Reklama

středa 21. dubna 2021

Svobodné rádio - Ivan David 13. 4. 2021

21. 4. 2021  záznam: https://youtu.be/ypjSYsAgx84
Hovořil jsem o postavení českých potravin na trhu v ČR, o tzv. Zelené dohodě v Evropském parlamentu, o zasahování do zemědělství, které povede ke snížení produkce, snížení příjmů zemědělců a růstu dovozu z mimounijních zemí a o vztazích EU - Turecko, o pirátské politice a otázkám kolem vakcinace a utajovaných smlouvách a odpovídal na otázky posluchačů.


6 komentářů :

 1. Pane doktore , obdivuji Vás ,že se snažíte pomoci českým zemědělcům v dnešní době , kdy převládá okupační politika EU.Přesto držím palce ,snad voliči pochopí co se děje proti ČR.

  OdpovědětVymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 3. Vite proc ten budik ve Vrbeticich inicioval rozbusku drive? Je to totiz jako s rijnovou revoluci, ktera byla v listopadu.

  OdpovědětVymazat
 4. Největší hrozba pro hegemonii USA: Čína, Rusko nebo dluh? https://beforeitsnews.com/libertarian/2021/04/the-biggest-threat-to-us-hegemony-china-russia-or-debt-2771468.html Přes navalnyjskou aféru je Putin jako ruský vůdce stále nezpochybnitelný, protože se vynořil z postsovětského zmatku, kde byl na denním pořádku chaos a organizovaný zločin. Žádný západní vůdce neměl tak tvrdé politické zázemí a Putin přežil, silák pevně pod kontrolou. To je důležité pro Ameriku a NATO s ohledem na politiku na Ukrajině, na Kavkaze, v Sýrii, Íránu a Turecku. Jakýkoli pokus Ameriky o dokončení nedokončeného podnikání na Ukrajině (tripartitní šrot zahrnující Rusko, Německo / EU a USA kvůli plynovodům Nord Stream, který připravuje Ukrajinu o výnosy z přechodů, se již vaří) pravděpodobně povede ke střetům s Ruskem na místě. A Rusko podepsalo v roce 2015 s Íránem pakt o vojenské spolupráci. Putin si jako kočka s myší hraje s Tureckem a má zájem o položení potrubí do jižní Evropy, a dostat se z driftu z NATO. Zájem Ruska o Sýrii je udržet ji mimo sféru vlivu Ameriky, což se mu s pomocí Turecka podařilo.

  OdpovědětVymazat
 5. Celé ANO, dalo jasně najevo, za koho kopou. Babiš hodil vidle naší postupné soběstačnosti do zad a jak ukázkově.
  Věděl, že senát to zdegeneruje a on jen kývne.
  Následně, přistoupil na špinavou hru od čučkařů a celé demožumpy i s AlHamem, ohledně rozkradeného zbrojního skladu.
  Už se pomalu projevuje propaganda Leciána Prouzy. Lidové ceny papriky, jablek ...........

  OdpovědětVymazat
 6. Pane MUDr. Davide, protože si Vás vážím a to nejenom jako Dr., ale jako člověka svěřuji se Vám se svým názorem na některé rádoby podporovatele SPD . Víte nemusím se vším co propaguje pan Okamura naprosto souhlasit. Ale jeho obrovská vitalita překonala problémy jak v Japonsku, tak i zde. A člověk který byl opravdu zatížen takovými problémy a dokázal to co dokázal před tím se s úctou skláním. Ti pisálkové a různí politologové a i takzvaní přátelé - jmenovat je nebudu. Každý si je může dle jejich projevů jak hodnotí hnutí SPD a jak by se vlastně mnělo chovat (je to směšné) papír a hloupá prohlášení snesou vše. A lidé jsou manipulovaní ze všech stran. Pan Okamura přestál to co smetlo většinu našich politiků (mimo Zemana).
  A dnes ho kritizují naprostí idioti, když ne vyloučí, ale ten blbec sám odejde (protože vlastně chtěl to samé jako ti co rozvrátili stranu kterou jako první pan Okamura vybudoval z ničeho. Nejsem členem SPD, ale za penem Okamurou naprosto pevně stojím.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.