachatele teroristických činu!! Dva čučkaři z GRU, vyfoceni jak v Britanii, tak u nás v ČR!!
  Už jenom tohle svědčí o pravdivosti celého případu.
  Po tomto činu, už nikdo ve světě nemuže brát Rusko vážně a už nikdo zrádné Rusko nemuže brát za spojence!!
  Od roku 48,dále 68, nám ta verbež jen škodí a zde jsou v jistém počtu jejich milovníci!! To jsou takoví zoufalci, pokud by jim rusák zabil fotra, matku, tak budou ještě děkovat!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:35 Vždyť ty to úplně stejně, akorát naruby a za najlonky.

   Vymazat
 21. Nechci poklekat před západem, ani před východem. Současná krize je vyvolána vnitropolitickou krizí, snad si naši aktéři neuvědomili, že přikládají zbytečně polínka do mezinárodního ohně. V době, kdy by se naši zástupci měli soustředit na skutečné ohrožení a řešení pandemie, tak se na stůl hodily jiné trumfy. jak moc jsou důležité a věrohodné ať si rozmyslí každý z nás sám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Adiku

   "pokud si nepokleknes naseres si do kalhot"

   Vymazat
  3. Basosi a ke kterým těm Levantincům patříte? Po otci nebo po matce? Ona se k ním hlásí kdejaká svoloč.

   Vymazat
  4. Pane Basosi, čím bych vás tak potěšil ? Klekat nebudu a to ostatni zatím nechám na vás.

   Vymazat
 22. Malý dovětek, on ten důvod bude úplně jiný!!Hamáček měl jet do Moskvy, protože na Česko "prasklo" , jak dodávali ilegálně zbraně do Sýrie a na Ukrajinu a Rusko chce ty informace "pustit" a to jel Hamáček "řešit" , systémem ,něco za něco, ale něco se nepodařilo a proto náhle Hamáček měl lehkou zdravotní indispozici!! A teď , aby dále zakrývali všechny ty špatnosti, tak "došlo" na Vrbětice a "ruské" teroristy!!!

  OdpovědětVymazat
 23. Ta americká sebranka si myslí, že jsme stejně tupí, jako oni v emerice! Proč je nepošleme do prdele i s poskokama a jejich neziskovkami?

  OdpovědětVymazat
 24. andrej co to je? za kriply skripaly jsi v r 2018 vyhodil 3 rusy pak priletel
  privatnim jetem paul ryan a vydals mu ruskeho obcana nikulina? a ted
  opet po vzoru usa a jinych zemi 18 diplomatu! jaka to nahoda ze zrovna
  ted se po 7 letech odhalili verbetice!
  andy ze to jsou tve ritolizice?🤮🤮
  dodam jen ze TV prihodila utrapy vezne navalneho ktery vola o pomoc lekarskou! nebylo by mozne ho vykoupit z ruska a dat do pece ceskeho vezenskeho systemu pod vedenim docenta ratha! poradensky by mu mohl pomoci i janousek jak odupat system!
  jeste zapomeli zminit hrdinku ukrajinske armady a jeji reportaz jak delat hladovku tak abychom pribrali na vaze!

  OdpovědětVymazat
 25. Tak právě na ty nezvratné důkazy čekáme! Zatím jsme se jen od premiéra dozvěděli, že existuje důvodné podezření. To normálnímu člověku tak nějak nestačí, zejména po zkušenostech, kdy na půdě OSN mává představitel USA lahvičkou (asi s ranní močí) a tvrdí, že má v ruce důkaz o chemických zbraních v Iráku. A mám jmenovat další projevy důvěryhodnosti "demokratických" politiků?

  OdpovědětVymazat
 26. Právě se ukázalo, že prezident Zeman měl pravdu, když radil Babišovi, aby včas vyrazil "vrchního čučkaře" Koudelku. Podle mého soudu Koudelka Babiše, a spolu s ním i Hamáčka, konečně a definitivně "dostal". Tam, kam potřebovali jeho chlebodárci.
  Dostali se do situace, kdy už neměli moc na vybranou, pokud se nechtěli nechat úplně zlikvidovat.
  V budoucnu bude úplně jedno, jak to bylo doopravdy, akce se podařila,a jak napsal jistý Rakušan (STAN), "konečně jsme se zařadili (spíše lehli) na své místo".
  Chtěl bych věřit, že se najde zase dost silných vlastenců, kteří naši zem zase zvednou, a získají pro ni suverenitu, skutečnou a nepodmíněnou svobodu a nezávislost. Alespoň takovou, jako Švýcarsko, Rakousko, nebo Izrael. Ne že by tu takoví nebyli, ale je jich zatím málo, a vlastizrádců, zbabělých prospěchářů a análních alpinistů příliš mnoho. Bohužel.

  OdpovědětVymazat
 27. Je možné bez problému na stránkách MV vyhledat závěrečnou zprávu k výbuchu ve Vrběticích a tam není ustanovena příčina výbuchu a teď po sedmi letech za to mohou Rusové!!! Kdo tomu může věřit?

  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=www.mvcr.cz+%E2%80%BA+soubor+%E2%80%BA+souhrnna-zprava-k-situaci-ve-vrbeticich

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano!, píše se v ní mj. i to, že muničák bouchl opakovaně, s víc jak měsíčním odstupem?? (viz ta Souhrnná zpráva ... zde: https://www.mvcr.cz/.../souhrnna-zprava-o-postupu-reseni...)
   Jmenovitě se píše, že: ... V dopoledních hodinách dne 16. října 2014 došlo k požáru a výbuchu ve skladovém objektu č. 16 v areálu VTÚ v obci Vlachovice-Vrbětice v okrese Zlín, následně došlo dne 3. prosince 2014
   v ranních hodinách k výbuchu dalšího skladu munice č. 12 v tomto areálu. ...
   ----
   To se tam ti (jakože) Rusové vrátili, aby dokonali své dílo škůdců všelikých?? Dost úsměvná představa! ----
   Nebo jen ten klasický švajneraj soukr. vlastníka, který čile podnikal v rozprodejích nadbytečné munice?
   ---
   I to, že stát nekontroloval reálnou úroveň ostrahy tak bezpečnostně rizikových objektů je trestuhodné, leč i tento lapsus státní správy šel pod koberec.

   Vymazat
  2. No oni tam meli mezi nima mooc dlouhej doutnak

   Vymazat
  3. Hodně občanů MÁ DŮVODNÉ PODEZŘENÍ, že celý státní aparát krade a ne jak říká Babiš: VŠICI KRADNŮ.

   Vymazat
  4. Novicok neotravuje jak ma a doutnak doutna pomalu.Ti Rusove jsou ale neschopni což.Bagoun.

   Vymazat
  5. Dvakrat, to nemuze bejt pravda ani nahodou, dyt se muzou jeste vratit a zase bouchat.
   Bejt Babisem ,tak rovnou ted,panikuju.
   A co na to Koudelka.Byl povysenej medajli !!
   Jestli ta bezpecnost statu i vlady je ted, ve spravnych rukou.
   Uz dvakrat, cislama 2x ,taky ta bezpecnost vybouchla..
   A vedi to v Rusku? Aby nejaky dodali.
   Protoze mozna uz za chvili nebude ani dost diplomatu na vyhozeni..

   Vymazat
 28. Na druhou stranu s tou kravinou vylezli čučkaři tak akorát včas.
  Hádám, že po této kašparádě nastane pohyb v preferencích a voliči budou před volbami rozděleni ne na pravici a levici, ale na myslící a blbé.
  No a já stále ještě věřím ve většinovou inteligenci tohoto národa, včetně mlčící většiny. Kterou by toto, spolu s covidmanipulací, mohlo konečně probudit a nahnat k urnám.
  Jinak budeme, milí moji, v prdeli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:52 takze vetsinova inteligence by mela volit koho?
   koho mas na mysli?

   Vymazat
 29. Vrbětice tak ohrožovali Rusko,že je museli zničit dva agenti z novičoku.
  Takové kraviny by nevymysleli ani soudruzi z NDR.
  A kdo provedl výbuchy kolem Pardubic?

  OdpovědětVymazat
 30. Indický běžče!Běz raděj lovit slimáky a neopruzuj tady.Tam bys byl pro lidi užitečnější,než ta zdejší "ejkakulace!

  OdpovědětVymazat
 31. Rasisti jsou dnes obeti a se musej nejen obvinit,ale krute potrestat ,ubijet treba slavisty ,uz jenom za to "asi" podezreni.
  Panuje opravnene podezreni,ze, po tom " asi vybuchu", toho 7 let staryho, asi vybuchu, Babis a Hamacek chteji urcite "vybouchnout" rovnou celou CR.

  OdpovědětVymazat
 32. Notre Damm možná ještě bude na přetřesu, možná i útoky letadly v USA ale je tady jiná věc.

  Někdy loni vyšel článek přebraný odněkud snad z BBC, kde jeden z briských specialistů říkal, že SARS2 vykazuje znaky umělého původu, což zjistily západní laboratoře, které tyto druhy virů zkoumají. Prý se s tím setkali už někdy v nultých letech, kdy se Rusko znovu začalo vracet ke zkouškám biologických zbraní a zaměřili se právě na respirační RNA viry. Prý na to mnozí vědci poukazovali, že se děje něco nestandardního a hodně špatného, co se může zvrhnout, ale vlády na to nereagovaly. SARS2 prý vykazuje typické znaky genové manipulace ruskými laboratořemi.

  Pak se to překrylo labákem ve Wu Chan, ale ten je po návštevě už z obliga. Naopak začíná stoupat množství verzií o umělém původu a tentokrát už ne z tzv. konspiračních médií. Takže už ne netopýr křížený s luskounem, ale ústav Gamaleja v Moskvě. V USA jsou na tento ústav už nějaký čas vydány sankce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. J.J To jste vydedukoval sám pobočníku Koudelky?

   Vymazat
  2. Vsaďte se Ondroušku, že se to vytáhne. Na někoho se to svalit musí a Čína to nebude. O těch respiračních virech z Ruska psali už dost dávno a je divné, že s tím ještě nepřišli.

   Vymazat
 33. Tvaruzkovou bych omluvil, nemohla nic jineho rikat nebot levou rukou drzela pana Dvoraka za ptaka

  OdpovědětVymazat
 34. Hoši děkujem, hoši děkujem, sice to trvalo 7 let, ale kam pospíchat, že. STS Chvojkovice Brod a Koudelka hadr,slezte z toho lustru Putine, vidím Vás.

  OdpovědětVymazat
 35. Dvořákovi. Stačí, když je rozumný Dvořák. Ptal jsem se na definici fašismu, když kdejaký magor tím šermuje. No a představivost. Tu já mám. Stačily okamžité rekace debilbloku o Dukovanech. no a o Sputniku si také můžeme nechat jen zdát. Tož vo co asi šlo, ty vzdělanče.

  OdpovědětVymazat
 36. 9:34Nauc se cesky, jůesej zmrde!Už máš doma vypnutý na protest ruský plyn a jsi napojen na jůesej zkapalněný plyn? A co elektřina z Dukovan taky vypnutá á na zahradě ti jede větrník?Co autíčko už máš naplněné Texas oilem?

  OdpovědětVymazat
 37. Tak ty dva patlaly mají prý na kamerách a ještě k tomu jsou svědci, kteří s nimi přišli do kontaktu. Ty záběry neuvidíme. Prý už mají i důkaz, že za Vrbětice dostali metál. Prý se nechápalo proč, když vražda Gebreva Jim nevyšla a teď Naše BIS ví všechno. Třeba i to, jakou měli barvu trenýrek a co si dali v Moskvě po příletu ke svačině. Mají zmapovaný každý jeden jejich krok od roku 2014 až doteď, takže i vědí, kde jsou. Jen nechápu, proč se pokoušeli zabít toho Gebreva, když Vrbětice už byli dávno v prachu a Ukrajina bez bojů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kromě odpálení toho skladu ještě stihli sledovat Skripala, který byl v Praze a informoval BIS o rejdech ruských agentů. To vše v průběhu několika dní.

   https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/sergej-skripal-agenti-novicok-spioni-alexandr-miskin-cr-anatolij-cepiga.A181010_075241_zahranicni_kuce

   Vymazat
  2. A podívejme se, J.J. nám zase už prozřel. Že by sem chodil pro poučení? Vypadá to tak. Nebo, když to nezabere, přibrzdí? JiH

   Vymazat
  3. J.J.18. dubna 2021 20:31, taky vysvětlení. Dík. JiH

   Vymazat
 38. Kampaň ze zavšivené ČT se podobá té - ve které byl napaden Babiš za Čapí hnízdo. Úder,spousta hostů co žvanili všichni stejně a "podezření". ČT nepotřebuje rozsudek v právní moci, té stačí podezření a opora politických stran uměleckého souboru Stohoven z opozice. Celkový dojem chlístání hounometů ČT je zcela stejný jako vždy, když se třeba blíží volby nebo hrozí zatažení státu do války nějaké velké velmoci co nás právě pase.

  OdpovědětVymazat
 39. Trochu bych s autorem článku nesouhlasil. V předposledním odstavci konstatuje že před r.1989"bylo všechno jinak",než vysílala čs.televize.To je ovšem jen částečně pravda.Dnes,po 30letech "budování kapitalismu"velká část nás starších již ví,že komunisti měli v mnohém pravdu.Prostě nic není černobílé!

  OdpovědětVymazat
 40. všem politikům bych řekl-pane wachmajstr,vy jste ale hlava...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.