Reklama

sobota 29. května 2021

Dny Ameriky jako supervelmoci jsou pryč. Navždy

Paul Craig Roberts

29.5.2021 EUportál

Což platí i o její vojenské síle.

Podle Pentagonu 71 procent Američanů ve věku od 17 do 24 let, což představuje zhruba 24 milionů mladých lidí z jejich celkového počtu 34 milionů, je neschopno vykonávat vojenskou službu v důsledku obezity, nedokončené základní školy či záznamu v jejich trestním rejstříku. 

Viz: https://www.zerohedge.com/political/71-eligible-gen-zers-dont-qualify-military-due-obesity-and-other-reasons?utm_campaign=&utm_content=Zerohedge%3A+The+Durden+Dispatch&utm_medium=email&utm_source=zh_newsletter

Aby doplnily volná místa, najímají Pentagon a CIA do armády i ženy s dvěma dětmi a též ženy neschopné rozlišovat barvy či ženy s vrozenou úzkostnou poruchou. Muže na náborových videích nespatříte.

Takže toto je nová armáda Spojených států, která se má postavit Iráncům, Číňanům a Rusům. Viz: https://www.rt.com/op-ed/523594-operation-anime-us-enlist-soldiers/

Za popsaných poměrů lze očekávat masivní odchody mužů z amerického vojenského námořnictva, výsadkových oddílů i zvláštních sil.

CIA se vzdává zpravodajské činnosti ve prospěch blábolu probuzeného dítěte.

V nejčerstvějším náborovém videu CIA uslyšíte: jsem barevnou ženou a matkou. Trpím poruchou rozlišování barev a vrozenými úzkostnými stavy, ale svou existencí nehodlám svázat se stoličkou u pokladny hypermarketu.

USA už nemají důvěryhodnou konvenční vojenskou schopnost.

K tomuto názoru musíte dospět, když srovnáte obrázky z náboru nových branců v USA, v Číně a v Rusku. Viz: https://www.youtube.com/watch?v=JUijh-phNJY , https://www.youtube.com/watch?v=l_qr-4AKM18, https://www.youtube.com/watch?v=aqek78JXckw

Jestliže jste bílý heterosexuální vojenský velitel, hrozí vám propuštění za to, že říkáte pravdu.

Budou sami sebe respektující muži ochotni sloužit v americké armádě i nadále? Uznají transsexuální ženy za své nadřízené? Viz: https://www.rt.com/usa/523950-space-force-commander-fired-diversity-extremism

Americké ozbrojené síly slouží vojenskobezpečnostnímu komplexu a protibělošské ideologii a nikoli americkým lidem.

Překlad: Lubomír Man

17 komentářů :

 1. Jak jinak, výsledek mnoha desetiletého působení pro demokracii a svobodu světa!

  OdpovědětVymazat
 2. Ten poslední odstavec jak je pravdivý pokud tady budou vládnout pyjáti tak budeme mít to samé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Cabliku, ti muži se nechají do armády nalít pro peníze, pro kariéru, pro slušivou uniformu, aby holky cuměly, z různých důvodů. Že by jim rvalo játra KDO jim velí? To asi né, spíš je jim to fuk.
   Určitě i v Americe platí české přísloví, že každý nadřízený je vůl. A ti rekruti jsou si toho vědomi.

   Vymazat
  3. 10:32 Ale ano milánku liberalismus ve vašem podání je otevřený protibělošský rasismus. A že by pyjáti sloužili USA vojenskobezpečnostnímu komplexu je naprosto jasné to jsou vaše vyjádření Ruský nepřítel. A nepotřebuji žádný Sputnik stačí číst mezi řádky.

   Vymazat
  4. Helanov Samozřejmě je to dobře placená práce. V skrytu duše určitě nechtějí táhnout na Rusa nebo znají svoje možnosti. To jen určitá skupina nýmandů odtržená od reality hloupě blábolí.

   Vymazat
 3. Byl jsem se podívat na přejezd americké kavalerie přez naše území. Vojáci bez emocí, náznaku nějaké lidskosti, ani už tu žvýkačku dětem nedají, prostě pouhé tabák bagující stroje na zabíjení. Tito lidé nemají žádné životní cíle, snad jen ty vojenské, stát se kaprálem a padnout za vlast a jejich demokracii, třeba i někde v Tramtárii. Každý náš veterán z Afghanistanu vám o nich řekne více...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Prostě žoldáci, nó...

   Vymazat
  3. 10:01. No, máte pravdu. Ne teď, ale jednou čistě náhodou jsem potkal kolonu US, která jela cosi cvičit do Doupova.
   Hodně mě šokovala ošuntělost celé kavalérie a divná tupost těch vojáků. Už tehdy jsem si řekl, tohle mít za spojence je dost hrůza...
   Asi je dost rozdíl mezi nacvičenými propagačními jízdami a všední realitou.

   Vymazat
  4. Pane kutnohorský ještě to chtělo dozimetr jak to udělal někdo při prvním projíždění konvoje před rokem, ten pípal jak zblázněný když projížděli s tou svou technikou nadupanou municí s ochuzeným uranem kterou používají v neposlušných státech viz Srbsko.

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 5. Tak nevím. Pokud vím, Pentagon už dávno neprovozuje boj na férovku, muž proti muži, ale spíš dálkově, pomocí dronů.
  A ten dron může obsluhovat i metráková osoba s fluidním pohlavím, hlavně že má bystre oko. A když ho nemá, tak jde o nehodu, chybička v podobě zplanýrované nemocnice, anebo svatby se vloudí.

  OdpovědětVymazat
 6. V USA jsem byl dlouho a opakovaně a problém znám, ale to že je mládež obecně "neschopná" nastoupit do armády není jenom v USA! Podívejte se u nás , co všechno slouží v armádě a když si uvědomím, že armáda je "profesionální" a vstup je dobrovolný, tak mně potom vychází , že do "armády" vstupují zjevně svým způsobem psychicky "vychýlení" jedinci / normální člověk si jako "práci" nezvolí zabíjení s možností být také zabit!!!/ a to je problém všech "západních" armád včetně té naší!! Takže vstupem do armády USA nejsou nějaké vyšší hodnoty, jako je obrana demokracie a vlastenectví , ale nějaké podivné psychické a ekonomické tlaky a podle toho ta armáda také vypadá! Nechci zevšeobecňovat, jistě se najdou světlé vyjímky, ale do armády dnes vstupuje svým způsobem "odpad" společnosti a to nikoliv jenom v USA!!
  Armáda je pouze "obrazem" západní společnosti a fyzické a morální úrovně její mladé generace a USA je "vzorem"!!! V USA je dnes společnost silně polarizovaná a možná i úmyslně rozdělená a možná ,že jediná složka, kterou lze brát jako za "občanskou" ozbrojenou sílu je Národní garda, která má v sobě ty prvky opravdu poctivě "obranné" a může v případě nebezpečí zjednat v USA pořádek!! Potom je ale otázka, kdo jí politicky ovládá, ale to je jiná kapitola!!

  OdpovědětVymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 8. Tzv.česká armáda(zcela zbytečná),není nic jiného,než američtí vojáci v českém žoldu.Ostatně-u gubernie USA to ani nemůže být jiné!

  OdpovědětVymazat
 9. Pozor v Hypermarketu v USA se nesedi tam ty pokladni stoji

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.