Reklama

neděle 18. dubna 2021

Nedělejte z nás hlupáky - Nevěřím, zatím je to jasná Koudelkovina.

Jiří Vyvadil
18.4.2021 VašeVěc

To, že s tím přišli teď, kdy se rozhoduje o dostavbě Dukovan a značná část veřejnosti si přeje očkovat Spunikem, což vyvolávalo zuřivost protiruských sil, je průzračné.


Načasování je až trapné.


Ale jde i o něco jiného. Blíží se doba, kdy bude chtít obnovit své jmenování nechvalně známý šéf BIS plk. Koudelka. Nikdo se nyní neodváží zpochybnit jeho jmenování.

Jde samozřejmě jen o první glosu.

Jako autor tohoto kratičkého textu jsem plně ochoten vzít svá slova zpět, až by se prokázalo, že věc je jednoznačná.

Tak jako u USA současná CIA sbírala falešné důkazy proti prezidentovi Trumpovi pro různé formy jeho odvolávání, není nejmenšího důvodu věřit našim tajným službám.66 komentářů :

 1. Je to šité příliš horkou jehlou. Ani se nenamáhali vytvořit materiál na jiné agenty, použili identity a fotky z kauzy Skripal. Prostě je to odfláknuté, fakt to jsou čučkaři.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já génia Koudelku ještě typuji, že přijde s tím jak agenti ve stejnou vteřinu, jeden v Praze a druhý ve Varech, proskočili mýtnou bránou a frnkli.

   Vymazat
  2. Tak nakonec z toho vyplyne, že z Vrbětic vláda Česka, Morácka a Slezska prodávala zbraně teroristickým muslimským organizacím do Sýrie. Rusové jim v tom bránili. Dne 16.10. 2014 nechali ruští agenti vybuchnou první objety muničního skladu ve Vrběticích. Nato vláda ČR dne 3.11. 2014 nařídila obsadit muniční sklad stovkou vojáků a neprodyšně jej uzavřít. Téměř po měsíci neprodyšného uzavření muničního objektu vojáky AČR se dne 3.12.2014 opět do skladu dostávají ruští agenti a nechávají vybuchnout další muniční objekt. Ti ruští agenti v tom skladu museli buďto spát, nebo je do neprodyšně uzavřeného areálu muničního skladu Rusové nepozorovaně dopravili vrtulníky. To teprve musí naše bezpečnostní složky zjistit. Spíše se však odborníci kloní k variantě dopravy vrtulníkem, protože v areálu nebyl obchod, kde by ruští agenti mohli nakupovat jídlo k třicetidennímu pobytu v areálu. Ve hře je dle BIS i třetí varianta. Druhý výbuch skladu totiž mohl být způsoben padajícím dělostřeleckým granátem z prvního výbuchu. BIS určitě vyhodnotí, která varianta to byla.

   Vymazat
  3. Na seznamu je článek a sobotka říkán že chtělo Rusko destabilizovat jeho vládu prostě kecy až to není hezké.

   Vymazat
  4. 7 let Biska nic neví ,jako pre -mier ?Z čistého nebe Jůssej hnátou CIA... zadupe a všichni jsou připosraní i s Matem a Patem.Ještě se možná dozvíme,že se ve Vrběticích vyráběl Novičok.Proto se musely všechny stopy zamáznout a vyhodit to tam do luftu.Tlaková vlna tím pádem zamořila novičocovidem celé území ČRaSR.Lidi proberte se a střezte se před nástupem nové totality.Koudelka měl dávno letět s celou slavnou Biskou,jako Petříček s protiruské prounijní vlády.Všechno to do sebe zapadá,jak prdel na hrnec.(Dukovany,Navalný Sputnik) a.t.d.,Bylo už konečně nutno-N ATO zlé Rusko něco vyhrabat,zdehonestovat a odsoudit,bez jakých-koli důkazů Doufám že odměnou protiruským politikům (vyhlašujícím Rusku válku) budou jejich volební preference,pokud se dříve neobjeví nad ČR ruský hřib.Pán bůch s námi a zlé pryč.(a to nejsem věřící).Lituji ,naše děti ,vnuky,pravnuky.
   Krycí operace...
   Včera proběhlo v Bělorusku a v Rusku pozatýkání západních agentů připravujících ozbrojený převrat v Bělorusku. Agenti plánovali odstranění Lukašenka i jeho dětí, odstranění vlády a poslanců. Akce Vrbětice byla spuštěna pouhou hodinu po zveřejnění zátahu. Náhoda? Proč dosud žádné české médium neinformovalo o zátahu? Kterýpak asi prominent k tomuto detektivnímu výsledku po pěti letech najednou dospěl? Podle not koho se naše politika vůči Rusku ubírá? Přestali jsme být sebevědomým svrchovaným státem , skáčeme podle toho jak od nás Západ žádá, ale je to především jeho zájem, ne náš.

   Vymazat
 2. Pane doktore, nepřestává mě udivovat jak je ta politika zajímavá. Málokdy jsme s Němcem na stejné lodi. Teď se nám to po dlouhé době přihodilo. Kdybychom v Dukovanech postavili pár větrníků, místo očkování Sputnikem zobali vitamíny a Němec místo svojí levné roury používal kdysi ukrajinskou, co troubovitým Ukrajincům ukradla povedená rodinka Bidenů, měli jsme oba klid.

  OdpovědětVymazat
 3. Jen se intenzivně modlím, aby to bylo jen kvůli Dukovanům a Sputniku V. Mnohem horší by bylo, pokud je to masáž před rozpoutáním ozbrojeného konfliktu s Ruskem :-(((

  OdpovědětVymazat
 4. A odpověď na to proč není nejmenší důvodu věřit našim tajným službám je jednoduchá. Protože BIS je filiálka CIA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Georg18. dubna 2021 9:46

   Nic nového pod sluncem. Tady "politici" bojují o hvězdu na pruhované vlajce už od roku 1989.
   Anylýzou pracovníků CIA a NSA obývající patro budovy u Tržnice na Malé Straně došli k závěru, že jak na Slovensku, tak v Česku je stále ještě veliké procento sympatizantů s Ruskem. Tento scénář, je psaný po vzoru scénáře přepadení vysílačky v Gliwicích. Má za úkol definitivně zlikvidovat touto pouto. Má za úkol umlčet všechny sympatizanty a postavit je do role kolaborantů...
   Svět se v p...el obrátil.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Nejvíce se mi na tom líbí, jak si vláda o lidech myslí, že to jsou idioti, že jim to lidi sežerou i s navijákem. Musím však uznat, že v mnoha případech se ta vláda nemýlí.

   Vymazat
  4. Unknowne. Kdyz Rusove zautocili na Polsko, uz zadna Polska vlada a armada neegzistovala, jen materijal pro Wermacht.
   Zalez mladej a nauc se jak se vede valka, kdyz o ni chces mluvit.

   Vymazat
  5. Koudelka a Babiš tam líbali prsten v CIA chlapcům v Langley. Oni si v té Americe snad myslí, že se tady něco utají. No to nás neznaj.

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, bravo studente. Důkaz je na světě ! Doktor Vyvadil něco napsal a tím nezvratně (!) potvrdil teroristický čin ! To nevymyslí ani troubovití Amíci s pablbem Koudelkou. Donedávna stačilo jako důkaz "highly likely" Teď půjdou agenti do kriminálu, protože doktor Vyvadil něco napsal. Pište dál, dnes máte svůj den.

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni všichni určite rádi poběží do první linie na východní front ...

   Vymazat
 7. Pokud by Babiš vystoupil a řekl jasně, zjistili jsme a máme důkazy, které předložíme, ale místo toho jsme se dozvěděli, že máme "důvodné podezdření", takže máme stejné "kulové" jako u Skripala,u kterého, kdo si dovolí pochybovat a nevěří , je nepřítel všeho lidu!
  Po 20 letech "chrabrého" tažení a "vítězství" po boku USA v Afganistánu, kde jsme byli pro USA efektivní "fíkový" list, by se mohli lidé intenzivněji začít ptát, proč byly vyhozeny miliardy a zmarněny životy českých vojáků, takže se náhle po sedmi letech "objevila" kauza Vrbětice, kde měli dokonce "úřadovat" stejní "teroristé" jako v kauze Skripal. Já se nechci s nikým hádat, počkáme, co bude předloženo jako důkazy, ale zdá se mně to celé přitažené hodně za vlasy a asi nebudu sám , kdo oprávněně pochybuje! Stejné otázky jako u Skripala, proč by současná moc v RF "trávila" dávno propuštěného agenta a také se naskýtá stejný dotaz, co by měli z exploze ve Vrběticích? Daleko pravděpodobnější je "exploze" z důvodu zahlazení nějakých zlodějen a nekalých kšeftů se zbraněmi , protože sklad byl soukromý a tam bylo mnoho důvodů, jak ze strany majitelů, tak případné konkurence a také zahlazení nepovolených exportů a není možné také vyloučit docela obyčejný "bordel" ve skladech!! Po explozi bylo všechno totálně zničeno a nikde jsem přesnou příčinu exploze nečetl, protože těžko bylo možno něco najít a zjistit příčinu a teď po 7 letech se náhle dozvídám, že za to může Rusko!!! Žijeme ve zvláštní době, kdy je celá světová veřejnost obelhána ze strany USA po rozpoutání války v Iráku a nic se neděje, takže teď je možné už všechno a ničemu se nelze divit!! Hamáček s Babišem , "Aspeňáci" budou hýkat do roztrhání těla ty různé kecy ,připravené v CIA a její pobočkou BIS v čele s blbečkem Koudelkou, který má největší zájem, co se učí děti v dějepise!!To nevymyslíš , aby tajná služba státu ,předepisovala , co se má ve školách učit v dějepisu!! To je možné pouze u nás!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. No alespoň víme na co máme tyto služby. Odpovím si sám na velké smradlavé h...no!
   A jak jsem už jednou napsal tento iditot který je v čele této profláknuté organizace by se neuplatnil ani jako velitel četnické stanice v Putimi. Škoda že už nežije pan Hašek a nebo, že nemá nějakého nástupce. Nová kniha Osudy dobrého vojáka Švejka po stotřech létech by určitě byl knižní hit.

   Vymazat
  3. Je to váženi spoluobčane na povázenou.Takova velmoc a ma jen dva agenty.Bagoun

   Vymazat
  4. A na co šáhnou, to pose.ou. Jestli si fakt amíci i ti naši joudové včetně Bartošky, Pekari, Langšádl, Fialy, toho blbouna z Řeporyj myslí, že to sežerem, tak to bysme tady asi neměli 45 let totáče. Takže chlapci vzhůru dolů!!!!! My totiž už leccos zažili.

   Vymazat
 8. Já také nevěřím čučkařům, neboť je to všechno "údajně". A na druhé straně jestli ruští agenti zabránili, aby se zbraně překupníků z Vrbětic dostali do rukou ukrajinských banderovců, a tím zachránili tisícky životů, pak by jim měl Zeman udělit nejvyšší české vyznamenání. Ale nikoliv "údajným" ale skutečným hrdinům. Tak trapná kauza, to je už skutečně na vystoupení z EU a NATO. Šíření nenávisti k naším slovanským bratrům Rusům je skutečně vlastizradou. Vždyť nebýt jich nebyli bychom ani my! Ruský národe neopouštěj český národ, který Vás z 90% má rád. To jen pražští pepíci se nechají šibovat americkou ambasádou. Praha je macechou i pro nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti pražští pepíci jsou ze slovenska a z moravy, takže pozor na to co píšete. O blbci Koudelkovi nevím - možná je z Kutné Hory -koudelníkům syn.

   Vymazat
  2. Jsem Pražák, tak opatrně. Od TUpolánka, Dalíka, Sobotky, idiota Hřiba,téměř všichni senátoři a posranci, herci z Brna ..je jich 95 procent jsou z Moravííííííííííí. Nase.rou se do Prahy, po skončení tady rádi zůstávají. Podívej jak vypadá dálnice v pátek a v neděli k večeru směrem Brno! Samej Moravák. Už je nesnáším, ať si to jejich víno a křivou povahu strčej za klobouček.

   Vymazat
  3. Redaktoři Nové republiky jsou také z Prahy a dokonce převážně z Vinohrad. Tak si prosím odpusťte útoky na lidi příslušné bydlištěm v Praze. V tom to není. Téměř polovinu zmetků do Sněmovny a Senátu deleguje Morava a Slezsko a další sereblity jsou sem delegované z různých mimopražských koutů Čech. To vy, voliči to tak rozhodnete. Éto vaše dělo, it´s your work. Eso es vuestro trabajo.

   Vymazat
 9. I když uvěřím, tak si myslím, že hodně pozdě Bycha honíme. Kladu si otázku, které SRÓčko, hlídalo tak důkladně sklad zbraní. Doufám, že podobná firma nemá za úkol hlídat JE. Poslední otázka je, jak je vůbec možné takové totální selhání našich kontrášů. Místo strašení občanů, bych si přál více profesionality.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K mému zděšení tenkrát to odsouhlasili poslanci, že prej když je to v soukromých rukách, tak se o všechno líp postarají. Tak se postarali, že jo Sobotko!

   Vymazat
 10. Původně to vypadalo na "konflikt" se Skotskem, ale už je to v cajku. Zase patříme na západ, už mám zase pocit, že si nás tam váží. Sice jako mouřenínů, ale v době BML se to tak nebere, že.

  OdpovědětVymazat
 11. Tak RuSSaci jsou zase za megapitomce.

  OdpovědětVymazat
 12. Ti "hrozní Rusové" musí bejt fakt úplní diletanti, nejdřív si dovolí nás osvobodit od německejch okupantů a jejich nacismu, pak sem v 68 přijedou zklidnit "umjeleckou frontu a jejich soldatesku" , potom namažou kliku u dveří tím nejstrašnějším jedem a všichni přežijou, kriminálníkovi nasypou novičok do trenýrek a ani pytlíka mu neuškvaří, a teď zčista jasna vyjde najevo, po marném a drahém čučkaření, že Rusko nemá nic jinýho na práci, než vyhodit do luftu nějakej pošahanej sklad bulharský firmy hluboko v lesích a to prosím stejnýma pitomcema co pak namažou tu kliku. A kruh je uzavřen. A ti naši dvá idioti musí tu báchorku odříkat do tv, jinak je už nepustí pro instrukce na ušáckou ambasádu.................. No nepos-rali byste se z toho ? :-)))))))) Jenomže tady už končí sranda a dělat proti skutečným přátelům takové sviňárny bude sakra bolet. Pamatujme u voleb !!!

  OdpovědětVymazat
 13. No jak jsem zjistil na Seznamu: krysy vylezají z kanálů.Fischer a Sobotka v první linii. Ale diskuse
  "něco se pokazilo" Jako za starých časů v televizi "porucha není na vašem přijimači"

  OdpovědětVymazat
 14. andrej co to je? za kriply skripaly jsi v r 2018 vyhodil 3 rusy pak priletel
  privatnim jetem paul ryan a vydals mu ruskeho obcana nikulina? a ted
  opet po vzoru usa a jinych zemi 18 diplomatu! jaka to nahoda ze zrovna
  ted se po 7 letech odhalili verbetice!
  andy ze to jsou tve ritolizice?🤮🤮
  dodam jen ze TV prihodila utrapy vezne navalneho ktery vola o pomoc lekarskou! nebylo by mozne ho vykoupit z ruska a dat do pece ceskeho vezenskeho systemu pod vedenim docenta ratha! poradensky by mu mohl pomoci i janousek jak odupat system!
  jeste zapomeli zminit hrdinku ukrajinske armady a jeji reportaz jak delat hladovku tak abychom pribrali na vaze!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ohledne Navalnyho, nech ho tam kde je, tady mame Janouska, a ten vali....Rath byl zasitej protoze tenkrat zlobil ODSaky, a mimo toho byl jen troskar, s tim co si "usetril" a ony ty jeho "male domu" mozna nebyly ani tak pro nej, ale pro Lidovy Dum.

   I kdyz jsem Babise dvakrat v dobre vire volil, prece jen jsem si tak trosku -- no nic byl jsem blbej, a to je to nejhorsi, mel jsem si uvedomit, ze Babis podlehne tlaku EU, ktera je posrana z USA, a USA je posrana z Levanty, a Levanta je posrana z Ruska, takze to je vlastne uzavreny kruh, Ale nevim co v tom ma za ukol nase hovnozemicka, nejsem si jisty, kdo nam to naridil, nebo dokonce jestli nejakej domaci genitat si tuhle saskarnu ktera nas bude jeste stat moc bolesti.... prvni a nejmensi bude Babisovo kejvnuti na Afgano-africke inzinyry, uz je jich zde hodne, a to, ze je lifrujeme zpet kdyz vylezou z nakladaku jsou jen takove kecy pro blbe....

   a ze je tady blbejch dost, vite sami ti kteri jste cinkali klicema, prali se s policajtama na Narodni, zapalovali svicky na Vaclavaku, a poslouchal projevy meho kdysi znameho Vaska.... no tenhle Vasek prvni nebyl tak spatny, ale ten druhy Venca, ktery vam ukradl prumysl, a okradl vase taty, ci spise z nich udelal zebraky, a pak jim jeste vynadal, ten to vsecko - tedy tu dnesni bidu zacal.... takze laskave nechte toho remcani a precte si zivot Krista, kde pan Jezis zaverem sveho utrpeni rekl "musim vypit kalich horkosti az do dna" takze kdyz on, tak proc ne vy? mohli jste si to tenkrat v 89 uvedomit, takze ted neremcejte, a drzte huby, bude hur, a dobre vam tak

   Vymazat
  2. Co dělá ta pilotka z Ukrajiny? od tý doby co řekla, že Ukrajina je rozprodána židům, není o ní ani slyšet. A cona to Pussy Tvarůžková?

   Vymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 16. Je to celé nějaké divné.
  To je přece tak průhledně blbé, že by to nemohli vymyslet snad ani Američani i s Brity dohromady.
  A to je co říci.

  OdpovědětVymazat
 17. To snad Hamáček spadnul z višně. Legrační SPOLU. Okamura představil plán, jak dovést zemi k volbám

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/To-snad-Hamacek-spadnul-z-visne-Legracni-SPOLU-Okamura-predstavil-plan-jak-dovest-zemi-k-volbam-660918

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Tak to v následujícím jsem včera 18:28 napsal a zmizelo to. Dal jsem to 19. dubna 2021 14:59 znovu a zmizelo to zas. A i to zmizelo, tak to dáván 20. dubna 00:39 znovu se zkušeností, že to pan Dvořák časem ponechá.
   Asi marně doufám, že to není tím, že pana cablíka, ani Okamuru, zcela bez vulgarit, nechválím. Tady je to:
   „cabliku 18. dubna 2021 11:23, Vy tím co píšete potvrzujete, že jste přesně ten typ, který naskočí na všechno, co jakkoli neotřele slibuje změnu. Pan Okamura se zcela nevybíravě prosazuje jakoukoli demagogií, o které se domnívá, že mu přinese sympatie. Pan Okamura není natolik korektní, abych o něm nepochyboval. Tím, na co jste odkázal, mi to znovu potvrdil.“
   Je to můj názor, neobsahuje vulgarity. Pokud je mazán vědomě, je to jednostranně pojatá cenzura ve prospěch SPD. Nic takového spolek Nová republika ve svém Manifestu ani Stanovách nemá. JiH

   Vymazat
 18. Uváděný důvod je celkem uvěřitelný, ale podstatnější jsou důkazy. Doufejme, že nejsou stejně tajné jako všechny ty americké. Nejvíc mě zaráží souhlas prezidenta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. kersi 18. dubna 2021 11:27, máte jiný nápad, jak onen útok vedený proti Hamáčkovi, Babišovi i Zemanovi, proti současné vládě akcí "Vrbětice", tak dokonale rozmělnit? Zvlášť, když je propojen se Skripaly a taky je, všeho všudy, "highly likely"? JiH

   Vymazat
  2. Prezident si vzal týden na odpovéd.Bude chtit dukazy jako na podzim,takže zas dostane leda 💩.Bagoun

   Vymazat
 19. Je možné bez problému na stránkách MV vyhledat závěrečnou zprávu k výbuchu ve Vrběticích a tam není ustanovena příčina výbuchu a teď po sedmi letech za to mohou Rusové!!! Kdo tomu může věřit?

  file:///C:/Users/42060/AppData/Local/Temp/Vrbetice-zprava_Web-1.pdf

  OdpovědětVymazat
 20. Je možné bez problému na stránkách MV vyhledat závěrečnou zprávu k výbuchu ve Vrběticích a tam není ustanovena příčina výbuchu a teď po sedmi letech za to mohou Rusové!!! Kdo tomu může věřit?

  file:///C:/Users/42060/AppData/Local/Temp/Vrbetice-zprava_Web-1.pdf

  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=www.mvcr.cz+%E2%80%BA+soubor+%E2%80%BA+souhrnna-zprava-k-situaci-ve-vrbeticich

  OdpovědětVymazat
 21. Pan velvyslanec Zmrděvskij se po odvolani z prazske ambasady bude stehovat rovnou na Sibir.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi nechutný. Jinak z Ruska se bude pakovat nejméně 18 diplomatů s rodinami a předpokládám, že po vzoru Česka dostanou jen 48 hodin na opuštění území - jinak 48 hodin daných Českem je dost nezvykle krátká doba na zvyklosti v diplomacii. Asi nám ten počet nežádoucích navýší.

   Vymazat
 22. K čemu by byla likvidace nějakých skladů v nějakých Vrběticích, které byli údajně střežené. Kdyby nám chtěli Rusové škodit, mají daleko více možnosti a příležitostí v okolí Prahy a jiných lokalitách. A k tomu jednou za 7 let. Mohli by škodit denně a nedělají to. Vždyť uznejte čím může být malá ČR prospěšná Rusku? Nemáme suroviny, nemáme plyn a nemáme pro Rusko přiměřený trh, bohužel obráceně to už neplatí. Nevím kde bychom vzali jenom ten plyn, a o dalších surovinách ani nemluvě. Co když nám Putin zavře kohoutky plynu, aby nám zde náhodou nevybuchoval. Nebo snad počínaje politickou závislostí na USA, chceme záviset i materiálně či bezpečnostně? Ne, nikoliv. O USA víme, neboť o tom existuje nezpochybnitelný dokument, že USA více jak 200 let terorizují, masakrují a okrádají svět. Vždyť dolar jako světová měna je obyčejnou zlodějnou. Držme se naších bratrů Slovanů, tedy Ruska a jejímu moudrému vedení. Je tam také demokracie a dokonalejší než v USA, o který slyšíme denně umírat lidí nejen na ulicích a obchodech střelnými zbraněmi, ale i pandemie je First America.

  OdpovědětVymazat
 23. Nechal bych na ruske ambasade pouze velvyslance Zmrděvskeho a jednu hajzlbabu, at se s tim soudruh velvyslanec nejak popasuje.

  OdpovědětVymazat
 24. Sobotka, Hamáček si myslí, že jim to pomůže pozvednout ČSSD a uspět ve volbách, stejně tak jako ANO.
  Nepomůže.

  OdpovědětVymazat
 25. Teď už jenom čekám kdy naše politické loutky vyhlásí rusku válku. Na to si netroufli ani ukrajinci.

  OdpovědětVymazat
 26. Ředitel BIS Koudelka: “Chtěl bych poděkovat kolegům z NCOZ za skvělou spolupráci a ocenit razantní reakci premiéra a ministra zahr. věcí. Takhle se chová sebevědomá a hrdá země. Veškeré kroky v celé kauze byly koordinovány s cílem ochránit bezpečnostní zájmy ČR.”

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Akorát, že za Šlachty tam policie nevyšetřovala.
   BIS (STB) šetří vnitřního nepřítele.
   Ruské špióny šetří vojenská kontrarozvědka.
   Muničák byl rozkradený a výbuchem se to přikrylo.

   Miky

   Vymazat
  2. Miky, dobrá připomínka, pamatuji určité rozepře mezi oběma ale neumím je vyhodnotit.

   Vymazat
  3. Chválit tady věčného plukovníka Koudelku může opravdu jen individuum pochybného úsudku.

   Vymazat
 27. Vrbetice maji skutecne na svedomi Rusove a Putin!. Podle overenych zprav o tom informoval primo Skripal sveho kamose Koudelku! Byl u toho jako svedek Hamacek , ale ten byl ponekud z kondice, jelikoz ho ten den pry nasrala manzelka .

  OdpovědětVymazat
 28. Vláda testuje, jestli lid covidová opatření natolik zblbla, že uvěří blbostem zrádce Koudelky.

  M.

  OdpovědětVymazat
 29. Omlouvám se, sic: musím zde, s uznáním, kvitovat logiku většiny diskutujících - kéž by však Pán Bůh ráčil, podobnou logikou, obdařiti Vás, když se jedná o podvod kovid zvaný. Vy, logikové, nevidíte, že obojí, pochází ze stejnè dílny zla? A neříkejte, že je TO kovid, něco jiného než staré známé chřipky - byť jí pomohli ūpravou ve Fort Dettricku a dnes to shazují na WuChan... A už vůbec neříkejte, że jde o zdraví Vás a Vašich dětí... Dojemné... - a co jste dělali, když se v dřívějších dobách zavíraly třídy a někdy i provozy se silným onemocněním chřipkou? Taky jste nosili hadry na čuni, žadonili jste o očkování a těšili se na kovid (chřipkové) pasy ? Už to, že nechtějí připustit jiné léčení jak vakcinaci svými pofiderními sračkami a odmítají Sputnik, svědčí o tom, že o zdraví jim vůbec nejde ! Ani Vám nevadí zločin na našich nejmenších, našich vnoučatech, jejich vynucované testování špejlemi, dusítka na pusách - styďte se, Svědci kovidovi, jinak užiteční idioti stejného, avšak mnohavektorového zla, jako je zlo Vrbětice, Skripalovi, fašistická Ukrajina, dříve Irák, Sýrie, Lybie, zlo falešné kovid pandemie a další!
  Říká Vám něco výraz kovidfašizmus, ovce a otroci? Pokud se "něco" nestane, tak to vše, poznáte brzo na vlastní kůži.
  P.S.: a volbami se neutěšujte, ty si zešvindlují, jako nedávno v zámořské říši zla ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Josefe 127 18. dubna 2021 14:34, nechápu, co vás nutí používat tak nesmyslné Covid argumenty. Za totáče pamatuju nějakou tu místní karanténu vůči lecjakému infekčnímu onemocnění, žádnou proti chřipce, když pokud došlo k uzavření provozů, bylo to pro rozsah absencí v důsledku nemocnosti. Pamatuju, že právě proto jsem byl zaměstnavatelem i "závodním lékařem" přesvědčován, abych se každoročně nechal očkovat proti chřipce. Bylo to ale dobrovolně a pro všechny zadarmo. Naproti tomu tetanus byl povinný.
   No a Covid 19? Není jen sezónní jako běžná chřipka, je daleko víc infekční, má i těžší průběhy, vyšší smrtnost, zanechává daleko víc trvalé a vážné následky. Metody láčení (stejně jako u obyčejné chřipky) jsou hledány a jejich účinnost není dost ověřena. Ty vaše roušky, ty nejsou pranic nového. Je známo, že beze všeho je už dávno a běžně v obdobích respiračních onemocnění sami od sebe používají Japonci (a další na východě), že roušky a respirátory se osvědčily za pandemie Covid 19 prakticky na celém světě. Je vám to málo? Ze špejliček do nosu, po...te se. Je to účelnější, než nacpat si tam fazolku. JiH

   Vymazat
 30. Proč myslíte, že tak narostl státní aparát. Teď dokonce dělaly ´polovinu pracovní doby za plný plat. Jsou to spolu s rodinnými příslušníky jejich voliči a vy ostatní k volbám nemusíte chodit. Nejlépe by bylo vám odejmout volební právo, protože vůbec nerozumíte co stát a to jsme my, potřebuje.

  OdpovědětVymazat
 31. Pane vyvadile, souhlasím pokud jde o nás, ale tady se rozehrál důvod pro další sankce proti Severnímu proudu II, který by měl být dokončen počátkem června. nakonec bude muset i mamá Merkel odsoudit rusko a vyloučit s ním spolupráci...

  OdpovědětVymazat
 32. Je na bíledni, že "mráz přichází z Washingtonu". O pravdu se v té "hře" vůbec nejedná. Cynismus a arogance metod "loutkářů" jsou stejné jako v případě přípravy války proti Iráku, Arabského jara, nebo Majdanu, o 11.záři 2001 ani nemluvě.
  .

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.