Reklama

pátek 23. dubna 2021

Protižidovský nacismus byl vystřídán nacismem protiruským

Božena Weitingerová 
23. 4. 2021  CzechFreePress

Přiznám se bez mučení, že ze současného vývoje (samoúčelné nasírání Ruska) mám nefalšované deprese. Ne proto, že by mi bylo Rusů kdovíjak líto (i když částečně asi taky, protože bytostně nesnáším lež a nespravedlnost), ale hlavně proto, že je ponižována moje vlast.


Politické kruhy mám na háku jako celek, už jen proto, že politiku považuju za vyloženě špinavou věc. Když jdu k volbám, postupuju tak, že odečtu od všech politiků a stran všechen ten hnus, který je nutně spojuje, a teprve potom se objeví rozdíly, které mi umožní se správně rozhodnout.

Politickou scénu mám v hlavě rozdělenou na strany, které vyloženě nenávidím a považuju je za zemské škůdce (ODS, Piráty, TOP09, Starosty, KDU-ČSL...), na strany, ke kterým mám chladný, v podstatě neutrální, případně střídavý vztah (ANO, ČSSD...), a strany, které jsou pro mě, byť občas s určitými výhradami, volitelné (SPD, KSČM).

Vývoj z posledních dnů mi v tom ale udělal nepříjemné posuny. Stačilo takhle "málo" a naprosto se setřel rozdíl mezi prvními dvěma skupinami. Těch škůdců je nyní najednou na můj vkus příliš mnoho. A fakt nevím, co s tím.

Copak je normální, aby standardní, vyvážený vztah k Rusku měly jen strany se souhrnnou podporou pouhých dvaceti procent voličstva a ostatní se vydaly na cestu podněcování národnostní nenávisti? Vždyť je to jako přes kopírák ve srovnání se vztahem Němců k židovskému etniku před 80 či 90 lety.

Protižidovský nacismus byl jen vystřídán nacismem protiruským. Být na místě prezidenta, vyhodím tuhle vládu bez milosti od koryt a ustavím úřednickou vládu - ať už s podporou parlamentu nebo bez. A první, co by měla nová úřednická vláda udělat, je normalizovat politické, diplomatické a obchodní vztahy s Ruskem...

48 komentářů :

 1. Je to smutné, ale máte naprostou pravdu. Také nechápu ty lidi, kteří volí politiky, kteří jim pak škodí. Pro mne nepochopitelné... )-:

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto ohlupit a zmanipulovat cele narody se dari docela lehce

   vzpomente si,ze Nemci a nemecti žide neverili co se s nima bude dit viz Mein Kamp,Hitlera,ktery se stal jejich masovym hrobem.

   Stejne dnes pitati neveri,ze dochazi k vybijeni obyvatelu nasi planety a potlacuji fakt,ze dnes uz bylo vybito pres § MILIONY lidi.
   Nechapou,ze majitele velkych penez pokud jim nebude zabaveny jejich nahrabane penize budou chtit USKUTECNIT odlidnovani planety,nebot penize odmitaji dat na jejich vyzivu a social,povazuji je totiz za svoje a budou se snazit je ukrast.

   Podivejte se kolem sebe a uvidite,ze OS tj ohlupena obcanska spolecnost veri dokonce Babisovi,ktery jmeni dostal pujcit,aby dosahl moci a kdyz je uz nepotrebny zacina jeho likvidace.
   toto se stane i s piraty,kteri jsou ve skutecnsti nalakani dostat se k likvidaci tech,kteri je zvolili.
   O ostatnich politickych subjektech v tzv demoblku tj
   -STAN
   -ODS
   -TOP 09
   -KDU CSL
   uz je to notoricky znamo.
   Bohuzel i SPD vedeni dstalo strach a nechce uz ani dalsi volice ziskat zesilenim sveho programu.
   Je treba proto volat odvazne zeny a muze,kteri by vytvorili nove doposud nevidane formace,ale pozor s jednotnym programem vychazejicim z pozadavku samych volicu s cilem podporit i SPD tj

   SVOBODU,PROSPERITU a PRIMOU DEMOKRACII IHNED

   Vymazat
  2. Pani Weitingerova pise:

   "Protižidovský nacismus byl jen vystřídán nacismem protiruským"

   Neni to tak docela pravda, on Nacizmus ac take protizidovsky (Hitleerovi se hlavne zajidali Chazarove z Halice, kteri si dodnes rikaji zidi, ale hlavni, duvod pro Hitlera ci Nemecky narod byl "Drang Nach Osten" a teprve pak nemecti zide. Pomerne velke mnozstvi NEMECKYCH ZIDU tedy ne pristehovanych ale historickych prezilo druhou valku, a v te prvni, za ktere byl Hitler Grgreiterem bojovalo hodne zidu na v Nemecke armade.

   mimo tohoto bodu, naprosto souhlasim

   Vymazat
  3. Židé mi nevadí, jen nesmí chtít "světovládu".

   Vymazat
  4. Pane Povolný, a kde jste vzal tu informaci, že ji Židé chtějí? Nechce ji čirou náhodou náhodou spíš nadnárodní kapitál nadnárodní, korporace korporace?

   Vymazat
  5. Pane Dvořáku, vycházím z teorie Sionismu. Je to ožehavé téma ale fakta snad trestná nejsou. Nepůjdu do vzdálené historie. Procenta poměru populace a podílu na moci politické a hospodářské jsou výmluvná. Nejlepší tajné služby a celosvětové organizace také. Ostatní je na lidech a voličích. Změny jmen a zákaz uvádění národnosti jistě také. Takže znovu, nevadí mi ale v politice chci poměrné zastoupení.

   Vymazat
  6. Pane Miroslave,
   aby bylo jasno, co mi pomůže hloupý rodilý Čech, nebo chytrý sobec z Čech, raději bych Baťu z Moravy, nebo podobného třeba z tramtarie. Přál bych si opravdové vlastence, ale ti se už asi nerodí.

   Vymazat
  7. P.S. Zapomněl jsem, debata o teorii sionismu v politické praxi je pro mne naprosto mimo mantinel.

   Vymazat
  8. adonisi, sionismus neřeším, jen politickou praxi. Již od středověku zde máme cizí pány. Trochu národního, ne jen státního sebeuvědomění nám neuškodí. Dostanou-li se takoví ke vzdělání a do politiky, tato nadvláda skončí. Zatím to vypadá, že budeme ještě více zředěni z jihu. To není cílená politika česky mluvících cizozemců? O klesající úrovni nejen základního školství nemluvě. Češi nejsou hloupí, jen drženi v nevzdělanosti, především v politice. "Hloupý rodilý Čech" se v politice pozná jak?

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože Unknowne, tobě se fakt míchá hovno s mozkem.

   Vymazat
  2. polednice!

   Nemíchá, není co. Kde by ten hovn vzal mozek? I kdyby ho chtěl někomu ukrást tak i na to potřebuje mozek, i když jenom slepičí.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. CO BYLA ZAHAJENA LIKVIDACE STATU A NASTUPUJE POLICEJNI STAT

   ktery podvodem dostala do zakona pry CSSD vnitraku rizena Aspen institutem Bakaly a podvodnym tzv mejsteimovymi podplacenymi novinari,(nyni budou slouzit pry brzy i k likvidaci i teto strany) je pochodem institucemi tzv "neomarxismem" spravedlnost bezohledne nicena.
   Uz se niceho nedovolate nez lzi a podvodu tech,kteri nam obcanum uz ukradli hlasy a tedy i moc.
   Dal bude v jejich programu pouze a jedine,zneuziti teto podvodne ziskane moci tak jak to vidite, jenom proto,aby co nejvice obcanu bylo zabito nemoci C19 nebot se ma verit,ze nedodelane pry "vakciny" pomohou a ty ktere vir C19 zabijeji coz je SPUTNIK "V" nam ruznymi triky odeberou,coz vidite uz ted jako je pomlouvani Ruska a ten cirkus kolem velvyslanectvi,to zvysi pocet vybitych vzpurnych i nevzpurnych obyvatelu republiky!

   Je dost pravdepodobne,ze dojde k dalsimu odstrasovanini a zmanipulovani domorodcu,ale my vime,ze uz nemame co ztratit a dokud to jde se budeme muset branit i tim,ze pokud vubec volby budou ,nesmime zase volit ty,kteri ziskavaji moc podrazy a brzy i zabijenim tech,kteri je voli ohlupeni GR TV lhanim a vadnymi programy stran,aniz se repektuje vule lidu,ktera pry je vule bozi a nikoli satanistu a zmanipulovanych piratisek!

   Vymazat
  3. Hodnasi

   "Der größte Lump im ganzen Land, das ist und bleibt der Denunziant"

   Vymazat
  4. 22:08
   Tebe ty parchant, který zve ruské tanky k nám zlikvidovat.

   Vymazat
 4. Rusové umírali za takovou svoloč! Stydím se!

  OdpovědětVymazat
 5. Přiznám se, že mám z unknowna smíšené pocity. Když napíšu něco ostrého, není možno to otisknout, evidentně to nékdo čte zároveň. Sprosté slovo je taky ihned podtrženo. Mám pocit, že je to jen provokace. Doufám, že mi to pan Dvořák vysvétlí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neni to vina Vaclava, asi vyssi moc ,ja osobne nekdy vubec nemohu se sem dostat na napsani cehokoli. Ani antisemi ani 88 ani rasismus proste block. Nejaka technikalie ,asi kurvy z BIS

   Vymazat
  2. Dlouho říkám, že není samo sebou, že ho tady Dvořák "trpí". Kdyby chtěl, tak si ten šupák tady ani nevrzne, nikde jinde by neměl šanci, už jenom za ty brutální nadávky a vyhrůžky. Podle mně je to sem nasazený provokatér a práskač, Dvořák to ví a proto se pořádvymlouvá. Není problém i v Bloggeru zablokovat, ale tady to jaksi nejde.

   Vymazat
 6. Na stozaru na ambasadach po celem svete bude dle narizeni Vyseptalce a jeho Blinkina, min zahranici USA vlat vlajka tepla -hrda LGBT+ a buzerantu vsech hrde a vstric lepsim zitrkum .Lidojedy vynecham, ti to berou se zatatou pesti over vsude kam jen oko dohledne. Transsexual Jenner ktery se z dedka stal babou v sedmdesati a stastne se ozenil s 22 letym pervertem ,taky zenou kozatou a zije stastne na Malibu v milionovem dome.Kandiduje na guvernera CA. tot vse z dnesnich 'zprav " kdy 30 minut jsou zvasty a 30 minut jsou cernosi v reklamach. Tot nova juesej .Zdar juhovne ,muzes to zde skusit specielne v LA kde se vali vsude 65 tisic lidi po chodnikach a kde to jde Viva viva

  OdpovědětVymazat
 7. veitingerová asi nevíš,že ten váš\náš zeman je herec na obě strany,jinými slovy se.e na běžný lid a myslí jen na svůj narcismus a sebestřednost....

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Tak takhle se nakonec rozjel Hovnocuc ,blahe pameti az ho pravdepodobne prijali do blazice na Smichove oodkud pochazel ,udajne cikanu potomek a nebo mozna skocil do mocalu nekde v komarove lhote na Floride odkud nas bavil dlouhe mesice.At te neklepne mrtvice hovnoune z te nenavisti ke vsemu a ke vsem

  OdpovědětVymazat
 10. Kapitalismus graduje , již není vhodný ani ruský kapitalismus a musí být zničen.Navrhuji Rusku , aby zrušil kamufláž a vrátil se k ideím SSSR.Západ dostane strach a přestane prudit s válkou !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spartaku dejte tady zpravy co se deje v KSCM,kde vedeni

   a nefantazirujte o Rusku,ti dobre vedi co delat,takze znovu ztratilo KSCM rozum a tahne zbytek clenu strany do propasti zapomneni,jakoby chtelo co nejrychleji prodat majerek strany a utect s pytlem penez vcas pred exekutory,kdyz ted je jasne,ze jsou po politicke smrti a nevi to!

   Vymazat
 11. Když jsem včera viděl, koho si moderátor ČT Drahoňovský pozval komentovat situaci v kauze Vrbětice, tak jsem myslel, že mám jiříkovo vidění. On si pozval profláknutou Petrušku Šustrovou, kterou si pamatuji, jak likvidovala po převratu u útvarů MV funkcionáře z minulého režimu. Pamatuji se jak jednoho politruka, kterého jsem znal jako fanatického ukomunistu přiznal, že za minulého režimu pracoval špatně, protože chtěl škodit režimu a tak mu uvěřila a pustila jej dál. Sám jsem nebyl členem KSČ ale měl jsem funkci, když jsem musel s tímto zmetkem spolupracovat. Bylo to na nervy. Další, dokonce zástupce náčelníka, který holdoval před převratem alkoholu, ale protože byl ve vysoké funkci tak mu to procházelo. P.Šustrové tvrdil, že "chlastal" proto, že chtěl škodit režimu. A prošel. Ale co je horší, náčelník útvaru, kde jsem sloužil, se mi svěřil (měli jsme dobré neprospěchářské vztahy), že před převratem jako disident pracoval s manželem Šustrové na jednom pracovišti. Nechtěl jsem tomu věřit, ale manžel Šustrové musel pečovat o všech pět dětí Šustrové, která si je pořídila s pěti chlapy. Tak si dovedete představit jaký morální kredit(jako Havlovi) stačil po převratu k tomu, aby mohl kádrovat lidi a rozhodovat o jejich osudu. Sám jsem nebyl v KSČ, proto jsem se nedostal před krutý "tribunál" této osoby. A takové kádry si zvou moderátoři ČT ke komentování vážných událostí. Když jsem jí uviděl, vypnul jsem nejprve zvuk a potom i TV.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je dnes pravidlem, že se funkce obsazují občany s máslem na hlavě. Ti mají strach a jsou poslušní. Mít v CV vydiratelnost není na závadu.

   Vymazat
 12. Na bývalého prezidenta Václava Klause verze údajných útoků ve Vrběticích, prezentovaná premiérem a médii, nepůsobí věrohodně. „Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti,“ říká. A jmenuje, kdo z vyvolávání nenávisti vůči Rusku těží. Projevuje se prý to, že Donald Trump prohrál americké volby. Česká republika dle Klause nesmí být vazalem, a to ani svých spojenců. Tento týden šířená verze o teroristickém útoku cizího státu na našem území nepůsobí věrohodně. Nebyly předloženy důkazy, ale je od nás vyžadovaná slepá víra, že ti, kdo s aférou přišli, jsou zárukou a ztělesněním věrohodnosti. Tuto víru já nemám. Všichni víme, kolikrát se nás snažili naši politici v poslední době oklamávat a manipulovat.

  Celá vrbětická kauza je především obřím selháním našich bezpečnostních složek, které, místo aby nesly odpovědnost za to, že údajnému útoku nezabránily a že během sedmi let nic nevyšetřily, vyvolají mezinárodní skandál a v něm se snaží vystupovat jako hrdinové. A někteří lidé jsou schopni jim na to skočit.

  V české politice nevidím vůči Rusku žádnou rozumnou strategii, pouze dětinskou nezodpovědnou nenávist. A to je trapné a nedospělé. Rusko nezmizí, bude v Evropě a ve světě dále existovat jako významná síla a my s ním nějaké vztahy mít musíme. Strategii však nemáme, neboť jsme se zahraniční politikou už dávno přestali vážně zabývat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. O Klausovi pruzinovi co ma za zenu Lyvii puvodne Salgovicovou z Podkarpatske Rusi bych se ani nezminoval .Ten lotr byl vzdy jako pouzity hadr pro CIA rozbil republiku s Meciarom stejnym smejdem a ted place? Vzdyt je to vse stejna luza jako Moshe ozrala sladke koralky.Byli vybrani aby s 80 rodinami stejneho nabozenstvi znicili vse co se vybudovalo za 40 let .A to se jim povedlo vlastne za 1 rok.Jen tolik k zlodeji tuzek.

   Vymazat
 13. Tatrane, to je součást Chazarské povahy. Když přestoupily na judaizmus, došlo k změně prokazování příslušnosti z otce na matku a tím k množení podvraťáků. Proto je mezi nimi tolik svoloči.

  OdpovědětVymazat
 14. https://aliancenarodnichsil.cz/cechii-je-stale-draha-tradice-davneho-pratelstvi-s-ruskem/
  https://aliancenarodnichsil.cz/zadost-na-pana-prezidenta-aby-odvolal-vladu/

  OdpovědětVymazat
 15. Projev Vladimíra Putina do světa.
  Jsem dnes unavený, unavený ze všeho. Chci mluvit se všemi světovými stranami. Co se to tu děje? O jakých špatných plánech sníte? Obětujete nevinné duše a prodáte svět? Pokračujete ve vymývání mozků lidem svými mainstreamových médií, z celého světa. Znám vaše satanské plány na snížení počtu obyvatel planety. Jste skutečně zlí, abyste ve svých plánech použili ty nejzranitelnější. Pokud si myslíte, že se lidé jen podřizují myšlence na masakr, okamžitě opusťte svou pozici!
  Pokud USA a Evropa okamžitě nezastaví své plány, nebudete čelit pouze Božímu hněvu, ale i mně. Hned dokončete svůj plán. Ať žije Bůh a vlast a přijímá nepřátel s otevřenou náručí smrti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc pěkné jediná naděje pro svět a ti proti národní politici u nás tomu slouží. Ještě bych dodal ne jenom proti Ruský ale taky proti bělošský nacismus.

   Vymazat
  2. 22:08
   No to se svět z Putinského trpajzlika asi posere. Nadutý Mongol vyhrožuje světu CHIIIIIIAAAA

   Vymazat
  3. 11:10- bezejmenný, až se to spustí, budete první, kdo si to pustí do kalhot.

   Vymazat
 16. https://www.protiproud.cz/politika/5712-atentat-na-ceskeho-podnikatele-jako-soucast-velkeho-resetu-co-maji-spolecneho-vrtulnikove-havarie-z-normandie-a-aljasky-olivier-dassault-a-petr-kellner-jako-obeti-globalni-velke-rodiny-co-nam-nestacili-rici.htm?fbclid=IwAR11xfRzfCcuQ0igrJrH-h3aoxsqOe6VlgDtSNOU-8Vfd2D3XAxai5M_XxM

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 18. Víte, já narozdíl od paní Wetingerové a mnohých dalších komentátorů totoho článku si myslím, že to jak postupuje SPD je naprosto správné. Nemá podporu 50% voličů, takže může jen hledat podpůrce. Tím že se vymezí naprosto natvrdo dopadne asi stejně jako dřívější strana pana Okamury do které bylo nastrčeno několik zdatných rozesrávačů. Stejně jako strana pana Sládka který mohl ovlivnit volby presidenta a jak dopadl. Stejně jako dopadla Delnická strana, stejně jako dopadli vlastenci typu p. Kratochvíla. Stejně jako dopadl pan president Zeman a proti štvavé politice hulvátů a morálních a politických ignoratů mu nepomohlo v naší kolonii ani dvojnásobné vítězství v presidentských volbách (přímé hlasování). Kdyby nebylo přímé, máme tu nějakou loutku jako je na Slovensku Čaputová a předešlý zloděj Kiska.
  Namísto, aby jste podporovali jedinou stranu která je schopna nás dostat z této šlamatiky házíte ji spolu s medialní TV, ČRo a neskutečně hlupými a sprostými novináři klacky pod nohy.
  Je to můj názor - nejsem člen a nikdy jsem nebyl žádné strany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Autorka článku se o SPD neotřela. Naopak, SPD je pro ni volitelné hnutí.

   Vymazat
  2. Pane Dvořáku, já jsem se naprosto nesnažil nějak dehohestovat autorku článku. Asi jsem ji naprosto nepochopil. Ale neustále se někteří lidé snaží vysvětlit SPD jak by mnělo postupovat. Já jen tvrdím a za tím si stojím. Pan Okamura a SPD mají mnoho zkušeností s podrazy. Pan Okamura je musel zaplatit ze svého
   (ne státního, ne nastrčenými falešnými osobami)
   Ale neustále zde a jinde se vyjadřují rádoby politici, politilugové, odborníci na cokoliv o tom jak by mněl postupovat a co by mněl dělat jiného. Prosím tyto genie aby neotravolali život nám, ale aby to posílali přímo panu Okamurovi. Asi s bude muset zřítit mluvčího - který tyto iditoty vytřídí. Pan geniální pisatel a všehoznalec Hampl - který dokázal co? je jedním ztěch kteří jsou přátelsky nakloněni hnutí ale rádi by poradili. Od takových raději dále. Je to můj názor. Celkem v tom souhlasím s panem presidentem Zemanem - napřed něco dokažte a potom kecejte. Pan Hampl a spol zatím dokazují jen kecání. Jinak přeji panu Okamurovi a SPD alespoň výsledek pana ing. Zemana.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.