Reklama

čtvrtek 15. dubna 2021

Má UEFA komunistického prokurátora Urválka?

Jaroslav Král

15. 4. 2021
Otázka v titulku bohužel není takovou nadsázkou, jak by se mohlo zdát. Jak jinak si vysvětlit verdikt “Kontrolní, etické a disciplinární komise UEFA”, která po známých událostech při zápasu Slavie s Glasgow Rangers vynesla následující tresty? Pro Ondřeje Kúdelu za údajnou rasistickou urážku Glena Kamary stop na 10 zápasů, pro Kamaru stop na 3 zápasy (za kopání do ležícího Jana Kuchty po odpískání nebo za atakování Kúdely po zašeptání do ucha?) a pouze stop na 4 zápasy pro Kemala Roofa za hrůzný zákrok na brankáře Ondřeje Koláře s proražením lebeční kosti.

Jako právníka mě silně znepokojuje především trest pro Kúdelu, a to nejen svou výší, ale především tím, že je rozporu s principem presumpce neviny, anebo, jinak vyjádřeno, principem “in dubio pro reo” (v pochybnostech pro obviněného). Údajná rasistická urážka nebyla Kúdelovi prokázána, neboť jde o tvrzení proti tvrzení. V tomto smyslu je verdikt komise UEFA skutečně založen na přístupu, typickém pro známého komunistického prokurátora z 50. let, či také pověstného španělského inkvizitora Torquemady. Prostě obviněný je předem odsouzen. Mnohem spíše tu platí výrok Franze Kafky o tom, že věci mají tendenci zvracet se ve svůj protiklad. Také jako občanu a člověku mě vadí celková neadekvátnost a nespravedlnost udělených trestů. Kde jsou tresty pro rozhodčí, kteří připustili brutální zákroky hráčů Rangers a kteří tak mají hlavní vinu na tom, co se následně odehrálo? Kde je trest pro skotský klub, který nevydal kamerový záznam z pěstního napadení Kúdely Kamarou v chodbě stadionu, ačkoli napadení bylo uvedeno v zápise delegáta UEFA po zápase, a nepustil hráče Slavie přes půl hodiny po zápase do šaten?

Nemohu se ubránit dojmu, že tento přístup UEFA je pouze dílčí součástí a dokladem probíhajícího celkového úpadku a degenarace naší západní civilizace, v níž se v současné době masově šíří a mutují nejen koronavirus, ale také další viry. Jde např. o genderový vir MeToo, rasistický vir Black lives matter, nebo devastující hurikán Greta. Stejně jako u koronaviru záleží na každém člověku, jakou má vlastní imunitu, aby těmto nákazám nepodlehnul. Proto jsem jako slávista od dětských let nyní hrdý na Slavii, že před prvním zápasem na hřišti Arsenalu její hráči nepoklekli. Proto jsem jako Čech hrdý na to, že český fotbalový tým nepokleknul před zápasem s Walesem. Pro budu jako slávista a Čech hrdý na Spartu (či jiný český klub), pokud její hráči nepokleknou před zápasem se zahraničními soupeři.

Jinak jsem přesvědčen, že nemá smysl, aby se Ondřej Kúdela odvolával, nebo Slavia nějak protestovala. Stejně jako kdysi Urválkové ani současní soudruzi z UEFA nemohou připustit, že by se mýlili. Tresty by do budoucna mohly být ještě tvrdší. Jde o to bojovat jinými zbraněmi, a to především o duši mladé a nezkušené generace. Vysvětlovat, kdo v minulosti byli a v současnosti jsou Urválkové, Šorošové aj. a proč a čím škodí naší evropské civilizaci. Je to především na nás samých. Tento duchovní boj je a bude dlouhý.

99 komentářů :

 1. Voni ti klucí z UEFA mají recht. Jaké pak špitání a zbytečné řeči. Kúdela měl černouškovi rozšlápnout držku a dostal stopku na čtyři zápasy. Kdepak dneska řešit konflikty nějakým kecáním. To byste si také mohl zničit kariéru. Myslím, že když si to dnes vedení Arsenalu přebere, nevylezou z letadla. Dle nového trendu UEFA, pokud by vyhráli, dostanou po zápase nakládačku v kabinách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:35 dobre davas zelenou🤮🤮🤮

   Vymazat
  2. Mikeš, za to by šel rovnou do basy a už se z ní nevyhrabal.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. pro dobráka 21:44
   ... a spadnul. Dostali šišku. Jen je škoda, že nás Tvrdík pořád tahá na ten východ. Tvrdík se snad ty Naše hodnoty do smrti nenaučí. Pogratulovat vítězi ! V kabinách měli klukům z Arsenálu držky rozbít. Takhle ti klucí černí, anglický budou v rozpacích jestli vlastně vůbec vyhráli. A novináři se zase budou bouřit, že se neumíme chovat. Gratulovat vítězi ! Ať se to víckrát neopakuje.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 2. Pane Kral,

  Ac jsem sesivanej taky, dovolte mi se podivit tomu cemu se divite, pokud ctete nejake zahranoviny ci se divate na CNN nebo nedej Buh FOX TV, tak vam jiste dojde ze co Kudela rekl tomu cernochovi, nehralo roli, ten zasranej hajzl si to mazane vymyslel, pruser byl ze Kudela mu neco rekl do Ucha,, misto aby mu dal po hube, takze mate castecne pravdu..... Mimo toho znam Brity az moc dobre, zil jsem mezi nekterymi z nich 48 let za morem, a je to ksindl, prolhany, povyseny a liny jak vsi slovo "We newer fail for we are Brittish" by vam to melo vysvetlit, pripadne se podivat na bitvu o Francii v 40 roce.. proste zbabely prolhany zakerny ksindl

  OdpovědětVymazat
 3. Jako učitel tělesné výchovy jsem silně znepokojen/použil bych jiný výraz, ale slušnost mi to nedovoluje/stavem, který se již delší dobu usadil ve sportovním dění u nás a ve světě. Inkriminovaný zápas jsem sledoval, z toho co se tam dělo jsem velice zklamán, ale ještě více ze závěrů UEFA. Kam spěje sport, zvláště ten vrcholový. Asi do pekel horoucích. Fuj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ferdo,

   ses fakt na hlavu, kde je dukaz co mu rekl

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Důkaz, že dostal Kúdela pěstí, je v zápise delegáta UEFA. Proto také dostal "zasraný chlapec" trest. Ano, měl mu dát Kúdela na hřišti pěstí, když byl nespokojen. Na rozdíl od údajných slov to není rasistické, ale sportovní gesto. (Snad to tak nebudou brát fotbalisté jako pokyn pro své chování v budoucnu.)

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. dobraku,

   Kudela nastartoval co????? tu pablbe. nastartovali ten celej pruser v 2017 Demokrati v Amerokongresu, kdyz jim Donald vyfoukl presidentstvi, do te doby byli cernosi oznacovani jako gauneri,

   po nastupu Trumpa pak byli vyzdvizeni demokratama jako obeti Trumpistu... podivej se na historii, nebo staci se podivat na stare TV programy kde zacalo hnuti Black lives matter. jako klacek na blondatyho Trumpa, a jak vis, ci spis nevis zpusobili ci stali za tim moji bratranci z Levanty, a od te doby se cernosi postavili, ci byli postaveni jako obeti bileho nasili, ovsem pokud si najdes statistiky zlocinu v USA tak uvidis pravdu... to co udelala UEFA ani nebudu komentovat....ale asi tam mas bratry

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 5. je to jedna z informací jaká musí nadzvednout ze židle každého racionálně uvažujícího člověka a prostě tady se nehraje na levo pravo ale na apel zdravého rozumu.
  Je to plivnutí do tváře , další ukázkou degenerace takzvaných západních moderních struktur- viz diskriminace ruských sportovců za prý státem podporující doping, a zákaz používat hymny je skandální- prostě- napíšu to jak to cítím. Západ si s námi vytřel prdel v historii x krát, v pobělohorské době, v 38, a po 89 v tom pokračuje.Doufám že tento ukázkový případ otevře oči i mnohým mladým, kteří se zdaleka o politiku historii a veřejné dění nezajímají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Nejsem Charlie, ale Slavista jsem. Verdikt UEFA je mimo a bude inspirací pro kruté fauly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ne lidi, poud Kudelovi dali 10 ok ale potom ten co zranil Koláře měl mít doživotní distanc. Pak by to bylo v pořádku, ale takto?

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Dokonáno jest.
   Kluci slávistickÿ nelamte hlavu, raději rychle zapomeňte. Zdá se mi, že vaše nohy se jen zalekly šance. To se stává, jen teď si na vás smlsnou sparťanští fanďíčcí, ale psi štěkají a karavana jde dál.
   Za mě dík.

   Vymazat
 7. Zánik bílé zbabělé civilizace končí úměrně s přiblblou a vnucenou humanitou! Vždyť my už nesneseme pohled na zaříznuté kuře!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Unknown, ne on mluví o zaříznutí kuřete, ty naše kuřátko neopeřené.

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Une,
   já mám Foldynu docela rád. Tentokrát jsem skoro nerozuměl oč šlo, paní, jinak známá redaktorka, ho pořád překřikovala a on se nedal. Příště by to chtělo vybavit titulky. Snad to bylo alespoň dostatečně investikativní.

   Vymazat
  2. Milý Neznámý,copak Tě trápí?Ty máš nějaký mindrák.Ale komentáři na různých forech se to nezlepší.Gender máš v pořádku?

   Vymazat
  3. ado,

   Fodynu na CT jes, nevidel, ale urcite vim ze Foldyna je na CT persona non grata, a to ze Dvorakova CT je kriva bys uz mel vedet davno, takze si to dovedu predstavit, Proste dokud se to nezmeni v Groessdeutches Reich, tak se to v Protektoratu Boehmen u Mahren nezmeni, takze mas dve moznosti, prvni je zadna, a druha je nehadat se s Unkem, nekdy je normalni ale pak ho to chytne, zrejme ma menopauzu

   Vymazat
  4. Je třeba volit SPD aby jsme tu neměli proti bělošský rasismus a nestrkali hlavy pod islámskou kudlu s dementníma liberálními hlupáky. Strašení Ruskem je jejich ohromná lež my jsme jen pro suverénní ČR.

   Vymazat
  5. Hrad bránil Slavii. Zděšení kavárny. A od Zemana teď hřmí podruhé

   „Liberálové vesměs nemají odvahu se vzepřít nespravedlnosti, a přitom nazvat věci pravým jménem. Hrbit se ovšem umí skvěle.

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Hrad-branil-Slavii-Zdeseni-kavarny-A-od-Zemana-ted-hrmi-podruhe-660691

   Vymazat
 9. UEFA smrdí Hitlerem. A takto smrdutých institucí a organizací je samozřejmě více. Dnešní Hitler není jen jeden a nenosí patku a knír. Už to není problém jen Slavie. A je moc dobře, že z našich míst nejvyšších pořádně zahřmělo. Stačit to ale nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. uz zase chlastas lavorovici???????

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Jo, něco z nacismu tady může hrát svou roli. Nejspíš to bude povýšenost Západu nad Východem, kam pro Brity, Němce nebo Francouze patříme. Oni se už dnes nesmí na černocha ani křivě podívat, tak si to vynahrazují rasismem vůči nám. Jsme pro ně podlidé a pak se to projevuje třeba v křiváckém pojetí spravedlnosti dle UEFA.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 10. Celý svět ve všech oblastech je "řízen"- korumpován cabalou prostřednictvím CB = peněz. BOUŘE skrytě probíhá a po jejím vítězství se VŠE změní !

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:08
   Když zlobí žlučník, to je zlé. Pomůže klid a boldochol a na noc doporučuji čípek spasmoveralgin. Když to nepomůže, tak zítra lékaři.

   Vymazat
  2. Vypadám jako blb, ale rada platila smazanému, byl plný žluči.

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 13. Slavia -5bodu
  Ruda barva -15bodu
  Ruda Zvezda -45bodu
  Slovane -692487bodu
  Čečnija republik -10bodu
  Jejich hra & pravidla

  Chce to re-branding klusiii)))
  Doporučuji zmenit jmeno na FC Eden. Ne! Fc Ethen United. Pro zacatek.
  Dale, modre dresy & zluta hvezda. Samozrejme od Najku, Air Jordan. Uplna tutovka. Neva ze se hraje kopana.
  Generalni sponzor -pOpel, Jeep, apod.

  Toto je cesta do finale Šempion lig.

  OdpovědětVymazat
 14. UEFA nejsou žádní Urválkové, ale pouho pouzí připosraní přizdisráči, plnící zadání globalistických gaunerů ..

  Je to politická provokace multikulturalismem zblblých Britů proti "čínsko" české Slávii, a Čechy to konečně pořádně semklo proti multukulturalismu západních idiotů ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. britove ci za morem zvani Lymei's vzdy byli zbabeli, nafoukani, krivi, a prolhani, rvali se jen kdyz byl vecer a oni byli 3 na jednoho... jen se divim ze ti hajzlove byli Skotskej Team, Skotove co jsem je znal za morem byli docela fajn, az na to ze chlastali anglicke pivo, ale tohle jsou asi poanglicteli parchanti

   Vymazat
  2. A to jste nečetli komenty v engl. diskusích. Kdyby Kúdelu dostali do drápů, vyrvou mu vnitřnosti.

   Vymazat
  3. Hlavní příčinou hysterie ostrovních idiotů není údajný rasismus Kúdely, ale je to politika ..
   Čeští fotbalisté odmítli poklekávat před zápasem jako ostatní kreténi na západě ..

   Kancléř Mynář to napsal sráčům v UEFA tvrdě, že Češi nebudou poklekávat před žadnými idioty, a už se ty sráčky na nás hrnou ..

   Může se stát, že ti černí a bílí kreténi ze západu budou u nás dělat bordel, potom musí dostat u nás pořádnou nakládačku ..
   Také asi Ćeští gastarbaitři na ostrově těch mstivých opic budou v ohrožení ..

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat


  7. Jaroslav Tvrdik
   @JaroslavTvrdik
   ·
   15. 4.
   Odpovidam za klub, jehoz 85% rozpoctu jde z UEFA a Premier League. Predlozili jsme pres 50 stran textu od AK, rozsudek vynesen, konec. Klub se nema kam odvolavat. Ondrej ma hrazeny pravni tym, nikdo ho pres palubu nehodil a sam si to nemysli. Musime jit dopredu.

   Vymazat


  8. Jaroslav Tvrdik
   @JaroslavTvrdik
   ·
   15. 4.
   Odpovidam za klub, jehoz 85% rozpoctu jde z UEFA a Premier League. Predlozili jsme pres 50 stran textu od AK, rozsudek vynesen, konec. Klub se nema kam odvolavat. Ondrej ma hrazeny pravni tym, nikdo ho pres palubu nehodil a sam si to nemysli. Musime jit dopredu.

   Vymazat
 15. Ten, takzvaný Západ, se snaží zničit úplně vše, i sport ! Přestaňme s tím ,,věčným" směřováním právě tam. Stal se z něj pouhý appendix planety. Buďme tam, kde jsme a od toho odvíjejme naší politiku.

  OdpovědětVymazat
 16. Skotská policie se podle právního zástupce fotbalisty Rangers Glena Kamary chystá obvinit slávistického obránce Ondřeje Kúdelu z rasistického chování. Trestem může být pokuta nebo až půlroční vězení.

  Ještě nic není u konce, ale dnes už víme, že Kúdela je neperspektivním hráčem. Je dost možné, že s ním Slavie zruší kontrakt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:45 jj minuly tyden rvali slavisti dokazali jsme remizu s Arsenalem i bez kudely! dnes placou ze diky odsouzeni a nepritomnosti kudely slavie konci! 🤮🤮🤮🤮🤮

   Vymazat
 17. Divím se že příznivci uplakánka Kamary ho nepodpořili svým oblíbeným způsobem což je vandalismus zapalování aut a rabování. My jsme nikdy černé otroky ani služebnictvo neměli. Naše svědomí je vůči nim čisté. Od dob rytířů se poklekává pouze před Bohem, králem a krásnými ženami.Pokleknutí je znakem poníženosti podřízenosti a oddanosti! VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Láďa Vízek: Slavie, braň se! Jsme Východ, k jiným by si to nedovolili. Celé jinak

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Lada-Vizek-Slavie-bran-se-Jsme-Vychod-k-jinym-by-si-to-nedovolili-Cele-jinak-660675

  OdpovědětVymazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobráku, ty ale musíš být zamindrákovaný hňup. Přijdeš domů, dostaneš papuče a mažeš umývat nádobí, potom vysávat a se psem na procházku, na nákupy, do boudy s Alíkem a spát, jinak máš týden zaracha. To se pak projevuje na netu tím, že chceš předvést světu, jaký jsi velký chlap. A přitom jsi ubrečený posera.

   Vymazat
  2. UEFA: Jak snadno a rychle se státi rasistou. Především bojem proti rasismu...VIP 🥴

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  5. Dovolím si vstoupit. Co UEFA dává? Nejsou kluby jako Slavia zdrojem jejího příjmu? Nebude fotbal nebudou reklamy a vysílací práva. Slavia má pouze malý podíl na zisku. Čím lepší klub tím více z něho mocnáři z UEFY mají a mohou ,,rozdávat". Tak že Slavia nic nedostala zadarmo. Dobráku frštéhe? Tak funguje kapitalismus. Nikdo nikomu nedá nic zadarmo. Ani EU ne!

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat


  7. Jaroslav Tvrdik
   @JaroslavTvrdik
   ·
   15. 4.
   Odpovidam za klub, jehoz 85% rozpoctu jde z UEFA a Premier League. Predlozili jsme pres 50 stran textu od AK, rozsudek vynesen, konec. Klub se nema kam odvolavat. Ondrej ma hrazeny pravni tym, nikdo ho pres palubu nehodil a sam si to nemysli. Musime jit dopredu.

   Vymazat
 21. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane dobrák, už jsem tu psal mám provozovnu o 20 zaměstnancích a ve sportu(fotbale) jsem dělal a hrál 40 let na výkonostní úrovni. Opravdu chcete poučit jak funguje kapitalismus ve sportu? Bude to dlouhé. Těžko by jste asi pochopil, když vidím, že tu nepochopíte triviálnější věci. P.S. Mohlo by vám stačit, kdyby jste si můj předešlý příspěvek přečetl v klidu znova. A už Howgh.

   Vymazat


  2. Jaroslav Tvrdik
   @JaroslavTvrdik
   ·
   15. 4.
   Odpovidam za klub, jehoz 85% rozpoctu jde z UEFA a Premier League. Predlozili jsme pres 50 stran textu od AK, rozsudek vynesen, konec. Klub se nema kam odvolavat. Ondrej ma hrazeny pravni tym, nikdo ho pres palubu nehodil a sam si to nemysli. Musime jit dopredu.
   pro vas kluci kutnohorsky tito a unknovn VIP

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 23. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O tom jak UEFA rozdává peníze 9.49 článek taky není. Dobráků nezabodoval jste. A ona je opravdu nerozdává jen tak zadarmo. Jste zmatený.VIP 🥴

   Vymazat
  2. 14:03 who cares pane Unhno

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Dobráku stoupněte si do fronty ať vám taky UEFA něco dá když podle vás tak rozdává...Kamarovu ránu pěstí viděl instruktor utkání. Tam není co řešit. Jste skutečný expert.Ale na co? VIP 🥴

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 24. abych to uzavrel z pripadu ktery si zavinil kudela sam a vy z nej delate obet🤮🤮🤮🤮🤮

  OdpovědětVymazat
 25. Kdo z vás ze zastal ruských sportovců šikanovaných za údajný doping. Nesmí vystupovat za svou vlast a nesmí se hrát Ruská hymna. Tak co se teď divíte, že šikana mocných dopadla i na ČR??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:47 to vis ze nikdo! zapad rekl ze nikdo nedopuje jenom rus
   a ted ty opetovne sankce na rusa
   vypovezeni diplomate za udajne nadmerny pohyb ruskych vojsk u hranic z ukrajinou🤮🤮🤮

   Vymazat
 26. smazal jsem temer vsechny sve prispevky z duvodu ze mladeho kluka urazite a melete stale stejnou pisen o chudakovi kudelovi!
  zaverem jeste hlasim ze kdyz ten kudela nic vlastne nerekl jak vy degenerati tvrdite tak za co ho ten kamara honil po hristi a pak boxnul u saten?
  za co se kudela i sef slavie Tvrdik vlastne uefa omlouvali kdyz ten chlapec nic nerekl(ac priznava ze ano!!!) to ale vy curaci nechcete pochopit anebo ze by kapacita vaseho cerebrumu nebyla schopna!?
  tak s pozdravem fuck you all se loucim!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobráku jste chudák který povyšuje sprosté slovo nad prokopnutí lebky. Zřejmě jste měli doma černé služebnictvo, pak se vám nedivím. Mé svědomi vůči černým je čisté. Klekněte do kouta a tam alespoň týden vydržte! VIP 🥴

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. admine dvoraku kdyz tady mazes me pak bys mel i jine urazlive prispevky me osoby treba Unknowna 12:54, nebo Toto 2:46, anebo jste familie? diky za odpoved

   Vymazat
  4. Dobráčku já vás urazil? Já tady snad jako vy rozhazuju čů.áky? Styďte se! Nejste klon unkrovna alias Inda?. Nebo snad...? VIP 🥴

   Vymazat
  5. Už jsem jediný kdo tady na vás reaguje a vy na mě takhle.Zlobim se na vás. VIP 🥴

   Vymazat
  6. jj klon jsi ty uhnowne dyt mas stejne jmeno nebo snad ..jsi sam dvorak...? a cti po sobe ty sve pasquily na mou osobu! and blow my litlle one ...RIP pac a pusu

   Vymazat
  7. Místo aby jste si vážil toho, že tady na vás vůbec někdo reaguje tak jste ještě protivný...VIP 🥴

   Vymazat
  8. 16:03 jiz dlouho hovoris pred zrcadlem a to ho si vazim😀😍❤️

   Vymazat
 27. Přátelé, co se čílíte? Vy nevíte, že sport zušlechťuje lidskou duši? Tak držte huby a nechte se zušlechťovat !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:46 jo to by se museli nekteri umet chovat a vedet jak sport zuslechtuje ducha! ale nektere jak vidis degeneruje! treba 12:54?

   Vymazat
 28. 15:03 jo jsi jediny co to nepochopil proto tady operujes s prokopnutou hlavou ktera NEMA co s KUDELOVYM pripadem co delat pane šašulo! capiche?

  OdpovědětVymazat
 29. Nejlepší by bylo založit samostatný vlastní instituce od MOV až po UEFU atd. pro Východ, napumpovat do vlastních soutěží a sportovních podniků pořádný prachy a na ty slavný západní se úplně vykašlat, protože ty západní už jsou stejně jen zpolitizovaný spolky pro šikanování středo- a východoevropských států a sportovců. Tenhle stav už stejně trvá dlouhý léta, markantní je to třeba ve fotbale, pokud se vždycky dostal dál "východní" mančaft, tak proti nim vždycky tlačili rozhodčí. Než se nechat od těchhle namistrovaných pitomců pořád buzerovat, tak radši takhle.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.