Reklama

čtvrtek 22. dubna 2021

Negramotný nebo arogantní?

Jan Schneider

22. 4. 2021

Bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR a bývalý předseda vojenského výboru NATO generál Petr Pavel publikoval v Právu článek „Důrazná odpověď na agresi, spolupráce doma i ve světě“. Napsal tam doslova toto: „To, že byl útok na sklad ve Vrběticích proveden příslušníky speciální jednotky zpravodajské služby, je fakticky vojenské napadení. ..... to, co se stalo, by mělo sloužit jako vystřízlivění pro řadu našich politiků i občanů.“

Premiér Babiš přitom řekl, že od Bezpečnostní informační služby (BIS) dostal zprávu o „důvodném podezření ze zapojení ruské tajné služby do teroristického útoku ve Vrběticích“.

Avšak i BIS použila pojem „důvodné podezření“ lacino, protože v jejím podání nemá žádnou váhu. BIS totiž podle zákona není orgánem činným v trestním řízení, ale pouze institucí, zajišťující informace, které však podle dosavadní praxe nejsou využitelné v soudním řízení. To bohužel BIS svádí k tomu, pouštět si někdy až nezřízeně hubu na špacír, protože ji není za to možno trestně postihnout.

Nicméně ani prostořeká BIS neměla tolik nestoudnosti, aby tvrdila, že se to skutečně stalo. To hrdinný generál Petr Pavel se s podezřeními či fakty nijak nepáral, a rovnou výbuch ve Vrběticích připsal na konto GRU. Nebo že by byl komunikačně negramotný a nebyl schopen rozlišit mezi podezřením a dokázaným skutkem?

Možná jde o negramotnost, nebo o aroganci. Představitelé NATO totiž odmítají dodržovat jediný závazek, který ve Washingtonské smlouvě, základní listině NATO, stanovuje směr a limity jednání všech členských států NATO. Není od věci ho znovu ocitovat:

„Smluvní strany se zavazují, jak je uvedeno v Chartě OSN, urovnávat veškeré mezinárodní spory, v nichž mohou být účastny, mírovými prostředky tak, aby nebyl ohrožen mezinárodní mír, bezpečnost a spravedlnost, a zdržet se ve svých mezinárodních vztazích hrozby silou nebo použití síly jakýmkoli způsobem neslučitelným s cíli OSN. Smluvní strany budou přispívat k dalšímu rozvoji mírových a přátelských mezinárodních vztahů posilováním svých svobodných institucí, usilováním o lepší porozumění zásadám, na nichž jsou tyto instituce založeny, a vytvářením podmínek pro stabilitu a blahobyt. Budou usilovat o vyloučení konfliktu ze své mezinárodní hospodářské politiky a budou podporovat hospodářskou spolupráci mezi všemi smluvními stranami jednotlivě nebo společně.“

Připomíná vám snad to současnou politiku NATO?

Člověka jímá tíseň, když sleduje stoupající napětí, způsobené na východ neustále se rozpínající severoatlantickou aliancí, a uvědomí si, že v této nechutně houstnoucí atmosféře mají na vojenských velínech slovo vojáci typu generála Petra Pavla. Co se od nich dá čekat, když trpí takovými samozápaly, že slyší-li o podezření, hned mají věc za prokázanou a jsou hotovi trestat?

Generál Petr Pavel v článku napsal ještě jinou větu, která mě zaujala: „Rusko sleduji dlouho.“

Ano, generál napsal nepochybně pravdu, i když v tom lze rozeznat jistou freudovskou stopu. On totiž Rusko sledoval již v době, kdy to byl SSSR a on se připravoval na dráhu rozvědčíka, bojujícího proti silám imperialismu. Východní blok ale zkolaboval, Petr Pavel vyměnil dres, odpřisáhl věrnost protistraně a opět pluje jako korek na hladině a ještě poučuje a válečně poštívá.

Ani dobré vzdělání nemá. Jako generál by ale měl vědět, co je to agrese, když to slovo používá.

Dovolím si uvést, co mi na toto téma napsal sluvutný znalec mezinárodního práva, který se kdysi zúčastnil jednání zvláštního výboru OSN pro definici agrese v Ženevě:

„Definice agrese je obsažena v rezoluci Valného shromáždění OSN č.3314(XXIX) a jedná se vždy o použití ozbrojené síly jednoho státu proti jinému státu, namířené proti jeho suverenitě, územní integritě a politické nezávislosti, a to i bombardováním, blokádou a pod., vždy se musí jednat o použití ozbrojené síly. I kdyby výbuchy ve Vrběticích zavinili ruští agenti, nemohlo jít o použití ozbrojené síly Ruska proti ČR a nemohlo se tedy jednat o agresi.“


 

157 komentářů :

 1. Pane Schneider, zůstal po vás někdo v BIS, kdo umí logicky uvažovat a cítí zodpovědnost za to, co vypustí z huby?

  Generál Pavel v.v. někde zmínil na půl huby, že západní generálové mají Čechům za zlé, že se neúčastnili tažení do Ruska. Bylo to řečeno dost neurčité, ale stálo by za to udělat jasno, kdo je ten generál v záloze a jaký má k nám poměr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen stručně k tomu PP v.v.: špatně napsaný nadpis. Správně by mělo znít NEGRAMOTNÝ A AROGANTNÍ. Byli jsme na vojně, známe to: prostě zelený mozek !

   Vymazat
  2. V BIS jsou jen poslušní hlupáci, čekají na rozkazy CIA a MI5 či 6.

   Vymazat
  3. Kolik lidí má ambasáda USA v ČR ? Snížit také na množství pracovníků ČR v USA.

   Vymazat
  4. General nedela generalum vostudu, je uboha cvicena gorila v uniforme z cirkusu zvanem NATO, sokovalo by mne kdyby rekl neco aspon trochu normalniho..Dalsi psychopat kterej patri na psychiatrii..

   Vymazat
  5. Já osobně, protože jsem sám důstojníkem v.v., považuji generála Petra Pavla za ostudu důstojnického sboru naší armády a je mi za něj stydno.

   Vymazat
 2. 12:04 Tak to se můžeš přidat, dyslektiku.

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,11
   Cudinko poblbaná a vylitá,tobě ani Lurdy nepomůžou!.-)))

   Vymazat
  2. Zmrdevskij byl tvůj dementní fotr hovne, tak mu říkali ve straně, který omylem zplodil kripla a narodil se potrat.

   Vymazat
 4. K otázce z titulku článku snad jen dodat, že gen. v.v. je to i to.
  A hlavně všehoschopný, co i p-rezidentem by rád byl ...

  OdpovědětVymazat
 5. Co má ten Petr, nebo, Pavel dělat? Jednu přísahu zradil, do KSČ vstoupil na základě chyby, způsobené kdoví, kým a čím. Takže teď se snaží zavděčit, jednou bránil socialistickou, podruhé kapitalistickou vlast, ale vždycky na rozkaz. Stačí mu vyměnit řídící centrum a je tu znovu, ovšem v jiné uniformě a názory nového chlebodárce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když generál Pavel přísahal jedné moci - neměl by se přidávat k moci jiné. Přece není žádný slušný důvod aby setrvával ve vysoké politické funkci ,když se změnil režim. Co ho to pudí přísahat dvěma režimům ?
   Přeci po tom prvním selhání mu nikdo hlavu neutrhl.
   Ovšem na druhou stranu by se už v žádném případě neměl drát do politiky na vysoké funkce u opačného
   režimu. Může přece dělat něco jiného - mimo politiku.
   Toto chování u velké části politiků svědčí o mizerné výchově v rodině. Proč mu nikdo neřekl,že jeho nové přísahy vypadají blbě,nečestně a nedůvěryhodně ?
   Takový člověk je vydíratelný a pro státní službu - nepoužitelný. Proč se tak odporně někdo chová - když nemusí ?

   Vymazat
  2. Když kandidoval Schwarzenberg, a měl celkem šance uspět, myslel jsem si,že Češi sešli z rozumu a jsou schopni zvolit germana. Na Slovensku by asi nějaký Maďarský kandidát neměl šanci. A to mám Maďary rád, možná i jejich geny a závidím jim Orbána. Je to borec! A nějaký kam vítr tam plášť, PP, ten co zradil jednou a zradí kdykoli? Byl by to Zelenský 2.0, klaun a Jidáš a pak jsme v neslušné části zad! Již zůstávají snad jenom Blaničtí rytíři. Otázkou je, jak říká klasik "je již nejhůř?"

   Vymazat
  3. Blaničtí se na nás mohou tak akorát ..... Asi víš.

   Vymazat
  4. Lubezi správně. Co si neuděláme sami, nemáme. Občas říkám, jsem chudý i děti si musím dělat sám.

   Vymazat
 6. Umíte si představit, že by došlo k tomu, co si corona fronta a její válkychtiví idioti vůbec nepřipouštějí? Třeba k nové Jaltě s emerickým podpisem? Anebo emerické army prohře s ruským a čínským podpisem?
  Co by covid tribunál a corona inkvizice dělaly? Emi-grovaly snad do oblasti 51 anebo vedly šiky podle regule?
  Ta banda kreténů opravdu bojuje o svoje poslední preBANDY. A my to máme odskákat?
  Takovou míru primitivismu od blbů, kteří se patlají v polytice jsem snad ještě nezažil. Marně si snažím vybavit nějakého podobného exota. Mugabe? Bokassa? Generál Semínko, který dobýval pevnost Kundočínu?

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,21
   Ona není tvoje nesvéprávná mutr!.-D

   Vymazat
  2. 12:28 To bylo dobré... Ha ha ha

   Vymazat
  3. Petr Pavel je arogantní, ale gramotná kariérní krysa, která si nevidí ani na špičku svého ohyzdného čenichu.
   Tato duševní špína a bezpáteřní překabátěnec je zavrženihodnou loutkou, stejně jako byl Emanuel Moravec. A moc bych si přál, aby jednou pocítil i hořkost jeho osudu.

   Vymazat
  4. A Emanuelův konec v autě prchajících Němců.Má velmi malou představivost, třebaže pod čtyřmi vysokými frčkami a několika školami generálních štábů.

   Vymazat
  5. a co jsi ty dobytku že nemáš ani jméno a zobeš americký sračky a děláš z nich do pemprsek

   Vymazat
  6. Posereš se jedině ty 12:21 anální analytiku z Jevropských hovnot. Šéf pornobukvice má s tebe radost a dostaneš od něj odměnu přímo do komína.

   Vymazat
  7. Jiří, první školu GŠ má v SSSR a první láska nerezaví. Jistě ho tam zaverbovala GRU a proto se tak vrtí jako korouhvička ve větru. Nechtěl bych být v neho kůži. A Zacharova je kočka inteligentní, ať třeba 12:21 pukně vzteky. Neurol pomůže

   Vymazat
  8. Travex, pamatuju na Honolula. Ten jí říkával "krásná paní Zacharova"

   Vymazat
  9. J.J. Občas si také vzpomenu na dědka ze Smíchova. Kde je mu konec, kovid? Vy jste v té době měl nějaký nick?

   Vymazat
  10. PS. Zkusím si tipnout, občas, jednou jste uvedl, že připravujete večeři pro rodinu?

   Vymazat
  11. M.Povolny, neměl jsem žádný alias a většinou jsem ani nepřispíval, dlouho skoro vůbec. Večeři občas velmi zřídka připravuju, ale nevím, že bych o něčem podobném psal. Zato Honolulák, potrhlý, ale slušný, ten se o svých kamarádech rozpisoval dost často. Teď určitě někde na pobřeží Karibiku už chytá bronz a popíjí při tom pivko. Připadal mi jako klasický obyčejný Amík, ovšem s trochu bohatší minulostí a tím i lepším rozhledem. Tam v té jeho hospodě musel bejt za hvězdu.

   Vymazat
  12. J.J. dík za reakci, tehdy to byl samý unknown. Jak mám již tu "sloní paměť", utkvěla mi Vaše slušnost mezi nimi, byť jsem byl i vůči Vám v opozici. Tenkrát jsem si osvěžoval psanou češtinu a určitá pochvala mne povzbudila, to se nezapomíná. Možná tehdy jste zmínil onu večeři pro rodinu. Kdo by řekl, že je to již tolik let.

   Vymazat
 8. Jasnačka průzkum z Práglu který dal pyjátům 38% nenech se vysmát. My aspoň víme koho nevolit za presidenta překabátěného lampasáka který by nás zatáhl do předem prohrané války s RF.

  OdpovědětVymazat
 9. Člověku se už ani nechce tu plejádu debilovin, co slyší od různých "politiků", komentovat. Zmíněný generál se skutečně projevuje jako nezodpovědný mluvka a obyčejný lhář. Problém ovšem spočívá ve viditelném faktu, že česká politika podobnými typy oplývá více než strdím a mlékem. Senát (až na zcela osamocené výjimky) je pitomci doslova zaplaven, sněmovna nijak moc nezaostává a vláda ty jejich zamindrákované výkřiky bere vážně a realizuje... Panoptikum hrůzy a úpadku!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to zarážející. Člověk by si řekl, Češi - staletími ošlehaný národ s vysokou kulturou, vzdělaností a nejvyšším poznáním světa. Jak se tedy podařilo, že ho prezentuje ve velké většině taková svoloč?!

   Vymazat
  2. Adame výborně napsáno vzal jsi mi to z jazyku dík

   Vymazat
  3. Pane Kolokole,
   já se přestávám divit a dokonce se začínám bát. Vždyť stačí si přečíst
   některé zdejší příspěvky. Člověk se diví, že to píší dospělí občané narození v civilizované Evropě. Primitivismus se logicky dopracoval až nahoru. Naděje, že volby něco změní, je čím dál menší.

   Vymazat
  4. Nejsou ošlehaní. Čím? Pokud se veřejnosti předloží náhodně nalezený pas na jméno Anatolij Čepiga na místě výbuchu a v Ostravě v tom hotelu najdou za sedm let pod postelí posrané trenky Miškina i a monogramem, které genetickým profilem přesně sednou s biologickým materiálem opět po třech letech náhodně nalezenými trenkami pod postelí v tom londýnském hotýlku, máme vymalováno. Uvěří úplně všichni. A všichni budou rozebírat, jak příšernými maniaky musí být, když hážou posrané trenky pod postel. Další otázky nikoho nenapadnou.

   Vymazat
  5. Dal bych ještě ten hrůzostrašný a nevysvětlitelný akt paní Němcové - knihovnice, při inauguraci prezidenta pana Zemana. Prosím!

   Vymazat
 10. Dva ruští agenti to totálně zpackali. 16.10.2014 ráno přijali hasiči ze Zlína hlášení o požáru, dojeli na místo zásahu a po zjištění, že hoří v muničním skladu, požár jen vyfotili a stáhli se do bezpečné vzdálenosti. Pak začaly exploze.

  Takže ti dva umělci měli za úkol udělat to tak, aby zboží vybouchlo koncem listopadu nebo až u Bulharsku. No a jak to nejlíp zařídit, Pate ? Správně, celé to tam podpálit, Mate. A je načasováno.

  No a co udělá drsný velitel tajné služby se dvěma takhle schopnými agenty ? Správně, řekne jim, to nic, chlapci, příště to určitě dokážete, svěří jim flašku Novička a pošle je na Skřípala.

  Tak to prostě chodí, s tím nic nenaděláte, prokremelští trollové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12.28 žij si svůj americký sen a tady neopruzuj nejsme na tebe zvědaví

   Vymazat
  2. Přečtěte si to ještě jednou. Nebo aspoň jednou. Díky.

   Vymazat
  3. Jednu zajímavou informaci přinesl Vlk, z místního tisku - ti dva zbrojíři byli nezvěstní už v době toho požáru. Vsadím se, že když se bude někdo dotazovat na tento zvláštní rozpor, minimálně Bellingcat, který ví naprosto přesně, vo se kde šustne, potvrdí hodnověrnými důkazy, že byli oba zákeřně zavražděni.

   To je něco podobného, jako když jsem jen tak z hecu uvedl, že se nedaleko Navalného v Tomsku pohybovali dva muži FSB, uvedl jsem i jména, Bellingcat přišel se stejnou informací, jen jinými jmény.

   Vymazat
 11. Nikdy by mě nenapadlo, že naše "diplomacie" se uchýlí k zákeřným a ohavným metodám typu: "Požár Říšského sněmu" nebo Útok na vysílač v Gliwicích"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ze strany USA a EU slyšíme stále o nepříteli ze strany RF, ale ještě jsem neslyšel že by Rusko řeklo něco o nepříteli ze strany USA a EU. Nepřítele si dělají sami jak potřebují viz Libye, Irák, Afganistan, Vietnam atd.
   Německo zavinilo ca 50 000 000 mrtvých v 2.SV a to je v pořádku. Zavinili dvě světové války a nyní nás ženou společně s USA do dalšího průšvihu. Kdo toto podporuje je vůl. Komedie ve Vrběticích z nás udělá viníka v očích RF a Anglosasové se na nás vykašlou jako vždy, jak je vidět z jejich reakcí na dění u nás. Slovanské státy se musí podporovat a ne napadat.

   Vymazat
  2. Josef Goebels: „Čím větší lidem říkáte lež, tím snadněji je přesvědčíte“. Naše opozice jedná dle toho, kdo jí je vzorem.

   Vymazat
  3. Přesně. V původní zprávě naší nejlepší zpravodajské služby bylo že informace o Vrběticích dostali od spřátelené rozvědky. Takže pravost je zaručena!

   Vymazat
 12. Pan generál říká: "Kolik třešní, tolik višní".
  "Jen ať si pindá, na to mi jsme zvyklí. Šup, šup, šup ...!"

  OdpovědětVymazat
 13. a kde má ten "generál" důkazy v americkém sejfu ???

  OdpovědětVymazat
 14. Podle PL, již zde někdo psal, z 9tisíc lidí 90% procent nevidí v Rusku hrozbu. Tyhle obědnané průzkumy z kavárny Slavia jsou naprosto na prd. A proč by PL měli překrucovat. Vždyť majitel je kapitalista Valenta.Přispět tam může každý. I kačer tam může posílit ty 3%. Je třeba taky se rozhlédnout kolem sebe co na to občané v okolí, což kačer ze svého nemocničního pokoje nemůže. I ty mříže v oknech mu tam vadí. A pan generál(dříve soudruh) Pavel přísahal věrnost československému lidu, KSČ a Varšavské smlouvě. Tím, že přešel na druhu stranu je zcela legálně vlastizrádce. Voják přísahá jen jednou.Pak se z něho může stát jedině placený žoldnéř.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12,39
   Ať ti havloflašky seženou klávesnici s diakririkou poblbaná havlosmažko!.-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. unkhovne zkus se aspoň pojmenovat a přestaň tady ejakulovat tady se projevují dospělí a ne takoví šašci jako jsi ty !!

   Vymazat
  4. Kutnohorský, ty průzkumy z PL jsou ještě na nižší pozici než ta vaše Slávie. V Česku je velice silně rusofobní společnost. I ti, čo se o politiku vůbec nezajímají, mají jakési tušení, že Rusko je agresor a hodně zaostalá země. Vždyť to nedávno s "elegancí" a "logikou" sobě vlastní prohlásil Lubomír Zaorálek.

   Vymazat
  5. Tak jestli je pro tebe vzorem kripl Za-orálek Jákobe Jando, tak to je s tebou ještě horší a zoufalejší než by si člověk myslel. Informuj se o něm na Severní Moravě, co to je za cypa. Je velkým kamarádem ukrajinských fašounů, po majdanu tam onanoval. To by k tobě sedělo. Rusofobní je pouze společnost z Fuck Prag a degeneráti sledující výplach havlistické FakeNews z Kavek.

   Vymazat
  6. chrchel, tvůj příspěvek i alias té pkně charakterizuje. Kdybys nebyl takový debil, mohl by sis přečíst, čo na to říkají obyvatelé těch Vrbětic. I Zlína. Drtivá většina věří úplně všemu. A touží po pomstě. Věří i tomu, že příkaz dal sám Lavrov.

   Vymazat
 15. Tento napomádovaný převlékač kabátů je stejná kreatura jako jeho kámoš, bývalý velký obdivovatel SSSR, nyní těžký rusobijec, bolševicko-estébácká kreatura Plavec-Štětina. Tady ten šašek byl v partaji, přísahal věrnost ČSSR a pak přeběhl k vlastnímu "nepříteli". A tento exbolševik a zrádce chce být prezidentem!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. 12,52
   Ani za socialismu do zvláštní nebrali takový """"mozkový trust""""jako seš ty,s F73+A52!!!.-D

   Vymazat
  5. unkhovne 12.52 nejsi ani absolvent normální školy a tady ti to píše právě ta sekretářka co se náhodou naučila psát aby potěšila svého kamaráda unkhovna

   Vymazat
 16. Pan Schneider, gentleman, nevčlenil do titulku možnost "vychcaný".

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V KSČ jsem nikdy nebyl ale to necpochopí žádný debil jako seš ty.

   Vymazat
  2. unkhovne zajímá se o tebe ústav v Bohnicích kam jsi se nevrátil z vycházky bylo vyhlášeno pátrání po kreatuře s krysím ksichtem který se válí v Bohnicích za peníze daňových poplatníků !!

   Vymazat
  3. 14,45 No tak podle těch nastolených kritérií ani vy jste neměl šanci pane unknown? A vy by jste byl komunistům užitečný,to se hned pozná. VIP 🤪

   Vymazat
  4. Kutnohorský, proč se omlouváme blbci? Já naopak postřehl, že po 89 vylezli odněkud z kanálů podivné existence, nahrnuli se k moci a výsledek vidíme kolem sebe v degradaci úrovně obyvatelstva a také průmyslu, zemědělství a všeho na co jenom vzpomenete. Komunisté (ti skuteční) měli myšlenku a snažili se ji realizovat. Dnešek je bez myšlenky a rád bych se dověděl kdy jsme byli takovouhle kolonií? Ví někdo?

   Vymazat
 18. 12,53
  Potomek teplostrejce udavače Havla a předků pornoJandoPutny promluvil....ty naše královničko!!!!.-DDD

  OdpovědětVymazat
 19. Zde je popsáno a hlavně doloženo, co se dělo ve Vrběticích a je vidět, že vláda lže, ani se nečervená!!!


  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/04/22/otazky-kolem-vrbetic-ii/
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/04/21/otazky-kolem-vrbetic-i/

  Už jsou to dva díly, ale budou další a tady je jasně doloženo, co se v tom muničáku stalo a hlavně, že tam žádní agenti z Ruska nebyli!! Ten bordel tam jsme si zavinili sami a to je přesně popsáno!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sklad při první explozi cca 2 hodiny hořel, než došlo k výbuchu, jsou na to doklady z videa hasičského auta ze Zlína, jejichž velitel zavelel k ústupu , když zjistil , že jde o muničák a tím všem zachránil životy, také za to byl vyznamenán, ale zde je jasné, že pořár vznikl naším "bordelem" ve skladu , kde pracovali nějací 3 brigádníci a těm se podařilo uniknout před výbuchem a dva "odborníci" , kteří se snažili hasit a sklad zachránit , zahynuli!!! Je jasné, že požár těžko mohli založit nějací "agenti" , ti přeci podle BIS položili "detonátory" , aby způsobili výbuch munice, což je jasné, že se nestalo!! Prostě čistě bordel po česku , žádný agent a druhý výbuch už bylo pouze zastírání stop!! V té době už byl areál těžce obšacován policií a nikdo se do areálu nemohl dostat, jenom pouze ten, který to tam perfektně znal, věděl kde co je a věděl, kde "uhodit" , aby to bouchlo!! Výbuch "zakryl" před kontrolou, co všechno tam za munici bylo a nebylo, která tam měla být a byla na černo exportována bez povolení! Je velmi zajímavé, že v roce 2016 proběhl soud , kde byli všichni odpovědní aktéři výbuchů osvobozeni , zproštěním obžaloby!! Takže žádní agenti z Ruska se nekonali!! Tam bylo také "delaborováno" raketové palivo, což byla velmi nebezpečná operace a to nebyl jediný případný důvod požáru a následného výbuchu!!

   Vymazat
  2. HČ, tohle se tady už uvádělo, i další věci. Nač ty vykřičníky?

   Vymazat
  3. Mimochodem, v Kose je jen rozbor. Dobrý, ale opět nic zvlášť nového. Čím je co doloženo? Vždyť i autor říká, že se jedná čistě o hypotézu.

   Vymazat
  4. Já to tam znám a vím co tam byl pak za bordel, co odtamtud odešli vojáci. Kdo tam v okolí bydlí, tak ví co to bylo za areál a jak byl hlídaný. Kolikrát se stalo, že člověk šel od Haluzic na hřiby a najednou se ocitl u muničáku. Ty sračky o dvojitém plotě můžou nakecat tak těm kriplům ve FuckPrague, ten byl max. u brány.

   Vymazat
  5. chrchel, a co má být? Víš, že právě tohle nahrává oficiální verzi? Nevíš, že? Myslet je těžké, to by člověk po tobě chtěl moc.

   Vymazat
 20. 13,17
  1031 blbů v Praze je většina?????NOOOO,tak ty máš dost!

  OdpovědětVymazat
 21. Unkrovn a co napsat taky něco věcného do diskuse, to je na tebe moc viď? No užij si pár vteřin slávy, Pana Dvořáku lituju, když tady po tobě musí uklízet ta hnůj.!

  OdpovědětVymazat
 22. 13:15 Buďto jsi dyslektik, nebo obsluha telegrafu. Možná by lomohlo, kdyby ti ten kompostér na krku někdo proházel. Nebo radši ne, už takhle je to špatné.

  OdpovědětVymazat
 23. Žádné důkazy o tom, že výbuch způsobili "agenti" položením "detonátorů" nejsou!!! Jak vznikl v muničáku požár , nikdo neví a těžko někdo zjistí, pouze je zajímavý fakt, jak byla munice "dobře" uložena, že začala bouchat, až po cca dvouch hodinách v ohni!! Bedny s municí jsou chráněny nějakým speciálním protipožárním nátěrem , který by měl chránit obsah několik desítek minut před ohněm,proto také trvalo cca 2 hodiny, než to začalo bouchat a to už podle záběrů od hasičů, byl celý objekt v plamenech , oheň šlehal z prohořelé střechy!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:45 Když to mohly vysvětlit tobě, dyslektikovi, tak proč ne zbytku. Z čeho vaříš? pochlub se, hoď to do placu.

   Vymazat
 24. Po přečtení čehosi mi docvaklo to , co zatím asi málokomu.

  Český vládní kripl je schopen - aniž by to tušil - rozpoutat vojenskou konfrontaci mezi Ruskem a emerikou - v SÝRII.

  Po několika rusko-emerických vojenských autobouračkách se situace v Sýrii zklidnila , a teď dokonce obě strany konzultují pohyb svých oddílů po severovýchodní Sýrii.

  Požadavek českého lobotomika na emerické tvrdé účasti na lži vykastrovaných uvádí tohoto světového hliňáka do neskutečných problémů mimo moravské Vrbětice a zduřenou Halič. Jinde sice moc klid není, ale jakýsi status quo ANO.

  Krátce - český debil vytváří horká konfrontační místa, se kterými v tuto chvíli ta zhmotnělá tma v Pentagramu nepočítala ani náhodou.

  Český vládní kretén převzal inciativně taktovku směřující k válce všemi azimuty, aniž by mu k tomu dal kdokoli zmocnění.

  Tady už nejde o utržené ucho, tady je na místě urychlená svěrací kazajka. V nejvlastnějším zájmu záchudu.

  OdpovědětVymazat
 25. unkhovne místo krále ti nikdo nebere ty nejsi debil to by byla urážka nemocného mongoloidního krypla který nemá svůj vlastní názor a papouškuje američany

  OdpovědětVymazat
 26. unkhovne nasaď si brýle a pozvi sekretářku ať ti předčítá všechno se ti před očima plete a číst neumíš jsi jen proamerický krypl a jako krypl skončíš !!

  OdpovědětVymazat
 27. 13:41 Dyslektiku, musíš inovovat, tohle sem dáváš pořád. Od spermie si se nikam neposunul, škoda, už by tě nemuseli krmit.

  OdpovědětVymazat
 28. 13:14 Mezi názory počítáš i výsledky svých epileptických záchvatů???

  OdpovědětVymazat
 29. 12:37 Jdi ty brepto a že ti naši stratégové loudí, aby se tam ti naši mohli vrátit. Ty ty ty, vemte je tam zpátky, třeba i zadními vrátky. Úspěch, jedním slovem úspěch.

  OdpovědětVymazat
 30. 12:51 V té poslední větě ses zcela přesně vystihl. Děkuji.

  OdpovědětVymazat
 31. Sasíci chtějí kvantum Sputniku, to tam asi poběží Indický běžec kázat o tom ruském nebezpečí, až mu vzplanou tretry. Nakonec co by pro spojence jako osvětový důstojník neudělal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:44 Já věděl, že to zabere, malá žížalička a dyslektický candát je na háčku. Jinak procesu se říká očkování, to byste mohli v kanceláři vědět. Jo a saský premiér je ruský špion, nezapomeň s tím strašit slaboduché.

   Vymazat
 32. Všichni jste se nechali zmanipulovat a zabýváte se nastrčenou kulisou. Tou mezistátní agresí je připravovaný převrat v Bělorusku s vraždou Lukašenka a zřizováním koncentračních táborů pro proruské funkcionáře. Vše je zdokumentováno, nahráno, i s ujištěním agentů CIA, že celou akci odsouhlasil Biden. A to se celé podařilo odhalit a překazit. Je to naprosto jasně podpořeno důkazy a nahrávkami. Tam je ta agrese !! Polská armáda se už týden přesouvá k hranicím Běloruska . Že by se snad bála napadení?

  OdpovědětVymazat
 33. 14:42 14:43 Snaž se vyblinkat všechno najednou, ty rozervaná duše, dyslektická.

  OdpovědětVymazat
 34. 14:42 Tak on už je to zase poslanec? Co to tam hulíte? Leninovi nic nevyčítej, ty seš taky Unknown a přitom vůl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kostej, nechápu na koho jsou vaše 2 poslední příspěvky. Zdají se mi těsně vedle

   Vymazat
 35. Ze scény prakticky zmizel emerický Bidet. Vlastně se rozhořelo několik konfliktů, aniž by začal ten nechtěně-chtěný.
  A česká banánovka není ani ten obětovaný pěšák. Kdo by se zabýval blbem, který vůbec nepochopil svojí roli, a ještě ke všemu se sám pasoval do role hybaTELE? Máme být zpacifikováni do „slovenské“ role s píČAPUŤKOU jakožto symbolem kozaté debility.
  Začalo to slovenským „sputnikem“ a my jsme převzali štafetu, kterou od nás ofšem – kýho výra – nikdo nehodlá přebral. MY jsme přebrali. Opilí rolí jsme dorazili až k hamletovské scéně.
  Jinde mi jedna napsala – moc toho nezmůžeme, ale některé věci nesmíme dopustit. Například to, aby si vládní lejna myslela, že den poté se jim nestane vůbec nic.
  Už jen pád do nicoty je zničující.

  OdpovědětVymazat
 36. 14:50 Tahle pochvala sama sobě je ještě blbější než jistý výbuch.

  OdpovědětVymazat
 37. Syn nemůže za otce ale jablko nepadá daleko od stromu. Otec pana generála byl také dosti vysoký vojenský potentát. Oni ti pitomci v schnilátua a prdlamentu těm blábolům o Vrběticích také nevěří, ale je finančně zajímavější se mýlit s amikama než pracovat s rusákama někde na stavbě. Pro parazity je největší urážka poctivá práce. Nic nového.

  OdpovědětVymazat
 38. 14:53 Zajímavá dedukce, neděláš na těch Vrběticích??? Ty tvoje nesouvisející bláboly by tomu napovídaly.

  OdpovědětVymazat
 39. 14:58 Tak hoď něco do placu alespoň ty. Zatím ses rozmáchl ve stylu "Nula, nula, jen kecy", s čímž se v tvém případě nedá nesouhlasit.

  OdpovědětVymazat
 40. 15:17 Tomu se říká rozštěpená osobnost, jeden si myslí, že je ho alespoň třicet. Kolikpak asi tak dyslektiků se nachází u klávesnice v jednom okamžiku??? A nezapomeň se zase převtělit tragéde.

  OdpovědětVymazat
 41. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:37 Teď ruská verbež vypakuje zbytek naší verbeže a prvoci, tvého typu, budou spokojeni. V Moskvě nebudou jenom Zulukafři a tenhle spolek.

   Vymazat
  2. 16:03 Tak zatím jsme mu nestáli ani za slovo, natož za lejno. Pupek světa s vládou, které každý týden soudy něco zruší.

   Vymazat
  3. Jooooo? A co tam dělali holky a kluci z Člověka v tísni? A co tam dělal český důstojník, co se vydával za člena mise OBSE? A co ta baba, co špiónila v Českém domě? Mimochodem, o ten Český dům v Moskvě díky blbečkům v BIS přijdeme.

   Vymazat
  4. 16:13 Ty máš důkazy? Zatím tu jenom blekotáš ty rozechvělý teroritický útoku. Bylo to Rusko a zbytek je tajný, vrať se na pokoj, paciente.

   Vymazat
  5. 16:26 Prozraď mi, debile, co si kde uvedl pravdivého. Odkazem na ČT 24 rozchechtáš většinu národa, jenom ty posloucháš s otevřenou hubou, netušíc, že můžeš sledovat i obraz. A pokud hledáš hlupákov tak, soudě, dle vlády, jsi tu dobře, tak se nikam nehrň. Pa. Dyslektiku.

   Vymazat
 42. Vývoj školství v ČR
  https://kob-forum.eu/2021/04/18/tak-nam-zabili-newtona/

  OdpovědětVymazat
 43. gen. Šavle, já už mám teď jednu šavli za sebou z toto, když si představím, co za bezcharakterní šmejdy se natáhlo do KSČ a on dělá, jako by nic, fuj,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:53
   Musí vás opravit, i slušní lidé byli v KSČ z různých důvodu a po čase vystoupili. Já jsem členství v KSČ koncem sedmdesátých let dvakrát odmítl, NIKDY jsem nedostal výjezdní doložku.

   Vymazat
 44. 16:07 bezejmenný, pak že nemáme politické vězně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:13
   Tohle nemůže napsat svépravný člověk. Žoldák v cizích službách je obyčejný nájemný vrah. Všude ve světě mimo Ruska,jsou takoví zmetci souzeni, co v Sýrii, žoldáci kteří bojují za IS, taky hrdinové??
   .Povolny měl JSEM tě za trošičku chytrejsiho.

   Vymazat
  2. A co Cizinecká legie nebo Interbrigády? Co na to, ty svéprávný anonyme?

   Vymazat
  3. Jsou i jiné příklady. Co naši vojáci zběhlí z protektorátu? Také byli tiskem vláčeni jako teroristé a rodiny trestány. Co zběhlí z c.k.armády? Jiná hnutí odporu proti establishmentu nejsou političtí vězni?

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 17:17 bezejmenný, taky dobrý příklad, byl přece lapka a terorista né?

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. 17:48 bezejmenný, Cizinecká legie byla v žoldu a ve službách Francie. Ne všichni vojáci v ní měli povolenou účast. Většina zemí nedovoluje svým občanům účast v cizí armádě. Zda měli francouzské občanství, dvojí nebo žádné nevím. I nyní se potulují po světě soukromé, nájemné armády s nejasným politickým cílem. Patrně najímané tajnými službami, což byla i ta Cizinecká legie.

   Vymazat
  8. PS. Rozdíly mezi profi a politickými nadšenci poznáte v organizovanosti a výcviku.

   Vymazat
 45. Pane Dvořáku,
  vítězové mají pravdu a hrdiny, naopak poražení mají smůlu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od rusofóba. Český khaki mozek. A je velmi nespokojený.
   Jen debilové opět nic nechápou. Rusko bylo na zadním dvorku EU požádáno, jestli by nějak neumožnilo čekému bezkulčáku vycouvat z eskalace. A tady je první hmatatelný důsledek.

   “ Česko vyhostilo 18 diplomatů, měli na to 48h.
   Rusko vyhostilo 20 diplomatů, měli na to 24h.
   Česko dorovnalo počty, mají na to 39dní…

   Jsem jediný komu ta lhůta přijde trošku mimo.
   Ti už tady dneska ve 13h, měli sedět v terminálu na Ruzyni. “

   Vymazat
  2. Herež o toto: český kvaki mozek, ten tu nějak dlouho nebyl slyšet.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 17:37 und 52.

   Řekněme, že byste byl idiot. A řekneme, že byste byl senátorem. Ach promiňte, vždyť já se opakuji.

   To je Mark Twain, kdybyste vy troubové mysleli, že to napsal ten Oněgin, co byl Rusák.

   Opravdu se nechystáte kandidovat ??

   Vymazat
  5. 19:20 bezejmenný zase nechápete, že snižovat význam Senátu si mohou jen oni sami! Ach joo.

   Vymazat
  6. Ale já rozporuju.
   Vítězové jsou vždy pouze dočasní.
   Vždy se našla dýka do zad.
   Neříkám že je tohle do budoucna možná slavobrána vítězů.
   Jenže ti poražení, stále zůstávají na naší straně.
   Jak je to možné s tak pádným argumentem.
   Vždy je ve hře, pouhý selský rozum.
   Já vůl - ty vůl. Kdo je víc?
   ?????????????????

   Vymazat
 46. Hned ráno se v ČT1 radovali, že muničáky zastínili covid. Vláda a opozice se zaradovali, že mohou bez trestu nechat virus zabíjet lidi. Už jich mají na svědomí několik tisíc a nikdo je za to nepotrestá.

  Žasnu, jak několik sviní, co se nechaly zvolit, dokáže vyvolat válku. Jak na PL tvrdí Vích, budeme zcela jistě poškozeni v cenách plynu a ropy. Navíc díky těm ku.vám, co začnou kupovat palivo do JE z Ameriky některá elektrárna může i bouchnout.

  OdpovědětVymazat
 47. Zajímavou tézi rozvíjí Bohumil Pečínka v Reflexu. Souvislost Vrbětic s firmou, která měla vyrábět komponenty pro zbraně USA? Více na PL.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odkud to ví Pečinka? Jaké důkazy? Silně pochybuju, že nějaký sklad ve Vrběticích se směšným množstvím munice by byl tak strategicky důležitý, aby stál Rusům za tak riskantní akci. A ještě k tomu provedenou takovými patlaly. Že strategické rakety! A co ještě? Že by byl muničák životně důležitý pro přežití Západní civilizace? Takových blbostí si navymýšlím za večer tucet. Vždyť ČR tohle mohla dělat oficiálně, USA je spojenec. A v mnohem lepších podmínkách. A vůbec, co tam dělal Kiskův syn, zrovna u téhle firmy?

   Vymazat
  2. J.J. Četl jsem jen PL. Zaujala mne ta vedlejší továrna a možnost žalob firem na český stát za nekvalitní ostrahu areálu. Je to příležitost pro investikavce.

   Vymazat
  3. M.Povolný, aha, žaloby. Nevím, mně to přišlo jako další verze kopance do Rusáků. Ale i tak to je bezvýznamné množství trhavin, nevím, jak se to zdá vám.

   Ovšem zajímavé je to načasování, které s dostavbou ETE a EDU nemá nic moc, to bude řešit další vláda a ta to nepovolí, nemá to nic s vakcínami, ty ruské se podle mně přez EMA na eutotrh nedostanou a všichni "sólisté" dovoz i výrobu podmiňují právě tímto, ale zato to významně časově koliduje s brzkou dostavbou NS2, za níž stojí Německo. Dnes vybuchl muničák, zítra to může být třeba útok na US základnu v Německu, kde se opět najdou stopy akce GRU a pozítří výbuch "nekvalitní" první linky Nord Stream (1). Uvidíme, co bude následovat.

   Tohle není Babčenko. Už se ozval plátek na špinavou goebbelsovskou práci pro anglosaské tajné služby, Bellingcat. Už přinesli s nevídanou rychlostí zázračným způsobem získané suprtajné informace. Víte, z těch otevřených zdrojů. Nezávislá občanská agentura... A tohle vypadá jako signál. Viz MH17, Fallúdža...

   Ti skuteční investigativci by byli potřeba jako sůl. Bohužel, jeden z nich, John Perry, už zemřel a naše Tereza taky.

   Vymazat
  4. J.J. nevylučuji nic, neb vše souvisí se vším, ETE, EDU,EMU. "Točím" se tedy i na možné výrobě raket u Vrbětic v předpolí střetu, Ukrajiny. Proto ani nevylučuji možný zásah Ruska do soukolí příprav.

   S těmi investikativci máte pravdu ale kde vzít nezávislé? Proti tajným službám budou vždy pozadu, ex post a k naší škodě. Čekám jen zoufalý pokus "mírotvůrců", jako vždy.

   Vymazat
 48. Tento komunistický generál, potvrdil to, že i generálové a propagátoři systémů které je uvedli do vysokých funkcí nemusí být vlatenci. Celkem bych mu odpoustil i zradu ideologie, kterou vštěppoval svým podřízeným. Ale vlasti zradu mu odpustit nemůžu. PATŘÍ NA ŚIBENICI!!! Nebo lépe utnou hnusnou hlavu a napíchnout na kůl

  OdpovědětVymazat
 49. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 50. Lidé, jako jenerál Pavel, nás vtahují do americké řiti. Ale, my, tam opravdu nejsme. Je tam naše vláda, jakýsi demoblok a sbor jejich eunuchů. A jsou tam tak hluboko, že nevidí, že tam jsou sami. Většina národa má svědomí čisté a špinit se těmito zrádci nebude.

  OdpovědětVymazat
 51. 18:14 bezejmenný, předpokládám z reakcí, že jste si z radosti pustil do kalhot. Vy si vytíráte zadek čím, když nejste Čech? Hajzl papírem potištěným americkou vlajkou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:41 bezejmenný, Čech bez jména? Snad bázlivec v řiti, dříve v ruské, nyní západní!

   Vymazat
  2. PS. tím, že se "utíráte" výhradně vlajkou USA jste svobodný?

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 19:03 bezejmenný, nic jiného jsem nečekal, došla nejen řeč, natož argumenty?

   Vymazat
 52. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. no a žoldákovi a vrahovi který US žoldu vraždil i v asii. Tomu a jeho bráchovi tomu bys také dal provaz. Protože zavraždil vícero nevinných lidí i u nás Topolánek ho chtěl vyznamenat - nebo snad i vyznamena. Jdi do p..le.

   Vymazat
 53. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tři Slováci už frčí domů. Inu to je rychlost, co? A co ostatní kamarádi? Ti nic? Saský premiér jede do Moskvy pro Sputnik. A jinde ticho po pěšině. I ti naši bohatýři nějak zkrotli.

   Vymazat
  2. unhovne varovali jsme tě aby jsi tady přestal ejakulovat nedbáš proto budeš potrestán známe tvé jméno a tvé obydlí tak se těš !!!!

   Vymazat
  3. Ve sluzbe jsem kurva a ve sluzbe jsem furt .Hovno

   Vymazat
 54. No že máme zbabělou vládu to je skutečnost. Já bych vyhostil a vykostil tebe a tvé kamarády kteří v cizím žoldu przdní pověst této republiky

  OdpovědětVymazat
 55. No a je to jasné, Koudelku bych degradoval na vojína a poslal bych jej k CIA ať si jej povýší, když jim tak posloužil

  OdpovědětVymazat
 56. prezident by měl okamžitě degradovat koudelku co by agenta CIA
  a vše vrátit do původního stavu a koudelkovi napařit 20let natvrdo !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prezident má nulovou pravomoc kohokoli odsoudit nebo někoho z bezpečnostních služeb degradovat.

   Vymazat
  2. Myslím, že to Zeman udělá jinak. Asymetrický, čili pro Havlovy siroty bolestivěji.

   Vymazat
  3. Nesahej mi na Mosheho

   Vymazat
  4. Václave Dvořáku, to Zeman je už teď sirotek. Už proti němu jedou i z NYT.

   Vymazat
  5. J.J. i "Sirotci" v houfu dokázali vítězit.

   Vymazat
 57. Premiér Bartoš
  ministr obrany Pavel
  ministr zahraničí Kulhánek
  😀😀😀😀😀😁😁😁

  OdpovědětVymazat
 58. No a jak to dopadlo? 110 ruských zaměstnanců naší ambasády musí pryč! Takže paní velvyslancová bude mužíčkovi uklízet kancelář? Nějak se totiž zamlčovalo, že na ruském velvyslanectví jsou skoro všichni "zahradníci a údržbáři" Rusové (jen cca 15 našich lidí), my si najímáme místní. Proč? Je to MNOHEM levnější. Náš údržbář by musel dostávat různé příplatky a jeho plat by byl také "diplomatický"... Takže velvyslanectví teď bude fungovat mnohem obtížněji a vzhledem k dosažené paritě bude teď na souhlasu obou zemí, jestli se zvýší počet místních nebo dovezených pracovníků. Rusům na nákladech zřejmě nezáleží, takže budou chtít dovézt (paritně) své lidi. My budeme musit souhlasit - paní velvyslancová nebude uklízet věčně (myslím to obrazně). No ale to nám navrhovali odjakživa !! "dovezte si další lidi, když je nás u vás moc". Takže místo 110 místních tam budeme muset dovézt 60 našich .. No a Rusové také. Takže jich bude jako teď!! Tak kdo vyhrál???

  OdpovědětVymazat
 59. Takže před námi stojí nepřekonatelný rozpor -v roce 2018 je veřejnosti tvrzeno, že oba padouši zde pobývali kvůli velezrádci Skripalovi, jenž udává v tuzemsku působící agenty ruských tajných služeb!!!

  Dnes je nám tvrzeno, že stejní padouchové zde pobývali proto, aby provedli sabotáže ve Vrběticích!!!

  Obojí najednou to nejspíš fungovat nemůže.

  Zkrátka jedna a ta samá událost je vytažena vždycky, když se to z nějakého důvodu hodí. Dokonce těmi samými! Ani trochu se nestydí dělat, že už to nepoužili dříve v naprosto jiné kauze!!!

  To všechno nesnesitelně smrdí!

  Pokud zde skutečně ve stejném čase jako ti dva ruští vrazi sabotéři se vyskytoval i Skripal, pak si troufnu říci, že pro GRU reprezentoval neskonale významnější cíl než nějaký balík zbraní jakéhosi bulharského gaunera!!! Tohle by vysvětlovalo také i onu neprokázanou cestu generála GRU do ČR i příjezd údajných dalších členů komanda. Skripal totiž v devadesátých létech vedl PERSONÁLNÍ oddělení GRU!!! Disponoval tedy přístupemke složkám VŠECH , úplně všech pracovníků GRÚ. Bez ohledu na jejich zařazení. Tomu se nějaké lehké zbraně a munice svým významem ani na hony přiblížit nemohou! Ale klidně si vyberte jinak,nic vám nevnucuji.

  Každopádně se shodneme na tom, že z nás někdo dělá dokonalé voly. Jinak přítomnost těch dvou vysvětlujeme v roce 2018, jinak v roce 2021. Vždycky tak, jak se hodí! Ovšem není jasné KOMU a jak se to hodilo nějak v roce 2018 a jinak dnes.
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/04/23/otazky-kolem-vrbetic-iii/#more-971326

  OdpovědětVymazat
 60. Netuším, čím se momentálně zabývá pan velvyslanec Pivoňka, ale řekl bych, že mu není co závidět.

  Spekuluji o tom, že právě sedí nad rozpisem rajónů, služby v kuchyni,režimem, BORO při sekání trávy, klepání koberců, přípravy popelnic, praní prádla a tak podobně. Nejsem škodolibý. Není proč, jsem občan České republiky a štve mne poškozování jejích zájmů a zesměšnění k tomu! . Soucítí s ním. Když k tomu připočtu, že na ty rajóny nejspíše povolá i manželky a trochu odrostlejší děti z rodin diplomatů a zaměstnanců, kteří mu v Moskvě zůstali.

  Že Rusy čeká totéž v Praze a velvyslanec Zmijeský půjde také s kýblem šůrovat záchody? Sotva! Rusové totiž zakázali najímání jejich občanů nebo státních příslušníků třetích zemí! Oplatíme jistě stejnou mincí. Jenže ruská diaspora v ČR čítá, podle posledního počítání přes 44 000 duší. Kteří zde už jsou a vlastní povolení k pobytu . Hodně často trvalé. Narekrutovat mezi nimi max. 20, plus dalších, řekněme 63 dalších kteří by ty nutné vedlejší funkce, doplnili na „tabulkové“ stavy mi přijde až primitivně snadné. Dokážeme totéž vykouzlit v Moskvě z tam usedlých našinců? Aby přijali místa pokojských a pinglů v Českém domě, uklízeček, kuchařek a zahradníků na zastupitelství, když jsou v Moskvě v drtivé většině kvůli byznysu, přesněji – velkému byznysu?Už to vidím! !!!A poslat tam nějaké nový makáče? To podléhá libovůl ruské strany. A ochotě udělit těm makáčům víza..Co napíší do žádosti o ně? Práce pro velvyslanectví nepřipadá v úvahu! Takže studium? Svobodné povolání atd. atd. Aby je čekalo vzápětí vyhoštění, protože nastoupí u jeho excelence Pivoňky?

  Jo, ono fakt 25+7 není rovno 25+7!Rusákovi zase jednou natřeli!
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/04/23/kdyz-257-neni-rovno-257-aneb-jak-jsme-to-rusakovi-zase-jednou-natreli/

  OdpovědětVymazat
 61. Předpokládám, že M.Zeman Koudelku degraduje na vojína a pošle je s depeší CIA, aby si jej vyznamenali, když jim tak dobře posloužil při popravě pravdy.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.