Reklama

úterý 4. května 2021

Islám a my

4. 5. 2021      video: https://youtu.be/kynKFgsnuvQ
O islámu, jeho historii, vývoji a současnosti zejména jeho pronikání do Evropy diskutovali: David Bohbot, B.B.A.,MBA, PhDr. Petr Hampl, PhD. a Mgr. Jiří Kobza, moderoval MUDr. Ivan David, CSc.


7 komentářů :

 1. PUKL BYCH SMICHEM,KDYBY Z NICEHO NIC POZADALI PIRATI GR TV

  tj jejich soukrome televize o vysilani tuhoto poradu ISLAM A MY vymenou za to,ze nebudeme v NPV pozadovat 50% nasich koncesioarskych poplatku,abychom ibstalovali za tyto miliardy nasi obcanskou informacni sit po cele republice do kazde zubozene domorodecke rodiny.ktere trpi ,ze jim pry pirati kradou dve tretiny mezd a za zbytek chteji ,abchom krmili AFRICACORPS!

  OdpovědětVymazat
 2. Dalsi informace,ktere by mohla vysilat tv je,ze dokonce i miliardar GATES

  ktery ma uz nahrabano 106 miliard dolaru se s Melindou rozvadi.
  Je o nem znamo,ze to byl on co propaguje zmenseni obyvatel planety na minimum a z C19 viru,ktery uz zabil vice nez 3 miliony obyvatel planety se tesi.
  To pry uz nesnesla jeho zena a pozadala o rozvod.
  Jina verse je,ze lide chteji,aby bylo jeho jmeni zdaneno 90%,aby se aspon trochu vyrovnaly skody,ktere zpudobilo pry 9 vedcu a 6 institutu konstrukci viru,ktery v prirode neexistoval a tedy by to jmeni mohl taky ztratit,nebot je tu podezreni,ze ho pouziva k nekalemu hubeni clovecenstva.

  OdpovědětVymazat
 3. https://tadesco.org/doktor-geert-vanden-bossche-dopis-urceny-vsem-autoritam-vedcum-odbornikum-a-lidem-celeho-sveta/
  https://pravdive.eu/news/293019/video-profesor-epidemiologie-z-yale-university-odpalil-v-poradu-stevea-bannona-sokujici-cislo-z-lekarskeho-zakulisi-az-60-vsech-novych-pripadu-covid-19-tvori-pacienti-kteri-jiz-byli-ockovani-potvrzuji-to-cisla-z-usa-a-izraele-vakciny-poskytuji-ockov

  OdpovědětVymazat
 4. Islám je s naši společností neslučitelný a pro naše ženy by to byla pohroma nedopusťme aby tady vládl islám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neni treba chranit nase zeny,nektere chteji muslimaky a ti ziji ve stredoveku

   to vse je ve videu nahore.
   Ony chteji pres pusu jako tehdy a 4 dalsi zeny jako partnerky pri grupensexu.
   Piratky dokonce se tim chteji zivit jako profici.
   Pry existuji videa ,kde se u pookladny zaplati klient jednotny obolus a z der vystrkuji pry piratky jenom zadky a massy volicu piratu stoji frontu na jejich pipipny!

   Je to pravda precedo?

   Vymazat
 5. Brusel přirovnal červy k potravinám. Evropské úřady evidují i další žádosti o uznání hmyzu za jídlo

  https://cz.sputniknews.com/20210504/brusel-prirovnal-cervy-k-potravinam-evropske-urady-eviduji-i-dalsi-zadosti-o-uznani-hmyzu-za-jidlo--14375271.html

  Nejvyšší státní zástupce Zeman: Vrbětice možná skončí odložením případu

  https://cz.sputniknews.com/20210504/nejvyssi-statni-zastupce-zeman-vrbetice-mozna-skonci-odlozenim-pripadu-14376038.html

  OdpovědětVymazat
 6. Ke všem islamistům je třeba se chovat,jako to kdysi dělal Vlad III. u Targoviště,tomu rozumí a rozumět budou!

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.