Reklama

sobota 3. dubna 2021

Velikonoční vraždění ukrofašistické armády

Ivan David
3. 4. 2021

Na Velký pátek, tedy v den, kdy si všichni křesťané připomínají ukřižování Ježíše Krista, ukrajinská armáda společně s neonacistickými pluky zahájila další útok na civilisty v Doněcké a Luhanské lidové republice. Spasitel, který ač byl nevinný a byl odsouzen protiprávně, se před 1988 lety se vydal na smrt dobrovolně, aby na sebe vzal hříchy ostatních smrtelníků. Podle křesťanské teologie je každý hřích od té doby spáchaný další ranou vraženou Kristovi. Včera tedy ukrofašisté, které podporuje EU, jež se zatím formálně hlásí ke křesťanským kulturním kořenům, oslavovali vraždami civilistů v Doněcku a Luhansku. Během Vánoc a Velikonoc doposud boje v Evropě vždy na chvíli utichaly. Zelenského režim tímto činem překonal i nacisty.
 
Informace o raketovém útoku na civilní čtvrti Doněcka, Okťabrska a Gorlivky, zveřejnil v noci řecký web pronews.gr, který s citoval zdroje přímo z místa bojů. Na místech dopadů raketových salv podle informátora z místa leží stovky mrtvých a raněných civilistů. Řecký web přinesl informace i o protiútoku domobranců, kteří na střílející raketometné pozice ukrajinské armády a neonacistických dobrovolných praporů odpověděli dělostřeleckou palbou. Její účinky se během noci nepodařilo ověřit.
 
Řecký web dává včerejší útok do souvislosti s telefonátem ukrajinského prezidenta Vladimíra Zelenského s US prezidentem Joe Bidenem, který proběhl těsně před začátkem útoku. Krátce po zahájení palby jednal telefonicky ukrajinský ministr zahraničí Andrij Taran se svým britským protějškem Benem Wallaceem. Web připomíná, že britští vojenští instruktoři posledních sedm let intenzivně cvičili ukrajinskou armádu. Po inauguraci Joe Bidena US prezidentem jsem vyslovil obavu, že zakrátko skončí čtyřleté období bez válek nebo válek v zastoupení mezi USA a Ruskem, které trvalo během mandátu bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Varoval jsem, že zfalšované volby bude muset Biden překrýt ještě větším svinstvem.
 
Před rizikem obnovení války na Ukrajině nedávno varoval bývalý český velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta. Dodnes udržuje čilé kontakty s mnoha politicky angažovanými lidmi v obou zemích. Upozornil na nedávné velké ukrajinské nákupy tureckých dronů, které ázerbajdžánská armáda spolu s tureckým expedičním sborem použila k masakrování civilistů při loňské agresi proti arménské svobodné republice Arcach v Náhorním Karabachu. I zástupci turecké armády se v poslední době účastní na výcviku ukrajinské armády. Podle některých informací pracují i s neonacistickými dobrovolnickými prapory jako Azov, jejichž příslušníci byli usvědčeni z páchání válečných zločinů proti civilistům v minulé fázi války s Doněckou lidovou republikou a Luhanskou lidovou republikou.

 

25 komentářů :

 1. Tak ti hoši, kteří kdyby nechtěli - tak by žádný války nebyly, takto mluvilo to zvíře, které je přivedlo na svět, zase začali. Ze srdce jim přeji,dle přísloví " jak se do lesa volá, tak s z lesa ozývá " aby je všechny " jakoby vyvolený " zrůdy , Vesmír jednou navždycky vymazal.

  OdpovědětVymazat
 2. No jestli se ukrové utrhnou ze řetězu, tak to spustí Rusové a to po ukrech nezbyde ani mastný flek. Kolony techniky, zejména ženistů s pontony, tanků, dělostřelectva a motopěchoty jsou hlášeny z Rostovské a Krasnodarské oblasti. Výsadková úderná brigáda je na Krymu. A ta není určena k obranným bojům. Problém je, že je to už sakra blízko nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Piráti by měli připnout šavličky, vzít Pekarovou, Fériho a další figurky z demobloku a hurá na pomoc "napadeným" Ukrajincům

   Vymazat
  2. Americké svině nás táhnou do války s Ruskem !

   Vymazat
  3. Jasně ti naši duty vojaci tedy generalove lezou do amerycky prdele gauneř a my jim to patime

   Vymazat
  4. Unku,
   mas sice pravdu o tech generalech, ale mne by spis zajimalo co se skutecne stalo Kellnerovi, ..Ukrajina je pro mne passee

   Vymazat
 3. Debile, už taky řekl, že díky Sputniku má mírný průběh.
  https://cz.sputniknews.com/svet/2021040313429394-argentinsky-prezident-rekl-ze-kvuli-sputniku-v-nema-zadne-vazne-priznaky-covidu/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nechci být hnidopich, pokud píšeme o něčem pozitivním, je to díky jisté věci. Pokud jde o negativum, píšeme kvůli jisté věci.

   Vymazat
 4. "Ty stovky mrtvých" bude asi výmysl. Colonel Cassad zatím píše z řad civilistů o mrtvém dítěti po útoku ukrajinského dronu. Zítřejší zprávy budou přesnější.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tomu se dnes říká civilizace.Werich a Voskovec byli jen odvar-u každé vesnice šibenice...,to bylo o jedincích nynější "civilizace" již o stovkách mrtvých."Pěkná" perspektiva.

  OdpovědětVymazat
 6. Unknowne 3. dubna 2021 21:22, rád bych věděl, jaký to má význam a navíc, jak to souvisí s publikovaným článkem? Zbytečné se s tím Sputnik V trápíte. Prostě a jednoduše, ti ruští ožralí mužici si ze svých zemlanek s vakcinací proti Covid 19 poradili sami, stejně jako s Napoleonem, pak s Němci za Druhé světové, stejně s jadernou zbraní, přístupem do kosmu, vývojem a výrobou nejmodernéjších zbraní ... A až dosud si radí i s nátlakem USA spolu s celým NATO, aby se vzdali nezávislosti. Proč vás to tak hněte? Pokud byste v tom alespoň měl prachy, tak se ale s takovými kydy zdržovat nejspíš nebudete. V zájmu vlastního zdraví, uklidněte, uklidněte se! Myslím to s vámi nadmíru dobře. JiH

  OdpovědětVymazat
 7. Velký pátek ukrouši prostě nectí, což nemůže nikoho překvapit. Co můžete od nácků čekat! Boží mlýny ale pracují. V každém případě je mimořádně odpudivé, že takový ksindl naši "spojenci" podporují a také mezi českými politiky se najde nemálo slouhů, kteří při to svinstvu nadšeně asistují. Hanba jim!

  OdpovědětVymazat
 8. Unknowne 3. dubna 2021 21:56, jak se mi zdá je to i v tom horším případě, v poměru k počtu obyvatel, jen větší polovina toho, co v ČR. Že by to bylo Sputnikem V? Nebo ožralostí mužika v zemljance? Jako protiruský propagandista jste neschopný pitomec. JiH

  OdpovědětVymazat
 9. Vládo, opovaž se tohle podporovat, nebo jim tleskat !
  Toho bohdá nebude, aby český vlastenec, podporoval následovníky Hitlera.

  OdpovědětVymazat
 10. Ubohost nacistické "Ukrajiny" se projevuje tím , že vykonává zvěrstva podle diktátu USA i EU.

  OdpovědětVymazat
 11. Mistr David zřejmě netuší, že naprostá většina Ukrajiny má Velikonoce až 2.května. Zuřivý blábol o ničem, klid.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč zlehčujete skutečnost, že Ukrové sabotují mírové dohody a vraždí své spoluobčany? To vás ta vaše "manželka z Oděsy" tak zblbla, že jste ztratil soudnost?

   Vymazat
  2. Martine, je úplně jedno kdy to UKáčka slaví.
   Jde tady o útok na civilní objekty. Toto je neodpustitelný zločin. Za toto je ve slušné společnosti nejtvrdší trest.

   Vymazat
 12. 23/21
  Pravda, o ničem.
  Co je pár stovek mrtvých a raněných proti nekonečnu.

  OdpovědětVymazat
 13. To je jejich masakrovat civilisty a kde jsou ti rádoby ochránci lidských práv ti k tomu ještě tleskají.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Praha,tak jak kdysi nenáviděla Američany,tak dnes nenávidí Rusy.Naše slovanské bratry.

   Vymazat
 14. Bijte fašisty na věčné časy a nikdy jinak!

  OdpovědětVymazat
 15. K poselství Krista, jak jej připomíná autor, dr. David, se zas jiný pisatel (Jiří Silný) vyjadřuje jako o Kristově vykupitelství. A vysvětluje je takto: ...
  Jeden z mnoha titulů, kterým Ježíšovy následovníci vyjadřovali jeho zvláštnost, zněl Vykupitel.
  I tenhle výraz má zřetelný ekonomický základ a týká se uspořádání starověkých společností, které označujeme jako otrokářské. Otroky se stávali váleční zajatci nebo dlužníci. Z otroctví se dalo vykoupit, splacením požadované sumy. Hebrejci byli na počátku Hospodinem vykoupeni z (egyptského) otroctví ne však penězi, ale Hospodin jim dodal odvahu vzbouřit se a opustit nedůstojné podmínky a utvářet svůj společný osud svobodně (v "Zemi zaslíbené"). ...
  ----
  Ukrajinci by v sobě také mohli podobně nalézt špetku onoho hebrejského vykupitelství a sebrat odvahu vzepřít se dnešní banderistánské vládě a (slovy Silného): ... zrušit nedůstojné podmínky a utvářet svůj společný osud svobodně na osvobozené Ukrajině, a ne banderistánu.

  OdpovědětVymazat
 16. Františku, to by je nesměly ovládat Chazaři. Všechno to hraje do karet Polákům. Určitě se těší na svá území. Státní správa na středních a nižších postech je jimi obsazena.

  OdpovědětVymazat
 17. Píše se tady o svátcích narození křesťanské modly. Nic proti věřícím nemám, ale proč mlčí ta flanďácká mafie? Bůh chce desatero a na Ukrajině se zase začíná zabíjet a flanďáci drží huby. Majetky si nakradli a tak si spokojeně hladí pupky a válečné napětí je jim lhostejné. Čekal bych nějaké roumné stanovisko šéfů flanďácké mafie, ale asi bych byl příliš naivní.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.