Reklama

pondělí 19. dubna 2021

Senátor Doubrava: Vrbětická hysterie je zpravodajské hra

rozhovor se senátorem Doubravou
19. 4. 2021 PrvníZprávy

Spíš bych očekával zaručenou zprávu, že senátorní Miroslavu Němcovou znásilnili ufoni, než že speciální ruští mutanti agenta Bonda vyhodili ve Vrběticích do vzduchu starou munici proložených pancéřovkami, samopaly a kulomety

(Na snímku Jaroslav Doubrava, senátor)

Tak hodnotí senátor Jaroslav Doubrava operetní árii premiéra Andreje Babiše, zazpívanou v sobotu večer ve vládním kabaretu pro mediální šmouly.

Reagoval tím v rozhovoru s publicistou Františkem Ročkem na světodějnou zprávu, že prý špioni z ruské větve rodiny Jamese Bonda nechali bouchnout firemní skladiště válečnického herberku v moravských Vrběticích.


Co víme oficiálně:


Sklad číslo 16 ve Vrběticích explodoval 16. října 2014, druhý sklad číslo 12 a 3. prosince 2014. Při prvním výbuchu zemřeli dva lidé. Policie exploze vyšetřuje jako úmyslné obecné ohrožení. Prý se toho měl dopustit přesně nezjištěným způsobem neznámý pachatel. Oba sklady si pronajala ostravská firma Imex Group. To jsou oficiální informace.

Ale co 17. duben 2021? Prý existuje prý  d ů v o n é    p o d e z ř e n í , že Moskva stála za výbuchem muničáku ve Vrběticích v roce 2014. Opakuji podezření. To, podle mne, není důkaz viny.

Chvála zpravodajské záložny

Jediné rozumné vysvětlení Babišovy pohádky je přečtení scénáře připraveného tajnými službami. Co na to senátor?

Doubrava: Náhle obvinit nějaké agenty po 7 letech od výbuchu? Bylo využito prefabrikátu zpravodajských služeb. V politickém světě je normální, že zpravodajské služby připravují do zásoby různé prefabrikáty obvinění, aby byly ve vhodný okamžik využité k prosazení určitých zájmů. Monitorují se hovory zájmových osob, sledují tzv. zájmové osoby, cizí diplomaty, aby podle potřeby mohli být tito lidé obviněni z podvratné činnosti.

Jak se těchto informací využívá?

Doubrava: Buď dojde k nějaké katastrofě, třeba k výbuchům ve Vrběticích, nebo někdo spadne nebo je hozen pod vlak, nebo není objasněna automobilová nehoda nějakého člověka, dojde k výbuchu v chemičce atp., a k události jsou přiřazeni údajní pachatelé z řad sledovaných podvraťáků. Nebo tajná služba způsobí nějaký incident (třeba pseudo otravu Skripala) a je k tomu přiřazen příběh a údajní pachatelé. Někdy jsou využívány neověřené zprávy opozice proti státu, který je v hledáčku tajné služby.

Ale vytvořený příběh o agentech na první pohled bývá přitažený za uši. To nevadí?

Doubrava: Asi nevadí, protože jde pouze o momentální politickou zbraň, aby mohlo dojít k nějakým momentálním sankcím, ke kterým jinak nejsou žádné důvody. Jde o příběhy vytvořené pro média. Tedy pro oblbnutí čtenářů a diváků TV ptákovin. Za nějakou dobu se na to pozapomene a nikdo se nezabývá tím, jestli vyprefabrikované podezření bylo prokázáno.

Co vykazuje tento typ manipulace?

Doubrava:: Důležité je, když při konspiraci je pozornost zaměřena na nějaký symbol zla – třeba novičok. Byli v Anglii v březnu 2018 přiotráveni bývalý ruský dvojitý agent Sergej Skripal a jeho dcera Julija, další bizardní příběh následoval, aby skripalovský příběh „přihustil“, že v červenci 2018 se otrávili další lidé, když údajně měli nalézt lahvičku s Novičokem – Dawn Sturgessová a Charlie Rowley z městečka Amesbury. Sturgessová na otravu zemřela…

Samozřejmě, že zlí Rusové měli trávit novičokem v srpnu 2020 Alexeje Navalného při letu z Tomska do Moskvy „nade vší pochybnost“. Vyčmuchaly to německé vojenské laboratoře. Objevily v těle Navalného prý „neupřesněnou“ látku ze skupiny Novičoků. I tyto případy jsou, řekněme, praštěné do palice. Otráveni prý byli Novičokem, jedem, který spolehlivě zabíjí do pár minut přičemž proti němu není obrana, není protilátka. A ejhle, všichni byli jako zázrakem zachráněni. No řekněte, není to na svatořečení „zachránců“.


Vaší hypotézu potvrzuje i fakt, že tuto bojovou chemickou látku znají i země NATO. Kulantně je tradováno, že podle listu Süddeutsche Zeitung získala v 90. letech vzorek novičoku německá tajná služba BND, která odeslala látku na analýzu ve švédské laboratoři. Německo sdílelo informace o novičoku se spojenci v USA, Británii, Francii, Nizozemsku a Kanadě a armádní laboratoře v těchto zemích mohly podle deníku Süddeutsche Zeitung v malém množství novičok připravovat, aby vyvinuly protilátky. Média jako užitečná prodejná děvka jsou nositeli údajů, o kterých nechtějí státy oficiálně informovat. Úsměvné je, že prezident Zeman informoval, že noviček je potřeby pokusů v malém množství byla vyrobena i v ČR.

Doubrava: Na to se pamatuji. Čeští magoři na stránce manipulatori.cz uveřejnili dne 21. 9. 2018 dezinformaci, kteří sami vytvořili a nestydí se za to: „…Rusové snažili dokázat, že jed …nevyráběli jen oni, ale i další státy, mezi nimiž měla být také Česká republika a Slovensko. Toto tvrzení však české a slovenské politické špičky odmítly. Jediným, kdo Kreml podržel, byl český prezident Miloš Zeman, který počátkem května prohlásil, že Češi novičok opravdu vyráběli. Jeho tvrzení však ihned negovala česká Bezpečnostní informační služba (BIS) a později se se ukázalo, že Sergej Skripal byl v Salisbury otráven látkou A234. V ČR se testovala A230. Tedy jiná látka. Podle vyjádření Ministerstva obrany byla tato látka navíc syntetizována v množství několika mikrogramů….“

Manipulatori.cz chtěli označit Zemana za lháře, protože Skripal se setkal s látkou A234, ale u nás vyrobili trošku dobroty A230, tedy jiné látky. Záměrně lhali. Několik vět předtím psali, že „rodinu Skripalových opravdu otrávila látka typu novičok…“ Zeman měl pravdu, protože hovoříme o látkách typu / skupiny / druhu novičok. Existuje několik variant novičoku. Anglická wikipedie o tom uvádí: „První připravená látka této skupiny dostala název K-84, později byla přejmenována na A-230.“

Stačilo říci novičok a viníky hned byli Rusové. Přitom to byla nejspíše připravená provokace. Protože by z otravy Skripala Rusové nic neměli. Vše co ten odpadlík mohl říci, již řekl, v roce 2018 to již byl jenom důchodce, který dokonce zjišťoval, zda by se mohl vrátit do Ruska. Nikoho nezajímá, že tuto látku dnes již může vyrobit jakákoliv vojenská laboratoře na světě.


Čechůnští politici až na výjimky mají vykulené oči, z toho, že rámus ve Vrběticích mohli způsobit ruští agenti. Takovou ztrátu rozumu jsem zažil v době reálného socialismu, kdy ústřední výbor KSČ něco nařídil, a podle toho byl někdo špatný. Ale teď vidím to samé. Jen proto, že to někdo řekl. Jak si to vysvětlujete?

Doubrava: Politika je byznys. Politik, žel, jedná tak, aby měl postaráno o koryto i v dalších letech. Realita není příliš podstatná. Proto v senátu potkávám sotva desetinu rozumně se chovajících senátorů. A chovají se tak i mimo politiku, aby se mohli udržet v prostředí, které jim vyhovuje. V době výbuchu byl premiérem Bohuslav Sobotka. Označil to za teroristický útok. Sobotka ze sebe vypustil: „Proč by se Rusko dopouštělo státního terorismu na území České republiky? Podle mého názoru s tím cílem destabilizovat situaci, protože Rusům naše vláda nevyhovovala." Přitom Sobotkova vláda byla stejně nijaká jako předchozí vlády. Prostě, účelové žvásty.

Ale proč se to zjevilo náhle v dubnu 2021?

Doubrava: Je to v rámci „spolupráce“ NATO proti Rusku. Teď je hledání záminek „diplomatického“ postupu proti Rusku téměř každodenním hitem. Kromě toho je doslova oficiálně předváděna snaha vyšachovat Rusko z ohromného mnohalimiardového kšeftu na dostavbu jaderné elektrárny Dukovany. Nic jiného nad „náhlým objevením“ ruského teroru není.

Prý se GRU měla zaměřit na vrbětické sklady, protože tamní munici měli Američané dodat povstalcům v Sýrii. Rusko se naopak ve válce angažovalo na straně syrského prezidenta Bašára Asada.

Doubrava: Je to debilní zdůvodnění. Islamisté dostávali starou munici z východního bloku horem dolem. V březnu 2017 vyšel v Deníku rozhovor s teplickým europoslancem Jaromírem Kohlíčkem krátce po té, co navštívil Sýrii. Vzpomínal na cestu do rozbitého Allepa. Uvedl: „Nejvíce zabavené munice bylo z Velká Británie, Bulharska a České republiky.“ Vyhodit dva baráky s municí, pancéřovkami, minami, samopaly a kulomety ve Vrběticích? To by byla jen nepatrná kapka v moři zbraní a munice, kterou NATO cpalo do rukou bestiálních islamistů. Vzpomeňte na vyjadřování se a prohlášení různých odborníků kritizujících závažné nedostatky v uskladnění munice, závažné nedostatky v bezpečnosti skladů, včetně jejich ochrany. Kdo si tato vyjádření vybaví, musí vidět, jaké lži dnes slyšíme.

Proč se do toho zapojil Babiš a Hamáček?

Doubrava: Řekl bych, že to dostali to rozkazem od StB. Dnes se tomu říká BIS. Dříve StB byla mateřskou školkou Moskvy, dnes je BIS genderově vyváženou mateřskou školkou Washingtonu. Že k tomu došlo právě teď? Hamáček chtěl letět do Moskvy. Vezměte si tu politickou tragédii, kdyby Rusko souhlasilo s velkorysými dodávkami Sputniku V, po kterém volá a chce většina našich občanů. To by Rusko bylo najednou andělem, ne klubkem teroristických zmijí. Proto připravený scénář byl spuštěn v právě teď. Jiné vysvětlení mě nenapadá.

Kdo mohl výbuchy způsobit?

Doubrava: Napadá mě jenom konkurenční kšeftařská skupina se zbraněmi. A skutečnosti, o kterých jsem mluvil. Závažné nedostatky při zacházení s „uskladněnou municí".
73 komentářů :

 1. Zcela jistě jsou to relevantnější úvahy, než takzvaní agenti GRU. Jistě se přidají a Slováci. U nich taky bouchl muniční sklad (více mrtvých) Ale Čaputka to jistě zařídí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okolnosti nasvedcuji a s pomoci logiky a Pythagorovy cele vety s preponou a to cele na druhou,ze.
   Jedine reseni je pak,ze.
   Novicok jest lstive rizen na dalku /Remote Kontrol/ z Kremlu. Jako treba cela CT. A dalsi skoro vsechno.
   Zmacknou jeden knoflik a Novicok zabije.
   Zmacknou jinej a Novicok nezabije,jen onemocni..
   President Zeman se vyznacuje tim,ze opravdu nikdy nema pravdu,ani kdyz a zejmena, kdyz pravdu ma..
   Takovyho asi nemaj nikde.
   Kdysi v letech 67-68 se u nas tez vyskytovali velke sklady zbrani.
   Jenom zavinily tu okupaci..Ale nevybouchly.
   Protoze je nikdy taky nikdo nenasel, jako ty horsi potom v Iraku..
   Jeste predtim rozesilal nekdo vybusniny politikum pred unorem 48.
   Okolo 9/11,nekdo posilal antrax v USA a nekolik lidi uhynulo a nevi se dodnes ,kdo posilal..
   To by se take snadno dalo vypatrat. Koudelka? Jasne.
   Sem s nim..Vypatra vsecko..
   Uvedlo OSN ,ze Rusko ztratilo na sankcich okolo 52 miliard ,ale EU pres 100 miliard.

   Smazat
  2. Pan senator Doubrava je pry velice zklaman panem Babisem,

   ktery deklaruje,ze umi ridit republiku jako firmu.
   Ten strelny prach,ktery vycichl za 7 let u soukrome firmy,kde obratni sovetsti agenti zpusobili VYBUCHY dokazuje jasne,ze neumi nejen obstatat Putinuv(boze cara chran) SPUTNIK "V",ktery vrazdi C19 viry na pockani,ale co je nejhorsi nechce si dat do sveho programu dobrou znacku NPV tj Program volicu,ktera by mu znova umoznila MONUMENTALNI vitezstvi ve volbach!!

   S timto NPV programem je pry pan senator velice prekvapen, udiven a spokojen a sokovan!
   Svym volicum proto vzkazuje,ze je pry podporovatel svobody a prime demokracie a opakuji i toho NPV programu nebot vule lidu je vule bozi,neni liž pravda!?

   Copak nekdo za 31 let dokazal sestavit PROGRAM VOLICU ve kterem kraluji doposud nevidane body zarici jako drahokamy VE SVETLE NASICH POZNATKU?Posudte sami.

   1.bodik

   Navrhuje se tam to co ma SPD v programu konkretne na př.

   Rasantni zmenu rezimu na SOLIDARNI STAT,

   kde nebude mozne krast domorodcum dve tretiny platu,pujde opravit vadny exekucni zakon a hlavne VSICNI budou bohati jako sousede,kteri prohrali valku.

   Tak pratele pokracuje NPV dalsimi pekelnymi 3 doposud znamymi body,ktere kdyby pan Doubrava vedel ,tak by uznal,ze nove se tvorici nepoliticka moc domorodcu cilevedoma ČSV je jeho oblibena nova volicska formace!

   Smazat
  3. Pokud si pamatuji, na Slovensku delaborovali starou munici a najednou prásk! A musím se podělit s důvěrnou informací. Jistá paní si vzpomněla, že v roce 2014 u Znojma přistálo UFO a z něj vystoupili Nývlt a Macháně. Přiznali se slzami v očích, že si u Vrbětic chtěli při mezipřistání zakouřit a něco se prý nepovedlo. Prý kouřili na sudu s prachem. Odkud letěli a kam se paní nezmínili.
   Co se týče p. prezidenta, asi byl po kauze Novicok poučen, že takhle teda ne a teď již jistě nebude škodit zbytečnými pochybnostmi. Jenom ten Klaus ještě nepochopil a ani po akce Aljaška

   Smazat
  4. Vazeny pane SENATORE Doubravo,

   precetl jsem si Vas clanek, vecny, a dokonce i emotivni, je proste videt, ze jste asi vzdelany, a dokonce i Cech.

   Takze mi dovolte jednu otazku:

   Co delate v tom zasranym senatu? Nemuzete delat neco uzitecnejsiho nez v tom spolku (mimo Vas) hajzlu a vyzirku? Podle mne je Vas tam skoda. Pokud mi neverite, tak se podivejte treba na toho rozjezeneho hajzlika co vas vsecky vede, nepripada Vam to (nevim jak se vyjadrit)

   uctive Vas zdravi Basos

   Smazat
 2. Jsem si tak nějak vzpomněl na zprávu plk. Kubiceho, o tom prorůstání organizovaného zločinu do státní správy a pod.. V podstatě se nic nepotvrdilo, ovšem volby jí byly ovlivněny. Důsledky pro Kubiceho ŽÁDNÉ. Sedmileté studování kamerového záznamu také není dvakrát normální, jednoho by až napadlo, že si Koudelka svým elaborátem řekl o jenerála, ať už ho sesmolil v zájmu kohokoliv. V podstatě nemáme armádu, ale v taškařicích tohoto typu jsme neskutečně dobří, nehledě na pověst. Naposledy ricinový kufřík, pochopitelně diplomatický. Tam se to moc nepovedlo, teď je to lepší p,rotože nemůžeme nic říct, abychom rusům nenapovídali. Nevíte někdo co a kde dělá Kubice?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, za volant taxíku se jistojistě nevrátil.

   Smazat
  2. Naposledy jsem o něm slyšel jako o "bezpečnostním poradci", v nějaké soukromé firmě. Nejspíš specialista na vynášení informací z "živých" spisů. Ale už je to spousta let.

   Smazat
 3. Rozumný text,který popisuje události daleko věrohodněji, než vládní klauni! Jsem zvědav, jaké přinesou nezvratné důvody o GRU a angažovanosti Rusů na výbuchu.Ale už se nechal slyšet Hamáček: Čím víc o Vrběticích řekneme, tím víc napovíme Rusům. Tak se zase schyluje ke Skripalovi, kdy se bude muset "věřit" tajné službě a protože je tajná , nic se zveřejňovat nebude!! Jako u blbých na dvorečku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,47
   Ynteligent a genitální mluvčí havlostoky opět v akci?!

   Smazat
  2. Ja /bejt vladou/,bych nic nerozpatlaval,z toho muzou vylezt divny veci a zahadny.
   Napriklad , jak se podarilo tem agentum ututlat uplne vsechno skoro 7 let ???
   Kdyz tohle vyjde najevo ma to nasledky, ze ve vlade sedi ty ,co zatajovali !!!
   A kdo je odhali..

   Smazat
  3. je to bohuzel anglicky
   However, the Czech side apparently forgot that in 2014 it itself had admitted that the arms depots had exploded at the fault of Imex Group. But after 6.5 years, the leadership of the Czech Republic decided to change its position, despite the official results of the investigation.
   Источник: https://rusvesna.su/news/1618772129

   Smazat
  4. Hodnaku,

   dej tomu nejakej cas a dozvis se pravdu, uz dneska na CT Hamza zacal koktat vic nez normalne. mimo toho se kolem toho pripadu zacina tak trosku couvat.

   Smazat
 4. My máme proti Rusku stejně """signifikatní důkazy"",jaké měl amipokupant a jeho poskok z malé Británie,když napdli rukou společnou a nerozdílnou Irák.....Koudelka není čučkař,ale extra 3,14čus!

  OdpovědětSmazat
 5. Piš ČESKY NEBO VŮBEC,Kutyakáki!.-)))

  OdpovědětSmazat
 6. Erst kommt der Tag,scheisse.-)

  OdpovědětSmazat
 7. A tobě to toho co máš na krku nasral kdo,pedogeront Bidet?.-D

  OdpovědětSmazat
 8. Jednalo se o akt statniho terorismu.
  A pan prezident rekl jasne: S teroristy se nevyjednava.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, ještě tu o Smolíčkovi!

   Smazat
  2. 8,57
   Pan prezident se k celé vylhané události bude teprve vyjadřovat ty ynteligente!.-)

   Smazat
  3. Pane Dvoraku, chcete snad zpochybnovat slova naseho pana prezidenta?

   Smazat
  4. Když říká kraviny, tak určitě. Volili jsme ho proto, že byl mezi slepými jednooký.

   Ale proč se o to, provokující osle, zajímáš? Ty českého prezidenta nenávidíš, tak co tě to popadlo. Špatná medikace?

   Smazat
  5. Pane Dvoraku, takze kdyz prezident rekne neco, co se vam nelibi, tak ho budete chtit okamzite vymenit? A pokud by vas rozhorcil, tak ho chcete rovnou postavit pred lidovy tribunal?

   Smazat
  6. Pan prezident by měl říci pravdu tak to je ale když v dnešní době všichni lžou....

   Smazat
  7. Unku,

   ve vsi ucte, ses uplne blbej, v 92 starej Klaus vsechno statni zprivatizova, takze u nas zadnej statni terorismus neni je jen soukromej

   Smazat
 9. Čtení v rodném jazyce ti dělá problém senile von Reichenberg?

  OdpovědětSmazat
 10. 8,55
  Omyl,hlupáci jsou ti,kdo věří amiokupantům a fašoEU!

  OdpovědětSmazat
 11. A čím bys to ty Kutyakáki chtěl pochopit????.-D

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Idiot z Liberece, který chce být další spolkovou zemí, nás nemůže chápat.

   Smazat
  2. 10,01
   Tady NENÍ Šafrovo ani Blicí listy,amitrolle!.-D
   Jdi se ukájet se svýma hovadinama tam,bzuku z Reichenbergu!

   Smazat
 13. Takové poznámky, které s tím vším mohou také souviset:
  • nedávno EU komise schválila úpravu parametrů pro emise motorů Euro7. Motory s aktualizovanými požadavky bude možno vyrobit. Nebudou nutné jen elektromobily. Ropa má ještě jakýsi prostor.
  • jaderná elektrárna má finanční hodnotu pro Rusko (hlavně ale jako další referenční stavba), ale s Nord stream 2 a evropskou spotřebou plynu je to nesrovnatelné. Takže sledujme, jak je a bude Německo tlačeno k odstoupení od trubky. Větrníky jsou nedostatečné, jadro zrušili, uhlí chtějí opustit, a
  Ruský plyn mít nebudou.
  • dokud jsme Rusa neosočovali, mohl jako takový akceptovat/garantovat naše stávající státní hranice v Evropě. Teď mu můžeme být ukradeni.
  • že jsou určité snahy o změny hranic říká titulek idnes "Bouře místo klidu. Slovinsko navrhlo Bruselu překreslit hranice na Balkáně". Kdo potom zabrání "návratu sudet do své rodné fašistické domoviny"? Je "lepší" být součást expanzivního Německa nebo neutrálního Rakouska? Bude se nás někdo ptát?
  • soudím, že pokud se "Evropa spojí" proti Rusku, nebude Rus diplomaticky zasahovat, ať si EU upravuje své vnitřní hranice dle nových potřeb rozhodnutím v Bruselu.
  • jak se řešilo Kosovi, obdobně se řešil Krym. Recipročně si vyřeší své hranice i Rus, když není požadavek dodržovat dohody pro WWII, které jako vítězná mocnost zaručoval.
  • když Izrael pošle raketu na jaderné zařízení Iráku, je to sabotáž jaderného programu u souseda. Když u nás "někdo možná úmyslně" vyhodí soukromý sklad vojenského materiálu "přeprodávaného do žhavých zón", je to označováno jako napadení člena NATO a teroristický čin (takže jednou je něco sabotáž a jindy teroristický čin).

  I toto mohou být dílky, které jsou ve skládačce výbuchu ve Vrběticích.

  OdpovědětSmazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 16. To, že zdejší BIS je stát ve státě řízený odjinud pro zájmy jiných, je známo.
  Ani nepřekvapí, že ten stát ve státě nechrání občany, spíš je svými trapnými operacemi ohrožuje.
  Co však může ještě překvapit, je míra bezeskrupulóznosti dnešních vládních činovníků - Babiše, Hamáčka i Havlíčka.
  Doufám, že jejich voliči pozorně zaznamenali, oč jim v politice a obhajobě zájmů republiky ve skutečnosti jde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (09:28):
   To ano, to nejsou a nebudou.

   Smazat
  2. 9,43
   A co je za parchanta,vraha,zloděje a rozesírače států všude na světě je amiokupant to nevidíš?!

   Smazat
  3. 10,05
   Sračky a havlozvratky tady tapetuješ ty,F73.-)
   Ruský terorista je i u tebe pod postelí,havlo3,14:-D

   Smazat
  4. čau lidi, nemohl jsem jinak

   Smazat
  5. Františeku Opluštile 19. dubna 2021 9:15, o co může jít Babišovi s Hamáčkem, nebo každému jednomu z nich, to je celkem patrné. O co jde těm, kteří jim jdou po krku, to bych rád věděl daleko líp. Vy ne? Že to děláte natolik jednoduché? JiH

   Smazat
  6. unku,

   kdybys nechal toho hadani a hecovani jak parchant na pisku, a uvedomil jsi ze kazdej ma narok bejt blbej jak chce, tak by ses mohl sem tam podivat i na CT nebo tu vyfesakovanou Primu, a mozna ze bys zjistil, ze se najednou zacina rikat, ze to byla soukroma pomsta, nebo dalsi bonbon, ze tem dvoum "Skripaloskorovrahum" dosla zapalna snura, takze misto v Bulharsku to bouchlo u nas... ja jsem osobne zvedavej co budou rikat zejtra, pozitri, a pak s jakou prinde Mila Zemanojc

   Smazat
  7. Basosi 19. dubna 2021 23:47, denně obětuju 50 minut sledování zpravodajství ČT24. Na víc sílu nemám. Jistěže má "každej nárok bejt blbej". Každej má taky nárok, podle svého, na blbýho reagovat. Neděláte to jinak. Však to taky chválím. JiH

   Smazat
 17. 9,38
  A kdo otrávil tebe fricku z Reichenbergu????
  A když už chceš něco smolit,tak piš v jazyce českém a ne švabachem.-D

  OdpovědětSmazat
 18. 9:42 Nauc se pravopis, lopato:-)

  OdpovědětSmazat
 19. 9,46
  Ať tTti BIDET POŠLE KLÁVESNICI s diakritikou ty F73

  OdpovědětSmazat
 20. Oprava....ať ti Bidet pošle klávesnici s diakritikou ty F73

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak jak vas oba ctu, tak jste pekni hnedopisti volove, hadate se jak 8 leti parchanti kdo udela vic kanek v sesite, rek bych vam ze jste oba blbi, ale protoze mam prave ted zachvat slusnosti - a mimo toho mne pobavil ten fousatej - takovej malej parchant na CT kdyz tam rozkoktal chudaka Hamzu, kterej si nestacil vymejslet, tak vam nebudu nadavat, ale na ten pravopis byste se meli fakt oba vysrat volouskove

   Smazat
  2. 23,51
   Diakritika ti bude zřejmě pojmem hoooodně vzáleným,že?!

   Smazat
 21. INDICKÝ BĚŽEC19. dubna 2021 9:38 Cikáne, tobě se nechce makat, což je stará věc, ale kopeš do lidí, kteří tě a tvé bastardy živí! Za kolik to děláš? Tipnu si-5€! Na den.

  OdpovědětSmazat
 22. 10,12
  Jooooo,udávání podle voru Wenzla flašky sype a prachy nesmrdí!

  OdpovědětSmazat
 23. 10,33
  Ty si pořiď MOZEK,havlolejnolahvárenská F73:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10,53
   Kdyžtak o AMIOKUPOANTECH,verstehen Dumkopf?!

   Smazat
  2. Afko,
   jsme zrejme oba na stejne strane barikady, ale di do prdele (muzu ti to napsat asi 7 jazyky)....takze drz se veci, a nepredvadej se jak cvicena vopice

   Smazat
 24. Já bych české banánovce doporučil tvrdou reakci. Hamaforáž ji slíbil, tak bych rád doufal... A v co?
  Okamžitě odstřihnout českou banánovku od ruského plynu, nafty, a vzduchu. Rusku vyhlásit totální válku a české hrdinné divize umístit do první linie /tzv. konenfutr/ úderného útoku na Moskaly.
  Po dobytí - v rámci zpětného útoku - Podkarpatské Rusy vyhlásit vítězství banánu nad záhnědou, a rovněž očekávám vyhlášení Okurkové sezóny pro sběr ropuch a resPIRÁTorů, čímž Moskala zmátneme tak, že si splete zase Vrbětice se Svrběním pod Pruhy.
  Z takové české rány už se Moskal nigdy nevzpamatuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko žádá válku!!!! Yndycké jeníky walkery se kvérem z Vrbětic poslat na zakrytí huby čínskými ropuchami.
   Česko chce válku! Bůh si to přeje. Za Prahu na DonBASE!, když pod Hindukúšem už emi robocop bere nohy na ramena.
   Totální nasazení!! Hamaforáž okamžitě do atombordelu, udavač Bureš okamžitě sledovat a neprodleně posílat hlášení do Yndye.

   Smazat
  2. 11,19
   Je lepší mlčet a být považován za hlupáka,než promluvit a odstranit všechny pochybnosti!

   Smazat
 25. Německo: Muslim, který pobodal dva lidi, říká, že „oblasti, ve kterých nevládne islám, jsou válečné zóny“

  http://svobodnenoviny.eu/nemecko-muslim-ktery-pobodal-dva-lidi-rika-ze-oblasti-ve-kterych-nevladne-islam-jsou-valecne-zony/

  Servírování mléčných výrobků ve škole je rasistické, tvrdí klimatická aktivistka

  http://svobodnenoviny.eu/servirovani-mlecnych-vyrobku-ve-skole-je-rasisticke-tvrdi-klimaticka-aktivistka/

  Záchranná loď nevládní organizace přistižena, jak požadovala 10.000 eur za jednoho migranta

  http://svobodnenoviny.eu/zachranna-lod-nevladni-organizace-pristizena-jak-pozadovala-10-000-eur-za-jednoho-migranta/

  OdpovědětSmazat
 26. Až tady nastane válečný stav, tak všichni ti, co dnes a tady podporují Rusko, půjdou ke ZDI, první budeš ty Dvořáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,14
   To jsi vyčetl pornoJandovi z dýmky míru??.-DD

   Smazat
  2. Svým textem naplňujete skutkovou podstatu trestného činu. Půjde-li to k soudu, a redakce o tom uvažuje, dostanete podmínku a s ní nemůžete být zaměstnán např. ve státní správě. Tak co, budete se krotit?

   Smazat
  3. Až tady nastane válečný stav, tak bude trvat půl hodiny a všechny tvoje sny o US světovládě budou v(_#_)

   Smazat
  4. 11:14 Ty americké filmy dělaj divy. Ještě potřebuješ vízum do USA, nebo už sis ho vysloužil?

   Smazat
  5. Václave Dvořáku, dobře víte, že tohle k soudu nepůjde. Nejste černý, nejste homosexuál a vedete web se špatnými názory.

   Já jsem se často setkával na internetu včetně YT s výzvami k zabíjení Rusů, stejně tak s označením Untermenschen a nic se nestalo. Zato výzvy k zabití migranta nebo člena neziskovky..., to se bere mimořádně vážně.

   Smazat
  6. Unku,

   nemuzu si pomoct, sice jsem chtel jit se pomodlit vycurat a spat, ale tendle tvuj blabol mne donutil abych ti odpovedel za Dvoraka,

   Je mozny ze Dvorak pujde ke zdi, ale ty pudes do prdele.

   shalom

   Smazat
 27. 11,26
  Bože to je slintů herr Lažnovský!

  OdpovědětSmazat
 28. Kdyby ti dva "agenti" udělali pro Putina to, co je jim připisováno, tak jim nedá Hrdiny Ruska, ale nejspíš pár let za sabotáž

  OdpovědětSmazat
 29. Jaro nic moc, náladu mám pod psa. Vím, že si své názory mohu strčit za klobouk, přesto mi to nedá. Pro nás v podzámčí vých uvítal méně vulgarit a na našem zámku by mohli ubrat plynu. Když vidím výsledný chaos, tak bych brzdil i ruční brzdou. Další esekalace nikam nevede.

  OdpovědětSmazat
 30. Po přečtení tohoto i několika dalších článků uvažuji, zda spíše uvěřit pohádce o Nesmrtelné tetě ze senátu a jejím příběhu o znásilnění ufouny, nebo tu o těch ruských agentech: Jak k muničáku přes plot skočili…., hádejte který z příběhů se mi zdá uvěřitelnější? No jasně, TETA vyhrává. K této situaci se nám v pravidelných hodinových intervalech a s tragickým výrazem ve tváři vyjadřují političtí experti z parlamentu lačnící po krvi, přičemž ten nejodvážnější z nich by osobně se zbraní v ruce bránil své modré ptáky, odhodlaný výraz, jasné oko a bojovná řeč je toho důkazem. Když slyším hřímat tohoto „velikána“ ze současné doby, který to myslí s námi se všemi dobře, napadla mě písnička od J. Wykrenta:
  FIALENKA krásná, FIALENKA něžná na tebe se usmívá,
  Stejně jako máma, stejně jako táta, tvůj sen s tebou prožívá,
  Vyrosteš a budeš velká jako každý z nás,
  Zmizí tvoje FIALENKA všechno vezme čas(nebo ďas?)
  Tak si také něco zazpívejte, abyste se nezbláznili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, asi je to nějaké obecnější. Tady se nám rozvášnil Mick Jagger a Dave Grohl, někdejší bubeník Nirvany. Moc se s tím nepářou - vagínace, dýpstata, mengele Gates...

   https://www.youtube.com/watch?v=MN9YLLQl7gE

   Smazat
 31. Už to vidím. Jestliže někdo prohlásí, že výbuch ve Vrběticích byl agresivní čin, co potom brání NATu vstoupit na území ČR a zdemolovat jí jako Irák a vytvořit tak předpolí pro útok na Rusko, jako to udělal Hitler. S pánem bohem.

  OdpovědětSmazat
 32. Zdá se mi, že i pan Doubrava uvěřil pohádce, že Skripalovi byli otráveni a uvádí i číslo látky, kterou poskyty britové. Problém je však jiný. Není totiž vůbec jisté, že Skripalovi byli vůbec otráveni. Nebyli nikde ani v nemocnici ukázáni a ani dnes nikdo neví, zda ještě žijí nebo byli britskou tajnou službou zlikvidováni. Ruským specialistům neumožnili ani prohlídku otrávených ani doložení jakýchkoli důkazů. A totéž udělalo Německo v případě Navalného.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.