Reklama

neděle 11. dubna 2021

Pirátka Gregorová chce válku

Ivan David

11. 4. 2021
To není nijak přehnané tvrzení, jestliže kritizuje francouzského a německého ministra zahraničí, protože vyzývají k deeskalaci v konfliktní situací na východě Ukrajiny. Z toho je zřejmé, že Gregorová si eskalaci přeje. Soudí, že se „ozývají hlasy, že se nějaká agrese skutečně chystá“. Míní jak je z kontextu jasně patrné, že agresi chystá Putin.
Nevím, co právě paní europoslankyně bere, ale tipoval bych na pervitin, tam jsou „hlasy“ jako verbální sluchové halucinace dosti časté. Pozoruhodný je rovněž úsudek, že motivem k agresi by mohlo být Putinovo „potýkání se s rekordně nízkou popularitou“. To už asi stojí za rozpoutání války, jak pirátka soudí při svém vzdělání. Má totiž Bc. v oboru „mezinárodní vztahy a evropská studia“ na Masarykově univerzitě v Brně. 

Svoji roli bude hrát i její účast v Delegaci pro vztahy s NATO Evropského parlamentu. V intencích činnosti této delegace Gregorová tvrdí, že „Putin rozumí jen síle zbraní a peněz“. Tato delegace asi nepůsobí jako delegace EU-Rusko nebo EU-Čína, v nichž se pěstuje úsilí o trvalé zhoršování vztahů s těmito velmocemi. Kdyby Putin nerozuměl síle zbraní, k agresi by již dávno došlo, ovšem z opačné strany. Gregorová soudí, že Putinovi „svobodný svět musí vysvětlit, jak moc ho bude bolet, když s tím okamžitě nepřestane“. Z kontextu vyplývá, že má asi na mysli „přesun ruských armád k ukrajinským hranicím“. Je to od něj drzost, když svobodný svět přesunuje armády hranicím Ruské federace.
 
Když jako odbornice byla Gregorová pozvána do ČT, poněkud zaskočila i moderátora tvrzením, že v USA je společnost rozdělená a to „ukazuje na určitou krizi demokracie“. Vrcholem demokracie je tedy patrně Severní Korea. Takto se asi učí mezinárodní vztahy v Brně. Nicméně v 27 letech mohla europoslankyně získat nějaké vlastní zkušenosti, a představy o světě zkorigovat. V Evropském parlamentu se to ale asi nepodaří, tam jsou mezi poslanci podobné představy statisticky normální. Ještě štěstí, že europoslanci nemají zákonodárnou iniciativu. Podobné typy jako Markéta Gregorová by vyvolaly světovou válku už dávno.

51 komentářů :

 1. Takový mladí blbci by v politice neměli být nemají životní zkušenosti a nic neví. Tak ať si zformují 1 divizi haveljugend a můžou jít prošlapávat Ruské minové pole.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechny tyhle huráštváče poslat do první linie...!!! Dejte jim plnou polní, gasmasku a zákopový rýček s knížečku doporučení "jak se chovat při ostré střelbě" ---něco jako "Zákl. 1.1." a výše .... Doporučuji přibalit jedny trencle na přebalení .....víc kusů již potřebovat nebudou... :)

   Vymazat
  2. V politice bohužel působí spousta podobných pacientů. Hrozné ne tom je právě to, že jsou přesvědčeni, že za ně budou umírat druzí. Pro ně jsou uchystány polstrované sedačky v Bruselu nebo Praze a tak sami mohou volat po válkách. Je jedno jestli je to Petříček, Michálek, Langšádlová nebo tahle narkomanka.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. pirati nevolitelna strana "jeden vetsi deb nez treti" sak se na ty pysky podivejte hlavne slyste ty jejich stupidni vyroky:
  treba duchodcum vzit pravo volit, vzit ridicaky, nechat vyhladovet nebo vystehovat z bytu do domova duchodcu a podobne🤑🤑🤑🤑🤑

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jake "pysky" mas na mysli? bud vice specificky

   Vymazat
  2. 22:50 pysky stydke muzes si vybrat velke nebo male! pokud ti ma odpoved pripada stupid pak je to dle nepsaneho rumunskeho zakona: stupid question stupid answer! danke dir!

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Jak je možné, že mezi českými europoslanci se nacházejí váleční štváči, jako třeba ona žoldnéřská bojovnice ve službách USA? Ona, absolventka a BC., v oboru mezinárodních vztahů nezná co to je Charta OSN? V Chartě OSN, která vznikla po nejstrašnější válce a utrpení ruského národa si dovolí taková "nádoba", jakou je Gregorová vyzývat k válce. Až živočišní nenávist proti Rusku jí úplně zatemňuje mozek. Okamžitě tuto gorilu odvolat ze služeb státu!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale to je přece vina voličů, že tyhle kreatury volí a delegují!

   Vymazat
  2. Voliči mají vinu na tom, že volí tu kterou stranu, ale tyto kreatury delegují strany.

   Vymazat
  3. Samorost má pravdu, ale těžko by si vybral vhodnější piráty.

   Vymazat
  4. Ivanovi
   Jak to vypada, tak tech 12.5 % vypada pro vas dobre, a doufam, ze to bude jeste lepsi

   Vymazat
  5. Basosi, dokonce se rýsuje před i povolební spolupráce stran, které budou úspěšné v povolebním vyjednávání o vládě, proti "cizokrajnému" demobloku. Jen se nesmíme ukolébat a něco pro to dělat!

   Vymazat
  6. Lidsky prava ji zavedly,jak jinak do nekonecny nenavisti proti vsem na svete a nakonec i proti sobe.
   Taky ji valka vypari..
   Kdyz ma tu velkou touhu.
   Mezitim si jako Jourova a Leyno vypisti povyseni..
   Kazdemu dle jeho schopnosti a zasluh..

   Vymazat
  7. Tohle je plod českého školství. Jestliže se od mala do dětí valí propaganda o tom, jak 2. světovou zavinilo Nacisticko s Hitlerem a Stalin, potom nás okupovalo Rusko (v 68. nás pro jistotu okupovalo ještě jednou) a spolu s komunisty vyhnali naše krajany do Německa, může z toho vypadnout podobná kreatura. Navíc mládež průběžně ovlivňuje i televize, rozhlas, Internet, Evropské hodnoty nebo podobné organizace, které tvrdí, že Rusko je naším nepřítelem, Putin je vrahem a spolu s Čínou chtějí zničit svobodný a demokratický svět... Dětem bez zkušeností, žijícím v mamahotelech bez valných znalostí historie pak asi války připadnou jako nutné. Vždyt někdo nás musí zachránit.

   Vymazat
 6. Argumentace zdejších UNů, je hodna stěn na klučičích toaletách Základních škol.

  OdpovědětVymazat
 7. Indický běžec je ubohost sama, placený provokatér s IQ tak leda tykve....pravopis je pro něho problém....chudák.

  OdpovědětVymazat
 8. Asi je něco špatně ve volebních systémech "Západu", když taková 27-letá slepice či spíše kuře může být europoslankyní.
  V europarlamentu by měli být ti nejlepší z nejlepších. Což chce delší čas - takže spíše Rada starších....
  Samozřejmě pouze v případě, že tento parlament by byl smysluplný. A celá EU. Což nejsou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani stáří není zárukou nejlepšího výběru- viz Rychetský a podobní - ti jsou staří a umí vysvětlit své změny myšlení (hlavně když jde o koryto) překvapivými výroky. Opravdu je dobré volit charakterní lidi (samozřejmně s jistou dávkou zkušeností ze života (nikoliv jen z lavic učeben kde se vlastně jen připravují ke zdolávání překážek).

   Vymazat
 9. Sluší jí to... Kdo jste o víkendu řádil u Photoshopu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezké. Tak já taky jednu neuctivou z internetu k pohledné paní Uršule.

   Vymazat
  2. Sluší?!
   Rozhodně bych jí ho, když se na ten její zarputilej kukuč kouknu, k žužlání nesvěřil.

   Vymazat
  3. Milane,
   no ohledne toho papani zuzlika mozna, ale jinak je to kost a kuze, a mimo toho znacne utahana herka

   Vymazat
  4. Basosi, říkalo se jim vojenské matrace, jedna je i v ODS, propagující zbrojení.

   Vymazat
 10. Arturku, vaše představy jsou velmi naivní. V europarlamentu jsou poměry i většina poslanců horších (méně inteligentních, fanatičtějších, méně demokracii ctících atd. atd.), než v národních parlamentech zemí, které je do europarlamentu delegovaly. O české "reprezentaci" ani nemluvě. Stačí se napojit na videovýstupy z poslaneckých vystoupení a hrůzou vám vstanou vlasy. A tihle idioti a gauneři mají rozhodovat o osudu evropských národů. Děs a běs!

  Pro otrlé:
  https://www.europarl.europa.eu/portal/cs/sitemap

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to hanba a ostuda nasi post 89 republiky ze nezrusili minimalni vek (ktery myslim zavedli v 50 roce komousi krery urcoval vstup do placene politiky, takze polovzdelane kravky se dostaly zrejme pomoci horizontalni polohy do mistni politicke sceny a diky tomu ze jsou mlade pritulne ale snadno manipulovatelne (naivni, vychcane, hamizne, ale blbe) se dostavaji tam kde vubec nemaji co delat.. a;e na druhou stranu to nevadi, podle ceskeho prislovi, totiz "laska netrva vecne ani k jedne slecne" takze jeji pitomci sklidi co matka ci matky zasely

   Vymazat
  2. EP - dobrý studijní materiál pro psychiatra.

   Vymazat
 11. U nás v Brně běhá hodně poddimenzovaných občanů tzv.sudeťáků pod vedením Fialy.

  OdpovědětVymazat
 12. Brexit nabývá účinnosti a dluhopisy různých států EU se rozpadají na prach. Můžeme být svědky začátku tak dlouho očekávaného a vytouženého kolapsu Evropské centrální banky, další kabalistické tiskárny ničím nepodložených papírků-bankovek Deep State Kabaly, které jí sloužily k uplácení jejich zdegenerovaného a nefunkčního (ani ekonomicky, ani právně) systému – ďábelského Matrixu, zaměstnávajícího tupce, zoombie, idioty, mentální a charakterové poruchy všeho druhu a jiné geneticky zdegenerované formy pozemského života, které hlídá manažerská špička fašoidních psychopatů, kteří nejsou ani schopni již rozeznávat svá beztak miniaturní pohlaví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes v Otázkách VM, vysvětloval úplně vážně pan Rusnák, že se naše banka nemůže účastnit na sanaci státního dluhu, protože by porušila svou nezávislost. Přitom ji stále rostou miliardové zisky. Mám však podezření, že jde jen o fiktivní hodnotu, protože zlato v trezoru už zmizelo a je nahrazeno jen pofidérními dluhopisy.
   Pravdu každému přejte.

   Vymazat
  2. Re (15:01):
   Rusnák má úplnou pravdu!! Ta banka není naše, ale jejich. Jen to řekl na plnou hubu. Kdepak potom pomáhat naší ekonomice ...

   Vymazat
  3. Pane Františku,
   možná jsem mimo, ale ve své naivitě jsem přesvědčen, že to co se týká soukromých bank se nevztahuje na ČNB. Protože je jejím úkolem udržovat naší měnu na stálé hladině, což jako dceřina banka by nemusela plnit. Proto se vyžaduje, aby měla rezervu ke krytí případných vÿkyvů a aby kontrolovala emise platidel. Kdyby byla tato funkce v cizích rukou, tak je existence naší samostatné měny jen iluzí.Že pan guvernér nepřipouští funkci podílu na státním dluhu bych chápal, ale mám podezření na jinou příčinu, že v trezoru jsou jen pavouci.

   Vymazat
  4. Re (19:23):
   ... to já se zas domnívám, že spíše než to zákonné poslání ČNB plní direktivy ECB, která slouží nadnár. kapitálu, nikoliv lidu této země.
   A ti pavouci? Podle sdělení jednoho z autorů Zb. Fiala / V. Umlauf (nevím teď přesně, kterého) drží ČNB ve svých rezervách min. 2 bil. Kč z dob umělého snižováni korunového kurzu.
   Dnes však už ani těch tresorů netřeba. Na vše postačují servery, na nichž jsou ty účty vedeny digitálně.
   Ušetří se tak i za uklízečky se smetáky kyblíky, nejen na finanční sanaci strmě rostoucího nár. dluhu.

   Vymazat
  5. Pánové, v celé té diskuzi šlo o to, aby ČNB byla nezávislá na vládě, což lze akceptovat. Komu bude sloužit, je personální obsazení. Rusnok připustil státní rozvojové banky. U komerčních se neodvážil uvítat podíl těch v českých rukou, neb "dceřiné" vyvádí zisk a on nemá roli politika! Tam je vinná politická reprezentace od počátku, včetně Zemana ale ten již jen hasil požáry.

   Vymazat
 13. 13:21 Vy jste se rozjel. Schází tam jen zvrhlý paraziti.

  OdpovědětVymazat
 14. Milý kolego pradědo, 13.21 přece ukazuje, že celospolečneský "systém" je zde rozložen, rozleptán - tzv. západní Evropa je na tom podobně nebo hůř. Pokud čtete rozumné analytické rozbory tak to vidíte. Ač se snažím používat kritické myšlení či "selský rozum" nevidím řešení, a to ani studiem mistra Sun Tzu.

  OdpovědětVymazat
 15. Moc jsem od té vášnivé hráčky na ukulele a propagátorky drogové závislosti nečekal, ale zaskočilo mě, když se z ní vyklubal doslova "válečný štváč z Wall Streetu". Ne, vážně, ty kretény od Pirátů může volit jen ještě větší kretén.

  OdpovědětVymazat
 16. Prdlouši od Pirátů typu Gregorové a Lipavského se vždy prozradí svou úrovní,pokud se dostanou do ČT. Naznačuje to, že Piráti jako takoví jsou nebezpečím pro ČR i svět.
  Jsou to blbci, co kadějí na mír. Potřebovali by nějaké zkušenosti z fronty,bombardování,chemického útoku,
  mučení zajataců a pohřbu zabitých dětí. Ale možná, by na ty tupce ani to nepůsobilo. Už jsou naprogramovaní jedem zmaru.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyšli ze škol a zasedli v politické straně o válce vědi jen z počitačových her a tam to vypadá poněkud jinak

   Vymazat
 17. Kvůli ženám bylo hodně válek a proteklo hodně krve.
  Kdo může volit piráty,jedině ko...

  OdpovědětVymazat
 18. No jo no. Jo, jo. Těm 5000 lidem, co si to sem jdou přečíst, je vcelku jasno, jak nebezpečná slepice, a to samozřejmě i sama sobě, to je. Ale asi to nedochází těm 500000 voličů pirátu po republice. Že by tu bylo tolik válečných štváčů? Nebo tolik dutých hlav?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těm to ani nemůže dojít. Ti jsou tak zpracovaní našim "skvělým polistopadovým školstvím" a přednáškami "člověka v tísní" a jiných neziskovek ,že na rozum jim tam již nezbylo místo!Vystačí si s mobilem a internetem.Co budou jíst, či kde budou bydlet až my tu nebudeme je jim"šuma fuk".Nevidím to tu moc růžově a pokud se jim podaří prosadit i korespondenční hlasování je vymalováno.Dopadne to tu jako na Ukrajině.Soudě dle názorů oné pirátské europoslankyně tu budeme mít i ty "nácky" s jejich bojůvkami, aby napravili tu malověrnou většinu co nechce války a být protektorátem USA.Jak pravil farář Otík v "Slunce,seno a .... ": "Bože ty to vidíš, s tímto materiálem do Evropy"?!Já dodávám s tím můžeme jen do "zadele" a tam už jsme a pěkně hluboko!

   Vymazat
 19. V případě pijátů si musíme uvědomit, kdo je jejich voličská základna a kdo jsou představitelé. Voličská základna je převážně ve zlatém věku onanie a představitelé se podle toho musí chovat, aby si s voliči-huliči rozumněli. Proto od nich nečekejte nic jiného, než slovní průjmy vyhulených mozků a myšlenkové onanie.

  OdpovědětVymazat
 20. To vidite názory mládeže naroz.hlavně po 90 létech a strany pirátu.Nemaji o politice vůbec přehled a z před90léty situace znaji jen z nějakých novin nebo vyprávění a to ještě pozměněné protikomunistickými názory.

  OdpovědětVymazat
 21. Gregorová,Lipavský,Michálek a mohl bych pokračovat. Stačí si vyslechnout jejich "některé" řečnické výstupy, spíše výplody, ideologická klišé, tak stačí pro myslícího člověka, aby si udělat svůj názor. Myslím, že je to další střípek do mozaiky, který "přemýšlícímu" občau,voličí, vymezí rozhodnutí, koho rozhodně nevolit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak při pohledu na to foto, studuji, jaké je to pohlaví.
   Žeby číslo 21? No nevím, poraďte.

   Vymazat
 22. Tak nějak jsem letmo vzpomněl na vlastní zkušenost s ČSLA. Totiž nádavkem ke všemu dalšímu, proč souhlasím s názorem, že by bylo dobré krátkou intenzivní prezenční službu mít (a ty důvody jsou shodné s těmi, proč to současná moc nikdy nepřipustí) jsme si připomněl např. dojem, kdy lezete prvně do tanku, vnímáte ty decimetry oceli, ovšem již po poučení, jak celkem malá PTŘS nebo podkaliberní střela z toho všeho i vás a kamarádů uvnitř nadělá pikantní jemnou fašírku, sáhnete si na (tehdy montované) umělohmotné výplně, které prej odstíní něco těch neutronů, nebo když jenom musíte popadnout granát a při tom vám sepne, jakou rachlostí rychle ta kráva těžká vylítne a jakou paseku nadělá kilometr daleko, když vidíte, jak vypadají cvičné cíle nebo když se ten cirkus 38 tun na pásech rozjede jenom třicítkou.

  Jak pamětihodně pravil plk. Matějka, pokoj s ním: Kucí, až to začne, tak bude krve a masa po kolena. No tak i bez tohohle si to člověk umí pořád tak nějak líp představit, a když slyším o Donbasu nebo vidím na fotce zakopaný tank, tak si to představím. Možná krom ložených psychopatů by nějaký ten výcvik prospěl i některým politikům k trochu filozofičtějímu rozpoložení. Anebo povinné výjezdní zasedání v márnici u Doněcka.

  OdpovědětVymazat
 23. Omlouvám se za následný výraz, ale ta fotomontáž pirátky vypadá skutečně jako kráva. Válka není žádná prdelka madam. Ta spouští neuvěřitelné hrůzy, škody a smrt kohokoliv. Piráti podporují zbrojení i válku mnohem silnějšího NATO a USA proti ze srabu se hrabajícímu Rusku, které ještě za ožralého komouše Jelcina plně podporovali. To svědčí spíše o fašistickém uvažování než o levici. - Tak je označují zavšivená média aby zmátla občany tvrzením o levici. Ta ve skutečnosti již nikde neexistuje. Skoro nikdo v ČR se válce ve světě nebrání. I komunisté si na odpor proti válce jen hrají. Válka je vůl nebo i kráva od pirátů.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.