Reklama

sobota 1. května 2021

Islám a my

1. 5. 2021   video: https://youtu.be/3ztY01CeSck
O islámu, jeho historii, vývoji a současnosti zejména jeho pronikání do Evropy diskutovali: David Bohbot, B.B.A.,MBA, PhDr. Petr Hampl, PhD. a Mgr. Jiří Kobza, moderoval MUDr. Ivan David, CSc.


36 komentářů :

 1. O islámu je potřeba přestat diskutovat a rozhodně ZAKÁZAT!
  Totéž platí pro všechny jeho propagátory, neboť vědomě propagují Zločinnou ideologii-tudíž jsou také ZLOČINCI!
  https://ceskoaktualne.cz/2021/05/zpravy-k-zamysleni/muslimove-jiz-zcela-otevrene-vzkazuji-evropanum-jednoho-dne-to-vsechno-bude-nase-stoleti-velke-vymeny-demograficka-sebevrazda-se-pry-blizi-orban-a-wilders-varuji-hure-nez-za-morovych-ran-ci-sveto/
  https://necenzurovanapravda.cz/2021/05/isis-planuje-utoky-na-uzemi-eu-s-pomoci-detskych-dzihadistu-drasticke-video/
  http://cztube.eu/video/2611/map-858-eu-imigrace-schvalena19-3-2021-v-bruselu-schvaloval-i-pirat-hrib-seznam-schvalovacu-cr-a-sr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. dnesni Islam je opravdu nestesti, protoze ho vedou lide ci ajatolove, kteri si stale jeste pamatuji nebo vi o Osmanske risi, ktera dostala po hube v minulych stoletich..

   ALE Islam ktery vznikl tak nejak kolem 7 stoleti, a vlastne jako odnoz krestanstvi, ktere se tenkrat skutecne nastrojem dejme tom Dabla a tem kteri dablu neveri, tak to bylo skutecne tyrantstvi a vlada temnoty... Proto pan Mohamed si vymyslel za 600 let po Kristovi dalsi opravu -- Islam-- a diky tomu ze Islam byl tenkrat pomerne (proti krestanstvi a judaismu) daleko liberalnejsi nabozenstvi, se rozsiril. Pokud se vam to nebude zdat co zde plkam, tak se podivejte treba kdo to byl Avicenna a dalsi, nebo si prectete bolsevicke vydani Knihy Tisice a Jedne noci.

   proste tenkrat Islam zachranil jak zaznamy z Recke a I Rimske kultury...ktera se pak znova dostala do Evropy za Renesance.

   Neberte to jako ze vychvaluji dnesni Islam, ale v 17 stoleti prostestanti v Salemu upalovali carodejnice,,, takze nabozenstvi je tak dobre jak ho prednaseji bud Knezni, Rabinove a Ajatolove...

   Ted konecne katolici dostavaji zpatky co si zasili, ale to same by melo platit na Levante, a dnesni verse rabidniho Islamu by se mela zrusit

   Vymazat
  2. PRIPOMINAM,ZE NAM TU JE ZAPOTREBI TRANSFORMACE OS NA ĆSV

   OS obcanska spolecnost je dnes zdemolovana nynejsimi temer vsemi tzv "zastupiteli",kteri se obcanech parasituji a podporuji cele divize diversantu vychovanych v duchu lehkozivek typu pirati,kteri uz nejsou cleny teto spolecnosti,ale maji za cil jeji zniceni v duchu nenavistneho vzdelani,ktere uz ziskali na PRVNI PRIORITE ze 6,ktere slouzi k zotroceni vsech domorodcu v nic netusici spolecnosti,ktera jimi bude jednoduse pobita viz neustale utoky na Rusko,ktere o nas zadluzence a vykradence uz nikdy zajem mit nebude a upirani opravdove vakciny,ktera viry zabiji.
   Tehdy v 68 rusaci chteli jeste zachranovat socialismus,ale pote,co vadnymi informacemi,ktere trvaji pod GR TV dal jsou obcane volici tak ohlupeni a lhostejni,ze uz neumi ani respektovat svuj navrh PROGRAMU VOLICU,vycinkali socialismus a nyni se tak zadluzili a jeste zadluzi ze si neuvedomuji,ze vsechny politicke subjekty,ktere jsou jimi voleni respektovat PROGRAM VOLICU nechteji a tudiz i nejlepsi videa v rozsahu vazneho varovani vubec nic nepomohou, pokud nedojde k transformaci na cilevedomou ĆSV,ktera uz nesmi volit nikoho,kdo si do sveho programu neda hodnoty volicu a nadale bude podporovat neziskovky devastuji jejich OS tedy obcanskou spolecnost o ktere se sice ve videu mluvi,ale kde neni navrh a podpora reseni ta stale chybi.

   BEZ PODPORY NPV A PODPORY DISKUSE O JEJICH BODECH K NAPRAVE NIKDY NEMUZE DOJIT!

   Kdo je jineho nazoru at to tu napise a zduvodni proc!

   Vymazat
  3. Bazosi, islam nevznikl jako odnož křesťanství, to je zcela nová víra, která vychází nese některé prvky judaismu a křesťanství. Přesněji, v zásadně vychází z orthodoxního judaismu s prvky křesťanství. S křesťanstvím má společnou expanzi víry, existenci ráje a Satana, ale základ víry je stejný jako u ortodoxního judaismu: islam je přísně monoteistický a je to náboženství ortopraktické. To je ten největší rozdíl, který dělí obě skupiny, protože život křesťanů se neodvíjí od svaté knihy. Ještě bych dodal, že dnešní Izrael, i když absorboval početnou skupinu ortodoxních, je státem občanským, protože byl vytvořen europeizovanými Židy.

   Vymazat
  4. Všechna monoteistická náboženství jsou jen přenosovou pákou moci. Judaismus se po ztrátě územní celistvosti musel uchýlit do podzemí, jednak pro zachování etnika a prosazování se v "boji bohů", jen jinými prostředky, poradců. Proto ta jejich nadprůměrná vzdělanost v oborech vlivu. Lékařství, bankovnictví, politologii. Pro zdravý vývoj národních států jsou nebezpečná všechna jednobohová!

   Vymazat
  5. PS.Cesta národních celků je tedy odvislá od odmítnutí všech tří, návratu k etnickému přístupu, nebo se poddat výsledku boje "války bohů" a i násilně přijmout toho vítězného, globálního? Jak se bude jmenovat?

   Vymazat
  6. PPS. Proto jsem pro "velký Izrael" aby si to semité vyřídili mezi sebou a Evropu ponechali svým "bůžkům". Asimilace v majoritě je přirozený jev, žádanou pro "novou" krev ale jak se říká, všeho z mírou. USA nemusí být vždy vzorem. Tak jako nebylo dobrým vzorem doosídlení českého pohraničí ve středověku.

   Vymazat
  7. M.Povolný, on ten judaismus se do podzemí uchýlil už tolikrát, že poslední rozprášení židovského státu, tuším císařem Titem, byla jen změna od státního náboženského režimu zpět k diaspoře. Také první zmínky o jejich existenci coby národa a státu nebyly nic extra. Na stéle faraona Merenptaha(?) je záznam: "Rozprášil jsem stát Izrael". A to nepočítám časy babylonského zajetí, dalšího života v diaspoře, kde se náboženství Židů konstituovalo, nebo o pár století dřív, po vyhnání z Egypta, asi Thutmosem I., kdy zažili krizi víry a dlouho se z toho vzpamatovávali. Jak vidíte, byli dobře připraveni. Ale dodejme, že současní Židé asi nebudou úplně ti samí jako v biblických dobách, ono jim to je vidět i na xichtech. Řekl bych, dle názoru jednoho profesora z Tel Avivu, že ti původní Izraelci jsou dnešní Palestinci a izraelští Židé jsou Evropané vydatně smíchaní s národem Chazarů. Chazarové zanikli, víra zůstala. Judaismus je vázán na konkrétní etnikum zřejmě z historických důvodů jako prostředek přežití národa. Někde jsem četl, že také hinduismus je svázán s etnikem.

   Křesťanství vznikalo jinak. Podle Nového Zákona by se mělo zrodit v téměř bukolické krajině, ale opak je pravdou. V té době postupovala expanze Římanů do celé oblasti Středomoří a někdy tehdy se utvořily různé sekty, přičemž některé z nich vycházely z judaismu. Byly úspešné, protože nabízely posmrtný život v ráji. Jejich stoupenci nebyli čistě Židé, ale sem tam i Egypťané, Řekové... tím se tato skupina internacionalizovala a měla různé hlasatele a proroky a slušně rostla. Mezi nimi byl zřejmě i Joše z Nazaretu. Někdy v době Tiberiovy vlády už byli poměrně natolik vyznamní, že došlo k masivním represím, zřejmě ne ze strany Římanů, ale Izraelců. Má se za to, že jedním z popravených byl i onen známý kazatel. K masivnímu šíření prostřednictvím zápisu Pavla z Tarsu došlo o něco později. Definitivně se křesťanství konstituovalo až v roce 325 v Níkaí.

   Tím vším jsem chtěl říct, že Židé s rozvojem těch dalších dvou internacionálních náboženství moc neměli, i když vychází z judaismu. Pavel objížděl židovské diaspory po Orientu, jenže dost často nepochodil. Zato byl vyslyšen nežidovským obyvatelstvem, hlavně když později oblíbený Artemidin kult zasuplovala Matka Boží. Už za Konstantina krátce po definici Kánonu bylo křesťanství přijato jako státní náboženství. A z Byzance se to pak šířilo dál. Tohle nebyli Židé, ani za expanzí islámu nestojí Židé. Jen v té oblasti bylo hodně národů, hodně Bohů, starý římský svět se zhroutil, nastoupili noví vládci. Byla potřebná nová víra.

   Vymazat
  8. J.J. díky za historický vhled v kostce, přesto si nemohu odpustit poměrně jizlivou poznámku, obecně vnímanou a propagovanou, že naše doba je na bázi té křesťansko-židovské kultury. Mám si to vykládat jako vládu meče a Deep state?

   Vymazat
  9. Pane Povolný, já mám takový dojem, že motivací vzniku deep state jsou obyčejné prachy a z nich vyplývající moc. Ono to bylo v minulosti taky a máte pravdu, že se k upevnění moci využívalo i náboženství. Nejen v Evropě. Je to vidět i v odlehlých civilizacích, jako jsou třeba Aztékové, ti měli promakaný systém, nebo i ti ospěvovaní tibetští lámové ještě v poměrně nedávné době. Islám je taky ukázkový příklad. Je to zjevně zcela přirozené a proto by nás nemělo nic překvapit.

   Vymazat
  10. J.J. ano, prachy = moc. Pokud by světový majetek nebyl vázán na širší vazby a ideology svých církví, tedy těch tří. Potom by bylo jednoduché deep state zrušit mocí státu.

   Vymazat
 2. Vy se s těmi chybějícími odkazy prostě nepolepšíte. Možná máte návštěvníky svého webu na háku. Tady je link.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky? Ja na mobilu nevidim nic, youtube nebo jina videa, nezalezi jaky prohlizec pouziju. Odkazy by rozhodne bodly, at nemusim ty videa hledat pres google.

   Vymazat
  2. Je zajimave,ze namisto,aby v diskusi fungovaly odkazy tak jak na ne lidovi komentatori jen kliknou

   jsou tady v diskuzi krome pana J.J.odkazy zablokovany a nefunguji jak je tomu na jinych webech.
   Vymluvy,ze neco takoveho nepovoli zle piratiska,nebo ze to bude kdysi v budoucnosti se daji povazovat prinejmensim jako velice podivne.
   Volici by meli zadat o napravu a nespokojit se s vymluvami,tak co mam pravdu nebo ne?

   Vymazat
  3. Za redakce Nové republiky si dovoluji zeptat: O jakých odkazech mluvíte? O jakém blokování?

   Vymazat
  4. Pane Dvoraku, o blokovani nevim nic, ale mohl by byt v clancich s vlozenym videem i odkaz? Ja ty videa na mobilu opravdu nevidim, neni na co kliknout, proste vubec nic. Podivam se na PC v cem by mohl byt problem, tipnul bych si flash.

   Vymazat
  5. Pane admine Dvoraku,vysoce cenime vsichni vasi praci

   pokud mohu, rad doporucim jeji dalsi vylepsovani.
   Uvedu priklad

   Nahore dava anonym 1.5.19/44 odkazy https://ceskoaktualne..nebo
   https :// necenzurovanapravda.cz

   na jinych webech staci na teno odkaz kliknout a okamzite se objevi.Neni treba dalsich manipulaci.

   Pan j.j. dava modry link v diskusi a kdyz na nej kliknu objevi se clanek aniz docazi k porucham jako primo ve videu nahore tzv originalu.

   Samozrejme o tom mluvi i dalsi lidovi komentatori a proto navrhuji zkusit zabezpecit vyrazne zlepseni tohoto skveleho webu tim,ze tyto odkazy budou fungovat uz po kliknuti na nich.
   Pokud mi nerozumite klidne vam to zkusim priblizit znovu,domnivam se,ze se staci znovu zeptat.
   Rozumime si?

   Vymazat
  6. Aha, rozumím. Jde o zobrazování na mobilním telefonu, které je ochuzeno. Tam by se dala náprava zařídit. Co se týká odkazů v diskuzních příspěvcích, tam to redakce nemůže ovlivnit. Formu odkazů ovlivňují sami diskutující.

   Vymazat
  7. Vite co je pro me zajimave?Jeste donedavna mnou popsany zpusob

   zobrazovani odkazu jakz takz tady fungoval.teprve v posledni dobe to bylo dost pravdepodobne neprateli obcanu asi zmanipulovano tak,aby se tento zpusob odkazu nekym kdo je zezadu rizen zmanipuloval.

   Obcane stale duveruji GR TV a plati poplatky.Ty jsou v jejich neprospech vykradany.
   Presto,ze zde bylo navrhnuto deleni toho lupu tak,ze 50% bude smerovano pro opravdove potreby obcanu zda se jakoby si toho nikdo nevsimal.

   Je treba si uvedomit,ze uz nikdy neprijede pan Konev aby nas osvobodil od zlych kapitalistickych zmrdu,ti se nanutili i k nemu do jeho tanku manipulace OS dela ze vsech domorodcu pitomce budouci otroky,kterym bude ukradeno jejich jmeni i penize.

   PROC NEVYSILA NAMI PLACENA "VEREJNOPRAVNI"TV TENTO ROZHOVOR O ISLAMU ZDEJSICH EXPERTU LIDU

   Co tak nabidnozt temto ohlupovatelum v TV primo tyto rozhovory a pokud to odmitnou dat tu jejich odpoved.
   Ono to podpori deleni jejich nyni celeho lupu na fifty fifty, no ni?
   Termin zverejneni ukaze zda GR TV chce zneuzivat nezkusenosti duverivych obcanu,kteri stale nechapou,ze musi za svoje penize nejen bojovat,ale i neco dostat a ohlupovani nekompetentnich prusovatelu zakona nemohou uz mit zadnou jimi podporovanou budoucnost.

   Vymazat
  8. Jestlize sam diskutujici pan J.J.pratelskym zpusobem dovede dat jak pise link

   co kdyby jsme ho poprosili my,kteri to snad nedovedeme o navod jak to dela a co pet minut to pak pro ostatni diskutujici osvetlovali a opakovali.

   Dotaz na pana J.J. pokud to tady neprecte ,zkusim opakovat.
   Nahore v textu autoru se zda,ze odkazy bez problemu naskakuji samy,nebo jak to je?

   Vymazat
  9. Krtečku, na konci diskuze máš odpověď ..

   Vymazat
 3. Tohle vám na ČT rozhodně neřeknou! Exkluzivní výpověď dvou Čechů, kteří pod vlajkou Cizinecké legie dělají pořádek v no-go zónách ve Francii…

  Před několika dny se nám podařilo kontaktovat dva Čechy, kteří se coby příslušníci Cizinecké legie podílí na udržování pořádku v tzv. no-go zónách na území Francie. Tyto oblasti se nachází vedle Francie také ve Velké Británii, Švédsku, Belgii či Německu a jsou charakteristické vysokým podílem muslimského obyvatelstva, vysokou kriminalitou, vysokou nezaměstnaností a rovněž vysokou neúctou k dodržování zákonů dané země. Zkušenosti Viléma i Čeňka z působení v no-go zónách jsou šokující a stěží uvěřitelné. Bohužel, taková je realita

  Původně jsme chtěliz výpovědí obou Čechů, jejichž jména byla z důvodů zachování anonamyty pozměněna, vyvořit text. Ovšem Vilém i Čeněk ukázali, že členové Cizinecké legie mohou kromě fyzické sily a bojových dovedností oplývat také talentem pozorovacím a „psacím“. Níže si proto můžete přečíst nejprve Vilémův text v původním znění a doplnili jsme jej ještě o postřehy Čeňka, se kterým jsme komunikovali napřímo. S nadsázkou si ještě dovolíme připsat, že pokud pánové „dělají pořádek“ stejně jako píšou, může se Francie snad ještě zachránit.

  Nuže, dost bylo teoretizování a vysvětlování a předáváme již slovo hlavním aktérům. Nejprve Vilémovi:

  „….Jako příslušník Cizinecké legie se momentálně společně s francouzskou armádou účastním už několik měsíců pravidelných patrol a hlídek ve všech městech Francie, kde je to zapotřebí (program Vigipirate). Kvůli současnému dění se tzv. „ochrana měst“ rozšířila defakto po celé zemi a tento stav se drží už několik let. Nechvalně proslulé teroristické útoky v Paříži a Nice situaci ještě vyeskalovaly; naše patroly jsou větší, více ozbrojené a pravidelnější.

  V mnoha větších městech (hlavně Paříž a Marseille) jsou čtvrti, kde se prakticky nedá procházet beze strachu a některé jsou pro původní obyvatele zcela nepřístupné – tolik zde hrozí v lepším případě okradení, v horším fyzické násilí, či hůř. Zpátky doma v ČR jsem byl ke zprávám hovořícím o „no-go zónách“ často spíše skeptický a pochyboval o nich. Dnes, kdy v těchto místech každý den operuji, už nepochybuji a vidím situaci ještě černěji, než často zdroje uvádí.

  Než začnu s popisem, uvědomte si jednu věc – v těchto čtvrtích či celých městských částech jsou ozbrojené patroly policie, armády či legie součást každodenního života a přesto se v nich páchá astronomické množství zločinu. Policejní hlídky jsou průběžně napadány kameny, zápalnými lahvemi, pyrotechnikou a vzácně se po nich i střílí. Stejně tak hlídky řadové francouzské armády. Cizinecká legie má u útočníků naštěstí většinou trochu jinou pověst a tak se nám zatím spíše tyto potíže vyhýbají.


  I tak však pravidelně řešíme lehčí potyčky, občasné útoky nožem či jinou zbraní a další výtržnosti. Velmi časté jsou také nekončící provokace, kdy si převážně arabští útočníci, vědomí si své praktické nedotknutelnosti před zákonem, dovolí na uniformovaného a ozbrojeného příslušníka opravdu hodně. Když už se nějakého podaří chytit, je kvůli tlaku ze strany vládních zájmových skupin, neziskovek a lidskoprávních organizací většinou potrestán jen symbolicky.

  Vybrané čtvrti často navíc už ani nepřipomínají Francii. Mluvíme tady o ulicích, kde jsou trhy jako vystřižené ze subsaharské Afriky, kde se porcuje čerstvé a ne-tak-úplně-čerstvé maso na slunci, vaří a připravuje se v totálně nevhodných hygienických podmínkách a kde lidé chodí ve směsi krve, bahna a odpadků. Jsou zde ulice, které jsou pokryté odpadem, mokrými matracemi, ohořelými stromky, spálenými plastovými kontejnery a ohořelými troskami aut (často ještě z roky starých nepokojů). Graffiti v arabštině jsou fakticky všudypřítomné, často v podobě šahády či stylizované černé vlajky Islámského státu. Není neobvyklé, že v takové čtvrti jsme jediní (!) Evropané mezi stovkami lidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Při hlídkách velmi často řešíme standardně:

   1) Údajné nástražné zařízení (například prázdné batohy a tašky jsou často výtržníky využívány k „nalákání“ policie a následný útok na ni. Legionářů se ale útočníci bojí a tak povětšinou spíše sledují z dálky s šátky přes obličej.)

   2) Výtržnosti ve stylu konfliktu dvou „rodin“ (zdejší rodiny mají třeba třicet a více členů a rodiné neshody se často řeší noži, mačetami či sekerami)

   3) Asistenci jiným složkám (převážně policii) při zatýkání apod., kdy fungujeme jako „odstrašující prvek“. Policie samotná zde často nemá šanci normálně fungovat, čtvrti mají vlastní pravidla a zákony, často kopírující šáriu.

   4) Přímou pomoc jiným složkám v nesnázích – viz poslední útok zápalnými lahvemi na dvě policejní auta v metropolitní části Paříže, který zažehl současné už přes týden trvající protesty. Další kapitolou jsou různé žhářské útoky, kdy asistujeme zase hasičům. Mnozí hasiči vyjadřují naprostou frustraci nad tím, že nemohou vykonávat svou práci bez ochrany ozbrojených legionářů či vojáků standardní armády. Zprávy o ručním granátu (!) vhozeném do hlídkového vozu jsou také častější, než zdrávo. Při cestě na patrolu je normální, že si před námi kolemjdoucí arabští mladíci automaticky nasazují a stahují kapuce přes obličej. Média samozřejmě všechny tyto události neukazují a neinformují u nich. Věřit, že nejde o účelné přehlížení, se mi nechce. Stejně tak francouzská média ukazují extrémní zaujatost, kdy z principu ŽÁDNOU z těchto událostí nikdy nespojují s islámským fundamentalismem. Pachatelé jsou vždy „francouzi“ či „mladíci“ a občas i „děti“ (to, když jim je sedmnáct let). Francouzi samotní často o těchto tématech nechtějí ani slyšet, natožpak mluvit.

   Mezi francouzskými vojáky, policisty ale i mezi našimi kolegy a vedením se hovoří o tom, že situace je dlouhodobě neudržitelná a že do pár let se přesuneme do pouliční války a bude to válka, kterou neuvidite v televizi, ale rovnou v našich městech. Změna může přijít jedině v případě, že lidé zvolí v prezidentských volbách toho, kdo vyvede Francii ze spárů teto šílené politiky pomalu zpátky na nohy. V opačném případě lze říct jen jedno: Bůh nám pomáhej!…“


   ….a Čeněk přidává pár slov k tomu, jak no-go zóny vnímají politici a úřady:

   „….Ta tématika je často trochu odlišná od toho, jak ji prezentují média z obou stran. Potíž není v tom, že by „no-go“ zóny neexistovaly, potíž je v tom, že často lidé neví, kde začínají a kde končí. Stejně tak to neví často příslušníci složek, takže se stává, že když přijdou do služby noví policisté/četníci či nedejbože se jim obmění vedoucí sbor, tak do těchto míst prostě zabloudí s tím „proč tam doteď nikdo nehlídkoval„.

   Navíc každá z těch no-go zón není nijak vyhrazená, přirozeně ty kriminální skupiny nejsou kdovíjak organizované – tzn. jednou relativně v klidu projedete prostě hodně ošklivou čtvrtí na úrovni skoro-chánova a pak týden slyšíte, že tam někoho přepadli, zbili, zapálili hlídkový vůzapod. Na to často francouzské neziskovky a vládá hřeší

   Policejní složky si stěžují že ve čtvrti „XY“ se nedá pracovat, ba dokonce tam ani pobývat. Vláda tam vyšle komisi, neziskovky složené ze „členů komunity“ (třeba Arabů) a ten den je přirozeně všude sice bordel, nějaká ta lehčí výtržnost ale nic vážného. Pak se vydá zpráva, že je vše v pořádku a že jediné, co je třeba, je zlepšit výchovu mladých, aby nedělali nepořádek na veřejném prostranství :-).

   Neumíte si představit tu frustraci, kterou francouzské složky cítí. A což o to policisté, či vojáci a nebo narovinu legionáři (zcela upřímně, mnohé tyhle konflikty baví) ale hasiči, záchranáři – ti jsou bez šance….“

   Vymazat
 4. Chcete drazi obcane volici cekat az to zajisti zle piratiska

  a dalsi vami vadne zvoleni "zastupitele"ve state,kde nemame bohuzel ani armadu,ani cizineckou legii,pak klidne volte piraty a jejich spojence podpindostniky.
  Ted je nicena vami zaplacenymi neziskovkami jen vase OS,ale pak se dozijete realizace ka ka ramu,kde jste jmenovani jako neverici kafiri a musite byt podrezani podle sury pry 4-89,kdekoli budete nalezeni, nebot to tak chteji vnitraci CSSD v zakonem podvodne zvolenem proti vuli volicu nynejsim policejnim statem coz ani nevite ,ze to bylo podvodnikum CSSD umozneno v plnem rozshu coz znamena,ze budou chtit brzy vase otisky prstu ne zlocincu,ale vas,to taky uz odhlasoval zakerne zezadu nikym nekontrolovany dnesni parlament no vy chcete mit klid,ale pak nebudete umirat ne jen jednou,ale kazdy den nebot nebude u nikoho zastani jak vidite ze svedectvi z Francie kdysi basty svobody ovsem dnes...?

  OdpovědětVymazat
 5. Islam je predvoj imperialisticke globalni tridy,abych pouzil komunisticke klise,urceny k boji za jejich konecne vitezstvi nad svetem..
  Dostavaji tak vsechny od vetsiny kolaborujicich vlad,korporaci,bohacu a cetnych organizaci ,nejvyssi vyhody, beztrestnost,vsechny prostredky v jejich usili..
  Kazdy odpor proti nim je brutalne potlacovan..
  A treba covid a omezovaci diktaty,se jich vubec netykaji..
  Asi dobre videt je ta spoluprace na Ukrajine..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, islam je velmi protežované náboženství, protože pomocí něj, tak jak je konstruováno, lze lehce ovládat masy. Navíc je v něm prvek džihádu a to i násilného. A protože je tato dogma nezměnitelná a islam je náboženstvím ortopraxe, stává se velice silným nástrojem. Ale i velice nebezpečným. To proto, že orthodoxní judaismus je orientovaný etnicky, islam je expanzní podobně jako křesťanství.

   Vymazat
  2. J.J.-Podstatu náboženství jsem se snažil zjednodušeně vysvětlit viz výše. Vždy šlo o světovládu jednoho boha. Pro pochopení je potřeba se vnořit do historie. Že by boj o "životní prostor" v předkřesťanské době byl v době bůžků jiný, nelze pochybovat, jen se globalizuje.

   Vymazat
  3. Pane Povolný, to, že je náboženství nástrojem světovlády, nerozporuju. Sjednocuje masy. Nebýt křesťanství, kdoví, jak by Evropa dopadla. Nejspíš by se ani nám islam nevyhnul, což můžeme vidět například v Bosně. A určitě by tady byl jiný život, jiná kultura.

   Vymazat
 6. Neco uzitecnych strucnosti k diskusi.
  Od sveho vzniku a dodnes Islam se vyznacuje brutalnim,vyhlazovacim imperialismem.
  Od sveho vzniku ihned se siril na vsecky strany,od Indie a Ciny az do Spanelska behem asi 100 let.
  Ideologove oslavuji vysokou kulturu otrokarskeho Islamu na uzemi dnesniho Spanelska a placi nad jeho zanikem..
  Islam se stal nekonecnym postrachem sveta, predevsim Evropy.
  Martel odrazil okupaci Evropy v 8.stoleti. Papezove pak umoznili oslabeni Vychodni Rise a Benatska Oligarchie,/velmi dobry priklad vlady oligarchie bankeru a ceho vseho je schopna/,vydrancovala totalne Konstantinopol a predhodila tak Islamu 1453 jako snadnou korist.
  Obrovske pohadkove obohaceni oligarchu.
  Nikdo nepomohl. Nebylo na to prave penez..
  Ztratu trhu jim nahradily zisky s obchodu s Islamem.
  Tim se rozsirila moc a bohatstvi islamu na uspesne dobyvani Evropy z druhe strany.
  Dobyvani Evropy mohlo pokracovat..
  Problemy Francie. Nekonecne predsudky a ztratu duvery elit, strach si vykoledovala tou revoluci /a dalsimi/a hlavne snadnymi vitezstvimi nad evropskou reakci.
  Proto prisly tri tezke udery a dnesni Macron islamska diktatura, neni nic jineho,nez dovrseni dlouholeteho usili..
  Nepomohla ani spoluprace Francie v Krymske valce.
  V 1870, germani, 1914, germani a 1941 zase germani se o Francii "postarali" a ne nahodou, valkami prave na uzemi Francie,a jeji postupny propad do nedulezitosti se odehral velkou vyhlazovaci pomstou..
  Francie se rychle vzpamatovala z porazky a uvalenim pres 5 miliard/velky penize/ve zlate, reparaci 1870 Nemecku.
  Proto prisly a musely dalsi pohromy.
  Stoji jen povsim,ze G.B. se vsemi koloniemi bohata, se tim usilim totalne vycerpala a Rotschild valky s Napoleonem rad zacal financovat, hospodarsky zkrachovalou G.B. vladu pujckami a tim ovladl cely i svetovy bankovni prumysl,po vitezstvi u Waterloo. Jak je videt Islam je zatim nejsilnejsi a nejvice brutalni, prave zase v katolicke Francii..

  OdpovědětVymazat
 7. Prvotní příčinou úpadku Západu a EU je degeneráty zpzněná ideologie liberální demokracie, která dává moc lidmi nekontrolované byrokraci.
  Je to prostě degenerace demokratického systému společnosti a vládnoucí moci (vládnoucí byrokracie), a lid si s tím musí nějak poradit ..

  Historicky liberální demokracie prosazená u lidí zednáři odstranila zdiskreditované absolutistické i osvícené vládce a nahradila je lidem dosazenou byrokracií.
  Zákonitým pokračováním historie je odstranění zdegenerované a zdiskreditované byrokracie lidem pod vedením osvíceného vládce, bez pogromu to asi nepůjde, viz. stalinismus s osvíceným vládcem J.V.Stalinem, u nás Klémou, nebo nyní započaté reformy V.V.Putina ..

  Byrokratická vyšinutá moc EU i většiny členských států podporuje islámskou imigraci a další úchylnosti, o jejich motivaci mluví Petr Hampl v diskuzi, že je k tomu vede nenávist k svému národu, lidem a pod.
  Ono to ale není tak jednoduché, je to složitější psychologická a psychiatrická patologie těchto lidí souvisí s opojením ze získané moci a jejím úchylným zneužíváním ..
  Současná nekontrolovatelná byrokratická moc degenerátů a jejich slouhů nad lidmi dává pocit síly, který vede k nutkání dávat to znát podřízeným a slabým, neexistuje zatím patřičné označení této lidské úchylnosti ..
  Lze to dost nepřesně označit jako tyranství a sadismus, ale ten více souvisí se sexem, i když Freudova slast opojením mocí v tom hraje taky určitou roli ..

  OdpovědětVymazat
 8. Islám a my, v této otázce mám jasno. Islám a oni! Mě nikdy nezajímal a nezajímá. Bude zle až mi tu ohrozí rodinu a majetek. A BLM? Proč bych měl např. klekat za nějakého feťáckého černého recidivistu, do kterého mi nic není? Moji předci žádné otroky ani černé služebnictvo neměli tak co s nima mám společného? A Mohamedáni? Stačí mi kouknout do historie abych si ověřil, jaké svinstvo pro Evropu vždy znamenali a to mi stačí. Jsem věřící. Každý v něco věří a ten, kdo říká, že není, tak kecá! Nevěřím v Boha jako takového, věřím v jakýsi centrální mozek všehomíra.Třeba ať to někdo nazývá Bohem. Ale to mě neopravňuje abych tuto svou výru prosazoval a někomu vnucoval násilím. A nevím, zda Kristus nebo Mohamed přinesli světu jen klid a mír a byli vyslanci toho velkého neznámého, co vede naše kroky.

  OdpovědětVymazat
 9. Krtečku, odkaz se vkládá v html kodu, ale administrátoři webu to neradi vidí a většinou možnost vkládání složitějšího kodu html v textovém editoru pro vkládání příspěvků vypínají ..

  Jednodušší a běžné i zde na NR je zkopírování odkazu -href z adresního řádku okna /panelu prohlížeče s otevřenou www stránkou, na kterou má odkaz směrovat.

  Postup : přejití /přepnutí do odresního řádku okna /pananelu s otevřenou odkazovanou www stránkou, označení (musí být zvýrazněno většinou modrým polem, děje se tak většinou automaticky při přepínaní, jinak se musí označení provést volbou "Označit", nebo tažením myši nebo gestem, na klávesnici pc Ctrl+A) následuje použití volby "Kopírovat" na pc klávesnici Ctrl+C, návrat/přepnutí do pole editoru s rozepsaným příspěvkem (blikající kurzor musí být na místě, kde má začínat odkaz) a použít volbu "Vložit" na pc klávesnici Ctrl+V
  Kdo se bude chtít na odkaz podívat, tak opačným postupem překopíruje odkaz z příspěvku do adresního řádku prohlížeče a Entrem se zabrazí odkazovaný obsah ..
  Tady si to můžeš vyzkoušet, je tam popsán html kod pro vkládání odkazu
  https://www.jakpsatweb.cz/odkazy-html.html

  A nauč se konečně dělat za oddělovači čárkou a tečkou mezery, aby se čitelně formátovaly tvoje příspěvky .....
  Když neuděláš za čárkou a tečkou mezeru, tak je to dlouhé sousloví bez mezer a editor slova nerozdělí na další řádku, dělí jenom v místech mezer ..

  OdpovědětVymazat
 10. Pane doktore, díky za hlas rozumu.

  OdpovědětVymazat
 11. Rozhovor jsem si ani nepustila, dobře vím, kdo je pan Bahbot.
  Militant, který by rád izraelizoval českou kotlinku, navíc bigot, púsobí jako rabín a vyučuje bojová umění.
  Jsem pacifistka, netoužím aby kluci i děvčata museli narukovat do nějakých pofiderních milic, jako v domovině pana Bohbota.
  Ať se jde prát do svojí vlasti, já dávám přednost rozumné domluvě.
  Nevěřím nikomu, kdo se ohání nějakým prorokem, ať už je to Mojžíš, Ježíš , anebo Mohamed.
  Jsem zklamaná, jakou cestou se SPD ubírá. Něco takového jsem nečekala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Heleno, nejsem členem SPD, ale mám za to, že o islámu se má mluvit a pan Bohbot do té debaty patří už proto, že je právě z "frontové linie".

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.