Reklama

pátek 21. května 2021

Farský a Skopeček se shodli – málo jsme protirusky ječeli

Lubomír Man

21. 5. 2021
Na čtvrtečním diskuzním pořadu ČT 24 moderátora Kubaly se kromě jiného řešila i otázka, proč a jak se mohlo stát, že náš český bohatýrský výpad proti Rusku ve věci výbuchu muničního skladu ve Vrběticích v roce 2014 se v západních státech EU setkal s tak ubohou odezvou. Ač jsme téměř v pokleku škemrali, aby na protest proti Rusku každá z těchto na západ od nás situovaných zemí vyhnala ze svého území aspoň jednoho ruského diplomata – nestalo se.

Západ nám zkrátka dal najevo, že něco jiného je, když o podporu žádala před časem Britanie, když tam vypukla aféra se Skripalovými a z ruských ambasád v zemích EU se na letiště ubíraly celé průvody vynaných ruských diplomatů, a když o podobnou podporu požádá Česká republika. Že je zde zkrátka rozdíl mezi zemi opravdu západní a tou, která se o uznání být za západní zemi považována tak křečovitě – a jak vidno zcela marně a bezvýsledně – snaží. Anebo řečeno ještě jinak: Že pro vztah mezi námi a Západem bude vždy platit a nižádnám způsobem se to nedá zvrátit, že my budeme pokud možno už vždy jejich, ale oni nebudou nikdy naši.

Přiznat si tento fakt by bylo mužným aktem každého Čecha, který se na svět kolem sebe dívá střízlivýma očima. Což je ovšem pro členy politických stran u nás, které vše vsadily na bezpodmínečné vazalství vůči Západu a co nejsveřepější nepřátelský postoj vůči Rusku (a dnes i Číně), nemyslitelné. Takže bylo nutno tento víc než jen rezervovaný postoj západních zemí vůči našemu žadonění o protiruskou podporu vysvětlit jinak. A tak se nejvýkonnější hlavy obou našich protivládních koalic daly dohromady a zvažovaly, jak na to. A vymyslelo se tohle: Zkazili jsme si prý všechno sami, přesněji řečeno zkazila všechno naše vláda. A to tak, že po celkem ještě uspokojivém úvodu aféry, kdy premiér Babiš a ministr vnitra Hamáček s dramaticky naladěnými tvářemi a náležitě pohnutým hlasem vystoupili na obrazovce ČT s protiruským vrbětickým obviněním, v dalších dnech ve svých výpadech proti Rusku vláda polevila a ne dost dostatečně protirusky řvala, čímž se prý naše protiruská kampaň stále víc rozmělňovala, což Západ pochopitelně citlivě vnímal. Nu a když viděl, že spíláme Rusku méně než je technicky a mediálně možno, se svou podporou naší věci zaváhal: Když se oni, Češi, nesnaží na tisíc procent, proč bychom se v jejich věc měli namáhat my, že ano?

Vyslovit tento geniální a jednotný názor obou koalic bylo tedy ve čtvrtek večer na ČT umožněno dvěma pro tento den ustaveným mluvčím svých koalic, když jej za koalici Spolu vyslovil poslanec Skopeček a za koalici Pirátú a STANu poslanec Farský.

A oba se ve svých vystoupeních tvářili věrohodně. Kdo ví, je dost možné, že tomu, co vycházelo z jejich úst, i docela věřili.

62 komentářů :

 1. Je vidět, že na západě neuvěřili české protiruské komedii.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,21
   Normální člověk by věděl,že po fiasku v Mnichově se západu věřit NEDÁ....

   Vymazat
  2. Proč by tomu na tom západě neměli věřit, když nám to nařídili. A mezi námi děvčaty, sledování a komentáře k evidentně pochybným a slaboduchym diskusím na ČT jim jenom přidává na karmě. Prosím, přestaňte ty lidi rozumu mdlého komentovat a tím jím narušíte jejich zlodění. Všimněte si, že venku zuří jaro, kvetou kytky, zpívají ptáci a vyvádějí mláďata a najednou budou tihle bezvýznamní, bezvýznamní. Hezký víkend

   Vymazat
  3. Dychtive sleduji CT aby potom osoby mohly psat jak s necim nesouhlasi.
   Jsou to porad stejni dokola. A jeste predstiraji ,ze se jim nelibi ti agitatori..
   Potom horlive diskuse o potravinach..
   Jedni slovem medialni bazina ...
   Jak hluboko asi v obeti s propagandou CT klesnou??

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. JAK JE MOZNE,ZE PAR ZLYCH LIDI OHLUPUJE CELOU OS

   a domnivaji se,ze pisi svoje mineni,ktere se podle nich tu ma objevit ve forme nenavistivych komentu lzi,zmaru a zla.
   Pokud se nespletu pak Motisan 16/00,a tzv Unknowni na pr.14/56;15/56;15/07;15/49;15/53,kteri se tady chvastaji,ze maji "jine mineni",ho vubec nemaji.
   JSou rizeni novou ideologii ohlupovani mas tj jejich okolo jejich prstu otocene OS obcanske spolecnosti (8 395 142 pravych slovanskych holubičich dusicek),kteri byli vychovavani v civilizaci tolerance a krestanstvi se da jimi a jejich hlasnou troubou GR TV doslova vyjebat a jeste jim to v koncesionarskych poplatcich zaplati,ackoli se jedna o porusovani zakonu na pr.v TELEVIZI jsou to zakony o verejnopravnosti.

   KDYZ JIM DA NAS SKVELY ADMIN POKOURIT

   NA TOM CO NEJSOU JINAK ZVYKLI zacne z nich stoupat dym vzteku a smradu!
   To jak pouzivaji nove ideologie zla,co je to tzv jejich rozbijeni kultury stovek let nami oblibeneho
   EU a neustale to svinstvo vnucuji nam oni "VYVOLENI INTELIGENTI",kteri by nejradeji bez voleb vladli jako mensina vetsine uz popisuje IDEOLOG ĆSV husita ANNA z KSH.
   Jeji myslenKy odporu uz tady zacaly byt pomalu zvejnovany a zpusobuji vymirani tech nositelu zla, ohlodanych bilych kosti a prazdnych lebek,ktere dokonce zcenzurovali na sve cerne vlajce zla a lzi,pod kterou se chystaji vybit svoje volice i svuj opravdovy znak smrtihlava,kdysi pouzivanem SS.

   Pani ANNA uz ma prvni vety odhalujici ideologii zla sepsany a pozadala nas z awantgardy obcanu volicuo o jejich postupne zverejnovani v nasich komentech.
   S pozdravem

   MIRU ZDAR,ANEBO TAKY NE

   prejeme jiste vsichni satanistum pana Belzebuba rychlou a stastnou cestu do jejich zasraneho PEKLA!

   Vymazat
  6. Anglosasové chtějí vždy jako otroky Slovany - v lepším případě. Jinak je chtějí jen vybít, že.

   Vymazat
  7. Pro západ jsme poražená východní země v studené válce. Levná pracovní síla odbyt nekvalitních výrobků a lokajská vláda. Žádný partneři to ani náhodou.

   Vymazat
  8. Původně jsem neměl chuť účastnit se tohoto téma, protože je jasné že bude ringem plným vulgarit. Názor jsem změnil díky jednomu sedlákovi, který se svým selským rozumem se vznáší nad zdejšími kecálisty. Smál se tomu, že u nás musí člověk buď milovat nebo nenávidět jen Rusko, nebo USA, on fandí Číně. Zvládla zemětřesení, povodně, pandemii, už řádí i v kosmu a přitom má stále hospodářský růst. To co oni dokázali za 50 let slavné velmocí nedokázaly za 100 let. Zaplatil jsem za koupené brambory a v duchu poděkoval za jeho názor.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13,55
   Natržená prdel je tvoje doména už od svýho prvního setkání s Milošem Havlem!.-)

   Vymazat
  2. unkhovne 13:55 Tak jste se zase vyblil a je vám lépe a radostněji? Jsem zvědav až to rupne, do které díry zalezete?

   Vymazat
  3. Unkrovn, kde máš těch šedesát vyhoštěnejch diplomatů z Evropy(!)co jsi tady radostně avizoval? Ani když prosil Babiš na kolenou tak ho nikdo neposlechl.Oni Rusové sami plánují odchod z naší země s tím, že je bude zastupovat velvyslanectví ve Vídni. Tobě to vadit nebude ale obchodníkům, ponikatelům a turistům zcela jistě. No mě už taky ne, já mám nahrabáno dost. No a čínští nebo ruští turisté u nás? Hotelieři a restauratéři v Praze řvou: Pryč s nima ať žije Hřib! P.S. Určeno jen unkrovnovi.

   Vymazat
  4. 14,00
   Však on mu nějaký PYJát vyjde vstříc:-)

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Navíc lžeš a nevíš co jsi tu psal, jak nás Evropa tou šedesátkou podpoří To neokecáš. Tak tedy znova, počkám si na těch šedesát dalších vypovězených Rusů od nás!!! Hej? Pak se ale nevymlouvej kdyby naši republiku opustili sami! Těším se a připomenu...

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  12. Tedy já osobně nevím jestli si to po "podpoře" našich západních přátel můžeme dovolit a nebudeme ještě za větší idioty? Už takhle máme z ostudy kabát. Naše vyhraněná protiruská nenávist až tak velký ohlas a podporu v Evropě nemá...VIP 🥴

   Vymazat
  13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  14. 14.56 no a už jsi to skazil. Zase sprostý!

   Vymazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  16. Svatá prostoto. Tohle má občanku?

   Vymazat
  17. e Putlerpšouk! Nejlepší důkaz tvrzení, že teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Prdění místních malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se rozdávalo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc či družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni a připravují se na moment, kdy azbucky uloupí (znárodní) západní investice v ČR, poskytnuté v době, kdy zde postkomunistická lůza chcípala hladem. Pro Západ jsou stejně nedůvěryhodní a nespolehliví, jako v době předválečného Mnichova pro Francii a Británii. Polsko mělo už tehdy větší cenu a kdyby bývali byli Poláci rozumný v roce 1939, tak civilizovaná Evropa mohla v současnosti vypadat takhle! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Vymazat
 3. Jestliže jsme právní stát, jak to každému na potkání kdáká kdejaký politický jouda a nýmand vydávající se za novináře, či umělce pak platí, že dokud nerozhodne soud, jsou minimálně dvě verze: "vinen" a "nevinen". Jen soud může určit tu jedinou verzi. I když jistota nemusí být vždy 100%. Ale už od dob Říma zde platí "Iura novit curia" (soud zná právo). Tedy věnuje se pouze skutkové podstatě kauzy. A soud ještě nerozhodl, pokud vím. Tedy veškeré bláboly o "jediné" verzi jsou mimo právní rámec našeho a evropského práva. Tvrzení, že máme důkazy, ale nemůžeme a nechceme je ukázat opět neobstojí. Důkaz, který nemůžeme ukázat je stejný jako žádný. Bláboly o tom, že je to naprosto tajné jsou k smích stejně jako jejich hlasatelé. Co může být tajného na sedm let staré věci, proprané ze všech stran policii, vyšetřovateli, hasiči, pyrotechniky, politiky i novináři? Při "vysvětlování" této suprtajné věci jsme se zamotali do černého obchodu se zbraněmi, vyzbrojování islamistických teroristů i jedné ze stran ukrajinské občanské války, a to navzdory embarga OSN, EU i NATO. Dále se provalilo, že jsme skladovali protipěchotní miny, které jsme se jako zakázanou zbraň zavázali zlikvidovat. A to tři roky po době, kdy se tak mělo stát. Dále nevíme, kam se podělo cca 10 tisíc samopalů, tisíce kulometů a granátometů a vagóny munice. Všeobecně se ví, jak byly tato sklady hlídány a jaký v nich panoval režim. špičkový vyšetřovatel, náčelník národní centrály pro boj s organizovaným zločinem (NCOZ) prohlásil, že zjištěné skutečnosti nestačí na obvinění konkrétních osob a Nejvyšší státní zástupce to potvrdil s dodatkem, že nejen nelze zahájit trestní řízení, ale případ s největší pravděpodobností bude nutno odložit. Ale "vláda" a kupodivu i "opozice" melou stále svoji. Je jediná verze! Musíte nám věřit. Ale víra nemá s reálným světem nic společného. Je to dar Boží, jak vám řekne kdejaký věřící jakéhokoliv vyznání. Proto se do nějaké podpory nikdo nehrne. nechce být za hlupákem s námi. Dále každý ví, že nastupuje krize. začalo zdražování. Všeho. A bude pokračovat. A tak se do sporů s Ruskem nikdo nepohrne. Právě naopak. EU i velké státy jasně řekly, že sankce nejsou aktuální. Blinken s Nulandovou byli na Ukrajině. Nejen že nic nepřivezli. Nahlas na tiskovce řekli, že prvořadým úkolem Zelenského je boj proti korupci a deoligarchizace země. Blinken změnil rétoriku ana jednání s Lavrovem byl jako máslo. USA dokonce včera odvolaly sankce proti SP II.!! Takže s nějakou podporou nelze počítat. Ani malou. Rusko nás zařadilo na seznam nepřátelských zemí. S tím, že se to může změnit. Zatím odložilo naši žádost o členství ve spolku zemí Severu. Tam se bude jednat o perspektivě Arktiky. A to je sakra perspektivní region. Mohlo použít veto a tím nás zcela vyřídit. Zatím to neudělalo! Máme čas do konce května s tím něco udělat. pak přijdou asi tvrdší opatření. Takže se vůbec nejedná o ona "pouhá" 2 % naší obchodní bilance. I když i tady se jedná o 100 mld. korun. Jde o daleko větší obchody a perspektivu. Tedy jde o hodně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na já vidím tu Západní podporu v případu Vrbětice! Unkrovne a kdo v případu Vrbětice vlastně něco potvrdil a podpořil nezvratnými důkazy??? Povídej!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Teda montisane nedočet jsem, tohle je čtení pro zdejšího unkrovna´= Kačera. Ti budou mít radost! Tady opravdu není o čem diskutovat...Na NR nastupuje těžká váha. Výše jmenovaný Kačer už tu ztrácí dech.

   Vymazat
  4. Danny, všechny ty současné tanečky jsou právě okolo Arktiky. Myslím, že to bylo hlavní téma rokování Lavrov Blinken, a to hlavní téma, o němž se má rokovat na úrovni hlav států. Kdoví, co přimělo Američany k ústupkům ohledně NS2? Možná slib Němců, že je podpoří ve věci Arktiky.

   Vymazat
  5. Co jsem nasel,tak Arktika je napriklad mlž,nebo ledoborec?Ze by okolo nich nekdo tancoval?

   Vymazat
  6. oldo, každý ví, o co jde, jen vám nedochází. Arktidě říkám Arktika už hodně dávno a určitě jsem nebyl ovlivněn ruštinou, kterou jsem nesnášel.

   Vymazat
  7. Danny, pravda! Mimochodem; 2 % obchodní bilance se zcela zřejmě neliší až tak příliš od objemu na nás požadavaných financí pro NATO...

   Vymazat
 4. Ještě je jedna možnost proč takto naši"spojenci" nereagovali na Vrbětice a samozřejmě, asi ne jediná. Prostě proto, že těmto našm nepřesvědčivým podezřením, bez jasných důkazů neuvěřili. Aby si to s RF rozházeli, kvůli takové "nejistotě", možná i trapasu, to jim nestojí opravdu za to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Georg, s tím - naši spojenci neuvěřili - jsi určitě mimo. Protože o to přece vůbec nejde. Tak jak o to nešlo ani v kauze Skripalových (přeživších nebožtíků, jak se domnívám). Kdy bez jasných důkazů naopak spojenci "uvěřili". Ale je samozřejmě dobře, že tlak liberastů z Washingtonu vyšel naprázdno.

   Vymazat
  2. Určitě by se zapojili a zcela jistě "uvěřili", kdyby se jim to hodilo. Ale ono se jim to právě nehodí. Jednak udělali zkušenost s těmi Skripaly, kde byli (a jsou) za blbce skoro tak velkými, jako my s těmi Vrběticemi. Rusko se neposadilo na zadek, ale vyprášilo přesně tolik diplomatům jako západ jim a Putina ani nehlo nějak se v čemkoliv podřizovat. A všichni diplomaté byli do roka zpátky. A ti v Americe jako první. A že jich bylo 60. Rusko vydrželo i nyní. A vida. A Evropa potřebuje ruský plyn a jiné zboží, potřebuje ruský trh. Jsou zde další výzvy, jako životní prostředí, využití Arktiky a čím dál aktuálnější "Severní cesty". Svět potřebuje ruské obilí a potraviny. A aktuálně i ruský lék na covid 19. A Evropa si uvědomila, že už dávno neznamená svět. A také fakt, že USA nejsou spojenec, ale konkurent. A USA potřebují Evropu i Rusko. Takže v celé šaškárně jsme zůstali sami a sami si musíme pomoci. A fofrem. Naši přátelé nespí a jednají s Ruskem v podstatě denně. I o našich obchodech. Jo a unknown je debil. Ale i to je každému jasné.

   Vymazat
  3. USA s Velkou Británií rozpoutali 1.svv kvůli tomu, že Evropští monarchové chtěli vytvořit něco jako Evropskou unii. A druhá světová byla vlastně druhý díl té první, protože se nepodařilo splnit všechny úkoly. Jeden, zničení Evropských monarchií ano, druhý parcelace Ruska nikoliv. Takže Bank od England zafinancovala jistého Adolfa Hitlera, který jím s tím měl pomoci. Také nic, Rus ve formátu Velké Rusi, tj. SSSR se ubránila. Teď se ti stejní snaží dokončit co nesvedli předtím a hlavně když zjistili, že Rusko si nárokuje rozsáhlé prostory na Severu a to navíc ok Sibiři. Jaká to drzost, vždyť my jsme je požádali aby se o Sibiř podělili.
   Doporučuji koupit si od Kiplinga, Knihu džunglí. Putin nás označil jménem šakala z této knihy. Je to postava naskrz falešná, podlá, živící se zbytkama a naváděcího svého pána, Šerchana aby škodil džungli a zvířatům v ní. Je to dost výstižné. Odsuď v podstatě fouká vítr, zde je skutečný obsah činnosti, bohatství Ruska. Ostatní je jenom forma a kamufláž, aby to nebylo tak okaté

   Vymazat
 5. Samozřejmě mluvka Farský a "odborník" slavný ekonom Skopeček chtějí opět získat svou pomatenou propagandou body pro volby. Jsou to mluvkové a samozřejmě i jejich šéf Rakušan jsou persony k pohledání. Místo toho aby si udělali pořádek v samosprávách, tak řvou na Babiše. A kdo je má volit, oni se už nyní tak odkopali, že do voleb to nestihnout vylepšit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. NR jim zde dela slusnou propagandu..

   Vymazat
 6. 15:07
  Ty Sputnik, už jsi zase vylezl z díry a otravuješ vzduch? Vypadá to, že ti stará dala málo po čuni, že? Neplatíš, nepřepímej, neotravuj, zalez.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 7. Vazeni

  tohle jsem vytahl o Vrbeticich za predsedovani Sovotky, a ministra obrany pana herce STROPNICKEHO, laskave si to prectete je to sice 7 ket stare, ale konecne to usvedci Putinovy STBAKy z Kremlu

  https://youtu.be/NQ8vuqzGw4E

  OdpovědětVymazat
 8. Na NR přestávám chodit.Tady se projevují negramoti(nejen političtí),kteří snad umí číst,ale psát ne.Kdo tu hrůzu dokáže číst.Např.Krtečka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. brucku

   a todle je lepsi????

   _'Kde je tisíc raketometů? Firma Imex tvrdí, že se ztratily nebezpečné zbraně


   Tisíc ručních protitankových raketometů RPG 7, osm set samopalů, pět set kulometů a na sto pistolí a tisíce dalších příslušenství jako bodáky na samopaly nebo desítky tisíc zásobníků do kulometů. To vše podle firmy Imex Group chybí po výbuších jejích dvou skladů ve Vrběticích na Zlínsku v roce 2014 a mohlo skončit mezi překupníky na černém trhu.
   Firma, která měla muniční sklady v pronájmu, teď podala trestní oznámení s podezřením, že tyto zbraně rozkradli buď zloději, nebo někdo z policistů. Nevěří, že by je rozmetal výbuch a nic z nich nezbylo. Policie se domnívá, že za výbuchem skladů stáli dva agenti ruské tajné služby GRU, a dál vyšetřuje, zda jim někdo nepomohl se do areálu dostat. A krouží právě kolem majitele firmy Petra Bernatíka, kterého už v únoru na osmačtyřicet hodin zadržela.

   Takže IMEXu chybí po výbuších tisícovka PRG7? Osm set samopalů, pět set kulometů, stovka pistolí? O zásobnících a bodácích v desítkách tisíc nemluvě???? Po devastujících výbuších, kdy po skladech zbyla jen díra v zemi? A že prý je rozkradli zloději a policisté! Kdepak, aby je rozmetal nějaký výbuch!!! Ačkoli ve Vrbětiticích to vypadá nějak takhle: obrazek

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. bulcinore, váš odchod nás mrzí, ale jednu službu byste nám prokázat mohl. Vezměte sebou unknowna.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Vrbetice

   zdroj Zvedavec dnesni den

   Vrbětice 2014, po sérii explozí
   7.5.21

   Česká republika:
   Víme, co se skutečně událo? Jak vnímají události lidé z nejbližšího okolí muničních skladů ve Vrběticích?

   Video není možné vložit, neptejte se proč. Klikněte na odkaz.

   Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=NQ8vuqzGw4E&t=3710s

   Klasifikace: politika

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty Sputnik, po prvé s tebou souhlasím. Dvořák je ten hrobník NR, on je totiž neschopný. Jinde by tě už dávno kopli do řiti na trvalo, ale on tě nechává pořád otravovat a prudit. Pořád říkám, že Dvořák ví co dělá a na tu neschopnost se jenom vymlouvá.

   Vymazat
  2. Unknown: tady se stahuje ta nejhorší verbež co běhá po webech.
   Tolik sebekritiky... tos snad ani nemusel.

   Vymazat
 10. Tak běžte všichni k volbám a dobře si rozmyslete komu lístek hodíte.(ne piráty demobloky
  )

  OdpovědětVymazat
 11. Situace se vyostřuje. Stovky Maročanů se pokusily nelegálně vstoupit do španělského města Melilla

  https://cz.sputniknews.com/20210521/situace-se-vyostruje-stovky-marocanu-se-pokusily-nelegalne-vstoupit-do-spanelskeho-mesta-melilla-14565587.html

  OdpovědětVymazat
 12. "Kriznik zklaman, zmizel nam za chvili malou, posadka se raduje ze v pristav dopluje, jasot zni palubou, az svy zbozi vyklopime...zpivali trampove...
  Zapad je o neco chytrejsi, nez ty mistni a NR grafomani.
  Mistni sluhove a pohunkove si musi nakrast, to maji povoleny ,kdyz jejich snahy ,nestoji za zlamanou gresli zapadu..
  Ani jeste poradne nevladnou..
  Pak se musi vselijak jejich kradeze stale zatloukat..
  A zapad se samozrejme nemusi s tim obtezovat.
  Ani nehodla, kdyby to prasklo..
  Jde o pojistovaci podvody. Imex Group vydira 3.5 milionu na vlade a tim je to jasny..
  Obsah skladu je uz bezpecne zpenezenej..
  Dve mouchy jednou ranou.. /nebo vice jich/.
  Snad nejvetsi pojistovaci podvod v dejinach byl 9/11.
  "Hlidani" obstaraval bratranec Bushe..
  To ma vyhodu ,ze pojistovna po vyplaceni miliard, zvysi poplatky za pojistky milionum,kteri si plati pojistky na sve domovy, a tak to nejen dostane zpet ale vydela jeste vice,to je zase ta obvykla pyramida.
  Kdyz pojistenci nemaji moznost jit jinam, vsechny pojistovny zvysi ihned poplatky zaroven na stejnou uroven,to je vyhoda monopolniho systemu..A zisky naramny.
  Jednou clenove jedne vlady investovali do tiskarny,kdyz tiskarny v dobe pocitacu sly houfne pod kytky.
  Tiskarna v prehnane cene 3 miliony, byla pojistena na 56 milionu a stastne vyhorela..
  Tohle se deje denne. Shrabne se pojistne a pak se rozdeli.
  A zvysi se pojistky zase vsem a jede se dal..
  Nova dalsi vlada taky chce zbohatnout a tak se vse opakuje..Treba radeji jinak,nez predtim..
  Nemusim pripominat, jak dopadnou ti,co se nechteji delit, nebo ti co chteji uverejnit neco o tom.
  Dalsi a jeste vetsi vyhoda 9/11 je rozsireni a velmi vyhodne ,ziskoveho vseobecneho teroru vsude.
  Pod rouskou levneho boje proti proti teroru kdy ,pozornost a "slavu" si odnaseji islamisti,bojujici v prvni linii,tez velmi vyhodne i na zisky, stedre honorovani a take protoze jeste zakryvaji a odvadeji pozornost teroru z druhe strany,vlastne ze vsech stran, teror vlad ,uradu,tajnych organizaci, armadni,zbrojni a valecny, medialni,zdravotne epidemicky,teror nenavisti na Rusko,okupace zemi fanatickym islamem a mnoho dalsich nenavisti,s vyhodou poskytovani dalsich trilionu na vyse uveden ucely,vladami ,tedy pod rouskou zakryvaneho teroru, medialni,imperialisticke demokracie a milionu falesnych prav se provedla zmena do holeho a verejneho imperialniho fasismu a nejen hrozeb ,ale vseobecneho nasili..
  Nekonecneho bombardovani od 1945..
  Nebo,aby rozpoutali jeste horsi teror na Ukrajine,slibovanim demokracie, kdy poskytli vhodnou motivaci, pomoci "odevzdani" Krymu Rusku.
  Hlavne a nejdrive proti tradicne tem, co se nemohou ani nesmeji branit..

  OdpovědětVymazat
 13. A uzitecni idioti,vsude na obou stranach ,snad nikdy nevymrou a i ted pomahaji ze vsech sil /i vtipem/,zahltit vse tsunami jejich slatanin a vyblitku, aby, co bylo vcera uz bylo nejdal v zapomneni a pryc..
  A CT je uz ted vsechny ovlada..Vsichni tam trapne lezou a dalsi o tom pisou ,mluvi,diskutujou..

  OdpovědětVymazat
 14. Rosoliny alias mmontisan, tolik nenávisti žlučovitosti a zloby. Ti Rusáci mu museli nahnat do plynu přinejmenším celou rodinu. Věnuji ji mu minutu ticha. Pssst...VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do gulagu(spíše věznic) byli zavíráni lidé, kteří před a v době války utíkali ilegálně do Sovětského svazu. Za překročení hranice jim jako všude jinde hrozil trest. Po výsleších apod. byli propuštěni a valná část z nich šla bojovat za vlast do Svobodovy armády. Samozřejmě, že i mezi uprchlými Česchoslováky se našli gauneři, kteří byli po právu potrestáni. Vždyť i uprchlící na Západ v době socialismu byli umístěni nejdříve do sběrných táborů, kde věru valné podmínky nebyli, zejména v Rakousku. Mozí vrátivší se by mohli povídat...Jinak lidé za I.republiky odcházeli dobrovolně do Ruska, kde zakládali družstva tzv. Interhelpa.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.