Reklama

neděle 16. května 2021

Děvče z ČT Witowská se předvádí ve střetu zájmů svého přítele Koláře

-ps- 

16. 5. 2021  ČT Interview, PrvniZpravy

„Nezaslepení pedagogové žurnalistiky a politologie si při sledování současných publicistických a zpravodajských relací ČT musí mnout ruce. Kde jinde by svým posluchačům mohli ukázat na desítky otřesných, špatně, hloupě a závisle vedených rozhovorů a pořadů," míní student politologie.


(Na snímku Vojtěch Filip v rozhovoru s redaktorkou ČT Světlanou Witowskou)

Už tušíte, že se jedná o studenta, který si nepřeje být jmenovaný, aby jej profesoři politologie nepovažovali za kolegu a spolužáci za idiota. Má k tomu vážný důvod zvláště v této zvláštní době.


Proč je redaktorka Witowská z České televize podle vás ve střetu zájmů svého přítele Koláře?

„Že redaktorka Witowská je víc než v přátelském vztahu s bývalým velvyslancem v Rusku a v USA a se současným poradcem předsedy Senátu s Kolářem není žádným tajemstvím, neboť se s tím televizní redaktorka sama pochlubila i v seriozních médiích. Kolář senior je politik TOP09, jeho syn je spolustraník a ještě starosta Prahy 6, který, jak sám řekl, nechal v roce 2020 odstranit sochu maršála Koněva, protože neměl roušku. Nu a o Witowské se ví, že má stejné smýšlení jako Kolářové. Proto nemůže dělat rozhovory s politiky z jakýchkoliv stran. Nakonec nedávné rozhovory například s ministrem Hamáčkem a zejména s předsedou KSČM Filipem ukázaly, že hájí zájmy Kolářů a jim podobným a to by zejména v médiu veřejné služby nemělo být."

To je silné osočení? Jaké k tomu máte oprávnění?

„Cítím se být k osočování, jak vy říkáte, oprávněný především jako koncesionář České televize. Že se nemýlím, zjistí každý, pokud není zaslepený, když se podívá na rozhovor Filip - Witowská a bude vnímat bez sympatií a nesympatií ke KSČM chování redaktorky ČT. Stačí si jen všimnout, jak uklidila Filipovo tvrzení, že vztahy s Ruskem se zhoršily třeba po odstranění pomníku maršála Koněva. A kdopak jej odstranil? Přeci Kolář junior. Další z mnoha podrazů Witowské je její počínání, když nutila Filipa, aby se vyjádřil k současnému ohýbání Ústavy ze strany Hradu. To pak nenechalo děvče z ČT Filipa ani dokončit první větu, když se rozhovořil o ohýbání Ústavy ze strany Václava Havla. Neustálé dobírání zpovídaného Filipa, proč tento poslanec nedůvěřuje BIS, Witowskou ve svém předvádění přivedlo k úsměvnému argumentu,. Ona měla totiž rozhovor s poslankyní Černochovou a ta BIS věří. Tak by se dalo pokračovat. Nemusíte být zrovna voličem KSČM nebo ČSSD, ale pokud nejste zaslepení, tak musíte přeci cítit, že Witowská jako fanoušek jedné z opozičních stran nemá před vyhlášenými volbami v politické publicistice a zpravodajství, co pohledávat."

Vždyť je to její profese? Bylo by to správné, zakazovat ji její práci?

"Ano, profesí Witowské je novinařina, ale ona je ještě fanatická propagandistka. A navíc, i když nebude na obrazovce, tak může i některé pořady silně ovlivnit. Nedávno byl asi náhodou Kolář senior v Událostech a komentářích. Bylo zajímavé, že ostatní pozvaní hosté, podle moderátora, odmítli účast při diskusi s ním. Kolář si pak několik minut povídal, co chtěl o vládě, o Hamáčkových cestách a o prezidentových velezradách a nikdo mu přitom vůbec neskákal do řeči. Snad nevěříte tomu, že by tato vlídnost byla náhodná?"26 komentářů :

 1. ČT má být dle kodexu vyvážená a nestranná a to bohužel doložitelně není a to již dlouhou dobu.Každý večer má aktivistické zpravodajství

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedostatecne ostry doktor KSCM by se mel objevit tady mezi nami

   valecnici a lidovi komentaori,jeho sampatizanti a i nesympatizanti, opravdove pravdy,svobody a OKAMZITE prime demokracie by mu vysvetlili jednotlive postulaty navrhu NARODNIHO PROGRAMU VOLICU-NPV,ktere by mohl smele zabudovat do sveho programu,ktery pry snad ani doposud neexistuje.

   Co tak odhodit rukavičky a vyrukovat s obcansko-volicskym programem u toho pry vylupovace nasich koncesionarskych poplatku GR TV to by byla spravna mela a verejnopravnost a ne slabe mydlo!

   Upozornuji me ctene volice,ze v NPV je postulat nr.2 zvlaste vhodny pro posileni mnozstvi volicu,kterymi nejak prestava preceda držet stanglu a nehleda za sebe nahradnika!

   Vymazat
  2. Krtecek16. května 2021 13:05

   No dobrý, ale...

   ???"...vylupovace nasich koncesionarskych poplatku..."???

   Na místo vylupovace bych tam uvedl obdarovače nasich koncesionarskych poplatku...

   Nemůžu někoho obviňovat z loupeže, když mu to každý měsíc dobrovolně podstrčím.

   Copak je tak těžké, je přestat platit?

   Vymazat
  3. Jinak k článku. Poslechl jsem si ten rozhovor

   https://soundcloud.com/ct24/interview-ct24-vojtech-filip-12-5-2021

   a je horší, než PrvníZprávy uvádí. Divím se, že se Filip nezvedl a rovnou od té promiskuitní slepice neodešel.

   Vymazat
 2. Paní Witowská je profík na monology, nevyvede ji z koncentrace ani člověk sedící na protější židli.

  OdpovědětVymazat
 3. Kolářova bába Witovská hrála před časem divadlo na veřejnosti když prý odešla z obrazovky ČT právě kvůli svému nemravnému vztahu s prdloušem a štváčem Kolářem. Ale už to nevadí. Už může Kolářovka stříkat jed na nepřátele tak - jak to ukázala při rozhovoru s Filipem.Proto není nutné si brát při jejím hodnocení rukavičky. Mimochodem "medvídek"Filip je tak korektní,že ji ani neposlal do zadnice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednou se mi Witofska fakt libila, kdyz tenkrat moderovala v cernyc satech v polpritmi debatu mezi Zemanem, a Schvanzenbergem, ale pak ji to myslim vlezlo do hlavy a zacala tak trosku jancit

   jinak s kym a jak treba i soulozi, je mne jedno, pokud to nedela v nasi posteli, takze co dela doma je mi jedno, ale na TV je pro mne ...........mp myslete si co chcete

   Vymazat
 4. Celá ČT slouží havloidům k jejich propagandě na ty pořady se nedá dívat je to jen JEJICH „PRAVDA".

  OdpovědětVymazat
 5. Profesi W.je novinarina..Tak je taky vysledek vzdelavani a vzdelani a prikladnej. /At zijou pedagogove/..A vystraznej.
  Nasilna hlucna hysterie.
  Podporujete CT sledovanim, neni vam pomoci.
  Rada tupych,zbabelych eunuchu a navic jeste zvolenych, ponizovanych /spolu s divaky CT/,agitatory u vyslechu v CT je prikladna..

  OdpovědětVymazat
 6. Nejen paní Witowská-Kolářová děkuje za každé nové ráno. Že by nový vztah navázala pro delší perspektivu? Inu "hérečka", která nikdy nedostane "Oskara" za výkon jen opovržení, tak snad se ji to aspoň finančně vydaří, když ne morálně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tady pan Povolny ventiluje neco o moralce v Politice, a co ma co moralka delat v politice?
   v Politice jde o moc,koryto - tedy penize a penize pokud jsou "dlouhe" znamenaji moc, ale nekdy (viz Babis) politika muze o penize pripravit

   Vymazat
  2. Basosi, Vy chcete politiky bez morálky i té osobnostní? Tak "vzhůru do němoty"! Já více bazíruji na tu osobnostní morálku než vzdělanostní, je to chyba?

   Politici bez morálních hodnot kontrolované veřejností vytváří normu!

   Vymazat
  3. PS. Proberte si Bursíka a současného ministra kultury, jak si předávali "matraci". Hollywood nebo holý úd?

   Vymazat
  4. Mirku

   s tebou je fakt sranda, hele co chlastas?Mimo zdejsiho Vaclava a mozna, snad asi, skoro - Okiho, par Komousu, a mozna, mozna Aleny, jich moc neznam,

   ale dam ti priklad, Sobotka, Necas, (ale ta jeho defka byla fakt pekna) dal Klaus, pomrdnej Topol, a aj i muj bejvalej "kamos" mp lamos ani ne, ale chlastali jme sem tam spolu, Venca Havluj...takze si mezi nimi vyber ty vecnej naivni optimisto

   Vymazat
  5. Miroslave Povolný 16. května 2021 13:50, chtěl bych vidět, jak byste se vpravil na "politicky" významné místo, dbajíc na morálnost svého konání. "Politika" není morální ani nemorální. "Politika" nemá morálku. JiH

   Vymazat
  6. Nekteri zde jsou zrejme ze sebe vydreni natolik ze se musi sebeobdivovat a nemohou jinak.
   Netusi, ale musi se verejne idiotizovat. Nechapavost jejich o podstate a funkci a roli moralky v nasich zivotech je prinejmensim neobdivovatelna..
   Tez omezenost pochopeni, kam absence vede ..
   Mame celkem dobrej priklad ty "neexistence" u rusu..
   Ktery to rovnou drzi nad vodou..
   A kdy jejich vyvoj u nich pochazi prave odtud..

   Vymazat
  7. Pánové, máme takové politiky, jaké si volíme. Pokud jim budeme tolerovat lidská pochybení, rádi ji využijí, neboť moc korumpuje. Nejsem svatý ani purista, přesto očekávám od "lídrů" něco víc, abych se styděl za své chování, nikoliv omlouval, "když můžou oni, proč ne já".

   Vymazat
  8. Miroslave Povolný 17. května 2021 12:53, už jsem to naznačil. Vidím takový dost závažný problém. Volíme z kandidátek. Dostat se na kandidátku jen málokdy nepředstavuje morální problém. Takže si vybírejme. JiH

   Vymazat
  9. JiHu ano vím. Za mlada jsem dostal nabídku na kariéru. Kamaráda jsem se optal, mám-li to vzít. Odpověděl, "máš-li na to žaludek"? Poslechl jsem jej. Jeho slova mi bránila i po 89. Uvolnil jsem místo "profíkům".

   Neděláme ale právě v tom chybu?

   Vymazat
 7. Poslechněte si video s bývalým primátorem Bémem o současné situaci na Pražském magistrátě. Přibilo 30.000 úředníků a doslova řekl: prožerou ročně to co stál tunel Blanka.

  OdpovědětVymazat
 8. Paní Witowská, doufám, že jste při svém díkůvzdání otočena čelem k východu a děkujete Vladimíru Putinovi. Neboť, kdyby nebyl prezidentem on, ale hlupák, jakého mají dnes Američani, tak již žádná nová rána nepřijdou.

  OdpovědětVymazat
 9. Česká specialita (ve světě opravdu ojedinělá - jo kromě USA): moderátor(ka) jasně ukáže na čí straně sedí...

  OdpovědětVymazat
 10. Witowská se zřejmě chová jak mučednice dvojbarevná Horáková.

  OdpovědětVymazat
 11. Vše je jinak, uvědomte si to ! - Video - CZ titulky https://www.youtube.com/watch?v=28cakwRSBwc&t=34s

  OdpovědětVymazat
 12. Stačí jméno Kolář a Vitovská a vše je jasné. Nepřátelé Ruska a nadrogovaní CIA-ckým opiátem. Tady je každá rada drahá. Prostě čoklíci ve službách nepřátel Ruska.

  OdpovědětVymazat
 13. Paní Witowská má patrně v rukávu dostatek důkazů o účasti agentů GRU v akci Vrbětice.Ma to jen malou vadu na kráse, že je nikdo neviděl a navíc, před sedmi lety o nich nikdo nemluvil a najednou jsou vytaženy z archívu.Agenti museli být "obzvláště šikovní" pokud vnikli do armádou střeženého objektu, dvakrát po sobě, otevřeli pancéřové dveře muničáku, založili vtam požár, následně výbuch. Svědčí o tom fotografie přijíždějících hasičů!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.