Reklama

neděle 18. dubna 2021

Scénář bondovky pro slaboduché

David Martínek

18. 4. 2021 Facebook autora

Spojení výbuchů ve Vrběticích v roce 2014, ve skladu patřící ostravské firmě Imex, s nepřátelskou aktivitou ruské GRU je naprosto šokující zpráva.
Podle nejnovějšího vývoje a tvrzení české rozvědky jsou za výbuchy odpovědní dva ruští agenti, kteří jsou zároveň odpovědní i za otravu agenta Skripala v Británii.
Přiznám se, že tenhle scénář je pro mě naprosto nepochopitelný.
Ale skvěle by se hodil do nové Bondovky.
Dva ruští superšpióni, kteří cestují Evropou, vyhazují muniční sklady v Česku a likvidují zběha z GRU v Londýně.. Fascinující.

Úplně tu scénu vidím, záběr, ve kterém nejspíše Lavrov, nebo kdo, superšpionům říká. "Charašo, molodci, to jsme ale zasadili těm zlým Čechům krutou ránu."
Problém je, že tahle hyperrealita mi naprosto nedává smysl. Proč by ruská GRU operovala a napadala zemi, která jako jedna z mála odmítá ortodoxní a konfrontační americký kurz, který se vrátil prakticky okamžitě s nástupem prezidenta Bidena. 

A riskovala okamžité vypovězení diplomatů, konflikt s Českem a prakticky zrušila svou účast v tendru na dostavbu Dukovan. V době, kdy na ukrajinských hranicích začíná nebezpečný konflikt, přesně v intencích Bidenovy zahraniční politiky ve vztahu k Rusku. Kde opět začalo vzájemné testování a poměřování sil.

Já jen připomenu. Tehdejší ministr obrany Stropnický o žádných ruských agentech nemluvil. V roce 2014 uvedl: "Nestalo se nic tak vážného. Je to nepříjemnost, která irituje – samozřejmě právem – obyvatele, je to nepříjemnost v tom, že to teď pozastaví sanaci a postupný odvoz munice, ale nemám potřebu na někoho ukazovat prstem,“ prohlásil.

Každopádně prohlášení premiéra Andreje Babiše, ministra vnitra Jana Hamáčka, za souhlasu Miloše Zemana, staví věc do velmi vážného světla. Andrej Babiš hovoří o jasných důkazech české kontrarozvědky. Je to natolik vážná věc, že by tyto důkazy měly být zveřejněny.

Proč?

Šok. Je to nepříjemná pravda, kterou teď vyslovím. Šok je prvotním aktem akcí typu false flag. Jejímž cílem je pokaždé přesvědčit veřejnost o věrolomnosti "nepřítele". Omlouvám se, ale už jsem příliš starý na to, abych si z těch x akcí pod falešnou vlajkou, které jsem za svého života zažil, typově "jasné důkazy o chemických a biologických zbraních v Iráku" nevzal ponaučení.

Poprosím tedy, zda-li by bylo možné zveřejnit důkazy, kterými operuje česká kontrarozvědka.
Nezpochybňuji její práci. V žádném případě. Jen, s ohledem na děsivé dopady pro atmosféru v zemi, blížící se volby, poznamenanou krizovou situaci s covidem má tento typ zprávy prakticky potenciál rozvrátit, případně razantně změnit nastavení české politiky i společnosti.

Tak, abychom se nedočkali trapasu, jakým bylo po válce v Iráku nakonec přiznání, že žádné biologické zbraně se tam tehdy nenašly a válka vlastně byla postavena na lži. Z tohoto důvodu bude snad i dobré práci české kontrarozvědky zveřejnit. A nechat ji prověřit do detailu například médiím, to přinejmenším.
50 komentářů :

 1. Po šesti letech naši politici vypotí takový nesmysl...věříte tomu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak nám Rus vyhodil do vzduchu henten muničák, paní Langšádlová !
   Ono snad opravdu bylo lepší, když rozvědku řídila a úkolovala kantýnská. Pravda, ti naši "rozvědčíci" nestačili ani na sledování paní Nečasové, zda je, či není nevěrná, protože to odhalila i sama sledovaná. Ale alespoň se klucí nějak zabavili. A najednou pecka. Koudelka zadržel na nádraží v Putimi dva Ruské špióny, kteří se na stanici po tvrdém nočním výslechu, pod tíhou důkazů, Koudelkovi přiznali. Fotografovali Putimské nádraží a vyhodili do vzduchu muničák. Závodčí od kontrarozvědky měli špióny dopravit do Písku. Cestou se vožrali a ouha špióni utekli. Jsou rafinovaní. Dokážou i proskočit mýtnou bránou ve stejnou vteřinu, každý na jiném konci republiky. Asi proto je Koudelka honí po republice už sedmej rok.
   Snad by bylo lepší v těch Dukovanech postavit pár větrníků a místo očkování Sputnikem si zobnout vitamínů. To by toho Rusa tak zblblo, že by šel o dům dál.

   Smazat
  2. Vážený pane mikkeshi,
   Od včerejšího dne nevím zda bdím či sním, přišla jsem z procházky a svět byl naruby. Podle tragických výrazů komentátorů ČT, vážných tváří politiků a rozechvělého hlasu premiéra jsem usoudila, že se jedná o invazi mimozemšťanů. S úlevou jsem zjistila, že jde o výbuch jakéhosi muničáku z roku 2014, posléze jsem však vyhodnotila, že můj optimismu není namístě, neboť nastoupená jednotka zástupců politických stran v parlamentu mluvila překvapivě, až na výjímky, jedním hlasem, a to: že Rus je škůdce a musí pryč! Proto vám musím složit hold za váš pravdivý a vtipný příspěvek, je možné, že zítra už zatáhnou oponu tentokrát na opačné straně pódia a nebudu mít šanci vám napsat, že jste mi dnes vylepšil náladu. Díky a podle vaší rady si běžím zobnout vitamínů hrst, jelikož se obávám, že Sputník V, na který čekám a kterému jedinému věřím je momentálně pro plebs jako jsem já v nedohledu.

   Smazat
  3. Paní Lenko díky.
   Jste důkazem, že nejsme národ chudý na duchu.

   Smazat
  4. Bureš a Hrabáček s těmi dvěma superšpiony Čukem a Gekem urážejí inteligenci tohoto národa. Tedy až na homolůzu Piráti a spol., u kterých je absence této.

   Hm... jen jsem zvědav na další Zemanovi kroky; nechce se mi věřit že je tak blbej a sežral to.
   Uvidíme...

   Smazat
  5. milane 18. dubna 2021 11:00 to jste celý Vy. Vám nedošlo, že až přehnaně radikální a neprodlená reakce ministra vnitra i zahraničí a předsedy vlády s podporou prezidenta republiky, je efektivním protitahem k akci, která na ně byla, naštěstí docela amatérsky, nastražena? Vy stále nechápete, jaký prostor a možnosti má "velké politice" nevelkého státu? Všimněte si laskavě, jakže byl zlikvidován Fico na Slovensku. Všimněte si i toho, jaké možnosti a pod jakým tlakem je třeba Putin. Možná, že pak se přestanete divit. JiH

   Smazat
  6. Unku

   kdysi davno jako kluk jsem videl film "MYS KTERA RVALA"

   mimo toho nech si ty reci o nevelkem statu, a podivej se na mapu severni polokoule, a tam to uvidis, Belgie Holandsko San marino, Lucembursko, CSR, a tam dole v levo dole, to je musinec

   Smazat
  7. 16/53
   Především si všimněte, že se ničemu nedivím. Tedy krom toho, že se vůbec někdo něčemu diví. Dokonce ani tomu se nedivím, že vám to opět, jak je u vás obvyklé, uniká.
   Stejně jako vám uniká podprahové sdělení obsažené v závěru. A ani tomu se, ve vašem případě, nedivím.
   Jste přece JiH - majitel toho největšího diskuzního pinďoura. Přes kterého óbrpinďoura nedohlédnete a věci skryté pro vás zůstanou skrytými navždy.

   Smazat
  8. Ale Milane (ze Zahrady Čech?) 7:34, neberte si to tak osobně. Ten "Bureš a Hrabáček" má taky působit "podprahově"? Příště se vynasnažím, aby ani to mi neuniklo. JiH

   Smazat
 2. Jsem téhož názoru jako autor článku a Skripal je taktéž kauza, kde dodnes nebyl předložen nezvratný důkaz, že se nejednalo o hru tajných služeb a také došlo "neprodleně"
  k vyhoštění ruských diplomatů! "Ruský" důvod pro výbuch ve Vrběticích také není příliš logický. Jsem velice zvědavý, jaké budou předloženy důkazy a zdali vůbec, protože to je práce tajných služeb a tam se nic nezveřejňuje a dopadneme jako u Skripala, kdy musíme věřit a kdo nevěří,je nepřítel!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Munice, určená k naší obraně, měla být dodána, přes soukromé firmy syrské oposici a přes Bulharsko na Ukrajinu, co určitě nebylo v ruském zájmu. Sedm let to nikdo "nevěděl" a když měl Hamáček odjet do Ruska, pro Sputnik V, tak vytáhli tu špinu, které normální občan nemůže věřit. Babiš i s Zemanem již moji podporu nemá. A proč Zeman, za nepřiznání okupace Afganistánu, vyznamenání okupantů a zlodějů.

   Smazat
  2. U mě Zeman totálně ztratil už svým kovidovým novoročním projevem. Už to není z mé strany milý Miloši a z jeho milý kolokole. Tykání skončilo.
   A že je Babiš posera, je mi jasné mnohem delší dobu.
   A celkově je zlé, že se v republice nenajde nějaký Orbán, který by světu ukázal, že i malý stát může dělat zodpovědnou politiku.

   Smazat
  3. Pamětník, munice už byla podle některých přispěvatelů vyřazena a vlastnila jí soukromá firma. Je otázka, jak velká část z ní byla ještě prodejná.

   Na Ukrajině by už nijak zvlášť nezavážila, protože Ukrajina měla munice dost (i z Ruska) a v tom čase byly všechny důležité boje ukončeny. Takže nová dodávka by tu situaci nezmenila, maximálně by konkurovala ruským, ukrajinským, izraelským, polským... dodávkám. Jenže boje byly v podstatě skončeny, zbývalo jen Děbalcevo, což byl debakl vládní strany.

   V Sýrii dtto. Tam to teprve začínalo a teráče zbrojilo hlabně Turecko, Katar a Emiráty, z velké části US zbraněmi.

   Smazat
  4. jj
   a taky hodne od Polaku

   Smazat
 3. Lez dnes prisla o jednu nohu. Ona uz je ale beztak na vozicku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Panuje podezreni, ze pripadne podzreni, vysetroval Svejk, s pani Milerovou a feldkuratem Katzem..

   Smazat
 4. Nevím proč, ale myslím si, že to byl PUtin. Ano ten jediný je schopen překonat naše Čučkaře a vyhodit muničák v našem Babiš-Hamáčko landu. Ti dva jsou nevinní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A já vím naprosto jistě,že přijel z Ruska na medvědovi :D nebo snad připlul na cvičeném delfínovi ? Je to rebel !!

   Smazat
 5. Kde se vzal tu se vzal připálený tvaroh

  OdpovědětSmazat
 6. Zadání měli. Neúspěšné akce v Bělorusku, další "otrava" Navalnyj, také nic moc (většina Rusů zůstala v klidu), no a Vrbětice se hodily. Je to jasné, od výbuchu je to skoro 7 let. Hledali a nic nenašli a tak vlastně našli, protože nikdo není schopen prokázat po takové době,jak to vlastně bylo. Zadání jako pobočka CIA měli a toto se nyní hodí, přikládat aby oheň nenávisti proti Ruské federaci neuhasl a naopak zvyšovat napětí je jejich zájem. Čí je to zájem to je zcela jasné, Evropa to není jsou to Spojené státy.

  OdpovědětSmazat
 7. Tahle věc smrdí jak tvaroh z hoven.

  OdpovědětSmazat
 8. Taj.-služby (které tuto mediální operaci připravily a provádějí) nás mají asi za nemyslící tupce formátu dobytka, který nevidí dál než do hrantu ..
  Pokud se kdo někdy dostal k ostraze muničáku, pak ví. Dvojitá signální stěna, všude čidla, sledovací systémy, živá ozbrojená ostraha ... Pokud by se přes to k některému jednotlivému muničnímu objektu kdos i tak dostal, pak opět ten signální perimetr a zákrok ostrahy. To už by bylo na prokurátora pro všechny, kteří tam za ostrahu odpovídali!!, a nechytli za ruku ty (jakože) ruské agenty.
  Jinak je to jen povídka pro slaboduché, kteří nemají potuchu, co to je muničák a jak je proti vstupu (vniknutí) nepovolaných standardně chráněn.
  Povídka, která se tak nápadně podobá té o Skripalech v Salisbury s novičokem, té oledadle (linka MH17) nad banderistánem atd. atd. Rozehrávaná záp. taj.-službami (a jejich zdejší expoziturou zn.: BIS), a to zřejmě proto, že Rusko (kterému tímto mediálně nasazují psí hlavu) stále odolává. Neutíká ze Sýrie ani Krymu, je odhodláno bránit ruskojazyčné na východě Ukrajiny, nezastavuje pokládku NordStreamu2, a (považte toto!!) chtělo by zde dostavět JE či dodávat sem vakcínu!!, to už zdejší havlérka ne a ne vydržet, a tak dnes jako na zavolanou vybuchly Vrbětice, co vlastně vybuchly kdysi před lety ...
  A ano!!, dnes už Bečvu neotrávil Babiš, ale - no jak jinak, že?!! - byli to Rusové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja s vami souhlasim s jednou pripominkou.Pokud je informace urcena pro" nemyslici tupce formatu dobytka"je urcena a s uspechem dopadne na VETSINU NARODA!Takovy je,bohuzel,stav kritickeho mysleni tohoto tzv.naroda!

   Smazat
  2. Re (10:16):
   No nedivme se, když i ta tzv. Bezpečnostní informační se doopravdy stala Nebezpečnou dezinformační ...
   30 let mediální aj. masáže se nějak projevit musí. MUSÍ!! (o to tady šlo, jde a půjde).

   Smazat
  3. Již zemřelý filosof Karel Kosík:"Servilita je dědičná choroba české politiky"! Stále platí!

   Smazat
  4. "Kriticky duch naroda se projevil v 89 a v 92 roce

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 10. Ruská tajná služba zřejmě prochází personální krizí, když na veškeré akce nasazuje DVA stále stejné maníky. V případě Vrbětic je zřejmě zachytil strážní zajíc, který po sedmi letech sesmolil hlášení a poslal ho BIS. Jinak pro svéprávné, Dukovany a Sputnik V, to je to, co ho k tomu vedlo, je potřeba se semknout a netrhat partu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.48
   A helemese, zrovna nedávno jsem na vás vzpomínal. Zdravím.
   Sám jsem zvědav, co všechno ještě superšpionům Čukovi a Gekovi přišijou k tíži.

   Smazat
  2. Milan, ještě otravu toho Gebreva a jeho rodiny a pokus o převrat v Makedonii. A určitě se ještě něco najde. Ale jedna věc je jistá. Za rozšířením Covid19 nestojí, protože je už každý v té době znal.

   Smazat
 11. A ony bondovky jsou pro silnoduché...? Tak to se raději podívám na ,,komunistické" Hříšné lidi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatim se podarilo a bez podezreni,v televizi uvedli fakta, vybouchnout celou vladu CR a ty tajny-sluzebnosti vrchnosti..
   Mozna ,ze vladu uz omrzelo vladnout..

   Smazat
 12. To fakt neměli ve Vrběticích kamery, aby nám ukázali ty ruské uličníky? A až po 7 letech od události se dovíme, že "údajně". A nemohli to být agenti CIA, která je tady nechala v době, když projížděli kolony s tanky Českem na Ukrajinu v roce 2014. A oblékli si ruské uniformy a pak šli přímo do Vrbětic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Určitě mají dost přímých svědků, kteří je poznali, když si v té vesničce dva Rusáci na dva dny pronajali privát a po výbuchu zdejchli. Vždyť i v Londýně byla spousta svědků, vo si je pamatovala už jen proto, že se chovali "nenápadně". Třeba drogy a kurvy na hotel, kde to je zakázané. Pak každýmu v opilosti vykecali, že maj děsně prudký jed a manipulovali s tím tak, že Novičok se tam dal zjistit i po třech týdnech pobytů a úklidů.

   Smazat
  2. F Engliji sou fakt chytrejsi nez nasi, vzpomen si jak fsicki skotove slyseli jak tomu cernochovi ten nas fotbalista neco zaseptal, ovsem protoze Britove tak dobre slysi, tak zase hovno vidi, zejo ten brankar a pak ten fotbalista v tom tunelu

   Smazat
 13. Je až neskutečné, jak člověk, který vstoupí do politiky, najednou zblbne.

  OdpovědětSmazat
 14. Tak nám celý západ včetně ČR říká že jsou naprosto neschopný a nedokáží takovým akcím zabránit?

  OdpovědětSmazat
 15. andrej co to je? za kriply skripaly jsi v r 2018 vyhodil 3 rusy pak priletel
  privatnim jetem paul ryan a vydals mu ruskeho obcana nikulina? a ted
  opet po vzoru usa a jinych zemi 18 diplomatu! jaka to nahoda ze zrovna
  ted se po 7 letech odhalili verbetice!
  andy ze to jsou tve ritolizice?🤮🤮
  dodam jen ze TV prihodila utrapy vezne navalneho ktery vola o pomoc lekarskou! nebylo by mozne ho vykoupit z ruska a dat do pece ceskeho vezenskeho systemu pod vedenim docenta ratha! poradensky by mu mohl pomoci i janousek jak odupat system!
  jeste zapomeli zminit hrdinku ukrajinske armady a jeji reportaz jak delat hladovku tak abychom pribrali na vaze!

  OdpovědětSmazat
 16. Panu premierovi a jeho poskoku nevadí 28 tis mrtvých, nevadilo 50otrávených metanolem.Vadí jim dva zmetci, kteří chrápali ve službě a pustili špiony vyhodit do vzduchu muničák. Stejně by dostali za to jak hlídali kulku.

  OdpovědětSmazat
 17. Je možné bez problému na stránkách MV vyhledat závěrečnou zprávu k výbuchu ve Vrběticích a tam není ustanovena příčina výbuchu a teď po sedmi letech za to mohou Rusové!!! Kdo tomu může věřit?

  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=www.mvcr.cz+%E2%80%BA+soubor+%E2%80%BA+souhrnna-zprava-k-situaci-ve-vrbeticich

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ted jsem cetl,ze nedavno nejaky sikula pry videl na kam.zaznamu ze spisu dva cloveky a poznal ty dva agenty!Moc tomu neverim,ale pravdu se stejne nedovime,nikdo ji nebude hledat a pokud ji najde,nikdo ji nezverejni.Jsme na te strane,kde jsme byt chteli a zaslouzime si to?

   Smazat
  2. olda, oni byli i v blízkosti ubytovaní. Je víc kamer.

   Smazat
 18. Cituji:"Prosím tedy, zda-li by bylo možné zveřejnit důkazy, kterými operuje česká kontrarozvědka. Nezpochybňuji její práci. V žádném případě. Jen, s ohledem na děsivé dopady pro atmosféru v zemi, blížící se volby, poznamenanou krizovou situaci s covidem má tento typ zprávy prakticky potenciál rozvrátit, případně razantně změnit nastavení české politiky i společnosti."

  JJ, vlezli do zádele, kam až to šlo. Policie agenty nechce "zatknout" (má důkazy), ale "vyslechnout" (nemá důkazy). Takže se ani nemusíme ptát :-)))) .

  OdpovědětSmazat
 19. Skutecne za tom hroznym vybuchem stoji Rusove.Potrebovali ukrast bednu kalasnikovu , nebot jim vypadla vyroba a udelali to aby zahladili stopy

  OdpovědětSmazat
 20. Tak teď už jen chybí zveřejnit fotografii těch dvou "borců" z GRU, jak mají v ruce podvlékačky Navalného.

  OdpovědětSmazat
 21. Naše BIS-ka je řízena americkou CIA, která dokonce za dobrou práci vyznamenala jejího šéfa. USA chtějí: 1)najít důvod pro sankce aby bylo možno zrušit Nord Stream II 2) vyřadit Rosatom z tendru na Dukovany 3) zrušit účast RF v Radě Evropy (viz upozornění poslanci Blahovi na Slovensku, které mu zaslal pracovník US embasády, aby jednoznačně hlasoval proti RF v Radě Evropy). Všimněte si, že to stupňují: Navalný má zdravotní problém (možná i umře, protože něco dostal už v Německu ?), Ukrajina chystá nástup na Donbas ale obviňováno je Rusko aby se stáhlo z pohraničí a teď u nás Vrbětice. Co je zajímavé, že následky výbuchu jsme platili my všichni a Imex problém žádný neměl. Kdybych provozoval skládku nebezpečných odpadů a došlo by k úniku, tak už platím pokuty jak mourovatej, ale tady nic.

  OdpovědětSmazat
 22. Pro MOTROKY se lehce vyrobí potřebné důkazy, horší už by to bylo pro skutečné experty. Jenže to nebude potřeba, protože už bylo dosaženo cíle.

  OdpovědětSmazat
 23. Bojím se, že až nám zavřou plyn, tak nám dojde dech.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 25. ".. po válce v Iráku nakonec přiznání, že žádné biologické zbraně se tam tehdy nenašly..." to neni pravda, v jednom starým skladišti našli několik sudů s DDT, to je jasný důkaz né :-)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.