Reklama

úterý 20. dubna 2021

Panelová diskuze Hrozba války

20. 4. 2021  video https://youtu.be/LZDztp9tw8I
V panelové diskuzi k rizikům ohnisek válečných konfliktů v současném světě se vyjádřili Jaroslav Bašta, historik a diplomat a vojenští odborníci poslanec PS PČR plk. Ing. Radovan Vích a plk. Ing. Ladislav Petráš. Diskuze proběhla těsně před vystoupením premiéra Ing. Andreje Babiše ke kauze Vrbětice. Omlouváme se za technickou poruchu, která neumožnila streamování.


38 komentářů :

 1. a ja casto se sem nemohu dostat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to byla zkouska nemohu ani vyplnit sign in Naskoci blogger web

   Vymazat
 2. 18:14 Často si na tebe vzpomenu na velký, když mne opouštíš a pak spláchnu. Pak už smrdíš jenom tady.

  OdpovědětVymazat
 3. ve sluzne sem kurva a ve sluzbe sem furt,ze??

  OdpovědětVymazat
 4. 18:33 To už si blinkal jinde komiku. Chce to inovovat.

  OdpovědětVymazat
 5. Hamáček prý chce zase vyhošťovat. Nakonec nás z té Moskvy vyhostí i s barákem. První cena za úspěch v soutěži ve skoku na špek.

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podivejte se vsicni na pirata unkrowna 18/55,jak ohrozuje svobodu slova

   pry prosazovanou GR TV ,ktery prevzal lhani,podvody a brzy i pry ce rabovat spolu s temi zlocinci zbytek penez,ktere ma zubozena OS obsada v penezenkach.
   Oni pirati to zaridi tak,ze nejen budou v ramci jejich zeleneho udelu a tzv udrzitelneho vyvoje vybit kravy a prasata,ale co lidi neveri oni jim chteji vybrat vsechny penezenky zrusenim hotovych penez a nanucenim plastikovych katet ovladanych bankstery,kteri budou pak videt kde kupujete chleba a kořalku,aby vas vsechny dali na vystrizliveni z jejich neomarxistickych trockistickych ideologii zla.

   TO VSE NEDOVOLI PANU GR TV DAT NA OBRAZOVKU

   pak krici,ze pan GR TV,ktery se jim neodvazi odporovat nema svobodu slova!!
   To je tzv taktika CHUCPE piratskeho podrazoveho materialu,ktery je ovladan zlymi nenazranymi kapitalistickymi gangstery na PRVNI PRIORITE rizeni sveta tj zdemolovat pravdu a vzdelani,aby obcany volice ridili hordy piratskych hlupaku,kteri chteji valku a tak zabit zejmena jejich volice a to nejen delovymi koulemi,ale i jejich nemoci C 19 a dat tak vydelat pohrebni sluzbe!

   Vymazat
  2. 18,55
   Ty seš chudák,kterýmu zdrhla i nafukovací panna a tady trolíš za bakšiš amikripla,kterej stejně NIKDY NEDOSTANEŠ!.-)

   Vymazat
  3. 18/55 zly a nechutny pirat unknown se tesi,ze vznikne skoda

   dalsim podpindostnickym rozhodovanim nami zvolenych prizivniku lidu a takove pry mame volit dalsich 31 let!

   Fuj,fuj,fuj to je piratsky hnuj!

   Vymazat
 7. 18:55 Ale svěrací kazajku máš jenom ty.

  OdpovědětVymazat
 8. Pánové,
  asi vám nechutnala politika ani večeře, ale na puberťáky si hrát nemusíte.

  OdpovědětVymazat
 9. Adonis: nehrají si, oni jsou

  OdpovědětVymazat
 10. Zatím nás nepodpořil ani jeden spojenec. A Merkelová právě dnes prohlásila, že SP II. postaví a je pro Německo důležité udržovat dobré vztahy s Ruskem. A zatím naši ministři v čele s premiérem blábolí jeden nesmysl větší než druhý. Prý budeme po Rusku vymáhat odškodné. nemusím být právník na to, abych věděl, že to můžeme dát leda k soudu v Haagu, a pouze, když s tím bude souhlasit i Rusko. A představa že řekneme : "Rusové nám vyhodili do vzduchu dva nezabezpečené sklady prošlé munice určené k černým kšeftům po světě a důkazy máme sice nezvratné, ale nikomu je neukážeme" a soud nám přiklepne o co si řekneme je dost divoká. I když unknown by to sežral. Vše se hroutí jako domeček z karet. Moldavsko dost nasraně odpovědělo, že žádné pasy nějakým lidem, o kterých blábolil vrchní zástupce Zeman nevydalo. A na falešný pas se do EU nedostanou. Jdou přes ověřovací centrálu myslím, že v Haagu. Také Bulharská firma se ohradila proti nařčení z dodávek na Ukrajinu nebo do Sýrie a důkazy opět nejsou. Všichni od toho dávají ruce pryč. Co bude zítra ten dement Hamáček vykládat ruskému velvyslanci je ve hvězdách. Rusové vzkázali (oni našim ministrům už pouze vzkazují), že odpoví na jakýkoliv krok ještě rázněji. V ruských TV už o tom byla noticka: máme si vzpomenout, že máme v centru Moskvy náramně cenné nemovitosti na jejich pozemcích. nejen Český dům. Že si klidně ty dárky SSSR vezmou zpět. Citují ministra Havlíčka, který řekl veřejně, že je zde tisíc firem, které s Ruskem obchodují. 84% obchodu jde od nás do zemí EU, ale jako polotovary. Kolik z toho je určeno pro ruský trh? Ví to někdo? Rusové asi ano. takže nejde zdaleka pouze o nějakých 100 miliard přímých obchodů. Už padl projekt Škoda auto na stavbu továrny v Rusku. Šéf byl značně rozladěn, když za viníky označil českou politickou hysterii ). A stovky dalších podnikatelů hlásí odložení smluv, neodebrání dodávek, neprodloužení smluv. A to to ještě ani pořádně nezačalo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám dotaz. Protektorát měl nějaká diplomatická zastoupení v cizině? Kým se necháme zastupovat v případě opuštění Moskvy? Kde si budou Češi vyřizovat vízum k cestě do Ruska?

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Pro Incognitu. Těch dotazů bude daleko více. Do Ruska jde skoro 100 000 škodovek ročně. Hlavně octavií. Škodovka patří Němcům a ti mají zájem na výrob+ a prodeji v Rusku. V Rusku mají naše firmy centrály pro obchod se Střední Asií, hlavně s Kazachstánem. Řada našich firem kooperuje s ruskými. A jak ví třeba Gruzínci nebo právě nyní Turci, stačí, aby prezident nedoporučil aby Rusové jezdili do těchto zemí a jsou bez ruských turistů. A tedy bez miliónů dolarů a EURO. A to postihne nás. Bez ruského plynu a ropy nebudeme. Ale budeme ho kupovat přes Německo nebo, nedej Bože přes USA. Ovšem za zcela jiné ceny. Atd. My nevíme jak dál. To je zcela evidentní. Za 72 hodin ti dva kašpaři provedli několik veletočů, že z nich mají legraci i mladí ruští reportéři. Ale Rusové to mají produmané precizně a mnoho tahů dopředu. Jak se hned zítra přesvědčíme.

   Vymazat
  4. danny, to já všechno vím. Jen se ptám, jestli po zrušení velvyslanectví máme důvod jako stát existovat? Jsem z Moravy a v případě připojení k Rakousku, to máme do Vídně blíže než do Prahy. Dokáže si to uvědomit skladník se tříletou praxí a maturitou? Uršulka nás třeba přidělí do správy nějaké spolkové země. Když jsem se doptával středního manažéra německého podniku u nás, kolik zisku tady zůstane, bylo mi vysvětleno, že se sečtou mzdy a výrobní náklady a zisk je jedno nebo dvě procenta z této částky. Proboha kolik zla tady demokracie napáchala?

   Vymazat
  5. 22,48
   Oni Češi chtějí jezdit do Banderostánu Vygume?!

   Vymazat
  6. Kasteláne, už chápeš čeho jsem se, v případě zemského zřízení, bál? A není sám (0.00) kdo takto uvažuje. A víš co? Vůbec se tomu nedivím.
   Kismet.

   P.S. Co se má stát, stane se. Ale nic hezkého to nebude.

   Vymazat
 11. Unknowne ty HOVNE, copak to tady neznáš? Zítra bude stát před Ruskou ambasádou řada všech možných OSVČ aby vyplnily každé přání pana Zinovjevského a za hotové bez EET. To víš KAPITALIZMUS a co by jsme za doláče neudělaly. Vzpomeň si jak za totáče se také našly způsoby jak rozvraceče podporovat. Teď je kapitalizmus a demokracie, takže je možné všechno. Nesmysly na počkání a hovadiny do třech dní.

  OdpovědětVymazat
 12. Takže přesně, jak jsem předpokládal , žádný důkaz , že zmíněná dvojice umístila nějaké pyrotechnické nástražné "zařízení" ve Vrběticích není!! Pokud by takový důkaz existoval , už bychom ho viděli,především proto, že jde podle Babiše o kriminální kauzu / ničení zboží, i když vojenského charakteru, to je také možné z konkurenčních pohnutek - je těžké dokázat, že v tomto případě měl takový zájem ruský stát, protože "páni" agenti si mohli udělat melouch!!/ Majitelé , spíše pronajímatelé "muničního skladu" nemají žádné poznatky , že by do skladu byla vpuštěna nějaká nepovolaná osoba a hlavně "ostrahu" zajišťoval Vojenský technický ústav a na to má firma smlouva a pokud někdo prolezl dírou v plotě, tak jde škoda proti státu!! Jsou známé výpovědi místních vesničanů, že chodili do areálu úplně běžně na houby děravým plotem, takže tam mohlo vniknout 50 jiných agentů a nikdo by o nich nic nevěděl!!!Prostě správný český bordel, jinak to nemohu popsat!! A celá věc je směšná , protože pokud jde o takový čin, mohla už dávno naše prokuratura požádat o pomoc interpol, ale jak to vidím, oni ti "chudáci" z centrály policie proti organizovanému zločinu mají pouze "ztotožnění" agentů v Ostravě, ale skutečné "tvrdé" důkazy, že byli agenti ve Vrběticích a tam "položili" nástražné systémy nejsou!!! Je to jasná a blbá provokace proti Rusku a hlavně z toho čouhá jako sláma s bot , zase spackaná akce BIS a CIA!! Bohužel, nechtěl jsem použít tak tvrdá slovo a odsouzení,ale nic jiného mně po slovech Babiše nenapadá!! Proto také nebudou nějaké další "vyhošťování" v EU , protože jde o kriminální zločin, který mohli a teď , zdůrazňuji mohli!! spáchat označení agenti, ale žádný důkaz nám nikdo nepředložil!!! Prostě jsme zase v čele z BIS šlápli do velikého a smrdutého lejna!! Ještě jsem zvědav, jak budou mluvit poslanci, až se sejdou výbory pro kontrolu BIS a bezpečnost, ale vidím , že je to jenom nafouknutá a ničím nepodložená kauza!!! To se musí zase Putin bavit na účet blbých zpravodajců z ČR, on jako zasloužilý špion se musí řehtat kolosálně!! Také jsem velice zvědav, co se dozvíme v neděli od Zemana , ale všechno už řekl Babiš!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PROBOHA SMAZTE UZ TOHO ÚCHYLAKA UNKNOWNA.Zdravi Bagoun

   Vymazat
  2. Ti rozvědčíci z Ruska mají cvičené holuby, kteří shodí minu na střechu skladu. Pokud vím, tak se holubi cvičí v návratu na vybrané místo tak, že se tam umísti holubice se sexappealem, ke které se holub bezpečně vrátí. Policie by měla začít prověřovat české a moravské holubáře.

   Vymazat

 13. NAPIŠTE LHÁŘUM Z POLITIKY SVÉ REAKCE
  NAPIŠTE LHÁŘUM Z POLITIKY SVÉ REAKCE

  Prosím všechny, aby si nenechali líbit chování ubožáků a podporovatelů války ze sněmovny a vlády. Dejme jim najevo, že ve volbách končí a pokud to bude možné, budou na ně padat žaloby - namátkově jsem vytáhl několik, kteří lhali a blábolili k tématu Vrbětic:

  Babiš - vládní ubohý sluha 1: babisa@psp.cz
  Hamáček - vládní ubohý sluha 2: ministr@mvcr.cz, hamacekj@psp.cz
  Pekarová-Adamová - antiruská nemyslící kravka: Marketa.Adamova@top09.cz, adamovam@psp.cz
  Fiala - antiruská atrapa intelektuála: petr.fiala@ods.cz, fialap@psp.cz
  Vystrčil - Pepek Vyskoč senátu: milos@vystrcil.cz, vystrcilm@senat.cz
  Jurečka - antiruský lidovecký rozkrádač dotací: jurecka@kdu.cz
  Bartošek - antiruský lidovecký válečný psychopat: bartosek@kdu.cz
  Rakušan - antiruský trouba z děravého stanu: vit.rakusan@mukolin.cz

  BRAŇME se aspoň připomínkou, že vyhodíme do vzduchu jejich volební výsledky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:05
   Ano, tahle tvá existence je hodně zoufalá, nacistická onuce.

   Vymazat
  2. Rudy škorpione,zajistete,aby se konal novy "polosjezd" kde vedeni KSCM

   odejde komplet za vedoucim lumikem do propasti zapomneni dejin a chce,abychom my volici z techto nekomunistickych prizivniku,diversantu veci delniku a rolniku,zpupnych lampasaku udelali sracku!

   Jak je mozne,ze poctivi komunisniste je v teto cinnosti dale podporuji,kdyz vi,ze je čeka totalni porazka a ostuda,kdyz z oblibene strany udelali komplet pohlupavce,kteri daji sve dubove hlavy na špalek lhostejnosti k neomarxismu,ktery je porazil na cele fronte a ti oni chteji jenom rozval sve KSCM strany a to je tak cele!

   Vymazat
 14. Co se děje teď s ČR, logický rozbor:
  https://davdva.sk/petr-cvalin-robert-fico-tvrde-zautocil-na-deep-state-ktery-nasledne-realizuje-statni-prevrat-v-ceske-republice/

  OdpovědětVymazat
 15. Bude válka? Rozjetí Zelenský a Biden pomalu brzdí. Zelenský chce jednat s Putinem, taktéž Biden. Pokolikáté Zelenskému už nevyšel nábor do armády. Povoláni byli kluci 18 - 20 let ale jaksi došli. Zmizeli. Hrozí jim pokuta až 350 tisíc korun. Rozhlédněte se kolem sebe, kde jsou, a co jich ještě prchlo před odvodem do ,,nepřátelského" Ruska. Odešli ze země za přispění rodičů, ktěří je nechtějí poslat do války. No pro jistou jsem si dal na krk vojenskou psí známku, kterou jsem si nechal s vojenskou knížkou. Kdyby náhodou, známka vydrží asi 1200 stupňů tak aby mne pak poznali. Přísahal jsem věrnost československému lidu pod vedením KSČ já jít pomoci bojovat na Ukrajinu už nemůžu. Navíc by to ode mne byla vlastizrada bojovat proti Rusům. Nechám to mladým, Novotnému, Bartošovi, Hřibovi, Kolářovi, Fialovi, markytánce Pekanové...Ale samopal stále ještě unesu...!

  OdpovědětVymazat
 16. Trochu se poopravím, věková hranice u odvedenců klesla z 20ti na 18 let!

  OdpovědětVymazat
 17. Ať odvedou všechny ty banderolemry,který sem kvůli""práci""natahal Al-Hamajda a hned se Rus zblázní....smíchy a Češi si oddychnou!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ave TY, musím se jich zastat. Dělali mi novou zeď u dílny a dělali velice dobře. Opravdu. Navíc se dokonce z jednoho přidavače vyklubal stavební inženýr... A na kamenné zdi jsou přímo odborníci, drží bez malty!

   Vymazat
  2. 9,56
   Kutnohorský
   Budiž Vám přáno,já ze svého hlediska mám s těmi věčně zlitými a teď už i polozfetovanými banderovci ty nejhorší zkušenosti.....práce je jen slovo,za to flákání a dělání bordelu po Praze jim jde skvěle:-(

   Vymazat
  3. Holt šmejdi jakékoli národnosti, rasy a náboženství, se odjakživa stahují do velkoměst, v našem případě Prahy. Na venkově jsou úplně jiní Ukrajinci. To myslím ve vší vážnosti.

   Vymazat
  4. 8,46
   Teplice nejsou velkoměsto a drží se tam od roku 1998 muSLIMOODPAD STEJNĚ,JAKO BANDEROVERBEŽ!

   Vymazat
 18. Takto zacinala valka v Jugoslavii.
  Stejny metody.
  U nas jeste pro jistotu znemoznili fungovani telefonu a faxu mezi republikama, aby se lidi nemohly dozvedet co se deje na druhy strane.
  Cirkev a tisk napomohly aby kazdej Srb zijici na uzemi Chorvatska po staleti, byl povazovan za agresora.

  Jeste jednou opakuji, egzistuje duvod proc se japonsky diplomate uci historii Balkanu. Co se stane na Balkane, za 20-30let se stane v Evrope.

  Ta evropska civilizovanost vas velice rychle prejde az to zacne.
  Budes s nami nebo proti nam, treti cesta uz nebude a kazdy kdo bude proti valce se docka problemu.

  OdpovědětVymazat
 19. 10,24
  Rajko Doleček ten ustašoksindl podporovaný západem popisoval podobně.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.