Reklama

úterý 20. dubna 2021

Zdají se vám dva agenti málo? Přidáme. Bylo jich šest. Vlastně ne – byli čtyři.

Lubomír Man

21. 4. 2021
Oficiální vládní výklad o dvou ruských agentech, kteří nejdřív vyhodili do povětří muniční sklad ve Vrběticích a pak otrávili otce a dceru Skripalových v britském Salisbury, je pro lidi s mozkem v hlavě tak za vlasy přitažený a tak absurdní, že jej bylo nutno vylepšit.. Příliš často se totiž objevovaly posměšky autorů na internetu o tom, že ruská špionážní služba musí být finančně na dně, když všechny její teroristické akce v Evropě zajišťují jen dva chlapi...

 A oba svými objeviteli, jimiž jsou BIS, NCOZ, a dva redaktoři týdeníku Respekt, popsáni a zpodobeni do tak věrné podoby slavného agenta Jejího veličenstva Královny Jamese Bonda, že příběh byl nevěrohodný od samého začátku a a fanaticky mu vedle povinných (česká vláda, poslanci ANO, ČSSD a opozice), věřili snad už jen redaktoři a redaktorky ČT, a nejfanatičtěji pak moderátor a kandidát na příštího ředitele ČT Železný. A byl to právě on, který v odpoledních hodinách oznámil českému posluchačstvu, že původní informace o dvou strůjcích výbuchu ve Vrběticích nebyla pravdivá, protože sklad vyhodil do povětří šestičlenný elitní oddíl GRU 29 155 vedený jejím velitelem a generálem GRU (Ruská špionážní služba) Vaverjanem.

I tenhle výklad však měl jepičí život. Protože už po dalších pár hodinách, to je v úterý večer, se na internetové stránce Seznam.cz objevil zas jiný údaj. Výbuch ve vrbětickém skladu výbušnin zařídil čtyřčlenný tým, jehož velitel (snad právě onen generál Vaverjan), odletěl z Prahy spolu s první vlnou zaměstnanců ruského velvyslanectví v Praze, které česká vláda z republiky vyhostila.

Tolik tedy k taškařici, která ovšem k popukání bohužel není, protože, jak už kdosi napsal, netýká se jen Dukovan a Sputniku V, ale týká se války – a to nedaleko od hranic naší republiky. Takže jedině škodolibost v nás, přehlížející šmírácké dílo BISu, NCOZu, Respektu a následně i české vlády, si v těchto okamžicích může přijít na svoje.

119 komentářů :

 1. Důkazy žádné, ale kdo to ví tedy ze čtenářů, že tam byl nejdříve požár a až potom to bouchlo.Snad měl být ten velitel hasičů vyznamenán, že včas nechal daleko zastavit a zachránil tak několik hasičů od jisté smrti, protože výbuch který následoval, byl tak silný, že to hasiče srazilo k zemi! Také dám k lepšímu, o tom se nehovoří , že již v této kauze kvůli explozi proběhl soud v roce 2016 a ten všechny obžalované osvobodil!
  Tak , co se tam vlastně dělo, požár a až potom výbuch! To je hodně divné a po 7 letech za to najednou mohou Rusové! To je hodně přitažené za vlasy!
  Když se tak zamyslím, přeci pokud by chtěli Rusové ten sklad zničit, tak je pro ně daleko jednodušší si na takovou "práci" najmout zkušené kriminálníky, třeba z řad Albánských Kosovanů. Ty tady řádí , únosy,vraždy, vydírání , obchod s lidmi, drogy a pro tyhle týpky je nějaké zapálení a výbuch ve skladu trhavin , jenom "rozcvička" , především, když byl ten sklad tak mizerně hlídán a zabezpečen! Do okolí budov s municí chodili místní na houby, tak jak asi byl areál zabezpečen?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS je zcela nesmyslná organizace a měla by být přeformátována. Čučkaři po 7 letech vytáhnou z klobouku Vrbětickou pohádku a doplňují počty ruských špiónů jak se to hodí. BIS ani neumí přeložit noty od CIA do správné češtiny! Např. senior agent je přeložen doslova jako starší agent - to je přímo nečeské, ale googlovské ! A skupině velí generál osobně ? To je fakt na prášky, pokud Koudlek nebere heroin !!!:)))

   Smazat
  2. Kdo to jsou Albansti Kosovane? A jak se lisi od Kosovskych Albancu? Ty budes asi agent, ktery se ve vsem vyzna a ma za usima, Pelesko:-)

   Smazat
  3. 7,18
   Kosovký albánec je muSLIMSKÁ unte...ensch!

   Smazat
  4. Říkal jsem tu hned jak to vypuklo, že v tom byl ještě Timur a jeho parta, že by to jen Čuk a Gek nezvládli. A už je to to tady.
   Jo, a potěšilo mě, že generál Šándor těm dvěma ruskejm superšpiónům, co zkurvěj na co šáhnou, přišil stejnou přezdívku.
   A BISka v tomhle tragikomickým srandasrory zastupuje Kvakinovce, zdá se mi. Gajdar by měl určitě radost.

   Smazat
  5. Kosovan je obyvatel oblasti Kosovo. Než NATO nastolilo tu pravou demokracii nacházelo se tam více národností, včetně Srbů. Teď už asi opravdu zbyli pouze kosovští Albánci.

   Smazat
  6. Kosovan či Kodovar jsou propagandistické uměle vytvořené názvy pro kosovské Albánce, aby neinformovaní nabyli dojmu, že NATO bombardovalo a vraždilo při ochraně původního obyvatelstva. Ale původními obyvateli Kosova a Metochije jsou pouze Srbové. Albánci na Kosovu jsou paralelou k "sudetským" Němcům u nás a asi tak podobně i skončí.

   Smazat
  7. Jak nejsou důkazy ?! Highly likely ! Přes to nejede vlak. Komunisti když něco nešlo vysvětlit, měli krásné české "je to objektivní zákonitost" Také nebylo třeba nějakých důkazů. Teď jsme holt světoví. Nejsme jako oni. Highly likely !

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  9. Tak jsme se tu vyřádili se spoustou tématů hezky ze široka. Když si shrnu vše, co jsem za ty 3 dny slyšel a viděl, tak se mi zdá, že to, co mne na věci nejvíce zajímá až bolí, napsal pan Man v posledním odstavci. Všichni rusobijci se mlátí do hrudi, jak odhalili ty proradné Rusy. A chtějí k tomu ještě podporu ze zahraničí. Bohužel, co odhalili a ukázali v první řadě, je neuvěřitelná neschopnost a bugr ve státě Českém. Počínaje tím, že i když na každé hranici jsou pořizovány kopie pasů, často i otisky prstů, podobně při ubytování v hotelu, přes ochranu objektů, jak co do hlídání objektu stráží a technikou, tak co do pozorování, kdo se kolem objektu potlouká, až po to, že obchod se zbraněmi podléhá schválení státních orgánů, přes tyto činnosti běžné u každého spořádaného státu to vypadá tak, že nejvíce informací k celé věci dodávají novináři. Jako by BIS čekala, co se od nich dozví a mezi tím nám předložila fotky obou teroristů, stažené z internetu. Shrnu-li to, to si sami děláme ve světě pěknou ostudu a kálíme do vlastního hnízda, ale budiž. Pak platí "aber die koncen". Následky této šarády budou bezesporu z hospodářského hlediska tvrdé. I to je popsáno v mnohých komentářích. A tak politikaření a amatérsky nepromyšlená zahraniční politika našeho vlastního státu nás zavede někam, co jsem si před tím nedokázal představit. Od státu, založeného a vedeného Masarykem. A podivíme se jistě, jak té blbosti celého jednání využijí naši "přátelé" ve vlastní prospěch. Jako tomu bylo s rušením zbrojní výroby na Slovensku.

   Smazat
 2. No nic. Nějak bylo, bude hůř - už si na to musíme zvyknout.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že bude hůř,bylo jasné jakmile Václavák řval Havel na Hrad,syn kolaborantů,který si vzla sebou poradce Kchárla a hned letěl s omluvou do Berlína.Proto jsem necinkal ani se nezúčastnil žádné manifestace.Do čela státu se dostali většinou kolaboranti a hlupáci.

   Smazat
  2. 10,23
   Brblal
   Do čela státu se dostali KOLABORANTI A VLASTIZRÁDCI....v čele s udavačem a zlodějem Havlem.
   P.S.
   Toť pouze malá oprava k Vašemu trefnému vyjádření.

   Smazat
 3. Ja jsem si pro studijni ucely precetl clanek Bellingcat, coz bude pravdepodobne anglicka verze tehoz co uverejnil Respekt. Jako chapete, tam pisou kdo kdy letel kam a pod jakym krycim jmenem, kde si pujcil jake auto a s jakym najezdem ho vratil. A dokonce kde ci telefon ztratil signal. A tohle prezentuji jako investigativni zurnalistiku, kde jako partnery uvadi Respekt a dalsi dve zapadni media. To uz neni ani k placi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bellingcat je jen odnož CIA a MI5 kryta jako civilní - takové píčoviny od Belingcatu se dočte v mnoha provokacích !

   Smazat
  2. No jasne, ale asi by to tam meli rovnou napsat. Dyt tezko by se k podobnym udajum dostal nejakej dement z Respektu nebo jinych novin. A jako bonus to tam visi par dni po zverejneni cele veci. Takze to jinak nez jako rizenej unik ani nelze vysvetlit. Tvrdit, ze na to prisli sami, by logicky muselo znamenat, ze si to vycucali z prstu. Tady by bylo zajimave zjistit jak, kdy a komu se to sirilo.

   Smazat
  3. cert ... Pokud je to, co tam nazvrací vůbec pravda. To jsou informace, které si běžně nemůžete ověřit. Takže buď používáte mozek a tyhle zvratky neberete vážně, nebo... úroveň opačnou z důvodu brzkých odpoledních hodin nekomentuji (jedině po 22:00) :D

   Smazat
 4. Celá angažovaná společnost, vydává tak sebejistá prohlášení,
  že začínám být vnitřně přesvědčený, že jako hlavní důkaz
  tají, že se špiónům akce nepovedla a, že našli jejich cestovní pasy*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle meho nazoru U Vaseho narozeni byl Pan Buh moc skromny pri rozdelovani
   celozivotni moudrosti.

   Smazat
 5. Premiér Bakšiš ukázal, kam až je ve své nízkosti ochoten zajít, že políbil nejen prsten v centrále CIA, ale navíc k tomu i řítní otvor této nechvalně proslulé organizaci (a tenkrát to bylo ještě vážení bez roušky), a tak si nezaslouží, aby nadále setrvával na tomto postu. Huž, Bakšiši, čas táhnout se naplnil.

  OdpovědětSmazat
 6. Víte co je zajímavé? Putin není v médiích nikde žádná tiskovka nic, jen vyjádření Kremlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato na ruské TV1 to do Česka šili fest.

   Smazat
  2. S nám se baví pouze Zacharová. A to je vlastně sekretářka. Dobrá, schopná, ale pořád jenom sekretářka. Jinak nestojíme za řeč ani nejnižšímu úředníkovi. Unknownovi se nedivte. ten má pouze dva mozkové závity. jeden na to, že vše ruské je špatné a druhý na to, aby trefil na hajzl a nedělal si do trenek. Víc prostě nedá.

   Smazat
  3. 8,26
   Při vší úctě, unkowna přeceňujete:-)

   Smazat
  4. Unknowna pro jeho chronické lhaní, provokovani a agresivitu doplňovanou nadávkami mažeme.

   Smazat
  5. Zacharovova je mluvci vlady.Bagoun

   Smazat
  6. 11,22
   A ty mluvčí havlostoky?

   Smazat
  7. 6:33 Putin mal dnes veľký prejav k národu a boli tam aj odkazy českým ritným črvotočom.

   Smazat
 7. Je to mnohem horsi. Koudelka je zkorumpovan ruskymi oligarchy a bere nehorazne penize, za to ze taji treti mrtvolu nalezenou ve Vrbeticich. Byla to mrtvola Vladimira Putina. Aby Rusko neztratilo tvar, plati Koudelkovi 100 000 000 ve zlate mesicne. V Rusku zatim vystupuje Putinuv dvojnik FSB horecne patra po "atomovem kufriku". Vyskytuji se indicie, ze byl odevdan do sbernych surovin, neb byl z barevnych kovu.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 07:37 Nevím jestli o tom víš, ale ty tu prskáš od soboty, tedy hned jak jsi dostal rozkaz.

   Smazat
 9. 07:16 Moc bych za to nedal, že ty asi budeš tiskovým mluvčím BIS, ten "myšlenkový" proces by tomu odpovídal.

  OdpovědětSmazat
 10. Buď tak a nebo čistý blbec, který musí svou hloupost neustále vystavovat na odiv.

  OdpovědětSmazat
 11. Hosi, kam pujdete letos slavit 8.kvetna. Opet na ruSSkou ambasadu? Tak bacha, abyste si nezlomili ruku o kliku, az bude ambasada zamcena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7,43
   Slavíme až 9.5.ty havlo3,14čo vylitá!

   Smazat
  2. 8:00 Tak ty jsi nalitej jako ruSSackej zok uz ted. A navic uplne blbej:-)

   Smazat
  3. 8,03
   Pro tebe je nebezpečný i zrcadlo,viď?!.-))))

   Smazat
  4. 08:03 Nauč se používat diakritiku a propašuju ti do klece banán, pochopitelně oloupaný, jsem si vědom tvých možností.

   Smazat
  5. Ty půjdeš nejspíš kondolovat Německému vlvyslanectví.

   Smazat
  6. Brblale maš za 1*****

   Smazat
 12. Zmrdejevsky dnes bude zase koukat jako vyvorana mys, az se dozvi, ze do zitrejsiho odpoledne ma opustit republiku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7,44
   Ty už takhle čumíš od svého zbytečného vyýskytu!.-D

   Smazat
  2. 07:44 Soustřeď se na Hamáčka a pak můžete plakat stereo. To jsme nečekali, to jsme nečekali a tak pořád dokola.

   Smazat
 13. Zdá se, že naši hrají poker, zrovna přihodili. Naivní Hamáček mele o tom, že jsme nic neudělali, jistě z pohledu USA běžná praxe. Následovat bude opět žasnutí, nad tím co bude následovat. Představitelé Francie a SRN mlčí jako hrob, protože opakovaný vtip přestává být vtipem a pak možná vyhostí dva tři kusy, za což se Rusům postranními cestami pochopitelně omluví, s tím, že neví, co mají s těmi českými jantary dělat. No a my zase přihodíme, protože jim na nás přeci záleží.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty nejsi cesky jantar. Ty jsi ruske jelito.

   Smazat
  2. 8,00
   A ty seš F73+A52....kdo je na tom hůř???.-D

   Smazat
  3. Reakce ostatnich zemi na Salisbury prisla po tydnu, takze se nebojim, ze neprijde podpora. Dnes navic ruSSacka verchuska bude zase mlatit podporovatele Navalneho na demonstracich.

   Smazat
  4. 08:00 Nastavil jsem ti zrcadlo a ty, bizoní lejno, jsi to kupodivu pochopil. Takže co tizbývá nadávat, jo a ještě russáci, opravdu duševní gigant.

   Smazat
  5. Francie a Německo mlčí. Právě poslali s brekem domů Zelenského. Ten se taky nechal nabulíkovat od Američanů, aby se vykašlal na diplomacii a jde na Rusa silou. Že mu pošlou zbraně a pomohou mu. Zelenský se začal kasat, že kašle na Minsk a vůbec na diplomacii, že žádné závazky a mezinárodní smlouvy dodržovat nebude. Hodil se do maskáčů a začal ostřelovat civilní cíle na Donbase. A ať si Rusko nemyslí, on že má kamarádů dost. On že Krym dostane do týdne a klidně i Kubáň. Výsledkem je 250 tisícová ruská armáda na hranicích válka na krku. A kamarádi? Američani se neodvážili vplout do Černého moře a Biden začal mluvit o uvolnění vztahů s Ruskem a nabízí Putinovi schůzku kdekoliv v Evropě. Francie s Německem Zelenskému řekli, že se má s Ruskem dohodnout. Tak včera začal přes média (nikdo v Moskvě se s ním nebaví) Putina zvát na schůzku na Donbasu. Kde prý to vyřeší. Ale zase nic. Ukrajinské weby jsou plné jeho diletantismu a lidé požadují jednání a mírové řešení. Včera Merkelová jasně sdělila, že SP II. dokončí a že dobré vztahy s Ruskem jsou pro Německo důležité, přes všechny neshody, které mají. To samé Macron. Kromě povšechném konstatování, že jako naši spojenci v EU i NATO tak nějak stojí za námi se nijak do vypovídání diplomatů nehrnou. Ostatně i to opěvované vypovídání po Skripalech skončilo tak, že se postupně zase všichni vrátili. I do USA. S námi se baví pouze mluvčí MZV a to ještě sporadicky, Máme prý předložit důkazy, pak se máme o čem bavit. "Zdroj blízký vládě" řekl PL, že diplomati celou věc řeší dnem i nocí, ale vše kazí hysterie politiků, zejména opozice a tchajvance Vystrčila. Na spojence prý nemáme vůbec spoléhat. Budou si hledět svých kšeftů. Zejména nyní po covirové krizi nebudou nic riskovat. Lavrov totiž jasně řekl, že Rusko vztahy s EU vůbec nepotřebuje a je připraven je přerušit. A to nejsou slova do větru. Za chvíli bude mít Putin zásadní projev v Dumě. O nás asi řeč nebude, ale o politice k Západu ano.

   Smazat
  6. 8,03
   Nevalný podporoval připojení Krymu,to ti vylitá chrlchlohavloflanděro nevadí?.-D

   Smazat
  7. Kostej má pravdu. Myslí logicky a dovede to vyjádřit. Naproti tomu různí "neznámí" se řídí nenávistí, žádné logické vysvětlení pro své mozkové (zde jsem v pochybnostech, jestli jim nějaký funkční zbyl) ejakulaty mají. Znal jsem dámu, která tvrdila, že pěstovat s sobě nenávist spíše škodí nenávistníkovi. Prosím běžce a neznámé "bojovníky", podívejte se do zrcadla jak to na vás působí, hned takhle po ránu. Protože jsem měl možnost poznat naše současné spojence trochu blíže, dospěl jsem k závěru, že ve dne nosí masku přetvářky a jsou "wonderfull". Nechtěl bych je ovšem videt bez masky. Zřejmě to bude u Vás obdobné. Sorry jako, ostatním přeji hezký den. Nekazte si jej diskusí s hlupáky, oni vás stejně nepochopí, zkazite si den a snížíte se na jejich úroveň

   Smazat
  8. Podporovatele zlodeje Navalneho jsou zrejme taky zlodeji?No na 14milionove mesto to neni moc.Bagoun

   Smazat
  9. 11,27
   Jsou to stejně ynteligentní F73 jako ty:-)

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,06
   Proto máš ten správnej,je udavač Havel jako modla a pedofil Bidet jako záruka demokratSTVŮRY!

   Smazat
  2. 08:06 A proto ty už zůstaneš na věky hloupej, milý gramofone s ultra silným pérem.

   Smazat
  3. V 68 jsem končil ZDS a něco si pamatuji. Také mého strejdu, hodného člověka kterému vyhrožovali že bude potěšen, protože jeho příbuzný byl v Ksč. Ten co hrozil byl bývalý člen Hlinkovy gardy a mimo jiných "zásluh" byla účast na proti partizanskych akcích v Polsku (a kdoví kde jinde). Takže nejenom socialismus s lidskou tváří, ale připravovala se i msta poražených. Pro méně chápavé "Maďarsko 56 verze 2.0". Tak to vidím já, a o nadějích západu na naši "demokratizaci" ani nemluvě.
   Jednoho občana USA jsem se zeptal, jestli by nám byli pomohli. Odpověď byla "nejspíš ne, ale poslali bychom vám vagon Coca Coly". Toz tak 0806. Pište radši o věcech kterym rozumite, co nebude mnoho

   Smazat
  4. Oprava k 8:38- "pověšen", našeptávač

   Smazat
  5. 8,45
   A teď ten slint přelož do jazyka českého....!

   Smazat
  6. Oprava k 8:38- "pověšen", našeptávač

   Smazat
  7. Pro 8:45 poslední poznámka. Čarnogurský je slovenský vlastenec, ktery dokáže myslet a jedná v zájmu sveho národa a ne v cizím žoldu. Bohužel tech co tak nečiní je na Slovensku hafo a soutěží s těmi českými o to, kdo se nejvíce zalíbí páníčkovi. Tak preji úspěšnou diskusi, máte zde dostatek diskutujících na vaší úrovni.

   Smazat
  8. 9:58 Hitler taky "myslel v zajmu sveho naroda".

   Smazat
  9. 10,05
   Hitler myslel v zájmu penězotoku západních zrádců...viz.Kennedy a Bush,kteří ho veřejně ve 30.letech 20.století podporovali nemalými přítoky dolarů.

   Smazat
  10. 10,44
   F73+A52+F600....noooo,pak není divu,že tady matláš ty pornoJandovo zhovadilosti!.-)

   Smazat
 15. Kolektiv pravicových západních demokracií rozpoutal jarní lunapark proti Rusku.Navíc nemá.V centrální Evropě dochází k posunu k Rusku , proto to harašení NATO a naší pravicové pakultury, která se bojí o nakradený majetek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co se tyka 68 roku,myslim ze USA nemelo urcite zadny zajem aby se nekde na svete prosadil socialismus
   s lidskou tvari,USA prosazuje jenom tvrdy Kapitalismus.
   Podle meho nazoru byl cely
   zapadni svet rad ze se
   ta Ducekova myslenka v CSSR neprosadila.

   Smazat
 16. Pokud Okamurovi stoupnou peference tak je zřejmě další na řadě. Nejspíš mu postaví u Vrbětic chatičku a zanechají tam jeho stopu. Pak se najdou dva tři občani, kteří ho tam pviděli před sedmi roky kupovat sirky a je to doma. Kdo se v tom nípal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8,17
   Bohužel,takle to tady díky hadráku funguje....

   Smazat
 17. Standa-v komentáři říká že je BIS zbytečná,já si myslím že je to jen důsledek přijetí víry k demokracii,která je v našem,západním pojetí hm-nešťastná-mírně řečeno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9,05
   Ve Funckingtownu tě čekaá s velkou nedočkavostí ultrasenil Bidet spolu s haldou BLM a chtějí tě kulturně obohatit....neváhej a odmávej to v Čechách!.-)

   Smazat
  2. 09:52 Já mít postavený režim na fanoušcích tvého typu, tak se zamyslím, jestli je tu hlavním problémem covid 19.

   Smazat
  3. 9,52
   Jooooo,mít F73+A52 není zrovna lehké co????
   Aneb....pro havlogreténa jako seš ty,který rozumí jen flanděře vodky po vzoru svého guru NEBUDE NIKDY RÁNO MOUDŘEJŠÍ VEČERA!
   A pojem Prosektura už neexistuje hoooodně dlouho§.-)))))

   Smazat
 18. 8,44
  On se Al-Hamajda přejmenoval?

  OdpovědětSmazat
 19. 08:56 Dobré jitro, tady mladé vnitro.

  OdpovědětSmazat
 20. 8,56
  V globálu si ty havlopindale uvědom,že ČECHY V JEJICH JEDNÁNÍ NEpodporuje ani fašoEU ústy mutr Mer-Kheli ani amiokuopant ústy megasenila Bideta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:23
   Dvořákuv oblíbenec se vrátil z léčebny. Zase stále stejné zvratky amiookupant, havlofašista a další jeho specialitky, co magor !!

   Smazat
  2. 9,51
   10,11
   Čtení a myšlení vám dvěma nebylo shůry dáno,už se stím smiřte,havloodpadi!.-)

   Smazat
 21. 9,22
  Zase ti napovědělo zrcadlo????To s tebou má svatou trpělivost!.-D

  OdpovědětSmazat
 22. 09:22 Nemusíš opakovat všechno, co ti pan doktor řekne.

  OdpovědětSmazat
 23. Celé to vypotil Belingcant a Koudelka to musí v příhodném čase jen rozkecat. Areál podle smlouvy hlídá armáda, no to by tam musela být celá. No generálů by tam stačila setina. Zásadní je, že vybuchlá munice byl soukromý majetek a vyjádření majitele těch zbraní nikdo neuvádí. Také odkud se vzaly a k jakému účelu měly být použity. Je na to fůra zákonů a předpisů o kterých se také nikdo nezmiňuje.

  OdpovědětSmazat
 24. je jasný,že pro Rusko jme obyčejný hovna co se chtěli zavděčit páníčkům a jak už bylo psáno, oni ani nemají chuť se snámi bavit, je to pod jejich úroveň, Rusko jede úplně jínou ligu, spolupracuje s mocnostmi a zeměmi úplně jinýho formátu.ti naši ubožáci si mysleli, že budou středem vesmíru a Evropa se za ně postaví, jenže oni ví o co de a nebudou si kazit vztahy s Ruskem.nakonec těm našim Debilům zůstal jen z ostudy kabát.

  OdpovědětSmazat
 25. 09:59 Je překvapující, že ses s touhle inteligencí naučil psát. Obsah ovšem napovídá, že to byl zřejmě poslední úspěch, jehož jsi dosáhl. Být tvou zdravotní pojišťovnou, tak se tě vzdám, kdo to má platit.

  OdpovědětSmazat
 26. 09:54 Tak se zamkni už po tobě jdou, psychopate.

  OdpovědětSmazat
 27. 10:04 Tak teď ještě umístit tebe a je to komplet.

  OdpovědětSmazat
 28. 10:07 On tě primář pustí? Už tě vidím, jak se ve svěrací kazajce dereš k výslechu... Scéna jak od Svěráka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oni dnes i debilove v ustavech pro debily maji počitace.Bagoun

   Smazat
  2. 11,34
   Čistě NEčeská věta,jako genitální comment!

   Smazat
 29. Hmm zas tu US nacista vyhrožuje kdo schvaluje terorismus tady se nesouhlasí s lhaním a s proti Ruskou komedii. V květnu bude nový web NR a my se zbavíme toho neziskovkářského odpadu.

  OdpovědětSmazat
 30. 10,09
  Fuuuj,to je smrad du schessekopf!

  OdpovědětSmazat
 31. 10,21
  Chudinko s F73+A52,ty toho víš stejně,jako Bidet o své svéprávnosti!

  OdpovědětSmazat
 32. 9,59
  Ty seš chudák s F73+A52,který se česky ani vyjádřit pořádně neumí....zřejmě materiál zděděný po předcích!.-D

  OdpovědětSmazat
 33. Bože,dva potrati z jedné amik...vy se opět projevili!

  OdpovědětSmazat
 34. Nenávist k Rusku udělala z některých "lidí" nenávistné zuřivé opice ..

  Je to tlupa opic, klonů "humanisty" Havla, a tak to dopadáí, když blbci se dostanou ke kormidlu, a jejich dobrodinci jim namluví, že jsou geniové ..

  OdpovědětSmazat
 35. Jsi opravdu takový galerie, nebo to jen hraješ?

  OdpovědětSmazat
 36. Chudinko,kup si amiokupantambassy klávesnici s diakritikou a nauč se PSÁT ČESKY!

  OdpovědětSmazat
 37. Pitomče víš vůbec, co to ten novičok je když o něm meleš?

  OdpovědětSmazat
 38. 10,20
  Tobě a tomu indo3,14čusovi povolí banderoodpad navštívit nově postavený výslechový zařízení po vzoru Torgau!

  OdpovědětSmazat
 39. 10,31
  Chudinku,i v Reichenbergu tě mají za unter....ch!

  OdpovědětSmazat
 40. 11,21
  Tvoje ÍÁ a genitální vyjadřování nezapře rodinnou dignózu!.-D

  OdpovědětSmazat
 41. „Jde o typickou válečnou propagandu.“ Poslanec NR SR Ľuboš Blaha ke kauze Vrbětice

  Blaha svůj postoj argumentoval slovy: „Byla to sama česká policie, která případ už dávno uzavřela jako nehodu. A dnes bez jakýchkoliv důkazů budeme tvrdit, že v tom má prsty Ruská federace? A nač by Rusové vyhazovali do ovzduší muniční sklad? Pokud by o něm věděli, stačilo by, aby na to upozornili, vždyť takové sklady se zbraněmi určenými pro ukrajinské banderovce či syrské džihádisty jsou samy o sobě porušením mezinárodního práva*. Neexistují důkazy, neexistuje úmysl, neexistuje žádný logický argument, proč by to Rusové dělali. Je to celé k smíchu a vnímám to jako nešikovnou propagandu místních rusofobů. Jsem přesvědčen, že náš bratrský český národ si vyostřování vztahů s Ruskem nepřeje, stejně ani my Slováci.“

  https://cz.sputniknews.com/20210420/jde-o-typickou-valecnou-propagandu-poslanec-nr-sr-ubos-blaha-ke-kauze-vrbetice-14203722.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11,30
   Blaha má na rozdíl od demožumpy MOZEK!

   Smazat
  2. 11:30
   Magor cebrštejn, čteš ty něco jiného blbe, než sputnik, tak vygumovaný jedinec se nevidí!!
   Těch dukazu je dnes hodně!!
   Na druhou stranu, proč by vláda dělala takovou komedii, pokud by nebyla ruská akce pravda?? To opravdu nedává smysl!!

   Smazat
  3. 11:34
   Vy dva máte v makovici slušně nasráno, nekrofile!!

   Smazat
  4. 12,21
   Nechci vidět tu havlu sra..ek,která by tobě vypadla z toho,co nosíš na krku,kdyby ti nějaký chudák byl nucen dělat pitvu.-D

   Smazat
 42. 12,06
  Shweinescheisse z amiokupantambassy opět smrdí....holt jen BEZmozek a pornoJandovo mluvčí v jedné osobě tovede tohle vyblejt!.-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12,16
   Prosektura????Was is Das????V Čechách se nic takového názvu léta nenachází!!!.-DDDD

   Smazat
 43. 12,14
  Copak,stará ti nedala,že se tady producíruješ pornoJandoPutno?

  OdpovědětSmazat
 44. 12,23
  F73 spolu s F600....vyměň si noticky,gramofone plnej amisr...čk!

  OdpovědětSmazat
 45. 12:27 Muzete napsat neco souvisleho? Ze shluku vasich pismen nelze poznat, co nam chcete sdelit.

  OdpovědětSmazat
 46. 12,41
  Tebe přes tři kondomy a nejlepší uplavalo...výsledek je tristní...F73+F600 a ostatní raději vypisovat nebudu.-))))

  OdpovědětSmazat
 47. 12,39
  Číst v jazyce českém je pod tvojí rozlišovací schopností,ovšem to víme všichni,krom indoběhny.-)

  OdpovědětSmazat
 48. Dávám návrh adminům, pro některé zdejší pisatele vytvořit rubriku Nadávadlo, nebo Nadávadliště, kde by se mohly odehrávat vzájemné souboje. Ostatní témata by se tak zjednodušila. Pro mne by se zrychlilo vyhledávání Praděda, Helenky, Cablika, Dennyho a podobných. Nemusím s každým souhlasit, ale jde vždy o námět k přemýšlení.

  OdpovědětSmazat
 49. Zaorálek říká, že důkazů není třeba. Holanďané taky neměli žádné důkazy a přijmuli vůči Rusům opatření. Babiš s Hamáčkem sice nemají důkazy, ale plně důvěřují Koudelkovi s jeho BIS. Prý Koudelku a BIS na Západě oceňují. Koudelka důkazy má, ale nechce je zveřejnit. Kdo z vás má tu nejvyšší bezpečnostní prověrku? Nikdo. Pravicovou opozici Babiš s Hamáčkem nepřesvědčili. I přes svou nejvyšší snahu to vypadá, že jsou také ruskými agenty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13,33
   Al-Hamajda stejně jako Blbiš,přesvědčili pouze spoustu Čechů o tom,že je to celé kvadratura kruhu a oni v roli NEobyčejných idiotů!

   Smazat
 50. Celé to podezřele smrdí panem nepovýšeným. Díky tomuto představení, náš nepřítel zařehtal blahem. My však hlavu do ohlávky nestrkáme. Rusko není náš nepřítel.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.