Reklama

pátek 28. května 2021

Erdogan a kmotr

Yekta Uzunoglu

28. 5. 2021
Süleyman Demirel, ikona turecké politiky po 2. světové válce, před smrtí novým tureckým politikum nahlas radil aby nikdy nezlobili Ameriku a Izrael. " Nikdy nemůžete předem odhadnout, co se Vás potká, jestli je pozlobíte"... a věděl o čem mluví. Zlobil Ameriku jako pravicový předseda vlády, a pokaždé ho vojáci sesadili (1971 a 1980) a v druhém případě dokonce strávil nějakou dobu ve vězení. Jeho politicky duchovní učitel dokonce skončil na popravišti (1960).

Erdogan v zajetí své megalomanie kopal do všech evropských politiků a to způsobem, který nemá, ani nemůže mít oporu ani v jinak devastované evropské politické etice. Evropa evidentně neví, co s ním. Plivá jim do obličeje a oni se utírají a jdou se mu poklonit...

Ovšem Amerika si od Erdogana nenechá nic líbit a reaguje nepředvídatelně a neodhalitelně.

Jak jsem na stránkách Nové republiky před třemi lety zveřejnil, CIA se podařilo adoptivního Erdoganova syna dostat do USA, uvěznit ho a následně z něj udělat korunního svědka procesu vedeného proti Turecku za porušení embarga proti Iránu. Trump proces sice zabrzdil, ale po nástupu Bidena opět začal na plné obrátky, a ještě tento rok padne rozsudek, který může býr fatální pro tureckou ekonomiku, protože mezi obžalovanými je i turecká státní banka Halbank.

Ještě za Trumpa byl Erdoganův kmotr Sedat Peker donucen opustit Turecko. Několik měsíců hledal zemi, kde by mohl pobývat. Pročel Černou Horou, srbskem, Albánií, Makedonií a Marokem. Kamkoli přišel, získal ihned povolení k pobytu, ale žádná z těch zemí neodolala tlaku Turecka a byl donucen opustit zemi. Maroku údajně dal i svoje bezpilotní vojenské letadlo. Pak na chvíli zmizel, jako by spadl do hlubin Indického oceánu.

A pak? Najednou začal přes Youtube pouštět do éteru videa, na nichž sděloval, že je v emirátech, kde ale zcela jistě není, ve skutečnosti musí být na jiném pro něj velmi bezpečném místě.

Doposud pustil do éteru 7 videí, která způsobila mezi erudovanými novináři z New York Times a Washington Post zemětřesení! Turecko proti němu nastartovalo největší razii ve svých dějinách. Zahrnovala týrání jeho dětí a "tělesnou prohlídku" jeho manželky, která je advokátka, proběhly domovní prohlídky, byl zadržen jeho starší bratr (kdo jiný?), jeho vida byla zakázána v digitálních sítích a následovala nekonečná řada "protiopatření". Přesto jaho kazety vidělo už nejméně 40 miliónů Turků a Tureckem se šíří jako vichřice.

O těch sedmi kazetách (jistě bude další pokračování) míní legendární turecký policista kurdského původu Hanefi Avci, že kmotr Sedat Peker doposud řekl sotva 10% toho, co ví, a potvrzuje, že to vše je pravda. O každém z těch deseti videí by se dala napsat pětisetstránková kniha. Hanefi Avci , který kvůli svým knihám o organizovaném zločinu strávil několik let ve vězení, jsem společně s Jaroslavem Spurným z Respektu před lety navštívili v Turecku, abychom se dozvěděli něco o propojení tureckého organizovaného zločinu s českou státní správou.

Podle Hanefi Avci je Turecko klíčovým hráčem v distribuci heroinu na světě. Před rokem Erdogan dovolil pěstování marihuany v Turecku a továrny na syntetické drogy jedou na plné obrátky. Zbývá kokain. Syn bývalého istanbulského starosty, pozdějšího předsedy vlády a předsedy druhé nejsilnější politické strany v Turecku Binali Yıldırım jel proto do Venezuely a pronajal tam přístav. Kolumbie totiž kvůli americké blokádě může vyvážet kokain jen přes Venezuelu. Bylo popsáno kudy se vozí kokain do Turecka, do kterého přístavu a kdo je jeho majitelem. (Jde o dalšího známého kmotra, který má na svědomí vraždy desítek kurdských podnikatelů. Jeho syn je poslancem za Erdoganovu stranu.) Binali Yıldırım připustil, že jeho syn jel v luxusní jachtě do Venezuely, ale za účelem rekreace a pomoci chudým.

Včera se u anglických břehů objevil "koks" za 70 mil.£. Videa možná pomohla překazit tento obchod. Vypadá to, jako by Erdoganovo Turecko chtělo Evropu dorazit pomocí drog nejen z Afganistánu, Turecka, ale i Kolumbie.

Erdogan, který dosud mluvil na veřejnosti nebo před kamerami několikrát denně již deset dní mlčí! Není sám, mlčí i Česko!

Videa tureckého kmotra otřásají i evropskou demokracií a odhalují její pravou tvář, zůstávají v Česku bez odezvy, zatímco drogy z Turecka otravují děti v Evropě.

16 komentářů :

 1. Děkuji za článek plný zajímavých faktů.
  Že se turecká vláda nežinýruje ani obchodování s drogami mě nepřekvapuje.
  Turecké hospodářství je na tom bídně, z mnoha důvodů. Určitě je musela poznamenat čistka, která proběhla po nezdařeném puči/ nepuči.
  Šlo často o velmi kvalifikované a vzdělané rebely.
  V lásce asi Erdogan Západ mít nemůže, už proto, že Bílý dům hostí jeho úhlavního nepřítele Gülena s celým dvorem.
  Vybírání výpalného za zadržování migrantů u BV sice sype, ale každá kačka, tedy turecká lira, dobrá.
  Je to složité, Turecko má Holý zadek,ale i tak je bohatá nevěsta.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:29... Fakt?
   Jakože Patrioty by byly levnější, než S 400 ?
   Uff

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 17:02... Myslím, že ohrožujete své zdraví, když sem chodíte. Docela se divím, že takhle hazardujete se svojí duševní rovnováhou.
   Možná byste si měl dát pauzu, já tak činím, když dostanu ban na FB anebo distanc na Hovinkách.
   ;-D

   Vymazat
  4. 17.02 Vy jste už sprostý i když napíšete něco slušně. Že se stále tak jednotvárně rozčiluje a při tom by stačilo tak málo...VIP 🥴

   Vymazat
  5. 19:33... Koprolalie je neuropsychatrická porucha, tomuhle by mohli přiznat ID.

   Vymazat
  6. Helanov Ale vždyť on ho už dávno má už od komunistů, co by mohl takový to výtvor dělat a s kým?...VIP 😀

   Vymazat
  7. Helanov Souhlas to se z článku dověděl člověk věci o kterých nevěděl nic.

   Vymazat
 2. Je potřeba aby tam Čučkaři poslaly Janka Kroupu a i CIA bude čumět na to co tam všechno vytvoří.

  OdpovědětVymazat
 3. Unknowne ty jsi tak vzdělaný až, až jsi z toho zmagořený.

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:05 bezejmenný, fakt, já myslel, že máte VUML, tak Vy jen SUML.

   Vymazat
  2. Pane Povolný děkuji, ale komplexy z toho mít nebudu.

   Vymazat
  3. 17/05
   Howne, kde bereš tu drzost někoho mustrovat, vzhledem ke tvému prohlášení z počátku roku, že bilion kaček by pokryl český rozpočet na sedm století?

   A jinak, dementku, víš co je to dyslektik? To sis ještě nevšiml, že Kmet má, na rozdíl od tebe, kultivovaný projev, a že je tudíž jediné vysvětlení jeho psaného projevu v lehké dyslekcii?

   A dál, blbe - když už chceš někoho shazovat, nauč se interpunkci a dělej za čárkami ve větě mezeru, to za prvé, a za druhé slovo "středoškolský" máš blbě. Co tam dělá ta čárka nad ypsilonem?

   Poučovat někoho, když jsi sám blbej až zvoníš je fakt trochu moc. Jo, a středoškolák jsi leda tak, žes do školy chodil jen ve středu. Jinak bys nechával za čárkou mezeru.
   Tak zas někdy, kašpare.

   Vymazat
 5. Nechme Turky i přihlouplé pošťuchování a sledujme dění..
  Adam Vojtěch v živém vstupu přiznává, že nás vláda tahá za nos a vše je podvod. https://www.facebook.com/…962
  https://www.infovojna.sk/article/nejvyssi-spravni-soud-omezeni-cinnosti-restauraci-heren-a-kasin-pomoci-zakazu-pritomnosti-verejnosti-je-nezakonne-rousky-mimo-domov-jsou-taky-nezakonne
  A je to tady- tisíce soukromníků a další velké firmy začnou podávat žaloby na stát za obrovské ztráty. Kdo to všechno ZAPLATÍ ????
  „Euro je u konce,“ tvůrce měny říká, že brzy nastane její kolaps, který zničí i EU: „Euro je tikající časovaná bomba, která brzy vyletí do povětří a zničí celý projekt EU“, uvedl tvůrce měny a ekonom Otmar Issing ve svém překvapivém a mimořádném varování.
  https://gloria.tv/post/8zWBB2xP4Lmb4w7oH2L3rEjFC

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.