Reklama

středa 5. května 2021

"Konspirační teorie na Slovensku"

 5. 5. 2021 (youtube)

9 komentářů :

 1. Důležitá výpověď o praxi ve vyšší politice. K zapamatování. Včetně dobré rady řečené na závěr. JiH

  OdpovědětVymazat
 2. Děkujeme za odkaz, který stačí jen okopírovat do textu, vůbec to nemusí být hyperlink. Stejně tak i v dalších článcích. Z toho nadpisu to nenajdu ani na internetu.

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý popis , jak to chodí a je docela dobře začít přemýšlet, když se "něco" v politice stane, komu to prospívá a kdo je za tím. Jenom bych upozornil na knihu jednoho německého novináře /Unkofa / , který popisuje jak byl dlouhá léta úkolován CIA a jak ho platili , když psal, to co se jim líbilo. Odposlouchávání Merkelové CIA je už jenom taková třešnička na dortu!!
  Možná bych ještě připomněl krásně zahrané přepisy rozhovorů fotbalových funkcionářů, kde se jasně hovoří, kdo a jak má "zmáknuté" noviny a média a to je "pouze"!!! fotbal!!! Takže , čemu a komu máme věřit? Dvakrát Novičok, jednou namazaný na klice,podruhé u Navalného v trenýrkách, ricinový kufřík, Vrbětice a můžeme pokračovat! Kdo může věřit a koho potom volit, když není jisté, koho vůbec volíte a co bude dělat po volbách?

  OdpovědětVymazat
 4. Vždyť to samé můžeme sledovat v přímém přenosu u nás. Co asi mají na toho člena ČSSD, že potopí Hamáčka a celou jejich partaj. Bude to tvrzení proti tvrzení, ale ten člověk tomu svinstvu co na něj mají, neuteče. Podobné to bude i v kauze Vrbětice, vždyť tam ty zásadní důkazy nikdy nebudou.

  OdpovědětVymazat
 5. Mám otázku. O čom teda komunisti klamali, keď hovorili o politickej kultúre Západu ako o niečom hodne špinavom? Zmenilo sa niečo od tých rokov, keď predali republiku Hitlerovi a keď po vojne robili všetko preto, aby Československo padlo, čo sa im nakoniec v 89 aj podarilo?
  V jednom má ten Selecký pravdu. Len blbec im to zožerie. Bohužiaľ aj on má na tom svoj podiel.
  Mne tých tridsať rokov “slobody” a “demokracie” len potvrdilo to, čo som vedel. Použiť a zahodiť. A dobre sa pritom nabaliť.
  Toť vsjo. Že vraj komunisti boli zlo …

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tak tomu treba tomu stále veriť …

   Vymazat
  2. A tak tomu treba tomu stále veriť …

   Vymazat
  3. Ano, už by to chtělo opět změnu režimu, než nás úplně Západ zničí..

   Vymazat
  4. Možná jste si toho nevšiml, ale ten Západ (představovaný ve videu MI6), má v hrsti naše politiky, ústavní soud, vládu, policii, média a všechny důležité posty v zemi. Pokud byste chtěl dnes změnu režimu, musel byste nejdřív projít občanskou válkou, ke které by zde nepochybně došlo. Stačí se podívat na diskuse v médiích, na všechnu tu nenávist a jak se ukázalo i v demonstracích MICHPRD, spousta lidí by se nechala zmanipulovat. Změna režimu v nejbližších letech vůbec nepřipadá v úvahu. Jsme v situaci, kdy nás unáší něco jako tsunami a nikdo neví, kde vyplaveme, jestli to přežijeme a co nám po opadnutí vody zůstane. Myslím, že tzv. demokracie je hrou s myšlením lidí, kterou mají tajné služby dokonale zmáknutou a pokud bude potřeba, využijí to proti těm, kdo by mohli jejich hru nabourat. V této hře není místo pro naivky a pomocí vyfabrikovaných podezření a "důkazů" je možné vhodit špínu na kohokoliv. Podívejte se na Babiše. Ani jeho miliardy mu nezaručily beztrestnost. Média čekají na každý jeho drobný přešlap, na přeřeknutí, na chybu a vrhají se na ni jako psi na kost. Pak to jako ta ve videu komentovaná MI6 dávkují a ovlivňují jednání davů. Možná to dělá MI6, možná CIA, možná někdo jiný, ale jede to stále dál. Kauza Vrbětice je toho typickým dokladem.

   Vymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.