Reklama

čtvrtek 15. dubna 2021

Zeman zdravější než Havel, uvidíte. Demoblok v pasti Binec a jeho zákulisí

Michal Bok

15. 4. 2021 ČeskéNárodníListy

Komunisté svým odchodem z vlády dali moc do rukou Miloše Zemana a ten je tak absolutním vítězem, říká politolog Michal Bok. Opozice vládě musí vyslovit nedůvěru, jinak si mohou jít předsedové Fiala, Pekarová Adamová a Jurečka „hodit mašli“. A Zeman, vitálnější než Havel v posledních letech funkce, si pak jmenuje svůj kabinet, nebo na něm bude Babiš stále závislý, míní politiolog. Není prý divu, že se ze situace Jan Hamáček zhroutil.Miloš Zeman ukázal, že na to pořád má

První místopředseda TOP 09 Tomáš Czernin volá po impeachmentu prezidenta republiky Miloše Zemana. Pan prezident prý dle něj není schopen vykonávat svůj úřad. Nemusíme ani pomíjet, že Miloš Zeman je na tom dle všech dostupných informací lépe než Václav Havel v průběhu svých posledních let v úřadu. Sám Miloš Zeman totiž právě teď ukázal, že je nejlepším hráčem na české politické scéně.***

Komunisté totiž vypověděli toleranci vládě a zároveň potvrdili, že v případě hlasování o důvěře, nebo naopak o nedůvěře, budou hlasovat proti vládě. Vláda tak ztratila většinu ve Sněmovně a pokud se někdo necukne, tak padne.


A kdo je vítěz téhle vládní krize?


No přece Miloš Zeman. Navzdory kecům mnohých haterů prezidenta republiky, jeho největším spojencem ve vládě nikdy nebyl Andrej Babiš, ale vždy to byla právě KSČM. A bez její podpory ztrácí vláda většinu ve Sněmovně.

A vláda bez většiny ve Sněmovně nemůže dlouhodobě existovat. Není totiž schopna prosazovat své zákony. To platí dvojnásob v situaci, kdy proti vládě stojí Senát, který je schopen jak na běžícím pásu zamítat a vracet vládě do Sněmovny jeden každý návrh zákona, k jehož prohlasování vláda potřebuje 101 hlasů poslanců, které aktuálně nemá.

Komunisté zároveň pobídli ostatní opoziční strany, aby vyvolaly hlasování o nedůvěře vládě. Ty to těžko mohou ignorovat. Zvláště opoziční blok okolo ODS pod značkou SPOLU totiž vyzýval k vyslovení nedůvěry vládě už na podzim loňského roku.


Jaké má opozice možnosti?


Těžko teď může SPOLU po všech těch cavycích okolo Andreje Babiše jednat a hlasovat jinak než proti důvěře vládě. Občanští a křesťanští demokraté a topáci jsou v situaci, kdy nemohou jinak. A pokud by se náhodou tou jinou cestou vydali, tj. pokud by nějak podpořili Babišovu vládu, můžou si to rovnou hodit.

Do bourání Babišovy vlády totiž všechny tyto strany nainvestovaly tolik politického kapitálu, že už není cesty zpět. Jak SPOLUkům, tak PirSTANákům nezbývá, než „zavřít oči a myslet na Anglii“.

Pokud by se snad nějakou náhodou nebo hnutím osudu ODS / SPOLU rozhodlo vládu Andreje Babiše podpořit, pak si pan profesor Fiala, jeho pravá ruka Zbyněk Stanjura, stejně jako Markéta Pekarová Adamová a Marian Jurečka, mohou jít rovnou hodit mašli, protože jejich voliči jim to spočítají.

A oni si toho jsou velmi dobře vědomi. Proto jen těžko připadá podpora vlády v úvahu. Stejně jsou na tom Piráti a jejich koaličníci ze STANu.


Okolnostmi jsou však oba opoziční bloky tlačeny do vyvolání hlasování o nedůvěře vládě. Zvláště občanští demokraté mají v tomto ohledu těžkou situaci, protože po vyslovení nedůvěry vládě volali už loni na podzim, když vyzývali Babišův kabinet, aby po skončení nouzového stavu znovu požádal o důvěru. Dnes je jasné, že by tuto důvěru neobdržel a musel by se tak poroučet. Jak by ale hlasovala ODS?


Co na to ČSSD?

Vítězem za všech okolností je Miloš Zeman. Padne vláda? Super. Miloš Zeman instaluje svůj prezidentský kabinet, který bude vládnout až do voleb a dost možná i pár měsíců za ně. A tahle prezidentská vláda bude přímo závislá na vůli prezidenta a bude plnit veškerá jeho přání. A pokud by je náhodou neplnila, tak je prezident vymění a nikdo s tím nic nezmůže.

Druhou možností je, že komunisty v počtech pro vládní většinu nahradí Okamurova SPD. Ostatně Miloš Zeman už při vzniku současné Babišovy vlády signalizoval, že by si v ní přál mít zastoupení SPD. Problém téhle konstelace je, že komunisté jsou v tomhle scénáři mimo a sociální demokraté si sice zvolili Jana Hamáčka, ale to automaticky neznamená, že ztratili poslední zbytky sebeúcty a že hodlají jít do vlády s Okamurou.

Miloš Zeman svého času prohlásil, že Sládkovi republikáni jsou zdivočelí sociální demokraté, a podobně to dnes platí o SPD. Bohužel pro ČSSD, tato strana nenabízí nic, čím by tyto voliče (znovu)oslovila. Výsledkem tak nevyhnutelně je situace, kdy na jedné straně velká část straníků volá po jakési obrodě, a ve stejné situaci se další tváří, že u toho vlastně nejsou, protože nechtějí být spojeni s historickým neúspěchem. Není proto divu, že tváří tvář tomuhle dilematu se předseda Hamáček zhroutil.


A proč je Miloš Zeman vítěz?

Protože ať už současná vládní krize dopadne, jak dopade, bude vítězem. Pokud to Andrej Babiš ustojí, bude na prezidentovi závislý. Pokud Babišova vláda padne, bude mít Miloš Zeman skvělou příležitost instalovat svoji vlastní vládu a držet ji u moci až do voleb.

Výpadek komunistů nemůže (bohužel pro Babiše) kompenzovat SPD, protože z takové vlády by odešel i Hamáček. Opozice i Babiš se tak ocitají v limbu. Babiš nemůže připustit, aby jen tak položil svoji vlastní vládu. Přitom by mu její pád vlastně vůbec nevadil. A opozice si nemůže dovolit nechtít vládu položit, protože to je její podstata a úkol. Ale pokud by vláda skutečně padla, pak si moc nepomůže. Do kritiky Babiše totiž opoziční strany nainvestovaly tolik politického kapitálu, že teď prostě najednou nemůže otočit a začít ho držet u moci.

Opoziční strany jsou tak odsouzeny ke kritice Babiše a k prosazování nedůvěry vládě a předčasných voleb doslova za každou cenu. A právě v tom tkví mistrovský tah prezidenta Zemana. Jako správný stratég vycítil příležitost, chytil ji za pačesy a prostě zvítězil.63 komentářů :

 1. Nechtějme rezignovat. Zkusme se ve volbách mobilizovat. Ne snad proto, že bychom tu měli výborný výběr z politické reprezentace jednotlivých stran. To bohužel nemáme. Ale proto, že zde stále máme člověka, jenž naše zájmy soustavně hájí – a za něhož dle mého skromného názoru stojí za to bojovat. Neboť i já patřím k těm, kdo volají po novém národním obrození, jež je opakem Temna.
  Nesklánějme své hlavy a neohýbejme hřbety. Protože bychom to byli v konečném účtování my, čí hřbety by byly samý šrám a čí hlavy by se ocitly na pomyslném špalku. To, prosím, nedopusťme.


  http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky2/zastaveniI.htm
  http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky2/zastaven%C3%ADa.htm
  http://www.muamarek.cz/files/mp3/%C4%8Casto-si-vzpomenu....mp3
  http://www.muamarek.cz/files/mp3/kdyz-vladne-bezpravi....mp3


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Jako vždy brilantní Marek Řezanka, takže já mohu jen dodat. Máme tady silnou 5. kolonu, která brání, zuby nehty t.zv. Českou Televizi, která ovšem vymývá divákům mozky tak, že u nich vytváří naprosto protičeské nálady a tito pak zase volí strany této 5. kolony.

   Nemohu nepřipomenout, jak jsem tady v r.2017 mobilizoval, abychom se ve volbách všichni semkli kolem jediné vlastenecké strany, která má šanci se dostat do PS. V oč komfortnější bychom ty 4 roky byli situaci, kdyby ty 3-4%, která propadla, měla SPD a nemohla ji "vyšoupnout" SocDem? Proto se už opakovat nebudu, ale jen připomenu, tentokrát to vy, co jste se tehdy tvářili jako velcí chytráci, už konečně *neposerte*!

   Vymazat
  3. Zvolili jsme presidenta LVA,ktery vypadal opirajic se o hul

   velmi zranitelne a tak se do neho navazeli dlouho dokonce s impičmentem blbe zvoleni pry podpindostnici neomarxistickych modrych trockistu.
   Je to vsak zkuseny politik a tak je vsechny zacal nyni honit jako kaceny,ale ne bicem,nybrz sukovici!
   Skoda,ze pan OK SPD je prozatim jen taborovym recnikem a ne kovany politik,ktery se to jeste musi ucit, neumi zda se posilit svuj program na silu,ktera by mu dala vetsinu v Parlamentu a to je mozne jen prevzetim navrhu NPV,tj Programu volicu,kde jsou znamy uz 4 body,ale ty jsou primo pekelne!
   Ty polit.subjekty,ktere by si praly byt zvoleny MONUMENTALNE do budouciho parlamentu jakoby stale jeste neexistovaly,nebot se pry vubec nezajimaji o to co chce lid,coz je jak znamo vlastne vule bozi!
   Jen do toho transformujme ten nepodarek OS slozeny i z diversantskych neziskovek a lhostenych ovecek ohlupenych GR TV a pisateli z mejstrimu hanby, na cilevedomou ČSV a dale posilujme jeji Program a jak nam porucil pan Rychetsky, zatocme s nepotrebnymi polit.subjekty jako s vrtulemi a volme OK SPD Svobodu a Primou demokracii IHNED tak jak uz zive funguje zde na webu Nove Republiky(NR)primo a poradne vybavena puskami pravdy,no chybi dela,ale na ty taky dojde,nebo si nekdo mysli,ze ne,pak at tu napise proc?!

   Vymazat
  4. Mam takovy dojem ze Hamza je realista, k lidove demokracii tedy k demoracii lidu, to ma tak daleko jako Eskymak k Jiznimu polu, takze po urcite dobe komedii a remcani se s OKIM sbratril, ono totiz jde o jeho osobni blaho, a to partaj muze jit do riti

   Vymazat
  5. Souhlasím, potřebujeme si sami vyjasnit jak dále. Národní obrození je zřejmě ta správná cesta. Naše vnitřní problémy se s postupující integrací EU jen prohlubují. Nikdy jsem jako občan nedal souhlas se ztrátou suverenity naší země.Přesto ji dnes vidím na každém kroku a to se i promítá do bezradnosti našich politiků, kteří nevědí zda mají být proevropští nebo pročeští ??? nebo obojí ??? Pouze u SPD vidím jasný národní směr. Luděk Bárta

   Vymazat
 2. Já budu volit ODS a věřím, že Babiše nechá dovládnout. Přesně z těch důvodů, které jsou popsány v článku. Čili autor se mýlí. Jako volič opozice říkám, ano, nechte Babiše dovládnout a tím v podstatě vyřaďte Nejedlého, Mynáře i toho jejich Zemana ze hry.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budete volit nikoli ODS, ale zoufalce Fialu s ještě zoufalejší topkou a KDU, s původní ODS nemá tato skvadra nic společného

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Maartinku,
   bud prosimte tak laskav a sdel mi cim se zivis? delas metare, ci pocistovace ulic, nebo - popelare - popelare asi ne, znam par kluku co vozi popel tedy odpadky, a jsou to fajn klici a ty jsi podle vseho naprostej blbec, ze zde na verejnosti rikaz ze budes volit ODS-- kdyz vynecham Klause kterej dokonale okrkadl tebe a zrejme i tveho tatu, a znicil budoucnost tvych deti, tak on staci jen Fialka, a dalsi prizivnici - treba Vondra, ktery jako spoluator "Havlo-Klausova" noveho udelu (new deal) zkurvili vse co mohli

   takze prosimte napis cim se zivis, predpokladam ze jsi nekde zasitej jako inkoust v nejake neziskovce, proste mladej a blbej

   Vymazat
  4. Ano, skalní volič profláknutých kazisvetů se nenechá odradit. Bandera a ostentativní zaslepenec volí náš koloniální status, válku a další chudnutí země. Fakt díky. My si asi tyhle povedené spoluobčany zasluhujeme.

   Vymazat
 3. Myslím že komunisté svým obratem si akorát předehřívají svoji předvolební polívčičku na úkor Babiše(což dělají téměř všichni) a aby z volebního koláče něco utrhli. Neutrhnou! Již ne. VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
 4. Úsměvný článek-opět za vše mohou komunisté?Vždyť demoblok se se již od vítězství Babiše chová jak příští vítěz-nyní by vítězství nechtěli?Projevilo by se že jsou jen opoziční slepenec,lépe než Babiš by vládnout nemohli.

  OdpovědětVymazat
 5. Zalez, přemřelo, neplatíš, nepřepínej a padej.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 9:45 Co tady vyhrožuješ fašistický poskoku. I kdyby jste to vyhráli tak nás budete střílet na ulici nebo vozit do koncentráku?

   Vymazat
  4. Ty příspěvky, ubohé a sprosté tu nemají co dělat. Jste jediné periodikum, které nemaže takové hnusy. Zaveďte znova okamžité mazání nebo vyloučení těch profláklých zvířat z NR. Jinak sem k Vám už nebudu chodit.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Bubák Neklesejte na mysli časem bude nový web a tyhle dementi tu nebudou moci opuzovat. Jinak on tu chodí už roky a z jeho nadávek by jsem já a pan Dvořák už měli pěkně tlustou knihu. To je „pravda a láska" ve své nahotě je třeba všechny varovat před totalitními PIRÁTY.

   Vymazat
  7. Bubáku 15. dubna 2021 10:54, vy jste si nevšimnul, že i tady se maže? Je možné, že vám je to málo, ale i tak, v zájmu pravdy, formulujte přesně. Jinak se od Indického běžce až tak nelišíte. A nic moc se nestane, když vypadnete. JiH

   Vymazat
  8. JiH Je jen další manipulant ve jméně lži a nenávisti neberte ho vážně.

   Vymazat
  9. cabliku 15. dubna 2021 13:03, věru hloupě obviňujete. Věcný argument ba nebyl? Z takové pozice chcete mluvit o lži a nenávisti? Všímám si, že vaše příspěvky, téměř bez výjimky, kulantně řečeno, zůstávají na povrchu věci. JiH

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Inde proč neustále usilujete o to aby jste byl mazán? Jste neuvěřitelný hulvát a sprosťák na všechny a neustále se divíte a neschovávejte se za unkrovna aby vás tu bylo jako víc! VIP🥴

   Vymazat
  2. 12.43 Netykat! Od vás to sedí. VIP 🥴

   Vymazat
 8. Šmejdi z koalic Stohoven,kavárny a amnestovaní ODSáci s pomocí Rycheckého spoléhají příliš na "techniku" sčítání hlasů ke konci voleb. Soudní voliči budou volit proti válečným štváčům a příznivcům zbrojení,vítačům dychtivých muslimů a příznivcům církevních restitucí,habsburků a sudeťáků. Je velká šance, že i ti nejmladší voliči si všimnou , že STAnPiráti podporují zbrojení a válku.To je to nejhorší co by nás všechny mohlo potkat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejne je to sranda, vyslouzilej Havluv dusevni soukmenovec a guru Rychtak, nikym nikam nezvolenej ale pouze dosazenej klikou stejnych parchantiku jako on, vlastne vladne oklestenemu Cesku, takze i Zeman je na nej kratky. proste si ...... ale nic, jen jak dlouho jeste ta ropucha bude sedet na prameni pravdy?

   Vymazat
  2. Jinak pan RYCHETSKÝ, BLBÉ HOVADO,tomu ty nesahaš ani po podrážky.basos

   Vymazat
  3. Basos
   Už mu bude končit mandát. V jeho letech už funkci nedostane. Konečně přestane škodit, synek divných protektorátních právníků.
   To mě přivádí k myšlence, on je vlastně souputník šláfy a flašky.
   Asi z jednoho pískoviště.

   Vymazat
  4. To je prdél Unkhown neví co je šláfa a flaška. Chachacha.

   Vymazat
 9. „Černoch vždy říká pravdu. Běloch vždy lže!“ Trest UEFA pro fotbalistu Slavie rozzuřil české politiky

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021041513483264-cernoch-vzdy-rika-pravdu-beloch-vzdy-lze-trest-uefa-pro-fotbalistu-slavie-rozzuril-ceske-politiky/

  USA zrušily vyslání válečných lodí do Černého moře, uvádí zdroj

  https://cz.sputniknews.com/svet/2021041513483109-usa-zrusily-vyslani-valecnych-lodi-do-cerneho-more-uvadi-zdroj/

  Vachatová o umlčování nepohodlných názorů: Popularita udavačských praktik roste, zoufalé zbabělce je třeba zastavit!

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2021041413482098-vachatova-o-umlcovani-nepohodlnych-nazoru-popularita-udavacskych-praktik-roste-zoufale-zbabelce-je/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepukni vztekem unknowne vlastně hovne.

   Vymazat
  2. 17:26
   Lubez, stejný IDIOT jak čambrsk, gratulují.
   Vztek nemám, jen nedokážu pochopit taková blbá hovada jako čamblik a dnes nějaký Lubez, co konzumují ruské sračky.

   Vymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 11. Konec debat o sputniku:
  Od posledního týdne v dubnu do konce června budeme mít navíc 1179000 dávek očkovací látky Pfizer/BioNTech. Postupně tak budeme očkovat i přes 100000 dávek denně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Koho? Lidé se ptají, co dostávají a pak odmítají!

   Vymazat
  2. Unknote 12/13 uz mas v rypaku ty morgelony,kdyz ted nechces Šputnik "V"?

   tak co povykladej jak ti rozeziraji mozek a ty tomu tleskas,proc si nechces koupit mikroskop,aby jsi nejakeho morgelona ulovil v rousce nebo tyči do nosu odkud se davaji primo do mozku CO?

   Vymazat
  3. Pane Dvořák, prosím o "úklid" zdejšího provokatéra
   a doufám , že už brzo mu bude dán náhubek a bude od něj pokoj!! Děkuji.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 15:54
   Jseš hodný blbe v pořadí, Dvořáková PRDEL je plná.
   Nějak jsi omezil radost ohledně sputniku, pochopil vůl, že je sputnik k hovnu ví každý.

   Vymazat
 12. 14:02, bezejmenný, takže Čaputová lže?

  OdpovědětVymazat
 13. tak zatim neni nic lepsiho nez ANO takze jedina volba

  OdpovědětVymazat
 14. Unknote 14/02 slovensky šputnik zavreli slovaciska do chlivku

  tam ockuji jeho obyvatele,proto je to yeti,ktereho nikdo nevidel.
  Slovaciska si daji poroucet pry jakousi carodejnici s 5% zastoupenim v jejich parlamentu!
  Zablokovala se v tom jejich kurnku a uz od Putna nedostane nic,protoze porusila smlouvu,takze asi nedostane ani druhou davku.
  Ta slepice dala zkoumat tu vakcinu nejake pokoutni laboratori,ktera deklarovala,ze ji chybi 80% vybaveni a presto ji doporucili asi to co chce ,nasmolit Putina stejne jako to delaji jeji sousede ukrofasisti!

  Tak daleko to dopracovali nasi bratri sousede,kteri uz dokazi taktiku CHUCPE,tj rezat pod sebou vetev na ktere vsicni ty oni sedi.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak co tady děláš ty?

   Vymazat
  2. Unknote 18/12 ja jsem "Krtecek statotvorny",proto nemohu viset,

   ale budu NESMRTELNY a protoze jsem hyperrychly borec, budu ryt chodby ve prospech noveho statu a nazvem SOLIDARNI STAT viz nr.10 programu SPD a na tvuj CSSD al hamajdovsky vnitracko,neomarxisticky seru nebot na neho doplatis! az
   Splnis pozadavky tveho sefa gejce a ten te za to otravi C19 a natahnes backory nebot jim budes zneuzit a sexualne zneucteni budou i tvoji kamaradi thermoboys,kteri dnes jeste radostne behaji s pavym perem v zadku,ale at sem prijdou tvi AFRIKACORPS shodi je vsechny se strechy,aby zjistili,zda s tim perem v zadku umi litat!
   Ty budes podle sury 4-89 az se obratis zady chycen a podrezan,kdekoli se budes nachazet, nebot to je jejich zrudna ideologie a ten kdo by ji chtel zmenit bude hned na fleku zabit!

   Pirate prejdi na nasi stranu vlasteneckych sil lidovych komentatoru SPD mirime do politiky vetsiny,budou tu prima koryta a ANNA prvni antineomarxistka v CR uz buduje jednotku skvelych devcat s puskami pravdy a neprej si,az natahne pres oko pasku a vyvali na tu vasi zlocineckou komandu zlodeju i velkorazni delo ideolgie pravdy!Vypada trochu jako kerry ze serialu SEX VE MESTE no je to šťabajzna!

   To pak i pan Havel vstane z mrtvych a bude nadsene volat

   "KONECNE TU MAME PEKNEHO ZIZKU,SLAVA!"   Vymazat
  3. Unknoti,komentujte prosim,jak se vam zlpcincum libi masove popravy ,

   politickych pitomcu typu pochvicek,prdlicek,chlivacek z Letne,utekl i klausicek,ktery pochopil,ze bez nas volicu je to na pytel, dalsi atentaty se pripravuji,tak nastav zadek pirate udelame ti pomysleni okovanou sovetskou botou cara Putina a jeho rude armady a bude ti dobře, pocem a prijdi kazdy den a my si te tu namazem na chleba a poucis se u nas jak funguje OKAMZITA PRIMA DEMOKRACIE IHNED pod velenim zdejsich ocelvych vlasteneckych lidovych komentatoru!.

   Zkus takovy web udelat u sebe pod piraty a my tam prijdeme s dynamitem a pasovami vozidly s torpedy instalujeme je pod caru ponoru vaseho jeste, plovouciho šrotu!.

   To,ale nehrozi,protoze nemehla jako jsi ty vubec nic neumi jenom nadavat a ani neznaji,kde hraje muzika novych not noveho statu protikapitalistickych spojenych sil navrhu NPV programu 1A volicu.
   Tak čuramedane fcil mudruj a hlavne pis!

   Vymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes na vozejku, zítra PRORUSKÝ darebàk v penálu.
   Čím dříve tím lépe, už chladím šampus.
   Ty se mazací dvořaku Poser.

   Vymazat
 17. TAK SNAD BA TOHO DÍLEM RUSKÝHO ŠVÁBA A DÍLEM ČNSKÝHO MOLA UŽ BRZY NJDOU INSEKTICID....

  OdpovědětVymazat
 18. Ty blbé HOVADO Dvořáku, tím, že smazeš chlazení šampusu, nic nezměniš,že bude v penálu, chudý magore.

  OdpovědětVymazat
 19. A co jinak, Zeman je proti odsunu vojáků koalice z Afghánistánu, co ty Dvořáku, taky ten fakt blbé HOVADO smažeš. Ty Dvořák si odporuješ neprosto ve všem, tohle se nevidí co je Dvořák za HOVADO. Budeš zase MAZAT, co blbý vole.

  OdpovědětVymazat
 20. Líbilo se mi přirovnání, kdyby byl mozek nohama, byl by Zeman druhým Zátopkem. A sedí to. Popravdě mnšě u části diskutérů chybí ta soudnost.Například. Zemana podporuju, přišel mně jako nejlepší volba z kandidátů, ale neznamená to, že s ním budu naprosto ve všem souhlasit.Média se mohla posrat z toho jak byl havel nemocný, jak jej operoval tu prof. Pirk, tu snad někde v Rakousku- ježiši nedotknutelná persona.A ze Zemana dělají trosku. Přitom hovoří rozumně(ano nemusíte souhlasit) ale co nepopřete, mluví bez připravené nápovědy, zpaměti, a dokáže to i v cizí řeči.Prezident Rooswelt byl taky na vozíku a myslím si že nikoho nenapadlo zpochybňovat jeho schopnost zastávat svůj úřad. Abych tu nebyl rusofilní , zdají se mně zcela mimo porovnání Putina, kterak cvičí v posilovně a Bidena, kterak klimbá, nebo klopýtá po schodech.Taky lacinné srovnání- je tam snad 20 let věkový rozdíl.Spíš bychom si sami na případech, které vidíme v TV si uvědomit, jak ten život letí, ano vidíme to i na dětech. docela nedávno jsem slavil 18, pak přišly děti, a i když si to člověk nepřipustí, stárne. A najednou vidíte jak začínají chřadnout rodiče, sousedé, a uvědomíte si definitivu konečnosti našeho bytí.

  OdpovědětVymazat
 21. Děkuji za vaše podnětné názory.

  OdpovědětVymazat
 22. Vážení! Poku chcete vědět,tak víte, že probíhá masmédii popíraná přeměna SVĚTA-BOUŘE. Po jejím brzkém vítězství budou dosavadní zločinecké vládní struktury ve většině států světa definitivně ODSTRANĚNY. Blaničtí rytíři povstanou a založí naprosto odlišné státní uspořádání pro LIDI !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pokud jedince nic nedonutí aktivně vystoupit s nějakým názorem, je to o ničem, pořád se budeme odvolávat na naše představitele, na blanické rytíře a pod.dokud nevtrhne dav do kanclíku úředníka a hele nezvolili jsme tě proto abys tady paběrkoval zmiz dáme jiného,nic se nezmění. pořád čekáme že někdo něco udělá za nás.špatně.

   Vymazat
  2. OK: O tom to je: VEĽKÉ PREBUDENIE, ktoré sa deje v celom našom úžasnom svete s krásnymi ľuďmi.
   https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/svet-sa-prebudza

   Vymazat
  3. Ano dej mi svoje prso nad pravé oko na levou polovinu zad.

   Vymazat
 23. Pane eFPe,
  dobrá rada nad zlato. Nejsem zastánce revolucí, rád bych vyjádřil svůj názor ve volbách. Ale v tom je jádro pudla. Slibotechnám stran už moc nevěřím a když si přečtu kandidáty tak žádný výběr není. Chybí nám osobnostmi.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.