Reklama

pondělí 31. května 2021

Démonizace bílých Američanů je nyní oficiální politikou Kalifornie

Paul Craig Roberts
31. 5. 2021 zvedavec

Kalifornie nařídila, aby všechny veřejné a charterové střední školy vyučovaly „kritickou rasovou teorii“, která definuje všechny bělochy jako rasisty a lidi jiné barvy pleti jako jejich oběti. Účelem je vytrhnout bílé studenty z kořenů, přivodit jim pocit viny a stavět pokrok na statusu oběti namísto předností a zásluh. Jelikož bílí lidé tvoří pouze 30% populace Kalifornie, je snadné je označit za občany druhé kategorie.

Kalifornská veřejnost byla silně proti nařízení o kritické rasové teorii, ale krajně levicoví ideologové, řídící vzdělávací systém, ignorovali veřejnost, čímž znovu dokázali, že vládní politika je oddělena od přání lidí.

V mnoha státech, zejména v těch demokratických, je kritická rasová teorie - pokud není přímo nařízena státem - nařízena mnoha místními školskými systémy. Děje se to všude, bílá populace je obrácena proti sobě.

Bílí Američané jsou příliš bezstarostní, aby si uvědomovali, co se s nimi ve skutečnosti děje. Protibělošští ideologové mají kontrolu nad školskými systémy, univerzitami, Hollywoodem, sociálními médii, tištěnými a televizními médii, korporacemi, vydáváním knih a americkou armádou. Používají tyto mocné instituce k démonizování bílých Američanů mnohem dokonaleji, než Třetí říše démonizovala Židy. Bílí Američané jsou odsouváni z mocenských pozic, je jim upírán 1. a 14. dodatek Ústavy a je jim snižováno sebevědomí. Zatímco si pohodlně lebedili v křeslech, hrstka krajně levicových ideologů jim ukradla jejich zemi.

Demonization of White Americans Now California State Official Policy

17 komentářů :

 1. USA z bohatství posbíraném po celém světě doma blbne , ale to je dobře ,lepší blázen za oceánem než strašidlo v Evropě. Vzpomínám na Socializmus , kdy vláda věděla ,že kapitalismus se sám užene a zdechne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale bohužel napřed rozvrátili ten socializmus.nebo spíš pátá kolona

   Vymazat
  2. S tím se nedá než souhlasit.

   Vymazat
  3. Souhlas, blbnou z přežrání.
   A je to jen dobře, po rozpadu východního bloku se stali světovým drábem a vůbec jim to nesluší.
   Až se vytvoří další mocenské centrum někde na východě, bude bezpečněji.
   Podle mne by si Amíci nikdy netroufli zplanýrovat Irák, kdyby existovala bipolarita. O zplanýrovaněm Bělehradu ani nemluvím.

   Vymazat
  4. Amerika se před očima rozpadá jako se rozpadal SSSR. Vše je vedeno zevnitř. Žádný stát nemá možnost přežít je-li rozkládán zevnitř. Navíc Amerika není jedním kompaktním národem !

   Vymazat
  5. Však jsem to psal liberalismus je otevřený proti bělošský rasismus. Pokud opravdu budou vládnout pyjáti a pustí sem slimáky tak to poznáme na vlastní kůži.

   Vymazat
 2. Dobrá, v Kalifornii jsou trochu jiní. Moje osobní zkušenost ze státu Texas je poněkud jiná. Zřejmě v USA jiný stát, jiný mrav, což může Ameriku rozložit. A bílí texasané rozhodně vůci černochům a přistěhovalcům benevolentní opravdu nejsou. Dokonce už varovali i Bidena. BLM a spol. nejsou něčím, co by bílé Američany mělo nějak poškodit. Oni se jistě budou umět bránit!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak. Myslím, že s tím se vlastně v celé té agendě počítá.

   Vymazat
 3. Neřád cloumá světem, netáhne se však z fabrik, ale hlavně z míst, kde by měla vznikat budoucí inteligence. Dejme maximálně najevo, že tímto neřádem pohrdáme. Nehrát jejich perverzní hru, není projev buranství, ale inteligence skutečné.

  OdpovědětVymazat
 4. Mám podezření, že je to celý provokace, jejímž cílem je tak dlouho někoho nasírat (v tomto případě bělocha), až ho vyprovokujete ke kruté odvetě. To se mi nezdá, že by černoši byli takhle blbí.

  Domnívám se, že všeobecně hnutí BLM prokazuje zbytku afroameričanů spíše medvědí službu. Tou svojí ultra-pro-black agendou všechny jenom štvou a diskreditují tak autentická černošská emancipační hnutí. Taky spousta Afroameričanů BLM nemá rádo, právě z tohoto důvodu. Kdo to kurva platí?? Čí zájmy se tím hájí? Určitě ne černého lidu. Hnutí BLM je na světě dva roky a už ho všichni nenávidí.

  Nezapomínejte, že černoch si nevybral, že bude žít v USA. Byl tam v řetězech dotažen, zotročen a 400 let se s ním jednalo vyloženě hrozně. Pokaždé během 20. století, když se americký černoch pokusil emancipovat, vláda ho tvrdě srazila na kolena - jejich vůdci byli zavražděni, hnutí kriminalizována...
  Dlouhodobě jsou Afroameričani udržovaní v ghettech plných zbraní a drog, což je spirála, ze které se málokdo vyhrabe - to vše je samozřejmě Amerikou organizováno a udržováno (to je známá věc už poměrně dlouho). Taky si uvědomte, jak obrovský byznys je v USA vězeňství (skutečně velký). USA se hodí černoch kriminálník.

  Celé to dopadne nějakým hrozným střetem. Je mi Afroameričanů líto, protože je to houževnatý a hrdý lid, na němž bylo skutečně pácháno zlo, které do moderní a rádoby svobodné společnosti nepatří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak proč když jim je tak zle se neseberou a nejdou zpátky do jejich milované AFRIKY já po nich brečet nebudu.

   Vymazat
  2. 1458
   Vámi popsaným způsobem (návratem do Afriky ) vznikla
   Libérie. Píše se o tom podrobněji na wikipedii.

   Vymazat
  3. honzo 31. května 2021 20:19, pláčete zcela mimo hrob. Situace Afroameričanů není primárně otázkou barvy pleti, ale otázkou sociální, vzdělanosti, mentality, talentu i životního stylu, což je komplex okolností, který nelze zlámat přes koleno. Nechápu, jak můžete věc nazírat tak povrchně, jako byste obdobu problému Afroameričanů neviděl u našich Cikánů. Tedy Romů, Oláhů nebo jak je přesně správné je věcně rozlišovat.
   Je otázkou, jaké jsou problémy a perspektivy oné "multikulturality", když rozdílné životní styly se vzájemně omezují, když si odporují a když nakonec všem místně zúčastněným zhoršují úroveň jejich života. Skutečně svobodně může každá taková odlišná kultura, na své vývojové úrovni, existovat pouze ve vlastním prostoru, který si taky v podstatě přirozenými cestami, každá podle svých sil, vydobývá.
   Školením, propagandou ani silovými prostředky na tom nic změnit nelze. Lze na tom vydělávat, tržit volební přízeň, pod takovou záminkou společností manipulovat, společnost tak ovládat a na tom celém budovat, rozvíjet a udržovat ty největší majetky. JiH

   Vymazat
 5. Prezident Trump bude oficiálně znovu inaugurovaný. Tak snad už to opravdu dopadne ......

  „Mělo by to být tak, že jednoduše bude znovu uveden do úřadu, že bude stanoven nový den inaugurace“ – Sidney Powell hovoří v Texasu o tom, co se stane po odhalení podvodu (VIDEO)“ (pozn. mnoho lidí doufá, že Prezident trump bude oficiálně znovu inaugurovaný na Den nezávislosti 4/7 na Mount Rushmore v Jižní Dakotě. V ten den má být mimo jiné spuštěna sociální síť Prezidenta trumpa)
  https://www.thegatewaypundit.com/2021/05/simply-reinstated-new-inauguration-day-set-sidney-powell-speaks-tx-happens-fraud-exposed-video/

  Godwin 3: ...
  Tato fáze probíhá od 1. června do 31. července 2021.
  V této fázi bude v zásadě možno uvidět konečné ověření obrovského počtu hlasů ve prospěch Trumpa (78% hlasů) a instalaci nového Kongresu a nového Senátu, kde budou mít Trumpovi příznivci absolutní většinu. Stanné právo bude zrušeno a bude obnovena demokracie. Obě komory pak budou hlasovat o nové Ústavě a budou založeny Státy Ameriky, které nahradí Spojené státy americké.
  4. července bude Trump vítězně zvolen prvním prezidentem „Států Ameriky“. Tato nová americká revoluce skutečně osvobodí Ameriku od její závislosti na anglické koruně a Rothschildově bance (ovládané pomocí FEDu), což znemožňovalo skutečnou nezávislost a sebeurčení amerického lidu. Od července Trump obnoví zlatý standard jako měřítko měn, což skoncuje s kolapsem, Novým světovým řádem, WTO i fašistickou mocí Evropské unie. Bude to smrt Čtvrté říše.
  Po těchto událostech budeme mít spoustu času na diskusi o následujících fázích, které změní tvář světa. Nyní znáte náš plán, který je nyní váš.

  Dosavad byly volby falšované ve velké VĚTŠINĚ světa.Po skutečné inauguraci prezidenta Nové Ameriky pana Trumpa se vše začne měnit. KABALA a její veškeří přisluhovači končí a budou se "těšit" na ZASLOUŽENOU odměnu. Vojenské soudy pracují rychle, spravedlivě a tvrdě !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jiste instaluje zpet Bibiho, pritele, za pomoci Kushnera a dalsich kamaradu kteri si odskoci od te tezke lopoty delani chrobacke kulicky

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. Tak tak, popravy bezi v plnem proudu 7.6. bude popraven Brennan boss CIA. Killary pry klepala nozkama kdyz ji veseli a skret (vypada jako Goebels byl popraven 1 6) Lidojedi jsou pouziti a steini je uzivaji jako beranidlo
  Jinak se pekne strili radost pohledet.Nastesti se strili mezi sebou Buzerantu tata jiz chodi do era bez padu na schodech -asi nejake dobre hasise Cerna vzadu ciha kdy ho to klepne a prejmenuje USA na Haiti 2

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.