Reklama

pondělí 19. dubna 2021

Skandál! Češi dodávali zbraně islámským teroristům v Sýrií a ruští agenti tomu zabránili

Lukáš Lhoťan
19. 4. 2021 EUrabia

Měl to být skandál, který měl Čechy otočit proti Rusku. Ale nakonec to bude skandál o tom, jak Češi dodávali zbraně a munici islámským teroristům v Sýrií na pokyn z USA a ruští agenti to zhatili. (Píši o tom na seznamzpravy.cz) Ano, české zbraně a munice tak nemohly vraždit umírněné muslimy a křesťany v rukách islámských teroristů. Tohle bude mezinárodni ostuda, ale ne pro Rusko. Bude to ostuda pro Českou republiku, že vyzbrojovala islámské teroristy v Sýrii.

33 komentářů :

 1. Po osvobození Aleppa se našly zbraně z Čech (Vrbětic) a Bulharska.
  Trasa Čechy - Polsko - Ukrajina Oděsa - Turecko - Sýrie.
  ČT nás zapomněla informovat o této humanitární pomoci.
  Kurdům přes US army dodány nejlepší samopaly na světě vz.58

  Miky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A vzpomínáte na velkorysé dary naší vlády do Gruzie, tanky, raketomety atd. atd. a posléze s nimi gauner Saakašvili (tehdy gruzínský prezident, dnes gruzínským zatykačem hledaný zločinec) napadl Osetii a začala válka. Českým politikům za jejich věrolomnost fakt dík!

   Vymazat
  2. 8,34
   Joooo,pojídač kravat,provokatér a Majdanista podporovaný fašoEU a amiokupantem je u debilbloku dodnes ve velké oblibě....

   Vymazat
  3. Do Ázerbájdžánu jsme dodali raketomety na podvozku tatrovek. Arméni měli radost.

   Vymazat
  4. Všechny tyto kšefty jdou pod dohledem BISky a naši vlády.

   Vymazat
  5. No jo to jsou ty zájmy USA a Český poskoci konají ještě že to fanatici z Islámského státu projeli.

   Vymazat
  6. Pokud se zajímáte o Sýrii, tak assadova armáda při obsazování v nějaké budově našla sklad zbraní a natáčela to. Našla tam SA58, RPG na kterém byly dokonce obrázkové a textové návody v češtině. V ten moment mě toto napadlo. Od Vrbětic znám pár lidí, kteří se samozřejmě dozvěděli, co se tam děje. Dokonce jsme se bavili i s vojáky a policajtama, co tam hlídkovali na příjezdovkách, taky je to sralo, že tam musí strašit. Jediný účel výbuchu bylo, odstranit důkazy toho bordelu co se tam dělo. To byla otázka času. Však ten místní děda to na Nově řekl výborně: Rusko? Kterého blba to može napadnút.

   Vymazat
  7. Dokonce Bulharka, která toto prezentovala na internetu, není dosud zvěstná...

   Vymazat
 2. NEčeská havlovize nelže a objektivně informuje jen tehdy,POKUD JE ÚPLNĚ VYPNUTÁ NEBO UKAZUJE-LI ČAS!.-)

  OdpovědětVymazat
 3. Andreji, Andreji!
  Co na tebe v USA mají?
  Zpravodajská hra má nejen autory, ale i hráče - vždy něčím placené. Třeba mlčením.

  OdpovědětVymazat
 4. Boze to je kravina. Rusko vstoupilo do syrske valky na podzim 2015, resp. ruske letectvo. Ze by timto zpusobem branili dovoz zbrani do zeme, do ktere tekly zbrane z celeho sveta, je jeste vetsi kravina nez jakou nam tvrdi cuckari. Jestli i tohle nakonec od nich nepochazi...

  OdpovědětVymazat
 5. Vůbec bych se nedivil kdyby to tak doopravdy bylo..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já žasnu nad tím super výkonem. Sedm let dřiny a výsledek je konečně tady.
   Pašáci, daili mi tu medaili, nebo nedaili mi tu medaili.
   Za tolik lopoty chci tu medaili.
   Třeba z USSA!

   Vymazat
  2. Neni vubec jasny,jak to vubec dopadlo s tou Velkou valkou proti teroru.
   Vyhlasenou 11.9.2001 v USA. Nemoh by se nekdo zeptat?
   20 let driny...

   Vymazat
  3. 12,26
   Jako všechno,co od roku 1945 amiokupant rozpoutal....dostal na prdel,ale vydával to za velkolepé vítezství!.-)

   Vymazat
 6. Takhle vypadají americké zájmy a "přátelství"! My si to za ně vyžereme, to je jejich špinavá politika staletí! Křiváctví mají jako normu. Jejich slouhové jsou tady u moci, bohužel už 30 let i volby nám upravují dle potřeby!

  OdpovědětVymazat
 7. Jak to bylo s darem za 41 milionů 2015 Sobotka a Stropnický
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/cesko-ve-stredu-posle-zbytek-slibene-munice-pro-kurdy-a-irac/r~4f6e77608c6f11e594520025900fea04/

  OdpovědětVymazat
 8. Někam se ta výzbroj a výstroj ČSLA podít musela, tak proč jí nestřelit prostřednictvím kámošů komukoliv a namastit si kapsu. Když jde o prachy tak jde morálka a zásady stranou. I když tady je morálka v konečníku i bez toho.

  OdpovědětVymazat
 9. Takže se tedy klaníte k tomu, že byl na našem území odpálený sklad zbraní na příkaz Ruska? V jiných článcích tady na stránce se tato informace zase vyvrací.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Wixi 19. dubna 2021 12:59, vám přichází divné, že názory jsou různé? JiH

   Vymazat
  2. Spíš ta zásadní protichůdnosti v této otázce.

   Vymazat
  3. Wixi 19. dubna 2021 19:10, snadné vysvětlení. Autory komentářů jsou různí lidé a cenzura tu natolik ještě nefunguje. Těžké k pochopení? JiH

   Vymazat
  4. Za sebe můžu říct, že k pochopení toho, proč se tato stránka řadí obsahem k Aeronetům, Parlamentním Listům, Sputniknews a jim podobným si stačilo přečíst jeden "článek" (v tomto případě spíš většinou komentář). Mě spíš zajímalo, jak si to pravidelní čtenáři vysvětlují, že je na jedno rozkliknutí dočtou, že agenti RF a Vrbětice je pohádka, a hned vedle je to popsáno jako boj RF s terorismem (resp. s jejich nepřítelem).

   Vymazat
  5. Wixi 20. dubna 2021 8:17, ať už je to v diskuzi nebo i v publikovaných článcích, ono to v neregulovaných či málo regulovaných informačních prostředcích tak chodí. Názory a pohledy se různí. Obecně to je označováno jako demokratické. Otázka: Je Vám to v případě www stránek zapsaného spolku Nová republika překvapením, nebo Vám to nějakým způsobem vadí? JiH

   Vymazat
  6. Právě, překvapuje mě, kolik lidí je schopno uvěřit často až bláznivým úvahám, které vycházejí z mylných nebo "správně podaných" informací. Přitom u většiny bláznivých úvah stačí vzít "do ruky" Google (nebo DuckDuckGo - prostě nějaký schopný vyhledávací engine) a začít hledat (např. oficiální dokumenty).
   Tady ale začíná problém, jelikož k tomuto čeština často nestačí, a když kde o žhavé téma, tak o to hůř se potom hledá.

   Jak se tak říká, zhoubou demokracie je ona sama. Tudíž odpověď na Vaši otázku: Vadí mi to, ale zároveň vím, že to je průvodním znakem demokratického státu a s tím nic nenadělám.
   Jediné co můžu je doufat. Doufat v mediální gramotnost spoluobčanů.

   Vymazat
  7. Abych byl konkrétnější, tak uvedu příklad těch "správně podaných" informací, které jsou naštěstí snadno dohledatelné.
   Zde, na Nové Republice, jsou občas "články" (jak jsem zmínil výše, tak se ve valné většině jedná o komentáře) o komunální politice, kde bývají s patřičným odporem zmíněny výše platů zastupitelů (za ČSSD, ODS, Piráty apod.). To ale, že jejich platy se řídí zákonem, který tyto částky vyměřuje a platy ostatních zastupitelů (i těch za SPD) se vyměřují tím stejným zákonem, to už si člověk musí "vygooglit".
   Oficiálnímu dokumentu, jako je sbírka zákonů, se nebojím věřit (318/2017 Sb.).

   Vymazat
  8. Tento příspěvek z 21. dubna 2021 15:39 mi byl zmizen. Nechápu proč. Dávám ho znovu:
   „Wixi 20. dubna 2021 20:07 tím, čemu jsou lidé schopni uvěřit (!) jsem překvapován taky. Tím, že to nevyřeší žádný "engine", Google a podobně, natož „oficiální dokumenty“, jsem si jist. Čí například prosím ty Vaše „oficiální dokumenty“? USA, EU, BRD, UK, Ruské federace, Lidové Číny ...? Státy mají rozdílné zájmy. I já mám určité zájmy a hledám prostor, kde mohou být co nejlépe uspokojeny. Zbývá otázka - do jaké míry kdo jsme čím a jakou morálkou omezován. Obecná gramotnost, nijak neomezovaná dostupnost informací, chladný pohled na realitu, mravnost a odpovídající, neúplatné chování. Když to ne, řešení se najde samo sebou. Téměř jistě v dramatické, spíš katastrofické podobě. Obávám se, že to je to, k čemu tzv. Euroamerická civilizace směřuje. „Jourovinky“ a podobné, ty to, ať na číkoli straně, zcela jistě nezachrání. JiH“

   Vymazat
 10. Jsem naiva a doufám, že už vyrábíme jen lovecké zbraně. Snad výprodej vražedných seknhendů ze zásob brzy skončí. Nechápu proč se military kšeft pustil do soukromých rukou a přitom zisk z prodeje léčiv překonává zisk z prodeje zbraní.

  OdpovědětVymazat
 11. Jestliže sklady zbraní a munice v lesích u Slavičína, odkud pochází i primátor Prahy Hřib, byly zřejmě připraveny na kšeft , tedy nepatřili armádě a ani státu, vadily asi někomu, kdo si je chtěl přisvojit aby vydělal. O tom Rusové neměli ani šajnu. Oni mají zbraní dost. To jen ukazuje na bordel, který v tomto státě za pomocí Kalouska vznikl. Kalousek byl hlavní zbrojař armády. Tady si ulil majetek- tedy zbraně, které by mu překupníci speněžili.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten kripl ani Slavičín nezná, jeho fotr byl Slavičan a hlavně dědek byl uznávaný primář, tento pirátský KKT je už pražská buzna. Jen jak se o něm psalo jako o vidlákovi, tak se tam byl podívat a posraní Slavičané mu v úklonu dali zlaté vidle. Měli mu je vrazit do prdele, hňupovi. To vím od známého.

   Vymazat
 12. No dobré je poslechnout si kecy Šlachty (nebo šlichty)
  opravdu to bude výžívná strana pod vedením blce, který nedokázal nic ani v policii, ani u celní správy a dnes tlačí do poliky. Další KUBICE. Už jsem naprosto přesvědčen, že pokud u policie a bezpečnostních složek pracují podobná individua. Je to naprosto v p...li

  OdpovědětVymazat
 13. No a pokud se někdo chce přesvědčit, že Češi opravdu dodávali zbraně islámským teroristům v Sýrii, a rozezná Sa 58 od AK, může se pokochat shlédnutím tohoto videa ze školy, sloužící jako výcvikové středisko tzv."umírněným" uřezávačůn hlav, aby viděl, kam šla naše pomoc od Stropnického:

  https://www.youtube.com/watch?v=od1woiBqLcM#t=460

  OdpovědětVymazat
 14. Bohušu, Bohušu, to odesílání "pomoci" do Sýrie Ti jistě klidný spánek nedává... Pokud ano, tak Tvůj další osud je jistý...

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.