Reklama

pátek 23. dubna 2021

Pokusily se USA zavraždit jenom Lukašenka? (VIDEO)

The Saker
23. 4. 2021  TheSacer 

Úžasná zpráva na konci týdne: Prezident Lukašenko prohlásil, že Biden vydal rozkaz zabít ho při puči organizovaným CIA, píše blogger Saker..Nyní všichni víme, že Lukašenko říká nejrůznější věci, z nichž mnohé jsou falešné nebo prostě hloupé. Až na to, že to všechno potvrdila ruská FSB! Podle Rusů společná operace (běloruské) KGB a ruské FSB odhalila spiknutí brzy a Rusové sledovali celou operaci, dokud neměli dostatek důkazů k zatčení všech spiklenců. Rusové mají nejen videa z jejich schůzek, ale také nahrávali jejich videokonference přes Zoom .

Na rozdíl od USA / Velké Británie a dalších ruská FSB neřekla, že si byla „jistá“, že je „vysoce pravděpodobné“, že k této operaci došlo. Vydali všechny záběry ze schůzky spiklenců v Moskvě, která to všechno potvrzuje.Člověk, který takové operace nezná, by mohl být zmaten tím, proč se toto setkání konalo v Moskvě, a ne ve Varšavě nebo Rize. Existuje několik důvodů:

 • Mezi Běloruskem a Ruskem existuje prakticky otevřená hranice, která tvoří „jednotný stát“, a pro (domnělé) běloruské zrádce (z armády) není nic jednoduššího než naskočit do auta a dostat se do Moskvy.
 • Používání Varšavy nebo Rigy by dramaticky snížilo to, co CIA nazývá „věrohodnou popíratelností“ pro USA a NATO.
 • Ano, setkání v Moskvě bylo sice hloupé, ale o nic hloupější než neúspěšný americký puč vůči Madurovi, kdy USA udělaly přesně to, co se pokusily udělat Lukašenkovi.
 • Hlavní spiklenec, velmi známý aktivista proti Lukašenkovi, je dvojnásobný běloruský a americký Američan a jeho přesun do Minsku by byl velmi nebezpečný.
 • V neposlední řadě běloruská KGB působí ve velmi přísně kontrolované běloruské společnosti, zatímco ruština je otevřená a liberální společnost, takže si člověk mohl (mylně) myslet, že schůzka v Moskvě by byla lepší myšlenkou.

Zajímavý příběh, že?

Také, pokud vás zajímá, zda je věrohodné, že FSB zachránila Lukašenka - připomenu vám, že to byli Rusové, kteří zachránili Erdogana před USA podporovaným pučem, který měl zahrnovat i Erdoganovu vraždu (Turci to prakticky několikrát veřejně přiznali ).


Ale bude to ještě lepší!

Jakmile vyšlo obvinění z plánu CIA zavraždit Lukašenka pučem, udělali to, co vždy: popřeli to proti všem důkazům a vytvořili obrovské rozptýlení: americká kolonie známá jako „Česká republika“ prohlásila, že výbuch skladu zbraní v České republice v roce 2014 byla ruská sabotáž zahrnující…… počkejte…… „virbl“… stejný Petrov a Boširov, které Spojené království obvinilo z otravy Skripalových!


Přátelé, Češi tento příběh zveřejnili JEDNU HODINU po běloruských zprávách! Jedna hodina, vážně!

Češi okamžitě vykázali 18 ruských diplomatů a Rusové to oplatili vyhoštěním 20 českých diplomatů, přičemž pouze 5 zůstalo v Moskvě.

Mimochodem, oficiální české vyšetřování v roce 2014 dospělo k závěru, že výbuch byl způsoben nedbalostí, nikoli sabotáží, ale koho to zajímá? Nakonec se podívejte na tato obvinění, všechna tak neprokázaná a tak hloupá jako toto: ( částečný seznam bez zvláštního pořadí)

 • Rus napadl Donbass
 • Rusko sestřelilo MH-17
 • Rusko se pokusilo otrávit Skripalovy
 • Rusko zavraždilo Berezovského
 • Rusko se pokusilo otrávit Litveněnka
 • Rusko se pokusilo otrávit Navalného
 • Rusko zavraždilo Borise Němcova
 • Rusko zavraždilo Politkovskou
 • Rusko se pokusilo otrávit Juščenka
 • Rusko zasáhlo do dvou (!) amerických prezidentských voleb
 • Rusko hacklo počítače DNC
 • Rusko zaplatilo Afgháncům za zabíjení amerických vojáků
 • Rusové sestřelili letadlo polského prezidenta nad Smolenskem
 • Rusové se pokusili zorganizovat puč v Černé Hoře
 • Rusové organizovali hnutí za nezávislé Katalánsko

Opakuji, žádné, ŽÁDNÉ z těchto obvinění nebylo nikdy prokázáno nebo dokonce opodstatněno. VŠECHNA tato obvinění jsou založena pouze na domněle nepopiratelné důvěryhodnosti západních speciálních služeb.


A samozřejmě západní „ruští odborníci“ tento nesmysl plně podpořili (hej, za to jsou tito takzvaní „experti“ placeni; jako někoho, kdo kdysi byl členem IISS, znám tyto „experty“ a jejich "odbornost" dost dobře - dokonce jsem rezignoval z IISS na protest proti jeho úplné podřízenosti americkým protiruským vyprávěním). A lidé, kteří si říkají „demokraté“ a lidé schopní kritického myšlení, přijmou všechny tyhle nesmysly bez jakýchkoli pochyb. Dokonce ani nevidí, jak ubohé a bezradné ve skutečnosti jsou ...

Češi (a jejich američtí mistři) tedy vedou dobře nacvičenou a „bezpečnou“ stopu, protože všichni vědí, že západní publikum je plně zvyklé slyšet následující:

„Obviňujeme Rusko z X, říkáme, že naše speciální služby mají důkazy, ale žádné nepředložíme;" pokud jde o západní média, budou samozřejmě důvěřovat západním speciálním službám, protože jsou „demokratické“, a proto „důvěryhodné “.

Další trik, který Češi v tomto případě použili, je tento: prvního dne oznámíte urbi et orbi, že „brzy zveřejníme všechny nezvratné důkazy, které máme“, a poté jednoduše prohlásíme, že to nelze, protože je důležité neukazovat Rusům důkazy o jejich vlastní, údajně ruské operaci. Pokud jde o západní tisk, samozřejmě na to jednoduše zapomenou a pokračují v dalším ruském příběhu.

Je to prostoduché, ale u ovcí, s nimiž se západní režimy potýkají, je to také efektivní.

A konečně, když jste opravdu zoufalí, můžete se spolehnout na to, že MI6 běží na Bellingcat, aby získal své „důkazy“.

A opět západní ovce „to všechno spolknou“, s chutí a chutí!

Přesto obvinění dvou stejných domnělých agentů GRU Petrova a Boširova ukazuje, jak zoufalí byli Češi, když uvařili nějaký příběh doslova přes noc. Nyní vypadají hloupě při jakémkoli vysvětlení tak masivní a upřímně povedené legrace.

Budou se nyní lidé v České republice bouřit v rozhořčení proti naprostému idiotství svých vůdců? Ne, samozřejmě že ne. Koneckonců, žijeme v post-pravdě (a, řekl bych, post-logickém) světě, kde je důležité pouze řídit se heslem SS „moje čest je věrnost“ a slepá poslušnost vůči mistrům dne.

FSB překazila převrat v Bělorusku a zavraždění Lukašenka

A co USA v tom všem? Byl by „Biden“ opravdu tak hodně šílený, aby se pokusil zavraždit cizího vůdce?

No, jak rád říkám, minulé chování je nejlepším prediktorem budoucího chování, že? Kolik zahraničních vůdců CIA ve skutečnosti zavraždila a kolik se pokusila zavraždit nebo ne? (Poznámka: Někdo by měl porovnat počet zahraničních vůdců zavražděných USA a SSSR. Jsem si jist, že srovnání by bylo šokující a velmi výmluvné). A co oficiální vražda generála Sulejmániho (připustil Bílý dům)? Nebyla tato operace mnohem nebezpečnější, než použít místní obyvatele k pokusu o atentát na oslabeného a angažovaného vůdce jako je Lukašenko?

Takže, řekni mi: Skutečný příběh nebo „ruská dezinformace“? ptá se Saker.

PS: V případě, že se divíte, Rusové se hystericky smějí a škrábají se na hlavě nad tím, co se ve světě stalo s jednou civilizovanou západní společností.

PS: mimochodem, ruská FSB také zatkla konzula Ukie v Petrohradě v okamžiku, kdy dostával utajované informace od toho, co považoval za agenta. Bude vyloučen. Byl to skvělý víkend pro FSB - za tuto dobrou práci bude rozdáno mnoho medailí.


AKTUALIZACE 1 : Maria Zakharova, hlavní mluvčí ministerstva zahraničí, nyní vše oficiálně potvrdila v ruské televizi.

UPDATE 2 : Kreml právě potvrdil, že Putin a Biden diskutovali o tomto tématu během své telefonní konference.

UPDATE 3: Miluji západní média, ani slovo o převratu, všechno o české pohádce.33 komentářů :

 1. Konec korektnosti zveřejnit důkazy ve zprávách a dát to světovým teroristům z USA sežrat. A nebo se nějak rozumně velmoci domluví konec štvaní proti Rusku to by bylo lepší. Tuhle causu nemůžou zamáznout naše Vrbětice vycucané z prstu.

  OdpovědětVymazat
 2. Akorát zaráží do jaké role bl-bů jsou schopni se vystavit naši slouhové-politici, co kdo asi na ně má, že toho šli, Babiš byl při tiskovce evidentně vystrašený jako zajíc před honáky, Hamáček se hroutil již dva dny před tiskovkou. v podstatě se oba zařadili mezi nedůvěryhodné osoby které by ve skutečně vyspělé společnosti už politiky nebyli, bohužel náš národ je už apatický vůči zvěrstvům, která asi musí ještě nabrat na síle aby se ta apatie přerodila do veřejných masivních protestů

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Wendy - je to přece jednoduché, když se za totální blbce ustavila i velkohubá VB (Skripal), tak naši vládu spláchli euroatlantiční režiséři, ani nemrkli.

   Vymazat
  3. Pokud by se byl Babiš nebo Hamáček vzepřel, jistě by dostal hafo hlasů ve volbách navíc. Před pokusem Hamáčka o výjezd do Moskvy zmínil ministr zdravotnictví, že Sputnik by si nechalo píchnout skoro 50 procent dotazovaných (poslední číslo), a to je zřejmě vyděsilo. Nemci jezdí do Ruska za ca 2000 Euro se nechat očkovat. Celá NDR si objednala Sputnik také a teď. Potkal jsem pracovně bývalého občana NDR a ten tvrdil, že přišel o vlast, SRN za svou vlast nepovažoval. Inu mají tužší páteř a pamatují to dobré z té doby. Přeji hezký víkend.

   Vymazat
 3. To nemůže být pravda,přece zbiják je Putin.To by americký prezident nikdy nedopustil.

  OdpovědětVymazat
 4. Unknowne jsi zde úředně označen od MUDr. Davida za debila a trolla, tak neotravuj!!Ty nejsi obyčejný blb, ty jsi blb úřední!!

  Debile prolhaný a ukecaný Unknowne, když napíšeš ,"rád naseru Dvořáka", tak se nediv, že tě smaže,psychicky nemocný blbečku !!!

  OdpovědětVymazat
 5. 12:31 Dyslektiku,ještě si tím blábolem polep sanatorium, když už ho cpeš všude.

  OdpovědětVymazat
 6. 12:32 Dyslektiku, co hulíš, nebo se ti zasekl zásobník, že tu blábolíš dávkama?

  OdpovědětVymazat
 7. Na ruských webech je to všechno zveřejněno. I s autentickým nahrávkami. Lukašenko měl být zlikvidován i s rodinou, ostatní ministři a ústavní činitelé také (o rodinách se tady nemluvilo) a to okamžitě po převratu. Obklíčen Minsk, obsazeny klíčové body (rozhlas, TV..) atd. Už si i funkce rozdělili a plánovali co dál. Přesně jako Ukrajinci - zákaz ruštiny (běloruština se od ruštiny liší pouze v detailech), firmy atd. požádat o vojenskou pomoc západ (polská vojska stála a dosud stojí na hranicích)... Vše doloženo. Agenti vypovídají. Proto Vrbětice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Výborný koment, dík!

   Vymazat
  2. danny. Moc ráda čtu vaše komentáře, jsou naprosto trefné a je vidět, že jste informovaný. Máte tedy nějaké informace o tom, jak bude vše dále pokračovat a zda máme šanci se z tohoto marasmu nějak vyvléknout?

   Vymazat
 8. V rámci objektivity nutno podotknout, že si USA odbouchly i několik svých prezidentů. Takže na prezidentských životech jim opravdu nezáleží,ty jsou nepodstatným detailem.

  OdpovědětVymazat
 9. Člověk by se chtěl vyjádřit poněkud jadrněji.Ale ti naši poslušní podrž tašky se řídí dle naší socioložky, že se radši budou mýlit s USA než mít pravdu s Ruskem.Co dodat aby se člověk nepozvracel.

  OdpovědětVymazat
 10. Jojo pěkně Andyho Koudelka a CIA zmačkli.Vzorně zapanačkoval a splnil co mu nařidili.Že je to americká loutka bylo jasné od jeho návštěvy USA kdy jeho první kroky vedly do centraly CIA.

  OdpovědětVymazat
 11. 14:21 Mozek? NASRAT! Tak radši sklapni.

  OdpovědětVymazat
 12. Slyšel mjsm v ČT starostu kdesi v Praze : Rusové to přece začli.Již to je obraz našeho prolhaného režimu "demokracie a svobody".Kdo odstraňoval sochu Koněva,kdo přejmenovával náměstí u ambasády?Vyvrcholení prolhanosti(účelové) jsou Vrbětice.O lhaní polit.stran jako TOP 09,KDU_ČSL,starostové i těch dalších,nemůže být pochybnost.Propůjčili jsme se k útokům na Rusko v zájmu "spojenců",nebo z hlouposti politiků z těchto stran?

  OdpovědětVymazat
 13. No to těžko vy přemoudré jů. Germáni potřebují NS2 a nebudou dráždit chřestýše bosou nohou.

  OdpovědětVymazat
 14. Ne čapí hnízdo ne Bečva ,ale vymyšlená afera Vrbětice zlomí Babišovi a hnutí Ano ve volbách vaz

  OdpovědětVymazat
 15. Ta česká pohádka se mi od Sakera líbí. Než se nadějeme, vejde v obecnou známost, že vrbětický sklad se nacházel na břehu mořském a celé to proběhlo v zimě. A kolem pobíhal Kaliban. Je to sice pořád stejně pitomost, ale působí estetičtěji. Anebo, jak by se o tom mohl vyjádřit Malý Princ, obojí je to sice poetické, ale ne moc seriózní.

  OdpovědětVymazat
 16. Eh, já se opakuji, vždyť nám tady vlastně jeden Kaliban pobíhá.

  OdpovědětVymazat
 17. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek může ovládat raketojaderné kódy !!

  OdpovědětVymazat
 18. Co se dá dělat. Musím urychleně na zahrádce postavit větrosolární elektrárnu, vykopat studnu, postavit v chatce pec na pečení chleba a vaření, nakoupit do zásoby uhlí a dřevo na topení v zimě, zrýt celou zahrádku a nasázet hlavně brambory, zeleninu co se tam vejde. Petrolej na svícení kdyby nefoukal vítr a bylo zataženo a ještě hodně věcí. Jo a taky pár pytlů mouky, ta je důležitá. Snad to do zimy stihnu. A pak?? Snad, to co nás čeká, nějak přežiju.

  OdpovědětVymazat
 19. Joe Biden byl dne 4.3.2021 šéfkou amerického Kongresu N. Pelosi pozván na oficiální online konferenci Demokratické strany.

  Po ukončení čtení projevu (z čtecího zařízení), řekl, že je šťasten, že může začít odpovídat na dotazy, pokud je to ovšem to, co má udělat, jestli tedy je to přesně to, co po něm Nancy Pelosi chce....

  A na to se Pelosi začala smát a řehotat. Zjevně opilá šéfka amerického Kongresu tak vyvolala pohotovost v Bruselu v centrále NATO a v ruské televizi mají druhé Vánoce, neschopnost amerického prezidenta podléhajícího opilé ženě je naprostou ukázkou dekadence a degradace americké moci.....

  OdpovědětVymazat
 20. Vše do sebe zapadá jako puzzle. Svrhnout jakýmkoli způsobem běloruský režim, dosadit loutky a...Moskva je vskutku na dostřel. Ještě dvě poznámky: Říká se 'pod svícnem je největší tma', i tak se dá vysvětlit schůzka v restorane v Moskvě. Domnívám se, že možná nikoli nutně neprodleně, ale spíše výhledově, dojde k opětovnému připojení Běloruska k Ruské federaci. Právní rámec je na delší diskuzi a hlavně znalosti z oblasti, v níž se asi mnoho lidí nevyzná. Nu, ovšem zvědav jsem na osud oněch generálů, kteří se přidali ke spiklencům a sloužili cizí moci. Podle Norimberských zákonů 'by to neměla být kulka'...

  OdpovědětVymazat
 21. Zábavný Unknowne, ale takhle to přece vůbec není. Zkuste si nepředpojatě nastudovat fakta pokusu o vraždu Lukašenkovy rodiny i státní převrat. Doufám, že si ve své prostotě (visí vám doma nad postelí 'motlitba' všech rusofobů 'lepší je mýlit se s Amerikou, než mít pravdu s Ruskem?') nemyslíte, že agenti MI6 či CIA se výhradně podobají představitelům 007 v americko-britských velkofilmech...

  OdpovědětVymazat
 22. Lukašenko a jeho rodina by zřejmě dopadli jako Caušesku při převratu v roce 1989 nebo 90, akorát by střílející byli převlečeni do ruských uniforem. To by Koudelka dokázal zařídit s pomocí CIA a efbíaj. Takoví demokrati a jejich demokracie se mění v mezinárodní terorismus, podvody při volbách, .....

  OdpovědětVymazat
 23. Na bývalého prezidenta Václava Klause verze údajných útoků ve Vrběticích, prezentovaná premiérem a médii, nepůsobí věrohodně. „Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti,“ říká. A jmenuje, kdo z vyvolávání nenávisti vůči Rusku těží. Projevuje se prý to, že Donald Trump prohrál americké volby. Česká republika dle Klause nesmí být vazalem, a to ani svých spojenců.
  Tento týden šířená verze o teroristickém útoku cizího státu na našem území nepůsobí věrohodně. Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti. Tuto víru já nemám. Všichni víme, kolikrát se nás snažili naši politici v poslední době oklamávat a manipulovat.

  Celá vrbětická kauza je především obřím selháním našich bezpečnostních složek, které, místo aby nesly odpovědnost za to, že údajnému útoku nezabránily a že během sedmi let nic nevyšetřily, vyvolají mezinárodní skandál a v něm se snaží vystupovat jako hrdinové. A někteří lidé jsou schopni jim na to skočit.

  V české politice nevidím vůči Rusku žádnou rozumnou strategii, pouze dětinskou nezodpovědnou nenávist. A to je trapné a nedospělé. Rusko nezmizí, bude v Evropě a ve světě dále existovat jako významná síla a my s ním nějaké vztahy mít musíme. Strategii však nemáme, neboť jsme se zahraniční politikou už dávno přestali vážně zabývat.

  OdpovědětVymazat
 24. Joseph P. Kennedy mladší zomrel pri leteckej katastrofe v roku 1944.

  Kathleen “Kick” Cavendish zomrela pri leteckej katastrofe v roku 1948.

  Rodičia Ethel Kennedyovej George a Ann Skakelovci zahynuli pri leteckej katastrofe v roku 1955.

  Prezident John F. Kennedy bol zavraždený v roku 1963.

  Senátor Edward Kennedy tesne unikol smrti pri leteckej katastrofe z roku 1964.

  Senátor Robert Kennedy bol v roku 1968 zavraždený.

  John F. Kennedy mladší zinscenoval svoj osud pri leteckej katastrofe v roku 1999, ktorá má poetickú Kennedyovu symetriu k jeho zvolenej metóde faux exit.
  Ani jedno z týchto tragických úmrtí nebolo „náhodou“. Cabala zabíjala Kennedyovcov. https://qanon.sk/spravy-21-04-2021/
  Smrt Kelnera, jež svými aktivami v Rusku sině překážel USA, byl "odstraněn" CIA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://www.protiproud.cz/politika/5712-atentat-na-ceskeho-podnikatele-jako-soucast-velkeho-resetu-co-maji-spolecneho-vrtulnikove-havarie-z-normandie-a-aljasky-olivier-dassault-a-petr-kellner-jako-obeti-globalni-velke-rodiny-co-nam-nestacili-rici.htm?fbclid=IwAR11xfRzfCcuQ0igrJrH-h3aoxsqOe6VlgDtSNOU-8Vfd2D3XAxai5M_XxM

   Vymazat
 25. Demokracie žádné důkazy nepotřebuje!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.