Reklama

čtvrtek 29. dubna 2021

Pohádka pro náš lid

Jiří Jírovec

29. 4. 2021
Byla kdys zem, kde bylo vše, jak má být. Třeba s pohádkami. Večer je vyprávěly maminky, aby se dětem dobře usínalo. Ta zem dokonce měla svého básníka, který napsal: „Proto jsou tady maminky, aby náš svět byl v pořádku.“
U postýlek často sedaly babičky a někdy i chlapi. Namáhali svou paměť: Jakže to bylo s panem králem, princeznou, světýlkem v lese, ježibabou, čertem, lupiči, vodníky a hloupým Honzou? Často to všechno pletli dohromady, ale děti si to uměly přebrat.

Málokdo tu dobu pamatuje. Vše se změnilo a pohádkami jsou krmeni dospělí. Třeba tou o Zabijákovi, hloupém Honzovi, Andrejovi z podhradí a Zemanovi, který dožívá na Hradisku.

Honza možná přitroublost předstírá, aby se přiblížil k lidu. Ať tak či onak, jednoho večera začne lidu vykládat příběh tak hrozný, že Andrej z leknutí málem ztratil obě řeči. Na děti, otrlé krutostí starých příběhů, by si Jeník nepřišel.

V nové pohádce je zlý panovník z východní země. Ten poslal za hranice dva slouhy, aby škodili, jak nejlépe budou umět. Nebyli to žádní lumeni a vše se jim dařilo jen polovičatě, pokud vůbec. Přesto od Zabijáka dostali po návratu medajli. Zasloužili si ji, ne každému se podaří rozmazávat smrtelný jed a neotrávit se.

Čuk a Geg, nebo jak se jim přezdívalo, milovali jedy, střelný prach a turistiku. Honza tedy líčení napáchaných hrůz odlehčoval vsuvkami o tom, kde ti dva šizuňkové byli, kde si selfíčko udělali, kvéry prubli a doporučující listiny zmateně ukazovali.

Jde z toho hrůza, takže je dobře, že se, jako deus ex machina, v pohádce objeví nejvyšší z tajných drábů. Vyjeví, že spolu s nižšími dráby vlast svou zachránil a v lipovou ratolest lipovou, dlouho mu odpíranou, doufá. Víc říct nemůže. Takže tajemství, rychle do postýlky a spát. Pst.

V zemi, v níž se naše pohádka odehrává, je pochybování přísně zakázáno. Zejména takové, které by mohlo vypadat jako nepodpora nejnovějšího, největšího a tudíž nejcennějšího bratra.

Když se pohádka dostala na Hradisko, Zeman učinil, co může jen on sám. S hlavou vlevo nakloněnou zapochyboval: Co když je všechno jinak, co když sledujete další stopa?

V zemi, kde se i to nejtajnější vykecá se Zemanova slova rychle roznesla.

Sebevědomá cháska, ta která pána z Hradiska upřímně, ale opravdu upřímně nenávidí, svéprávně v krčmách a kavárnách ztopořila. Slouhové vzali pera a brky do ruky a ti vzdělanější jimi žádost o potrestání velezrádce z Hradiska bystře sesumírovali. Někteří možná s myšlenkou na vykrvení, vykostění, utopení nebo upálení. Útlocitnější by se spokojili s kulkou nebo provazem. Hlavně neposlat na Vysočinu, z ní se umí vrátit.

Pohádka bude pokračovat o dalším příhodném podvečeru.

112 komentářů : 1. MAP 869
  Vrtěti Hamáčkem! Systém sledování Rusů "VIS"
  a pohádka o ruských agentech. Realita kontra fikce


  Systém VIS, který používají i tajné služby od roku 2011 vyžaduje, aby každý RUS před příjezdem do EU otisknul před agentem svoje prsty pro identifikaci a tento otisk prstů je pevně spojen s identitou pasu. Tedy protože jsou otisky prstů jedinečné - nemohou mít ruští agenti při cestách do zemí NATO jinou identitu, než kterou použili při prvním pasu. Jinak je systém VIS odhalí a tajní je zatknou!

  Podle systému VIS - byli agenti, o kterých Hamáček hovořil v době výbuchu ve Vrběticích (2014) v Praze - byli agenti v době otrávení Skripala v Londýně, atd., atd. Dokonce v roce 2014 předali kopie svých pasů s fotografiemi Vojenskému technickému úřadu, aby jím povolil vstup do Vrbětického muničáku!

  A ejhle. V roce 2018 na stejnou identitu otráví Novičokem Skripala? A ejhle! V roce 2019 je britským vyšetřovatelům i celé veřejnosti známá identita pasů těchto Rusů!

  Co to znamená! Buď Hamáček lže, a nebo od roku 2019 všichni věděli, že Skripala zavraždili ti Rusové, kterým Armáda České republiky (NATO) umožnila vstup do muničního skladu, který ihned po jejich návštěvě vyletěl do vzduchu! Dokonce od roku 2014 měla AČR a tajné služby včetně CIA fotografie těchto Putinových zabijáků, jak si žádají o vstup do skladu munice, který ihned po jejich návštěvě vyletěl do vzduchu!

  Věřte Hamáčkovi! Ale když nelže, znamená to, že je ještě hůř a vláda to 7 let tají!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě jste vynechal, že ti klucí špionský Ruský, po těžké práci ve skladu, dostali hlad, tak si opekli pár buřtů. Ale to by nebyli Rusové se svým vrozeným šlendriánem, aby něco nepodělali. Zapomněli pochcat ohníček !

   Vymazat
 2. Unknown 22:01. Voni sou ňákej chytrej. Až se jim vykouří tráva z hulení, tak se dostaví kocovina z blbosti. Závidím lidem prostým duchem, že jim je všechno tak jasné, všichni jsou b.bci, jen voni sou letadlo.

  OdpovědětVymazat
 3. Myslím že to tu hezky napsal kutnohorsky: Vrbětice je jitrnice jakou svět nikdy neviděl! Pohádka v praxi...VIP 😀

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano stím souhlasím, jen ten obušek na hazly tu chybí.

   Vymazat
 4. Pánové, Koudelko, Babiši, Hamáčku..... A teď tu O Spejblovi a Hurvínkovi. U té se taky zasmějeme.

  OdpovědětVymazat
 5. Unkundo.

  Uz te nekdy ty vole pitoma napadlo ze ten Jirovec muze bejt slusnej clovek?

  OdpovědětVymazat
 6. Ale proc pise takovy vypatlany blaboly?
  Horsi tech vladnich.

  OdpovědětVymazat
 7. Zrovna dnes jsem zaslechl v ČT pohádku, jak sedlák šel prodat krávu a měnil a měnil... Pohodlně si sedněte a čtěte. Bylo nebylo v roce 2006:
  • České aerolinie, a.s., (ČSA) jsou podle počtu přepravovaných cestujících největší národní leteckou společností v rámci nových členských zemí Evropské unie. V roce 2005 ČSA překročily hranici rekordních pěti milionů přepravených cestujících. Od roku 2001 jsou České aerolinie členem jedné z předních světových aliancí leteckých dopravců – SkyTeam. ČSA v současné době nabízejí spojení do 120 destinací ve 45 zemích světa a jejich flotilu tvoří 50 letadel typu ATR 42/72, Boeing 737 a Airbus A310/A320/A321.
  • Již tři roky po sobě drží ČSA své prvenství v soutěži o titul: „Nejlepší letecká společnost se sídlem ve střední a východní Evropě“ (Best Airline based in Central/Eastern Europe – 2004, 2005, 2006 ), udělované mezinárodní leteckou organizací Official Airline Guide (OAG) na základě hlasování odborné veřejnosti.
  • V lednu letošního roku České aerolinie rovněž získaly už druhé ocenění: „Nejlepší letecká společnost ve východní Evropě“ (Best Airline in Eastern Europe – Annual GT Tested Awards). V roce 2005 byly ČSA navíc zařazeny mezi osm nejlepších aerolinií světa.

  Posuneme se v čase, konec dubna 2021:
  • Soud vyhlásil úpadek ČSA,
  • Firma bude propouštět ze 436 na 100 zaměstnanců (po revoluci cca 4000 zaměstnanců),
  • Firemní flotila čítá celá dvě letadla, z toho jedno si pronajímá,
  • Firma dluží přes 1,8 miliardy korun (na dvě letadla celkem darda),
  • No uznejte, založena dne 6. října 1923. Postupně si budovala jméno, 2006 ještě sbírala ocenění (i když 2003 nastoupil manažer Tvrdík a nakupoval letadla jak smyslů zbavený). To muselo dát opravdu hodně práce se postarat, aby ČSA neoslavila 100 let na trhu.
  • Gratuluji polistopadovým manažerům, zejména v letech 2003 - 2021. Při tzv. restrukturalizacích vznikaly sesterské společnosti a ořezávaly a ořezávaly ziskové činnosti a ty byly následně odprodávány. O původním nemovitém majetku z 1989, raději nemluvit.

  OdpovědětVymazat
 8. TožTak, kdyby se sepsal seznam vseho, co po 89. zmizelo z portfolia Československého/Českého průmyslu , asi by to byl hooodně dlouhý seznam. Kratší by bylo udělat seznam co zůstalo. ČSA jsou jenom jeden z mnoha podniků, ČKD, Škoda Smíchov- dodnes- 3o let se rozpadá areál ve Zličíně ...plus zničení zemědělství, morální degradaci obyvatel, tragicky stav školství co si člověk vzpomene je doslova v pr... v mocenských orgánech lidi rozumu mdlého, slouhove zahraničních zájmů, snad i ty dojičky v socialistickém parlamentu měli víc rozumu a také svědomí! No, zvyšuje se mi tlak. A navíc celá diskuse o Vrbětích mi připadá již vyčerpána. Je to jako sex sám se sebou a posun na úroveň Indického běžce. Uvítal bych ukončení článků na to téma, jak to bylo je každému jasné. Co takhle něco nového. Měl jsem to štěstí, že jsem poznal i jinou dobu než dobu pravdy a lásky, dobu kdy lidi měli nejen práva ale především odpovědnost, dobu kdy si kdejaký neukojený hlupák neotviral ústa na prezidenta, kdy jsme měli většinově společný cíl. Pro jeho kritiky, pan Jírovec je mezi emigranty výjimkou, poznal jsem pár pri pobytu v zahraničí a někoho tak zlostného a plného nenávist jsem předtím nezažil. Takže přeji všem hezký večer a sladké sny, i běžci a neznámému (neznámým) hrdinovi (hrdinům)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo chce číst dlouhý seznam minulosti? ČSA je aktuální informace.

   Vymazat
  2. František Nevařil, tehdejší poradce v ekonomických otázkách E. Beneše napsal po listopadu 89.několik titulů. Zmiňuje například, že kdyby měl on jako řádný hospodář rozprodávat československý majetek v tehdejších cenách, tak by každý občan dostal 3-5 mil.korun v tehdejších korunách na účet. Lze si dovodit, že privatizace státního majetku byl megapodvod století.

   Vymazat
  3. Tož tak, ty podniky které jsem jmenoval a mnohon dalších byly naše špička, budoucnost a záruka samostatnosti. Aerolinie jsou "jenom" dopravce a nevím, jestli vymysleli něco světoborného. A třeba toho zničeného zemědělství ještě olitujeme, až bude západ v krizi a potraviny si nechá pro sebe. Pak můžeme mít třeba dopravu na Mars a bude nám to plarné jak mrtvému zimník.

   Vymazat
 9. Víte, hloupý Honza možná byl pro královskou suitu hloupý, ale pro normální život naprostro přispusobivý... tím nechci dehonestovat Hloupého Honzu. To ne, on vždy pochopil kde je pravda a kde je spravedlnost. Prostě a jasně Český Honza! Draci a hovada se ho dodnes bojí. A mají proč.

  OdpovědětVymazat
 10. Bohužel my co jsme odkojeni národními pohádkami už pomalu odcházíme. Snad se najdou naši poračovatelé..........

  OdpovědětVymazat
 11. Již velikán světové literatury V. Havel uvedl, že, cituji : "Tato země nevzkvétá..." a zapomněl dodat, že vzkvétat jen tak nebude. To totiž nebylo v plánu, v plánu byl rozvrat ve prospěch západu. Za to ho ostatně platili a maskovali to cenami za "literaturu". To byla jedna z prvních pohádek, pak tu byla ta, jak zrušíme ty vojenské pakty, pak následovala ta o Lucerně, jak jí Venouš nechtěl a byla mu vnucena. Obzvlášť vypečená pohádka je ta O církevních restitucích, aneb, vše co bylo ukradeno, musí být navráceno. Nějak se nevidí, že okradený přišel k majetku podivuhodným způsobem. Bez práce sice nejsou koláče, ale majetek ten už ano. V praxi to znamená, že potomci těch, kteří museli robotovat na církevním, platit desátky, stavět zadarmo kláštery a pod pod., jak troubové opět plní jejich roli. Poslední pohádka vypráví O zástěrce Honzy Hamáčka a o tom velkém vyšetřování výbuchu, které 7 let spalo, až ho probudil spanilý princ Koudelka, přičemž objevil ruskou dvouhlavou saň zvanou Čuk a Gek, kterou zabije americkým kopím, nebo tomahowkem??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kostěji, nejste vy ten zabiják z východu, jak o něm píše p.Jírovec? :)

   Vymazat
  2. Pane Kostěji pohádky vetšinou nemají reálný základ, jsou vymyšlené a hlavně(!!!) vždy dobře končí. VIP 👻

   Vymazat
  3. 8,57
   Ta pohadráková pro většinu Čechů dobrý konec NEMÁ!

   Vymazat
  4. Unknowne 30. dubna 2021 8:57 VIP, ne všechny pohádky dobře končí, jsou i Andersenovy. S praktickým naučením. JiH

   Vymazat
  5. 12.57 Andersen je ještě hodný. Hůře jsou na tom Grimmové...VIP 👻

   Vymazat
  6. Unknown 12:57
   Praktické ponaučení je už nanic. Druhá šance nebude. Tohle přijmout je veletěžké. I s vědomím, že velké části současné mladé populace je to šuma fuk. Piráti jsou bezvadní, protože budou chtít prosadit legalizaci drog.

   Vymazat
 12. Nesahat na Mosheho , Kundu, slovaka a dalsi cleny kteri ridi.Bez ridice nejsou kolace a vice pice republice postavime sibenice

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Jírovský, skvělá pohádka! Jenže ty figurky nás vedou! Kam?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy nevíte do NWO jejich západního středověkého rasistického gulagu.

   Vymazat
  2. Princ William vyzývá k „Resetu“. Je zřejmé, co tím myslí!

   Vítejte v roce 2030. Vítejte v mém městě – nebo bych měl říct „našem městě“. Já nevlastním nic. Já nevlastním auto. Já nevlastním žádný dům. Nevlastním žádné spotřebiče ani oblečení.

   Možná se vám to bude zdát divné, ale pro nás v tomto městě to dává perfektní smysl. Vše, co jste považovali za produkt, se nyní stalo službou. Máme přístup k dopravě, ubytování, jídlu a všem věcem, které v běžném životě potřebujeme. Jedna po druhé se všechny tyto věci staly svobodnými, takže nakonec nedávalo smysl, abychom toho vlastnili mnoho.

   Žádné létání po roce 2030 (samozřejmě kromě VIP)
   Žádné plynové ústřední topení do 12 let. Tepelná čerpadla povolena a chladnější domy.
   Pouze elektromobily po roce 2030 a 40% snížení dopravy.
   Vegetariánská strava a žádné jídlo z dovozu.
   Ukončení mezinárodního obchodu a snížení životní úrovně
   Mezinárodní cestování je omezeno pouze vlak

   http://svobodnenoviny.eu/princ-william-vyzyva-k-resetu-je-zrejme-co-tim-mysli/

   Vymazat
 14. Včerejší sešlost "milonkářů" na Václaváku a v různých městech této země pouze potvrzují, že byl u nás připravován tzv. "majdan" a možná že ještě je, dnes už je jasné proč A.Babiš evidentně vyděšeně vystoupil v sobotu - Reflex a spřátelená média již měla v tisku "bombastickou" zprávu a pokud by vyšla dříve než by reagovala vláda byla by rozpoutána mela o vlastizradě atd., že vláda zatajuje atd., ten zločinecký nápis o vlastizradě na hradě, ostudné řvoucí hordy před ruskou ambasádou, dnes a denně dehonestace prezidenta a A. Babiše v médiích atd. to vše vzbuzuje otázku nepřipravuje se u nás půda pro převrat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máte pravdu, ale furt mi není jasné, proč Majdan? Možná jako zadržení Sputniku, to ano, ale to my stejně děláme i bez toho. Dukovany bude řešit až další vláda a co se týká NS2 (i 1), tak to se jen proti Německu připojujeme k řadě vřešťanů, zatímco Německo spokojeně pokračuje dál. Když s nimi nehne USA, my už tuplem ne.

   To spíš vypadá na to, že je tady úsporná snaha vyvolat ohromné celoevropské protiruské tažení, protože v Evropě bouchá a hoří každou chvíli něco. A určitě se tam vždy nějací Rusové v perimetru 200 km nachází. A pak jsou tady volby. Trumpa česká vláda netankovala, ale proamerické eurobolševiky včetně současné vlády USA ano. Myslím, že to je už součást předvolebního boje. Tedy ne Majdan. A příští volby je dobré mít pojištěné někým ještě spolehlivějším. Třeba křivohubým kýblem nenávisti zvaným Myrka Němcovic.

   Vymazat
  2. Ale blokace na:
   • sputnik
   • jádro
   • obchody s Rusem
   vyšly.

   Hamajda to nejel koupit, Westinghouse se přihlásil
   Westinghouse se přihlásil. Kdo v ČR dnes podepíše smlouvu s Rusem? Nechá to Němcovi i s rabatem.
   Takže to byl Koudelkův úplný success a né že ne.

   Vymazat
  3. A pane Inde, bylo vás tam takových podporovatelů jako jste vy více?

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 9,03
   Tebe se rozum ani netknul!

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 15. Hlava doleva nakloněná... to asi nebude Hradní pán, ale Velký šéf.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. J.J. že vy jste takový kam vítr tam plášť. Jednou tak podruhé jinak. To i pan Ind je zásadovější. Možná se mýlím zase tak moc pod vaší značkou nečtu. VIP ☹️

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. 13.O8 rozhodně mi tady nerozšiřují rozhled lidé kteří jsou jednou tak a podruhé jinak. JiHu ozval jste se protože k nim patříte. Já na rozdíl od vás mám svůj vlastní názor. A za to se nestydím! Váš rozhled vám neberu...VIP 🥴

   Vymazat
  4. Unknowne 30. dubna 2021 14:06 (VIP), čtěte koho Vám libo. Vás čtu tak, že reagujete na osobu, nikoli na názor. Nálepkujete. Neberu Vám, že jste „originál“. JiH

   Vymazat
  5. VIP, co je špatné na Velkém šéfovi?

   Vymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Inde neodpověděl jste na mou otázku v 9.03. VIP 🥴

   Vymazat
  2. 9.01 Zapomněl jste jmenovat sebe VIP 😀

   Vymazat
  3. A vy tady nepapouškujete taky jedno a to samé??? VIP 🥴

   Vymazat
  4. A máme tady Inda a ten když ho vyndá,tak mu trochu bryndá.....Marcel hudba.-))))

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. 9,17
   Indická běhna relevantní odpovědi NEMÁ,NENÍ JÍ DÁNO!.-)

   Vymazat
  7. 9.17 Inde vy fakt nevíte sám o sobě? Jste rozdvojená osobnost či co ? VIP 🥴

   Vymazat
  8. 9,30
   Ono s F600 a F808 to ani při nejlepší vůli nejde.-)
   Inu,indická mutace....

   Vymazat
  9. Výborně Pepku, tvůj stbáckej papínek z tebe musí mít radost. A teď vyskoč!

   Vymazat
  10. Výborně Pepku, tvůj stbáckej papínek z tebe musí mít radost. A teď vyskoč!

   Vymazat
  11. Výborně Pepku, tvůj stbáckej papínek z tebe musí mít radost. A teď vyskoč!

   Vymazat
 17. Včera bylo naočkováno západní vakcínou 73 000 lidí.
  Tady se ukazuje,že sputnik nepotřebujeme.
  V Maďarsku výsledky očkování SPUTNIKEM označili jako nejlepší, později se ukázalo, že je vše sfalšované.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,10
   Psalo se to na Hovnikách,tak to bude pravda ty NEználku!?

   Vymazat
  2. Unknowne 30. dubna 2021 9:10 dejte si s tím co píšete trochu práce. Být použit Sputnik V, byla by proočkovanost vyšší, což by řešení pandemické situace prospělo. Blokování Sputniku V prospívá čemu a komu? JiH

   Vymazat
 18. A proč by měli Maďaři něco falšovat ve prospěch Rusů? Vždyť je mají rádi zrovna tak jako vy Inde. Fake News a vy na to skončíte VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
 19. Pohadka pro "vas lid" je, ze Sputnicok nejlepsi vakcina:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,18
   S F73 toho moc nevymyslíš,ovšem opisování ti jde dobře.-)

   Vymazat
  2. 9,26
   Tvoje F73 od narození není moje dnes,chudinko.-)

   Vymazat
  3. 9:32 Tvoje F73 je od prirozeni? Tak to budes asi pekny kokot:-)

   Vymazat
  4. 9,37
   Tvoje vyznání lásky pornoJandovic dýmce míru nikoho zdejších nedojímá.....max Indickou krasavici .-)

   Vymazat
  5. 10,50
   Nekrofil a pedofil byl tvůj milovanej fadher Dirlerwanger,já to rozhodně nejsem!.-)

   Vymazat
 20. 9:17
  Orbán je s diktátorem Putinem jedna ✋ ruka. Maďar má k rusku vřelý vztah. Zase trochu mimo.
  Co napíše rus, tak je podle vás PRAVDA pravďouci, co napíše někdo jiný je podle místní sebranky vždy lež. Žijete v ruských bludech a lžích.k

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9,22
   ÍÁček znovu v akci.-))))
   Brrrrávo 3,14ča,brrávo.-D

   Vymazat
  2. Proste madarsky gulas a hloupy 9:23, ktereho odpoledne zase prikurtuji a bude jen pokrikovat:-)

   Vymazat
  3. 9,27
   Podle své diagnózy nesuď ostatní!.-))))

   Vymazat
  4. 10,54
   Zrcadlo je prevít,dokonce ti už i odpovídá???.-))))

   Vymazat
 21. Oponuji, Majdan se konat asi nebude, neb jsme národ holubičí. Holuby obvykle zajímá, kde se sype zrní, nebo lépe řečeno, kdo zrní slíbí. Davová psychóza skutečně funguje. Klasika, dav je naštván a zoufalý díky pandemii, netřeba nic složitě vysvětliovat, stačí davu předhodit viníky a hněv lidu nasměrovat. Režiséři seriálu Chvilky to plně využili a pražský kompars byl včas pod koněm. Už neudělali chybu s profi předtištěnými hesly v rukou davu, naopak kartony popsané fixy jsou skutečně věrohodnější a přitom téma zůstává. "Hrad za hranou..". Obsah se vydařil, masy podpoří akci senátu, podpoří naší "veřejnoprávní" ČT. I Kléma by měl radost, promluvil hlas lidu -je proti nám, kdo není s námi, A vězte bude líp zase funguje.

  OdpovědětVymazat
 22. Zajímavý údaj pana Schneidra uvedený v debatě s panem Skálou. Skripal chtěl zpět do Ruska a proto se tady oběvily Čuk a Gek. Když byl Čuk a Gek v Salisbury, Skripal už tam nebyl. Německý vládní činitel prohlásil, že je Německo povinno dodělat a odebírat plyn z N2 jako odškodnění za 2SV.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,34
   Chyba,žvaní Šláfendrek von Poserplína na srazu Lndsmanschaftu....ovšem,předtím toho vožralu musí vzbudit a přebalit.-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 12,14
   A udavač Havel byl TÍM NEJVĚTŠÍM ODPADEM TÉHLE ZĚMĚ,PROTI KTERÉMU I EMANUEL MORAVEC BLEDNUL ZÁVISTÍ!

   Vymazat
  4. Unknovne12:14 ty Hovnivále, tu mojí poslední větu o NS2 si můžeš přečíst na Novinkách, jako já.

   Vymazat
  5. Praděda, nikdo neví, co Čuk a Gek dělali v Praze 2014 a co dělali v Salisbury 2018, takže i Schneider hádá. Pochybuju, že by měl přesné info tohoto rázu, ale má to hlavu a patu. Je tam víc zajímavých info.

   Odber plynu kvůli 2SV, to je vtip, oni ten plyn potřebují a nakupují tam, kde je nejlevnější.

   Vymazat
 23. Pekne vcera u Jilkove okomentoval ruske svaby pan Votapek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Včera u Jílkové mluvil pan Fischer, velká škoda,že ten pán není prezident. Světová ostuda Zeman by se nekonala.

   Vymazat
  2. 10,01+10,19
   Potomci mutr Dirlewangera,fotra Röhma a tetky Miloše Havla diskutující mezi sebou do zrcadla.-)))

   Vymazat
 24. 9:24
  A co vy, zastánce starých pořádku. Podle vás, se všichni musí smířit a podřídit třeba čertu, jen aby byl klid na práci, co.Že je dnes hrad proruskou žumpou ví snad každý a naprosté většině lidíse daný stav nelíbí, mimo vás a několika málo dalších. Že vy, nejste schopni udělat něco podobného na podporu Zemana??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,16
   Kdo má MOZEK JE ZÁKONITĚ PRO RUSKÝ?!!!!PAK S TÍM NAPROSTO SOUHLASÍM!
   Jen BEZmozek podporuje zloděje a řvouna Kocába,nedostudovanýho zděje Mináře jeho Milion zlodějských havloch@nek.-)

   Vymazat
  2. 10:23
   Má smysl na tohle odpovídat??

   Vymazat
  3. 10,26
   On se tě ty potomku Dirlerwangera a Röhma na něco ptal???Nebuď trapnej....

   Vymazat
 25. „Bože dobrý... Opilec Hřebejk chce kritizovat prezidenta?“ Publicista režisérovi oplatil stejnou mincí. Silná slova

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Boze-dobry-Opilec-Hrebejk-chce-kritizovat-prezidenta-Publicista-reziserovi-oplatil-stejnou-minci-Silna-slova-662198

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,44
   Co ten pidlovokej havloko@ot udělal,krom pár spíše NEpovedených filmů ty reklamo na Blicíc listy???.-))))

   Vymazat
  2. 10:44 Jdi ty brebto, vždyť ty přes zabílená okna okna svého stroze vybaveného "pokojíku" nevidíš vůbec nikoho. Maximálně sestru, když ti pode dveřmi podává stravu, spolu s grafickým návodem na použití lžíce, jinak bys to mezmákl. Jak se dneska cítí tvé "druhé" já, Unknown? , už jste se potkali ve sprchách?

   Vymazat
  3. 12:08 Jdi ty hrdino z klecového lůžka, však ty tu svojí pazouru protáhneš. A že neusneš? Tak to ti věřím, pacientům tvého typu totiž nezhasínaj. Kdes nechal běžce? Dneska nejste dva v jednom?.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 26. No když se nemůže Sputnik nějak moc kritizovat tak se budou kritizovat alespoň ti co ho chválí. Jo kdyby na Sputnik někdo prokazatelně umřel. To by byl humbuk! VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,27
   Sputnik NENÍ ASTRAZENECA ANI PFISER.-)

   Vymazat
  2. 11,03
   Sputnik není Astra,kdyby to tak bylo,tak by fašoEU vřeštěla už dávno!'

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. 11:58 Bigamistka vedla dvojí život, manželé od sebe bydleli jen pár minut. Nemáš v tom prsty?

   Vymazat
  5. 11.58 Unkrovne tak jsem tu. Indie vyrábí myslím v kooprodukci hlavně vakcinu pfizer, kterou očkuje svůj. lid. Tuto vakcínu vyváží do světa. Mám takové tušení, že je indická verze i u nás. Ani nevím, že tam mají Sputnik. Proruský režim v Maďarsku je směšné. Maďaři si dělají jenom svou nezávislou politiku o to mnohé sere. Ano, psal jsem tu, že Vrbětice jsou jitrnice jakou svět neviděl. Osobně si zjistím, jak jitrnici hlavně vidí občané bydlící v okolí skladu. Budu informovat. A ke včerejší demonstraci v Praze. Jediný výsledek? Zvýšení nemocných na koronavirus v hlavním městě. No zatím je obušek v pytli, ale koho vlastně bude mlátit?

   Vymazat
  6. 11,58
   Oni nějací Mďaři letěli někam na Sputniku a tam spolu umřeli????
   Ty Vygume,když víš hov@o nepiš,projeví se to!!!!A to papouškování o Indii z Hovinek si nech pro Inda.-)
   p.s.Jaké mrvé za sebou nechájí západní pseudovakcíny VÍ CELÝ SVĚT!!!!!

   Vymazat
  7. 12:14
   Kutnohorsky, teď jsi prokázal co jseš za proruskeho nymanda. Maďarsko je pravou rukou Putina, říkat, dělají svojí politiku, ano, ale v maximální součinnosti s Ruskem, pokud tohle nevidíte, není v pomoci. Není v Evropě jiný stát, který více preferujete Rusko.
   Ti demonstranti se chovali tak jak mají, roušky, rozestupy, jen hledáte neexistující problemy, chudáku.

   Vymazat
 27. 10,29
  To Krychtálek,Lažnovský a spol. měli taky.....po chlebíčcích od Paukerta.-)

  OdpovědětVymazat
 28. 12,34
  A to tele hubou mele....dos havloko@otos v jednom se opět předvedlo,že MYŠLENKU,MEČ ANI MOČ NEUDRŽÍ.-)

  OdpovědětVymazat
 29. Pánové nějak se vám ta diskuze jako obvykle zvrhla, nic nového pod sluncem.

  OdpovědětVymazat
 30. Ave já 30. dubna 2021 12:47, už delší dobu se pohybujete nedaleko úrovně Indického běžce a jeho grupy. Bohužel. Buď se proberte, nebo mlčte. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,31
   Díky za radu o kterou Vás nikdo neprosil.Zařídím se po svém!

   Vymazat
  2. 13,58
   Potomek mutr Dirlwrwangera a mutr Röhma,milec teky jménem Miloš Havel v tom má NEurčitě jasno.-D

   Vymazat
  3. 13"31 13"45

   Kuci, nějak vám bo tady hapruje,se vy dva hlupàci dohodnete
   MAGOR avehovno, se udělá sám

   Vymazat
  4. Ave já 30. dubna 2021 13:45, to z 13:31 není rada, to je názor. Rozlišujte. JiH

   Vymazat
  5. 15:12 Napsal levačkou, protože pravačku má stále přilepenou.

   Vymazat
 31. TAK CO JSI TY RUSKÁ DVOŘÁKOVÁ LUDRO DOKÁZAL CHCÍPAJÍCI ZMETKU MAŽEŠ MAZAT DNES SE V PARLAMENTU PROJEDNÁVÁ ZÁKON O MAZÁNÍ
  KONČÍŠ ZMRDE KONČÍŠ

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14,52
   Velká písmena-malé péro.-)
   O znalostech,sebevědomí a velikosti tvého ÍÁ netřeba více psát,zdejší pisatelé s MOZKEM ví své.-)

   Vymazat
  2. 14:52 Pro tebe to přišlo pozdě, ty už vygumováno máš!

   Vymazat
  3. kokot roku pan UNKNOWN

   Vymazat
  4. Hele Holmi,

   oni ti unknounove jsou dva, myslim ze ten druhej je neco jako Sobotka riznutej Zemanem, a osolenej Kalousem, nebo ho porodnik upustil kdyz lez z mamy,

   ovsem je mozne, ze je to jeden, a pak je sichr schizzo...

   Vymazat
 32. Zdravotní stav občana je chráněná informace a již pouhým dotazem neoprávněné osoby / kadeřnice / na můj zdravotní stav a zdravotní test , tato osoba překračuje zákon, protože i dotaz je nepřípustný!!

  OdpovědětVymazat
 33. Vy si děláte srandu, ale ti šašci to myslí vážně. Nejhorší na tom je, že velká množina duševně plochých spoluobčanů jim to baští. Jasně, pánové usoudili, že devastace školství a vzdělanosti je tak fatální, debilizace ukončena, můžou si to dovolit, tyhle pohádky občanstvu na vysvětlení čučkařských her stačí.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.