Reklama

středa 5. května 2021

2. května 2020: Dvě Ukrajiny

Rado Miko 
5. 5. 2021

Ta proevropská (dle naších žurnalistů), opírající se o nacionalisty a neonacisty oslavující „upečené šašliky“.
A ta proruská (dle našich žurnalistů), truchlící za zákeřně zabité občany Ukrajiny z Oděsy, na které lidskoprávní Evropa čistě náhodou pozapomněla.


Stanův komentář: Vrahové se vracejí na místo činu, odvážní se po hrstkách trousí k Domu odborů a „občanská většina“ sedí doma a lajkuje videa.

6 komentářů :

 1. Banderostán byl snem již pro Ottu von Bismarcka.....a amiokupant spolu s fašoEU jeho sen poletech uskuitečnili.....bohužel,ten psuedoútvar s hajlujícím ksindlem s AZOVA má smůu,NIKDO Z NATO MU NEPOMŮŽE,budou jen krmivo pro kanonenfutr.-)

  OdpovědětVymazat
 2. Ti Odesané, podle Martina neexistující a netruchlící, jen během pár hodin nakladli na Kulikově poli nahusto několik řad květin. Navzdory zábranám a kontrole. Ale to je zřejmě jen nějaká marginální proruská pakáž, která nikomu nechybí, neslaví největší taškařici Odesy "smažený ruský šašlyk", nepochoduje městem s hákovým křížem a smrtihlavem během květnových svátků a tedy není pravým Ukrajincem, čili civilizovaným Evropanem a člověkem. Pravý Odesan, jakým je Martinova manželka, už dávno zboural památníky z dob vlastenecké války a odstranil nápis "gorod geroj", za který se z hloubi duše stydí. Jen je neomluvitelné, že stále nemluví ukrajinsky. Za tohle bych jí dal pár facek a neustal, dokud by se to nenaučila i se správným akcentem.

  OdpovědětVymazat
 3. Když se dívám na ty stovky kytic za zavražděné mladé lidi, nemohu se zbavit myšlenky, že Rusko mělo obsadit celou ruskojazyčnou část Ukrajiny navzdory povyku Západu, který by to nesporně vyvolalo. Nacisté na Ukrajině totiž dál brousí nože na své spoluobčany a mám obavu, že to bude stát ještě hodně životů, než to nějak skončí. Naši politici jsou s výjimkou KSČM a SPD na straně nacistů a banderovců. Zajímavé je, že v tom jsou hodně viditelní takzvaní křesťané z KDÚ-ČSL, kteří nevynechají žádnou příležitost, jak vrahy z Ukrajiny podpořit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naši politici...
   Já to už pěkných pár let vnímám jako "jejich politici" a "naši politici" - ke kterým řadím SPD jako celek a potom několik jednotlivců z řad "jejich politiků".
   P.S.
   S některými z nich, jako např. s panem Vyvadilem, mám v tom "řazení ale problém.

   Vymazat
 4. https://www.hlavnespravy.sk/poslankyna-bundestagu-navrhla-eu-uvalit-sankcie-voci-usa-a-velkej-britanii/584447
  Nemecká poslankyňa tiež poznamenala, že následky politiky, ktorú USA v Európe uskutočňujú sa zhubne prejavujú na Ukrajine. Zároveň dodala, že kríza vo vzťahoch s Ruskom je nebezpečná pre celú Európu. „Výsledkom tejto politiky je to, že Ukrajina stratila veľkú časť svojho priemyslu. Dnes je táto krajina v bankrote, ľudia tam hladujú, mrznú a priemerná mzda je tam nižšia ako v africkej Ghane,

  OdpovědětVymazat
 5. Ať žije liberální demokracie na Ukrajině.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.