Reklama

sobota 24. dubna 2021

Vracíme se do padesátých let

Vlastimil Podracký

24. 4. 2021 Zvědavec
Václav Klaus ve svém vyjádření ke kauze Vrbětice řekl, že se vracíme do padesátých let. Má pravdu, cítím to už dávno a nesouvisí to s Babišovou vládou, ta tomu nesměle brání, asi jako kdysi v r. 1948 prezident Beneš.
(Grafika převzatá z Boston Globe)

Bolševismus na postupu

Bolševické metody se vyznačovaly naprostou svévolí. Co bolševici řekli, to musela být pravda, i když to byla průhledná lež. Aby jim nikdo lži nerozkrýval, potřebovali cenzuru a zastrašování. Nic jsme nevěděli, protestovali jsme proti smrti Lumumby, ale vůbec nikdo nám neřekl podrobnosti, nikde žádné důkazy. Sbírali jsme mandelinku bramborovou, kterou prý přes hranice posílali „imperialisté“, ale každý věděl, že je to brouk, který přes hranice přeletí a přirozeně se šíří. Přesto se takový rozumný názor říci nesměl. Protestovali jsme proti Chartě 77, ale vůbec jsme nevěděli, co je v ní napsáno.

Dnes protestujeme proti ruským agentům, kteří prý vyhodili do povětří sklad ve Vrběticích 16.10.2014. Šíří se fotky udělané v Británii v kauze Skripal, tvrdí se, že to byli titíž agenti, asi jen proto, aby nějaké fotky ukázali. Ale kauza Skripal byla o čtyři roky později. Důkaz, který by obstál před soudem, není. Ani nepřímé důkazy. Obyvatelé obce a pracovníci firmy Imex tvrdí, že nikoho z těchto lidí neviděli. Je samozřejmě možné, že se do areálu vkradli tajně v noci, ale to je fantazie ze špatného špionážního filmu. Musel by tedy být nějaký snímek nebo výpověď svědků. Jinak by normální soud vinu neuznal.

Pokud v padesátých letech někdo pochyboval o tom, že imperialisté posílají mandelinku v balóncích, když přece brouk dovede létat sám, asi by se ho otázal nějaký bolševik: „Soudruhu, ty nevěříš straně?“ A on, tento normální člověk, by pod nátlakem musel říct, že věří, protože nevěřit je nepřátelský čin, který se trestá. Když nebudeme dnes věřit BIS, že nějací agenti vůbec existují a tvrdit, že vyšetřovací verze ukončená v r. 2016 je pravdivá (že se tedy nic nenašlo), budeme ve stejném nebezpečí, nebo alespoň na pranýři zfanatizovaného davu, který bude požadovat naši smrt stejně jako dav požadující smrt Horákové.

Ale já jsem nevěřil nikdy KSČ a nevím proč bych měl věřit BIS. Ať předloží důkazy, ať proběhne soud, kde se protistrana může bránit a potom uvěřím rozhodnutí nezávislého soudu. A teprve potom je legitimní dělat opatření k potrestání Ruska. Do té doby to lze považovat za bolševický nenávistný účelový čin, který může mít samozřejmě účel vyprovokovat Rusko a vytvářet hysterii k vyřazení ruské firmy z dostavby Dukovan, v širším měřítku k nedostavění plynovodu North Stream a vůbec obchodní válce proti Rusku.

Samozřejmě, že to slouží i proti domácím oponentům globalistů, aby je bylo možno osočovat jako ruské trolly apod. Všichni ti, kteří dnes osočují Rusko ohledně kauzy Vrbětice, aniž by měli důkazy, používají bolševické metody a rozvrací náš právní stát, znevěrohodňují nás v zahraničí. Ti, kteří tvrdí, že důkazy mají, měli by je předložit, pokud je nemohou předložit, tak mají mlčet, jinak jsou trapní a konají pomluvu.

Ale bolševismus se už šíří dávno ústy různých zaprodanců, kteří chtějí zavádět cenzuru, kteří neustále ostrakizují ty, kteří v jednom kuse nešíří pomluvy proti Babišovi, Zemanovi a Rusku, a myslí vlastním mozkem. Období Trumpa zmírnilo akceleraci těchto totalitních snah, ale Biden to opět „vzal do ruky“ a výsledky jsou hned vidět.

Nejde o obhajobu Ruska, jde o nás. Pokud přistoupíme na bolševické metody a nebudeme se držet zásad právního státu, doplatíme na to především my. Nemyslím, že by bylo příliš obtížné si představit, když můžeme někoho obvinit bez důkazů, ostrakizovat ho, vláčet pomluvami, aniž by se vina dokázala, může to potkat každého. Současní protiruští štváči si bolševické metody vyzkoušeli na štvaní proti Babišovi a Zemanovi, a tak nás upozornili už dávno, co od nich můžeme očekávat. Přesto mají přízeň voličů.

Co chtějí globalističtí aktivisté a proč jim vadí Rusko?

Není příliš čitelné, co chtějí globalisté, oni vlastně mají v plánu jen bořit, ale nic nestaví. Chtějí likvidovat národní státy, ale neví, co potom, protože lidská přirozenost vede k nějakým komunitám, ke kterým člověk cítí identitu. Jak již řekl klasik: „člověk beznárodní je člověk nemravný“, je to člověk čistě materiálně zaměřený, nemající žádnou vazbu, když ano, potom povrchní bez trvalého sebeobětování pro druhé.

Všechny globalistické ideály, které se někdy nazývají neomarxistické, a jejichž nositeli jsou především Piráti, TOP a Stan, ale i nová garnitura ODS, jsou ničitelské. Genderový feminismus, transsexualismus, podpora antropologických odchylek apod. ničí rodinné vazby a porodnost a správnou výchovu dětí. Multikulturalismus má nám vnutit migranty a navrátit sudetské Němce, zlikvidovat národní sebevědomí a sounáležitost tak potřenou k odboji a naši zemi postoupit cizím etnikům tak, abychom to udělali dobrovolně jako jacísi omlouvající se ubožáčci (podobně jako Američané poklekávají před černochy).

Globalističtí aktivisté chtějí jen zlo. Chtějí jen bořit. Chtějí jen likvidovat. Komunisté měli alespoň nějakou humanitní ideu sociální spravedlnosti, nějaké fantastické sny, které nebyly uskutečnitelné, ale ke kterým vztahovali svoji víru. Globalisté mají v pozadí ekologismus, který má cíl – odchod do jeskyní. O něčem mírnějším odmítají jednat. Ničení civilizace je pro ně uskutečněním jejich ideálů.

Aby mohli tuto řízenou kulturně-antropologickou dekadenci uskutečnit potřebují vyřadit všechny vnější vlivy. Proto ten panický strach z ruských webů, které ve skutečnosti jsou pouze nezávislé (ruský je pouze Sputnik) a které by mohly sloužit k rozkrývání globalistických lží. Rusko může být oporou národů, které mají být likvidovány, může nespokojené využívat ve svůj prospěch. A nespokojených bude určitě hodně a nejspíše najdou společnou řeč s Ruskem, které je využije pro svoje účely, které určitě budou přijatelnější než kulturně-antropologický zánik.

Samozřejmě, že se vede v současnosti válka proti Rusku mající obchodní charakter, aby se neuskutečnil prodej ruských technologií, které již začínají být kvalitnější než americké, a ruského plynu, aby Rusko nebohatlo. To je zapotřebí zjistit politickými prostředky.

Globalismus tentokrát ztělesněný samotným Bidenem staví Evropu do ekologické tmy předcházející těsně „odchod do jeskyní“. Nebudeme mít ani plyn, ani jadernou energii. Westinhouse jadernou elektrárnu nepostaví, North Stream se nedostaví a Evropa se propadne do tmy. Hledejte si už svoji jeskyni!

Prý máme spoléhat na alternativní zdroje. Za Trumpa bylo možno ještě obdržet americký plyn a naftu, ale Biden zrušil stavby ropovodů a plynovodů a energii nebudou mít ani Američané.

Na ztrátě samostatnosti jsme už prodělali mnohokrát a současné ekologické tažení proti Dukovanům je poslední před zánikem státu, zánikem posledního, co ještě zbylo v našich rukách - energetiky.

60 komentářů :

 1. Je zřejmé, že zbraně a munice skladovaná mimo vojensky chráněné objekty byly určitě nachystané na kšeft a vývoz třeba na Ukrajinu či do Sýrie k zabíjení lidí. Víte kolik se tím, že sklady byly zničené, zachránilo životu kdesi daleko ve světě. Není to chválihodný počin?. Nemělo by se za to vyznamenat, nikoliv Koudelku, ale jmenované zahraniční agenti.. A je to jedno zda to byli ruští zpravodajci, či členové ODS, nebo muslimové. Podstatné je, že zbraně byly připravené k zabíjení lidí. Ve Vrběticích byli zabiti 2 lidé, ale kdoví jestli ne vlastní vinou, když zřejmě chtěli hasit požár vlastními silami.

  OdpovědětVymazat
 2. Bohužel zatím ji to vychází ale až poteče lidem do bot tak si pro ně dojdou. North Stream se určitě dostaví už moc nechybí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdo si pro koho dojde? A co znamena, az lidem potece do bot?

   Vymazat
  2. 09:42 Proč to tu čteš, když nemáš naději cokoliv pochopit. Dyslektiku nešťastná, osamělá.

   Vymazat
  3. 9:51 Dnes mas spatnou naladu. Asi jsi pochopil, ze sputnicok nebude, Dukovany nebudou. Tak se vyplakej rudy dedecku.

   Vymazat
  4. Hele blbečku 10:02 - tobě se bude určitě líbit zdražení energií, protože nebudou Dukovany? Tobě se líbí, že budou stovky a možná tisíce dalších mrtvých na kovid?

   Ty jsi mi ale pěknej trouba. Ještě že ses nepodepsal, lidský nepovedenče.

   Asi Pirát, že?!

   Vymazat
  5. 10:02 Jdi ty brepto dyslektická, já očkovat nepotřebuju, já ne... To ty potřebuješ dávku a dlouhou.

   Vymazat
  6. 10:15 To by tě snad mohlo vyléčit. Ještě něco na budku a jsi jak nová pětka.

   Vymazat
  7. Jake zdrazeni energii? Ropu a plyn CR kupuje na burze. V porovnani s dvoustrannou dohodou s Ruskem z pred 15 let, je plyn dnes 4x levnejsi, kdyz ho ted CR nakupuje na burze v Rotterdamu. Takze o cem tady placate?

   Vymazat
  8. 10:26 Dyslektiku. Je hezké, že jsi schopen popsat to, co vidíš a slyšíš kolem sebe. A ano, v tvém případě opravdu nevím o čem píšu, snad o oslovi...

   Vymazat
  9. Pro nechápajícího Rotterdam Burzu 10:18:

   Ceny na burze se řídí nabídkou a poptávkou. Není-li nabídka a poptávka je velká, ceny jdou nahoru, někdy raketově.
   Nebudou-li Dukovany a další naše jaderné elektrárny, kde nakoupíš elektřinu když Němci a Rakušané na tepelné a jaderné elektrárny rezignovali? A za kolik? Ty jsi opravdu jen arogantní trouba, který se vytahuje, ale nerozumí ničemu.

   Vymazat
  10. Dukovany postavi Korejci. Napr. v Emiratech postavili JE podle harmonogramu a dodrzeli rozpocet. RuSSko je bezpecnostni riziko.

   Vymazat
  11. V Madarsku Rusove doted nezacali stavet a dokumentaci dodali v azbuce. Takze tohle at si zkouseji na nekoho jineho. CR je v Evrope a ne v ruske Asii.

   Vymazat
  12. 10:43 Který, ty severní, nebo jižní? . Použij globus, když už máš šišku k prdu a chceš ohromovat.

   Vymazat
  13. 10:46 A teď si představ, že by si tu dokumentaci dodal ty, dyslektiku.

   Vymazat
  14. Ale jdi ty brepto. Až se vše uklidní a zanese ty vaše blbé hlavy prach, Dudovany a Sputnik se opět dostanou ke slovu.

   Vymazat
  15. Dukovany dostaví Rusové nebo nikdo. Ostatní v "soutěži" jsou z technologického hlediska i z hlediska stavebních zkušeností velkým rizikem. To potvrzují všichni odborníci z oboru jaderné energetiky. Jen pitomečci mezi politiky a "žurnalisty" zpívají cizí popěvky. A mladá hovádka od Pirátů to po nich opakují.
   Zdržení výstavby v obou popisovaných případech nezavinil Rosatom, ale byrokracie místních vlád. Míček vždycky zůstal dlouho na jejich straně.

   Vymazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  17. 10:18
   Nerad poučuji, ale ceny energií se na burzách stále mění. Poslední dlouhodobý trend poklesu cen, byl určen menší poptávkou, zaviněnou sníženou spotřebou díky omezení produkce vzniklé celosvětovou pandemií. Možná jste si to mohl ověřit na ceně benzínu u pump i u nás. Návrat kondice světové produkce opět zvyšuje poptávku po energiích a tedy i růst jejich cen. Poznáte to opět u benzínové pumpy.
   Je to prosté, milý Watsone.

   Vymazat
 3. Podradský, Podradský, kdyby jsme se vraceli do padesátých let, tak by tady stalinisté měli už dávno pořádek ..
  Všichni protiruští západofilové a slouhové globalistů -imperialistů a západních elit, složené z úchylných sadistů, pedofilů a dalších zmetků ..., zkrátka pomatené parazitické opice, by byli už dávno zavření v blázincích a nápravných táborech ..

  Ale ta paralela s návratem do padesátých let tady je, je to návrat k proti stalinskému mccarthismu v debilním USA, který se rozšířil do debilní Evropy i mezi naše debilní "spoluobčany", kteří vyznávají ideologii debilního havlismu ..

  Je to návrat chorobné tupé nenávisti k Rusku, které si pořád nepoučitelní primitivové spojují se stalinismem -pravověrným komunismem a socialismem ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ta mandelinka bramborová byla doopravdy součástí "biologické války", lze k tomu najít důkazy, i ten Lumumba byl zavražděn imperialisty, protože bojoval proti kolonialismu ..
   Dnes máme místo mandelinky covid, a máme co jsme chtěli ..

   Vymazat
  2. Ano, oni ti soudruzi si moc výmýšlet nemuseli. To jen my jsme ze zásady nevěřili ani tomu, co opravdu pravda byla.

   (To by pan autor měl přivést na správnou míru, s tím Lumumbou se dost usek - to byla pěkná sviňárna - mohl si najít jiný příklad)

   A to je to nejhorší dědictví, co jsme se museli dlouho s tím potýkat, někteří se s tím potýkaj dodnes.

   Holt ti naši soudruzi to neuměli tak pěkně podat, tak jako to uměli - a pořád umí - soudruzi v Hollywoodu...

   Vymazat
  3. @maxim
   Tak tak, pan Podracký je z těch, kteří vždy budou pozadu za děním, zamrzlí v nějakém bodě dávné historie. Bude ještě varovat před totalitou a ohrožením demokracie, když už dávno budou neposlušní mizet ze dne na den ze světa.

   Už se mi také zajídají ty nudné klišé na adresu časů poválečného etablování režimu, jenž se vysmekl zpod kontroly světové oligarchie.

   Vymazat
 4. Vachatová přišla se zjištěním, odkud jsou financovány Evropské hodnoty. Podílel se i Člověk v tísni

  https://cz.sputniknews.com/20210424/vachatova-prisla-se-zjistenim-odkud-jsou-financovany-evropske-hodnoty-podilel-se-i-clovek-v-tisni-14244409.html

  Ledecký si posvítil na Evropské hodnoty kvůli seznamu dezinformátorů. O omluvu od ubožáků nestojí

  https://cz.sputniknews.com/20210423/ledecky-si-posvitil-na-evropske-hodnoty-kvuli-seznamu-dezinformatoru-o-omluvu-od-ubozaku-nestoji-14249922.html

  OdpovědětVymazat
 5. Podracký je žvanil, svoje ultrapravicové názory a kopání do předchozího režimu jen halí do záplavy slov, kterým sice nejde nic vyčítat, ale to už jsou tak samozřejmé věci, že je napsat musí.
  Západ v 50. letech u nás diverze reálně prováděl a podporoval kdejaké zločince.
  Na rozdíl od Ruska a vylhané kauzy Vrbětice...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jasne. RuSSaci jsou lidumilove a tobe davaji lizatka:-)

   Vymazat
  2. Bože, ty - 10:47 - jsi ale osel. Dej se trochu do pořádku. Je sobota, den klidu a míru a ty jsi tak zahleněný nenávistí.

   Vymazat
  3. Unku,

   Rusaci jsou kurvy,
   Amici jsou zachranci sveta
   Cinani jsou hamizne svine
   Iranci jsou teroristi
   a ty si vul

   Vymazat
 6. Tahat do očividného systému korporativního fašismu bolševismus je naprosté faux pas!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rezim v Russku se cim dal tim vice podoba nacistickemu Nemecku 30.let.

   Vymazat
  2. V čem, blbečku? Popiš ať se zasmějeme. A dej to do souvislosti s jinými prezidentskými režimy ve světě (např. Francie, USA a pod). Bude politologická řachanda.

   Vymazat
 7. Zrovna minulý týden, stejný den, co Raul Castro šel do penze, odtajnili soudruzi ve Washingtonu D.C. tajné archivy, na př. pokus o zavraždění Raula Castra, když se vracel z Prahy před 60 lety.

  Kromě těch stovek pokusů na zavraždění Fidéla...
  https://nsarchive.gwu.edu/briefing-book/cuba/2021-04-16/documents-cia-assassination-plot-targeted-raul-castro

  OdpovědětVymazat
 8. V Madarsku ockuji ruskou a cinskou vakcinou a hadejte, kdo ma nejvice umrti na pocet obyvatel?
  Je to Madarsko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tupé hovádko 11:08 už několik dní tapetuje touhle blbou pomluvou. Kdybys ty vemínko věděl, jak ta epidemie v Maďarsku probíhala a probíhá a co jsou příčiny vysokého počtu nakažených, tak bys takové osloviny nepsal. Ale pubošovi tohle vysvětlit je nad lidské síly, když se chce vymezovat trapnou pózou. Viď?!

   Vymazat
  2. 11:44 Cisla lze jen tezko poprit. A celou dobu se tady tupe hovadko Dvorak chlubilo, jak se v Madarsku ockuje Sputnikem. Ted se ti to ale nehodi do kramu, ze?

   Vymazat
 9. maxim24. dubna 2021 10:43, Vyprávěl mi starý pán, jak osobně viděl americká letadla shazovat mandelinky u Chebu. Bylo to v pruzích a miliony brouků na zemi, asi omámených chemií, aby padaly kam měly! To jen aby nikdo nevěřil tomu, že to není pravda!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mne zase jeden stary pan vypravel, ze jsi utekl z Bohnic.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. dunnslinger 24. dubna 2021 12:03
   Z Německa -Bavorska byly v padesátých letech vypouštěny při převládajícim západním větru balony s propagandistickými letáky, které dopadaly na naše území, to je dosatatečně zdokumentováno ..
   A přibalených několik brouků mandelinky (nemusí jich být miliony), zamoří v rychle se množících generacích larev a dalších brouků velké plochy bromborových polí ..

   Vymazat
 10. Rusove Dukovany stavet proste nebudou. Budou je stavet Korejci.
  A Temelin muze stavet Framatom, Westinghouse nebo Korejci.
  Rusove jsou bezpecnostni hrozba. Ti mohou stavet nanejvys babovicky a to pouze za Uralem.

  OdpovědětVymazat
 11. V.Podracký, osel také hýká IÁ IÁ.

  OdpovědětVymazat
 12. https://hlidacipes.org/kdyz-umrit-tak-se-sputnikem-u-ceskych-fanousku-ruske-vakciny-vedou-emoce-nad-fakty

  OdpovědětVymazat
 13. Říkat o bolševizmu, že je zničující může jen naprostý diletant, který nezná ruskou historii. Právě díky bolševické ideologii dokázali ruští vojáci porazit německé fašisty a díky jí je dnes Rusko, tam kde je a poráží americké fašisty na celé čáře. Můžeme jen doufat, že nezapomenou na to, že obyčejní lidé mají své ruské bratry rádi a odpustí nám ten hnus, který na ně současná vláda hází.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor co je bolševik!!!

   Hodně lidí si pod pojmem bolševik představuje zarytého komunistu stalinského typu. Jenže to je omyl, způsobený prvním použitím. Ve skutečnosti je bolševismus stav neuznávání jiného názoru a vyznačuje se tím, že bolševik jakéhokoli vyznání není schopen přijmout jiný názor než ten svůj. A dalším projevem bolševismu je hledání viníků. Samozřejmě jinde než ve vlastních řadách. Současný bolševik neschopen uznat vlastní chyby stejně, jako to neuměli bolševici komunističtí, hledá toho, kdo způsobuje rozruch mezi lidem obecným. Dříve to býval západní imperialismus a jeho propaganda. Dnes je to Rusko a jeho propaganda.

   Vymazat
  2. Holmi, bolševici v Rusku po r. 1917 a u nás po r. 1948 se hlavně bránili proti vnějším i vnitřním diverzím západních degenerátů ..

   Bolševici byli bolševiky, protože měli podporu většiny dělnicko -komunistické strany i lidu ..

   To co uvádíte jako příklady bolševizmu se odehrávalo až později mezi pitomci, kteří se podvratně vloudili po vítězství bolševiků mezi komunisty a z pouhého prospěchu zprznili socialismus svojí debilitou a za peníze a sliby západních degenerátů ..

   Používání slova bolševismus pro činy jiných než bolševiků je hloupé, může to být jedině pseudo bolševismus (imitování, vydávání se za bolševiky), jsou ale výstižnější slova pro činy idiotů ..

   Vymazat
  3. Autor článku se v úvodních odstavcích neustálým opakováním profláknutého pojmu"bolševik"zařadil mezi skupinu primitivních antikomunistů.Tím značně znehodnotil zbývající část článku.

   Vymazat
 14. Nikdy jsem v zivote nebyl clenem nejake Partaje, zde ani za morem, kdysi jsem nemel rad ci dokonce snad nenavidel Rusaky a miloval Amiky, kdezto Anglicany a Nemce mam stale rad jak osinu v prdeli...

  ale o to mi nejde,

  rad bych totiz vedel kolik z Vas kecalku se zivi praci svych rukou- nemyslim rukou ktere mate v neci kapse

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za sebe ručím i po sedmdesátce.

   Vymazat
  2. Basos 13:33
   A vy jste kdo, pane namachrovanej, co stále ponižujete zdejší účastníky diskuzí a sebe decentně dává za příklad. My jsme "kecálkové" ale vy jste co? To bychom zase my rádi věděli. A že jste nebyl nikdy v žádné partají? Většina z nás taky ne. A koho to zajímá?

   Vymazat
 15. Bez ze všech stran vydíraného Babiše a bezcharakterního Hamáčka by akce Vrbětice nebyla takovým průserem. To oni ji dali punc s tím že naznačili lidem zároveň ať drží hubu.
  To jedině oni mohou říci co je pravda. To se s nimi ale
  potáhne už do konce života.

  OdpovědětVymazat
 16. Věc je prostá a dost jinak než je popsáno v článku. Ze začátku socialismu západ se snažil vyhrát tím že na jedné straně ještě podporoval domácí pracující aby nereptali a na druhé socialistickým zemím škodil kde se dalo. Ovšem pádu socialismu došlo za pomoci koupení si pohlavárů na východě aby vyvolali převrat. V tom momentě se přestali starat o pracující doma, protože to nebylo nutné. Teď jediný co převzali od socialismu je rušení práv a svobod, aby se jim lidi nebouřili. Moc to nefunguje ale je to logický účelový přístup k věci. Boužel pro ně tím vytvořili celosvětovou společnost která postrádá jakýkoliv smysl a jakoukoliv naději že někam povede než do průseru. Co jim zbývá než svést všechno na Rusy, ti za to můžou neb jsou to lumpové prokletí. Sice to vůbec nic neřeší ale alepoň to není na ně. Mimochodem ta mandelinka je stokrát víc pravděpodobná než Čuk a Gek co špatně otrávil v Británii Skřipala a ještě k tomu vybouchli v Česku před léty sklad s municí. A to dokonce dva druhý po měsíci. Západ nehrál nikdy fér ale hlavně že se férovostí ohání jak kyjem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedomysle, západ nikdy nepodporoval domácí pracující (to dělal socialismus), západ vždy i náš dnešní systém podporoval a podporuje "střední třídu", a u pracujících i té střední třídy vyvolává iluzi, že postoupí do "vyšší třídy" ..

   Jenže ve finále "kapitalisté" se všemi "neprivilegovanými" jako vždy vyjebou, a ze všech iluzemi oklamaných nepatřících mezi ně, udělají žebráky ..
   Problémem v kapitalismu je ta "střední třída" .., nikdy nepochopí, že je jenom užitečnými idioty "kapitalistů" ..

   Vymazat
  2. 15:14 A proto se maji tak dobre delnici ve Skodovce nebo Volkswagenu?

   Vymazat
  3. Unknowne 24. dubna 2021 21:51, "se mají tak dobře" měřeno jak, proti komu a v čem? Třeba jako Paris Hilton, rozhodně ne. Chodí "do práce" a jsou k tomu zváni jen pokud podají požadovaný výkon. A jen dotud, dokud má firma odpovídající odbyt. A když něco z toho selže, je jedno na co a proč si vypůjčili. Přijde exekutor. Na špičku nosu si vidíte? JiH

   Vymazat
 17. Pro 12:07 dukazy o ucasti Rusu ve Vrbeticich nemas....... ale my mame 30 lete dukazy o tom , ze lide jako ty jsou pitomci.......

  OdpovědětVymazat
 18. Pro 12:07 dukazy o ucasti Rusu ve Vrbeticich nemas....... ale my mame 30 lete dukazy o tom , ze lide jako ty jsou pitomci.......

  OdpovědětVymazat
 19. I pan Podracký začíná cosi chápat, když napsal: "Komunisté měli alespoň nějakou humanitní ideu sociální spravedlnosti, nějaké fantastické sny, které nebyly uskutečnitelné, ale ke kterým vztahovali svoji víru."
  Možná mu nakonec dojde i to, že uskutečněn byl k obyčejným lidem mnohem přátelštější "reálný socialismus". Z principu přátelštější, než ten systém dnešní, navíc s daleko humánnější rozvojovou perspektivou. Panu Podrackému zbývá pochopit, že reálný socialismus se nezhroutil, ale že byl zcela systematicky rozbíjen a rozbit hospodářsky mnohem silnější části světa, která svou sílu vybudovala drancováním kolonií, zdrojů ostatního světa, vlastní a postupně především cizí pracovní síly, mnohdy za pomocii násilných prostředků.
  Panu Podrackému uniká, že existence a „vítězství“ v současnosti vládnoucího režimu je podmíněno jistou mírou lidské hlouposti a „nenažranosti“. Přehlíží, že rozvoj lidské společnost postavený na zisku humanitní perspektivu nemá, ani mít nemůže. JiH

  OdpovědětVymazat
 20. Infekce z konírny se projevuje už i zde.

  OdpovědětVymazat
 21. Dnes se ukázal Hamáček jak čivava za plotem.Je to pro americký Šváb.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.