Reklama

čtvrtek 6. května 2021

Bude se přitvrzovat

Vidlák

6. 5. 2021 vidlakovykydy.cz

 Dnes budeme pokračovat v našem evrgrýnu posledních dnů, protože vrbětická akce ne a ne vyčpět. Každý den jsou kolem toho nové tanečky, každý den se přeorává naše politická scéna a už se v tom nevyzná ani prase. Pojmenuju jen ty hlavní rozpory: 


1. Vrbětice vyhodili do povětří Čuk a Gek. Je to jisté. Tak úplně jisté to není, protože zpráva BIS dle prezidenta přímo konstatuje, že nikdo nemá důkazy, že by naši ruští Džejmsové Bondové ve Vrběticích byli. 

2. První výbuch bylo selhání, druhý výbuch už pak byl podle ruského plánu. No, podle plánu... sklad nejprve prokazatelně hořel... Druhý sklad pak byl zkontrolován pyrotechniky ještě před výbuchem. Nikdo ani nenaznačil, že by Čuk a Gek přišli do Vrbětic dvakrát. Teď už se mluví o tom, že první výbuch byl podle plánu a druhý byl selhání. 

3. Existuje jen jedna jediná vyšetřovací verze. Že to odpálili ti agenti. Až na to, že existuje  celá řada podverzí. Jestli měli komplice, jestli to ten komplic neudělal celé sám, jestli se druhým výbuchem nezametaly stopy, jestli se na tom nepodíleli majitelé Imexu... Chyběla ostraha, ba dokonce i ploty chyběly. BISce takový šlendrián celá léta vůbec nevadil. Tři lidé ten výbuch přežili, ale žádný Kroupa ani Kundra ani pravdomluvná ČT, nikdo s nimi neudělal žádný rozhovor. Jakoby neexistovali. Nebo by říkali věci, co se nehodí do krámu. 

4. Když Hamáček říkal, že Vrbětice odpálili Rusové a my měli pochybnosti, tak jsme se od pravdolásky dozvěděli, že ministrovi vnitra/zahraničí se přece musí věřit. Když teď Hamáček říká, že v Moskvě handlovat nechtěl, tak jsme se od pravdolásky dozvěděli, že se mu nesmí věřit vůbec nic.  Pro Babiše to platí stejně. 

5. Informace o Vrběticích je přísně tajná, že se nesmí zveřejnit žádné podrobnosti z vyšetřování. Aby náhodou prostý lid něco nevykecal.  Ale není dost tajná, aby z ní neunikaly zajímavé informace tu ke Kundrovi, tu ke Kroupovi. A nikoho to netrápí. Nikdo nekřičí, že tajné služby mají někde uvnitř krtka, který když může vynášet novinářům, možná vynáší i někam jinam. 

6. Vrbětická munice byla určena pro bulharského obchodníka se zbraněmi, který je chtěl dodat na Ukrajinu. No, na Ukrajinu asi ne, chtěl je dodat do Sýrie. Tedy možná, možná také Islámskému státu. Možná dokonce šlo o nášlapné miny a podobné svinstvo, které podle všech mezinárodních dohod u nás vůbec nemělo být.  

Nesrovnalostí je mnohem víc, ale uvedl jsem jen ty, které se šíří zcela oficiálním majnstrýmem. Které v průběhu posledních tří týdnů pustil sám Kundra, Kroupa a jiní protěžovaní pisálci. Do nějakých konstrukcí, že BISka si u nás vodí vládu, že je za vším CIA, že šlo o americkou objednávku, to ani neuvádím. 

Všimněte si, jak málo platné bylo Hamáčkovi, že se pokusil působit jako rusobijec. Uběhlo čtrnáct dní a místo pochvaly se dozvěděl, že je vlastizrádce. Dokonce tak velký, že kvůli němu probíhá tajné jednání sněmovny ze kterého se nesmí pořizovat záznam. A všimněte si, že Starý Ještěr z Hradu je stále stejný proruský šváb jako byl, ale je mu to úplně jedno, nijak ho to neohrožuje a naopak den ode dne se ukazuje jeho politická velikost, protože rozpoznal, kdy je lepší mlčet, počkat a dobře si rozmyslet, co řekne. 

Výsledkem jsou velmi kalné vody, které smrdí na sto honů, ale nic se v nich nedá pořádně rozpoznat. Vidlácky bych ale dodal, že se také stírají rozdíly. Najednou už není vidět skoro žádný rozdíl mezi koalicí a opozicí. Babiš nebo Bartoš, Hamáček nebo Pekarová - den za dnem jsou všichni stále stejnější pakáž. Jak dlouho bude trvat, než si průměrný volič řekne, že je mu jedno, o co se tam papaláši hryžou, proč si jdou po krku a je jedno, jakými hesly to zakrývají? V zájmu obyčejného českého človíčka to není každopádně. I kdyby byla stokrát pravda co tam všichni hlásají, obyčejný člověk není připuštěn, nesmí se mu nic říct - má volit, ale ne myslet.

Ještě před měsícem bych přísahal že boj proti Babišovi a proti covidovým opatřením je boj za Bartoše v premiérském křesle, ale teď už bych řekl, že každý další den této politické šarvátky je boj za Okamuru. Protože kromě Zemana je on jediný, kdo stojí tiše a moudře stranou. 

Nedovedu si představit, že by opozice mohla vystoupit a říct, že se spletla, že naletěla Kroupovi a Hamáček je ministr vnitra na svém místě, všichni se omlouváme, je to fér chlap. Oni teď už musejí pokračovat. Za každou cenu i kdyby fakta i svědci říkali opak. 

Stejně tak nemůže přijít Babiš, že celá akce Vrbětice byla jinak, že naletěl Koudelkovi, že si to objednali Amíci nebo Britové a účelem bylo zaútočit z boku na Nord Stream, protože Německo se s Ruskem nesmí spojit na žádnou cenu, i kdyby to mělo znamenat boj do posledního Ukrajince a šajse čechen by měli mít zimu a středověk. 

Kroupa také nemůže přestat, protože kdyby to bylo všechno, tak si to u soudu pěkně odskáče.
Boj o moc a předčasné volby proto musí pokračovat. Klatba bude stíhat klatbu a bude to jako v době těsně před Husem, kdy se dva i tři papežové naráz posílali do horoucích pekel a stejně tak proti sobě vystupovali tři římští císařové. A všem dohromady bylo úplně jedno, co se děje dole, protože na to neměli čas a vlastně ani sílu.

 Zřejmě jde o hodně. O víc, než si dovedeme představit či připustit.
Je tu velký tlak na to, aby volby byly pokud možno na začátku prázdnin. A nebo aby vůbec nebyly, protože volební zákon jaksi zatím není. Ale ať jde o cokoliv, my dole v tom nefigurujeme. O nás nejde ani náhodou a v našem zájmu to rozhodně není. A bude velmi nebezpečné chodit s pány na led. Brzy to bude vidět. 

Všichni aktéři – koalice i opozice se zabejčili na nepřekonatelných pozicích. Teď proti sobě musejí naplno a ze všech sil vystoupit. Protože jakýkoliv ústup by znamenal veřejně ukázat, že lhali, podváděli a hráli si nějaké svoje hry. Sázky jsou ale zatraceně vysoké. Tak vysoké, že jsou úplně bez limitu. Tak vysoké, že je možné úplně všechno a za úplně jakoukoliv cenu. 

Očekávám, že Kroupa vytáhne z klobouku další „důkazy“. Možná se najde i nějaký blbec, který to Kroupovi dosvědčí a může být tím prvním, kdo si na ledě zláme nohy. Hamáček hraje o všechno. Pokud by mu černý petr zůstal, nezbude ani z něj ani z ČSSD nic. A i když je ČSSD marginální stranička, při svém potápění může vzít sebou i svého velkého koaličního partnera.

 
Všichni strašně spěchají. Něco je ve vzduchu.

48 komentářů :

 1. to je svatá pravda
  Všichni strašně spěchají. Něco je ve vzduchu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vypadá to tak. Ono půjde o to, kdo to tu vlastně tak spěchá, ale to se dozvíme stejně až po tom. Doufejme, že ne po válce. Nebo pokud po ní či po něčem podobném, tak že se ještě bude mít kdo dozvídat, jak dozvídat, a bude mít chuť a čas se o to zajímat. Na druhé straně, asi vypadám jako škarohlíd. V takovém Iráku to taky pořád ještě žije (i když pokud jde o místní křesťany, žije to tam tak nějak o dva číselné řády míň, aspoň statisticky). Co mají říkat Srbové nebo Kurdi. Anebo Tutsiové z Rwandy. Ostatně věděli jste, že malá Rwanda a malé Burundi jsou teď největší afričtí příjemci pomoci MMF ? No, jsou. Se holt mají. Totiž aby mohli zaplatit úroky z té předchozí pomoci. A co Burundi, Ukrajina taky ještě úplně nezmerla.

   Takže těžko říct teď, kdo kam spěchá, trochu podobně jako Jaroslav Vojta neuměl říct, kam jde ten kouř. Jenom doufám, že spěchají ti naši, jak se to slušně, no, příslušníci elity a že nespěchá někdo na ně. Že je slušně řečeno nejebe silnější pes zvenčí, ale že hrajou sami na sebe. A že jde jenom o ty volby, například. Vyhlídky by přece jen byly méně morbidní.

   Naopak paradoxně nadějně se mi jeví Piráti. Totiž aspoň Bartoš není idiot, a pokud vyplodil takovou pičičárnu jako volby o prázdninách, tak možná (pokud to nebyla nebo současně nebyla úlitba jurodivé členské základně a hřibařské nadstavbě), možná to byl jenom špek, vědomá blbost, o které věděl, že neprojde, ale má splníno. A i jinak vystupujou dost zdrženlivě, na svoje poměry. A protože samozřejmě budou taky kormidlovaní zvenčí, tak je naděje, že ten tlak zvenčí aspoň nemá podobu jednotného nejvyššího povelu lumíkům, aby prostě naskákali do vody. Snad.

   Vymazat
  2. Babiš z toho vychází celkem dobře. Cílem je teď Hamáček a "SPOLU". Někdo někomu záměrně blbě radí. Piráti z toho nevyjdou nepošramoceni, i když tiše stojí v koutku. Demoblok se rozpadnul a pozůstalí si to podělali. Volby budou zajímavé a výsledky nebudopu podle prognóz.

   Vymazat
 2. Klid Milane, to je z nervozity současné místní vrchnosti, která tuší, že brzy přijde o vše.

  OdpovědětVymazat
 3. Kolik lidí přežilo výbuch? Byla o to zmínka v té době? Není možné aby tam všeho všudy pracovali v ten den jen ti dva - později mrtví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo tam v době požáru 5 lidí, tři stačili utéct. Je fakt, že ti tři nikoho nezajímají, žádné rozhovory v TV, asi opravdu nikdo nepotřebuje slyšet, co se tam doopravdy stalo.

   Vymazat
  2. Dobrá stopa toho, co se asi ve Vrběticích odehrálo a co tam bylo skladováno jsou informace o charakteru následků; cituji dipl. práce Kňavová, Aktéři selhání integrovaného záchranného systému:
   muniční sklad ve Vrběticích
   Z důvodu vysoké teploty v místě ... byl povolán speciální hasičský tank
   18.10.2014 ... Vysoká teplota v místě epicentra změřená pomocí dronu stále znemožňovala vstup pyrotechniků do místa výbuchu
   20.10.2014 ...pyrotechnici z několika doutnajících ohnisek změřili teplotu, která byla 140°C

   Tedy nikoliv pouze brizantní výbuch, který rozhodil munici do vzdáleností až 800m, ale i energeticky významné pozůstatky hoření, zanechávající epicentrum na vysokých teplotách po několik dní.

   Objeví se svědectví o reziduálních škodlivinách v lokalitě skladu pro další upřesnění skladovaných látek?

   Vymazat
  3. Doplnění:
   druhý den ve Vrběticích se nesl ve znamení silného deště po většinu dne ...
   https://www.pozary.cz/clanek/97116-2014-plameny-a-vybuchy-znicily-municni-sklad-pobliz-casti-obce-vrbetice-pyrotechnici-odstranili-nebezpecny-granat/

   fosfor hoří jasným žlutým plamenem, přičemž vzniká hustý bílý kouř

   Vymazat
 4. Všichni spěchají a to je pravda. A jestli něco přijde, bude to opět megaprovokace, ale asi ne u nás. Hlavně aby z toho nebyla válka.

  OdpovědětVymazat
 5. Vládní kašpárci se v divadelním kuse "O velkém ruském třesku" úplně zamotali do vlastních provázků!
  A čím více se pokoušejí vymanit, tím jsou pomotanější. Někteří již ztratili dech i řeč, a raději nemluví.
  Myslím, že z tenat těch provázků - jejich vlastních lží a blábolů - je vysvobodí až volby. Pak už budou volní jako tažní ptáci. A mohou pak táhnout, kam libo. Někdo do Aspenu jiný čapnout do hnízda, další třeba do neziskovky ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Františku Opluštile 6. května 2021 21:07, proč myslíte, že jen vládní? Nikdo jiný v tom nejede? JiH

   Vymazat
  2. To je presny.
   Schwabovej Reset z nich udela reset-o,cednik.
   Prestavaji 12.5. vydavat viza a zahaneji svoje obcany zpet do Usa. Blinkem je v Ukru a paktuje valku /jako v Kyrgistanu predtim/,Rusko musi bejt agresor.
   Borell,jejich potkan,podhlodava z EU.
   Dalsi duvod ,jsou opravdovy a skutecny a poctivy kontroly hlasu v Arizone.
   Z 12.5. je uz vsude panickej strach.
   Bejdna je urcite otrok plutokratu, cokoliv, cokoliv je to slovo, dela,dela primo a vzdycky jen v jejich zajmu a co jeste udela taky. Nejen otrok.
   Jsem presvedcenej ze.
   Poridili si ,kazdej muze videt, Robota.
   Nasypou do nej program a Robot jde a dela.
   Nic jinyho. Pravem si kazdej stezuje na uplne prazdny oci bezvyrazu,stroje a kdyz program vynecha,
   ani rec se nedari.
   Vydali statni papiry /US Treasury bonds/na nulovej urok, takze po nakupu jeste ztrati cenu z inflace..
   Pisou jinde, ze zavrit francouzsky generaly nebude lehky, uz 18 tisic vojaku taky podepsalo a 80% populace souhlas..
   A dalsi EU armada na tyhle ucely neni jeste hotova.
   Svedsko prej uz "kultura" taky velmi bohate zbourala..A dodelava.

   Vymazat
  3. Re (00:36):
   Ale kdepak to, že bych si myslel, že v tom jedou jen ti kašpárci!
   Ta lepra protiruské zášti, co ji sem šíří zpoza oceánu a bruseli, zasáhla daleko větší počet zdejších. Především těch mediálních prášilů a politických slouhů Západu.
   Vládních jsem si v komentu všiml ne proto, že by se v čemsi lišili, ale proto, že na rozdíl od parlamentních kecalů nesou vládní odpovědnost. Jenže tito pouze předstírají, že rozhodují z vlastní vůle.

   Vymazat
  4. Přesně, vše nasvědčuje tomu, že naši političtí slouhové velkého bratra jsou zmateni tím, že splnili vše podle not a přesto jsou stále více a více dehonestováni....vůbec nepochopili - cíl splněn, už vás nepotřebujeme, vypadněte...

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Kdo by si měl co odskákat pane. To nepřipadá v úvahu. Všichni včetně výkonných služeb,justice a státní správy jsou zpochybněni. Všichni se vzájemně napadají a obviňují. Jediná možnost je všechny vyměnit a zrušit ČT.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skákat se bude, hopsat se bude, protože = Kdo neskáče není Čech =. Jedna nejmenovaná paní* známá vÿrokem, že= Ráda lže se Západem =, se tentokrát trefila, volby budou odrážet současnou radikalizaci naší společnosti.
   * Parlamentní listy

   Vymazat
 8. Odpovědi
  1. Ládik !!! 6. května 2021 21:14, "Divný Milan Vidlák". Proč?
   Ládik !!! 6. května 2021 21:22, "A divné noviny". Zřejmě jen tak proto,
   proto průzračný, nijak divný Ládik !!!, soudí JiH

   Vymazat
  2. Ukrad vidlákův článek z Kydů.

   Vymazat
  3. Ládiku !!!7. května 2021 10:50 přesně "Vystavil Lenka Procházková v 20:15:00" jenže neukradla, je řádně uveden zdroj ... když už. JiH

   Vymazat
  4. No vida, náprava! Ale až 10.5. se objevil pravý zdroj článku.

   Vymazat
 9. a jak je na tom kudela a slavie s trestnim oznamenim na Uefa?

  OdpovědětVymazat
 10. Ano,ano,je to přesně tak!Jediný politik,který přesně popsal pravou příčinu vrbětické šaškárny byl předseda KSČM V.Filip ve svém projevu v posl.sněmovně-zpackaná a zlodějská privatizace a následné vyřizování účtů tzv.podnikatelů,kterým to systém zvaný "lumpenkapitalismus"v tomto absurdistánu umožnil.A to,že tohoto bordelu po sedmi letech účelově využily USA za pomoci našich servilních politiků v roli "užitečných idiotů" ke svým protiruským mocenským hrátkám je jenom důsledek!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Vidlák to přehlédl, nebo se to bojí zmínit? Okamura je radši zticha, už si jednou naběhl, když se zařadil mezi demožumpu.

   Vymazat
  2. Nevím proč by to měl Okamura nějak komentovat kdyby řekl pravdu tak ho ukřižují. Ať se v tom vykoupají pravdoláskařský sluhové sami.

   Vymazat
 11. něco je ve vzduchu ... že by 22. června repríza

  OdpovědětVymazat
 12. Tahleta fraška nestojí ani za komentář.
  Docela se divím, že na tu magorii naskočil i pan Vidlák.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helanov 7. května 2021 1:27, nedivte se, vždyť naskakujete taky. JiH

   Vymazat
  2. 4:31 JiHu, měl jsem vás za slušnějšího.

   Vymazat
  3. adonisi 7. května 2021 19:13, mám tomu rozumět tak, že pan Vidlák je méněcenný?

   Vymazat
 13. Tak tak.Svinstvo demokracie a mafie se štítem Havla.Havel se nakonec stane nejhorším občanem České republiky , že zničil Československo je nejmenší hrůza ,horší je devastace celého národa ,který stratil vše i historii.

  OdpovědětVymazat
 14. Ano, současný stav republiky, národa a společnosti je důsledkem havlovského rozvalu, který nebyl nechtěnou chybou, ale záměrem.

  OdpovědětVymazat
 15. Otázky: Když proběhl řádný soud, tak kde je chyba? Pracovala tenkrát justice i Policie ČR v rámci platných regulí? A co konaly tenkrát naše slavné rozvědky, když se žádného soudu nezúčastnily? Seven years after jsou chytří?
  Kdo mi odpoví?

  OdpovědětVymazat
 16. My to ještě nechápeme, ale je to reality show, ve stylu filmu major Maisner opět zasahuje. Taková zápletka s udělením dovolené brigádníkům z Vrbětic, ta nemá chybu. Podle všeho jim ji totiž udělili zmínění špioni. Hnedle mě napadá, jestli taky nestojí za útokem na WTC v Novém Jorku, tam prý někdo odvolal psy na vyhledávání výbušnin a většina zaměstnanců měla taky volno. Pan Koudelka by se měl na tuto linku rovněž podívat, třeba by tentokrát dostal náramkové hodinky s kukačkou, místo medaile.

  OdpovědětVymazat
 17. Článek vystihuje poměrně přesně zoufalou úroveň naší "vrcholné politiky". Scénář tak hloupý, že uráží většinu myslících lidí, je bezvýhradně politiky papouškován. Loajalita dnes snadno ubíjí právo a spravedlnost. Pravda není to, co policie a soudy zjistí, ale to, na čem se politici dohodnou. Rusofobní hysterie vlády, která má být rozvážná a jednat v našem zájmu, rozbíjí vztahy, které Slovanské národy mezi sebou měly a na kterých se dalo stavět. Každý názor, který pracuje s logikou a fakty je ostrakizován a zesměšňován. Jedinou hodnotou je egoismus. Kam až tahle dekadence společnosti je schopna zajít?
  Zatím máme stále žvanec v korytě, chrochtáme si v pohodlí a jedinou starost máme o nový mobil či auto, proč bychom se zajímali o nespravedlnosti jinde či u nás. Když se ale dnes nezastaneme těch nevinných, kdo se zastane později nás? Až tahle banda kariérních bezpáteřních imbecilů ve vládě skončí, zbude jen spoušť. Kam zmizeli ti hrdí, vlastenečtí a nebojácní lidé? Proč v politice zůstali jen sociopati bez zdravého úsudku? Jak vysvětlíme svým dětem, že jsme na vině my, kdo jsme vyměnili pohodlí pro sebe za otroctví pro ně?

  OdpovědětVymazat
 18. jen bych to na zaver shnnul>

  vcera jsem zakopl o uvolnenej schod,,,"Kurva Putin

  OdpovědětVymazat
 19. Teď by nám jako nepřátelskému státu Rusové nepostavili Dukovany i kdyby jsme to na nich chtěli. Že jsou ještě tak slušní a nechávají sem téci ropu a plyn. Budeme akorát prikladem ostatnímu světu co čeká státy zařazené na nepřátelskou listinu. Vrbětická šaškárna se nám opravdu vyplatila. A Koudelka? Maršála bych mu dal. Když už komedie tak ať to stojí za to...VIP 🤡

  OdpovědětVymazat
 20. K něčemu ten první impuls,sobotní megatiskovka Bqabiš/Hamáček jistě měla sloužit.Ale nevědomky a z nedostatku zkušeností se k tomu ze zaslepenosti k Babišovi přidali nedospělý svazáci Pekarová,Jurečka a dospělej ale nezkušenej Fiala a udělali v tom brajgl,se kterým ani hybatelé nepočítali.A naskočilo na to ČSSD a žije to teď svým životem.někdo to asi odnese,ale to už bude po všem.Hlavně,že Dukovany budou pro RF out.Což mě docela mrzí.

  OdpovědětVymazat
 21. Začíná se nám tu rýsovat jeden veliký problém, a tím je NEZÁVISLOST.
  Nezávislost Čt, nezávislost tajných služeb, nezávislost Seznam.cz, nezávislé neziskové organizace atd.
  Nezávislý prezident nás reprezentuje po svém, nezávislý parlament zase po jiném a senát zase úplně naruby. Vše jménem jedněch a těch samotných občanů. Z oné proklamované nezávislosti se tak stává pěkný svinčík.
  Ona nezávislost se ve skutečnosti stala jakýmsi štítem proti všemu. Nikdo ji nesmí kritizovat a když onen nezávislý dělá něco blbě a jiný na to upozorní, dojde okamžitě k hysterickým výlevům o svobodě a demokracii.
  Jeden by dokonce řekl, že nezávislost byla znásilněna ve jménu neschopnosti, diletantství, ale i lidské vychcanosti.
  A pointa na závěr?
  Žádná NEZÁVISLOST ve skutečnosti vůbec neexistuje. Je to pouze další klacek v rukou těch, co se potřebují donekonečna něčím ohánět, aby skryli pravdu o svých chybách a také záměrech. :-)))

  OdpovědětVymazat
 22. IS* zkoušela biologické zbraně na vězních v Iráku

  https://cz.sputniknews.com/20210506/is-zkousela-biologicke-zbrane-na-veznich-v-iraku-14391691.html

  V Nizozemí si děti budou moci změnit v rodném listu pohlaví

  https://cz.sputniknews.com/20210507/v-nizozemi-si-deti-budou-moci-zmenit-v-rodnem-listu-pohlavi-14393174.html

  EU chce vytvořit operativní ozbrojené síly

  https://cz.sputniknews.com/20210506/eu-chce-vytvorit-operativni-ozbrojene-sily-14394402.html

  OdpovědětVymazat
 23. Zase se nám jako už několikrát schyluje k "protestní" volbě a kolikrát jsme již byl podvedeni a znova si naběhneme!!! Platí ten nápis z podzemních garáží v Brně,kde bylo napsáno: "Kdyby mohly volby něco změnit, tak by je už dávno zakázali!!" Je to smutný příběh a připomínám také známý výrok W. Churchilla,o průměrném voliči, který byl velice nelichotivý a v podstatě řekl, že jsou volby v rukách "blbců" , kteří se vždy nechají nějak zmanipulovat a to se jmenuje "demokracie"!!! Jenom se zase na stole objeví ta kardinální otázka, jak to udělat jinak? Tak půjdeme k volbám a nevím jaká bude po těch předvolebních tanečcích účast ve volbách, protože mnoho lidí si uvědomí, koho volí a zase budou nadávat, že já tam chodil a že jsem jim do té urny raději nehodil nějaký kus lejna!!! Takových "báječných" stran a jejich uskupení a jeden lže více, než ten druhý a prolhaná ČT nám "hnojí" mozek každý večer a to si povinně platíme!! Máme, co jsme chtěli a už 30 let a ještě nějaký čas to vydrží!! Možná , že přijde nějaká změna v technologiích a uskupení společnosti jako takové, ale nevím, zda k lepšímu, to si nedovedu prognózovat a snad je nad námi "něco" vyššího a možná se stane nějaký zázrak!! Už by byl potřeba jako sůl!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opakujete se, toto jsem již četl k jinému článku. Hodný lide.

   Vymazat
  2. opakování matka moudrosti

   Vymazat
 24. Dramatická kauza Vrbětice skončí jako pšouk. Už splnila co měla a nyní by jen škodila Hamajdovi,opozici a "hrdinům" kteří naše muničáky sice nezachránili ale vše v pozadí "jistili".
  Proč hledat a vyhazovat z práce skutečné viníky co mají v popisu práce střežit muničáky a bezpečnost státu ? To jen bláhoví daňoví poplatníci doufají,že vláda vyvodí odpovědnost a vyhodí z práce trubce kteří jsou lidem k ničemu - jak Vrbětice dokazují.

  OdpovědětVymazat
 25. Zpackaná příprava na barevnou revoluci.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.