Reklama

čtvrtek 27. května 2021

Blaha: Majdanů už bylo dost, dost už bylo i zpravodajských her!

Ĺuboš Blaha a -rp-

27. 5. 2021 FB a PrvníZprávy

Nechci být zlý na naše milované západní přátele ale nějak se jim celá ta jejich konspirační teorie o státním únosu letadla v Bělorusku hroutí jako domeček z karet - nemyslíte? ptá se na facebooku Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec.


Ĺuboš Blaha, slovenský poslanec


Nejdříve to měl být únos nevinného novináře. Nyní zjišťujeme, že "nevinný novinář" je vlastně mladý běloruský fašista a Západem dobře krmený expert na Majdan, který z Polska organizuje barevné revoluce.

A co je úplná pecka - chlapík prý ze všeho nejraději hajluje. Normální nácek. A toh obhajují bratislavské kavárny. To je epické. Koho budou obhajovat příště? Adolfa Hitlera?

Ale dobře, samozřejmě, není přípustné, aby nějaký stát donutil přistát letadlo, i kdyby byl Pratasevič vícenásobný vrah. Jenže problém je, že Bělorusové letadlo nepřiměly přistát - to je hoax.

Podle oficiální verze žádost o přistání šla od pilota letadla. Vzhledem k bombové hrozbě hledal nejbližší letiště a to bylo shodou okolností v Minsku. Že by byl pilotem sám Lukašenko?

Blaha: Západ kvičí kvůli Bělorusku, ale co dělal v případě „Morales“?

Bělorusové tvrdí, že bombová hrozba byla avizovaná Hamasem. Okej, ať se to vyšetří. Nejvtipnější ale je, že sluníčkářská média začala okamžitě točit prohlášení Hamasu, který se od útoku distancuje.

Ještě k Hamasu, který byl pro ně ještě včera nejstrašnější teroristickou organizací, je dnes pro ně důvěryhodný zdroj, když si mohou kopnout do Běloruska či Ruska.

Já jen, že ještě včera zde oslavovali každé mrtvé dítě, které v Palestině zabila izraelská bomba a už dnes je Hamas najednou kamarád, který usvědčuje Lukašenka. Bravo!

Tak si to shrňme - západním hrdinou v tomto příběhu je mladý nácek a klíčovým svědkem je Hamas. Jako humor je to výborné. Fakt se skvěle bavím.

Ať se stalo cokoliv, asi by bylo fajn to vyšetřit. Nezávisle. Přesně to Bělorusové chtějí. Ale Západ už znal pravdu dvě minuty po přistání letadla. Vše spískal Lukašenko, takže důkazy. Takto by to v demokraciích nemělo fungovat, co myslíte?

Kdyby to bylo v obráceném gardu a měli by takto dole letadlo Američané, tak by všechna liberální média řvala - dejte důkazy a nekonspirujte. A už bychom byli všichni konspirátoři a tak.

Ale v případě Běloruska se zde vesele šíří jedna konspirační teorie za druhou a nikdo důkazy nežádá - perfektní. Stačí jen šířit nenávist proti Bělorusům a Rusům.

A úplné nejlepší vtip roku je, když se ozval americký prezident Biden, že je nepřípustné, aby někdo donutil přistát letadlo. Když jsem to slyšel, tak jsem smíchem padnul k zemi.

S věkem už asi odchází paměť, Mr. President, ale byli jste to vy, ještě jako viceprezident USA, kdo byl v roce 2013 spoluodpovědný za to, že Američané nechali přistát letadlo prezidenta Bolívie ve Vídni, protože si mysleli, že na palubě je Edward Snowden.

Vy dnes něco jdete vyčítat Bělorusům? Skutečně? Že vás hanba nefackuje!

Včera jsem se setkal s nejvyšším zástupcem běloruského velvyslanectví, abych se dozvěděl i verzi druhé strany. Tak to dělají ti, kterým jde o pravdu. Američtí agenti jen blikají, my chceme vědět, jak to ve skutečnosti bylo.

A mohu říci jedno - odmítáme útoky proti Bělorusku. Majdanů už bylo dost. I zpravodajských her. Případ se musí vyšetřit - žijeme v 21. století a ne ve středověku.


21 komentářů :

 1. K zamyšlení je,zda běloruská bezpečnost vstoupila do toho letadla.Nejspíš ne!To jako rakouští policisté bylo jiné kafe.Ti vstoupili do letadla přes.Moralese,tedy porušili exteritorialitu cizího státu.A tehdy nikdo ani MUK!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prý nejprve pasažéři vystoupili (kdo chce být v letadle s bombou?), pasažéry je legitimovali (s bombou muže letět únosce), zjistili a zajistili osobu, na kterou je mezinárodní zatýkač a je uprchlá.
   Jiná parta vyložila zavazadla ke kontrole a další hledala bombu v letadle. Nevím, jak jinak by to chtěl někdo řešit. Leda nechat vystoupit a na kraji letiště pro jistotu letadlo odpálit, jak se to dělá s municí.

   Takže je problém "jen s informacemi" dodanými pilotovi, na základě kterých se rozhodl přistát. Zda je poskytla Běloruská KGB, Hamas, Ruská KGB, Koudelka nebo klidně Bellincat se dozvíme podle toho, kdo se dobrovolně přizná. Takže?

   Vymazat
  2. Clovek zvoleny vetsinou naroda do cela statu poziva privilegie a respekt a soucasti toho je nedotknutelnost i letadla ve kterem cestuje.
   To pak je pres takoveho cloveka dodrzovani respektu ke statu ktery reprezentuje..
   To je soucast vsech moznych schvalenych vsemi staty ,mezinarodnich umluv.
   V praxi ale mocnejsi staty si mysli,ze si mohou dovolit porusovat tyhle konvence..
   Obcan pak je pouze jeden z naroda, ktery poziva ochranu sve vlady a presidenta.
   V opacnem pripade kdy obcan organizuje nepratelske utoky proti zvolene vlade a presidentu, takova cinnost je povazovana za utok na cely stat a narod.

   Ve srovnani s Vrbeticemi pak by bomba ,ktera zapricinila pristani a prohlidku letadla, mohla byt s klidem objevena v letadle, Lukasenkem , taky az za celych sedm let.
   Aby tak ukazala ta bomba na ty "prave"pachatele.
   A prijmuta velkou vetsinou vlad,jako dulezity a nezvratny klicovy fakt a dukaz.
   Rozdil tedy muzeme videt pouze v tom, ze nekde vybouchla a jinde jen byla hrozbou, vedoucimu k zadrzeni letadla. Jeste vetsi rozdil.
   Lukasenko neni, jak je videt, clen vlady CR.
   A tak nema narok Lukasenko se vyvlict ze zlocinu unosu letadla a leteckeho piratstvi a ja nevim,co jeste vsechno..
   A na tech sedm let at rychle zapomene...

   Vymazat
  3. 9/17
   Vstoupila, profilcovala. Kdo hledá, ten nalézá.

   11/11
   Takže - takto vypadá profiakce. A je fuk čí. Profesionální, elegantní.
   A jinak - malá konspiračka.
   Pochybuji, že piloti kdy řeknou, z jakého důvodu si ze tří nabízených letišť vybrali to, které si vybrali a na kterém přistáli.
   Zároveň nepochybuji, že by, pokud by si pustili huby na vandr, by se ve zdraví dožili důchodu a užili si kompenzaci za výběr letiště.
   Jen názor.

   Vymazat
 2. To už není dvojí metr. To je dvojí KILOMETR!

  OdpovědětVymazat
 3. Demokratura vládne všude.....i tam,kde o ní NIKDO NESTOJÍ!

  OdpovědětVymazat
 4. Napsal jsem kulhánkovi, že je sračka

  OdpovědětVymazat
 5. No snad se ten západ poučí a přestane připravovat pro americké převraty v jiných zemích. Konec srandy a budou přicházet tvrdé odpovědi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. CABLE

   musis pockat jak dopadne prepocet v Arizone, a co udela Kamala Harrisu, Biden se zatim drzi, zajimalo by mne jake prasku mu davaji. Jinak je mozne, ze zapad (EU) se poucuje, Nemci chteji dodelat NS2, Francouzska armada se bouri - ale pozde, tam to tezko pujde zpacifikovat, takze problem pro nas neni co se deje v Minsku, ale jak Italska mafie bude teagovat na armadni blokaci gumovych clunu s "uprchliky"

   jinak co dela Babis a ted i chudak Schillerova, je dulezite jak lonsky snih

   Vymazat
  2. Basos To víte že budu rád když to dopadne v USA dobře. NS2 bude a když ve Francii vyhraje Marine Le Penová bude líp.

   Vymazat
  3. Oni tam upravili volební zákon, že ten kdo volí mimo bydliště musí dodat své identifikační údaje. To je ale nedemokratické a vyvolalo to haló, protože pak nemůžete svobodně volit vícekrát svého oblíbence. Takže o tom jsou volby v USA. A o podobné potřebě distanční volby nás tu masírují Piráti.

   Vymazat
 6. Letadla států EU oblétávají Bělorusko. Sice mají zpoždění, spotřebují více paliva ale co by jsme neudělali pro ztrestání Běloruska...VIP 😀

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10,54
   Opět zvítězil""dobrý nápad""" nad selským rozumem.-)

   Vymazat
  2. To není o rozumu. Co kdyby si Bělorusko takto stáhlo i další osoby z oblohy, které se doposud cítili bezpečně? A toto by bylo a je proti mezinárodnímu právu. Oni svého teroristu poslali do ťurmy, považte. To takový Kásim Sulejmání byl bezpečně v souladu s právem zneškodněn raketou na letišti v Bagdádu s dalšími (ti další se "kolaterální ztráty" nazývají).

   Vymazat
  3. 18.08 Ani letadla EU si nemohou létat kudy chtějí. Proč by jim mělo Rusko vyjít vstříc a otevřít svůj vzdušný prostor? Co kdyby nad územím Ruska nějaké letadlo bouchlo? A vůbec že se letadla z EU nebojí létat nad Rusákama!?...VIP 🥴

   Vymazat
 7. „Mocní tohoto světa se prostě panicky bojí svobodné vůle občanů.“ Ovčáček reaguje na slova Jourové

  https://cz.sputniknews.com/20210527/mocni-tohoto-sveta-se-proste-panicky-boji-svobodne-vule-obcanu-ovcacek-reaguje-na-slova-jourove-14632820.html

  OdpovědětVymazat
 8. Na rozdil od autora ,neni pro mne zminka o mrtvych detech,
  v souvislosti dohromady s nacistou ...Neni pro mne Skvelou zabavou, ani trochu a nikdy nebude..

  OdpovědětVymazat
 9. Bělorusové dobře vidí tu bídu a srab na Ukrajině , kde proběhla "demokratizace", kdy penzisté bojují o holé přežití a proto lidé volili většinově v Bělorusku Lukašenka!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Začíná jít do tuhého. Ukazuje se, že organizování nepokojů v Bělorusku je to nejmenší u pana Protaseviče. Bělorusové ukazují jeho fotografie jako dobrovolníka nacistického bataliónu Azov, který terorizoval (okrádal a vraždil) civilní obyvatele Donbasu. je tam se samopalem v ruce, jako příslušník v uniforma na přehlídce nácků v Mariupolu, jsou doklady o povyšování - byl zástupcem velitele roty, o žoldu... Takže živý zájem projevilo i Rusko. jeho konkubína má ruské občanství, takže i o ni. Nebude to mít hoch jednoduché. Proto také ihned souhlasil se spoluprací. Ono 15 let v pracovním lágru není žádná legrace. A za tu dobu vypadne i ze stránek médií a tím i z výplatnic dnešních živitelů. takový Navalný dostal 2,5 roku je z toho vyvalený. A kde je? Už jsem o něm neslyšel dobře měsíc. Ani na západě. To znamená jediné - odporoučel se za Pussynkami a spol. Ty si alespoň vydělaly majlant a podívaly se do světa. Blbec Navalnyj leda do německého špitálu.

  OdpovědětVymazat
 11. Letadla pálí kerosin o sto šest a Greta? Mlčí, nepoučuje...

  OdpovědětVymazat
 12. Zivot je jen nahoda ,zpivali W+V...
  Vsude se mnozi tvrde presvedcovaci nazory, jakej je ten Lukasenko diktator ,kdyz si vybudoval pozici ,coz znaci o jeho schopnostech.
  A nebyl oblibenej nikde ani tam a jinde.
  Ze je dlouho v cele, tak dle pravidla, ze absolutni moc korumpuje absolutne je tez tim postizen.
  Dnes je postizen skoro kazdy u moci.
  Ale nesmi se to prehanet chorobnou chamtivosti na vsechno.
  Kombinace korupce moci a vladnouci ideologie spojene s materialnimi vyhodami ,ukajeni svych potreb treba sadomasochistickych, /splha se ponizene nahoru a kope se surove do tech dole/..
  Nebo napoleonsky komplex ,za kazdou cenu splhat nahoru.
  I bez kombinace napoleonovych schopnosti a stastnych ,nenadalych okolnosti pro N.
  A je treba pripomenout,ze neni L.,perfektni.
  Mohl zapricinit,beda ze pri hledani ty bomby,se mohla tam bomba dokonce najit. To je dnes taky mozny,aby mel perfektni trumf v ruce.
  Ale zrejme neni na tom tak spatne..
  Hlavne nedela takovy veci..
  Jako jini schvaleny a podporovany demokraticky zapadem diktatori pred nim..
  Nemluve o Saddamovi, kterej mohl znicit svet za pouhych 45 minut..S dosavadni nejdrive stedrou pomoci prave zapadu, ktery pak ale zase strasil zapad cely svet Saddamem....
  Prave,zaprenim te dlouholete pomoci vyzbrojovani,vyroby a dodavky vselijakych Novicoku ..
  A samozrejme fotbal s kojenci atd..
  Diktator ,Lukasenko, ovsem nejak take ojedinely, kdyz si zve nejmin tri hlavni, mezinarodni organizace na dohlizeni voleb v Belorusku..
  Navic se neboji a tak kazdej vidi,ze neni zbabelec, kterej by se nekde schovaval. Pred celou moci zapadu..
  A zda se narod tohle vzdy u nej ocenoval a zrejme nechal sve obcany zit..
  A bez povinnych dnes v demokraciich ,cetnych organizaci stedre vydrzovanych fasistu, jako vedle na U.
  Takze doslo k dovozu kdyz..
  Nemas fasisty v Belorusku,nechces je, musime ti je dodat..
  O to se stara vladnouci sekta Otevrene spolecnosti /Open Society/a zakladatel ma ty koreny prave take ve fasistickem Madarsku /1920-45/..
  Takova nahoda je zivot a nahoda dodavana do mnoha narodu..

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.