Reklama

středa 26. května 2021

Evropská identita: Ani Lampedusa, ani Brusel

 26. 5. 2021 (video 5 minut)  https://www.youtube.com/watch?v=02nLxNzIA9g&t=10s

13 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 2. Pěkně to poskládali. Proč nám platí jen třetinu peněz za stejnou práci? Tomu nerozumím. Pan doktor David by si to měl nechat vysvětlit ve svém poslaneckém klubu. Omlouvám se za svůj přízemní dotaz nad tou krásou ve videu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PROC JSME ZAPLACENI JEN TRETINOU MEZD?

   Tak az se na to zacne ptat pana SPD 40% tech obcanu,kteri nejdou k volbam nebot asi docela spravne vycuchali,ze je NIKDO ze stavajicich politickych subjektu nechce ,nebo dokonce neumi zastupvat a proto nema ceny jit k volbam,tak to teprve zacne.
   Copak jedine SPD zpozorovala,ze je treba zmenu systemu a ostatni politici tahaji OS jako kocku za ocas a ona ani nemukne?
   Bude kapitalismus bez privlastku privezeny od gangsteru na hrbete pry presidenta ODS dale zakladem rabovani kapes obcanu,kteri ty zlocince voli lhostejne 31 let dale zakladem zubozeneho statu Švejku?
   Proc Pirati zenou deti,aby ukradli dedeckovi po jeho mohutnem zdaneni kvartyr,pry ma skocit hned do rakve.

   NA TO,ZE MUSI POZADAT MAJITELE VELKYCH PENEZ O 90% ZDANENI

   hezky zpet do vykradeneho rozpoctu, jeste ti huculsti nevzdelanci, zmanipulovani

   PRVNI PRIORITOU RIZENI BLBYCH MAS jeste neprisli!

   Vymazat
 3. Vysoké mzdy jsou výsledkem činnosti odborů.

  OdpovědětVymazat
 4. Odbory jsou rizeny Aspen instititutem pry pana Bakaly jejich sef

  je tam pecenym varenym clenem,proto NIKDY fungovat nebudou.
  Mam dojem,ze docela dobre clanky davaji E-ODPORY,ale doposud jsem tu jakoby nejmin jeden dnem i noci to osvezit nevidel.
  Mozna je to proto,ze prozatim nemam ve sve ruske zemljance okna, nebo co nebo jak to je?!

  OdpovědětVymazat
 5. Dost bych se nasmal do sveho rypačku,kdyby se tu mezi nami objevil

  jako blesk z cisteho nebe pan SKALA z komuny a vysvetlil jak teda vrati "po staru"konkretne ten socialismus,kdyz je k tomu treba zas toho znarodneni,ale neni co,vetsinou jsou tu montovny a penize jsou zabunkrovany v danovych rajich,kde se pujcuji do AMI rozpoctu,ktery pry ma krachnout.
  Kdyby ti zlodeji meli rozum investovali by v CR,nebot co je ceske to je hezke.
  Tak o pry polovinu ukradenych penez stejne prijdou.
  Je to pravda pane SKALA?

  OdpovědětVymazat
 6. Velmi sympatická výzva, žel vzdálená od dnešní reality. Dokud se nepoučíme z historie té naší Evropy a budeme opakovat chyby, tak se rozlučme se snem pokračování naší kultury. Zatím jsme velmi naivně akceptovali krásné myšlenky, které končily násilím a válkami. Jen si vzpomeňte jak jsme v krvi utopili krásné myšlenky křesťanství. Kam až došla myšlenka o rovnosti, svornosti a bratrství. Kam nás dovedly rúzné "ismy", kde končí tzv. osvobození národů a dnes boj za "lidská práva". Dokud nepochopíme, že je to jen hra mocných a vždy účet zaplatili jen obyčejní lidé, dokud jim budeme na náměstích tleskat,zak se nic nezmění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.S. Evropské "hodnoty".
   Z nedávné minulosti - Bombardování Bělehradu.
   Ze současnosti hodně napoví dnešní článek Tlumočil jsem č.armádě (Seznam)

   Vymazat
 7. Moc pěkné video je třeba aby se probudilo co nejvíce lidí. A pán má pravdu ono k tomu dojde jen co poteče lidem do bot.

  OdpovědětVymazat
 8. Ano, dáme-li "bokem" všechna ta tisíciletí vyvražďodání a zotročování původních evropských národů a kultur, pak zůstane toto dozajista krásné video. Jeden ruský car a kremelské věže - to je ovšem velmi málo. Tak nezbývá, než se začít o rehabilitaci všech zločinů minulosti a pojmenování skutečných dějin začít hlásit sami - každý sám a na svém místě v rámci svých možností a schopností - alespoň tak, jako zadavatel tohoto videa pan David, aktéři Nové republiky a nebo tahouni ANS, kteří už dávno a jasně formulovali, jak na to (kupříkladu s vystoupením z EU a Nato). S těmi současnými parlamentními matadory nebo uměle vydredovanými novátory to totiž kupředu a výš určitě nepůjde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:39... No tak evropské národy také horlivě vyvražďovaly, rozhodně nejsme v tomhle ohledu nijak pozadu.
   Násilím si Evropané podrobili obě Ameriky, Afriku, Austrálii vyvraždili skoro komplet a činili se pilně i v Asiii.
   ( Já jen tak, pro pořádek. )

   Vymazat
  2. Tak tedy pro pořádek - v Americe, Africe i Austrálii řádily ty samé síly, mocenské struktury a jimi zneužité národy, které se nejprve plně vyřádily v prostoru celé Evropy.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.