Reklama

sobota 10. dubna 2021

Petr Štěpánek: S tím barákem na Kavčích Horách se musí něco udělat

Petr Štěpánek
10. 4. 2021   Facebook autora a PrvníZprávy

Ad Hana Lipovská. Prosím pěkně, je tu ještě někdo, kdo si myslí, že s tím barákem na Kavčích horách není třeba něco udělat? Ptá se Petr Štěpánek na facebooku.


(Na snímku Hana Lipavská - radní ČT)Na středeční zasedání Rady ČT dorazila radní Hana Lipovská s policejní ochranou, podle sdělení ministra vnitra Jana Hamáčka bylo vše v pořádku.

„Na základě rozhodnutí policejního orgánu poskytují krátkodobou ochranu členovi Rady ČT. Žádný jiný zásah policie v budově ČT neprobíhá,“ uvedl ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). „Policie ČR v budově České televize neprovádí úkony trestního řízení ani šetření jakkoli související s činností České televize. Policisté zde plní úkoly dle zákona, které souvisí s potenciálním ohrožením života a zdraví konkrétní fyzické osoby,“ vysvětlila policie.
Hana Lipovská na jednání Rady ČT prezentovala informace k údajnému střetu zájmů generálního ředitele Petra Dvořáka. Dvořák je akcionářem největší české počítačové školicí firmy Gopas, jejímž spolumajitelem je menšinový akcionář PPF Ladislav Bartoníček. Svůj podíl v Gopasu dlouhá léta držel prostřednictvím offshorové firmy.

Příchod Hany Lipavské v doprovodu policie na zasedání Rady České televize, jejíž je členkou.


A máme zde reakce na Hanu Lipovskou, bez ohledu na závažnost toho co oznámila radním.
A komentáře

 • že je soudruh Wollner imbecil je známá věc, za to pan Etzler nezvládá protialkoholní léčbu
 • Ten Wollner nemá špatný nápad. Mohl by to provést Šlachta s křivohubkou Ištvánem. Mají natrénováno
 • Kobyla když chcípá tak kolem sebe kope ... A tato už by mohla dodělat konečně
 • Velký, ale opravdu hodně velký průvan to chce na těch Kavkách udělat
 • Že zbloudilý světoběžný ztroskotanec Etzler blekotá bílou pěnu, na to jsme si zvykli a že se k němu přidal záchodový rváč a hledač jeho jediné pravdy Wollner se tak nějak v té žumpě dalo očekávat... Tak hlavně, že je to z hlediska "zásad a pravidel komunity" v pořádku, že.
 • Jedna mladá a chytrá žena a jak to s klukama zacloumalo.
 • Barák nechat, strážce jediné pravdy ukazovat po poutích
 • Útoky na sítích na Lipovskou jsou masakr, vůbec bych se nedivila, kdyby ji vyhrožovali zabitím a novináři to zlehčuji, ironizuji, neskutečne. Chudák je jenom uplakaná Richterová, ta má u novinářů pochopení.
 • Malá, drobná žena a má obrovskou odvahu jít proti obrovský mafii.

Zjištění Hany Lipovské ke kauze Petra Dvořáka z facebooku Hany Lipovské

V rozhovoru pro Respekt.cz (22. 3. 2021) generální ředitel České televize Petr Dvořák hovořil o své společnosti GOPAS, a.s., kterou spoluvlastní se spolumajitelem PPF Ladislavem Bartoníčkem.

Pro ekonoma je však zajímavá také vertikální struktura vlastnictví. Podle zmíněného rozhovoru je generální ředitel ČT Petr Dvořák finálním vlastníkem také jiné společnosti, v Holandsku registrované firmy Globeinvest One, BV, a to opět s pověřeným ředitelem PPF Ladislavem Bartoníčkem.

Na tuto společnost, kterou generální ředitel ve svých, Radě ČT dostupných, životopisech nikdy neuváděl, jsme se podívali. Ani s pomocí výpisů ze zahraničních registrů jsme se však k finálním vlastníkům zatím nedostali.

Pomocí reportáže ukazujeme alespoň základní vlastnické vztahy tak, jak vyplývají z holandských, kyperských, českých a slovenských zdrojů.

Ve stručnosti:
Firma
>>>Globeinvest One<<< v nizozemském rejstříku skutečně existuje. Jako vlastník však není uveden Petr Dvořák a Ladislav Bartoníček, nýbrž nizozemská společnost
>>>Tilia Netherlands Holding, BV<<< se sídlem na stejné adrese. Tu vlastní nizozemská společnost
>>>Ailit Holding, BV<<<, se sídlem na stejné adrese. Tu vlastní kyperská společnost
>>>Gryphis Invest Limited<<<, kterou vlastní česká společnost
>>>Paphos Invest, s. r. o.<<<, kterou vlastní kyperská společnost
>>>Mechini Holdings Limited<<<, kterou vlastní (což již v reportáži není, neboť na data z registru se nějakou chvíli čeká) společnost
>>>Verde Trading Inc<<<, se sídlem na Britských panenských ostrovech na adrese, která vede k řadě podniků známých z Panama Papers.

Zde, zatím, stopa končí. Ke jménům finálních vlastníků Petra Dvořáka a Ladislava Bartoníčka jsme se tedy zatím stále ještě nedostali.

Z pohledu ekonoma se jedná o typický offshore (jakkoli s řadou netypických odboček a zajímavých vedlejších vlastnických vztahů). Za jakým účelem byl vybudován ovšem bez dalších podrobností určit nelze.

Tuto strukturu jsem stručně popisovala na jednání Rady ČT ve středu 24. března. Reportáž jsme točili o víkendu, ale z úcty k tragicky zesnulému Petru Kellnerovi jsme ji nechtěli zveřejnit hned v pondělí.

V mezičase nicméně došlo k velmi zajímavým a na první pohled docela rychlým změnám v českém obchodním rejstříku. Na obsahu pořadu a popsané struktuře se však nic nemění.72 komentářů :

 1. Paní Haničce držím pěsti, jak se u nás na Moravě říká. Správná kočka. Jen víc takových chytrých a odvážných mladých žen.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto patří mezi smutné výsledky Listopadového puče z roku 89, který někteří pomatenci označují " Sametová revoluce", přitom šlo o karneval loupežníků a lhářů závodících jen v tom, kdo si více nakrade ze státního majetku !!

   Vymazat
  2. Pane Tondo, tuhle Vaši hlubokou, výstižnou charakteristiku si musím uložit!

   Vymazat
  3. Vidíte, pane Tondo a přesto se ještě dnes najdou i taková tupá hovada, která se rok co rok chodí s kytičkou klanět na pietní místo, kde se odehrál onen biblický zázrak, jak ubitý student Šmíd druhý den vstal z mrtvých, jako poručík Zifčák ! No není to s námi psina ?

   Vymazat
  4. Pane Mikeši, Zifčák ,,pouze" zavedl průvod na Národní třídu. On mrtvý nebyl. A dodnes se spekuluje, komu tím tento estébák a jeho nadřízení vlastně pomohli a co tím sledovali...!?

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Kachna: "Ta revoluce něměla být sametová, ale dost tvrdá, pozavírat vás vy rudé hajeny!!
   Po volbách snad k tomu dojde.


   1) Ty tvoje výhrůžky z gauče v garsonce jsou smutné, poukazují na bezmoc starého zuřivého pána, který ani netuší, že proti násilí byl i Havel.

   2) Další, co ti neustále nedochází, je to, že celý "Samet" včetně jeho průběhu a následného uspořádání společnosti, byl v režii Moskvy. Možná bys měl poslat děkovný dopis Gorbačovovi.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  9. Pro pana Kutnohorského 8:33
   Ludvík Zifčák, poručík StB, který zavedl průvod na Národní třídu a pak předstíral mrtvého studenta. Zdroj Česká televize.
   Po odhalení pravé identity začal Zifčák tvrdit, že měl na příkaz špiček tajné služby sehrát roli mrtvého studenta Martina Šmída
   zdroj Seznam zprávy
   mám pokračovat ?

   Vymazat
  10. Mikeš, ještě bych dodal, a to už poněkolikáté, že tím hlavním zadavatelem bylo politbyro SSSR prostřednictvím KGB. Žádný samet, žádný rozpad východního bloku by se nekonal, nebýt vůle SSSR.

   Vymazat
  11. Pokud já vím nikdo mrtvého studenta neviděl neb byl přikrytý. Pak zmizel. Pan Zifčák se po revoluci do toho zamotával aby si to nepodělal tam i tam. Dovolím si tvrdit, že ležet ho tam nikdo neviděl. VIP 🥴

   Vymazat
  12. VIP, myslím, že "Sametový příběh" je už dostatečně jasný. Nač rozvíjet konspirace?

   Vymazat
  13. Rozvíjet konspiraci bych spíše rád viděl, jak bylo možné rozložit SSSR zevnitř. To ale bude pod §.

   Vymazat
  14. Miroslave Povolný, nevím, jestli jsou archivy ještě zavřené, asi ano. Taky bych byl zvědavý třeba na ekonomické bilance a celkový průběh vyčerpání socbloku. Myslím, že ten kolaps byl z vysokého procenta ekonomického rázu, který brzdil vše ostatní. U nás méně než třeba v Polsku, ale blok fungoval jako celek. Hodně v této oblasti způsobilo embargo, protože v té době (80.léta) Amerika ještě hodně těžila z výsledku 2.sv.války. Nejvíc asi z Brettonwoodské dohody, ale už i Západ se vyčerpával. Někdo musel prohrát, jinak to spělo zas k velké válce, pokud pamatujte na rétoriku. Tím poraženým jsme tenkrát byli my. Dnes to tady máme znovu.

   Vymazat
  15. Ještě bych dodal, že ten vnitřní faktor v SSSR velice dobře věděl, co kolapsem získá a musel pocházet z vyšších kruhů s jistým vlivem, jinak by se to nepohlo. Koncem 80.let byla v SSSR a hlavně v Rusku nová generace odchovaná na Západě, coby dětičky vysokých sovětských potentátů, hlavně těch, kteří nebyli viditelní, ale měli možnosti. Tato nová generace, která 2.sv.válku zažila maximálně v útlém dětství, pokud vůbec, měla nejen znalosti a mohla porovnávat, ale měla i jistý vliv, který dokázala prosadit i přez tu gerontokracii v nejvyšším vedení.

   Možná jste si také všiml, že koncem 80. nějak jakoby tam nebyly další vhodné kádry do vedení. To je neobvyklé. Buďto krize vedení anebo cílevědomá příprava na razantní změnu. A tak nějak si myslím, že to bylo to druhé s tím, že dětičky v té době už měli své pelíšky někde na Západě a na SSSR/Rusko prohlíželi stejnou optikou jako dnes kolektivní Západ. Oni se ještě stihli napakovat, kolektivní Západ už tak moc ne, protože jim do toho hodil vidle Putin. To fakt nasere. Hodně.

   Vymazat
  16. J.J.- tím § jsem myslel něco jiného. Říkalo se tomu "plíživá revoluce", organizována Deep Statem. Potichu, postupným obsazováním do mocenských elit své lidi. Občas se to korigovalo "čistkami". USA Deep State ovládl po 2.WW. Svět se snaží dnes. Neschopnost SSSR hospodářská byla jen vítaná, podpůrná zbraň. Ale jak říkám, jsou to jen spekulace. Objasnění brání zavřené archívy a hrozba §.

   Vymazat
  17. M.Povolný, souhlas s tím, že se to nijak nerozchází i s tím mým příspěvkem. Hodně velká část diplomatického sboru byla loajální vůči své zemi, patriotická, ale určité procento ne. I když určitě byly pokusy o verbovku, ti, kteří měli zájem, v podstatě k tomu nějakou aktivitu DS ani nepotřebovali. Oni se kontaktovali sami. Můžeme si všimnout, že většina kontaktů lidí ze SSSR byla s USA, ne s Evropou. Také mnozí uprchlí agenti KGB se kontaktovali sami s úmyslem vydělat peníze prostřednictvím zrady (Mitrochin). Známe i případ z armády (Bělenko). Diplomaté se kontaktovali se State departementem, špioni s různými tajnými agenturami... Vždyť kolik se jen u nás po '89 vynořilo různých spekulantů, kteří následne královsky zbohatli. A v SSSR na to měli sedm let přípravy, typl bych i déle. Chodorkovskij si svůj první milionek vydělal v '88 jako cucák sotva ze školy vylezlý.

   Ale nevím, jestli se dožijeme těch otevřených archivů... Bude to hodně zajímavé, možná úplně jinak.

   Vymazat
 2. Havloidi, sluníčkáři a tolerantní děti od Pirátů - vyhrožují ženě smrtí !? Nó, hezky jste to vy demokrati dorajtovali. On nakonec ten chlastem zdevastovanej Etzler je z vás nejslušnější chlapec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jste nepochopil že havloidi jsou kovaný fašisté co se schovávají ze nanicovaté heslo pravda a láska. Paní Lipovské žádné bulíky na nos věšet nemůžou a o to jde.

   Vymazat
  2. Protože nemohou vyvrátit fakta a skutečnost, že noví členové Rady ČT se snaží vrátit ČT jejím divákům a demokracii - a toho se BRUSELSKÁ PĚTKA a PRAŽSKÁ KAVÁRNA obávají, protože by ztratily nejen prachy z honoráře, ale především monopol na oblbování lidí a tím následně i křesla v Parlamentu a Senátu - tak se snaží nové členy Rady dehonestovat, napadají jejich osoby, vulgárně urážejí, lžou, vymýšlí si pomluvy až jim pěna od huby stříká.

   Vymazat
  3. Už to chápu. Možná by to chtělo opravit to jejich heslo - na : "Pravda a láska zvítězí lží a nenávistí" A teď se teprve motají v první fázi nenávisti a lží, doufajíc, že se k té pravdě a lásce prolžou.

   Vymazat
  4. Ano, ti pitomější snad. Ti protřelí na lásku a pravdu z vysoka... osobní prospěch je pro ně víc, než prospěch vlastního národa.

   Vymazat
 3. Běsnění havlérky a neklid defraudanta v čele té prolhané, prolezlé žumpy je naprosto pochopitelný. Někdo začal postupovat podle zákona a to se těm vyznavačům "pravdy a lásky" začíná hrubě nelíbit, neboť nejen defenestrace ale i vězení může tu zpropadenou bandu na Kavčích horách a na ni nalepené parazity čekat. Jak už někdo psal - toto centrum diverse proti státu je třeba zrušit a zřídit státní televizi která by byla daleko důvěryhodnější než ta peleš lotrovská co si navíc zařídila neuvěřitelně vysoké (a tajné) platy.

  OdpovědětVymazat
 4. Lidskej odpad a jak si troufaji na mladou holku.
  Snad by meli lide pomoci,treba dobrovolnici, protoze na policii take neni spoleh. Aspon se ukaze, jestli se najdou nejaky chlapi jeste.
  Stb zmenilo kabaty.
  Zurivost a hystericka posluhu pak znaci jedno, ze CT je velmi dulezita pro jejich zapadni pany. A nedotknutelna !!!? Jako stedre odmeny pro posluhy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 5. Haně Lipovské lze pouze poděkovat alepsoň touto formou a ocenit za její snahu měřit stejným metrem a opírat svá tvrzení o fakta. Daná zjištění o Dvořákovi by byla jistě tučným soustem na týdny a měsíce pro Fridrichovou, Wolnera, Slonkovou či Kubíka pokud by se týkala Babiše či kohokoli z jeho okolí, v tomto případě nastalo v ČT hrobové ticho a tak se útočí podlými a vulgárními výroky Etzlera, Wollnera a dalších "hrdinů" na twitru. Dnes se už nikdo nemůže divit výroku prezidenta Zemana "pusťte ty hyeny"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hyeny se neštítí útočit na fyzický handicap presidenta republiky. Je strašné, když prezident musí skrývat svůj příchod o holi, aby ho ta smečka neoznačila za pochcaného mrzáka. Úplně stejně reagovali na Terezu Spencerovou, kterou jakýsi arogantní liberální "myslitel" jednou označil za přešívaného mutanta, přitom na Parade Pride plném úchylů různého druhu je pečený vařený.

   Vymazat
 6. A ten pan Stepanek at se /blbe/nepta ze sve skryse a jde neco v ty veci udelat.

  OdpovědětVymazat
 7. Vzhledem na objem financí, které plynou do ČT, se vůbec nedivím té brutalitě směrem k Haně Lipovské.

  OdpovědětVymazat
 8. Velký obdiv paní Lipovské za odvahu. Vydržte.Jen přeji podporu od dalších členů rady. Nějak ji postrádám.

  OdpovědětVymazat
 9. Ano, je to semeniště protistátní neřesti !

  OdpovědětVymazat
 10. Stačí vědět/zjistit kdo je kdo:Etzler,Wolner,Santó a hned víte odkud vítr fouká.Jejich prst míří na Zemana,Rusko-nakonec se označí Putin.Ano-smutný výsledek "revoluce" v 89.Pravda a láska to bylo heslo kulisáka,nyní se ozřejmilo že nejvyšší hodnota "nositelů a hlasatelů demokracie" je lež a nenávist.

  OdpovědětVymazat
 11. Vulgarita Etzlerů, Hřebejků a mnohých dalších hlasatelů "jediné pravdy" pouze dokazuje, že na věcnou diskusi nemají intelektuální a mravní předpoklady. Chybějící předpoklady i podložené argumenty tudíž nahrazují sprostotou a agresivitou. Je to jejich vizitka, která si zaslouží pouze pohrdání. Souhlasím samozřejmě s autorem, že situace v ČT je naprosto neudržitelná. Drtivá většina redaktorů zpravodajství a publicistiky se už vůbec nenamáhá dodržovat nějakou profesionální úroveň. Zamlčují nehodící se fakta, šíří polopravdy i vyslovené lži, dávají mediální prostor pouze těm, kteří hrají stejně podlou hru a naopak neumožňují vyjádření kohokoliv, kdo má oprávněný a zdůvodněný jiný pohled. Bez nadsázky se z ČT stala v tomto směru smrdutá žumpa...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10:08... Je to jedna stáj, v české kotlince zvaná havlěrka.
   Pravým jménem se označit nesmí.

   Vymazat
  2. to Adam: Lépe bych to nenapsal. Výrazivo a metody práce ČT sekty je v podstatě stále stejné. Loutkovodiči v pozadí vyhlásili stav ohrožení. Proto ti co se celá léta zpronevěřují skutečné žurnalistice ti manipulátoři a agenti propagandy v šíleném vzteku odhalují své tváře. Ano "soudruhu Dvořáku! Už je čas! Děkujeme! Odejděte!"

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 13. Po vraždě novináře na Slovensku, je skutečně OBDIVUHODNÉ odvážné počínání radní Hany Lipovské. Je zároveň neuvěřitelné, že máme tolik státem placených institucí zabývajících se kriminalitou a ti včetně novinářů se zabývají jen vytvářením kauz na politickou objednávku těch co je podplatí. Symbolické pro vítězství pravdy a lásky v 89 je klanění se u památníku mrtvého studenta na Národní třídě. ČT by měla být kontrolována po stránce ekonomické Státním kontrolním úřadem jako všechny ostatní státní instituce. Platy včetně všech vedlejších brebent a majetkových poměrů všech státních úředníků by měly být také občanům dostupné. Tihle nenažranci nebudou mít nikdy dost, takže musí být kontrolovatelní. ČT je skutečně jen ukázkou jak jsou u nás zkorumpované všechny instituce, které mají sloužit občanům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lipovska je novinarka? Odkdy?

   Vymazat
  2. Od té doby, co publikuje. Vzděláním je ekonomka. Oproti mnohým taky-novinářům má vzdělání a v něčem se vyzná.

   Vymazat
  3. Unknowne ty BUZERANTE, tady stačí na parazity něco zveřejnit a jde ti o život ani nemusíš být novinář nebo UNKHOWN, tak se snaž. BLBE.

   Vymazat
 14. Ta podržtaška a tunelář ve funkci ředitele té protinárodní štvavé žumpy už ví, že jde brzy do řiti, ne-li do basy. Jeho ochránce zahynul nedávno na Aljašce, tak jeho dny jsou spočítané. A pak se ten Augiášův chlév začně čistit. Díky za odvahu Lipovské.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Forkie 10. dubna 2021 11:49 z čeho tak s tím ochráncem co zahynul na Aljašce, tak rychle soudíte? Podle minoritního akcionáře? Nebo máte ještě jiné informace? Svěřte se. JiH

   Vymazat
 15. Paní Lipovská, byla pro mne neznámá do doby, dokud se nestala členkou Rady ČT. Rozčeřila tam vodu v rybníce spokojených kapříků a u mne získala respekt. Obrany Kavčího hnízda se ujal se vší vehemencí pan Šarapatka, leč vytrácí se fakta a úroveñ klesá do laciných osobních útoků. Kdyby naopak šéfové ČT umožnili finanční kontrolu, možná by zachránili situaci, jinak každým krokem ztrácejí sympatie. Jde asi o miliardy a ne jen o miliony jako u Čapího hnízda.

  OdpovědětVymazat
 16. Navrhuji Kavky privatizovat (a s tím i zrušit pofidérní termín veřejnoprávní tv a příspěvek (tv daň)). Je to jednoduché, jen se v parlamentu zruší zákon, bude klid - pokud ho nezruší sám ústavní soud, důvod by se jistě našel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. priknere 10. dubna 2021 12:45 a dosáhnete tím čeho? Že vlastník té TV povede propagandu dle svých potřeb, bude bohatnout z reklamy, kterou vy mu v ceně toho zboží zaplatíte, tou vám bude ředit idiotské programy, na které jste si navyknul zírat s blahým pocitem, že nic neplatíte. Máte to věru promyšlené. Jak vám nezávidět. JiH

   Vymazat
 17. Slečna Lipovská je hluboce věřící žena, podporovoná samotným kardinálem Dukou. A podsouvat ji nějaké hnusárny je zvrhlé. Ač nevěřící, věřím, že chce prosazovat pouze dobro jak ji velí její víra. A stydím se za ty, co ji tu dehonestují!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to sympatická a odvážná dáma. Prát se s tou stohlavou televizní saní není žádná sranda. Takový
   Šarapatka co začínal kdysi u Zemana - to je prototyp
   jedovatého televizního Baziliška. Přeji paní
   Lipovské zdraví a zdar. ČT je třeba zrušit a zřídit
   novou - státní televizi financovanou státem.
   Jen stát může zajistit aby v době např. virové krize nepouštěli televizní šmejdy na obrazovky stovky
   různých pacholků co plašili lidi a vyprávěli jim,že roušky škodí.

   Vymazat
  2. Stalin chtel prosazovat dobro.

   Vymazat
  3. Ty desítky milionů zabitých rusů, jsou toho jasným důkazem.

   Vymazat
  4. Unknowne 10. dubna 2021 21:01 no jasně. Desítky milionů. A k tomu ještě Rusů. Samozřejmě. Byl to Gruzínec, že? JiH

   Vymazat
  5. Nemohl nechat zabít takové množství lidí. To je propagandistiká lež. Kdyby to byla pravda, muselo by se to projevit v demografických číslech, ale tam se projevila až válka. Já vím, že Unknown je primitiv a psychouš, ale na toho blba i tahle věta o "milionech Stalinových obětí" je moc velká pitomost.

   Vymazat
 18. Navrhuji unknowna vymazat a kopnout do zadku, je to jednoduše sprostý hovado. Co se týká mého předešlého návrhu o privatizaci tv, paníze utržené za tv HW i SW převést na důchodový fond.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. priknere 10. dubna 2021 12:51, 22:10 jsem vám cosi napsal. Tak si to přečtěte a nějak se s tím srovnejte. Děkuji. JiH

   Vymazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 20. Vida, jak se degeneráti umí učit od proletářů ..
  Degeneráti a blázni všech zemí se spojují v boji o ČT ..
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nezavislost-CT-ohrozena-Na-ceske-politiky-tlaci-Evropska-vysilaci-unie-Jeji-viceprezident-je-Petr-Dvorak-660173

  JJ a Kachno, jste podezřelí že k uvedeným degenerátům a bláznům patříte a provádíte diverzi na NR, protlačováním dehonestujících pomluv o Haně Libovské a Janě Bobošíkové, plus také Tereze Spencerové, která už není mezi námi ..

  OdpovědětVymazat
 21. Stále v Praze kradou.
  Hlavně že čápi hnízdo jede nonstop.
  Babiše jsem nevolil,ale budu.Měl by s nima zatočit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože, Babiš a zatočit? To budeš volit pěkného zbabělce, řízenėho makrelou a centrem v Langley ...

   Vymazat
 22. Hanko jste pro mne obrovskou nadějí. Děkuji za vaši práci kterou děláte pro nás i BUDOUCÍ. Děkuji za své potomky kteří si zatím neuvědomují jakých obrovských změn se snaží kolaboranti v ČT. dosáhnout pro své pány, kterým slouží. NAŠE KRÁSNÁ DRAHÁ ZEM NA PRVNÍM MÍSTĚ. Ještě jednou děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaké jsou ty obrovské změny co chce ČT

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 23. Jestli nejste ROBOT tak čtěte: JE MI VÁS LÍTO.

  OdpovědětVymazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 27. Soudě podle reakcí, je paní Lipovská na svém místě a trefila se do černého. Stačí si přečíst, jak potrefené husy kejhají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vulgární útoky psychopatických Pirátů a TOPek ukazují na duševní vyprázdněnost a fašistický náběh těchto stran.

   Vymazat
 28. Paní Lipovskou považuji za slušnou ženu a proto jí fandím.
  Tím, že se sčuchla s mazanou Bobo, tak tím u mne poněkud ztratila kredit.
  Ta pionýrka by kandidovala i na Luciperku, kdyby jí nominovali čerti.
  Je mi to líto, ách jo.

  OdpovědětVymazat
 29. Díky paní Lipovské mám konečně čest poznat v celé kráse povahu pana Šarapatky. Dříve jsem mu nevěnoval moc pozornosti, ale dnes ho nelze přehlédnout. Zapojil do šarapatkování všechny těžké zbraně, žaloval paní Jourové, vyslyšen byl i v Senátu. Možná zamíří i do OSN. Snaží se seřadít i další nepochopené duše ve svém šarapatkovišti a ono to funguje. Vrána k bráně sedá, rovný rovného si hledá. Doporučuji k nahlédnutí ohlasy v Parlamentních listech.

  OdpovědětVymazat
 30. Šarapatka se lísal zpočátku k Zemanovi, doporučil mu ho asi nějaký špidlovec. Ale Zeman ho včas vyhodil,což se nedá říci o mnoha dalších podobných šarapatkách v ČSSD. Ti mu nakonec vrazili kudlu do zad při volbách prezidenta a volili Klause.
  Už to jméno š a r a p a t k a - evokuje představu kdo a
  proč tak kdysi jeho předky nazval.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.