Reklama

pondělí 31. května 2021

Bruselská pětka: Pravdoláskaři a jejich fraška lži a nenávisti v přímém přenosu. Jak zablokovat volbu radních ČT, aneb lžeme vám ráno, v poledne, večer i v noci. Když demokracií pohrdají poslanci, vezmou to občané do vlastních rukou?

Radek Pokorný

31. 5. 2021  ProtiProud

RADEK POKORNÝ upozorňuje na metody, které pro prosazení svých zájmů používá parlamentní pražská kavárna, a dovozuje z toho, že když ústavní činitelé mají lež za dobrý nástroj, občany to opravňuje k... ledasčemu


Pražská kavárna a její politická divize reprezentovaná bruselskou pětkou (Piráti, STAN, TOP 09, ODS, KDU-ČSL) v minulém týdnu předvedla, co od „demokratických“ stran můžeme v budoucnu čekat. Vzhledem k tomu, že ve sněmovně nemají většinu - a to ani když se k nim přidají Hamáčkovi socialisté, rozhodli se k prosazení zájmů své mediální centrály použít obstrukce (které v jiných případech tak hlasitě kritizují).

Aby zabránili zvolení čtyř členů Rady ČT, kteří by nebyli "kádrovými rezervami" pražské kavárny, rozhodli se zablokovat jednání sněmovny. Není přece myslitelné, aby se "jejich" (ale námi placená) Česká televize dostala pod regulérní kontrolu veřejnosti. Nebo aby měl (se svými soukromými kšefty) problémy jimi instalovaný a "opečovávaný" generální ředitel, který je na svém luxusně placeném místě přece od toho, aby se peníze daňových poplatníků, dostaly do rukou spřízněných "umělců" Pražské kavárny a na ni navázaných neziskovek.


Po bolševicku


Je poučné, že jsme tento liberálně demokratický přístup k politice měli možnost sledovat v přímém přenosu. Když si totiž poslanci odhlasovali, že se bude jednat až do pozdních nočních hodin a z debaty před hlasováním vyplynulo, že bude prosazena tajná volba, nastal poplach. Bylo totiž jasné, že v tajné volbě se do Rady dostanou ti "nesprávní", tedy radní, kteří se budou řídit svým svědomím, nikoli pokyny politické divize pražské kavárny. Při tajné volbě totiž není možné vytvářet nátlak a zastrašování mediálnímy lynči, což patří k základní výbavě liberálních demokratů.

Proto ten zuřivý odpor proti tajné volbě. To samo ukazuje, z čeho mají tito zástupci cizích zájmů v ČR největší strach: z demokratických voleb, které mohou být ze své podstaty pouze tajné. Veřejná volba "aklamací" je typický bolševismus.

Když tedy soudruzi viděli, že tajné volbě nezabrání, použili nejtěžší kalibr, který jinak tak odsuzují: prostě zablokovali jednání sněmovny. Všech pět klubů demobloku přišlo postupně s požadavkem na dvouhodinovou přestávku takzvaně na jednání svých klubů. Aby bylo jasné, že se do další schůze sněmovna opravdu zablokuje, přidali se i sociální demokraté, kteří mají stejné zadání. Zablokovat za každou cenu jednání o nových členech Rady ČT až do podzimních voleb.

Samozřejmě, že v případě těchto obstrukcí o žádnou přestávku na jednání klubu nejde. Byli jsme svědky lhaní v přímém přenosu. Nikdo ani na vteřinu nepochyboval, že všichni poslanci odcházejí v deset večer domů, že žádný klub od 22 do 24 hodin jak Piráti avizovali, nezasedá a stejně tak nezasedají ani žádné další kluby demobloku od 0 do 2 hodin ani od 2 do 4 ani od 4 do 6 ani od 6 do 8 ráno. Všichni předsedové tzv. demokratických poslaneckých klubů Jakub Michálek (Piráti), Jan Farský (STAN), Jan Bartošek, (KDU- ČSL), Vlastimil Válek (TOP 09), Zbyněk Stanjura (ODS) a Jan Chvojka (ČSSD), kteří tuto sprostou lež v přímém přenosu s vážnou tváří pronášeli, nejenže demonstrovali, že lhaní je pro ně běžný nástroj politické práce, ale také tím utráceli nemalé peníze, které jim ze svých daní na takové divadlo určitě nedáváme.


Láska ke lži


Je příznačné, že žádní novináři tuto pokryteckou podlost nehlídali. Údajní hlídací psi demokracie se vůbec nezajímali o to, kdy budou "celonočně se radící" poslanci kavárny z budovy sněmovny odcházet. Nikdo nezkoumal kamerové záznamy aby tuto zjevnou lež odhalil a potom poslance domobloku s ČSSD s tímto podvodem konfrontoval.

Jindy tak agilní investigativní žurnalisté, kterých byla plná sněmovna, se ani nerozhodli poslance konfrontovat a počkat si na ně před dveřmi klubů nebo před sněmovnou když bez problémů a bez zájmu kamer, odcházeli "z práce" předčasně. Jediný Patrik Nacher (ANO) se přihlásil v rozpravě, že by se rád na noční zasedání klubů podíval. Na to se dozvěděl, že by to musely schválit jednotlivé kluby - a ty to neschválí. A hotovo.

A tak lež a nenávist jako báječná metoda "práce" zvítězila nad pravdou a láskou. To se samozřejmě může, když účel světí prostředky Jenže přece existují kamerové záznamy o odchodu jednotlivých poslanců ze sněmovny oné noci. Předseda sněmovny by je měl zveřejnit. Veřejnost má přece právo vědět, kdo svým voličům pět měsíců před rozhodujícími parlamentními volbami lže, a místo aby pracoval, odejde ze zaměstnání. V každém jiném podniku by to bylo "áčko".

Usvědčení lháři z "demobloku", budou teď v předvolební kampani předstupovat před voliče a slibovat. Je proto dobré vědět, že lež je jejich nástrojem. Ostatně jejich voliči to vědí - a schvalují. Nebo ne všichni?Je alespoň pro některé nepřijatelné - když je třeba udržet Petra Dvořáka do voleb v pozici ředitele ČT - že jejich zástupci použijí obstrukce založené na lži v přímém přenosu? Pokud ano, pak by se mohli zamyslet nad tím, proč jejich "pravdoláskaři" tak bezostyšně demonstrovali lásku ke lži...

A třeba by je to mohlo vést dál. K představě, co by se asi odehrávalo v naší zemi, kdyby se naplnily volební průzkumy (naštěstí stejně prolhané jako jimi mystifikačně předpokládaní vítězové voleb): Dramatické zvyšování daní, otevření bran ČR imigrantům, další a další covidové hry, zavedení eura, likvidace posledních zbytků občanských svobod a zbytků naší státní suverenity, stejně jako podpora všemožných menšin a na ně navázaných neziskovek. Že tvrdí opak? Ale vždyť jsou to usvědčení lháři...

Pokud se tak manifestačně rozhodli předvést výsměch demokracii, těžko mohou očekávat, že čím dál více naštvaní občané se jí budou za každých okolností přidržovat. Ale to už by bylo na jiný text.

Pravděpodobně nikoli zveřejnitelný.43 komentářů :

 1. Francois-Marie Arouet, pozoruhodný muž, který si říkal Voltaire, jehož mnohé postřehy a soudy zůstaly nesmrtelné, prohlásil také toto:

  „V životě potkáte dva druhy zlodějů. Obyčejného, běžného zloděje, který vám ukradne peníze, vaši náprsní tašku, hodinky, vašeho koně atd. Druhým typem je politický zloděj. Ten vás připraví o vaši budoucnost, o vaše sny, o vaše znalosti, ukradne vám váš výdělek, vaše vzdělání, vaše zdraví, zbaví vás síly a energie a nakonec i vašeho úsměvu.

  Velký rozdíl mezi těmito dvěma druhy zlodějů spočívá v tom, že obyčejný zloděj si vybírá vás, aby vás připravil o to, co vám patří, zatímco politického zloděje, který vás pak připraví o všechnu vaši životní perspektivu, si vybíráte vy sami - ve volbách.

  Další velký rozdíl (nikoli poslední) mezi nimi je ten, že běžný zloděj je obvykle policií stíhán, zatímco politický zloděj je obyčejně policií chráněn.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlasto,
   nevim co do toho tahas Voltaira, spise by ses mel chytit Noveho Zakona, kde Jezis mluvi o pitikalichu horkosti az do dna, -- vysvetlim ti to-- je uplne jedno kdo bude v rade CT, protoze doufam, ze to Babis prohraje, a bude to nucen vzdat protoze jestli ma Zeman ruzum tak ho nepoveri sestavenim vlady a da to Piratum kteri jsou vylozeni prizivnicti gauneri na vladni ci parlamentni urovni a mimo toho hrabivi diletanti, takze pokud zvoleni se Stanisty a dalsimi hnojniky ekonomiku ktera jeste jakz takz funguje, dokonale poserou, ci jeste hure znovu ZKLAUSUJOU. a pak at s ANO ci SPD pri prespristich volbach mozna i Hamackovci, kteri se do te doby zbavi prizivnickeho ksindlu republiku postavi (doufam) na nohy, ale v ANO nesmi byt Babis, uz k vuli jeho podnikum a Agrofertu.
   Chtelo by bo nahou rit ale slusneho, takoveho lepsiho Orbana, ktery prave k vuli "nemajetnosti" je naprosto nevydiratelny.
   jeste k Pitatum ackoliv na vrchone vladni urovni jsou naprosty odpad bez trosky svedomi i zlodej te tak nesdate beijrade haji trio Bartos MICHALEK Ta comusi stat na staflich,,,

   kdezto jak jsem si vsimnul na mistnich fladach se objevuji i kdyz zridka sluni radni ci starostove z Piratu.... pokud jseo to z mistni lihne, ne jeko ten dosazenej Kaspar z moravskyho vidlakova delat starstu v Praze,,, takz je skoro mozna ze i mezi Piraty se sem tam ovbjevi slusny clovek na Zizovce je jeden piratskej starosta ktery vypada nedejne, je to rodny

   Vymazat
  2. Doufani s vysledkem urychlene Ukrajinizace naroda ovsem..
   Jinak lez a jeji dusledky ,agrese,nasili, podvody,chamtivost toho nejhorsiho druhu, nevede,/ani nemuze/, jinam nez do vseobecne zkazy na konec a neni nastroj nebo vysledek nejake lasky, nic jim nemuze byt vzdalenejsi, je organickou soucasti podstaty, kazdeho politickeho gangstera..

   Vymazat
  3. Jo. Jenže během jejich čtyřletém působení bychom, jako republika, zanikly, a staly bychom se součástí Čtvrté říše evropské, národa německého, v první generaci, ve druhé generaci chalífátem. Spolu s celou EU.
   A co dál? Revoluce? Válka? A byl by ještě vůbec někdo z těch současných mamánků i budoucích za svou zaniklou vlast bojovat?
   I během monarchie se v této zemi stále ještě rodili chlapi. A teď? Odvaha, až na vzácné výjimky, jen v anonymitě davu, fyzička ostudná, myšlení hanba mluvit.
   Takže nesouhlas. Jestliže tyto volby posereme a ten spolek se dostane k moci, bude už navždy veta po Bohemii. Pak nás už žádní obrozenci nezachrání.
   Nebudou.

   Vymazat
  4. 22/41 - určeno Basosovi.

   Vymazat
  5. Milane, jste příliš pesimistický, napřed si musíme prožít historii, kdy mladí budou "přebíhat frontu".

   Až potom se osvobodíme.

   Vymazat
  6. souhlasím s Milanem. Není to budoucnost, jakou bych si přál, ale je to přijatelnější budoucnost, než jakou by nám uchystali, čti prostřednictvím které by nás zlikvidovali, Piráti, STAN, TOP ODS, KDU...

   Vymazat
  7. Basosi 31. května 2021 22:41, jsou ponory, ze kterých se už vynořit nelze. Čím hůř tím líp znamená, že neberete ohled na ty, kteří sotva dýchají třeba proto, že nepobírají zahranční důchod nebo nežijí z nějaké té renty. Hrubě s Vámi nesouhlasím a ani nebudu připomínat některé Vaše líbivé nepřesnosti. Text kterým se k článku vyjádřil vlasta v 19:07 je skvělý. JiH

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Ano ,bolševici by problém ČT vyřešili během půl hodinky.Demokraté toto nevyřeší ani po říjnových volbách - a votom to je a teď si zazpíváme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 4. Netřeba nic dodávat, stačí porovnat úroveň 19:07 a 19:13.

  OdpovědětVymazat
 5. Lehce nabyl . . . rychle pozbyl . . . Nedostudovaný farář utratil miliony od sponzorů a pak skončil...Milion chvilek pro demokracii - Mikuláš Minář A tak to vypadalo nadějně. Konečně se našel někdo, kdo to v ČR dá pořádku. Někdo, mladý, nadějný, křišťálově čistý a poctivý. Kdo zastaví to rozkrádání a věčnou korupci. Dovede si někdo z vás teď představit pocity Báry Basikové, Jirky Mádla, Trojana, Svěráka, Aňky Geislerové, Marty Issové, Radka Bangy a celé té rozsáhlé škály špičkových umělců, kteří ze sebe udělali na Letné užitečné idioty a unisono řvali DEMISI, DEMISI ? Jak jim asi zhořkl úsměv na tváři ? Pokud by někoho zajímalo, jak probíhalo čerpání z TRANPARENTNÍHO ÚČTU. Položka mzdy je pro jistotu sice vždy obestřena ještě nějakými dalšími výdaji. Ale předpokládám, že to je jen kamufláž. Myslím si, že o takových penězích, na jaké si přišel skromný a nenáročný Mikuláš, si všichni můžete nechat jen zdát.
  O. Sommerová mluví o bývalých komunistech a totalitářích. To sedí od manželky Vladimíra Sommera, skladatele budovatelských písní - například Hej Stalinovci, Kantáta o Gottwaldovi...Olga Sommerová LŽE jako Unknown = hodně ! https://www.youtube.com/watch?v=F_pFhyHKOPY&t=14s

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. unku

   nevim proc by mel bejt parchant? ma totiz tatu a mamu, videl jsem kousek o Putinovi, a ucelilo mi to obraz o nem, i kdyz to natocili fucking Limey's

   osobne se tesim na dalsi dily....jenom bych ti rad sdelil ze Cecenci jsou tedka spojenci Ruska, a Kadyrov, ale jsi vul a takse nema cenu s tebou o tom bavit....... ale mezi nami, ten Putin dokazal urcite ty Angliky nasrat co?

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podobná hovádka jako je ten 21:48 vyvolávají jedinou otázku u normálního člověka. Co se takovému individuu muselo stát, aby si liboval v psychopatických výlevech. Hnusná existence, ale jistě věrný volič odpadu, co se sám označuje za demokratickou pozici...

   Vymazat
  2. Vole,

   trosku jsi se splet bida byla za Jelcina, ale mas pravdu ohledne Putina, je skutecne vycuranej jak vopice, tedy spis vychcanej jako bejvalej, Bidet, ale bohuzel Putin ma jednu vadu ... nekokta, necte z teleprompteru, a neni krivej

   Shalom Shmockku

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 10. Nechápu, proč urážíte v dílčím nadpisu bolševiky. Místo Po bolševicku jste měli napsat Demokraticky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Unku ,je legracni jak takoveho matlaka irituje Rusko a Putin.Hlavu vzhuru, bude lip....cau bejvalej kamarade. P. S. uz jich moc nemas...

  OdpovědětVymazat
 13. Je třeba ať se to dozví co nejvíce lidí jaký to jsou odporní totalitáři aby je nevolili. To snad nelze protahovat do voleb.

  OdpovědětVymazat
 14. Pro zabedněného Unknowna :
  2021-05-21 Konec USA jako supervelmoci. Rusko opět zachraňuje svět před fašismem aj.
  https://www.youtube.com/watch?v=XaMhQjLuS6I

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mily kasparku'
   kdyz nebudes - pwat hovadiny tak te nickd mazat nebude


   Vymazat
 17. Neuvěřitelně špinavá kampaň pana Prouzy. Jan Veleba prozrazuje, co se odehrávalo kolem návrhu na potravinovou soběstačnost

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Neuveritelne-spinava-kampan-pana-Prouzy-Jan-Veleba-prozrazuje-co-se-odehravalo-kolem-navrhu-na-potravinovou-sobestacnost-665730

  Alena Vitásková odhaluje pozadí: S Aspenem na věčné časy. Kdo v něm je? A proč má takový vliv?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Alena-Vitaskova-odhaluje-pozadi-S-Aspenem-na-vecne-casy-Kdo-v-nem-je-A-proc-ma-takovy-vliv-665792

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Ta neuvěřitelná posedlost a zarputilost toho hovádka božího, Dr. Davidem zde, oficiálně, diagnostikovaného jako DEBIL, je do nebe volající! Toho vymaštěnce museli za mlada kluci mlátit jako žito, teď mu dává nakládačku denně jeho stará. To se fakt nevidí. Jen se podívejte na tu frekvenci příspěvků toho politováníhodného DEBILa! Ale Dvořák slíbil, že ho na trvalo zablokuje, až bude NR na nové platformě. Ale to bude kdo ví kdy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8,05
   Prý to musíme ještě tak tři neděle vydržet.....ale venku je hezky,tak to uteče.

   Vymazat
  2. Začíná mě mrzet, že tu manžetě Unknwna. Asi si zase začnu kupovat Dikobraz.

   Vymazat
  3. 10,51
   Tak fest do teho....

   Vymazat
 20. "... další a další covidové hry"? To hraničí se stihomamem.

  OdpovědětVymazat
 21. Pokus nevěrohodné opozice o "vyslovení nedůvěry" vládě.
  Je potvrzením nedůvěry pro opozici samu, když svými činy sleduje všechno možné, jen ne zájem veřejnosti, zájem prospěchu voličů jako celku. Vzpomínáte ještě co vyneslo ANO a Babiše do čela vlády této země? Akce Nespokojených Občanů. Občanů nespokojených s dlouhodobými mocenskými rošádami policie a "justiční mafie" za Grygárka, Kubiceho, Chovance a dalších. Občanů nespokojených s odklonem politických stran typu ODS, KDÚ-ČSL, TOP09 a dalších od konzervativních idejí k "technologii moci" se "zametáním parlamentních zločinů pod koberec", cestou parlamentních komisí k tomu vytvořených. Vzpomínka na fotovoltaiku nebo Chovancovu "reorganizaci policie" je ještě živá. Občanů nespokojených s odchodem podnikatelů do daňových rájů (prý daňová optimalizace) a s výprodejem rodinného stříbra francouzským, německým či nadnárodním korporacím a likvidací státního bohatství. Korporátní, ale i veřejnoprávní media hlavního proudu, která se zpronevěřila svému poslání demokratické žurnalistiky, a stala se hlásnými troubami štvavé us-eu, globalistické propagandy, media která potvrzují svůj mocenský test integrity k těm "lepším z nás" dnes a denně. O vyslovení nedůvěry k nim pochybovat netřeba. A tak i když se říká, že "nic není staršího než včerejší noviny", myslím, že i přes denodenní ryk halasné propagandy a známé pokusy Velkého Bratra volby manipulovat, věřím, že si voliči zmíněné a další nové skutečnosti připomenou a u říjnových voleb to "technologům moci" spočítají. Tož tak.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.