Reklama

středa 26. května 2021

Důvěrná zpráva – Stupeň utajení přísně tajné

Jiří Král

26. 5. 2021
Bylo to v Brdech. Šel jsem sám, cestou necestou, šumícími lesy daleko od hluku města, od lidí, jen ptáček zacvrlikal. Nikde nikdo. Pravý to balzám na nervy. A tu jsem je spatřil. Byli dva, zarostlí s plnovousem. Seděli u velkého balvanu a na ohníčku opékali veverku. Jakmile mě uviděli, tu jeden z nich na mě bleskurychle namířil prakem. „Ruky hore“ zakřičel. Jak jsme tam stáli, s rukama hore, ten neozbrojený, ten bez praku, povídá: „Idi suda“ a ukázal kam si mám sednout. Potom začal s výslechem, kdo jsem, co tam pohledávám, odkud a kam jdu…

Takto rafinované otázky jen posílily moje důvodné podezření, že jde o hledané agenty ruské GRU. Taky zavedl řeč na Putina. Zřejmě aby vysondoval moje politické názory. Abych získal jejich důvěru i proto, že jsem nechtěl být zastřelen prakem, začal jsem Putina chválit. Byl to očividně chytrý tah, neboť ledy tály a když veverka byla hotová, nabídli mi stehýnko, a taky vodku. (Asi kvůli tomu Putinovi). Chci však BIS ujistit, ale i ostatní orgány, včetně těch činných v trestném řízení, že s tím Putinem to nebylo míněno vážně!! Jsem přeci Čech a hrdý vlastenec, ne?

Vodka zapůsobila, že se i oni rozpovídali. Zřejmě byli rádi, že si mají s kým popovídat. Stal jsem se tedy vrbou. Tak jsem se dozvěděl, že v Anglii Novičokem otrávili Skripala, aby pak narychlo museli Anglii opustit, ale protože přístavy a letiště byly hlídané, byli nuceni přeplavat Kanál. Při plavání Kanálem (opačným směrem než kdysi náš Venclovský) ztratili pistole (proto ten prak), ale ne vysílačku a bednu s lahvemi vodky, které naložili na primitivní vor, který narychlo vyrobili a kterého se po celou dobu plavání přidržovali. Jakmile dosáhli břehů Francie, obsah bedny, lahve s vodkou, přendali do svých ranců a ihned, zčásti stopem, zčásti pěšky, se vydali do Vrbětic! To bylo v roce 2014. Po akci Vrbětice dostali přes vysílačku, přímo z Kremlu pochvalu a příkaz, aby v Brdech „drželi pozice“ a čekali na další instrukce. Zásoby, zbraně a munici budou dostávat letecky. Každý rok tedy rozdělávali na určitém místě oheň a čekali…

Snad vinou špatného počasí nebo špatné navigace, z nebe nic nespadlo, což způsobilo, že jejich psychický stav se začal horšit. Když následně zjistili, že obávaná BIS po sedmi letech objevila „ruskou stopu“ a na ně byl vydán zatykač a Kreml ani GRU se neozývají, měli za to, že byli odepsáni. Jejich psychika se skoro zhroutila. Zřejmě k tomu přispělo i to, že láhev vodky, kterou mě častovali, byla poslední! Prý uvažovali i o tom, aspoň tak mi to říkali, než strávit dalších sedm roků v brdských lesích a prakem střílet veverky, které už jim, notabene, lezly krkem, raději se vzdají obávané BIS.

Při vzpomínce na rodnou Rus, na kterou také přišla řeč, se jim po tvářích koulely slzy jako hrachy, aby pak mizely v hustých vousech. Náhle začali pobrukovat „políčko pole…“, aby potom nasadili táhlé dumky. A do vousů dál padaly slzy…Tu se ozval signál z vysílačky. Oba se k ní vrhli. Rozčilení bylo tak velké, že zapomněli i na profesionální opatrnost. Ten, který vysílačku obsluhoval, vzrušeně opakoval: „Da ja panimaju, panimaju, Důkovany, Důkovany“. Oba ožili. Smutek a melancholie byly tytam a místo dumek zaznělo „Soldatušky, ljudi molodyje“… Ještě za zpěvu zadupávali ohníček a ve spěchu začali balit. Se mnou se rozloučili po rusku, ze široka, bratrsky, jako se spřízněnou duší (podle nich!) A plni elánu se vydali k dalšímu cíli… I já pokračoval v cestě brdskými lesy.

Závěrečná úvaha: Bude - li BIS konat rychle a oba agenty dopadne, pan plukovník se jistě dočká povýšení do generálského stavu a BIS nesmrtelné slávy!!

34 komentářů :

 1. Teď jenom jestli mne pan Král netahá za nohu a nenechal se od těch agentů naverbovat.
  Poslední věc, kterou by mohla česká kotlinka potřebovat, je mít v BISce krtka.
  Takový krtek dělá že je slepý, ale do bezpečnosti státu navrtá dírku jako myš do ementálu.
  Je to zákeřný krtek a oči má jako rys a švidrá jimi kam nemá.
  🤔

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti dva ruští agenti mimo Vrbětic mají na svědomí ještě otravu Bečvy, kterou způsobili, když v řece si prali tranky potřísněné Novičokem ! Zatím jde o velice důvěrné informace, které BISka zveřejní až za dva roky !!

   Vymazat
  2. fakt hezky clanek o nasich bratrech, jen mne zarazi, ty "slzy jako hrachy" spravny cesky vyraz je z od Svandrdlika ze Cernejch Baronu:

   "z oci se mu koulely slzy velky jak kobyli hovna"

   Jinak hodnotny clanek, a vecny, ale uz je to passe tedka je na programu Belorusko

   Vymazat
  3. 21:42... Mám temné tušení že Bečva jim projde, oni mají konexe na všech kontinentech , když se zamaskují na Vlka a Zajíce, tak jim tleskají v Číně i v USA, Koudelka to bude mít strašně složitý.

   Vymazat
  4. Tondo, ty trencle byly Navalneho, na nich v SRN zjistili stopy Novicoku. Jednou se trenky zamoří, již to nelze vzít zpět. Pořád páchnou

   Vymazat
 2. "Byly dva."
  Jaké měli(y)(a)(o) pohlaví?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ládíku, pohlaví je zakázáno zjišťovat, může být fluidní, ráno jiné než večer.
   Proto pan David rafinovaně jede na kompromis. Aby si pánové nemohli stěžovat, kdyby se cítili býti ženami.

   Vymazat
 3. INDICKÝ BĚŽEC26. května 2021 16:57

  Běž se proběhnout, udělá ti to dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proběhnout se běž ty, když už jsis to dal do Nicku Unknowne. 😀

   Vymazat
  2. 20:57... Radši ať neběhá, kdo ví, jestli má covid pas.

   Vymazat
  3. Anonym26. května 2021 20:57
   Helanov26. května 2021 22:31

   Copak..., potrefené husy zagágaly?
   Přečetli jste si vůbec, komu to bylo určené?

   Vymazat
 4. Ládik !!!26. května 2021 17:08

  No přece, sedmdesáté osmé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vysvetli,ne vsichni vedi slozitost uchylu kteri vytvorili tabulku kde zjistite ze je skutecne 75 druhu pervertu.Tu tabulku jsem videl na vlastni oci a ted nevim zda Google ci Fbuk to dal dohromady

   Vymazat
 5. To tak vůbec nebylo. Oni byli v roce 2014 v Praze, tehdy ještě bez vousů, a pokusili se ten Novičok nacákat na Skripala už tehdy, nedaleko Staromáku. Měli to dobře vymyšleno. Čepiga/Boširov/Popa byl převlečen za ženu a měl použít jed v lahvičce od parfému Nina Ricci. Bohužel se spletl a namísto jedu na něj stříknul skutečný parfém, který běžně používal sám. Skripal tak celý svůj pražský pobyt smrděl jako stará kurva.

  Když zjistili svůj omyl, utekli z Prahy na Valašsko. Opět omylem, protože si spletli autobus do Vídně s Valašským Meziříčím a ještě k tomu ztratili zavazadla. Schovali se ve Vrbětických lesích, jak byli zvyklí z Moskvy. A protože veverky nemohli jíst surové, chtěli si je opéct na ohni. Jenže bez sirek nebo křesadla oheň nerozděláte a proto ten bílý fosfor. Prostě to byla nehoda! Samozřejmě žádné veverky se už péct nemohly, jelikož tam kvůli takové pitomosti naběhla fůra hasičů, policajtů a vojáků.

  To byl fakt průser a oba zůstali uvězněni ve skladu č.12 v bedně č. G29155. A byli by tam dodnes nebýt Popy, toho matlala, který sušil prádlo na drátku mezi pojistkama dvou protipěchotních min. Samozřejmě - zakopnul o ten drátek. Jim dvěma, zocelenejm z výcviku GRU, se nic nestalo, ale skladiště č.12 to rozmetalo po areálu.

  Až pak se přesunuli do Brd, kde je místní houbaři považovali za jurodivé věštce. Dlouho, předlouho čekali za dlouhých večerů s balalajkou a samovarem plným šiškového čaje na kouřový signál z Moskvy. Ten přišel necelé dva měsíce po pravoslavných vánocích za jednoho teplejšího únorového dne 2018, kdy se oba probrali ze zimního spánku. A až tehdy se dozvěděli o cíli své další mise.

  Takže nemohli mumlat Důkovany, Důkovany, ale Sálisbůry, Sálisbůry.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, surové veverky se zhnusí, zněžní až na ohni.

   Vymazat
  2. Se rychle prevlikli za ty hasice ,aby zahnali ostatni hasice pryc,kvuli sabotazi ,aby se pozar neuhasil..
   A mohl potom stastne vybouchnout.
   Protoze,co by si pocala vlada bez nich a oni bez vlady, prave jimi tez zvolene,za ucelem, aby jim zajistila svetovou slavu celebritovou..
   Jedno slovo, jeden rozhovor, fotecka = hromady zlata a jeste mohou mluvit, co musi vlady vsude delat a co ne..Neco jako dospely Gret..

   Vymazat
 6. Pohlaví maj západní
  proto jsou tak nápadní.
  V předu vládne barva duhy
  na zadku zas hnědé pruhy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Née pruhy ale velké hnědé fleky .... aha to se nerýmuje.
   Tak nasraný v gatích.

   Vymazat
 7. Po přečtení článku jsem se smál, až jsem se za břicho popadal. Kam se na to hrabe vyprávění pohádek babičky BIS...

  OdpovědětVymazat
 8. Aneb jak se stali Čuk i Gek hvězdami GRU...

  OdpovědětVymazat
 9. Zajímavá debata lidí z Vrbětic na YT: Vrbětice 2014, po sérií explozí.

  OdpovědětVymazat
 10. Určitě se našel jejich průkaz jako od islámských teroristů a prošlapané válenky z Anglie.

  OdpovědětVymazat
 11. Vladimir Putin odtajnil 75 let staré a utajované archivy SSSR s ukořistěnými dokumenty,
  které Rudá armáda získala ve Varšavě a v Berlíně! Šokující důkazy potvrzují, že za
  Mnichovskou zradou ze dne 29. září 1938 stojí kromě Německa, Velké Británie, Francie a
  Itálie i tehdejší Polsko! Dokumenty odhalují, jak Varšava koordinovala Mnichovský diktát
  společně s Berlínem na základě polské doktríny tehdy již zesnulého maršála Pilsudského!
  Polský velvyslanec chtěl Hitlerovi ve Varšavě postavit monument za to, že deportuje Židy z
  celé Evropy do Afriky! Druhá světová válka začala v Československu a také v něm skončila!
  VIDEO ZDE: https://vimeo.com/382135621
  Připravil jsem pro vás titulkované video z této tiskovky a doporučuji, abyste video a tento článek šířili,
  aby se tyto informace dostaly k co nejvíce lidem, především k mládeži, která musí tyto informace získat
  a musí znát pravou nezfalšovanou podobu dějin. Na 2. sv. válku bylo zaděláno krátce poté, co skončila
  ta první. Mírová smlouva z Versailles z roku 1919 uvalila na Německo absurdně nesmyslné reparace ve
  výši 269 miliard zlatých marek, což odpovídalo tehdy 100 tisícům tun zlata. Věděli jste, že poslední
  reparační splátku Německo zaplatilo až v říjnu v roce 2010?
  Německo dosud splácelo reparace z 1. sv. války, ale reparace pro Československo po II. sv. válce žádné!

  OdpovědětVymazat
 12. https://www.protiproud.cz/politika/5825-pripad-unosu-letadla-lukasenkem-vsechno-je-jinak-zapad-zada-propusteni-nacka-s-temnou-historii-repriza-blamaze-s-nadijou-nase-vrbeticka-vlada-v-lokajskem-predklonu-co-asi-prozradi-zatceny-agent-cia.htm

  OdpovědětVymazat
 13. To bylo keců, když jsem hodil do diskuze, že Ben Ešeda byl zbabělec a že jsme měli bojovat. A že kdybychom se bránili, Hitlera by Němci separovali, že. No, tak doufám, že aspoň Putinovi budete věřit.

  OdpovědětVymazat
 14. Absurdni demonym,co nechce potrestani germanu z prvni svetove valky..Kdyz predtim germani masakrovali a vyrvali obrovsky reparace z francouzu a ukradli jim velky uzemi..
  Kde a kdy byla valka tam byl vzdy german.
  To vypada ,ze se jim jeste bude omlouvat..Nektery jsou hrozne chytry..Ja bych jim vzdelani zakazal v nadeji ze aby nabrali rozum aspon trochu..
  Versailska Dohoda byla jen Politicky Plakat, ktery slouzil elitam aby dal zblbli ovce /nespokojene kdyz obetovane vyhlazovanim ve vysi 40 milionu a spoustu bidy,smrti hladem a utrpeni prezilych, nevylecitelne nemocnych, invalidu atd.
  A rozvraceny hospodarstvi sveta...
  Napr. jeden z hlavnich Lloyd George se stal,nepricetnej fanatickej obdivovatel Hitlera /spolu s H.,agent tech elit, ktery vladli svetu/..Dokonce ,co mel Hitler musel mit taky..USA nikdy Dohodu neratifikovali a hned zacali pomahat germanum..Chvilku se pockalo az se ovce zase zacnou starat o rodiny a praci a prestaly se starat o valky a sve obeti.
  German si ihned poridil inflaci a mohli tech reparaci zaplatit treba milion ,nebo trilion najednou..
  A to byl zacatek konce kazdy Dohody..
  Na odvedeni pozornosti si poridili taky Ligu Narodu..
  Rozdil byl i mezi Leninem a Fucikem, kterej z toho vychazi jako chytrejsi..Na misto ucit se,/to je neco jako uspavani hadu fakirem/,opravdove uceni vzdelanim, neni jen marxlenismus a nikdy nebude, dalsi uceni, aby se stal clovek schopnejsim otrokem,ve prospech elit ,taky neni nejlepsi a tak proto trva uz pres 300 let beze zmeny,Fucik lidem radil, Bdete !!a to je opravdu neco maximalni dulezitosti..
  I kdyz zase sam toho bdeni zase tak nenadelal a az kdyz bylo pozde.../Ale to je jina,to se nas netyka/..
  Tedy zadny reparace nebyli dost vysoky a meli trvat ,treba co se tyce ozdzbrojeni,zavedeni mistodrzicich odjinud ,atd.navzdy. Kdyz nekdo neni clovek neni mozny s nim jednat,vyjednavat jako clovekem..
  Pockat,cekat !!! az se clovekem stanou..
  Cesi meli sanci bojovat ,ale s Rakouskem prislo daleko horsi obkliceni. Se slovakama a sudetskejma fanatikama v zadech,celkem 6 milionu proti nam, jeste horsi a tedy nemozny. A co s nimi v armade, dat jim zbrane ?
  Nahore polaci a dole madari, aby toho bylo opravdu vice nez treba..Lide bdete.

  OdpovědětVymazat
 15. milane 26. května 2021 23:03, dovolím si ty „kecy“ zas. Jste nesoudný a především, skáčete na účelovou propagandu. Nejste schopen vzít v úvahu, že ČSR byla zcela obklíčena nepřátelskými státy. Tedy byly znemožněny dodávky surovin i potravin, když republika byla soběstačná v máločem a navíc, trvající úplná mobilizace vojska by beztak chod celého hospodářství ochromila.
  Operační hloubka čs. armády ve dvou třetinách podélné osy státu vůči Německu nepřesahovala 100 km, takže jakýkoli průlom znamenal i prolomení fronty tím pravděpodobnější, že Wehrmacht měl početní i technickou převahu v tancích (Čs LT 34 byl téměř nepoužitelný, a LT 35 byly desetinou toho, čím disponoval Wehrmacht, LT 38 ve výzbroji ještě nebyl). Často zmiňovaná hraniční opevnění byla dokončena sotva ze dvou třetin a ani dokončená část nebyla z poloviny vyzbrojena (ostatně, jakpak dopadla dobudovaná Maginotova linie?). Ještě kritičtější stav byl v letectvu jak technicky, tak početně. Takže Luftwafe mohla ¾ existenčně nejvýznamnější části státu bombardovat do plné hloubky téměř beztrestně. To za situace, kdy 20 % obyvatel soustředěných především v příhraničí bylo nezastřeně neloajalní i s tím, že celé území Slovenska bylo, už jen za vypjaté situace, nejisté.
  Pokud se domníváte, že s těmito skutečnostmi nebylo nacistické Německo schopno pracovat vojensky i politicky, musíte vládnoucí, v té době nad jiné úspěšnou garnituru, považovat za pitomce. Německu, za tehdy existující vojenské síly stačilo bombardovat a přeskupovat masivní úderné síly naproti těžko bránitelným místům, obránce mást a vyčerpávat. Při takto vytvořené nejvhodnější situaci udeřit, obranu do strategická hloubky prolomit a frontu tak rozvrátit. Běh času, ztráty na životech i majetku, selhávající zásobováním i činnost páté kolony by už pak mohly stačit k tomu, aby nebyl zapotřebí nikdo k podpisu kapitulace. Domníváte se, že by dvojnásobek doby, která byla kryta „nedotknutelnými zásobami“, že by k takovému konci nestačil? Německá říše útočit čelem mohla, ale zdaleka nemusela. To si uvědomte. JiH
  PS prezident Dr. Edvard Beneš projevil téměř geniální předvídavost. Spolu s dalšími dokázal stát provést Druhou světovou nad jiné úspěšně. Ostatně, postoj urážené Ruské federace je postojem autorů, kteří dají víc na politické potřeby, než na zkoumání důsledků válečných událostí kolem, dnes, desetimilionového národa. Чехов не было и не много. Zásadně nevěřím. Proč a najednou, zrovna Putinovi. Buď jsem přesvědčen, nebo nevím. Vám jako předválečný český utečenec ze „Sudet“ a poválečný navrátilec, mám pocit, s chutí bych dal na tlamu. Za svého tátu co sloužil v Čs. jednotce SOS, za máti, která nás celou válku živila, když otec se stavěl invalidním, aby Říši jakkoli nesloužil ..., naopak. A že šlo o život.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 5,38
   A za to,co mohlo nastat je třeba """"poděkovat vlezdoprdelistickému západu"""" v čele s malou Anglií a Francií!.-(

   Vymazat
 16. Konečne fundované informácie z prvej ruky!!!
  Takto si predstavujem investigatívnu a na faktoch postavenú žurnalistiku....samozrejme doplnenú mimoriadne cennými informáciami v diskusných príspevkoch.
  Radosť čítať :-)))))

  OdpovědětVymazat
 17. Autora navrhuji navrhnout na nějakou státní cenu, je jedno jakou. Mám jen malou připomínku, očekával bych "Ruki vvvěrch", místo slovenštiny.

  OdpovědětVymazat
 18. Mám ověřenou informaci z akademických kruhů, že tito dva hrdlořezové mají prsty i v aféře Feri. Vyškolené agentky GRU v přestrojení za studentky byly infiltrovány do prostředí, ve kterém se pohyboval poslanec Feri. V nápojích mu byla podána afrodisiaka, která v něm probudila nezkrotnou vášeň, která přerostla až v náznaky sexuálního násilí. Prostě Feri byl zneužit jako oběť hybridní války. Kreml se již neštítí ničeho.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.