Reklama

čtvrtek 8. dubna 2021

Milion chvilek za 6 milionů

Pavel Letko

8. 4. 2021 e-Republika

Nezlobme se na pana Mináře, není to defraudant, ale profesionální revolucionář.Někdejší předseda spolku Milion chvilek pro demokracii vybral na svůj projekt v loňském říjnu 6 milionů a o 6 měsíců později ohlásil konec činnosti, pro kterou peníze vybral. Podrobnosti ZDE. Sponzoři však mohou být spokojeni. Podle průzkumů už na prvním místě volebních preferencí nespočívá hnutí Ano, ale kamarádi z Pirátů.

Nezlobme se na pana Mináře, není to defraudant, ale profesionální revolucionář, kterých tu máme plno. Někteří jsou placeni prostřednictvím ambasád různých (spřátelených, samozřejmě) států, aby prosazovali zájmy Čechů, Moravanů, Slezanů a Pražanů, jiní jsou placeni miliardovými mecenáši, kterým neleží na srdci ani tak vlastní bydlo, jako spíše lidská práva, starosti planety a demokracie. Kdo nevěří, ať tam běží – a nechá si to pro sebe.

K těm všem snadno uvěřitelným zdrojům přibývá další, lid obecný. Ten to sem tam odmává při příležitosti různých výročí vkusnými mávátky, mnohem kreativnějšími a případnějšími než byly ty komunistické. Jenže netřeba jen mávat, je také třeba platit, a protože i dělník, revolucionář za práva miliardářů, je hoden své mzdy, lid obecný musí přispět do pokladny permanentní revoluce i svým dílem. Vstanou totiž noví bojovníci a těm třeba nejen chleba, ale i koláčů. Bylo třeba zbavit se Paroubka, abychom mohli mít v čele vlády nejprve svěžího Topolánka a posléze i okouzlující ženu, Janu Nagyovou. Nyní je třeba zbavit se Babiše, abychom mohli mít Bartoše. Ó, my se máme.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

23 komentářů :

 1. Ono to není tak horké bartoš brečel na PL že je obětí dezinformací a lobistů. Podle mě si Český kapitalisté nenechají zničit byznys jejich experimenty. A většina lidí ví že jsou vítači migrantů. A ten zrzavej spratek si demokraticky nakradl ale má správný ideologický pohled stejně jako další zmetek mavalny a nic se mu nestane. V právním státě jako v Rusku by šel do lochu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kabliku,on uz nas valecniky alternativy vyzbrojene puskami pravdy

   pijati vidi.Obraci se zoufale na majstrim o ochranu a bezi do kseftu,ktery je stejne zavreny si koupit do foroty ,cerstve spodni pradlo,kdyz uz ted kdyby neco nemuseli tolik smrdet.
   No co my tady vsichni mame piraty radi a prijmeme je pod SVOBODU a PRIMOU DEMOKRACII SPD s otevrenou naruci!
   Staci,aby si osvojili prvni 4 body navrhu NARODNIHO PROGRAMU VOLICU,kdyz ten jejich stoji pry za nic a jejich mensinam,ktere chteji prevzit moc asi nemusi stacit v boji nad vetsinou, dobit do mrte uz tak slabou demokracii a ukrast nebohym volicum z jejich pochodem institucemi rozflakane obcanske spolecnosti OS hlasy!

   Nebojte se pijaci,ze dopadnete jako chvilkari,strana ktera vybrala 6 milionu a utekla s pytlem penez do bezpeci,ani Trikolora to nezvladla,ackoli volici ji dodnes chteji,ale predsedkyne ne a ne se tady objevit,aby jsme ji ze vsech sil vysvetlili a ukazali,kdeze to vlastne hraje ta opravdova muzika.

   No ni?

   Smazat
  2. Informoval uz GR TV ohlupovatel OS co pry provedli slovačiska?

   Strejda Putin jim poslal baliky vakciny SPUTNIK "V".
   Jimi zvleni zastupci,ten balik zavreli do chlivku a tam ho pry vyuzli k ockovani jeho obyvatel.
   Vzorky dali ke zkoumani jakesi necertifikovane laboratori,ta si stezovala,ze nema 80% podkladu a presto vydala pry jakysi papir,ze to ma v tom chlivku zustat,coz se tam vzalo u jejich podpindostniku jako,ze SPUTNIK je jed!

   Nyni se da s dosti velkym uspechem pochybovat,zda nase republika vubec neco dostane,kdyz tu mame podrazaky typu vybij oko Konevovi a potuplovali to sousede,kde jim pry porouci jimi zvoleny 5% uplne sileny polit.subjekt!
   Co nam tedy "vyvedou"nasi prdlamentnici,kteri schvalili do zakona POLICEJNI STAT vnitraku al hamajdy CSSD a ted tomu dali korunu,ze pry jejich volici jsou vsichni zlocinci a proto pod zakonem a "la podpindostnik" musi odevzdat do obcanky ćip s 10 otisky prstu,coz pry "naridilo EU!"

   TO JE LEZ!To cchtelo pouze strojove ctene udaje...

   V NPV navrhu programu volicuje obsazen i zpusob kontroly nasich "zastupcu"obcany a to dnem i noci.
   Tomu se se zoufalou hruzou brani pry CELY PARLAMENT.
   Co myslite je to pravda nebo ne?

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10.02 Unkrovne a co tady děláš ty? Máš právo někoho kritizovat?

   Smazat
  5. kutnohorsky On tu pracuje ziskovkář a snaží se přemluvit třídní nepřátele k jejich jediné „pravdě".

   Smazat
  6. Co je to za blbej podtitulek.
   "nezlobme se..." Na pijavice a parasity?

   Smazat
 2. Těm lidem, kteří sponzorsky podporovali toho zrzavýho šmejda, to docela upřímně přeju, že jim ty prachy vyčoudil. Dokonce mi ta informace hodně zvedla náladu. No nezasmějte se, když vyžírka Ondráčka narazí na ještě většího vyžírku?

  OdpovědětSmazat
 3. Plnou hubu pravdy,lásky a čestnosti - ale v praxi se chová jako zloděj defraudant. A Ondračka z neziskovky na to dohlíží. Možná jeli napůl.
  To je bohužel příklad "lidovecké" povahy. Fuj

  OdpovědětSmazat
 4. Pravda a láska opět zvítězila.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Pravda a Láska zvítězila Lží a Nenávistí. A bokem s při tom boji odklonila šest milionů korun. To čumíte, chvilkaři, tak se to dělá.

   Smazat
 5. Ona ta lež má krátké nohy a daleko neuteče; kurňa, ale díky těm krátkým nohám, má už sakra dlouho dobrou stabilitu...

  OdpovědětSmazat
 6. 6 milionů za pár chvilek...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Aha, takhle to bylo myšleno. Krátké, výstižné a vtipné.

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 8. Zdravím a přeji hezké dopoledne. Pravdivý a svěží článek mě pobavil a rozesmál, i když v koutku duše vím, že bych měla brečet a tlouct hlavou o zeď, protože se nejedná a nadsázku, ale hrozba psaného je na dosah. Mám obavy, že mladí "pionýři" budou volit své idoly svazáky, pardon, Piráty a přesvědčení senioři svých vnuků se k nim přidají, aniž by tušili, že med mazaný jim kolem úst se promění ještě ve větší chaos než dosud. A proto, ať mě pánbůh netrestá. Lepší chatický Ano šéf, od kterého zhruba víme co čekat, než všeobjímací "Svazák - Pirát", který koná o nás za nás ve jménu dobra svého lidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Piráti se možná trochu vzedmou ale až lidi pořádně zjistí, co je to za exoty upadnou časem do naprostého zapomění. Už i Masaryk varoval před Piráty...Tím reaguji na předního pirátského politika, který v televizi tvrdil, že už Masaryk věděl, že na internetu se lže....

   Smazat
 9. Pane správče, opět jsem vniknul idiot Indický běžec, je čas ho máznout. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
 10. Ten Ondračka má asi největší problem s tím ,že ho minař ojebal a z milionu mu asi nic nedal

  OdpovědětSmazat
 11. Děkuji panu Letkovi, za lehkost brka. Proti upoceným panceřovým pěstím pana Una či IBa, je to pohlazení. V tomto duchu lze uplatnit i návrh Na dobrovolné platby naší "veřejnoprávní" ČT. Proč se má její tvůrčí přínos omezovat trapnou povinnou almužnou od koncesionářů, když by dobrovolné dary přinesly nejméně 2x 7 miliard. Uznejte to nemá chybu.

  OdpovědětSmazat
 12. Už to tady bylo napsáno, ale také se připojuji k blahopřání michprdovi Minářovi za jeho "majstrštyk".
  Jen víc takových Minářů a horkým dutým palicím ovčanů snad konečně dojde, co se v tom našem pupíkově děje.

  OdpovědětSmazat
 13. Mináře podporovala od začátku kavárna, šílení herci,neziskovky,ČT a mediální prasata co minářovy hleny roztírala podrážkou v přímém přenosu v ČT. Útoky na Zemana,Babiše vládu a komunismus,který zde nikdy nebyl. A podívejte se dnes kde ta pavlač je. Jen čumí na to jak se ten lidovecký darebák co studoval teologii v té politice za malou chvilku zprasil tk,že nemůže vyúčtovat 6 mil.
  Teď je čas aby z toho učitelé mravů ze strany Lidové vyvodili závěry ,složili funkce a seřezali se vzájemně kajícně důtkami za to,že propadli jako blbci ďáblu...
  No co s tím? Kde je těch 6 milionů kluci lidovecký ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.