Reklama

pátek 30. dubna 2021

Pirát Mikuláš Peksa: "Ve Vrběticích zahynuli dva Evropané, musíme dát najevo Putinovu gangu naší solidaritu!"

30. 4. 2021   video: https://youtu.be/gWoI-OKJ6u8
Na FB piráta Peksy jsou také zajímavé komentáře: https://www.facebook.com/peksamikulas/posts/910679886450771

67 komentářů :

 1. Pan Peksa jak „svazák“ z padesátých let. Dokonalá ukázka buď zaprodanosti, nebo neschopnosti zhodnotit fakta. A protože fakta jsou zastírána a překrucována, hlupství, ve prospěch zištných záměrů držitelů moci vítězí. Snad, aby to řešil Armagedon. Myšlen ten katastrofický. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pirat pixla je nas clovek,doslova peje odu na naseho cara Putina

   tak podle neho vyslo najevo,ze tam poslal ćućkarre trenovat sborku a rozborku zakazanych min,kterych se pry Madari zbavili vcas a neobratni ćuckari pri manipulaci s nimi vyhodili do povetri i svoje velvyslnectvi v Mosqwę a on to oslavuje az v EU a sdeluje vsem jak je nas car Putin opet obratny.

   Tak a ted jeste doporuceni.Volte slizske Piraty zanechaj po sobe bezva hladkou stopu slizu

   NO NI?

   Smazat
  2. Jihu, v padesátých letech většina svazáků budovala (doslova na stavbách mládeže) zemi českou, moravskou a slovenskou, zemský ráj to napohled ..
   Dnes máme zemi žvanilů, rozkradenou, bláznů ráj to napohled ..
   Je potřeba tvrdě hodnotit současnost, bez pomáhání si nějakými podobnostmi v minulosti ..

   Současnost je z hlediska morálního, intelektuálního a obecné lidskosti ve vztazích mezi lidmi tak tragická, že v munulostí nelze najít srovnání ..

   Smazat
  3. Unku,

   tenhle chlap je bez chyby, a ted si predstav, jak dalsi Pirati nam budou vladnout v pristi vlade,,,,,

   Smazat
  4. 16:45. Maxim.
   Souhlasím s Vámi, ty věčné exkurse do minulosti a srovnávačky nemají pro dnešek žádnou validitu.

   Smazat
  5. maxime 30. dubna 2021 16:45, v tom podstatném Vám musím dát zapravdu. Ale ty duchaprázdně loajalistické projevy, ať už z jakkoli motivovaného nadšení, nebo ambiciózní snaživosti, jsou si až neuvěřitelně podobné. V tom prvním případě byly ve shodě s potřebou hospodářského rozvoje, dnes naopak, podporují všeobecnou destrukci. To jsem asi měl, ale nerozlišil. JiH

   Smazat
 2. V důsledku ruské msty jsme v Moskvě zavřeli hotel a restauraci, předpokládám, že z našich tamních agentů se přes noc stali batůžkáři. Škoda, že si ti naši joudové neuvědomili jakým způsobem se rusové, a jejich tehdejší gang, tedy CCCP, "pomstili" Hitlerovi. Když se blíží ten 9 květen. Pardon, 8, Praha se přeci osvobodila sama, ve spolupráci s vojenskými zběhy, jako by ani Moskvy, Stalingradu a Kursku nebylo. A ve Vrběticích zahynuli,kromě dvou evropanů, také dva pozemšťané. Kdyby se chtěl Peksa obrátit na mimozemské civilizace. Däniken z BIS mu zajisté dodá vyfutrované "důkazy".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vetsina personalu, ktery pracoval v hotelu a restauraci byli Rusove. Obycejni Rusove, ktere docela slusne platila nase ambasada.

   Smazat
  2. 17:44 Takže jsme to tam provozovali z lásky k Rusům, tedy k těm, kterým nemůžeme přijít na jméno. Vlastní zájmy v tom určitě nehrály roli...

   Smazat
  3. Česká republika měla doposud v Moskvě exkluzívní zázemí pro české obchodníky i politiky - Český dům. Pokud by byl z naší strany zájem, určitě bylo možné do Ruska vyvážet spoustu našeho zboží. Této výhody jsme se po roce 1989 zřekli ve prospěch "spojenců". Výsledkem byl propad našeho exportu do Ruska až na nynější 2 % z celku. Přesto bychom na své dobré renomé v Rusku mohli navázat, ale díky lidem, jako Babiš, Hamáček, Kulhánek, Hřib, Novotný, Kolář a další to nebylo možné. Dnes jsme se dostali mezi "vybranou společnost" ruských nepřátel. Český dům asi zavřeme. Diplomaté budou v Rusku jen v ambasádě a na obchod s Ruskem můžeme zapomenout. To vše kvůli české páte koloně, které dnes velí premiér Babiš. Mimochodem, jeho Agrofert vlastní slovenskou Hyza (zkratka pro hydinárské závody), která je jedním z největších výrobců drůbežího masa v SR. Rusko před 2 dny ukončilo vývoz slovenské drůbeže do Ruska. Asi náhoda.

   Smazat
 3. Sedum let pan Peksa nevěděl kde nějaké Vrbětice jsou.A teď je mu tepr ve líto ,že tam zemřeli lidé.Je to všechno demobanda prolhaná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trnu hrůzou, že tam pirát dodatečně vykope ještě jednoho dva černochy, nebo aspoň půlku. Piráte umějí objevovat skryté poklady.

   Smazat
  2. Má babička (dej jí pán bůh věčné nebe)říkávala:"Každého takového grázla,patří seřezat,až se posere a pak ho seřezat znovu za to,že se posral!"Chytrá to žena.

   Smazat
 4. Pan Peksa, takto mluvčí strany Pirátů, alias z historie známých to námořních lupičů, by mněl nejpravděpodobněji a to za prvé, doplnit si svůj verbální projev delším školením u logopeda a možná i foniatra. A za druhé - on má za to, že má evropské občanství? Co to je? Je-li o tom přesvědčen, tak už ať v Bruselu zakotví trvale. V Čechii ( vzor Anglie, Belgie atd.), chybět nebude. A Rusko se svými dvěma zahraničními vojenskými základnami je nebezpečím pro NATO a Evropu, kteří mají těch voj. základen kolem RF, a i jinde asi osm set ? Halooo, pane Peksa, probuďte se! A bojíte-li se tak moc opravdu, tím spíše doporučuji se řídit již uvedeným bodem druhým.

  OdpovědětSmazat
 5. Pane PEXa běžte raději do Prdele do jaké chcete tam kde Vás to táhne!!!!! Vladimír

  OdpovědětSmazat
 6. Pexa kdyby byl o 70 let starší. 50-tá léta. Soudruh Pexa za tribunkou ostře odsuzuje USA za nasazení škodlivého brouka na brambory. Hřímá něco o americkém imperialismu kterému je třeba se tvrdě postavit za podpory celého socialistického bloku.

  OdpovědětSmazat
 7. Piráti se pravděpodobně vzhlédli ve svazácích 50.let s vizí, že tehdejší fanatismus vylepší nalitými vědomosti co pochytili studiem na úžasných západních univerzitách,kde se dnes bojí i světově uznávaní profesoři vyslovit svůj názor na šílenosti dnešního světa

  OdpovědětSmazat
 8. Zatim nevime ktere dalsi firmy ve Vrbeticich "obchodovaly". Bylo jich dle udaju min. vnitra 5. Pokud nektera z nich odesilala zbrane Palestincum, nabizi se Izraelsky Mosad,s jejich tradici vrazd, sabotazi ci bombardovani v zahranici jako prirozena varianta. Ovsem tahle stopa cuckarum urcite nevoni. Ani Amikum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pavlíku, jinak doma všichni zdrávi ???
   MOSAD, co marťani,nebo křováci ??
   Tohle opravdu nééé.

   Smazat
 9. Moudrý český lid po hlubokém zamyšlení vybral ze sebe ty nejmoudřejší. Pak mám mít lidi rád...

  OdpovědětSmazat
 10. Kdybys nebyl debilem nestal bys se Pirátem. Ať se ti medvěd klaní Pekso syčáku.

  OdpovědětSmazat
 11. Peksa očividně ve škole nedával pozor při zeměpisu, jinak by věděl, že Rusko je taky v Evropě.
  Nehledě na to, že to podává jako by Evropané byli nadlidi oproti obyvatelům jiných kontinentů.
  Roste nám nová generace Hitlerů používajících slovník nacistů a toužících porazit Rusko.

  OdpovědětSmazat
 12. No, mně se tihle lidé jeví jako bytostní otroci, ze kterých páníček uděal poháněče – s rozkoší zneužívají svou moc. Nebo ještě líp, jako mrzáčci-křiváčci, které si pěstovaly chuligánské bandy. Takový mrzáček-křiváček chodil a provokoval lidi. No a když se občan ohradil, vynořila se banda bouchačů a zmlátila ho, protože „ubližoval“ mrzáčkovi- křiváčkovi.

  OdpovědětSmazat
 13. kokot zůstane kokotem, viď

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro zmenu neco jineho


   "Češi jsou poraženým národem. Na členství v EU prodělali nejvíc, říká jasně světoznámý ekonom
   Hodnocení uživatelů: / 20
   NejhoršíNejlepší
   Z DOMOVA / EKONOMIKA |19. PROSINEC 2020 |CHN |
   Tweet
   Francouzský ekonom Thomas Piketty se zamýšlí nad tím, kam odtékají peníze z Česka. Vzal si k ruce data z Euro státu i z jiných renomovaných zdrojů a došel k jednoznačným závěrům. Nyní varuje před tím, že společná Evropa je dobrá jen pro některé. Jiným, například Česku, prý přímo škodí. Článek publikoval uznávaný ekonom Piketty už v lednu, nyní nicméně v Česku jeho překlad začal obíhat po sociálních sítích.
   cesi-jsou-porazenym-narodem-na-clenstvi-v-eu-prodelali-nejvic-rika-jasne-svetoznamy-ekonom
   cesi-jsou-porazenym-narodem-na-clenstvi-v-eu-prodelali-nejvic-rika-jasne-svetoznamy-ekonom

   „V Paříži, Berlíně a Bruselu lidé nerozumějí nedostatku vděčnosti za obrovské sumy veřejných peněz, které ze svých daní posílají na východ. Ale v Praze a Varšavě se věci interpretují o dost jinak. Lidé tam zdůrazňují, že návratnost západních investic tady byla obrovská a že sumy, které si odtud západní investoři stahují, výrazně převyšují částky, které sem z Evropské unie přišly. Ve skutečnosti, když se podíváme na čísla, mají ti Češi a Poláci pravdu. Po kolapsu komunismu se postupně západní investoři (především Němci) stali majiteli významné části kapitálu v postkomunistické Evropě. Když vezmeme celkový objem fixního kapitálu (včetně budov), patří jim čtvrtina“ napsal v lednu letošního roku na svůj blog známý francouzský ekonom Thomas Piketty, který se zabývá otázkami příjmové nerovnosti. Jako nejvíce poražený stát z tohoto srovnání vychází jednoznačně Česká republika, což dokládá i přiložený graf.

   (viz. fotogalerie)
   Piketty přitom cituje data svého spolupracovníka Filipa Novokmeta. Výstižné je srovnání, kolik peněz ze střední Evropy v letech 2010 až 2016 odešlo na dividendách, tedy rozděleném zisku. A kolik sem naopak přišlo na evropských dotacích. Podle oficiálních statistik Euro státu bylo z České republiky od roku 2010 do roku 2016 na dividendách „odkloněno“ 7,6 procenta HDP. "V absolutních číslech to znamená, že z naší země za tu dobu odešlo 2 252 miliard korun, zatímco ve formě evropských dotací se nám za stejnou dobu „vrátilo“ 1,9 procenta HDP. To dělá 563 miliard korun. Česká republika je tedy v minusu 1 689 miliard korun za sedm let. Roční minus dosahuje 241 miliard korun. V přepočtu na výkon ekonomiky to dělá minus 5,7 procenta HDP," jak uvedla analytička Lenka Zlámalová v březnu na serveru Echo24.cz v článku ,,Z Česka se stal krmelec Evropy„ , kde rovněž označuje Česko za, nejvíce poražený stát", pokud jde o poměr přílivu euro dotací a odlivu dividend.

   „Evropa bude muset překonat mnohé výzvy. Tou hlavní je obecný přesun celého světa směrem k příjmové nerovnosti. Evropa své občany neuklidní vysvětlením, že jsou na tom lépe než ve Spojených státech nebo v Brazílii. Nerovnost roste ve všech zemích a je podpořena fiskální soutěživostí, která odměňuje ty nejmobilnější. Evropa jen přikládá pod kotel. Nebezpečí kulturního izolacionismu a hledání obětního beránka může být s úspěchem odvráceno pouze tehdy, pokud dokážeme dělnické třídě a mladším generacím nabídnout skutečné strategie ke snížení nerovnosti a k investování do budoucnosti,“ píše dále Piketty.

   zdroj: https://chrudimskenoviny.cz/kategorie/z-medii/cesi-jsou-porazenym-narodem-na-clenstvi-v-eu-prodelali-nejvic-rika-jasne-svetoznam

   Smazat
  2. !17/52,unknote,kdyz se domorodci okradaji NESMI SE NIC DOZVEDET

   ČNB ukradla 2 000 000 000 000 slovy dva biliony a zabunkrovala je.Kdosi s nimi hraje a neda Babusoivi ani uroky a ten tomu tleska.
   29.3.2019 byla dohodnuta bankstery poradna dalsi pecka,kvuli i nechtel byt tramp presidentem a nechal to "demokratum",ti to odserou a pekne brzo,ted dali do pohybu GATESOVINU nemoc C19,kdyz zaplatili grant ve kterem dali vytobit virus,ktery nikdy v prirode neexistoval no a 9 vedcu a 6 instituci se chvasta v clanku z 9.11.2015 z casopisu NATURE jak je to dobre nakazlive a tomu vsemu tleskaji polovzdelani PIRATi a dnes jsem dostal emajlem i kdo jsou dva reditele co udelali ten vybuch tomu BIS,no proc to tajite piratiska a to jsem jeste ani nezacal,nemam totiz cas delam v zemljance typu POKROK nove progresivni neuveritelne veci.

   PIRATI POJDTE S NAMI VYVESIT RUDOU VLAJKU VITEZSTVI!

   Smazat
  3. Bazos, a nenapsal ještě to další, že jsme přišli nejen o kapitál a budovy, ale i o půdu. Tedy to nejbytostnější, co si naši předci vybojovali a díky tomu se můžeme nazývat národem. Národem ve svých hranicích spravujícím svůj majetek. Už ani ten Říp nám nepatří a na dveře klepou rodiny Lichtensteinů, Beaufort Spontin, Kolowrat Krakow a další. Na obzoru je demontáž památníků národní kultury, přepisování historie se už dnes děje ve velkém. Pak přijde poslední fáze - demontáž jazyka prostřednictvím masivní imigrace a bude vymalováno.

   Smazat
 14. Tak ty unknowne 16/44 litujes dva ćućkare,kteri dostali vrtule a bum

  a nechces nam prozradit co tam delali?
  Kdyz chces oslavovat naseho cara PUTINA,(pry je tam poslal)tak se dej zvolit do prdlamentu.
  Skoda,ze jsi tam pri tom vybuchu nebyl a neutrhlo ti to koule,mohl by jsi v nasem prdlamentu pistet fistulkou to by byla aspon psina!

  OdpovědětSmazat
 15. Peksa, měkkejš a žádnej Pirát. I strejda Fritz od SA by z nich měl srandu, Pexa. Zkusejí to ještě jednou, no, jen do toho: "Ve Vrběticích zahynuli dva Evropané rukou rasově méněcenných příslušníků asijské židobolševické bandy vyznačující se charakteristicky šikmýma očima a dědičnou syfilidou". No vidějí, jak jim to jde, Peksa. Nebojejí se říct, co mají na srdci.

  OdpovědětSmazat
 16. Zatímco z nich by strejda Fritz od SA měl radost. U nich by i tu degeneraci byl ochoten přehlídnout, jsou v klidu.

  OdpovědětSmazat
 17. Obvykle nebývám sprostý,ale tady se nemohu zdržet.Že jsou piráti ukázkově zaostalí,tento debílek je šmejd co čučí z EU prde+le.Jestli nám toto má vládnout,tak jsme také stát debilů s prázdnou hlavou.Takové to cocoty v politice nepamatuji(i když Laudát a Kalousek se taky snažili).

  OdpovědětSmazat
 18. Unknowniku 17/06 luliku.To nebyli nasi lide kteri se tam ucili letat

  to byli urcite tvoji pirati, anebo nejaci neobratni BIS dynamitnici asi taky polovzdelanci,nebot vyhodili do luftu sami sebe a ted po 7 letech to prasklo!.
  Putinovi(boze cara chran) staci dva agenti na celou Evropu a ani za 7 let se nedaji chytit,tady se projevuje duch Rude armady pana admirala Schojgu tak to mas pravdu a pis tu vice,at se mame cemu chechtat1!

  OdpovědětSmazat
 19. Jeste snad neco, tohle by melo stat Piraty tak 20 bodu, ve volbach, Bohuzel mam strach ze ti dnesni mladi jsou tak pitomi ze tohodle -- fakt nevim jak ho pojmenovat -- i to nejsprostsi slovo je pro nej slusne, ale vite co, budu mu rikat Bartos

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17/47 TAK BARTOS MA DVE VYSOKE SKOLY A JE BLBEC PISES unknowne

   to je bluff,kdyby mel skoly a byl chytry ozval by se tu a vysvetlil proc chce pozabijet vsechny sve volice jeho AFRIKACORPSEM.
   A proc tu nevysvetluje primo sury jeho ka ka ramu zvlaste suru 4-89 kde chysta podrezavani nevericich kafiru,(to jsme my),svymi hordami stredovekych satanistu.

   Smazat
 20. Zdravotní stav občana je chráněná informace a již pouhým dotazem neoprávněné osoby / kadeřnice / na můj zdravotní stav a zdravotní test , tato osoba překračuje zákon, protože i dotaz je nepřípustný!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:26 To je pravda. Jeste by kadernice zjistila, ze jsi na uteku z blazince:-)

   Smazat
  2. Jesti náhodou nepatří do blázince soudruh Unknown 17:35, který si ani naši Ústavu a Listinu práv a svobod nebyl dosud schopen alespoň přečíst, natož pochopit...

   Smazat
  3. Rád bych, Hodny clovece 30. dubna 2021 17:26 a pane inženýre Miloslave Pivoňko 1. května 2021 1:45 věděl, jak si potom vysvětlíte práva oné kadeřnice, když chce nabýt jistotu, že nebude nakažena ani ona, ani její další zákazníci, ke kterým by měla mít pocit odpovědnosti.
   Ostatně, Hodny clovece, odpíráte mi právo, abych nijak povinný vztah s jinou osobou podmínil požadavkem, že z její strany nebudu, třeba zdravotně, jakkoli ohrožen? Váš právní purismus je účelový a postrádá logiku.
   Nepřehánějte, když jde o to hledat a nacházet dostupná řešení. Být a priory proti všemu, k tomu vyšťourávat formální překážky je, podle mého, hloupost. JiH

   Smazat
 21. Ja je mohu 1000x zvat unknote 17/!17,ale car Putin neni blbec

  tehdy k nam prisli zachranit socialismus,to se podarilo na dalsich par let lidi nebyli okradani o dve tretiny platu a podniky jim davaly zisky jak parnik,vse dostali do halre a ani nevydupali havira a nedali mu halira.
  Ted tu uz NIKDYani nepachne,neni tu co hledat vse uz je vykradeno a roste zadluzeni,za chvili prijde na celou CR exekutor a musime profat i zastavky na autobus,aby nenazrani kapitaliste prasli!
  Copak nevidis,ze ani uplne vykuchanou ukrajinu nechce,tak ta bude przy prodavat i svoji cernozem,aby mela na uroky z dluhu.
  Putin neni Breznev,je to miglanc.Copak ti nestaci,ze zabira cele polostrovy i s kopyty,aniz by mrknul okem.
  Tam podej navrh aby mu udelili Nobelovu ceny miru.
  Ten tu k nap nepachne a vlada to vi,tak zuri a je jak bez rozumu podbne jako Ukrajinci,no to mame božicku fakt zvolene Mgr cili magory.No ni?

  RUSKE TANKY KONEVA UZ NIKDY NEPRIJEDOU MARNE je VOLAS PIRATISKO!

  OdpovědětSmazat
 22. Prislo mi Emailem

  Fakta, ne propagace amíků a rusáků adesinformace EU
  Předmět: CAUSA .... Vr.
  V r. 2006 byly Vrbětice Ministerstvem obrany odebrány Armádě ČR a
  převedeny pod Vojenský technický ústav s.p., jehož odštěpným závodem
  je VTÚ výzbroje a munice Slavičín, který byl do r. 2003 samostatnou
  příspěvkovou organizací MO ČR a nyní je součástí státního podniku.
  Bochemii to v r. 2009 pronajal Vojenský technický ústav (tehdy PO MO ČR).
  Imexu to v r. 2011 pronajal tentýž ústav.
  Prostory byly dle VTÚ prázdné a zkontrolované, což MUSÍ být součástí
  přejímací dokumentace

  Takže odpovědnostní cesta je jednoduchá:
  - Kdo byl v r. 2009 a 2011 ministrem obrany
  - Kdo za VTÚ podepsal "nájemní" smlouvy, které jsou pro stát tak
  "výhodné", že to tam ZA SVÉ měl zabezpečovat pro SOUKROMÉ subjekty
  - Jakým schvalovacím procesem tak závažné smlouvy prošly
  - Jak fungovaly kontrolní mechanismy MO ČR
  - Zda se vůbec tvrzení právníků těch obskurních firem zakládají na pravdě

  Ve společnosti Bochemie, a.s. se vyskytuje synáček nynějšího
  slovenského prezidenta (od r. 2012) a vlastní ji naprosto anonymní
  "holandská" firma "BO Chemie B.V.; Amsterdam" (od r. 2008). Přesto je
  tato společnost státem štědře dotovaná - v letech 2008-2014 obdržela
  "jen" ze státního rozpočtu 111 300 000.- Kč.

  Ministry obrany byli:
  V r. 2006: Karel Kühnl (US) a Jiří Šedivý (ODS)
  V r. 2009: Vlasta Parkanová (KDU-ČSL) a Martin Barták (ODS)
  V r. 2011: Alexandr Vondra
  Dále pak Petr Nečas a Vlastimil Picek

  Ředitelem VTÚ je od září 2012 dosud jakýsi Václav Irovský, který ani
  nemá VŠ vzdělání.
  Údajně absolvoval gymnázium a střední průmyslovou školu se zaměřením
  na informační technologie.
  Od ledna 2009 do září 2012 byl ředitelem odštěpného závodu VTÚLaPVO
  (Parkanová, Vondra i Nečas mají co vysvětlovat, protože došlo k
  několikerému porušení platné legislativy ohledně kvalifikace a střetu
  zájmů)
  Od r. 2005 má registrovánu živnost "ekonomické a účetní poradenství".
  Do r. 2009 vlastnil společnost "VITU commercial & consulting agency s.r.o."
  Od března 2004 do září 2012 byl členem představenstva společnosti
  "Seabury Capital, a.s.". Která má - mimochodem - od r. 2006 zastavenou
  činnost na základě rozhodnutí Živnostenského odboru Úřadu městské
  části Praha 1 ze dne 23.11.2005, č.j. ŽIO/S/39385/2005/ŠP!!!!!
  Od ledna 2009 do září 2012 byl ředitelem "LOM Praha, s.p." (Letecké
  opravny Malešice).

  A na závěr vzkaz pro madam Bradáčovou - klotové rukávy nasadit a jedu,
  jedu, jedu. Maji to tady, paninko, tak polopaticky, že žádný
  vokecávačky nejsou namístě

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nechci ti do toho kecat, ale Slovensko ma prezidentku a ne prezidenta:-)

   Smazat
  2. Když to chceš polopatě,tak syn bývalého prezidenta Kisky.

   Smazat
  3. Unkove 1,2

   ja tu prsatou damu taky znam, ale ale ale ale proste ale, uz bych ji nemohl poznat tak jak bych chtel, jsem vyriznutej, coz vam ani jednomu vy parchanti nepreju......ale k veci je to opajcovane, prislo to Emajlem tak.....

   Smazat
  4. unku 1

   docela takze uz mi ho ani nemuzes vyhulit, ale neboj kamo, tebe to ceka taky, mne se to nastesti stalo 80, ale i tak mne to sere,

   jinak ty pablbe lepsi bejt rudej nez blbej, bejt tebou tak poprosim tatu aby to vzal jeste jednou pres mokrej hadr -- do detailu uz nemuzu, aby mne pan vedouci nesmazal, takze se Bohuzel nic nedozvis

   Smazat
 23. SPD pises Unknote 17/36 je strana debilu?Plne souhlasim jen pockej

  zajici,az napadne jeji verchusku dat si do programu dosazeni vetsiny v Parlamentu

  Oni se tam jete toho boji,ale co kdyz je strach prejde a volici zorganizuji dalsi posily v polit.subjektech,ktere budou chtit monumentalne zvitezit ve volbach prevzetim OK PROGRAMU VOLICU.

  Tam to ty vole rozeber na priklad bod 1 rozbijeme stavajici POLICEJNI STAT odhajlovani al hamajdou CSSD nic netusicimi hlupaky v parlamentu a taky zrusime povinnost dat do obcanky otisky prsu,jak to chteji ty nestydy pornohvezdy,zenske od PIRATISEK,ktere ziskaly tituly Mgr tim,ze sepsaly jak maji zeny upravovat svoje pipiny,aby se vsude libily,kdyz je budou ukazovat v telefonu,nebot se poradne śoupat timto zpusobem nikdy nenauci!

  To vylepsi a pis!

  OdpovědětSmazat
 24. vole jen tak pro srandu

  jestlipa vis ze ve Svejcarsku jsou vopravdovi Mongolove? nez mi zacnes nadavat, tak si precti historii Evropy

  OdpovědětSmazat
 25. Je škoda, že problém nebyl vyřešen před 7mi lety. Stalo se, ale že se chováme všichni, jako na pavlači je ostuda. Mrzí mne, že i politici podléhají emocím.

  OdpovědětSmazat
 26. 18/18 unknote ty nerozumis psanemu textu,zadni okupanti nebudou

  neni uz co okupovat vse vykradeno a na ukrajine tepv a jen pro dluhy nebue nikdo zabirat podupane cesko tanky,tenkrat se to jeste vyplatlo bylo tu co,ale ted?
  Napis co tu zbylo a to jde jednim slovem "NULA"!

  OdpovědětSmazat
 27. 18:22 Já tušil, že na ty vakcíny ještě dneska dojde. Nech si zvětšit RAM, ať zvládneš víc procesů najednou.

  OdpovědětSmazat
 28. 18:10 Ještě chvíli provokuj a přijdeš o vízum, ty ukrajinský externisto.

  OdpovědětSmazat
 29. Piráte Pekso. Neurážej oběti oněch výbuchů. Nejen projevy tvé, ale i celého tvého gangu, jsou terorizmem proti vlastnímu národu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hokarci

   neprehanej to Pirati nejsou teroristi, na to nemaji dost odvahy, jsou to jen prizivnici, slidici po zradlu zadara

   Smazat
 30. Pani Jourova uz se vyjadrila k zakazu. Opravdu ji z celeho srdce mrzi, ze se nepodiva na Sibir:-)

  OdpovědětSmazat
 31. Takovych dementu jako Pexa je plnej internet (volici piratu), ale precejenom ne kazdej se prezentuje stejne i na verejnosti.

  OdpovědětSmazat
 32. 17/40 unknote ptas se me kdo by mel vladnout?Tak to je jednoduche

  Vsechy polit.subjekty a politici,kteri prevezmou jednoduchy a skvely navrh NARODNIHO PPOGRAMU VOLICU!
  Nakonec to pry tak chce kadi z US Rychetsky,
  Pozoruhodne na tom je,ze uz je tu i navrh opravdove vlady VSECH obcanu volicu,kdy jejich nejlepsi mozky a intelektualove budou jejich awantgarda a kazdy den a kazdou noc prevezmou kontrolu ve forme prime demokracie nad zvolenymi "zastupiteli"viz bod 2 NPV a krast a vylupovat bezbranne domorodce ohlupovane GR TV,ktery vylupuje jejich koncesionarske poplatky , pujde uz potom ztezka!

  TOHO SE BOJI ZLOCINCI A ZMRDI dnesni garnitury zla nejvice.

  Rovnez zmena rezimu z nenazraneho kapitalismu vychazejiciho z gansterismu jak to chce SPD to bude opravdu mazec,proto zveme vsechny k naprave v ideologii doposud nevidaneho SOLIDARNIHO STATU CR.
  Cilem bude,aby jsme bohatli sami a ne prenechali penize uz tak tlustym majitelum zla,kteri byli zkritizovani panem Putinem v Davosu,ze neni mozne donekonecna krast a krast a krast a ted navic zabijet jak to chce pry vlada zakazem vakciny SPUTNIK "V",aby zas nas predehnali v nakupu 30 milionu ampuli sousede,kteri valku prohrali a topi se nyni v penezich ktere nam dluzi a my tu se smolime ve zvetsujicich se dluzich!

  OdpovědětSmazat
 33. Unknown 17:12
  a kde potom, až se ta ruská sračka NR zavře, kde budete publikovat pane Unknowne? A CO budete vůbec sdělovat světu, když nebudete mít oponenty? Komu budete sprostě nadávat? Vy budete mít těžkej život člověče nešťastná.

  OdpovědětSmazat
 34. “Zdanění nemovitostí může přinést stovky miliard korun ročně a zlepšit dostupnost cen nemovitostí k bydlení. Efektivní zdanění nemovitostí v USA se pohybuje mezi 0,3- 2,21 % a v EU 0,05 – 1.93 % z ceny z nemovitosti. Současné efektivní zdanění v ČR se pohybuje kolem 0,01 – 0,04 % z ceny z nemovitostí (bez daně z nabytí nemovitých věcí), takže při zvýšení efektivním zdanění nemovitostí na 1 % lze získat 200-800 miliard korun ročně. Vedlejším kladným efektem vyššího zdanění nemovitostí je například lepší regulace trhu s bydlením a efektivnější využití nemovitostí ve smyslu vyřešení situace s neobsazenými byty a také posílení vlivu obcí prostřednictvím rozpočtového určení daní (na okraj podle sčítání lidu z roku 2011 je 651 937 bytových jednotek v rodinných i bytových domech neobydlených).”
  Takže naši progresivní Piráti se ohánějí nějakým skoro 10 let starým údajem a chtějí zvednout daň z nemovitosti na 1 procento! https://pravyprostor.cz/…kc/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně anonyme 30. dubna 2021 22:06, "progresivní Piráti se ohánějí nějakým skoro 10 let starým údajem a chtějí zvednout daň z nemovitosti na 1 procento" a všechny ty důchodce co dožívají v tom, co vlastníma rukama vybudovali za totáče, nebo s vypětím pokoupili při rozprodeji podnikových a státních bytů, vyhnat na ulici. Aby se všemožně mocnými a neschopností drancovaný stát zahojil. JiH

   Smazat
  2. Správně! Důchodce vyhnat na ulici, tím že nebudou mít adresu bydliště, jim sebrat důchod, a všechny tyto získané prostředky, bydlení i peníze, poskytnout nově příchozím z Afriky. Pak budeme dle regulí EU dobře připraveni stát se plnohodnotnými členy.

   Smazat
 35. Už teď je jisté, že oficiální verze, kterou před pár dny předložila česká vláda, a na základě které zahájila studenou válku proti Rusku, je nepravdivá.
  https://tadesco.org/…ku/

  OdpovědětSmazat
 36. Porovnejte si sami ty blbečky v EU.
  Při tzv. vládnutí Pirátů se nebudeme stačit divit.
  Poslechněte si MUDr. Béma s Xaverem, nebo toto:
  https://wp.me/pbYbqw-id0
  Hned Vám bude, patrně, LéPe n... nejen...

  OdpovědětSmazat
 37. Pyjátský svazáky nehodlám podporovat nikdy jsou příliš mladí na řízení státu a o životě vědí prd.

  OdpovědětSmazat
 38. Jestliže policie či tajná služba, jak stojí na jiném zdroji, o Čepigovy a Miškinovi věděla od samého počátku, jak tvrdil Hamáček v pořadu ČT „Otázky Václava Moravce“ vysílaném 18. dubna 2021 a je známa trasa jejich pohybu po ČR, nejdříve Praha, pak konkrétní hotel v Ostravě a prý pohyb po Zlínském kraji, jak to, že není doložen jejich pohyb a pobyt PŘÍMO ve Vrběticích? Jak to, že se dosud nikdo nepřihlásil, kdo by si tam na ně vzpomněl? Jak kvalitně probíalo jejich sledování?

  -jakou důkazní hodnotu má toto prohlášení Policie zatím nemá přímý důkaz, že do areálu oba muži fyzicky skutečně vstoupili, ale považuje tuto hypotézou za vysoce reálnou….???

  Vždyť s průkazem vstupu do areál celá kauza stojí a padá???

  Jestliže toto Česká republika NEPROKÁŽE jde o zcela bezpodstatné prohlášení!!!

  To už jsme tak daleko, že k prohlášení viny stačí policejní HYPOTÉZA byť prý vysoce pravděpodobná????

  Převezmeme tento novotářský právní postup /no on novotářský zas až tak není, stačí vzpomenout na nebožtíka prokurátora Urválka, ten to viděl stejně/ jako axiom, podle něhož se nyní v ČR začne rozhodovat o vině a nevině každého českého občana, který se nějak dostane do střetu se zákonem na základě pravděpodobné hypotézézy? Nebo se to smí jen tehdy,když je objektem našeho zájmu Rusko? Tušíme vůbec s čím si zahráváme?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.