Reklama

pondělí 26. dubna 2021

Proč napadají prezidenta Zemana?

Martin Koller

26. 4. 2021 

Přečetl jsem si přepis projevu prezidenta Zemana k otázce Vrbětic a údajných ruských agentů. Jedná se o popis faktů, takže zuřivé útoky kdekoho z takzvané opozice, nějak nechápu. Na rozdíl od politických i jiných křiklounů v médiích se prezident Zeman vyjadřoval bez emocí a nepodložených soudů, jako zodpovědný a inteligentní člověk. Je evidentní, že důkazy o ruských agentech neexistují. Zato někteří nenávistní kritici prezidenta pravděpodobně neumí nejen logicky myslet, ale pravděpodobně ani přečíst oficiální odborné informace o cause Vrbětice. Umí pouze hlasitě papouškovat fráze, na cizí objednávku. Co si spoluobčané zvolili, to mají.Získal jsem přesný popis událostí ve Vrběticích, včetně uvedení právních vazeb. Ve skladu bylo 50 skladišť, z nich ve 27 se nacházela munice, nebo výbušniny. Nikde z něj nevyplývá zavinění cizinců, zato nepořádek a porušování norem a předpisů. Ve skladišti číslo 16 bylo 57 tun munice všeho druhu. Ve skladišti číslo 12 bylo 98 tun vojenského materiálu, z toho 12, 8 tun trhavin. Z uvedeného vyplývá, že ve skladišti 12 se nalézaly i pěchotní zbraně, které zmizely beze stopy, možná další materiál. Zajímavé je, že zcela chybí informace o skladišti číslo 11, obsahujícím 30 000 zbraní typu samopal vzor 58 a k tomu 6,5 tuny dělostřeleckých granátů ráže 122 mm. Nicméně, o pěchotních zbraních se zmiňuje právník společnosti IMEX, takže existovaly i ve skladišti 12. To vše je přinejmenším podivné. Podivná je rovněž dlouhá doba, mezi explozemi skladiště číslo 16 - 16. 10. 2014 a skladiště číslo 12 – 3. 12. 2014, tedy měsíc a půl! Bylo dost času obhlédnout prostor a připravit druhý výbuch. Skladiště 12 bylo od skladiště 16 dost vzdálené, řada dalších se nalézala blíž a nevybuchla, dokonce ani nehořela. V době před explozí pracovalo na přípravě munice k exportu(!), který je popírán, pět skladníků. Zahynuli pouze dva, ostatní vyvázli bez větších problémů. Majitel společnosti IMEX údajně nenašel 15. 10. 2014 žádné nedostatky, bez ohledu na očividné hrubé porušování bezpečnostních předpisů. Jak je to vše možné? Premiérem byl v té době Sobotka, ministrem obrany Stropnický, ministrem vnitra Chovanec, ministrem zahraničí Zaorálek a ředitelem BIS Lang. S výjimkou poměrně neprůhledného Langa, který je navíc jmenovaný úředník, vzorová sorosovská parta cizáckých slouhů, jejímž členům bych nevěřil ani pozdrav. 


Premiér a ministři v režii Kundry

Opravdu ilustrativní je, že show kolem Vrbětic po více než šesti letech rozvířili v Respektu neslavně známí Ondřej Kundra, člen Aspen Institutu a Jaroslav Spurný, které můžeme označit spíše za sorosovské mediální aktivisty, než novináře. Kundra se již před několika lety „vyznamenal“ „objevem“ ruského diplomata přepravujícího údajně ampule s ricinem. Pravděpodobně tak učinil v rámci svojí spolupráce s „čučkaři“ v BIS (CIA.cz). Každopádně BIS a Kundra, stejně jako někteří politici, kteří na historku vyrobenou pravděpodobně na zahraniční objednávku BIS skočili, udělali ze sebe tehdy dokonalé blbce. Je jen otázka, zda je Kundra placeným agentem BIS, nebo zda ho „čučkař“ Koudelka za cosi pevně drží, protože na něj něco ví. Zároveň jej platí Bakala, kamarád Babiše a majitel Respektu navázaný na globální lichváře typu Sorose v USA, který v této zemi neudělal nic dobrého. Kundra tak trochu připomíná Sabinu Slonkovou s její diametrálně odlišnou předlistopadovou a polistopadovou minulostí a policejní spoluprací, kterou udělali pro neovlivni.cz svými financemi pánové Kellner, Bárta a další. Zdá se, že dochází k opakování mediální komedie na zahraniční objednávku z USA, jen agenta s ricinem, nebo novičokem, nahradili dva, tři, šest(?) agentů s výbušninou.

Babiš a hlavně Hamáček se svými mediálními vystoupeními a opatřeními dostali na úroveň Kundry, ne-li pod jeho vedení. Od Hamáčka se ostatně nedá čekat nic lepšího. Nicméně i Hamáčka překonal nový ministr zahraničních věcí Kulhánek, svým pubescentním ultimátem Rusku. Jak uvedl ve svém skvělém článku kolega Štefec, kandiduje ministr Kulhánek, hned po nástupu do funkce na idiota roku. Dodal bych, že je to důstojný nástupce slouhy cizáků Petříčka a jen jeden z dalších přerostlých puberťáků mladých socialistů z Aspen Institutu (Sobotka, Hamáček, Petříček, Poche, Valachová…..), odchovanců Jany Wolfové a pražské havlérky. Přehlídka arogantních, odborně i morálně nedorostlých hošanů, kteří si myslí, že koryto ve státní správě z milosti Aspen Institutu, neupravené vousy (pokud jim rostou) a škola v USA (pokud vůbec dokážou něco vystudovat) z nich udělá chlapy. V zásadě by všichni patřili k Pirátům a po cestě by neměli zapomenout starostu z Řeporyjí a primátora Prahy 6. Jejich ideová vůdkyně se aktuálně věnuje pod staronovou firmou Realisté chovu poslance Volného, možná aby se nepředváděl ve sněmovně jako úplný křupan a nežvanil o korupci, když ve vzduchu visí otázka, kolik dostal za odchod z SPD. 


Výbuch pod falešnou vlajkou?

Představa, jak skupina ruských agentů s trhavinami proniká přes policejní a vojenské uzávěry a hlídkující vrtulníky do hořícího a vybuchujícího skladu munice má opravdu hollywoodskou úroveň. Zato představa, že tam lezou nějací místní uniformovaní agenti, zatímco hlídky se dívají jinam, je podstatně pravděpodobnější. Možná měly oba sklady vybuchnout naráz a nějak to nevyšlo. Zase nějací čučkaři.

Na internetu se objevila informace, že show kolem Vrbětic a vyhošťování ruských, recipročně českých diplomatů má mediálním povykem zakrýt ostudný neúspěch operace CIA s názvem Silence, jejímž cílem bylo zavraždění prezidenta Lukašenka v Bělorusku, a to v rámci připravované vojenské přehlídky 9. května v Minsku. Vraždit se mělo údajně masově. Dvojice agentů Zjankovič a Feduta byla chycena ve spolupráci ruské a běloruské tajné služby při verbování běloruských generálů, a už se prý dala do zpěvu. Zahraniční politika USA a jejich evropských kolonií, v první řadě ČR, se dostala na úroveň primitivních gangsterů. Údajně následoval ostrý rozhovor mezi ruským prezidentem Putinem a Sorosovým prezidentem Bidenem. Mimochodem, není ani jisté, že figurka prezentovaná v médiích je skutečně Biden, kdysi viceprezident Sorosova prezidenta Obamy. V některých detailech se údajně liší. Naši investigativní mediální pracovníci, kteří jinak stíhají komentovat kdejaký politický exkrement, zarytě mlčí. Takže informace o americké teroristické akci Silence v Bělorusku bude asi pravdivá.

Na závěr je třeba si opět položit jednu otázku. Nemá současný povyk a pravděpodobně vymyšlení, či následně účelově vyrobení ruští agenti zakrýt porušování mezinárodního práva naší republikou? Export vojenského materiálu povolují dvě ministerstva a mnohdy dělají nepředstavitelné problémy. Někdy doslova kazí obchody českým firmám, které poté přebírají cizáci. A najednou se má vyvážet tisíce tun dělostřelecké a další munice, případně desítky tisíc automatických pěchotních zbraní do embargovaných oblastí? Nejedná se o akci, kdy zloděj křičí: „chyťte zloděje?“ Nejednalo se z hlediska munice a zmizelých samopalů o porušení embarga a ilegální vývoz zbraní na Ukrajinu, nebo islámským teroristům, a to přes Bulharsko?

Připustíme-li možnost existence nějakého agenta, spiklence, který přivedl munici ve Vrběticích záměrně k explozi, kdo z toho má prospěch? Jsou tři možnosti. V prvním případě následek totálního a přehlíženého nepořádku. Ve druhém by se jednalo o zakrytí chybějící munice, případně i ručních zbraní a jejich ilegálního exportu. Možná s vědomím a odpovědností státu. Skvělá BIS by přece něco takového nemohla přehlédnout, takže o tom musela vědět. Třetí možností je sebeobrana země, jejíž občané by měli být touto municí zabíjeni. Takový útok není zrovna etický, ale rozhodně je pochopitelný. Konec konců, ilegální export munice na podporu nepřítele, ne-li teroristů, lze považovat za spolupráci, či podíl na vojenském útoku. Můžeme si připomenout explozi trhavin a dusičnatého hnojiva v přístavním skladu v Bejrůtu. Materiál používali islámští teroristé. Po výbuchu k žádnému velkému povyku, natož vyhošťování diplomatů nedošlo. Vláda v Bejrůtu moc dobře věděla, na čem se tiše podílela. Zato naši se musí ještě halasně globálně zesměšňovat, aby jejich ubohost a slouhovství nikdo nepřehlédl. Na místě je proto logická otázka, kdo vlastně zodpovídá za smrt dvou skladníků? 


Po třiceti letech demokracie

Jsme na tom jako v době takzvaného protektorátu (1939-1945). Vládnou nám cizáci a jejich slouhové, vyžírají nás cizáci s pomocí svých místních slouhů a ohrožuje nás cizí válka, do které nás táhnou slouhové cizáků. Lze předpokládat, že se v rámci strašného ohrožení dvěma vymyšlenými agenty objeví nový povyk za základnu NATO na našem území. Patrně jsme si od roku 1620 ozbrojených okupantů ještě dost neužili. Hlavně, že se každý rok omílá srpen 1968. Kdo napíše zvací dopis letos?

Činnost BIS vzbuzuje důvodné podezření, že tato služba neplní svůj hlavní úkol, a to chránit náš stát před nepřátelskou činností ze zahraničí. Základem mezinárodních vztahů jsou zájmy, nikoli nějaké řeči o přátelství a spojenectví, které se ze strany silnějšího v klidu porušuje. Stačí si připomenout konferenci v Mnichově roku 1938. Proto je naprostou stupiditou ukazovat neustále na Rusko, jako na nepřítele, natož bez jasných důkazů. O tom, že ČR je prolezlá agenty cizích tajných služeb jako smradlavý sýr červy, se mluví mezi odborníky běžně. U obrovité americké ambasády je nejasný i počet zaměstnanců. Údajně se pohybuje mezi 70 až 199. Nikdo je neregistruje, natož aby je stíhal, zato BIS vytváří na objednávku ze zahraničí, a ve spolupráci s domácími médii ostudné komedie a zavléká náš stát do konfliktu s jadernou velmocí.

Rusko se vyhoštěním českých diplomatů zbavilo všech českých agentů kdekoho a neziskovkářů Sorose, kteří s krytím diplomatickými pasy prováděli špionáž a podporovali jiné agenty působící proti ruské zemi a lidu. Na ruskou ambasádu v Praze a nedůležitou rozkradenou a rozprodanou republiku evropských šašků a slouhů se Putin může vykašlat. Není tu nic, co by mu rádi neprodali jiní. Jsme všem pro smích. V devadesátých letech existovala politická strana Nezávislá erotická iniciativa. I ta by pravděpodobně vládla lépe, než současné politické partaje, vládní i takzvané opoziční. Váleční štváči typu Vystrčila, Němcové, Pavla, Koláře a spol. se patrně domnívají, že případná válka se jich týkat nebude. Nějak jim nedochází, což mne u těchto „duševních titánů“ schopných omílat pouze fráze ani neudivuje, že jsou jen toaletní papír pro globální lichváře z USA. Jedná se o několik stovek zcela amorálních reprezentantů nadnárodních finančních korporací, toužících vytvořit věčný globální GULAG pod firmou Nový světový řád. Poslední americký prezident Trump je nazýval Deep state. Potřebují oběti, aby mohli zdůvodňovat svoje agrese pod vlajkou svobody, demokracie a lidských práv, případně aby na nich mohli po válce propagandisticky vydělávat, pokud ovšem zvítězí. Krásně je popisuje jednou větou článek z farmářského časopisu National Farmers Magazine v Georgii v USA z roku 1917 slovy: „Žádní lidé nemohou zůstat svobodni tam, kde vládnou peníze a upadají mravy.“ Psali tehdy o Rockefellerovi a katolické církvi. Aktuální pokračování vidíme ve formě BLM.

Každopádně, celá causa Vrbětice páchne čím dále, tím více, naše republika, či spíše ubohá kolonie, nese kůži na trh, zatímco spojenci nás pevně morálně podporují. Naše trhy se jim budou hodit, obzvláště v době narůstající krize.18 komentářů :

 1. https://torden.sk/operace-silence-v-moskve-kde-americka-cia-prisla-o-dva-assety-pri-zabezpecovani-provedeni-vojenskeho-prevratu-v-belorusku/?fbclid=IwAR28M3tUF4OxqhRqCNDzDTpI4KgOiIPN1Z56GVywS9e2nxJWmiJwRIaDrA4

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1,59
   Mírová operace amiokupantů......jak demokratické,že?

   Smazat
  2. 1:59 výborný link, dík!

   Smazat
 2. Opět skvělý článek. Velké díky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas ! Koller je fakt solidní analytik. Beru ho.

   Smazat
 3. Vzpomínky: jako kluk jsem byl svědkem ničení nevybuchlé munice v jednom okresním městě. Za naší vsí byl opuštěný lom a v něm to prováděli. Přijela nákladní auta z města, a z hora pak házeli z výšky asi 10 metrů všechnu munici, jako byly letecké pumy, dělostřelecké náboje,. pěchotní granáty a náboje, pytlíkový střelný prach atd. Nic při tom shazování nevybuchlo. Pak dolů sešel chlap, něco tam dělal, pak vyšel a všechno se rozprchlo a poschovávalo za zídky a čekalo se. Nastal mohutný výbuch. Po výbuchu se na to šli pánové podívat a pak odjeli.
  To byl povel, abychom se tam vrhli my kluci. A nedovedete si představit, jak vypadá munice po výbuchu. Vybuchne pouze něco a zbytek je buď roztrhán anebo neroztrhán vyhozen do širokého okolí. Dokonce ani všechny bomby nevybuchnou, ale pouze se roztrhají. My jsme hledali jejich střepiny a seškrabovali jsme z nich ekrazit, domů jsme nesli celé pytlíky střelného prachu, dělostřelecké granáty jsme rozšroubovávali a vyjímali rozbušky atd.
  Po čase přijelo z města další auto a všechno se opakovalo. Moje zkušenost je následující:
  k likvidaci vrbětického skladiště nestačily dva ruksaky Semtexu, ale nákladní auto brizantní iniciační trhaviny, protože jinak totiž střelivo nevybuchuje, a podle mne instalace vyžadovala týdny odborné práce.

  OdpovědětSmazat
 4. Ten neslýchaný bordel, který v bezpečnostních službách po převratu u nás nastal mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. V roce 1995 jsme vyrazili s manželkou na turistku. Vyšli jsme z Rožnova p. Rahoštěm směrem ke Vsetínu přes Vsacký Cáb. Na tomto vrcholu je dodnes výletní restaurace, kde jsme se občerstvili. Tam jsem si prohlédl turistickou mapu a našel jsem do Vsetína zkratku. Dostali jsme se tak do koryta potoka, který zde protékal. Po několika km jsme se ocitli na lesní cestě a tak jsme si mysleli, že se po ní dostaneme až do údolí. Po pár sto metrech jsme se ocitli u drátěného plotu, a cesta byla uzavřena kovou bránou, takže jsme dál šli bokem podél plotu až jsme narazili na díru v plotě, kterou jsme vešli dovnitř aniž jsme tušili kde se nacházíme. V areálu jsme pak našli asfaltovou komunikaci a v okolí ani živáčka. A tak jsem pokračovali dále a najednou se zde objevovaly objekty a dokonce hasičská zbrojnice, kde hasiči ošetřovali svou techniku. Zeptali jsme se jich jak se dostaneme k východu z areálu. Nic nám neříkali, ale nasměrovali nás po silnici dál. Po pár km jsme se dostali až k objektu kde nás čekali ozbrojení civilisté. Vyptávali se nás co tam hledáme a jak jsme se tam dostali. Předložili jsme jim doklady a protože jsem byl ještě příslušníkem policie ve vyšší důstojnické hodnosti, moc se nás už pak neptali a zavolali telefonem nadřízenému co mají s námi dělat. Nevím co jim nadřízený řekla, ale nic si nezapisovali a vyprovodili nás k východu. Až tehdy jsme zjistili, že jsme byli v areálu Zbrojovky Vsetín. Nikdy mne pak nikdy kvůli tomu nekontaktoval, ale mi bylo divné, jak snadno bylo možné do tak bezpečnostně významné se ocitnou v nebezpečném prostoru. Kdybych věděl, kde to jsme mohli jsme zde beztrestně napáchat také škody. Takže nejen Vrbětice po 25 letech od převratu byly nezabezpečené proti nepovolaným , ale zřejmě i další objekty v ČR a napodiv čučkaři na to nepřišli a proto přijdou s vykonstruovanou protiruskou teorií za pomoci cizí mocnosti.

  OdpovědětSmazat
 5. Pan Koller skvěle to jsou postě fakta a tak to vidím i já. Žádné US pohádce nevěřím a na akční kraviny se nedívám.

  OdpovědětSmazat
 6. Zeman připustil dvě varianty vyšetřování zavinění dvou výbuchů ve Vrběticích. Ty proběhly v rozmezí cca 6ti týdnů. Celá fronta Stohoven včetně Hamáčka a Babiše se na něho zato vrhla, protože to neodpovídá jejímu tvrzení - na které ale nejsou hodnověrné důkazy a motiv. Co bylo motivem kluci ušatí ? Stupidní dvojitý a drzý útok na muničáky které tajné služby nestřežily ani neubránily ? Vždyť to je jejich hlavní povinnost. A ne veřejná ingerence do politiky. Hlavní problém těchto složek v ČR je únik informací a jejich zneužití v politice a neschopnost chytit
  nepřítele nebo zabránit zločincům v útoku na muniční sklady. Vydávání zpráv o činnosti agentů RF a Číny - ale nezabránění výbuchům v muničácích,škodám a vraždám - to není zrovna úspěch. Jak je možné,že zatím nikdy nikoho nechytili, nic přesně nevědí a důkazy nejsou ? Za těchto
  okolností se nedivím kritice pana prezidenta,který toho
  ví rozhodně více než běžný občan Vrbětic.Tam lidé trpí neschopností odpovědných politiků a šéfů bezpečnosti.
  Vždyť to obecně vypadá jako pozvání zločincům aby si přišli kdykoli vyhodit muničák a nemusí se bát že je někdo zarazí nebo chytí a usvědčí. Kritika je na místě. "Je to bordel jako v tanku."

  OdpovědětSmazat
 7. Vydíratelní politici, slouhové cizí moci a presstituti dokázali Vrběticemi prosadit presumpci viny, metody lynče a rozbíjení mezinárodních vztahů "ze solidarity" - to je ukázka dnešních hodnot zvrácené euroatlantické části světa. EU a zločinné spolčení NATO pod vedením US hunů nás táhne do katastrofy. V tomto světě už je možné jakékoliv svinstvo. Myslíte ještě pořád, že na nápravu budou stačit (jedny či víceré) volby ? Domnívám se, že bude muset být ještě hůře, a pak už to po dobrém nepůjde, tj. bohužel směřujeme k násilí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty jsi dobrej, ale co ta halda sviní za tebou ,

   Smazat
 8. Ano , ano..znama vec, vysrali jsme se na vychod a hovno nam prijde ze zapadu....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Močí nám na hlavy a už se to ani nesnaží vydávat za déšť. Vítejte v Absurdistánu.

   Smazat
 9. Ano , ano..znama vec, vysrali jsme se na vychod a hovno nam prijde ze zapadu....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. hovno jde vždy z prdele, , mít to v hlavě , ty KUNDO

   Smazat
 10. Miloš Zeman opět nezklamal. Budeme jednou na něj vzpomínat.

  OdpovědětSmazat
 11. Neuvěřitelné, že dosud ještě není v médiích akce "Silence", alespoň náznakem! Ale již jsem zaznamenal zprávičku o návštěvě majitele skladu 12, den před výbuchem a souběžně poslání všech brigádníků domů. Jsem zvědav, kdy budou mít média povoleno zveřejnit další informace z akce "Silence", směřující k zavraždění Lukašenka s rodinou!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.