Reklama

středa 5. května 2021

Europoslanec Zbigniew Kuźmiuk (PL, Právo a spravedlnost) v rozpravě proti Rusku

5. 5. 2021
Polský europoslanec Zbigniew Kuźmiuk (Právo a spravedlnost) vystoupil v rozpravě k rezoluci proti Rusku 28. 4. 2021. "Rusko destabilizuje své sousedy, Gruzie, Ukrajina, chemické zbraně, ...teroristické útoky.... Musíme je přestat krmit tím, že budeme kupovat ropu a plyn.Němci to neumějí pochopit..." Dává za příklad Polsko.


30 komentářů :

 1. Jasně aby se šmelináři Poláci nepřipojili, to že USA mají laboratoře vyvíjející biologické zbraně vojenského typu, které podléhají úřadům USA po celém světě nevadí, zlikvidovány měly být do roku 2020..........

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klasický polský idiot, není co dodat.

   Smazat
  2. Docela přeji Polákům, aby brali veškerý zemní plyn a ropu z USA. Když si volí za své zastupitele takové idioty, které kvůli politikaření přenášejí na lidi větší náklady, než je nutné, nezbývá, než aby to celé platili. Jejich sousedi Němci jsou jako obvykle o parník před Poláky. Bohužel i před námi, protože naši politici nejsou o mnoho lepší.

   Smazat
  3. Re (15:04):
   Ano, tito Poláci to dotáhli až k samé dokonalosti.
   A tak zatímco se většina lokajů nechává za svou přičinlivost od páníčka odměňovat, tito pšonci (aby se vytáhli na jiné) se předhánějí v tom, jak za své lokajství páníčkovi ještě více připlatit.
   Jen málo národů ve světě vykazuje až takovou míru idiotismu motivovaného (zločinnou) záští ke svému bezprostřednímu sousedovi.

   Smazat
 2. Čím to je,že se Poláci zřejmě nepoučili ze svých porážek v historii a hrozby,která se málem stala skutečností - že je Hitlerovi Němci vyhladí. Nelze si nevšimnout,že opět část jejich vedení připravuje válku za rozšíření území (Trojmoří) a spoléhá na to, že jim ji vyhraje US-army. Co je to za myšlení v 21.století ? měli by se léčit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli to nebude tím že Lech a Čech bratři jsou. Podobnost fanatismu čistě náhodná.

   Smazat
 3. Poláci zvolili USA pragmaticky.Na západě Německo a na východě Rusko. Poláci doufají v podplácení USA v něco , co nikdy nedostanou - jistotu.

  OdpovědětSmazat
 4. Pane Davide, nekolikrat jsem prohlasil (zde) ze Vas mam rad, no tedy to co publikujete zde.


  Ale musite sem SRAT ty hovadiny o Polacich, preci kazdy z nas kdo ma aspon trosku fistronu vi co jsou Polaci zac.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To přece není o tom, kdo má koho rád. Nová republika přináší informace, které se v ČT člověk nedozví a je to dobře. Včetně informací o politicích z Polska a EP.

   Smazat
  2. toto
   mozna ze mas pravdu, ale ja kdyz neco hodim do zumpy tak se po tom nekoukam,

   ale mas pravdu,ne vsicki Polaci...pisi si s Matciejem, je to Ameropolak druhe generace a je docela fan, na Amika

   Smazat
 5. Pšonek byl Slovan naposledy u Vídně v r.1683 pod vedením J.Sobieského.

  OdpovědětSmazat
 6. Polák zapomíná, že Polska rzeczpospolita ludowa byla po válce asi tak o půl země posunuta na Západ a že nové hranice mu garantoval SSSR, nástupnické Rusko. Až zase dostane nakládačku, tak si Němci vezmou co je jejich a Rus zase to co je na druhé straně Curzonovy linie. Psia krew!

  OdpovědětSmazat
 7. Není třeba nadávat všem Polákům. Oni prostě měli a mají též mizerné vedení, nácky,lidovce,katolíky,šlechtu a ti jim
  posírají život stejně jako naši Lidovci,ODS,TOP a STAN.
  Například v r.1938 se vedení Polska paktovalo s Hitlerem,vydávalo Polsko za velmoc a spoléhalo se na západní velmoci. To byla stejná katastrofa jako v ČSR,ale
  horší o strašlivé důsledky prohrané války a nebezpečí
  vyhlazení celého národa. Nepochopím proč se Polsko tlačí
  proti Rusku,které Poláky v r.1945 zachránilo(zemřelo při tom 600 tis. vojáků SSSR) a spoléhá na vojenskou pomoc US-army . Vždyť je to zase hrozba zničení celého státu ve stávajících výhodných hranicích. Vyhazování miliard na nákup starých zbraní z Německa a USA je kontraproduktivní. Polsko potřebuje moderní infrastrukturu,komunikace a státní správu a ne staré zbraně za šílené miliardy. Směřování k válce je pro Polsko nebezpečnější s ohledem na možnosti moderních zbraní - než situace v r.1938. Ohrožuje to i nás.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jeste jednou tome

   polaci maji strach jako zlodej kdyz neco ukradne (od Nemcu)

   a pak maji nenavist chudeho ktery nema docela ciste svedomi vuci vetsimu "kamosi" ktery mu neco daroval, (Prusko) ale vzal si zpet neco sveho

   Smazat
 8. Neni lehky najit pricinu,ale soudim, hodne vse naznacuje, vysvetleni je asi, ze nemaji cim myslet..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to hodně o médiích a výchově. Kapitalismus se ukázal jako vynalézavější v ovlivňování myšlení lidí a dnes je to vidět u mladých, kteří vidí vše zlé v Rusku a podporují ty, kteří je oškubou a přivedou do potíží. Hodně dělá neznalost historie, neschopnost přemýšlet i lenost hledat pravdu. Potom se mladí lehce stávají obětí Pirátů, ODS a dalších pravicových stran. My starší víme, že je dnešní opozice jen zneužije a okrade, ale těžko s tím něco uděláme, zvláště, když se na lidi valí propaganda ze všech stran o tom, jak je každý, kdo řekne jiný názor, dezinformátorem, nepřítelem naší země a ruským švábem. Prvním krokem proti tomu by měla být změna v ČT v duchu veřejnoprávnosti a objektivního informování bez protlačování soukromých názorů zaměstnanců televize.
   I můj 18-letý synovec mi nedávno řekl, že vláda přece musí s Ruskem něco dělat, protože zde Rusové zabili naše občany. Ani ho nenapadne, že by mohlo být něco jinak...
   V Polsku je to stejné. Když do lidí 30 let tlačí, že Rusové jsou jejich nepřátelé, nějaké následky to zanechá.

   Smazat
 9. Psia krow. Je to ta víc jak tisíc let stará nenávist chazarů, infiltrovaných do celé euroatlantické civilizace, proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. dedku,

   maj k tomu duvod myslim to byl velkoknize Vladimir kterej jim dal po hube

   Smazat
  2. Bazosi, nenávist je vždy zhoubná pro ty, kteří jí šíří. Oni jsou zhoubou i pro víru, kterou přijaly, v základu změnily a zneužívají. Poturčenec horší Turka.

   Smazat
 10. Bych rad navazal na nedavnej prispevek a uvedl strucne priklad zhovadilosti,marx leninistu..
  Po valce hodne rozbityho, nas velkej prumysl nastartovanej ,trhy otevreny ,nutnost budovani na vychode i na zapade od nas a celkem mala konkurence.
  Usaci nacpali do Evropy hodne miliard ,tak bylo za co kupovat..
  U nas uspesny pan R. mel po leta neco prumyslu okolo Ostravy a pro komunisty bylo bez namahy jedine, nevyhanet pana R. nebot to byl nejvetsi expert na zisky a hromadeni bohatstvi na svete. Spratelit se a vydelat bez namahy, zdanit jeho zisky, podminky pro delniky dojednat. Jeho podniky vydelavaly,proc by to melo vadit, a po revoluci bylo treba kazdeho dolaru, aby se utisila taky nespokojenost populace se zmenami, treba materialnim dostatkem..To neznate komunisty.
  Bylo vice prace,nez pracujicich a kdyby pan R.propustil tak z nahradou a jeste zminka v Rudem Pravu o kapitalistech, kteri nemohou prestat,nemuzou si pomoci,ze jsou kapitalisti..Dojednat ,aby stavel a financoval jesle, skolky ,skoly cokoliv v zemi kde uspesne podnika s kvalitou delniku..
  A tak kapitalizovat a vykoristovat kapitalistu,vydelat navic na nepratelskym vydriduchovi majlant. Bez namahy.
  Jenze, bez prace prej nejsou kolace.
  Kdyby pan R. nebyl nejak spokojen /a tisice dalsich podobnych/,postacilo se s nim slusne rozloucit..
  Byl pohadkove bohatej schopnej a mocnej ,nebylo vyloucene,ze by se vratil..
  Na misto toho zacali komunisti kricet o znarodnovani a s tridni nenavisti jim vlastni ,vyhanet ty nejuspesnejsi pryc, a museli zaplatit i panu R. ale tajne, za znarodneni tezke dolary..A zacal drina idiotu jak se naucit vubec vest slozitou vyrobu. Ztraty se hromadily..
  Tridni nenavist poridila to nejhorsi a velky ztraty pro pracujici v tridnim boji za to nejlepsi pro kapitalisty..

  OdpovědětSmazat
 11. Němci vyvraždili Polákům celou Varšavu, neboť místo toho aby umožnili Rusům pomoc, tak čekali na Američany, kteří byli ještě v Americe. Pšonci to jsou. Velkopanske Polsko, to chtějí, aby jim USáci zařídili.Němci jim povraždili 22000 důstojníků (dnes je to již prokázáno) ale oni to hodí na Rusko.Špinavci!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trošičku se ti to tam pomíchalo.
   Máš v tom hokejíček.

   Smazat
  2. Paw, pan R. a socializmus v jakékoliv podobě nemůžou ze své podstaty spolu v jednom státě existovat. Pan R a jeho potomci jsou skutečně lidumilové. Je to prokázané celou historii jejich familie. Teď určitě tady vlastní vše. Takže mi už tady nevlastníme nic.

   Smazat
  3. Je to hlavne o tom, jak si nenavist taky skodi..
   Pan R.,dostal hodne tenkrat a je asi zpet..
   Taky neslo o jejich souziti,nebylo nutny s nim lezt do jedny postele.. Ale predevsim na oplatku zase vysat nepratelskyho bohace, coz by mela byt slibovana hojne ,povinnost marxistu..
   Za to hlavni prece,vitezstvi delnicke tridy.

   Smazat
 12. https://www.facebook.com/100000778507680/videos/3713672462002001/ skutečnost na ulicích
  Duda obvinil Německo ze zasahování a ovlivňování polských prezidentských voleb. http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=254023

  OdpovědětSmazat
 13. Nezklamal!!, na pšonka se Západ může spolehnout.
  To i o půlnoci, zvláště, pokud jde o jeho protiruskou zášť a stejně tak orientovaný šovinismus.

  OdpovědětSmazat
 14. Rusové dodělají roury do Číny a pak tady pomrzneme, ale budeme v americké řiti! Co nám kdy západ dal? Obral nás o vše, krmí nás hnojem a ještě námi pohrdá! Tak si to vyžerte joudové!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (17:15):
   Souhlas!
   To, co k vašemu komentáři připojuje ten hňup I.B. (18:07), svědčí o tom, že ve žraní sena pokračuje směle dál. Inu dobytek.

   Smazat
 15. No, tady se Indický běžec zdatně znemožňuje sám. Co reprezentuje, slaví úspěch jinde. Povzbuzováním admina to změnit nelze. Běžče:
  17:15 otázkou je, odkud a proč může být zemní plyn a nafta dost jistá a levnější
  18:01 zastání, podporu a pomoc lze očekávat jen tehdy a od těch, kterým se to hodí, přátelství je kec
  18:08 kapitalismus sem, kapitalismus tam, otázkou je, čí národní zájmy jsou bližší národním zájmům našim. Poučení lze hledat i v historii
  JiH

  OdpovědětSmazat
 16. Zalez do ďury, Sputniku, a nevylejzej. Neplatíš, nepřepínej, nenasírej, čípáku.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.