Reklama

pondělí 17. května 2021

Jak britský kněz narazil na citlivost pokrokových občanů a policii

István Léko
17. 5. 2021  ceskapozice
Páter John Sherwood při veřejném kázání v Londýně hovořil o tom, že z britské společnosti mizí křesťanské hodnoty. Během kázání přijeli policisté, jež však prý jeho argumenty nepřesvědčily.


ZDE můžete vidět video, na němž londýnští policisté zatýkají kněze, protože v kázání obhajoval tradiční rodinu a manželství muže a ženy. O incidentu, který pobouřil křesťanskou veřejnost, informoval server Christianity Daily. Policisté údajně zasahovali na základě udání, protože výroky duchovního prý byly homofobní a působily stres a úzkost některým kolemjdoucím. 

Jedenasedmdesátiletý páter John Sherwood a jeho kolega uspořádali v londýnské čtvrti Uxbridge veřejné kázání. Poté, co kněz John Sherwood pokračoval v kázání, policisté zasáhli, starého muže nevybíravým způsobem zadrželi, nasadili mu pouta a odvlekli. Přes noc ho nechali v cele a zahájili proti němu trestní řízení. Na podobné zacházení s těmi, kteří mají jiný názor, si lidé vyspělého Západu musejí pomalu zvykat.

Nečinili to poprvé, pouze nyní narazili na citlivost pokrokových občanů, kteří na ně zavolali policii. Oba kazatelé hovořili o tom, jak z britské společnosti mizí křesťanské hodnoty. Jako důkaz uvedli progresivní pojetí manželství osob stejného pohlaví, což otec Sherwood označil za útok na učení Bible. Evangelický kněz, jenž v dotčené části Londýna slouží věřícím více než 35 let, vykládal, že Bůh při stvoření člověka chtěl, aby lidé žili v rodinách, kterou tvoří jedna žena a jeden muž.

Během kázání na „místo činu“ přijelo několik policistů a knězi sdělili, že kvůli jeho kázání dostali od občanů tři oznámení. Kazatelé jim odpověděli, že lidem vykládají pouze náboženské učení, jenže policisté namítali, že o určitých tématech není možné mluvit na veřejnosti. Argument duchovních, že se jim také nelíbí pochody příznivců hnutí LGBT, prý policisty nepřesvědčil. Páter Sherwood se bránil tím, že v Británii existuje svoboda slova, a pokud se někomu jeho kázání nelíbí, nemusí ho poslouchat.Poté, co kněz pokračoval v kázání, policisté zasáhli, starého muže nevybíravým způsobem zadrželi, nasadili mu pouta a odvlekli. Přes noc ho nechali v cele a zahájili proti němu trestní řízení. Na podobné zacházení s těmi, kteří mají jiný názor, si lidé vyspělého Západu musejí pomalu zvykat.Těm, kdo zažili diktaturu proletariátu, případ pátera Sherwooda strašidelně připomíná časy, kdy státní moc pronásledovala kněze, vláčela je bahnem a řadu z nich odsoudila k mnoha letům vězení, či je dokonce zavraždila.

23 komentářů :

 1. Takto dopadnou vsichni kazatele i v nasi republice,kdyz nedojde k obrane tradic

  zejmena KRESTANSKYCH tak jak je prosazuje pani ANNA z KSH,(krestansko Socialnich hodnot)

  dnes vsak nikym nezastupvanych nebot KDU zradcu chce pry darovat republiku SUDETENLANSMANSCHAFTU spolecne s ODS a dalsimi nevolitelnymi polit.subjekty odmitajicimi

  VULI LIDU,TJ VULI BOZI

  Postulaty lidu jiz jsou sepsany v NPV Programu volicu a terror politiku uz je tady ve vadnych zakonech policejniho statu,exekuci a otisku prstu vse podvodnym zpusobem odhajlovanych zakonu v parlamentu zlych neznabohu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady vidime taktiku zloduchu neznabohu zla pod nazvem CHUCPE,zacneme ji odhalovat

   je tezko uveritelne,ze Krestanska kultura Evropy je zlym bezboznym nenazranym kapitalistum zvanych podle jejich doposud neodhalene ideologie zniceni SATANISTE je ve skutecnosti taktikou zla lzi a rozvalu,kdysi nami postavene a oblibene EU!

   Jak si vysvetlit,ze do krestanske Evropy zvou tito satanisticti pirati,vlastne zlocinci cizi ideologii ka ka ramu,ktera jak jste videli ve videu ISLAM A MY je kryta falesnym pry nabozenstvim,ktere zadne nabozenstvi neni.
   V jejich navodu na vrazdeni krestanu ka ka ram je predpis pod cislem 4-89,kde je prikaz doslova

   A jestlize se obrati k vam zady(to mame byt my kafiri) pak je chytte a ZABTE KDEKOLI JE NALEZNETE.

   Rovnez jsou krestane uvadeni v omyl,nebot jejich kultura je kultura tolerance a vdecnosti.

   NIC TAKOVEHO TITO VETRELCI NEZNAJI!

   Podle jejich ideolgie nase dane z kterych je zivime jsou od ALAHA a proto jsme POVINNI jim je vyplacet.
   Tak dochazi k tomu,ze se jejich nasilnostem nesmime branit a "posluhovat jim" jinak nas oblozi terorem a tito saraniste infikuji nase bezpecnostni slozky pochodem institucemi tzv neomarxismem,kdy zmizele delniky a rolniky nahradili mensinami,ktere budou poroucet vetsine,znici nejen krestanske hodnoty,ale i demokracii cele EU,kde daji zvolit pry pomoci Babise pana satanistu Serese a ten na nas posle jouru cenzuru a rozvali EU,ktere melo ve skutecnosti predstavovat krestanske hodnoty svobody a prime demokracie a ne jejich teror tzv metodou CHUCPE rozvalu predevsim nasi republiky i EU!

   Vymazat
  2. Je nacase se zacit tomuto zlu branit.Hlasy pro pana Babise a piratu

   jsou hlasy pro podporu satanisty SERESE,jejich totalni joury cenzury a k i tomu zla islamistu,kteri vedou odkudsi z Bruselu nebo ze stredoveku nas obcany do systemu jejich otrockeho stredoveku a GR TV ten dokonce sve koncesionare vykrada pry pulmilionovym platem a ohlupovanim giga formatu, aniz by dal na obrazovku svate postulaty hlasu lidu NPV,ktere jsou jak je vsem skutecnym bojovnikum za svobodu a primou demokracii OK SPD uz znam jako hlas bozi!

   Kdyz to neni pravda tak at napisou ti zli sataniste a pirati,kde jim to vadi,kdyz si museli kvuli prvnim 4 clankum koupit pamprsky a radsi to verejnopravne vsem volicum i taji!!!

   Vymazat
  3. Krtečku, ty volby budou o kompromisu. Opozice k pirátům je jedině ANO, jako menší zlo. Ty správné strany co uvádíte nohou zabodovat jenom v koalici a nasměrovat Ano požadovaným směrem. Pokud by Ano nezvítězilo, tak zvítězí piráti a dají dohromady koalici z které nám bude ještě dlouho ouzko. Někdy nemusí pršet, hlavně že kape

   Vymazat
  4. Travex Jo přesně tak však to píšu furt že prostě potřebujeme Babišovi voliče.

   Vymazat
  5. Knez vo tom kazal a policajti si rekli, ze to dokazou v praxi ,presne to o cem kaze..

   Vymazat
 2. Jó, koho si ten zdegenerovaný západ, celá léta nakládal, tak toho teď veze. A je mi líto slušných lidí. Bože, dej našemu národu sílu, rozpoznat dementy, kteří sní o takové zvrácené společnosti. Bože, alespoň před volbama.

  OdpovědětVymazat
 3. No nakonec všechny konzervativní lidi zavřou za to že mluví pravdu snad Čechům dojde jaké jsou nebezpečí.

  OdpovědětVymazat
 4. Otřesné, naprosto otřesné! Kde byla jejich policie, když se po ulicích projížděli muslimové v autech a vyzývali k zabíjení Židů a znásilňování jejich žen a dcer? Průvody LGBT nevzbuzují v některých kolemjdoucích stres a úzkost? Pošahaná a pokrytecká společnost, která se řítí do záhuby. Měli bychom se od nich držet co nejdále...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To měli ještě lepší auto na něm HITLER MĚL PRAVDU a znaky SS.

   Vymazat
  2. Adame, Londýn je muslimské město. Teď je na řadě nějaký anglický "Notre Dame". Zbohem Albione, Skotsko má reálnou šanci se odtrhnout, chtějí referendum. Pud sebezáchovy

   Vymazat
  3. 10,00
   Jak je na tom multikuti Skotsko ví mooooc dobře Slavie!

   Vymazat
 5. Jak tak na to koukám, kardinál Duka by ve VB už bručel. Naši sráči se zatím zmohli jenom na pomluvy. Doufejme, že lidem do října dojde koho volit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Duku, zajímají jen majetky a protiruská rétorika.

   Vymazat
 6. Stoji za povsim,jak zapad speje rychle a jak horlive a fanaticky vsude tam, miluji tyhle nasili,persekuce, bezpravi a vsechny celkove nelidskosti..Jako kdysi v Reichu.
  Podobnost nikoliv nahodna a s dalsim opakovanim..

  OdpovědětVymazat
 7. bylo by nejen smutné, ale i nebezpečné, kdyby podobné idiotské postupy státní moci znamenaly příklon lidí kdekoliv, hlavně však u nás k jakémukoliv náboženství, třeba i křesťanskému

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tak. Vrcholně nebezpečné!
   Nejateističtější národ světa by ještě mohl přijít o své prvenství!
   Hrůza!

   Vymazat
 8. Přátelé, drobet mimo ale ne tak úplně.
  Čemu se divit ve státě, jehož občané si zvolí toto za starostu?

  P.S. Napřed jsem si myslel, že je to kachna, protože jsem nemohl uvěřit, že se něčeho tak bizarního, jako je "nebinární starosta", dožiju. Bohužel, stalo se. Ale nakonec - dobře jim tak.


  ac24.cz/zpravy-ze-sveta/23lety-owen-hurcum-se-stal-prvnim-nebinarnim-starostou/

  Už jste si na to klikli? To je síla, co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, a musíte chvíli počkat, protože ten omyl přírody se tam ve slušivých šatičkách objeví až po chvíli, neb AC24 tak přehltilo svůj web reklamami a hnusotami, že to chvíli trvá, než tam naskáče všechno co má.

   Vymazat
  2. Tak to je dobrý humus... A tento zdegenerovaný národ, že odhalil dva Ruské agenty GRU? Běžte k čertu Briťáci.

   Vymazat
 9. Je-li pilířem demokracie udavačství, pak si demokracie kope svůj hrob.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.