Reklama

pátek 23. dubna 2021

Němci „podpořili“ českou vládu. JEDOU SI DO MOSKVY PRO VAKCÍNU SPUTNIK V A ZAKÁZKY ČESKÝCH FIREM. Češi díky zaprodaným vládním gaunerům můžou jen čumět

Milan v Němcku
23. 4. 2021  ČeskáVěc

Západní spojenci údajně podpořili “českou” vládu v konfliktu s Ruskem. Nezůstalo ale jenom u slov, 6 německých spolkových zemí (bývalá NDR a Bavorsko) se rozhodlo nakoupit ruskou vakcínu Sputnik V proti koronaviru bez ohledu, zda jí schválí odloučené pracoviště západních farmaceutických firem Evropská zdravotnická agentura (EMA). Další spolkové země o ruské vakcíně rovněž uvažují, ale zatím se tam vede ideologický spor o “zlého Rusa”. V Německu je letos supervolební rok a očekávají se velké otřesy na politické scéně, dokonce se mluví o vítězství Zelených ve spolkových volbách a politici se snaží vetřít do přízně voliče tím, že pomohou ukončit nekonečné korona lockdowny pomocí plošného očkování.

Některé spolkové země jako třeba Sasko dokonce vysílají do Moskvy vrcholnou politickou delegaci v čele s ministerským předsedou Michaelem Kretschmerem včetně zástupců opozici AfD, která má nákup vakcíny projednat, Bavorsko si již dokonce objednalo 2,5 milionu dávek vakcíny. To vše přesto, že spolková vláda se staví k ruské vakcíně odmítavě.

Jenže předáci spolkových zemí nemají na vybranou, korona propagandou zblblé obyvatelstvo touží po vakcíně, ale po řadě úmrtí po aplikaci nových experimentálních vakcín od firem Pfizer, Moderna, ale i Astra Zeneca se těch oficiálních bojí. Ruská vakcína je navíc vakcínou vyrobenou tradičním způsobem a tak se jí německé obyvatelstvo tolik nebojí.

Němečtí politici k tomu navíc dostanou “dárek”. Rusko určitě za “vrbětickou provokaci” uvalí sankce na podnikání českých firem v Rusku. České firmy tam přijdou o rozsáhlé zakázky a jejich místo pohotově obsadí německé strojírenské a potravinářské firmy. Čechy tedy budou nadále očkovat podivnými vakcínami ze spřáteleného západu (ruskou nyní “česká” vláda ostentativně odmítá) a ještě mnoho z nich přijde kvůli ztrátě ruského trhu o práci.

 


56 komentářů :

 1. Nejste si jistý, jestli bez ohledu na EMA, protože všude se píše, že to jen dojednali, až to EMA schválí. Česko tu ruskou nekoupí ani tehdy. Taky nevím, co to znamená "vyrobená tradičním způsobem", protože to je podobné jako Astra a J&J.

  ----

  Zde je přímý důkaz o účasti Ruska s vědomím Kremlu na katastrofě ve Vrběticích. Pověření těch agentů, podepsáno přímo Putinem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, ten přímý důkaz mne přesvědčil. Tohle nemohl spáchat nikdo jiný než ruský agent, řízený oaosbně Putinem :-)

   Vymazat
  2. Dostal jsi mně J.J. Přes tenhle důkaz nejede vlak!! :)))

   Vymazat
  3. Neztrapňuj se pornobuzno Jákobe Jandouc.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  5. 😄😄😄😄😄😄Takhle se nám Němci odvdecily a takhle nám budou pomáhat 💩💩

   Vymazat
  6. Vynikající přímý důkaz, zaráží mne, že to Koudelkovi z BIS uniklo a zbylo mu jen důvodné podezření ! Čučkař.

   Vymazat
  7. 👍👍👍🤣🤣🤣

   Vymazat
  8. Předat okamžitě Pirátům, ti s tím půjdou do Brusele.

   Vymazat
  9. V zásadě máte pravdu J.J. Vakcína Sputnik V je založena na stejném principu jako vakcína firmy Johnson a Johnson, t.j. na lidském adenoviru Ad26 kódujícím SARS-CoV-2 Spike glykoprotein. Jen u Sputniku byl účinek zvýšen použitím adenoviru typu Ad5 v první dávce a adenoviru typu Ad26 ve druhé dávce. Ve vakcíně Vaxzevria (dříve AstraZeneca) je použit šimpanzí adenovirus v obou dávkách.

   Vymazat
 2. Přesně tak se to bude odvíjet. Rusko nás zase až tak moc nepotřebuje. Letadla, automobily, traktory nebo potraviny dnes umí udělat spousta jiných výrobců, než jen ti naši. Zato my potřebujeme Rusko. Dnes kvůli atomové elektrárně a Sputniku V, zítra kvůli něčemu jinému a vždy jako odběratele českých výrobků, který spolehlivě platí. Snad to jednou nějaká naše moudrá vláda alespoň trochu napraví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Toto, jsi tentoc,

   i kdyby jsme meli vladu z moudrych, cestnych, a jeste inteligentnich a pracovitych lidi, tak napravi stejne hovno, protoze neni cim napravit.

   Laskave si uvedom ze prumyslova infrastruktura je beznadejne v hajzlu, znicena hlavne Klausem v jeho podvodne privatizaci... prijed do Prahy a ja ti z vrchu Vitkova ukazu co v Karline stoji misto Kolbenky, Pragovky, a Tesly a dalsich fabrik to same na Smichove, a Vysocanech. Tyto "fabriky" uz nikdo nevzkrisi, vybudovat je trvalo generace, a pracovitost drivejsich podnikatelu - jeste jsem zapomel na Krizika, a Skodu v Plzni a Tatru, ktera je dnes jen stinem toho co byla.

   takze stat montoven a dilen ci "tovaren" jako nynejsi Skodovka. Bosch...zase muze delat akorat nic, nic, nic,.....

   Proste se dotahujeme na uroven Madarska, a poucuji nas Polaci, a delaji zde Ukrajinci

   Vymazat
  3. má pravdu , předsedo , a bude hůř!

   Vymazat
 3. Chvíli jsem se díval na ČT24, kde redaktor Takáč nechal bez přerušování řádit poslance KDU-ČSL Bartoška. Vážení, ten blb má úplně dost. Měl by ve vlastním zájmu postoupit ústavní léčbu. Rozvíjel naprosto šílené úvahy o Vrběticích, stříkala z něho nenávist k Rusku a zcela vyvrátil teoretickou možnost, že je normální. Takáč byl s jeho "výkonem" očividně spokojen... Prostě šílenství v přímém přenosu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy sledujete pred spaním takové krváky?

   Vymazat
  2. U nás lidovci ve vývěsní skřínce nabízejí místo vakcíny SOUCIT. Já bych to přijal, jestliže předvedou jak si soucitem vytřít zadek, promiňte.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. všichni naši podnikatelé v Rusku co budou vyměněni za skopčáky a dalšími západními podnikateli, kteří už čekají ve frontě, by měli na fanatikovi Bartoškovi požadovat finanční náhradu, totéž s vakcínou - podle mnoha odborníků nejméně nebezpečná a hlavně účinná vakcína až bude povolena EMOU Němci a všichni budou mít zaručené dodávky, fakt máme naše politiky na dvě věci ...

   Vymazat
  5. Brzy mu praskne cévka🤣

   Vymazat
 4. Pořád jsem se divil, jak je možné, že Slovensko mohlo zakoupit tu vakcinační hybridní hrozbu, která jim teď hnije někde ve skladu na východě. Pak jsem natrefil na tuhle fotku z Budapešti a je mi vše jasné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten s tím samopalem má Macronovo tělo. Blbá fotomontáž.

   Vymazat
  2. Dobré ráno polednice. Bohužel žádný Macron, ale Péter Sijjártó. Malý, hnědý, tváři divé, o berličce, hnáty křivé...

   Vymazat
  3. J.J. výborně. Já na počítači neumím skoro nic a už se ani nechci učit, protože nevím dne a hodiny. Někde na Slovenském webu jsem četl, že při zvětšení pasů těch Ruských agentů, je zřejmé, že jde o podobnou montáž.

   Vymazat
  4. Musí jít, protoře Moldávie jasně uvedla, že pas s tímto sériovým číslem na toto jméno s touto fotkou nikdy nevydala.
   Prostě jak psal Jiří Wagner, i fabrikovat důkazní materiál se musí umět, jinak to skončí jako fraška.

   Vymazat
 5. Všechno posrali naši líbači prdeli.
  Hlavně že hlídají a chrání.

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud se budu očkovat, zajedu do Drážďan za známými a necham si zobnout Sputnik V. Už se snad otevřou brzo hranice , stejně potřebuji krmení pro kocoura a tak to spláchnu i s očkováním!!

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne 19:58 ty HOVNIVÁLE, to je asi dárek za ten podraz, ke kterému nás přinutily. JE TO DANAJSKÝ DAR.

   Vymazat
  2. 19:58
   Popisuješ každodenní dilema své demence nad léky se "záhadnými nápisy"? :-)

   Vymazat
 8. Takže jedině správný občan je ten, který bez důkazů věří informacím BIS! Ale BIS má hodně , co vysvětlovat, třeba kufřík s ricinem, ale proč nás Babiš obelhává, kdy jasně řekl, že dá důkazy na stůl a už zase "kecá", že je všechno tajné a musíme slepě věřit!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když ti amík pošle pozvánku na "lyžovačku" na Aljašce, tak taky přehodnotíš své názory :-))

   Vymazat
  2. Proč? Protože Babiš celou dobu mele makáme, makáme,ale v životě jsem ho nezažila, že by se staral o zahraniční politiku. Jak tam mohl dovolit včetně Zemana nechat dosadit óbr idiota Petříčka, nebo tohodle novýho cucáka, tak se mu to halt vrátilo. My nemáme normální politiky, tam jsou v těch chráněných dílnách pouze pazdráti 6. cenový kategorie.

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. Proc sem alespon nedaji nekoho chytrejsiho vase Evropske hodnoty? Tahle ubohost je jen jeste vic zesmesni..

  OdpovědětVymazat
 12. Česko je plné zrádců, vlastizrádců a všichni drží huby!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknown: Nejvetsi koncentrace vlastizradcu je na NR.

   To máš pravdu. Je tě tady fakt plno, pod každým článkem. Vůbec netuším, jak to stíháš.

   Vymazat
  2. No sedí u Koudelky a ten ho bystrým okem čučkare hlídá.

   Vymazat
  3. Trefil jsi to přesně hovne, jsou to zejména Unknown, J.J. Indický běžec. Tito kriplové jsou již očkovaní geniálním Pfizerem , kterým už fungují vedlejší účinky, debilita.

   Vymazat
 13. Na bývalého prezidenta Václava Klause verze údajných útoků ve Vrběticích, prezentovaná premiérem a médii, nepůsobí věrohodně. „Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti,“ říká. A jmenuje, kdo z vyvolávání nenávisti vůči Rusku těží. Projevuje se prý to, že Donald Trump prohrál americké volby. Česká republika dle Klause nesmí být vazalem, a to ani svých spojenců. Tento týden šířená verze o teroristickém útoku cizího státu na našem území nepůsobí věrohodně. Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti. Tuto víru já nemám. Všichni víme, kolikrát se nás snažili naši politici v poslední době oklamávat a manipulovat.

  Celá vrbětická kauza je především obřím selháním našich bezpečnostních složek, které, místo aby nesly odpovědnost za to, že údajnému útoku nezabránily a že během sedmi let nic nevyšetřily, vyvolají mezinárodní skandál a v něm se snaží vystupovat jako hrdinové. A někteří lidé jsou schopni jim na to skočit.

  V české politice nevidím vůči Rusku žádnou rozumnou strategii, pouze dětinskou nezodpovědnou nenávist. A to je trapné a nedospělé. Rusko nezmizí, bude v Evropě a ve světě dále existovat jako významná síla a my s ním nějaké vztahy mít musíme. Strategii však nemáme, neboť jsme se zahraniční politikou už dávno přestali vážně zabývat.

  OdpovědětVymazat
 14. Místo toho, aby byli potrestaní za šlendrián ve Vrběticích ti, kteří tam byli za manipulaci se zbraněmi a zbrojním materiálem odpovědni, tak vlastní vláda potrestá vlastní ČR. Poserové ve vedení státu. Sami jsou v pasti CIA, stejně jako Koudelka. Přitom v anketách, které prezentují PL až 95 % účastníků diskuse nevěří v to, že Vrbětice způsobili ruští agenti. Ostuda a jen ostudu nám američtí kolaboranti činí ve světě!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hlavní příčiny jsou v nekvalitě lidí ve vedení státu.
   Po roce 1989 vedli ministerstvo obrany Lidovci a pár let před výbuchem šéfovala tomu bordelu Parkanová,Barták,Vondra a Nečas (2009 - 2013) Většinu z nich vyšetřovala policie za kauzy při nákupu a prodeji zbraní a munice. Za jejich vedení bylo připuštěno,že muničáky byly privatizovány a nakládaly s nimi často podivné firmy. To byla cesta k černotě
   a ohrožení bezpečnosti státu a občanů. Klika byla,že munice nebyla použita teroristy proti městům,továrnám,mostům,přehradám nebo elektrárnám.
   Mimochodem - tak pracují teroristi - nepřátelé státu
   kteří se ještě pod své akce podepíšou. Jinak to není terorizmus.

   Vymazat
 15. Co se děje teď s ČR, logický rozbor:
  https://davdva.sk/petr-cvalin-robert-fico-tvrde-zautocil-na-deep-state-ktery-nasledne-realizuje-statni-prevrat-v-ceske-republice/
  perfektní analýza
  https://www.protiproud.cz/politika/5751-smiracka-fraska-pokus-o-ceske-11-zari-o-nas-v-tom-jde-jen-okrajove-pata-kolona-neni-jednotna-babis-polibil-prsten-a-klickuje-nemecko-ma-problem-necasuv-efekt-valka-uz-zacala-a-tu-anekdotu-o-bidenovi-znate.htm

  OdpovědětVymazat
 16. Abychom si uměli dobře vládnout, musíme se nejprve naučit dobře volit !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíš převzít kontrolu nad volebním systémem, jinak nám budou neustále dosazovat toho, koho potřebují.

   Vymazat
 17. Na stránkách pardubické university mají seznam diplomek ke stáhnutí.
  Za rok 2016 je tam diplomka o Vrběticích, 106 stran A4 v PDF, včetně metodiky hodnocení, tabulek, srovnávacích tabulek, výpovědí na policii, protokolů služeb a strážní služby AČR a končí to analýzou příčin s vylučovací metodou. Řekl bych přímo kriminální rozbor, stojí za to stáhnout a šířit, hned bude faktograficky jasné vo co go.

  OdpovědětVymazat
 18. Univerzita Pardubice
  Fakulta ekonomicko-správní
  Aktéři selhání integrovaného záchranného systému:
  muniční sklad ve Vrběticích
  Bc. Martina Kňavová
  Diplomová práce
  2016

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ke stažení zde:
   https://portal.upce.cz/portal/studium/prohlizeni.html

   Odkaz "Plný text práce
   KnavovaM_AkteriSelhani_BP_2016.pdf (1.58 MB)"

   Vymazat
 19. Jediné na co jsem zvědav,je vyjádření prezidenta Zemana.Za ním národ půjde,protože ho zvolil.Marginální strany jako lidovci,TrOP 09,starostové se pokoušejí o puč.Ten jim nemůže vyjít,ale Zeman musí cítit podporu.Pokud i on uhne,je vymalováno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co by asi tak řekl, když už všechno politici podělali. Jedině, že by se tajně domluvil na nějaké akci s Putinem, co dál. Když vidím tu hysterii těch pablbů ze senátu, ps. sněmovny, vlády tak mi věřte, že už to není ani k pláči. To je totální doraz, kam se hrabe zvací dopis Bilaka.

   Vymazat
 20. Ano je to válka politiků proti občanům tohoto státu, válka lží, dezinformací, nenávisti a mamonu.

  OdpovědětVymazat
 21. Zrušte "cučkaře", z baráku udělejte byty pro normální a mladé rodiny. Stát tak ušetří mnoho zbytečně vyhozených financí, mladé rodiny budou spokojeny, "znalých" novinářů taky ubude. Náčelníkovi dejte minimální, ať se má super průměrný důchod a slunce bude zase pravidelně vycházet.

  OdpovědětVymazat
 22. 30let obrácení k západu se stalo zaklínadlem ODS a fuj tajbl divadla.Dnes se musí udržet status nákupu jen z EU.Rusko dodává suroviny ,tak se ukáže jak se nyní zachová.Nečeká nás nic dobrého
  .

  OdpovědětVymazat
 23. Z velkou pravděpodobností Zeman nebude trhat partu. Jeho milovaný Izrael by mu to neodpustil. Čas si nechal, aby měli zainteresovaní možnost vytvořit co nejvěrohodnější legendu a vyrobit patřičně přesvědčivé "důkazy" pro ta nezvratná podezření.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.