Reklama

pondělí 19. dubna 2021

Nejde jen o Dukovany a Sputnik, ale o válku

Radim Valenčík
19. 4. 2021 bloga autora

To, že se jedná o hloupou fabulaci, je zřejmé každému, kdo umí přemýšlet. Stačilo sledovat, jak Hamáček zdůvodňoval svou cestu do Ruska v roli mezinárodního politického kaskadéra. Babiš to odmítl komentovat. V případě obou je zřejmé, že byli řádně "přitlačeni".


Mnozí komentátoři však tak trochu naletěli, když akci dávají do souvislosti s česko-ruskými obchodními vztahy. Dukovany či Sputnik jsou jen kamufláží, příp. mají vtáhnout do hry ty, kteří se na náš úkor chtějí přiživit. Hlavním cílem je připravit psychickou podporu obyvatelstva nejen naší země (to není tak snadné zmanipulovat), ale veřejnosti v zemích, které budou nasazeny jako agresor pro válku s Ruskem nastartovanou na Ukrajině. Jak jsem napsal na začátku tohoto měsíce v článku "Globální konflikt na spadnutí? Lze ho odvrátit!":

"K tomu, aby se to rozjelo, je nutná větší provokace než se sestřelením malajsijského letadla, novičokem a podobné slabé kávičky. Musí to být provokace těžšího kalibru, na kterou veřejnost ještě není připravena."

Viz: https://radimvalencik.pise.cz/9198-globalni-konflikt-na-spadnuti-lze-ho-odvratit.html

Souvislosti s touto kauzou jsem to připomenul i zde:

https://radimvalencik.pise.cz/9262-s-bubnem-na-zajice-nebo-trapna-provokace.html

Jde přímo o akci současné globální moci. Proto to vynucování souhlasu zemí a nadnárodních institucí, kde jsou dosazení slouhové této moci.

Situace je velmi vážná a překvapilo mě, jak naivně se Babiš s Hamáčkem chovají. Posloužili jako užiteční idioti v rozjezdu toho, co může přerůst v globální katastrofu. Člověk, kterého politika ještě nepřipravila o rozum, by si něco takového nevzal na svědomí pod žádnou hrozbou, pod tlakem jakéhokoli vydírání. Přece museli vědět, že okázalost, se kterou posloužili, bude zneužita k masírování veřejného mínění ve všech zemích, které budou obětovány, pokud se to šílenství nepodaří zastavit hlasem normálních lidí.Zdroj: https://radimvalencik.pise.cz/9264-nejde-jen-o-dukovany-a-sputnik-ale-o-valku.html

142 komentářů :

 1. Soudruh Valenčík se nám probral z covidového fámyzdatu? Ještě nedávno bouchal na vrata Babákovy corony a měl na srdci především - držet hubu a krok podle vlády covidové.
  Proměny člověka někdy připomínají otočku na obrdlíku. Hotové metamorfózy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nahodou pan Valečnik je dobry borec,co mu chybi je,ze neveri

   nove nepoliticke formaci volicu ČSV,jejiz je členem a dela se hloupy,ze to snad nevi a proto nezna jeji program,tzv program volicu pod dobrou zn NPV!

   Kdovi proc NPV nevyucuje na sve skole,kdyz uz prvni bod NPV zarucuje,ze domorodcum nemuze byt dale vykradany jejich dve tretiny platu,vadny exekucni zakon pujde napravit,parlament se dostane pod kontrolu volicu a to dnem i noci a GR TV se s koncesionari rozdeli fifty fifty tj 50% x50% jeho lupu a bude vytvorena naprodto nezavisla info sit slouzici PRAVDE a LASCE a nikoli kapitalistickym rabovačum nasich kapes jsou to nenazranci a NIKDY s tim neprestanou, nebot jsou to neomarxisti a modri trockisti!

   Muze to prednaset pod hlavickou

   VULE LIDU JE VULE BOZI A BUDE MIRU ZDAR ,
   nebo taky ne!

   Vymazat
  2. Podivné, čteš Valenčíka a nechápeš jeho psaný text. Divné. Tak ho nečti, nekomentuj, nechápeš, nerozumíš, nevíš. Jsme krok od velké války, může začít v 05/2021. Jsi připravený ?

   Vymazat
  3. Orinoko a Unknown blábolí, jak je u podobných slabomyslných jedinců zvykem, ale vždy mimo meritum věci !! Ti dva blbci se snad válku těší ! Pokud kyjevský komik Zelenský napadne Dombas, tak Ukradina jako spojenec teroristických USA končí a s nimi i naší dva blbi Babiš i Hamáček !!

   Vymazat
  4. Můžu tě uklidnit svazáku. ZelensKYJ Dombas zcela určitě nenapadne. Neb nemá tušení, kde Dombas leží.
   Soudruh Valenčík plédoval za tresty pro nepoddajné s ropuchami. Zavřít, pokutovat. V zájmu covidismu. Podobně soudruh Keller a švihlá Švihlíková. Dluhy nevadí, důležité je mít ropuchu na hubě. Už na podzim tohoto roku bude dluh banánovky činit 1 bilion kachlí. Ty budeš dlužit 350 000,- kachlí. Máš na zaplacení?
   Máš velmi logický příspěvek. Takový dombasový.
   Válka už dávno běží, to jen hňupové se dlouhým vedením ještě nestačili tuto realitu registrovat.

   Vymazat
  5. Už to, že někdo je "The", k tomu Orinoko, leccos napovídá. Že tak velkým problémem mu jsou zrovna roušky, dopoví téměř všechno.
   Těch 350 000 Kč bych měl a nabídnul, pokud by to znamenalo pozici alespoň Rakouska. V nejhorším i Maďarska.
   Pohled pana Valenčíka rozhodně k zahození není. JiH

   Vymazat
  6. Pan Valenčík má pravdu, a jestli někdy něco psal co se nějakému DzOrinoko nelíbí je Šuma Fuk. Válka se chystá plným tempem a blbci tomu tleskají. Jednou mi, tehdejší šéf mise OBSE, občan to USA řekl, že Češi jsou Švejci a myslel tím AČR. Pro uvědomění si méně chápavými, tentokrat by se to neobešlo jako za Protektorátu jenom dodávkami vojenské techniky, teď budou naši páni zádat kanon futer. Tak do maskacu a vpřed na Ivany. PS Pampers s sebou, na UK došli

   Vymazat
  7. Každé ráno při poslechu předpovědi počasí prohlédnu na dole běžícím pásu obrazovky nejnovější zprávy a pak se začtu do parlamentních listů a nové republiky. Dnes mne zaujal článek novinářského hrozného dítěte Štěpána Kotrby
   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Vrbetice-5-000-samopalu-se-tam-ztratilo-slysel-Stepan-Kotrba-I-jine-veci-661104

   Později jsem ten článek už nenašel, protože byl strašidelný a znamená šíření poplašné zprávy, ale na internetu existuje. Kotrba tvrdí, že se tehdy v době výbuchů ztratilo 5 tisíc samopalů, které se asi nepodařilo vyvézt a kdosi se jimi tady pravděpodobně ozbrojil. Já dodám, že mohou být ukryté v nějakém skladu jako ve filmu s Werichem a Voskovcem (Jezte kroupy ...). To je práce pro BIS, která by bez odkladu ty zbraně měla najít. Krteček rád potvrdí, že SPD utřela nos a nedostala nic. Během vojenské služby se pán doktor David povaloval na ošetřovně nebo ve vojenské nemocnici a spal doma. Sotva si někdy vystřelil a hodil granátem. Druhou závažnou zprávou bylo, že Rusové nabízejí atomovou elektrárnu za poloviční cenu ve srovnání s jinými dodavateli. Babiš se jevil jako dobrý hospodář, ale teď si to pokadil. Jistě se tady najde dost odborníků, kteří tyto zprávy zhodnotí.

   Vymazat
  8. jít na stránky, kde píší opačný názor, než je jeho vlastní, jako zde ten první idiot, to je jako jít onanovat na dámský záchod.

   Vymazat
  9. Nasrale

   nevim co je spatneho si delat dobre na damskem hajzlu, protoze drive nebo pozdeji tam nejaka "dama" prijde a pak podle situace to muzes mit "Echt" nebo ti ta dama pomuze...a ale nic.... takze k valce

   o valce se zde a aj i jinde keca dlouho a furt nic. Ovsem k tomu je duvod, Nejsou lidi,,Ameroarmada ktera nedokazala zpacifikovat Rakosniky, a ted Afgance, nic nezacne, proste vi jak by to dopadlo, a dve "hlavni mocnosti" v Evrope uz po hube v historii dostaly, a na dalsi nemaji chut, a kor Nemci, v 45 jim Rusaci pocuchali Reichstag, a ted by o nej prisli docela, a my zrejme kvuliva pitomcum jak ve vlade tak i v Padlamentu by jsme misto Hradcan meli dalsi skladku cihel. Timto jsem vyresil Drang nach Osten, a nyni k te skladce co vybouchla... mimo tech par samopalu tam toho bylo vic, co by se dalo zpenezit, a pokud se pamatuji, tak tam tenkrat mistni chodili jako do suprmarketu, muzete si vyhledat co psaly tenrkat noviny, baba tam sla na houby, a dedek na sampopaly a dalsi drobnosti

   Nekdo tady okopava dr Davida, ktery byl kdysi felcar v Armade... totiz tenkrat lampasaci bydleli kdyz to slo doma, nebo v bytovkach ktere jim byly u utvaru prideleny. Osobne bych podekoval jeste jednu tomu zasranymu doktorovi, ktery mne tenkrat ve Vochove drzel na ostetrovne (ani prisahu jsem neabsolvoval) do doby kdy byl propusten.. proc mne ten doktort drzel dva mesice na osetrovne, no daval jsem mu dohromady HI FI radio... a pak mne z vdecnosti poslal do 3 Okruhove do Plzne, a v Kvetnu jsem byl jako Staatskripl doma... takze na vojensky doktory mi nesahejte, a ta doba kdy jsem "vojakoval" skoncil jsem v Marianskych laznich ve vojenskem sanatoriu byla jedna z nejkrasnejsich udobi meho zivota.... ale to nic to jsou jen vzpominky stareho prdoly, takze zpet...

   valka nebude, proste to nejde, a kdo si mysli ze bude je vul, a meli by ho odsud vykopat...Oni totiz ani ti nejzurivejsi demokrati, od Sorose pres idiota Gatese az ke koktavymu Joujovi nejsou tak blbi aby si nespocitali ze i za pet let v nejakym suprbunkru stejne chcipnou jako my kteri to dostaneme z prvni ruky. Ovsem my budeme stastni jen to blikne a konec, ale oni budou chcipat a to skutecne mizerne.... a nikdo, skutecne nikdo jim nepomuze.

   takze laskave vy vsichni narikalkove nad vladou .... no nic, spis se bafte Hamzou Andrejkem, a tim co nam ci nasi vlasti ci vlasticce Putin jeste provede za lisarnu

   Vymazat
  10. Basosi,

   neútočil jsem na dr. Davida, jen jsem chtěl naznačit, že nemá na to být vojevůdcem a nezorganizuje ozbrojený převrat. Tomio také pravděpodobně nemá za sebou důstojnické zkoušky. Před časem si tady pán doktor ztěžoval, že jej chtěli vyprovokovat na záchodě. Naštěstí to nikdo nerozebíral, čtenáři si toho nevšimli. Jestli chce někdo být velký šéf, pořídí si jako hlídacího psa ostrou sekretářku, která k němu nikoho nepustí. Na záchod bude chodit v cizím prostředí jen s bodyguardem. Pan doktor je takový běžný slušný člověk, který se vypláče místo u soudu za psacím stolem u klávesnice.

   Ještě bych k vám poznamenal, že při příští válce se nebudou bořit hrady a zámky nebo hutě a továrny. Útok se zaměří na komunikace, mosty, letiště a infrastrukturu jako jsou elektrárny nebo vodárny. U nás rozbijí pravděpodobně komunikace z jihu na sever přes Moravskou bránu. Vše odnese nejprve severní Morava, aby se přerušila cesta z jihoevropských přístavů na sever. Zákopové linie se stavit nebudou, válčit se bude jen s opěrnými rotními body. Sledujte válku o Donbas přes blokposty.

   Vymazat
  11. Omluva, samozřejmě stěžoval ...

   Vymazat
  12. Incognito 16/54 rad potvrdim,ze male zvirata zadne samopaly nepotrebuji

   mezitim se ukazuje,ze vitezstvi bude muset byt ukuto puskami a dely pravdy a to je panecku sila jak byk.
   Pobozna pani ANNA husita z KSH prvni antineomarxistka v budoucim stale chybejicim Solidarnim state to potvzuje!
   Pracuje pilne na nove ideologii tohoto budouciho noveho statu,kdy tam ten Šputnik "V"vybije zle viry do mrte a zpusobi vitezstvi volicu nad kapitalisty, coz je stale vice na dosah,nebot i srbi ho vyrabeji Srbi a chystaji se i Nemci!
   Vse bude žehlit program volicu znacky NPV!

   Vymazat
  13. Tondo a Orinoko!!

   Také nevím kde leží Dombas, napovězte mi prosím.

   DONBAS leží na řece DON a nerespektování názvů a jmen svědčí o mdlém rozumu (alespoň mdlý, lepší než žádný).

   Vymazat
  14. Orinoko, pokud chceš dělat chytrého, vůbec se ti to nepovedlo, jsi tu za debila. Jestliže nerozumíš psanému textu, tak přečti si to ještě jednou, aby jsi to i ty jako retard pochopil. Jen se ztrapňuješ.

   Vymazat
  15. 19/12
   Nojo, to je průůůůser! Tomio nemá důstojnické zkoušky!
   A co horšího, nemá je ani vrchní velitel armády ČR !!!
   A slušný člověk pláče u klávesnice! A nikdo si toho nevšiml! Zpráva zapadla!
   Ale nezapadla. To jen diskutéři si doktora Davida váží a jsou, na rozdíl od jeduflusných hovad tvého ražení, slušní.

   Fuj!!!

   Vymazat
  16. 19/12
   Soudě dle tvých hloupých příserků, máš zřejmě problém s myšlením, takže raději upřesním, že vrchním velitelem armády ČR je Miloš Zeman.

   Vymazat
  17. Něco věcného nemáš, soudruhu?

   Vymazat
  18. no zacina to bejt pro nas vazny, tohle rikaji Rusaci
   prelozeno Googlem


   Moskva by mohla uvalit sankce na české pivo a omezit ruský trh s alkoholem uprostřed zhoršujících se vztahů s Prahou. Sultán Khamzaev,vedoucí projektu "Trevaya Russia", to oznámil rozhlasové stanici "Mluvící Moskva".

   Fotografie: RIA Novosti
   Jak napsal Rambler, Česká republika již dříve obvinila ruské speciální služby z účasti na bombových útocích na její vojenské sklady v roce 2014. Rusové Alexandr Petrov a Ruslan Boshirov,jejichž jména se stala známými po otravě Skripalyho, byli v tomto případě na seznamu hledaných osob. Z Prahy bylo vyhoštěno 18 ruských diplomatů. V Moskvě byla obvinění Prahy nazývána nepodloženými a absurdními a považovala je za "americkou stopu".
   Khamzaev naléhal, aby využil současné situace ke snížení ruského trhu s pivem.
   "Je to běžná metoda pro politické skupiny, které jsou v České republice, aby pochopily, že jejich politické výkony, prohlášení, budou mít pro svou zemi specifický ekonomický charakter. Jakési tresty. Vidíme, že ve světě se konají hybridní formy konfrontace, neexistují žádné přímé eskalace. Musíme být tvrdší," řekl.
   Vedoucí projektu "Trevaya Russia" poznamenal, že Rusové spotřebují asi 8 miliard litrů piva ročně, včetně českého piva.
   "S pivem v Rusku nemáme žádné problémy. Měli bychom tady zakázat veškeré české pivo kvůli zásobování, nechat je tam pít. () Pak se probudí, přemýšlejí o tom a přeučí se. Běžná praxe je mezinárodní," řekl sultán Khamzajev.
   Об этом сообщает "Рамблер". Далее: https://news.rambler.ru/community/46260194/?utm_content=news_media&utm_medium=read_more&utm_source=copylink

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podivné, čteš Valenčíka a nechápeš jeho psaný text. Divné. Tak ho nečti, nekomentuj, nechápeš, nerozumíš, nevíš. Jsme krok od velké války, může začít v 05/2021. Jsi připravený ?

   Vymazat
  2. Nevím zda byl nebo nebyl. Po 30 -ti létech už mě to nezajímá. Mnohem raději bych věděl, kdo je agentem nyní, který politik, novinář, umělec atd. To by určitěš bylo zajímavější a aktuální.

   Vymazat
 3. Situace musí být vážná, protože vybrali fotku, kde se pán docent mračí.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Díky pane Valenčík,jasná zpráva.
  Jenže,ono to nemusí začít na Ukrajině,ale někde jinde,Ukrajina by se jako připojila,aby se do toho vložila celá Evropa.Vlastněna celé západní a jižní hranice,je už připraven válečný front,měl by to být rychlý útok.

  OdpovědětVymazat
 6. 14:22 Pod Hamáčkovou zastěrkou ční tak akorát holá prdel a na tom nevidím nic mistrovského.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kostěji Nesmrtelný 19. dubna 2021 14:26, takový Váš rozhled zrovna nepotěší. Jak Vás potom brát vážně? JiH

   Vymazat
 7. Tak snad pan Valencik nenaznacuje, ze tohle je ta vetsi provokace nez MH17. Samozrejme nafouknout se da vsechno, ale tehdy precejenom prislo o zivot vic lidi, a co je dulezite, z vice (zapadnich) statu. Jestli Nemecko odpiska NS2 kvuli podezreni a dvema ceskym duchodcum, ja nevim. Samozrejme s kazdou provokaci se stupnuje tlak, ale je to spis vic mensich veci, nez jedna velka, aspon zatim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud na Ruskou stranu spadne raketa a bouchne, máme tady ihned ruské rakety v Česku co budou bouchat. Jste připraveni zemřít za fašistickou Ukrajinu ?

   Vymazat
  2. Tobě se raději každá raketa vyhne. I ta chytrá. Protože ... jak známo ... srážka s blbcem bolí. I Metal Heart.

   Vymazat
  3. DzOrinoko, to u vás to bude těžší, hledat stejného nebo většího blba bude těžké a bouchat hlavou do zrcadla, nevím?

   Vymazat
 8. Podivné, čteš Valenčíka a nechápeš jeho psaný text. Divné. Tak ho nečti, nekomentuj, nechápeš, nerozumíš, nevíš. Jsme krok od velké války, může začít v 05/2021. Jsi připravený ?

  OdpovědětVymazat
 9. 14:27 Nauč se diakritiku ty retardovaný prognostiku z vnitra.

  OdpovědětVymazat
 10. Bude válka? Sbohem satane za mořem, chcípneš taky, dobrý pocit, když už musíme umřít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vcelku pochopitelná úvaha.

   Vymazat
  2. V současné době má Rusko paritu, ne-li převahu, v oblasti strategických jaderných zbraní. Válečný konflikt mezi státy NATO a Ruskem bude jaderný. Odborníci se kloní k tomu, že aktuální ztráty válčících stran dosáhnou cca 80%. Státy NATO: rozloha 14 066 779 km2, počet obyvatel 774 450 000, předpokládané ztráty 619 000 000obyvatel. Rusko: rozloha 17 098 246 km2, počet obyvatel 145 911 000, předpokládané ztráty 117 000 000 obyvatel. Infrastruktura obdobně. Tak chlapci z NATO do toho.

   Vymazat
 11. Ty nevíš, že Pfizer musí být podán ve 3 dávkách, aby začal být účinný ? Pfizer sám dodal toto prohlášení. To nevíš ? Možná, že bude muset být i 4. dávka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No Stando 19. dubna 2021 14:39 ten Pfizer po dalších dávkách účinný vůči dalším mutacím viru Sars Cov-2. Bych rozuměl. Přijde mi to logické. Hádám, že stejná budoucnost čeká i ostatní vakcíny. Bohužel. Kdo to bude umět nejlíp, má naději, že ve kšeftu vyhraje. JiH

   Vymazat
  2. Stando, je zcela zřejmé že pharma furt si to tentokrát pojistili. Nepovedl se prasečí mor, SARS ale teď to frčí a peníze se sypou jak z oslíka otřes se. I tu čtvrtou dávku bych viděl jako pravděpodobnou. Teď se mi momentálně zdá že dochází k přepínání z hrozby Covidu na hrozbu ruské GRU

   Vymazat
  3. Travex, hrozba covid a hrozba GRU SR nemusí nutně vylučovat. Možná se jednou ukáže, že ti dva se pohybovali po frekventovaných mistech, jako jsou letiště a stadiony a rozprašovali viry SARS2. Pak se poukáže na to, že Gamalejův ústav ohlásil vakcínu už v srpnu/2020 a máme vymalováno. Do toho se započítají armádní hry v Číně a popudí Čínu proti Rusku. Čína to přijme, protože to prozatím leží na jejím hřbetě a už se chystají arbitráže.

   Vymazat
  4. Vždy mi bylo záhadou, proč s příchodem kovidu zmizela chřipka. Odborníci se odpovědi na tento jednoduchý dotaz vyhýbali jak čert kříži. Situace se však normalizuje. Dnes v rádiu prohlásili, že v ČR byla zjištěna tři ohniska ptačí chřipky. Doufejme tedy, že časem se objeví i chřipka klasická. Snad pak klesne i počet kovidových onemocnění.

   Vymazat
  5. Laco 19. dubna 2021 19:13, z jaké statistiky vycházíte? Jaké procento bylo proočkováno vůči klasické chřipce? Nefungují proti ní stejná opatření, jako proti Sars Cov-2? Není klasická chřipka podstatně méně infekční a pouze sezónní? Nekolísá mezi lety počet onemocnělých i doba a úroveň onemocnění? Něco ke konspiraci? jiH

   Vymazat
 12. 14:26 Normální lidi vakcínu nepotřebujou, ale když už tam budeš, ať ti dají do každého oka jednu dávku.

  OdpovědětVymazat
 13. Američti doktori prisli na to ze ficek bio je na mRNA meny genu

  nikdo nevi co se stane pozdeji,krome toho tzv ockovani jsou pry pouze RESISTENTNI,ale virus v nich nezabit putuje dal do jinych časti tela,kde tvori nove mutace.
  Po ockovani,ho pry uz nikdy z tela nedostanete a budete se muset dat opichat co pul roku,jinak vas pry ty viry sezerou a pujdete podle piratu na tzv zeleny udel,tj vyrobu cervu,ktere budou muset vami zvoleni pirati sypat na rozkaz tech piratisek strana ANO,BUDE LIP do jeho vuřtu!

  OdpovědětVymazat
 14. My, národy vytrhnuté ze jha socialistického bloku jsme odsouzeni financovat žranici těch na západ od nás, přičemž je nám dovoleno na jejich výdobytky a žranice koukat oknem- viz zboží, na které běžný pracující člověk nedosáhne, jídlo, které musíme žrát, názory které musíme mít.
  jiný příměr mně nenapadá.Pokud bychoom prozřeli, neřkuliv se šprajcli, jejich mejdan by v ten moment skončil. Proto se za pomocí mediální masáže a zkorumpovaných politiků děje co se děje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. efpo

   je mi te fakt lito, zvlast kdyz mas pravdu, ale rekl ci rekli jste si o to sami, kdyz tenkrat nafoukli blbosti jste si vycinkali tenhle pruser, a pokud jsi ty necinkal tak se zeptej taty nebo dokonce dedy.

   Ja Tu sice v te dobe nebyl, byl jsem za morem, a ver mi nebo ne, vedel jsem do jakeho pruseru lezete...

   Podivej se, ono je to tak, aby se mel nekdo dobre tak ten druhej se musi mit spatne, tot vse.... Ja se ta, mel dobre, ale chvilku mi to tenkrat trvalo nez jsem si uvedomil ze tam je jeste vetsi pakaz nez v bejvale CSSR, a protoze tenkrat jsem jeste nebyl tak senilni jako tedka, tak jsem se prizpusobil, a pak se dokonce stal vetsi svine nez tamti, a mel jsem se dobre, daleko lip nez vetsina zamorskych domorodcu, a bylo to tim ze jsem tam pouzil znalosti, ktere jsem nabyl zde za komousu.... no ono to bylo vlastne jednoduche, chtelo to tri veci, naucit se jejich rec, pak pochopit jejich system, a delat cili pracovat...

   no a to je vse, byl to tenkrat sok, kdyz se z line svine ktera se za "bolsevika" vyhejbala praci, se behem jednoho roku stal skutecny dric, a to je to, co vam ci sami jste si vzali. Oba Vencove zlikvidovali delniky no nezlikvidovali, ale zasantrocili delnikum fabriky, delnici zde tenkrat skoro chcipali 92 -94, a pak ti stari bud zemreli ci sli do duchodu, meli li stesti

   nevim jestli si to pamatujes, jak 250 000 +- Prazskejch delniku najednou zmizelo.

   hele necham toho kecani, mam regma v prstech, proste se znicenou vyrobni zakladnou se z prumysloveho statu stal zebracky privesek plny EU montoven, kde za tretinovou mzdu, tenhle hovnostatecek na urovni Madarska Polska muze delat hovno

   Dalo by se o tom kecat do blba, ale fakt je ze musite drzet hubu, nebo bude hur

   Vymazat
 15. Ještěže chybí podezření, že covid - 19 vyrobili v Rusku, to by bylo tóčo. Oni jej vyrobili USA a odvezli do laboratoře Pfeizra do Wu-Chanu , takže jsou podezřelí dva a to USA a Čína .Ale kdo ví, když je schopen Hamáček s Babišem vymyslet takovou hovadinu o Vrběticích, pak je možné všechno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tatrane 19. dubna 2021 15:06, to Vám nedocvaklo, že ta hovadina o Vrběticích je namířena právě proti nim? Jste tam, kde vás její autoři chtějí mít. Pak jsme tam, kde jsme. JiH

   Vymazat
  2. Tatran, ale já jsem loni četl úvahu od jednoho britského (?) virologa na toto téma. Možná se to ještě použije. Klasická manipulace. Napřed se něco jakoby vypustí, aby to měli lidé v podvědomí a pak s velkou slávou uvede jako nový objev.

   Vymazat
  3. 15:06
   Jste na omylu, Babiš s Hamáčkem se pouze ukázali jako klasičtí poseroutkové a ubožáci. Hned začali plnit příkazy mocipánů a vyhošťovat a dneska vyhodili ruskou firmu z atomového tendru. Ačkoliv ruská firma s tím nemá nic společného, ani kdyby to obvinění bylo pravdivé. Ten blábol o Vrběticích si vymyslela BIS,
   naši primitivní čučkaři a poskoci CIA, zástupci válečné západní tchoř-lobby.

   Že je to blábol, je zjevné už z toho, co se psalo o Vrběticích před lety, jak se u soukromých muničáků porušují předpisy a že to chce kontroly bla bla a že tam je podezření na nelegální kšefty s municí.

   Už delší dobu se v Evropě šíří tyto vylhané stupidity, kdy jakoukoliv věc nemilou pro sráče z EU nebo USA, se začne směšně spojovat s Ruskem. Třeba že katalánské hlasovací urny byly z Ruska a podobné ptákoviny chorých evropských mozků. Začalo to asi tím ruským vměšováním do voleb za Trumpa, což byla hovadina numero uno, doložená i nulovým vyšetřováním a současnými zmanipulovanými volbami USA. Nyní to pokročilo na další úroveň, že dokonce x let staré katastrofy se budou spojovat s Ruskem nějakým blábolem. Uvidíte, že časem tito nepovedení potrati prohlásí, že 4. září vlastně provedlo muslimské komando vycvičené Rusy. Nebo že sopka na Islandu vybuchla, protože to zařídilo Rusko. Nebo že Atlantidu zničil Putin, to je přece jasné. :-)

   Vymazat
  4. Samozřejmě, že kovid vyrobili ti dva moloďci z Ruska a hned ho rozšířili osobně po celém světě.
   Prostě geroji.

   Vymazat
  5. 22:01
   Bingo. Jasně, lítají po celém světě a mažou to na kliky. Pozor až budete sahat na kliku od svého WC, nikdy nevíte, jestli ruský agent nebyl u vás a nemazal tam celou noc !!

   A ještě se časem zjistím, že to muslimské prase, co náklaďákem najelo do davu, si objednalo volant od ruské firmy! Dovedete si to představit? Ti hajzli mu klidně poslali takovou zbraň !

   Vymazat
 16. Netušil jsem, že tam máš cimru. Na které okno máme mávat? Všechna jsou tam stejná. Taková pruhovaná.

  OdpovědětVymazat
 17. Werich , o válce.
  Bude válka ? Nebude ! Tak proč zbrojíme ? No aby byla !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Jestliže se všichni budeme připravovat na válku, tak jednou jistě přijde. Musíme se připravovat na mír!" (50. léta 20. století, Georges C. Marshall). Hamáček jednal MZV zemí EU. Ti nám vyjádřili podporu. Pro upřesnění, podporu nám vyjádřilo: Slovensko, Slovinsko a Bulharsko. To je síla, co? Prostě naši přátelé stojí za námi, jako jeden muž, žena, gay, lesba, trans,...a pak už nevím co ta písmena znamenají.

   Vymazat
  2. Poturčenec horší Turka aneb Ode zdi ke zdi. - To je česká politika v podání největších českých kriplů lemtajících u koryt. Několik světlých výjimek nemá šanci na tomto paradigMATu něco změnit.
   A teď ještě okolnost, že bychom tu měli ódéesesácký radar proti Iránu, tak by na průser bylo zaděláno těžkotonážně.

   Vymazat
  3. Danny, oni totiž agenti GRU 007 a 008 řádili i v Bulharsku, Slovinsku a kdož kde ještě. Již se těším na nějaký film Holywoodu i těchto super agentech

   Vymazat
  4. Travex, uvidíme, co bude v případě Notre Dame. Francouze zajímá, jestli i v tomto nemá prsty Rusko, protože ty podezřelé osoby nevypátrali. V Evropě se budou přešetřovat všechny podobné případy, kdy došlo k nějaké velké újmě, jako pád letadla, srážky vlaků, otravy, protržení hrází, výbuchy plynu... Hlavně ty případy, kde není jednoznačný vinník. Odsledoval jsem i případ VOP Nováky a Slováci ho zřejmě znovu otevřou. Podobně Maďaři, co se týka případu protržení odpadového bazénu po spracování bauxitu. Bulhaři měli už jeden výbuch skladu a je konsenzus, že se jednalo o diverzní akci. Je toho poměrně dost.

   Vymazat
  5. JouJo,

   vona je to ale fakt klika ze na svete jsou ti zasrani Rusaci, co vsecke jde na ne svest je az k neuvereni, takze "AVE PUTIN"

   ted jse, se nekde docet, ze to jak si Pepa nabil hubu na tech schodech do toho jeho era, ma na svedomi Putin, a je jen skoda, ze ja na nej nemuzu shodit to ze mne nejakej vul naboural cumak u auta, kdyz jsem byl ve spitale

   Vymazat
 18. Akce Vrbětice je stejně pravdivá jako akce ricin. Zejména když vzešla s pobočky CIA v Česku BIS.

  OdpovědětVymazat
 19. Nerozumím novému akcentu a Vrbetické výzvě. Před sedmi lety se jen oznamovalo a neslyšel jsem o žádném vyšetřování, skoro jsem si myslel, že se lumpárna zametla pod koberec. Dnes díky jedné investigativní firmě je vše jasné i s fotografiemi a je z toho celosvětový problém. Že měli být místní občané už dávno řádně odškodnění a asi nebyli, je opravdu problém. Zrovna tak zůstává otázka zda jsou zabezpečeny pod státním dozorem další muniční sklady. Jinak nezbývá než doufat, že odpovědné orgány mají dokonale ověřená fakta, v opačném případě nelze důsledky domyslet.

  OdpovědětVymazat
 20. Zacharovová nás charakterizovala jako bandu blbců. A naši čelní politici (premiér, MV a MZV) jí dávají denně za pravdu a čím dál tím více. Račte jít na Novinky a nebudete stačit zírat! Babiš: 1) Hamáčka jsem informoval v pátek večer 2) Ne jednali jsme o tom už v neděli 11.4. Hamáček: 1) o ničem jsem nevěděl, i když Petříček to věděl 2) věděl jsem to a cesta do Moskvy byla šméčko na Rusy. Petříček: 1) věděl jsem to už 10.4. 2) věděl jsem to a někteří novináři také...Jak to, že to věděl jeden ministr a novináři a zbytek vlády i s premiérem ne?!! Takže to bylo načasované! Všichni vědí, že na US ambasádu chodil Petříček nebo Poche. Byli tam mnohokrát zastiženi médii. Petříček se 11.4. dozvěděl, že ho Hamáček vyhodí. A Petříček = Poche. Bylo to součástí pomsty za vyhazov na sjezdu socanů. takže tato profláklá banda si vyřizuje účty tak, že ohrožuje bezpečnost celé země! Jenže jedeme v tom všichni. Měli už jsme vládu větších šašků? A co MO? Ten nic? Byly to přec původně armádní sklady a armáda je pronajala! Ministr Havlíček jen čučí a nestačí měnit prohlášení, zbytek "vlády" raději mlčí. A tak si tu žijeme. Ta kauza musí okamžitě zmizet, nebo se provalí jak to opravdu bylo a to US Embassy nemůže dopustit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neznámý borec 16:01, hm to je teda síla. Co ve třídě, dobrý. A co asistent?

   Vymazat
  2. 16:01
   Souhlasím, pokud si tady přečtu jejich ubohé výlevy, jen a pouze podpora ruské špíny, potom si říkám čeho jsou tito podlité ještě schopni.

   Vymazat
  3. Díky za shrnutí. A to se do toho ještě sejří Gule od Mamule vulgo Gulevároš ze Vsetína se svým emerickým radarem - Tupolef alias Tupolánek.
   Radar byl prý dobře. Měl si ho nechat instalovat v ložnici.

   Vymazat
  4. Mirek Topolánek, bývalý premiér ČR (19.4.2021): „Američané nejsou zvyklí přicházet o peníze nikde na světě a ukazuje to vztah té americké administrativy k banánové zemi typu Česká republika, která je zajímá jen, když sem chtějí dodat nějaké zbraně,“

   Vymazat
 21. Jděte už do HAJZLU s válkou,pokud máte pocit,že bude válka, poděkujte Rusku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš smůlu, ale válka je na spadnutí. Oba synové člena naší BS jsou už tři týdny v Polsku.

   Vymazat
  2. Děkuji emerice, že nám dala válku. Všech proti všem především a civilizační, kdy šukání bude nahrazeno neoprénovými podvlíkačkami s transbrýlemi a úponky, které se budou dotýkat reptaliánů.
   Představte si, že na You Tube začali vysílat vlastní zpravodajství!! Přebírat sajrajt už se nikomu moc nechce, tedy pokud zrovna nejde o fašistický Seznam.
   Ne že by to bylo kdovíjak vyvážené, na druhou stranu poslední vstup podává informaci, že Halič ve srabu zůstala sama. Stejně jako my. Největší spojenec největších idiotů na světě.
   Jak po mejdanu - po rauši přichází kocoVINA.

   Vymazat
  3. Správně poděkujte nenažranosti USA miliardářů. Kteří touží po světovládě a jako ochraňují svoje fašistické spojence.

   Vymazat
  4. JouJo, s tou valkou mas pravdu, predevcirem jsem se dival z Petrina dalekohledem do Polska (bylo chvili jasno) a videl jsem tam Husary jak si brousi sable na Moskaly

   Vymazat
 22. Pán Valenčík to asi vie ale to tu neuviedol tak upresním. Babiš vystúpil v sobotu večer hodinu po tom čo prezident Bieloruska A.Lukašenko oznámil ,že USA organizovali atentát na neho a jeho dvoch synov. Agenti boli zadržani priamo pred kamerami a dôkazy sú nepriestreľné. Po atentáte mal nasledovať krvavý prevrat za účasti zahraničných ozbrojených skupín. No a ten škandál potrebovali v západných mediach niečim prekričať tak horúcou ihlou ušili trapárnu pod názvom Vrbetice. V stredu prehovorí Putin a strhne všetky masky ,vojna je skutočne na spadnutie...žiaľ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. Agenty zadrzeli na letisti v Moskve. Prileteli z Washingtonu a meli s sebou tanky, dela, minomenty. Takovou kravinu muze vymyslet jen ridic traktoru. A ty budes asi taky ridic hovnocucu:-)

   Vymazat
  2. Lukašenko nikoho nezajímá. V Reuters, AP... se o ničem podobném nepíše. Ale o Vrběticích ano.

   Vymazat
  3. J.J. Lukašenko někoho zajímá. A sakra zajímá. Putina. Mluvil o tom osobně s Bidenem. O Vrběticích ne. V Bělorusku se láme chleba a na Ukrajině. Čechy jsou jen zadní dvorek a měly odlákat pozornost médií právě od Lukašenka. O čem píše americký mainstream není tak důležité, ale to o čem nepíše. Jinak Země EU ruské diplomaty neodvolají, protože je to Hamáček nepožádal. Ale on tvrdí, že ano. Tak nevím co je horší. Každopádně na nás kašlou. A vědí proč. Už padají naše projekty v Rusku. Ohroženo je 99 miliard. A přes Rusko jdou další obchody do zemí bývalého CCCP. Zejména do Střední Asie. Škoda tam chtěla vybudovat fabriku a projekt včera odpískala. Naši obchodníci už sčítají ztráty. Na jejich místo nastoupí jiní. Mezi jinými naši spojenci. Jako obvykle. Rusko je veliké. Rychle si najde náhradu.

   Vymazat
  4. Takhle vypadá česká politika. Český zájem neexistuje, jen právě aktuální řiť. Pro opravdu poctivé české podnikatele to musí být rána do vazu dvakrát týdně.
   A dokud si my sami nevyřešíme domácí úkoly, tak to tak bude donekonečna.

   Vymazat
  5. Už týden se nedá na webu dohledat adresa česko-ruského obchodního fóra, které fungovalo mimo rámec českého bananastánu. Politika jen v odkazech, ale obchodní poptávka všemi směry. Nabídka taktéž. Týkalo se to i Běloruska a celé Střední Asie. Třeba jihočeská Madeta může dodávat do nejmenovaného státu TAM svojí Nivu v obřím rozsahu. Od nás bylo řečeno - to víte, embargo. Střední Asie - nás nějaké embargo nezajímá. My jsme ho nevyhlásili.

   Vymazat
  6. danny, musím opravit "nikoho nezajímá", myslel jsem tím běžného EUropana.

   Ale pravdu máš v tom, že velmi pravděpodobně dojde k přehodnocení investic v Rusku. Vůbec to nechápu, protože mi to připomíná odchod z pozic zbrojního byznysu v raných 90.letech. Tehdy Havel vyhlásil mír a my jsme to vše přenechali Západu. Co by na to řekl Kellner.

   Vymazat
  7. Hele Spunto, a nebyli to zase ti dva rusaci co novicokovali v Anglii a pak vybouchli ten magacin ve Vrbeticich...? von tan Putin je skutecne mazanej, takze co tomu rikas?

   Vymazat
  8. JouJo,

   musim se Vency Havlu zastat, von to udelal nerad (no a tim vlastne nasral Meciara) ale Vasek byl zvyklej na Hennesy a nekdo mu podstrcil Tuzemak, na kterej nebyl zvyklej..

   Ale vite co? uz to co tu kecame tedy vsicki i ja, neni uz ani blby, meli bysme toho nechat, a doufat, ze zase nekdo vod nas z vlady udela dalsi pruser a budeme mit zase neco novyho k premilani

   Vymazat
 23. 16.01-Jsem přesvědčen že největší blbci jsou ti strakatí,smíšení,pomíchaní.

  OdpovědětVymazat
 24. Koukám, že včera slíbené odtajnění důkazů asi nebude ani dnes, ani zítra.

  OdpovědětVymazat
 25. Další obrovský úspěch kosmonautiky USA. Nedávno přistálo už čtvrté vozítko na Marsu a z něj dnes odstartoval malý dron. USA ukazuje světu, jaký je přístup vyspělěho národa k vědě.
  Rusko je dnes minimálně 40 roků ve výzkumu vesmíru za USA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fashington má HolýÚd ! Proto může přistát kde chce ! Příští rok uskuteční výsadek na Slunci. Přistávat budou v noci, aby nebylo takové horko.
   Jen idiot si myslí, že Pindosové mají Hadraplán na Marsu. NASA je ráda, že jim Rsuové prodají motory, jinak by se nedostali ani na orbit kolem Země.

   Vymazat
  2. 16:59
   CHIIIIIIAAAA CHIIIIIAAAAAAAAAACCHOOOOOOOOOOCHIII
   NĚCO si chudaku zjisti, než uděláš ze sebe mega vola.

   Vymazat
  3. Lidstvo v dobývání kosmu udělalo tři velké kroky. 1. první let sputniku SSSR do kosmu - desetitisíce satelitů létají dnes v kosmu (meteorologické, spojovací, satelitní, výzkumné, vojenské, špionážní atd.). 2. První let člověka do vesmíru (SSSR)- stovky kosmonautů či astronautů pobývalo a pobývá na orbitách kolem Země. Ve stavu beztíže bylo v kosmu provedeno na tisíce pokusů a různých druhů pozorování. 3. Let prvních lidí na Měsíc (USA)- proběhlo čtyřicet let a nic. V mobilu má každý usmrkanec stokrát výkonnější počítač než tehdy měli řídící střediska a lunární lodě, je neskonalý pokrok v oblasti technologií i v samotné technice a NIC, za čtyřicet let NIC, jen obrovský krok pro lidstvo, pokud byl.

   Vymazat
  4. Prelozil jsem to Guuuuglem z FOX TV, je tam i vobrazek.. takze podivejte se co proved Amikum Putin

   ‎Obnovené letadlo ‎‎z druhé světové války‎‎ ‎‎ letící na floridské letecké show nouzově přistálo v oceánu v sobotu, když se znepokojení přihlížející dívali z pláže.‎

   ‎Svědci zachytili video jednomotorového TBM Avengera, jak pomalu klesá nad hlavami návštěvníků pláže poblíž letecké show Cocoa Beach a přistává v mělké vodě u pobřeží.‎

   Vymazat
 26. Všechny jevy v současné době je nutné posuzovat i v širších souvislostech , kdy je na místě zásadní dotaz, zda máme na světě ještě "kapitalismus" a tím také demokracii a svobodu projevu? Já myslím, že nikoliv a v posledních cca 20 letech jsme postupně globálně přešli do éry "finančního feudalismu" a "demokracie" a "svoboda slova" se stávají prázdnými pojmy, protože , kdo má ty správné finanční zdroje, si prostě "demokracii" a "svobodu slova" koupí, což dnes vidíme každý den v přímém přenosu! Privátní sociální sítě jsou v čele těchto globálních mediálních patologických jevů, takže kritika cenzury na Facebooku je sice možná, ale to je asi tak všechno! Plíživý "orwellismus" , který jenom na světě kvete, bude v budoucnu ještě daleko tužší , s rozvojem technologií , tak jak můžeme vidět v Číně , ale všechny "rozvinuté" ostatní státy světa Čínu rychle dohánějí a jestě svoje prokazatelně totalitní praktiky halí do krásných slov o demokracii, kde jsou na špičce ve vývoji nové "totality" USA, které zavádějí do praxe "rozdělenou a rozeštvanou" společnost, která se ale daleko snáze ovládá a protože USA "náš vzor" , tak můžete všechny tyto atributy "nové doby" sledovat při rozvoji i v České republice!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pelesko, rekni primari, at ti da lepsi leky:-)

   Vymazat
  2. 16:45
   Nacistický slouho, nesuď druhé podle vlastních problémů.

   Vymazat
 27. Sputnik? NASRAT!
  Dukovany? NASRAT!

  OdpovědětVymazat
 28. Zase jeden z tvých super blàbolu.
  Širší souvislosti,hm, kapitalismus není záruka svobody??
  Tady není smysl něco psát dál, pomatený soudruhu.

  OdpovědětVymazat
 29. Další rána pro ruské darebàky. Praha chce nazpět část Stromovky, zábraná rusem v 68 roku. Výborně.
  Nejdříve šmejd Koněv, přejmenování náměstí,ulic, odstranění lživé desky, vyhoštění 18 ruských zmetků.
  A další akce proti zločinnému Rusku budou následovat.
  Už ruská ruská verbež odlitá. Obrovská bagaž značí velké nákupy a odvoz do chudého Ruska.. Vyhostit nejlépe všechny ruské agenty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknown: Praha chce nazpět část Stromovky, zábraná rusem v 68 roku.

   Rusko vlastní 28 objektů v Praze. Nejpravděpodobněji bude většina z nich zkonfiskována. Což se rovná krádeži, protože byly zakoupené. Ale v Seattle to už udělali, proč ne v Praze?

   Vymazat
  2. 17:02 Totéž si asi říkají v Rusku o těch našich, jenže ti nemají na nákupy čas, jak je ženou. Jenže to tvůj slabej procesor nepobere, ty se válíš na otomanu a na podpoře,takže si o nic nepřišel. Hrdino.

   Vymazat
 30. Není pochyb o tom, že v Rusku byl zločinný a mafiánský režim. Vznikl na počátku devadesátých let, vyrostl na rozvalinách bolševického Sovětského svazu a stál za ním slabý prezident Jelcin, který si nechal tak dlouho radit od dobrých, hodných strýčků ze Západu, až stálo v roce 1999 Rusko před rozpadem a totálním krachem. Ti, kteří podpořili Putina v roce 1999, s ním měli úplně jiné plány a velice brzy pochopili, že se jim vymkl z rukou a vede Rusko pryč od rozpadu.
  Pojďme se na chvíli vrátit o dvacet let zpět, ne každý si dnes tu situaci vybavuje.

  Putin byl v té době považován za nevýrazného, skromného pracanta. Pracoval jako pomocník primátora Petrohradu Sobčaka. V té době byly v Rusku dvě mocenské skupiny – moskevský klan, tzv. semja (rodina), okolo prezidenta Jelcina, a petrohradský klan. Moc ve státě fakticky patřila skupině sedmi oligarchů moskevského klanu, kteří byli mediálně přikryti věčně opilým Jelcinem.  V roce 1999 bylo touto „rodinou“ Rusko už prakticky rozkradeno (tzv. zprivatizováno podle rad západních poradců) a byly připraveny podmínky na rozčlenění Ruské federace na několik nezávislých států. V některých oblastech už byl připraven tisk vlastních peněz (viz uralský frank, který byl vytištěn nedlouho po rozpadu SSSR a čekal v sejfech bank na využití).

  Ruský národ byl v té době zcela demoralizovaný. Moskevskému klanu bylo jasné, že až se vše zhroutí a národ pochopí, jaká šaškárna s nimi byla sehrána, veškerý hněv se snese na Jelcina a jeho kliku.

  Ideálním řešením by bylo svalit vinu za destrukci Ruska na petrohradský klan a najít obětního beránka. Lidé si vybijí vztek na petrohradském klanu, moskevský klan zůstane nepoškozen a zůstane mu moc. Někoho napadlo svalit vinu na staré struktury. Třeba KGB. Boris Berezovskij přišel s nápadem, že by se obětním beránkem mohl stát nevýrazný „úředník“ a bývalý agent KGB dočasně umístěný v NDR, se kterým občas jezdil na lyže do Švýcarska. Jmenoval se Putin a nikdo v Rusku, natož ve světě, o něm nikdy neslyšel. Jelcin souhlasil, a tak toho legračního úředníčka nejprve instalovali do funkce předsedy vlády a po pár měsících mu Jelcin předal moc. Tehdy 99 % analytiků předpokládalo, že ten, na koho Jelcin ukáže jako na svého nástupce, nepřežije příliš dlouho politicky a možná ani fyzicky. Odhadovali životnost Putina na několik měsíců, maximálně rok. Barevná revoluce byla fakticky v plném proudu.

  Putin začal vládnout v zemi, kde vše bylo rozkradeno, na mezinárodním poli na ni nikdo nebral ohled (uvědomme si, že tzv. obranné společenství NATO nedlouho předtím poprvé popřelo samo sebe a zasáhlo proti zemi, která nikoho z jejich členů neohrožovala, a tehdejší Rusko se zmohlo jen na bezzubé protesty).

  Armáda nefungovala, zbraně byly rezavé, staré ponorky a lodě se šrotovaly, staré zbraně se vyvážely ven a výroba byla zastavena. Lidé byli demoralizováni, měsíce a léta mnohé firmy nevyplácely mzdy, měna se zhroutila, inflace znehodnotila důchody i sociální dávky (inflace v roce 1993: 875 %, inflace 1999: 86 %), hrubý domácí produkt byl na úrovni země velikosti Dánska. Čtvrtina ruských bank (cca 400!) zkrachovala a s nimi zmizely i úspory obyvatelstva i firem. Podmínky k dokončení barevné revoluce byly ideální.
  Jen sebevrah mohl převzít zemi v takovém stavu. Putin to udělal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Brzy po nástupu k moci moskevský klan pochopil, jaké osudové chyby se dopustil. Berezovskij prohlásil, že Putin byl jeho největší životní omyl. Přiznal tak, že se v osobě Putina příšerně zmýlil a ten nesplnil úlohu, která se od něj očekávala, tedy dokončení destrukce Ruské federace a rozdělení na několik nezávislých celků, které by už mocnosti šikovně vmanévrovaly do bratrovražedných válek – ať už ekonomických, nebo klidně i horkých, aby pak mohly oběma stranám prodávat zbraně. Jak víme, to mocnosti umějí velice dobře.

   Berezovskij krátce poté, co zjistil, že se v Putinovi zmýlil a že role nenápadného, legračního úředníčka byla pryč, raději neprodleně emigroval do Británie. Konkurenční moskevský klan byl přinucen navrátit rozkradené – zprivatizované bohatství zpět do Ruska. Kdo nechtěl a dělal ramena, šel sedět.

   Byla to dlouhá výprava do historie, že? Ale pro pochopení tehdejší situace nutná, protože mnozí si to nepamatují, respektive nechtějí pamatovat.

   A teď zpátky k vaší otázce. Opravdu si někdo myslí, že v této fázi vývoje bylo možné jednat demokraticky? Opravdu si někdo myslí, že oligarchové odstavení od moci a od nakradených miliard se nechali zatlačit dobrovolně? Přirozeně že se pokusili o zvrat a snažili se Putina mezinárodně i vnitropoliticky zdiskreditovat. Byly tehdejší vraždy Putinových oponentů prací Putina a jeho klanu, anebo naopak operací pod cizí vlajkou s cílem zdiskreditovat jej? Kdo to dnes spolehlivě rozklíčuje?   Nechci se Putina zastávat, protože odpověď neznám, ale logika věci, jak jsem ji popsal, naznačuje podle staré zásady „cui bono“, čí straně vraždy a tzv. zločiny Ruska prospívají.   Vymazat
  2. HČ, tohle jsem už někde četl. Dokonce si nejsem jistý, jestli jsem něco podobného kdysi nenapsal. Pokud to kopírujete, uveďte zdroj.

   Vymazat
  3. Je to možné, mám to v archívu a teď se to jako informace hodí. Nevím, kde jsem to "okopčil" , mně se to moc líbí, tak pokud jsem vás nějak "nadzvedl" , tak se omlouvám, ale problém je tady zásadní!! Pořád se "kope" do Putina , ale je objektivní a doložitelná pravda, že on Rusko "zachránil" a bez něj by už asi Rusko jako stát neexistovalo, proto má doma tak obrovskou podporu a těžko ho někdo v budoucnu nahradí! Ten člověk je úžasný politický talent, sleduji ho už dlouho a jeho "tiskovky" jsou dokonalé a žádná velká příprava,ten "jede" z oleje! Teď jsem nedávno viděl záznam a tam bylo kouzelné , jak decetně a slušně "usadil" jednoho amerického novináře, který na něj útočil!! Putin je politický talent od Pána Boha , který se rodí jednou za sto let!!

   Vymazat
  4. Jo, to je fakt. Na druhou stranu snad jen v Rusku mohla taková persona vyniknout. Jediný na světě neumístil na moulu ropuchu, zatímco Bidet bez ní nechodí ani s Ančou Dlaňovou.
   Naše banánovka je malý stát, jejíž veliKOST stačil definovat už hovnivál Václav z Plicního laloku. Přišel jeden , přišel druhý ... a výsledek? Ať si každý udělá inventuru sám.
   Nezapomenutelným historickým kusem pak je pronásledování rock and rollu v emerice v padesátých letech minulého století. Rock and roll byl považován za komunistickou subverzi. A dlouho. Než někdo zjistil, že se na něm dá vydělat hromada doláčů.

   Vymazat
  5. Hodný člověče někde jsem četl, že za období Jelcina Rusko ztratilo více lidí, než v 2 SV. Navíc Putin dokáže povzbudit k spolupráci všechny národy v Rusku.

   Vymazat
  6. Hodnaku

   Stesti pro Putina je ci bylo v tom, ze Rusko SSSR bylo tenkrat tak bohate a bylo toho tolik, ze to pres veskerou snahu zapadu neslo uplne rozkrast, coz se stalo diky Klausovi u nas

   Vymazat
 31. Pane Dvořáku, chtělo by to trochu poklidit. Díky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také žádám pane Dvořáku o úklid zmetka Unknowna a snad už by mohlo začít "blokování" , protože teprve tehdy si konečně oddechneme. Děkuji.

   Vymazat
  2. Nechte ho na pokoji, i blbci jsou venkoncem lidi

   Vymazat
 32. Sto miliard ročně v ohrožení. Ruským rukojmím se může stát český vývoz.
  EU nevyhostí ruské diplomaty, Česko o to nepožádalo. Hamáček tvrdí opak.
  Dva titulky z českých médií, které hovoří za vše.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hamáček prý požádal, ale Borell to nepotvrdil. Borell: "EU neuvažuje o dalších sankcích proti RF.". Takže tady je ta podpora. Jinými slovy: Ať si to vyžerou Američani a jejich poskoci sami a netahají do toho nás. Mně bylo hned divné, že Paříž a Berlín jsou potichu. Jer jasné, že pokyn přišel z Americké ambasády a nic nebylo domluveno. Vše horkou jehlou. protože Putin si volal s Bidenem ohledně Lukašenka a situace v Bělorusku. Nás má na háku a vyřídí si to s námi Zacharovová. Biden se od té party distancoval, ale je jasné, že dostali instrukce a peníze od CIA v USA a Polsku. A Češi měli odvést pozornost médií. Proto Reuters, AP apod. líčí drama ve Vrběticích a o Bělorusku mlčí.

   Vymazat
  2. danny, EU zatím nic nepodnikne, protože to by mohlo ohrozit NS2 a Němci vědí, že podobně jako Pobaltí, Polsko, Ukrajina a Slovensko, bude vyžadovat přerušení i Česko. To už je dost velká síla. Stát, který vyřadí nabídku na VVER III+ za poloviční cenu než konkurence s tím, že dodavatel umožní hojnou účast domácích firem, což WH nedělá, to musí být hodně hloupý stát, který půjde přez mrtvoly. Navíc ta historka je fakt bondovská a nemá daleko od případu Babčenko. Něco mezi Salisbury a Babčenko.

   Jenže je požadavek veřejnosti přešetřit nějaké sporné případy havárií v Evropě. Veřejnost narozdíl od politiků typu Merkel má bondovky ráda

   Co udělá Biden, těžko říct, on nemá vládu nad svými činy.

   Vymazat
  3. Nikdo na ambasádu států nemusí chodit, pracovníci CIA řídí práci BIS přímo osobně.

   Vymazat
  4. J.J. Biden už udělal. Odvolal plavbu amerických lodí do Černého moře, včera State departement (MZV) USA odmítlo svoji účast na přípravě převratu v Bělorusku a Biden totéž v telefonickém rozhovoru s Putinem na to téma. Zelenskij přijel z Paříže, Bruselu a Berlína značně otřesen a začal mluvit o míru a nenahraditelnosti Minských dohod a že nikdy vojenské řešení nechtěl. Nikdo z EU se nepostavil ani za nás. my počítáme škody. Babiš právě bere zpátečku na tiskové konferenci vlády, prý nešlo o státní terorismus. Zpráva nebude zveřejněna. Bylo prý to odmítnuto. Proč a kým? Vždyť ještě včera bylo vše nad slunce jasné a měli jsme nevyvratitelné důkazy! Tak sem s nimi! Prý vláda dělá všechno pro uklidnění situace. Jaké uklidnění? Ještě včera jsme to Rusům chtěli natřít, vyhnat všechny diplomaty a vůbec všechny Rusy, zabrat jim majetky, rozsekat je na cucky. Hamáček se natřásal jak má EU zmáknutou, opozice v černém, Senát v bojovém šiku. A dneska uklidnění? Jinými slovy, nasrali jsme si do bot a teď hledáme kudy z konopí. Všiml jste si třeba faktu, že se s námi baví pouze Zacharová? Tedy jakási lepší sekretářka: Že nestojíme za řeč ani subalterním úředníkům MZV Ruska? A to je teprve začátek. Už chápete proč si vzal Zeman týden na vyjádření? Je naší poslední nadějí na nějaký slušný ústup. Ale ta banda idiotů tady bude smrdět pořád a ani budoucnost nevypadá lépe.

   Vymazat
  5. Danny- máte fakt zajímavé informace- jste blíže zdrojům dění, nebo opravdu to vše se dá dočíst na běžných webech- viz. komunikace prezidentů, couvání Babiše apod?

   Vymazat
  6. Pro eFPe: nic těžkého. Stačí si porovnat vystupování naší politické věrchušky v sobotu, včera a dneska klidně na mainstreamu. Jak se zamotávají, pletou, jeden vyvrací slova druhého (Babiš Hamáčka, Petříček Babiše i Hamáčka), extatické vystupování opozice (v černém) výlevy Vystrčila... Ta jednoznačná podpora politiků, od kterých by včera pes kůrku nevzal. A dneska? Kde jsou? Sleduji ruské, ale hlavně ukrajinské weby. Právě na nich se to řeže. Jsou tam zastoupeny všechny názorové proudy. Od banderovců. přes poslance vládní Sluhy národa až po proruské politiky. Občas mluví všichni najednoiu tak není tolik rozumět, ale tamější moderátoři jsou mistři. Naše Č je na úrovni Zpráv za Zelenky. Kam se hrabe na ně Wolner, Fridirchová nebo Moravec. Tam se probírá právě Donbas, Většina je proti válce. Právě nadávají Zelenskému, že ze sebe dělá vola v zahraničí a devótně podlézá a dělá ostudu. A je tam všechno daleko dříve než u nás. Je tam podrobně rozebrán pokus o převrat v Bělorusku (to je hlavní událost, ne naše vylhané Vrbětice, o těch se skoro nemluví), tam je i vše okolo telefonu Bidena s Putinem atd. Takže stačí si dát věci do souvislostí a máte více jasno.

   Vymazat
  7. Pane Danny,
   vás rád čtu, na rozdíl od některých zdejších pisálků. V dnešní době začínám sledovat ČT24 a musím konstatovat, že nám umožňuje přehlídku všech osvícených politiků a je jich víc než jsem tušil. Máme možnost poznat Who is who a to není k zahození, jen to nezapomenout do voleb.

   Vymazat
  8. danny, taky sleduju i ukrajinské weby. Takže to znamená, že na Ukrajině není fašizmus, ale demokracie. Jinak by přece nemohli volně diskutovat.

   Možná by to chtělo nějakou výraznější podporu NATO a USA, tj. přejít k činům, jak požaduje nešťastné kuřátko Zelenskij. Jinak, podle ukr.politiků, začnou vyvíjet jaderné bomby. Zkušenosti z dob SSSR mají a jsou tam i šikovní lidé. Jsem zvědav, co na to mise OSN, protože oni před a po každé zavážce dělají kontrolu. Přítomni jsou i po dobu odstávky. A mají tam i kamery.

   Ukrajina bude muset vrazit velké peníze na vývoj a výrobu. MMF jim tu peníze určitě poskytne, i když to nemá ve stanovách. Ovšem zbraně jsou tolerovány.

   Vymazat
 33. Asi nejdůležitější pro budoucnost v dnešní době je zdokumentování řádění šílenců a poblázněných idiotů, kteří štvou lidi do války proti Rusku ..

  Rusové na Ukrajině a v Pobaltí situaci brzy znormalizují, války chtivé šílence zlikvidují a zbývajícím normálním lidem pomohou válčením poblázněné idioty mezi nimi izolovat a převychovat ..
  Rusové už tento postup mají vyzkoušený a ověřený v Sýrii, s vynuceným i částečně dohodnutým přihlížením us vojáků ..

  K nám ta normalizace časem také dojde a bude jenom na budoucími událostmi probuzených lidech, aby provedli nesametovou normalizaci, proto je potřeba už teď připravovat dokumentaci a seznamy k její provedení ..

  OdpovědětVymazat
 34. Dvořáku, kde jste? Zase sem leze ten Dr. Davidem oficiálně diagnostikovaný DEBIL a prudí tady!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maxime za největší chybu Džugašviliho považuji že prokazatelné banderovce poslal jen na Sibiř.

   Vymazat
 35. Větší šašky jsem neviděl jako předsedu vlády a zblblýho min.vnitra a min.zahraničí-Pat a Matto byli ale opravdoví Machři!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 36. Na hranicích s Ukrajinou je připraveno 150 000 ruských vojáků, proč, jak tady to dopadne??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Minimálně 250 tisíc. Dvě vševojskové armády a tři výsadková úderná uskupení. Vše na válečných počtech a v plné bojové pohotovosti. K tomu Černomořská flotila, která má kromě lodí a ponorek leteckou armádu, divizi námořní pěchoty, pobřežní obranu vyzbrojenou raketami, které spolehlivě pošlou ke dnu cokoliv pluje na hladině pod hladinou i létá nad hladinou a zasáhnou cíle v kterékoliv zemi okolo Černého moře. Do jeho akvatoria vpluly i další dvě výsadkové lodě a lodě Kaspické flotily. K tomu všemu kompletní týl. Macron a Merkelová poslali Zelenského domů s prázdnýma rukama s tím, že má vyjednávat s Ruskem v rámci Minské skupiny. Přijetí do NATO a EU není na stole. To mu řekli všichni včetně Stoltenberga. Také naříká. Ukrajinské weby jsou toho plné. Takže Zelenský vzal zpátečku a najednou přestal mluvit o vojenském řešení Donbasu a Krymu. A prý to nikdy nechtě. Sami Ukrajinci mu přehrávají jeho vytahování ještě před týdnem. I v českých médiích byla vystoupení NGŠ Ukrajiny, jak v radě vykřikoval, že vše je připraveno a čekají jen na rozkaz od prezidenta. Teď tvrdí, že to nikdy neřekl. Biden dal ruce pryč od atentátníků v Bělorusku, když mluvil s Putinem. Odvolal vplutí amerických lodí do Černého oře a Britové také o tom nějak mlčí. MZV EU se za nás nepostavili, nikoho nevyhostí a naopak Borell řekl, že žádné sankce proti Rusku nepřipravují. Babiš právě bere na tiskovce zpátečku a tvrdí, že nešlo o státní terorismus ale jakousi soukromou pomstu GRU a prý vláda dělá vše pro uklidnění situace. začínají se ukazovat dopady této naprosto diletantské, nepřipravené a zapackané avantýry. Naše velvyslanectví je v troskách, obchodníci počítají ztráty, šéf Škodovky je naprosto znechucen politickou hysterií, která zhatila plány na postavení fabriky v Rusku. A Škodovka patří Němcům. Ukazuje se, že Dukovany bez Rusů prostě nepostavíme. Korejci ani Francouzi tu technologii nemají a Westighause zkrachoval už v r. 2017. Tendr se bude muset zrušit. Ukazuje se, že Německo prostě Rusko potřebuje. Už proto, že končí s jádrem příští rok nebo dva do konce desetiletí chce skončit s uhlím. A tak plyn bude jediným zdrojem energie. Široce naplánovaná akce USA proti Rusku zase skončila fiaskem. Ukrajina Donbas nedostane, Bělorusko se obsadit nepodařilo a my jsme zase za idioty. A Rusko ještě ani nezačalo. To hlavní teprve přijde. I za ty sprosťárny okolo jeho velvyslanectví.

   Vymazat
  2. Velmi pěkně shrnuto. Díky.

   Vymazat
  3. Ten Danny je pašak.dal tu pekny fičak.Ted vidite,ze je treba pozici GR TV

   zrusit a chtit 50% jeho koncesionarskych poplatku na okamzite vybudovani nasi daleko levnejsi obcanske informacni site zn.NPV po celem uzemi republiky a to v intrernetovem formatu tzv. vitezstvi PRAVDY a LASKY a ne ze ne ANO!
   Jen tak muzeme prolhanemu ohlupovateli,ktery nechce tim uctit pamatku naseho byvaleho nejlepsiho presidenta a jen nicit uz tak zubozenou a ohlupenou OS s pomoci jeho kamarily podpindostnicke mensiny zla neomarxistu,ktera by chtela vladnout vetsine a rozbit v republice demokracii,tak tomu je treba zatrhnout jeho kokotsky tipec!

   Vymazat
  4. Tak hotovo! Vymalováno! Pan Havlíček právě tu vojnu s Ruskem odpískal. Prý už jsme je potrestali dost. Vyhodili jsme 18 diplomatů (ze 150) a to jim dalo na pamětnou. A vyřadili jsme je z tendru na Dukovany. To aby věděli, zač je toho v Čechách loket. Prý už je dál bít nebudeme. Jen nějak zapomněl dodat, že my jsme přišli o 20 diplomatů naše velvyslanectví je zcela paralyzováno. Neřekl nám, jak dostavíme Dukovany, když ani jedna z oslovených firem nesplňuje podmínky ro jejich dostavbu a splňovat nebude. Dále sice vzpomněl tisíce českých firem, které s Ruskem obchodují a 400, které tam podnikají, že by je to mohlo poškodit. Ale ono už je to poškodilo. Řada z nich už hlásí ztráty. A to včetně Škodovky. O tom ale pan ministr také neřekl ani slovo. Ani nám nesdělil, kdo bude za nás tu situaci uklidňovat. A s hlavně s kým jako. Zacharovová ani Peskov rozhodně nevypadali, jako spráskaní a vůbec se netvářili, že jsou na nějaké uklidňování připraveni a že by o nějaké uklidňování stáli. K uklidnění jistě dojde. A Rusko chce vidět ty "nezvratné důkazy" o kterých hovořili naši politici a hlavně pan premiér a ministr kde čeho Hamáček. Dost na tom trvá. Určitě nepřeslechli vystupování poslanců a senátorů a jejich výrazy a osočování a vyhrožování. také jsou k dispozici akce okolo velvyslanectví, které probíhaly pod ochranou naší statečné policie. Takže tohle "vítězství" je hodně daleko a nebude zadarmo.

   Vymazat
  5. Nezvratné důkazy Rusko dostane tak jako v případě MH17, v případě Salisbury a Navalný v Germánii. Všude dostali nezvratné důkazy v podobě tří stránek prezentací PPS a to musí stačit. To přijme jakýkoliv soud.

   Vymazat
  6. 8,06
   neZVRATNÉ pseudodůkazy firmy kohosi z Bulharska,který chtěl i přes mezinárodní embargo odeslat zbraně Banderovcům a ISIL????To půjde do ztracena stejně,jako Vámi výše jmenované pseudokauzy.

   Vymazat
  7. Ave, v případě Salisbury to stačilo, v případě MH17 těch stránek bylo asi 20.

   Vymazat
  8. J.J.
   Je dle mého škoda zbytečně popsaného papíru,rpotože amiokupant a jeho poskoci(díky hadráky i Češi) mluví pravdu jen,když mlčí!

   Vymazat
 37. Největší hrozba pro hegemonii USA: Čína, Rusko nebo dluh? https://beforeitsnews.com/libertarian/2021/04/the-biggest-threat-to-us-hegemony-china-russia-or-debt-2771468.html Přes navalnyjskou aféru je Putin jako ruský vůdce stále nezpochybnitelný, protože se vynořil z postsovětského zmatku, kde byl na denním pořádku chaos a organizovaný zločin. Žádný západní vůdce neměl tak tvrdé politické zázemí a Putin přežil, silák pevně pod kontrolou. To je důležité pro Ameriku a NATO s ohledem na politiku na Ukrajině, na Kavkaze, v Sýrii, Íránu a Turecku. Jakýkoli pokus Ameriky o dokončení nedokončeného podnikání na Ukrajině (tripartitní šrot zahrnující Rusko, Německo / EU a USA kvůli plynovodům Nord Stream, který připravuje Ukrajinu o výnosy z přechodů, se již vaří) pravděpodobně povede ke střetům s Ruskem na místě. A Rusko podepsalo v roce 2015 s Íránem pakt o vojenské spolupráci. Putin si jako kočka s myší hraje s Tureckem a má zájem o položení potrubí do jižní Evropy, a dostat se z driftu z NATO. Zájem Ruska o Sýrii je udržet ji mimo sféru vlivu Ameriky, což se mu s pomocí Turecka podařilo.

  OdpovědětVymazat
 38. Jak to bylo ve Vrběticích!!!
  https://www.facebook.com/pavol.pikus/posts/4006594232794317

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak to bylo v Moskvě v sobotu minulý týden (převzato z diskuze na Novinkách)
   https://www.youtube.com/watch?v=uPSU9hx3NRQ

   Vymazat
 39. Takže přesně, jak jsem předpokládal , žádný důkaz , že zmíněná dvojice umístila nějaké pyrotechnické nástražné "zařízení" ve Vrběticích není!! Pokud by takový důkaz existoval , už bychom ho viděli,především proto, že jde podle Babiše o kriminální kauzu / ničení zboží, i když vojenského charakteru, to je také možné z konkurenčních pohnutek - je těžké dokázat, že v tomto případě měl takový zájem ruský stát, protože "páni" agenti si mohli udělat melouch!!/ Majitelé , spíše pronajímatelé "muničního skladu" nemají žádné poznatky , že by do skladu byla vpuštěna nějaká nepovolaná osoba a hlavně "ostrahu" zajišťoval Vojenský technický ústav a na to má firma smlouva a pokud někdo prolezl dírou v plotě, tak jde škoda proti státu!! Jsou známé výpovědi místních vesničanů, že chodili do areálu úplně běžně na houby děravým plotem, takže tam mohlo vniknout 50 jiných agentů a nikdo by o nich nic nevěděl!!!Prostě správný český bordel, jinak to nemohu popsat!! A celá věc je směšná , protože pokud jde o takový čin, mohla už dávno naše prokuratura požádat o pomoc interpol, ale jak to vidím, oni ti "chudáci" z centrály policie proti organizovanému zločinu mají pouze "ztotožnění" agentů v Ostravě, ale skutečné "tvrdé" důkazy, že byli agenti ve Vrběticích a tam "položili" nástražné systémy nejsou!!! Je to jasná a blbá provokace proti Rusku a hlavně z toho čouhá jako sláma s bot , zase spackaná akce BIS a CIA!! Bohužel, nechtěl jsem použít tak tvrdá slovo a odsouzení,ale nic jiného mně po slovech Babiše nenapadá!! Proto také nebudou nějaké další "vyhošťování" v EU , protože jde o kriminální zločin, který mohli a teď , zdůrazňuji mohli!! spáchat označení agenti, ale žádný důkaz nám nikdo nepředložil!!! Prostě jsme zase v čele z BIS šlápli do velikého a smrdutého lejna!! Ještě jsem zvědav, jak budou mluvit poslanci, až se sejdou výbory pro kontrolu BIS a bezpečnost, ale vidím , že je to jenom nafouknutá a ničím nepodložená kauza!!! To se musí zase Putin bavit na účet blbých zpravodajců z ČR, on jako zasloužilý špion se musí řehtat kolosálně!! Také jsem velice zvědav, co se dozvíme v neděli od Zemana , ale všechno už řekl Babiš!!

  OdpovědětVymazat
 40. Ve zprávě z vyšetřování v prosinci 2014 se píše, že "Na druhé straně je nezbytné upozornit, že k prvnímu výbuchu došlo v průběhu manipulace s municí osobami, které byly v souladu s platnými právními předpisy oprávněné s touto municí manipulovat, a k výbuchu došlo zřejmě v důsledku selhání lidského faktoru."

  https://www.google.com/…ich

  OdpovědětVymazat
 41. Se tady vyrojilo nějak moc divných individuí.
  Někteří jsou mazanější než Unknown.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zatím co my se zabýváme soukromým muničákem abychom vyrobili nepřítele, ve skutečnosti jde o tohle!!!
   Trvalo to dlouho, ale konečně se to podařilo, znáte to o těch „mouchách a ráně“. Tahle uměle vytvořená situace je cíleně řízená CIA a BIS a má především sloužit k očernění Ruska a vzbuzení nenávisti k němu!!! Čučkař Koudelka vyznamenaný medailí CIA, nikdy neodpustil prezidentovi ponížení nejmenování do generálské hodnosti!!! Američanům jde zase o Dukovany, vakcíny a vojenskou základnu!!!
   Vše se odehrává podle scénáře odvolání vlády, to se nedaří díky prezidentu Zemanovi, který prohlásil, že vláda dovládne v demisi!!! To byla ta poslední kapka, která rozhodla o urychleném vymyšlení pohádky o ruském terorismu. Podvrženými smyšlenými důkazy očernit Rusko a tím ho vyřadit z tendru na Dukovany a znemožnit dovoz úspěšné vakcíny SPUTNIK-V.
   Zároveň je cílem očernit a zdiskreditovat prezidenta Zemana pod nějakou záminkou za pomoci zrádce a agenta Vatikánu Rychetského, prezidenta odvolat!!! V tom případě by se prezidentských povinností ujal Tchajwanec a mohl by spolu s parlamentem zlikvidovat současnou vládu!!! Tchajwanec by mohl jmenovat vládu úřednickou složenou z ODS, Pirátů, TOP09 atd.!!! Protože ale není schválený volební zákon, zrušený Rychetským, tak by úřednická vláda demožumpy mohla vládnout neomezeně dlouho, určitě by se se schválením nového volebního zákona nespěchalo, parlament a senát v područí kolaborantů by pak mohl zrušit přímou volbu prezidenta a dosadit na prezidentskou funkci jestřába s NATO soudruha Pavla!!
   A než se národ rozkouká, tak tu máme DIKTATURU DEMOKRAŮŮŮRY jak vyšitou!!!
   TAKŽE JEDNOU RANOU 6 MUCH !!!

   Vymazat
 42. V sobotu 17.4. po 19. hodině nás skladník ze Škodovky spolu s premiérem Babišem informoval v roli MZV a MV současně o zapojení ruských tajných služeb do výbuchů ve Vrběticích!
  Gympl a tři nebo čtyři roky skutečné práce nějakého skladníka – no to je slušná kvalifikace pro řízení dvou klíčových ministerstev naší zbídačené, rozkradené, zkorumpované země, nemyslíte? Výbuchy ve Vrběticích se podle vicepremiéra Jana Hamáčka „zřejmě odchýlily od plánu a neměly nastat na území České republiky“, uvedl dnes (18.4.) v pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Policie podle něj pracuje s variantou, že munice měla explodovat až později v Bulharsku. No slyšeli jste někdy větší pitomost ve věcech podobných, jako je tato? Takové diletantství, 6 let poté a zrovna jakoby náhodou v této době, kdy „drank nach osten 2“ dosahuje maximálních otáček až turbulencí? Prý na základě jednoznačných důkazů! Mohli bychom znát alespoň jeden? Tedy nějaký přímý a nejlépe ověřitelný?
  Premiér Babiš na tiskovce a „zdemolovaný“ Hamáček v Otázkách Václava Moravce dobře věděli, proč se jim třese hlas a chovají se podivně. Možná v nich přece jen nějaký náznak toho svědomí zbyl? Ne, je to strach, strach z postihu, který jednou za tyto „prasečiny“ jistě přijde a nebude příjemný.
  Kdoví, co stálo za skladníkovým kolapsem v průběhu uplynulého týdne a jak je to doopravdy s výměnou ministrů a proč na skladníka nakonec zbyly právě rezorty MZV a MV !!

  V areálu muničního skladu Vrbětice jsem po dobu pěti let trávil minimálně jeden až dva dny v měsíci při zajišťování pyrotechnických prací při likvidaci následků výbuchů. Jak bylo všude ve světě na misích a dalších štacích mým zvykem ještě za dob služby v armádě, tak i zde jsem mluvil s lidmi, zajímaly mne okolnosti události, skutečný stav věci, stav bezpečnosti objektů v době, kdy muniční sklady sloužily ještě ČSLA a v době těsně před výbuchy. Z toho mi jednoznačně vyplynulo, že jediné krédo, které ovládalo chod celého tohoto systému, byl „byznys“ a peníze, tomu bylo podřízeno vše, i bezpečnostní pravidla v objektech, kde se nedodržovalo prakticky nic. Sklady praskaly ve švech, po regálech byly v betonu záseky, povinná manipulace s municí za účelem stejnoměrného udržení její kvality apod. se neprováděla a tak dále. A nyní si (čistě teoreticky samozřejmě) představte, že dostanete například lukrativní nabídku na prodej zbraní někam do tramtárie, ale oficiálně to jaksi nejde.... A tady naše pohádka končí...
  Vždyť jsou zde Dukovany, taky Temelín, ale hlavně a na to nezapomínejme – Drank nach Osten II a za ním strůjci předchozích dvou světových válek, Napoleonova tažení do Ruska, všech pokračujících konfliktů od pseudokonce „II. světové války“ a taky COVIDU, přátelé.
  Marek Obrtel

  OdpovědětVymazat
 43. Na Novinkách a i jinde je pěkný fičák. Rusobijci byli včera a dneska v euforii (viz unknown tady) a teď jim to Havlíček vysvětlil, jak že to s tou vojnou proti Rusku bylo a bude a jak jsme zvítězili. Tam je boží dopuštění. Mohou se vzteknout. Jak je vynášeli do nebe i ti, co jim nemohli přijít na jméno, jací jsou chrabří, už se viděli, jak Rusové v zástupech táhnou domů a oni je ženou a nyní šlus. Vše končí a vše do starých kolejí. Protože po nových to jaksi nejede a když budeme muset doplnit velvyslanectví (a to budeme muset), budeme muset jaksi přijmout zpátky i ruské diplomaty. A kolik za kolik si nadiktuje Rusko, neboť bylo sprostě a neomaleně napadeno a bez jakýchkoliv důkazů obviněno. Platit budeme my.

  OdpovědětVymazat
 44. Od pana Kollera zajímavý pohled a informace. Příliš ovšem nechápu, že křižuje Hamáčka spolu s Babišem, když celá ta akce je namířena proti nim. Beru za chybu, mít v kterémkoli azimutu černo před očima. Zvlášť u analytika. Nebo se pletu? JiH
  PS Článek Štěpána Kotrby na PL (podle shora psaného odkazu) je výstižnější.

  OdpovědětVymazat
 45. Co myslíte, až skončí to avizované cvičení NATO v pobaltí a okolí, budou taky houfně jezdit vlaky na západ, a letadla odvážet veškerou techniku, a mužstvo zpět kam patří?

  OdpovědětVymazat
 46. Nejen o Dukovany,ale o svobodu projevu na sítích. Když projevím názor, že generál Pavel je křivopřísežník jsem banován. Proč? My normální vojáci jsem přísahali a svoji přísahu jsme brali vážně. soudruh pan generál ji bral jako výdělečnou činnot. My jsme sloužili za směšný peníz.Dnes toto hovado pošpiňuje všechny bývalé vojáky a záložáky. Je mi z toho na blití.Komunista - kapitalista nebo co. Prostě zrádce a hovado.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.