Reklama

neděle 25. dubna 2021

Současná vlna hysterie jako příprava pro umístění cizí vojenské základny v ČR?


25. 4. 2021  Outsidermedia

Senzační tisková konference Andreje Babiše a Jana Hamáčka, na které nám oznámili, že existuje důvodné podezření, že ruské tajné služby mají prsty ve výbuchu muničního skladu ve Vrběticích, který explodoval, teď prosím pozor, v říjnu 2014. Takže policie a naše tajná služba po více než 6 letech vyšetřila, že tady prý byli agenti, kteří možná měli své špionské prsty ve výbuchu 57 tun munice (PDF ZDE), která by byla pravděpodobně poslána do rukou teroristů.

(Na snímku díra v plotu. Podobnou se prý dostali ruští špióni do skladu ve Vrběticích. Za tyto brilantní dedukce má dostat anglosaský exponent v české BISce Michal Koudelka generálské lampasy)


Naše média si příliš nerozumí v tom, zda ruské agenty spíše démonizovat, nebo zesměšňovat, soudím tak z toho, že jeden z tajných agentů se prý prozradil tím, že dal na svojí facebookovou stránku fotografii Staroměstského nám. Naše bezpečnostní složky se dále domnívají, že agenti mohli do skladu vlézt dírou v plotě. Tohle vyjádření mne naplňuje určitou beznadějí.

Chtěl bych mít možnost sám vyhodnotit důkazy, a ne sledovat hysterické projevy Jakuba Železného či jiných zpravodajců ČT, nebo českých politiků, pro které bývá užíván termín „pátá kolona“. Pokud dříve platilo „za vším hledej ženu“ ve světě zločinu platí „Cui bono“ a také, a pokaždé „sleduj cestu peněz“.

Není třeba býti analytikem, aby si člověk uvědomil, jak rychle a bez důkazů se „zjednodušila“ situace s dostavbou JE Dukovany. Je veřejným tajemstvím, že nejvíc zkušeností má Rosatom. Je veřejným tajemstvím, že zakázka bude přidělena Američanům. Prostě státu, jako je „naše“ dnešní Česká republika, není dovoleno dát zakázku jinému státu než tomu, který ji fakticky ovládá. Zakázka bude dražší, hrubým odhadem téměř dvojnásobně. V současné (i budoucí) ekonomické situaci se to hodí.

Zvykli jsme si na to, že je možné předložit české veřejnosti jakkoliv absurdní teorii a vzápětí, jedním tahem, způsobit tak naší republice až nedozírné škody materiální (sankce, potažmo provokativní a nesmyslné cesty různých Vystrčilů), politické, ale i oběti lidské – zadržování vakcín z Číny, Ruska. Nemohu se zbavit dojmu, že by svéprávný stát na „důvodné podezření“ nereagoval tak ukvapeně jako Česká republika. Měly by být zaprvé předloženy důkazy. Důkazy, které nás laiky přesvědčí, že ohromné ekonomické i politické škody, které nám vláda i opozice svými kroky právě způsobují, jsou opodstatněné.

Ovšem vzhledem k síle dnešní hysterie se domnívám, že je možné, že za podpory senátu a „páté kolony“, se připravuje umístění cizí vojenské základny na našem území. Bude to pravděpodobně prosazeno s tím, že ta nás, mimo jiné, dočasně ochrání před špiony všeho druhu, měli bychom si ale uvědomit, že pokud se tak stane, bude to dočasnost navěky.


24 komentářů :

 1. Nadpis tohoto článku vystihuje i podle podstatu problému.Tak jako SSSR v 68,tak USA nyní cítí potřebu udělat něco pro svoji "velikost".Z Afghánistánu se musí stáhnout,nemohou přiznat slabost a vlastně porážku(nedokázali zvítězit je rovno porážce),stahovaná vojska je potřeba někde umístit.Kde?No přeci v kolonii,ve které dosud nejsou.Tak jako v 68 SSSR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu mě bude zajímat kdo se podepíše pod zvací dopis...VIP 🥴

   Smazat
  2. Ale pánové, za pobyt amerických vojsk na našem území budeme muset tvrdě platit. Američan nedělá nic zadarmo a navíc US Army je vedena jako obchodní organizace a musí si na sebe přividělávat! Polácí musí Američanům postavit jejich základnu na svém území sami a taky ji financovat ze svého. To by byla opravdu zátěž na státní kasu zhuntovanou koronavirem.

   Smazat
  3. Podle mě by to bylo naprosto zbytečné a vědí to moc dobře i USA. Japonsko touhle strategii projelo válku.

   Smazat
  4. Zvací dopis v tomto případě nebude potřeba, protože mám dojem, že to je ve smlouvě. Pokud existuje důvodné podezření, že může dojít k ohrožení konzistence obrany NATO, může NATO přistoupit k vytvoření struktur protiobrany. Nevím, jestli se o tom hlasuje, ale v centrále platí hlas USA jako závazný pro všechny.

   I tak mám dojem, že zrušení dipl. kontaktů, zrušení dodávky vakcíny a zrušení účasti pro Rosatom je jen tah na to hlavní, a to tlak na SRN ohledně NS2. Vždyť Poláci už nepokrytě a hystericky vykřikují o příšerné hrozbě a vyhrožují, že ty čtyři trubky (tj. i NS1) budou považovat za nepřátelské vojenské nepřátelské objekty ohrožující Polsko. Koneckonců už jeden rybářský škuner úmyslně narazil na Fortunu a Poláci začali vykřikovat, že ruské lodě ohrožují jejich rybářská plavidla. Nevyhýbají se ani takovým výhrůžkám, že min mají dostatek. Hysterie graduje.

   Smazat
 2. Tak tedy ruští agenti mají své Facebookové stránky. To je tedy gól.A na webových stránkách ruských speciálních služeb jsou zřejmě zveřejněny jejich seznamy, včetně rozpisu konkrétních operací

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. FSB pravidelne informuje o provedených akcích. Jsou k dispozici tel.čísla i kontaktní osoby, pokud chceš informovat anebo někoho prásknout. V poslední době se jim daří likvidovat teráče hned v zárodku. Samozřejmě, u nás se tomu říká ruský státní teror a politické pronásledování.

   Například zpráva o akci: ФСБ РОССИИ В КЕМЕРОВСКОЙ ОБЛАСТИ-КУЗБАССЕ И НОВОСИБИРСКОЙ ОБЛАСТИ ВО ВЗАИМОДЕЙСТВИИ С ФЕДЕРАЛЬНОЙ СЛУЖБОЙ ВОЙСК НАЦИОНАЛЬНОЙ ГВАРДИИ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ ПРЕСЕЧЕНА ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ЯЧЕЙКИ МЕЖДУНАРОДНОЙ ТЕРРОРИСТИЧЕСКОЙ ОРГАНИЗАЦИИ "ХИЗБ УТ-ТАХРИР АЛЬ-ИСЛАМИ"

   A prásknout někoho můžete tady: Если вы обладаете любой информацией о совершенных или готовящихся терактах, просьба обращаться в ФСБ России по телефонам: +7 (495) 224-22-22

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 3. Podle toho, jak se vyvíjí situace, jim bude stačit počkat do voleb, kdy se zmocní vlády v Česku naše pátá kolona. Piráti, StaN, ODS, TOP09, KDÚ-ČSL. Jejich "politici" si už brousí nože na boj o koryta. ANO vedené Babišem bohužel v posledním období pokazilo téměř vše, na co sáhlo. Nechává umírat občany Česka na Covid, i když jsou dostupné vakcíny v Rusku a Číně, které jsou srovnatelné se západními a nedostupnými vakcínami. Ale Babišovi se zalíbilo politikařit, zřejmě proto, aby ho po převzetí moci nezavřeli a nedopadl jako nedávno zesnulý bývalý slovenský policejní ředitel, o kterém šly zvěsti, že byl ve vězení zavražděn. Vzhledem k tomu, že dnešní slovenské vedení má vyšetřování plně ve svých rukou, nedivil bych se ničemu. Podobná situace se začíná rýsovat i u nás. ANO s Babišem i ČSSD s předsedou Hamáčkem pravděpodobně ve volbách propadnou a ani šance ostrakizované KSČM nejsou příliš růžové. Výstavba americké základny u nás je proto dost pravděpodobná a Bidenova parta se může pokusit o větší podřízení Česka za poměrně příznivých podmínek. Bohužel se nevyvíjí dobře ani hospodářská situace, které babišova vláda také příliš nepomohla. Vyřazení největších favoritů z výstavby atomové elektrárny zřejmě povede k prodražení proti ruskému projektu na několikanásobek předpokládané částky a je možná i situace, kdy nebude JE vůbec postavena, což nás dál postaví do role druhořadého rozvojového státu, plně podřízeného větším a bohatším zemím, zejména Německu.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 5. Taky mě to napadlo, když základnu tak pochopitelně americkou. Minule to s těma Iránskýma raketama nějak nevyšlo, tak teď by se mohlo hodit něco nového. Ovšem místo základny by stačilo postavit dva čučkaře k ruským píchačkám na jejich ambasádě. Oni totiž zásadně ke svým akcím vyráží odtamtud.

  OdpovědětSmazat
 6. Prezident, popsal fakta a závěr zatím neudělal, ani se nedivím. Podle mne skutečně není konec vyšetřování. Očekávaná je reakce, samozřejmě odpovídá výběru diskutujících. Legrační je i žlutá lajna obsahující jen jednu vyvrženou větu. Veřejnoprávní prostě umí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan prezident jel na svém vozíku hodně při zdi...

   Smazat
  2. Pane Kutnohorský,
   jel, ale ne při zdi. Že neútočil a nepoužil žádné bonmoty je dobře. Netřeba situaci více dramatizovat. Díky nepodařeným aktivistům, jsme světu za hlupáky, jakoby už nestačil náš "úspěšný" boj s pandemií. Teď jenom očekávám, že EMA povolí Sputnik, Německo si ho doveze a bude aplikovat. Jak asi zareaguje Demoblok a masmédia ?

   Smazat
 7. hm cizí vojenská základna, od severních sousedů přilétla v minulých dnech letka bitevních vrtulníků, bez transpondérů.
  Kluci, jako doma, jako doma.

  OdpovědětSmazat
 8. Protičeská televize jede na plné obrátky. Lidé bděte, nepřítel vysílá !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi to tu vzdam, rano jsem videl Sobotku, a to staci

   Smazat
  2. Pane Basosi klídek, naopak přibude víc komiků a ubude tragiků.

   Smazat
 9. Všechno je možné , ale US vliv se projevuje hlavně v politice ODS atd. což amįkūm stačí.Vždyť kultura US se projevuje ve všech formách MC Donald cz ve školách,obchodech i firmách.Tlak je to obrovský a beznaděj vlastenců je katastrofální.

  OdpovědětSmazat
 10. Americka letecka nebo raketova zakladna na ceskem uzemi je dobra volba. Mozna se po jejim postaveni soudruh Vykadil pujde postavit pred rakety:-)

  OdpovědětSmazat
 11. Aby se aféra Vrbětice nakonec neobrátila proti těm co jí vymysleli. Bůh ví co se z toho ještě vyvrbí a třeba se tím i znemožníme před našimi západními přáteli kteří nás v protiruských aktivitach až tak nepodporují. Aby z Vrbětic ještě nevyplaval nějaký 7 let starý kostlivec...VIP 🥴

  OdpovědětSmazat
 12. Ano, to je také možné. Viz

  https://www.natoaktual.cz/zpravy/rakovnik-kasarna-logisti-centrum-armada-vojaci-presun-prapor.A210216_210949_na_zpravy_m00

  Armáda buduje u Rakovníka městečko, kde bude schopná ubytovat a postarat se až o 2 tisíce osob našich nebo spojeneckých jednotek ať už při přesunech na cvičení nebo třeba do mise na východní hranici NATO. A samozřejmě také při případném nasazení jednotek na českém území.

  .... nebo třeba do mise na východní hranici NATO ....

  OdpovědětSmazat
 13. Cizí vojenská základna je už hezkých pár let tady. Má zkratku BIS.

  OdpovědětSmazat
 14. Poprvé v životě zažije většina z nás vysokou vojenskou přítomnost vojsk ALIANCE - SHAF. https://qanon.sk/spravy-24-04-2021/
  Budeme se podílet na vytváření dočasných vojenských přechodných vlád téměř ve všech zemích.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.