Reklama

čtvrtek 6. května 2021

Kujme pikle

Leo K.

6. 5. 2021 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Poslanci se v úterý na neveřejném jednání zabývali chováním místopředsedy vlády Jana Hamáčka, přesněji řečeno řešili informaci(?), kterou v úterý přinesl server Seznam Zprávy. Podle něj Hamáček chtěl v Moskvě dohodnout ututlání kauzy Vrbětice výměnou za milion dávek ruské vakcíny Sputnik V a konání rusko-amerického politického summitu v Praze. Poslanci nakonec schůzi ukončili. Jana Černochová z ODS po schůzce řekla, že jednání bylo přerušeno, protože předseda Sněmovny Vondráček oznámil, že se v půl šesté musí nahodit kamery, aby se od šesti hodin mohla konat volba členů rad veřejnoprávních médií. Šéf Sněmovny Vondráček k tomu prohodil: „Slovo měl pan Hamáček, potom ale vystupovala jen opozice. Nevím, proč tu schůzi svolali, asi aby si poslouchali sami sebe.“


Když jsem viděl, jak se rozchází uzavřené jednání sněmovny a mezi z odcházejícími byl ředitel BIS plukovník Michal Koudelka a nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman, podivil jsem se kompaktnosti víry ve spolehlivosti údajů BIS.

Jako kdyby nebyla Kubiceho zpráva o Paroubkovi, jako kdyby nebylo blamáže s „ricinovým agentem,“ a naprosté ticho okolo bývalého pražského imáma Samera Shehadeha, jeho bratra Omara a Fátimy Hudkové…

Když k tomu připočítám vyjádření Marie Benešové že je překvapena aktivitami nejvyššího státního zástupce. Ty podle ní nemají oporu v zákoně o státním zastupitelství,

tak si říkám provincionalismus? Nebo Kocourkov?

Nebo obojí dohromady, protože věřit na Čepigu & Miškina a současně hledat pravdivé jádro v příspěvcích Janka Kroupy, to už je moc. Hlavně proto, že Kroupa hledá svůj Watergate a když jej nenachází, tak nechává pracovat fantazii.

Za zcela nejhorší však pokládám, že pokud by se údajné svědectví, jež přinesla redakce Seznam Zpráv, zakládalo na pravdě, pak se ukazuje, že politici naší země mohou vstupovat do trestních kauz. „Ukázalo by se, že mohou zastavovat trestní kauzy, a že si policie nechá od politiků klidně zasahovat do trestních kauz. Je to příšerné zjištění, že to takto jde,“ hrozí se Andor Šándor.

Nejhorší na tom je, že všechno už tady bylo. Nejen Kubiceho zpráva. Když v roce 2017 zvolili šéfem bezpečnostního výboru poslanci v tajném hlasování Radka Kotena, tak Jakub Janda volal po politické prioritě BIS, která je nade všechny hierarchie. Ze staršího článku (1. prosince 2017) již nežijícího analytika Tomáše Haase:

Jakub Janda: „Hlavní hrozbou ale není, že by měl (poslanec Radek Koten, předseda Bezpečnostního výboru Sněmovny) přístup k zásadně citlivým dokumentům bezpečnostních institucí. Většina z nich je (prozatím) vedena rozumnými vlastenci, kteří nemají tvrdě stanovenou zákonnou povinnost zákonodárcům poskytovat utajované a jiné výrazně citlivé informace. Formálně by sice měli, ale reálně nemusí, pokud mají dobré důvody obávat se o bezpečnost státu, která je jejich hlavním úkolem. Podobně jako zpravodajci už několik let nedodávají skutečně citlivé informace do kanceláře ruské loutky, pardon – prezidenta republiky.“

Co nám to ten Janda říká? Že se zpravodajci neřídí zákony, ale sami rozhodují, kdo má k jejich informacím přístup?

Že ani nejvyšší velitel nedostane informace o skutečném stavu národní bezpečnosti, protože se nějaký plukovník ve zpravodajské centrále rozhodl, že mu je, navzdory ústavě, nedá?
Že poslanci, ústavní činitelé k tomu zvolení, nemají reálně právo na informace zpravodajských služeb a ozbrojených sil, které mají podle ústavy a zákonů této země kontrolovat?

Ví Janda něco, co my nevíme?
Nebo je to opět jen prázdné tlachání samozvaného „experta,“ který už dnes chce řídit naše bezpečnostní služby, naší cenzuru, evropskou bezpečnost a nabízí se, že bude radit i Američanům?

Vlkův vstup:

Tenhle ,bez odpuštění – výblitek Jakuba Jandy jsem dosud neznal. Ale pokud jej opravdu pronesl, a já o integritě pana Lea ani náznakem nepochybuji, pak nechápu, že se o něj nezajímá už drahnou chvíli nějaký ten orgán, činný v trestním řízení a není popotahován minimálně podle

§ 364Podněcování k trestnému činu

Kdo veřejně podněcuje k trestnému činu, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

nebo

§ 365Schvalování trestného činu


(1) Kdo veřejně schvaluje spáchaný zločin nebo kdo veřejně vychvaluje pro zločin jeho pachatele, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.

Protože je li Janda citován přesně, pak dle mého zcela laického názoru oba paragrafy dostatečně naplňuje,neb vyzývá příslušníky tajných služeb, aby odpírali zpravodajské informace, či jejich část ústavním činitelům, kterým jsou ze zákona povinni je předávat!!!! Pokračuje pan Leo.

Nebo jsme na cestě k diktatuře ještě dále, než si mysleli ti největší pesimisté mezi námi?

„Shodli jsme se, že ty nejvážnější hrozby, kterým čelíme, je návrat imperiálních ambicí Ruska, které se dějí, jsou skutečné a na to musíme přiměřeně zareagovat,“ prohlásil po jednání tak zvané bukurešťské devítky (další neformální sdružení, které oslovuje kromě zemí Visegrádu i trojici pobaltských států a dále také Bulharsko s Rumunsko) polský prezident Andrzej Duda. Ty imperiální ambice jsou nepochybné. Ale ptáme-li se jak k nim došlo, nemůžeme přehlídnout, že šlo z drtivé většiny o vynucené tahy vůči části Evropy, která jakoby převzala smutně proslulý „Drang nach Osten.“ Maligní nádor vzniklý jednostranným působením po roce 1989 nerozpuštěného vojenského bloku. NATO po vstupu České republiky, Polska, Maďarska a dalších bývalých států východního bloku si razí další cestu na východ. Předkládá své pojetí demokracie, které vede k destabilizaci bývalých států SSSR. Před časem to bylo Bělorusko či Gruzie, dnes je to Ukrajina. Snahou je obklíčení Ruska, maximální přiblížení NATO k jeho hranicím.

Tedy i získání nových členů NATO, u hranic Ruska. Pod pláštíkem exportu nové demokracie tak pokračuje snaha o izolaci Ruska. Místo proklamovaného míru, zde vyrůstá další hrozba válečného konfliktu. Mediální útoky EU proti Rusku pokračují. Lze se divit ruským ambicím? Ruskému příklonu k Číně?

V pohádce Šíleně smutná princezna rádce Y představovaný Darkem Vostřelem s Josefem Kemrem coby rádcem X kuli pikle jako intrikující generálové.

„Kujme pikle, kujme pikle, obvyklé i neobvyklé, kujme pikle, pikle kujme, snad se pikle s piklí ujme, budeme dál pikliti za královské tititi,“


101 komentářů :

 1. Hlavní cíl tohohle marasmu je shodit vládu vyhlásit předčasné volby protože teď cítí že by to mohli dát. Naštěstí to má v rukou president a nic takového nebude. Z článku je jasné že si tu jistí lidé dělají co chtějí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takze po rannim koukani na TV 24 -- pani spolukecalkove, necchi se vytahovat, ale

   JA MEL PRAVDU,

   Bohuzel za chvilku musim k doktorovi ale pak se do Vrbetic, a spol pustim detailne.....

   takze ac jsem starej, preci nejsem blbej,

   a to mne tesi, a taky bych se chtel omluvit Hamackovi, dost jsem mu nadaval, a mel ho za socdemackeho Sobotkvoskeho hajzlika,..


   a tak HONZO HAMACKU, OMLOUVAM SE a Net4olickej je taky slusnej, takze hodne stesti


   Pak jeste rozeberem pohadlu o Vrbeticich ktere "vybouchly"

   Vymazat
  2. Tady na webu svobody a prime demokracie ihned, je treba co pet minut

   vynaset do vyse navrh NPV,kde je rozdelenim koncesionarskych poplatku fifty,fifty po tvorbu opravdove zakladny informaci resena nova info politika delniku,rolniku,obcanu pracujici a nepracujici inteligence obcanu volicu jdoucich neochvejne za svobodou SPD v zacatku informacni revoluci intelektualu jimz jde verit.
   Ti uz tady na NR davaji vysoceduveryhodne vysokoprocentni informace,ktere jsou dokonce moderovany neprekonatelnym kvalifikovanym adminem.

   Ten vcas vylucuje nesmysly piratskych unknownu a lzivych prispevku primo atomovych kacchen,ktere vnikaji do prostoru pravdy,aby si uzili palby z del a pusek pravdy,ktera nici sracky neomarxistickych trockistickych nepratel vsech volicu a i vsech obcanu kteri uz zacinaji chapat,ze je treba zmena nynejsiho systemu zmatku a plukovniku tajnych sluzeb,kteri namisto,aby tajne vedli tajnou sluzbu ji davaji na buben nechutnym novinarum,kteri z tajne sluzby vyrabi nepotrebnou sracku!

   Co tak postavit tyto novinare pred sud a dat jim na krk obvineni,ze brani,aby se pan plukovnik stal generalem a vedou ho k zahube!

   Vymazat
  3. Kdo udal Hamáčka? Stranický kolega Petříček!
   Václav Prokůpek

   5.5.2021 Přišlo emailem Témata: Česká republika684 slov

   Českou republikou hýbe další kauza, která zcela zpochybňuje účast agentů ruské zpravodajské služby GRU na výbuchu muničních skladů ve Vrběticích. Novinář Janek Kroupa (mimochodem pracoval jsem s ním s v TV NOVA v redakci publicistiky) přišel s tím, že ministr vnitra ČR Jan Hamáček chtěl odletět do Moskvy a vyměnit „účast agentů GRU za to, že nám Ruská federace dodá vakcínu Sputnik V a na území ČR se uskuteční summit Putin – Biden. Janek Kroupa je vcelku slušný člověk, bohužel žije, promiň Janku (je synem bývalého šéfa ODA Daniela Kroupy) ve vleku konspiračních teorií. Janek Kroupa nelže, když tvrdí, že Jan Hamáček chtěl skutečně odletět do Moskvy a jednat o koupi Sputniku V za výhodnější cenu, než nám dodává vakcíny EU a chtěl také dojednat summit Putin – Biden. Podle mě jsou to oba dobré nápady. Česká republika potřebuje vakcíny a svět potřebuje klid zbraní. A kdyby Jan Hamáček dojednal summit Ruské federace a USA v České republice bych považoval za velmi dobré, ba přímo vynikající, protože svět potřebuje mír a cesta k němu vede jenom jednáním.

   Zavolal jsem Andreji Dankovi, bývalému šéfovi slovenského parlamentu, předsedovi SNS a nyní výbornému právníkovi, který má skutečně blízký vztah s ruskou diplomacií. Ten mi skutečně potvrdil, jako člověku, který se s ním léta zná a jednal s ním jménem českých vlasteneckých stran (navíc jsme oba studovali na UK v Bratislavě, byť on práva a já filozofii), že ho Jan Hamáček skutečně požádal, aby mu „dohodil“ schůzku v Moskvě, že mu jde o přežití ČSSD a té už může pomoci jen zázrak. A tím by velká dodávka Sputniku V a dojednání tak velkého summitu bylo. Tím spíše, že jeho protikandidátem na post předsedy ČSSD je ministr zahraničí Tomáš Petříček, který ve funkci dle slov Jana Hamáčka dokázal ho—o.

   Sjezd ČSSD byl ale rychlejší, než vyjádření Ruské federace, Jan Hamáček, naprosto nekompetentního Tomáše Petříčka na stranickém sjezdu porazil a vyhodil toho „bl-a“ (jak on sám řekl) z ministerstva zahraničí, kam si dosadil svého člověka. A bylo nutné vymyslet si nějakou verzi, proč měl či neměl do Moskvy letět. PR manažeři sociální demokracie se inspirovali ve filmu „Vrtěti psem“ a navrhli vyvolat virtuální válku s Ruskem. Ostatně, pokud jste sledovali britský seriál „Jistě, pane ministře“ či „Jistě, pane premiére“ víte, že když britský premiér či ministr něco pokazí, vyhošťují se ruští diplomaté.

   A proč s touto hrou souhlasilo Babišovo ANO, SPOLU

   Vymazat
  4. pokracovani....Petra Fialy (ODS, TOP 09 a KDU) – Babišovi hrozili průšvihy za jeho neoprávněně čerpané dotace, měla začít probírána kauza u soudu s čerpadlářkou Nagyovou – Nečasovou, která jako domina řídila ODS, Petra Nečase a stát a kde nešlo a nejde „jen“ o kabelky za 400 000 Kč, ale také o ukryté a nezdaněné zlato. A pak – Babiš, ODS se dvěma politickými trpaslíky a Piráti s přívažkem STAN podle zprávy BIS (unikla na veřejnost už 2.3.2021) ztráceli volební preference, které naopak rostly SPD, nečekaně i KSČM, Volnému Bloku a Přísaze Roberta Šlachty. Pak se nedivte, že se Babišovu ANO, Hamáčkově toru ČSSD, ODS a Pirátů s jeho přívažky ruští agenti „Pat a Mat“., které ve Vrběticích neviděly ani kamery, ba ani místní občané, hodili.

   A kdo Hamáčka Janku Kroupovi udal? No, to je jasné. Přeci Tomáš Petříček. I mě z počítače jeho otce (lékaře v Rokycanech) přišly stejné informace, jako Janku Kroupovi a asi dalším (zatím) dvaadvaceti novinářům.

   Inu, vždyť je to tak typicky české. Když tě nemůžu porazit, tak tě alespoň pomluvím.

   Co je tedy pravda?

   Jan Hamáček skutečně chtěl v Moskvě jednat o koupi Sputniku V a summitu Putin –Biden
   ANO, SPOLU, Pirátům a STANu se hodila kauza Vrbětice
   Žádní ruští agenti „Pat a Mat“ ve Vrběticích nikdy nebyli
   Muniční sklady ve Vrběticích vybuchly díky nepořádkům, navíc hlídaným českým vojenským útvarem
   Poznámka editora
   Nevím, na kolik jsou poznatky autora pravdivé a nakolik jsou fikce. Některé věci mi přijdou trošku těžko proveditelné, například zavolat jen tak Andreji Dankovi, bývalému šéfovi slovenského parlamentu. Pokud se ukáže, že pravdivé nejsou, myju si ruce.

   Vymazat
  5. Basos Jo tak to jsou informace stejně jim tyhle manýry neprojdou a lidé u voleb jim to dají sežrat. Kdo chce chcípnout za gejce a jeho kumpány ať si je volí ale většina chce normálně žít.

   Vymazat
  6. Basos, ten Prokůpek bude asi taky pohádkář jako Kroupa. Moc nevěřím, že Hamáček měl namířeno za Sputnikem, protože na Slovensku padla kvůli tomu vláda a stále to není u konce. Osobně jsem nikde neviděl jeho itinerář. Vždyť někdo z Ruska by o tom musel vědět. Schůzka Biden-Putin, to je taky sporné, protože se ještě neví, jestli k tomu vůbec dojde. A zase. Ví někdo o osobách, s nimiž by se měl setkat ohledně této věci?

   Bůhví, co měl Hamajda za lubem. Ale že by chtěl zopakovat slovenské fiasko, to se mi moc nezdá. Vždyť si to představte. Dohodne vakcínu za zády premiéra, která se nesmí aplikovat. Američané to už označili jako hybridní hrozbu. Smlouva bude mnohonásobně přijatelnější než s Pfizerem, ale stále se jedná o ruskou vakcínu a to není správné. Ve smlouvě bude navíc uvedeno, že se musí ZAPLATIT. Představte si tu hrůzu! Takže Česko by mělo Rusku platit za šíření nebezpečného viru (jak rozhlašuje Brazílie) a Hamáček by něco podobného chtěl koupit? Před volbami v zemi, kde je 70% rusofobů? Kdeže....

   To je něco jako s tím Tadžikistánem, agenty GRU a návštěvou Zemana, které podle salámového podsouvání některých novinářů měl snad pozvat, aby smetli Vrbětice. Přitom jim nevadilo, že pasy měly být falešné, vyrobené v Moskvě, a Zeman tam jel až poté, co sklad č.16 už bouchnul. I tak si chudák Mlhoš vytrpěl, když si musel naživo vyslechnout "českou hymnu" od tamního armádního orchestru. Ještě horší než ta ruská v Egyptě.

   Vymazat
  7. J.J poslouchej nejsi ty nejaky vul podporovač Putina?

   Kazdy kdo tady vysvetluje,ze jeho SPUTNIK V zabijejici viry C19, je americky hybrid dosahne jeste jeho jeste vetsi potfory nez uz existuje a dokonce i sousede nemecti odbornici, chteji 30 milionu ampuli aby je pichali i u jejich Kauflandu.
   Brazilci maji tolik mrtvych,ze je pry daji na vyrobu cervu,nebot nemaji uhli na jejich spalovani.

   j.J. vzpamatuj se!
   Vis,ze to nema nase vlada rada,kdyz by se po tvych komentech lidi houfne hlasili k opichani SPUTNIKEm V,ktery uz ovlada 60 štatu sveta a dokonce pry Melinda zena Gajcera,ktery nam pry poslal na krk C19 se s nim dava rozvest, nebot lidi mu chteji zdanit 90% jeho 106 miliard vajec.

   Vymazat
  8. Dobře krtečku, já se polepčim. Ale moje komenty zas tolik lidí nezajímají.

   Vymazat
  9. Odvolávám, co jsem odvolal...

   Hamáček chtěl do RF pro Sputnik. Asi se nepoučil že Slovenska.

   Občanská demokratka Černochová uvedla, že Beroun skutečně potvrdil, že dubnová schůzka, na níž předseda ČSSD Jan Hamáček řešil nákup Sputniku, se konala. „Rozhodně tam neřešil, to jsme měli potvrzené, že by tam docházelo k nějakým dohadům o tom, jestli do toho nezapojit tuhle agendu, která se týkala Vrbětic,“ poznamenala poslankyně.

   Vymazat
  10. Nahodou vase nektere komenty jsou perly,to se musi videt.

   Vubec nechapu proc tzv pravice ma blbe vedeni namisto,aby se venovali instalaci v republice dopsud nikdy nevidaneho jejich pravicoveho SOCIALNIHO STATU blahobytu.
   Jen se podivejte jak sousede,kteri prohrali valku ten stat instalovali do ZZ,ktery nahrazuje ustavu,bo se na zadnou neshrabali a presto se topi v penezich a plati ze zakona 10 eur na hodinu a z toho tam vsichni zbohatli.
   No a co my?
   To jsme dopadli fakt blbe.
   President ODS vyrval z ustavy hned z prvniho clanku tam pripraveny SOCIALNI STAT,aby jsme nezbohatli!

   Ted,aby nic nebylo poznat jsme ho my z ČSV jmenovite ho tak prejmenoval ideolog antineomarxismu ANNA husita z KSH v ramci kuti tech pikli na SOLIDARNI STAT,aby jsme se neopicili po Nemecku,ktere se topi v bohatstvi.

   No a dubove hlavy neomarxistu nemaji radi prave pravaky jako jsme my z OK SPD tak se nam tu do vseho jen blbe serou a nechteji,aby budouci ministr zahranici VELIKY SAMURAJ zridil cestovku, kde by naklusalo tolik činskych kuliu,ze by nebylo potreba ani elektroauta..

   Vymazat
  11. Je naprosto vyloucene,ze web NR svobody a okamzite prime demokracie IHNED

   je webem dezinformacnim.
   Vsichni lidovi komentatori vidi a potvrzuji,ze nedostatecne vzdelani pirati,kteri tady pisi cagloviny jsou tady ponechani čucet s tim,ze by mohli snad obratit kabatiska a prejit na stranu lidu nebot

   Slovo lidu je slovo bozi!

   Tak si vsichni obcane mohou precist jaci jsou to sprostaci a tak si to sliznou kdyz se nami domorodci zde nedaji vzdelat.
   Kvalifikovany moderator webu pan admin u tohto prispevku "KUJME PIKLE" dokonce cekal,zda se mezi neprateli demokracie tzv neomarxisty nahodou neobjevi nejaky dobry napad.

   TAK ANI OMYLEM A PROTO TI ONY DOSTALI KAPKY,ZE ANO?

   Vymazat
 2. Nás chtěli vyhladit! Foldyna nad hroby: Evropan? Jsem Čech

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nas-chteli-vyhladit-Foldyna-nad-hroby-Evropan-Jsem-Cech-663062

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Pan Foldyna dělá přesně co chci bez Sovětských vojáků by naši předci byli vyhlazeni fašisty. Chci číst od lidí které respektuji a ty v maistreamu nemají prostor.

   Vymazat
  3. I když předky indického blbce mohli klidně vyhladit, žádná škoda.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 3. Také bychom měli začít uplatňovat zákon o hanobení, protože dnes je možné hanobit Rusko a Rusy a vše je v pořádku!! Neříkám, že by si kritiku nezasloužili,ale jde o míru a tady je nutné s zastavit, protože jestli někdo trpěl , tak to právě byli Rusové v celém 20. století a nemyslím, že za to mohli běžní a průměrní občané Ruské federace!! Zrovna tak je to dnes s Němci, se kterými máme i jako lidé velmi dobré vztahy a nevím proč jsou zbytečně stále vykopávány věci z minulosti, jak se komu hodí!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Inde,

   helevole nechces na chvili zavrit hubu? delas ze sebe uz ne vola ale imbecila...vzdyt vidis ty kastane pitoma, ze Vrbetice je nesmysl....vim ze s tebou nema cenu diskutovat, zrejme zde meles ty tve priomosti za penize-- no ale je s tebou fakt prdel, takze ja ti nic vysvetlovat nebudu, ale - vis co, rekni mi kdo ti plati a hlavne kolik, nejsem troskar, takze pokud to sype, dej mi adresu a uvidis jak Rusaky dokazu sepsout, budes plakat zavisti

   Vymazat
  3. Basos S tímhle fanatikem a zaplaceným blbečkem nejde mluvit.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 4. Tak celé je to velký bizár, co čekat od Kroupy, synáček jistě nepadl daleko od svého tatínka...
  Ale představme si scénář.
  Vrbětice vyhodili Pat a Mat, už jsou doma, na prsou si hřejí medaile. Na tom přece svoji hysterii lumpenblok a média staví. Pochybovat se nesmí. Kdo pochybuje je přece vlastizrádce. Situace uzavřena. Jaká živá kauza...
  Nyní Hamáček. Jako vlastenec se rozhodne ze situace získat prospěch pro svůj stát. Co budeme mít z vyhošťování, osočování a podobných nesmyslů ? Jen škody. Lepší dohoda, my klid, vy plaťte a odškodněte.
  Takže získá velmi levně a rychle 1 milion dávek jediné účinné vakcíny pro občany. Zachrání životy, pandemie zažehnána.
  Získá setkání Biden Putin v Praze, tedy velká prestiž a reklama. Srovnejme se současností...
  Za mne velmi správně.

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. INDICKÝ BĚŽče 6. května 2021 10:47, vy se jako člověk degradujete už jen tím, jaké pojmy užíváte: "ruských parchantu", "ruského zablešeného medvěda", "ruskou chátru", "ruská verbež", "ruskou teroristickou svoloč". Na pouhých deseti řádcích textu! Nenávist z vás jen kape, znalosti na nule, o logice ani zdání. Vy jste dokonalý reprezentant, doufejme, že pouze takové té duchovní spodiny. I když, podle dikce, můžete být schopen všeho. Mravní bahno. JiH

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 6. Kdo zažil rok 1968 nesnášel Rusko nikoli nenáviděl, tato pozice přetrvávala do roku 1989 kdy byli z našeho území odejiti. Všichni ti rusobijci by si měli uvědomit, že odešli z našeho území v klidu a měli by si položit otázku, zda takto v klidu by se dalo odejít z NATO či EU, poslední zasedání RVHP se konalo 28. června 1991 a vedlo k dohodě rozpustit deset členských států RVHP do 90 dnů, žádné sankce a vyděračské jednání co si prožila Anglie, to co u nás předvádějí opoziční politici a fanatičtí rusobijci je naprosto nepřijatelné jednání evidentně v neprospěch naší země a srovnatelné snad jenom z období fanatických komunistů 50. let

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anglie chtela odejit, ale potom se musi vzdy dohodnout. Johnson si myslel, jak se vsemi vyjebe, ale protoze je hloupy, tak se mu to nepodarilo.
   Libi se mi, jak hlupaci tveho razeni na jednu stranu nadavaji, ze EU je neschopna, ze si neumi vynutit pravo a respekt. Na druhou stranu chytrolini jako ty pak rvou, ze si EU od Anglie nenechala nakalet na hlavu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 11:05. Hm jistě, tak Francie odešla "bez problémů" z NATO (vlastně jen vypráskala Američany od své armády a v NATO de facto zůstala) a za necelé dva roky tam měl de Gaulle barevnou revoluci...

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  8. Správně! Zas jednou bylo Indickému běžci s jeho doprovodem umožněno, aby se usvědčili z hluboké neznalosti a naprosté neschopnosti pochopit logiku událostí. Vděčné objekty pro nejubožejší propagandu. Úderná pěst podvodníků. Bohužel jsou tady a nezbývá, než s takovými počítat. Takový byl materiál pro SA (Sturmabteilung, nacistické „úderné oddíly“). JiH

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  13. 12.36 Kačere vím, že ti svými argumenty na které nemáš odpověď vadím. Umíš akorát urážet a plkat. Už jsem ti tu řekl, že na inteligentní lidi tady nemáš a ty se hlupáčku nepoučíš. Nevím, zda jsem tu trapnější ty nebo já...Trochu pokory...

   Vymazat
  14. 11:27. Nučte se vnímat čtené...Nikdo nemluví o obsazení, ale o barevné revoluci.

   Vymazat
  15. Ty hele kachno, nejen že ses jednou prozradil, že jsi minimálně jeden z unknownů ne-li ten jediný unknown, ale ještě k tomu míváš úplně stejné výrazivo. Takže trpíš nějakou poruchou rozdvojení osobnosti, Když reaguješ sám na sebe? Navíc jsi tady neustále. To opravdu nemáš vo jiného v důchodu na práci?

   Vymazat
 7. Chtěl bych znát odpověď na otázky: 1) Jak to, že šéf tajných služeb je mediální hvězdou? 2) Jak to, že šéf tajné služby veřejně v médiích hodnotí politiky 3) Jak to, že šéf tajné služby veřejně vykládá, jak by měly vypadat učebnice a co by se mělo a co nemělo učit ve školách? 4) Jak to, že je šéf tajné služby ve funkci, když je zřejmé, že z jeho rezortu unikají utajované informace? 5) Jak to, že nikdo neřeší novináře vynášející utajované informace pomocí kterých se snaží likvidovat politiky? 6) Proč nezasahují příslušné orgány, které mají tytu záležitosti na starosti, i když jde o opakované případy? 7) Jak to, že se mezi sebou střetávají nejvyšší orgány ochrany a justice? Ministryně spravedlnosti, nejvyšší státní zástupce a šéf policie?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  7. 11:17. Máte to popletené. KČučkaři nic neřeknou svým nadřízeným, tj. vládě s tím že to je tajné, ale do médií pustí kde co...

   Vymazat
 8. Ja se domnivam ,ze je to druhy zpusob informovat jeho nadrizene v USA, to prvni se predpokladam dela tajne.
  Verejna shows reportuji z druhe strany,dokazuji o jeho cinnosti a moci nad vladou /gratulace napr./.
  Tedy cinnosti verejnou potvrzuje a dokazuje ,ze jeho tajna hlaseni jsou pravdiva..

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. 11/35 atomova kachno I.B.prikaz tajne sluzby nasich spojencu je tajny

  a vsichni ho zname.
  Tajne ridit operace vedouci k oslabeni moci strejdy Putina.
  Nase tajna slizba tento PRIKAZ NECHAPE,coz je chyba jejiho veleni a proto toto veleni zpusobuje PRAVY OPAK.

  STALE VICE ROSTE MOC CCCP A NENI DALEKO DOBA VYVESENI RUDE VLAJKY VITEZSTVI.

  Tak to jsme si od nasich tajnych sluzeb nezaslouzilil drazi domorodci!

  Kdo je jineho nazoru tak at to tu napise a zduvodni!

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Atomova kachno IB.12/23 prosim poslouchej pisen zleho kapitalismu

   bez privlastku!
   Ruske tanky by šly pozvat na obranu jen socialismu! Vsimni si prosim pekne,ze NIC takoveho u nas neni a nebude,proto se NENAJDE UZ NIKDO vcetne me,ktery by pozval ruske panzerwagony.
   Tady se projevuje chybna propagace pana ohlupovatele OS GR TV,ktery nechce dat do placu nynejsi moderni navrh NPV,kde je jasne napsano,ze by lid chtel rozdelit koncesionarske poplatky na pulku a za svoji pulku miliard postavime NASI OBCANSKOU TV PRAVDY do vsech koutu nasi rodiny a nebude zadne tajemstvi,ze soukroma GR TV piratu zanikne nebot budeme davat amerike kovbojky a mohutne sovetske tankove bitky hned na svacinu.

   Podivej se na sebe jak te poplantal ten GR,vzdyt neexistuje nikdo,kdo by chtel,aby pan PUTIN(böze cara chran)prijel protoze by tu nasel jen trosky byvalych zbrojnich tovaren,ktere davaly tak mocne zisky,ze nebylo treba republiku zadluzovat, nebot pracujici dostavali CELOU MZDU a ne jen jednu tretinu jako je tomu dnes, coz samozrejme nestaci a proto nas VSECHNY musi ohlupovadly GR soukromnika uplne zpitomela vlada zadluzovat!

   PUTIN TO VI,ZE JSME NA HUNTE,TAK PITOMA KACHNO NEPRUD

   To neni jen spravny kapitalista,ale i lidumil,protoze navalene pitomce,kteri chteji odkazat svoji lebku jako pirati k vyzkumu vacua nemaji program jak my tady NPV tak je posle lamat skalu a je s nimi konec japonec!

   Vymazat
 12. Zničením Československa se demokratům podařilo zničit dílo předchozích generacį , kteří vyhráli boj proti šlechtě a německému vlivu.Dnes dochází k ničení podstaty českého národa a návrat šlechticko nacistického myšlení.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kačere Kdy si naposledy byl v Rusku? Za cara?

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Zalez, práskačský šupáku a neotravuj vzduch!

   Vymazat
 14. "Kujme pikle,pikle kujme, provokujme intrikujme ...".
  České zpravodajské služby jsou tři. K čemu nám jsou když neuhlídají muničáky před cizími agenty a jejich informace - pokud jde o doklad spáchaných zločinů proti republice - jsou prý tajné. Kontroluje vůbec někdo pohyb výbušnin a prodej zbraní na území ČR ,které následně skončí v rukou válčících skupin kdekoliv na světě? Soudím,že Česká bezpečnost není profesionální a nechrání stát. Spíš píše roční zprávy do médií a zločince nechytí. Nestačila by jedna tajná služba podřízená premierovi ČR ? Neměl by člověk odpovědný za bezpečnost ČR a muniční sklady rezignovat ? Takový průšvih - a NIC ?

  OdpovědětVymazat
 15. Zajímavý manévr Indického běžce. Od nenávistných formulací přešel na civilní řeč. Nevalné intelektuální úrovně. Pohne se někam dál? JiH

  OdpovědětVymazat
 16. Je to tu samý Indický běžec alias Unknown vulgo Sputnik, diagnostikovaný, Dr. Davidem jako DEBIL!!! Admninistrátore, zase jsi zaspal na šichtě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Forkie 6. května 2021 13:13, admin je vašim zaměstnancem, nebo jeho činnost nějak hradíte, že ho voláte k pořádku? Jste nevycválaný omezenec. JiH

   Vymazat
 17. Nemohu si pomoci, ale všechno se motá kolem veřejnoprávní Čt a nikdo tuto instituci neřeší. Reakce k prezidentovi ČR, premiérovi, či nově už i k ministru vnitra jsou nepřehlédnutelně negativní, až agresívní . Vztah vybíraných moderátorů je zde vůbec katastrofální. Informace se už sbírají dokonce i na pochybných webových stránkách a večer je bez jakéhokoliv ostychu šíří jako hoax mezi lidi prostřednictvím televize, kterou nejenže nevlastní, ale na kterou se občané musí díky vládnímu nařízení dokonce skládat. Jakákoliv snaha vlády udělat v tom pořádek končí stejně - okamžitá hysterie TOP 09 a Senátu ČR - zřejmě jediných opravdových garantů nezávislosti. Alespoň to o sobě od rána do večera vyřvávají.
  Práce Čt není sbírat neověřené drby na netu, ale nezávisle a objektivně informovat občana formou ověřených zpráv. Navíc útoky na vedení země a rozdmýchávání nenávisti mezi občany státu hraničí s vyvoláváním pokusů o převrat a puč v této zemi. Za to by měly být okamžitě tresty.
  Spousta lidí se už na politická zpravodajství na Čt nedívá, což je ale naopak zásluhou současného vedení této země, tedy jednoznačně díky neschopností slabé vlády ČR s tím cokoliv udělat.
  Tak je to už 20 let stejný scénář - kritika - sejde se Rada Čt - jejich vlastní verdikt zní - vše v naprostém pořádku - Dvorák shrábne pár mega a jede se postaru dál. Jakékoliv snahy o pořádek pak končí jekotem Rady o vlastním právu na nezávislost s tím, že jim přeci nesmí nikdo nic nařizovat. Jsou přeci jediní nezávislí! Ony ty vztahy -tajné služby vs. vláda na tom ale asi jak tak koukám o moc lepší nebudou.
  To pak je ta vláda ale opravdu k ničemu, protože zemi pak ve skutečnosti řídí úplně někdo jiný. A toto rozhodně demokracie není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jozefe 6. května 2021 13:16, sakra, uvědomte si, že Česká televize (podobně ČRo) je veřejnoprávní a že Česká vláda vůči ní žádný nástroj nemá, ani mít nesmí! Seznamte se se zákonem. JiH

   Vymazat
  2. Unknown7. května 2021 4:03
   Nemáte tak docela pravdu. Jsem poplatník díky zákonům, které odhlasovala vláda Čr a skládám se na Čt proto, že právě díky těmto zákonům musím. Proto logicky také chci, aby mě Čt objektivně a pravdivě informovala bez konspirací a bez podstrkování toho, co a jak si mám o dané záležitosti myslet a už vůbec mě nezajímá to, co si myslí nějaký týpek ze Seznam.cz. Já platím a za mé peníze ˇcelá Čt funguje. Pokud se tedy moderátoři a vedení Čt sami zapojují do aktivní politiky, navíc kopou za strany, které v řádných volbách neuspěly, potom je špatně, že se na tohle musím skládat ze svého. To ale musím právě díky vládě, díky jejím zákonům(ne zákonům Čt) a díky její neschopnosti něco s tím udělat.
   A já vím, že nemluvím nyní sám za sebe.

   Vymazat
  3. Jozefe 7. května 2021 7:49, nejsou to zákony vlády, ale státu. Ty nezávisí na vládě, ale na Parlamentu České republiky, který o nich rozhoduje! Takže ne vláda, ale jedině Parlament je v té věci kompetentní (v mezích zákona potom Rada pro rozhlasové a televizní vysílání, kterou volí Poslanecká sněmovna!). Pak ještě soud, pokud by co bylo žalovatelné a žalováno. Takže pláčete správně, ale na nesprávném hrobě. Na to, co produkuje ČTv mám s Vámi zcela shodný názor. Prosím ale, rozlišujte. Je to důležité. Volby do Poslanecké sněmovny jsou v dohledu. JiH

   Vymazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 19. Josefe 13/16 dal jsem si do hledacku Rada tv,je tam jejich telefon

  a taky zakony presne jimiz se muze kazdy stezovat ze nevysilaji treba porady na podporu ismamistu typu debaty intelektualu co tady byla dvakrat a presto ji tv neukazala s nazvem ISLAM A MY ,nebo jak chteji volici v navrhu programu volicu NPV optimalne rozdelit koncesionarske poplatky FIFTY,FIFTY,aby se zachanila alespon cast miliard,kde se zatla do koryt mensina kamarily GR TV rozvalu demokracie pochodem neomarxistu institucemi,ktery uz davno mel byt postaven pred soud za to ze nezverejnuje zdejsi televizni šoty svobody a prime demokracie ihned a taky pana lidoveho taboroveho revnika OK SPD,ktery by se kazdou chvili mohl mez nami pravymi pravaky objevit peceny vareny!

  OdpovědětVymazat
 20. Pane V.D. opět tu smrdí trollové Indický kretén - běžec, a jen unknown. Vymažte je.

  OdpovědětVymazat
 21. Jak je možné, že jednání státu tzv. G7 prohlásilo Rusko za hrozbu, že prý podkopává "demokratické režimy". ČR je také demokratická země a proč nás režim USA podkopávají tím, že označí Rusko za hrozbu falešnými obviněním že způsobilo výbuchu zbrojního skladu ve Vrběticích, ačkoliv k tomu nemají žádné důkazy a vytvářejí tak mezinárodní napětí mezi Ruskem a ČR?. Takové jednání je v rozporu s Chartou OSN, která platí i pro USA.
  Je zločinem jestli se u nás zamlčuje připravovaný převrat v Bělorusku a zavraždění jeho představitele Lukašenka , který zosnovaly USA? Proč se o tom u nás mlčí a zločiny USA se zamlčují. To je státní terorismu daleko většího rozsahu než ten narafičený ve Vrběticích !!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 23. Nyní upozornění - nikdo z diskutujících i „diskutujících“, se nezmohl na poděkování panu Dvořákovi za zařazení článku z portálu Kosa zostra, vyvolávajícího tak bouřlivou diskusi o počtu 77 účastníků.
  Tak to musím udělat. Díky pane Dvořáku. A na té Kose je o Vrbětickém problému už seriál osmi článků a možná bude mít i pokračování. Jestli admin pan Vlk ještě hlouběji zapátrá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poděkujte panu Patru Vlkovi a panu Leovi.

   Vymazat
  2. Jirko,dovolim si vas upozornit,ze jadro pudla nebudou v budoucnosti

   ostre myslenky,ale pujde mezi jinym o podporu malych a strednich podnikatelu a zivnostniku,kteri krome ČSV jimiz jsou stejne vsichi cleny ,nemaji nikde podporu a prakticky brzy budou vybiti C19 kapitalistickych bohacu,kteri jim dodnes nedovolili v republice

   VYTVORIT SILNOU STREDNI TRIDU JINDE OPORU STATU A NE ZE NE!

   Pani ANNA ideolozka anrineomarxismu husitu z KSH je toho nazoru,ze do NPV bude muset byt zarazen asi bo nr.5

   FORMA PODPORY MALYCH A STREDNICH PODNIKATELU A ZIVNOSTNIKU

   Ve forme doposud nevidaneho SOLIDARNIHO STATU,ovsem pokud to bude tato trida,kterou jinak roznese vadny zakon o exekucich chtit.
   Oni totiz vse vi nejlip a tak je velke korporace okradou az do bilych kosti piratskych lebek ve kterych se prohani vacuum!

   Vymazat
  3. Unknovni na co jsou nam vojska z minulosti a dohady o sovetskem Buñačenkovi,kdyz

   nam vase piratiska nedaji penize na instalaci SOLIDARNIHO STATU budoucnosti,musime si je vybojovat sami a oni se budou tu dohadovat zas o Konevovi,ktereho uz prodali do sberu na mosaz,aby meli na travu a mohli rajtovat na svych mrtvych oslech a dopalovali tu sve volice,kteri,kdyz se dozvi,ze je budou chtit pirati dale rabovat a krast dale dve tretiny platu, jim hlas ve svem vlastni zajmu NEDAJI a kdyz daji tak jsou to GR TV ohlupene pitome trosky OS!!

   Vymazat
 24. Jirko 6. května 2021 15:52, občas, když se zadaří, poděkuju. Co ale vím, takoví ti praví vlastenci, ti si snad ani neděkují. Svoje úsilí považují za samozřejmé.
  Když už jsme u pana Dvořáka, dovolím si napsat: Indického běžce, v jisté části, zvlášť tentokrát, vymazal nepříliš moudře. Je tady tvrzeno, že mazány budou vulgarity. Rozumí se pouze! Nekontrolovatelně je mazáno i to, co se panu Dvořákovi, třebas právem, nelíbí. Skutečný demokrat by si to nedovolil. K tomu příslušný citát, ten si odpustím.
  Jak moderovat seriózně jsem už navrhoval. Včetně ochoty potřebné zaplatit. Kdo chcete, zas, sepsujte mě. Už se těším. JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skutečný demokrat nepěstuje sprosťáky a psychopaty, i když mají krátký záchvat slušnosti.

   Vymazat
  2. Pane Václave Dvořáku 6. května 2021 19:23, jak můžete vědět, že nepřicházejí (diskutovaní sprosťáci a psychopati ...) k rozumu? Když ne, proč by, kdo chce, neměl vědět, do jaké míry a jak třeba manévrují, aby své pochybné pozici prospěli? Nebo, jestli nejsou „umělí inteligenti“? Možná jsem pedant, když se domnívám, že zjednodušujete. Řekněme v mezích své zkušenosti. Je patrně značně jiná, než ta moje. Takže se v téhle otázce neshodneme. JiH
   PS, vzpomínám, jak jste svého času zbytečně mazal jistého Honolula. Když cosi, nikoli nezajímavě, reprezentoval.

   Vymazat
  3. Proč jste se JiHu nepodepsal? Tahle zcestná úvaha napadající diskutéra je přece ve vašem stylu.

   Vymazat
  4. Vážený pane Dvořáku 6. května 2021 21:54, vysvětlím to po několikáté. Nejsem natolik známá ani významná osobnost, aby moje jméno cokoli znamenalo. Zato mám, jako téměř každý jiný, spoustu jmenovců, které bych do celé té hry zatahoval. Nemluvě o rodině. Vyžádat si od všech těch souhlasy je nemožné a dá se dokonce předpokládat, že bych všechny ani nezískal. Také se domnívám, že smyslem dobře míněné diskuze jsou názory, nikoli osoby. Nick jsem zavedl a používám pouze proto, že se to stalo jakýmsi všeobecným přáním. Pokud Vám to, jak se tak profiluji nestačí, je mi líto. Ostatně, pokud budete hledat, máte nejen moje jméno, ale i adresu. Pouze mi chybí k těmto, několikrát redakci mailem svěřeným osobním údajům, jakákoli odezva. Připomínám, že si Vaší práce vážím, leccos i chápu. Prosím ale, neberte to osobně a diskutujte korektně. Zdravím srdečně. JiH

   Vymazat
 25. Proč tady dnes není článek k osvobození Plzně armádou USA.???

  OdpovědětVymazat
 26. Protože si ji občané osvobodili sami! Amíci pak zavedli pokupační správu jako v dobytém Německu.

  OdpovědětVymazat
 27. 18:34
  Dvořáku lžete. Tak jako vždy. Cheb, Klatovy, Plzeň osvobozovali vojáci USA, něco si zjistěte, než budete zase lhát. Při osvobozování našeho území padlo 116 amerických vojáků.
  To jen do 89r. se tvrdilo to co vy, lžete tak jako rudí darebàci.Co jste vy??

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Byla řeč o Plzni a neč o Klatovech či Chgebu. Jsi li nevzdělaný hlupák, pak ti místo vědomostí zbudou jen nadávky, že?! Douč se něco z naší historie.

   Američané přijeli do osvobozené Plzně a hned začali zavírat a rozpouštět místní orgány české samosprávy. Prostě Němec nebo Čech, blbům z Ameriky to byla úplně šumafuk.

   Vymazat
  2. Unknowne 6. května 2021 19:58, co víte, máte z druhé ruky. Jedna z větví naší rodiny jsou od nepaměti Plzeňáci. US armáda vstoupila do zcela, vlastními prostředky Čechů, osvobozené Plzně. Načež tam zavedla okupační správu zřejmě stejnou, jako na území Velkoněmecké říše. Hádal bych, že mohl to být generál Patton, který nepochopil, že je na území státu, který je ve válečném stavu s Velkoněmeckou říší. Nedivil bych se. Byť generál, přecejen konzistentní Severoameričan. JiH

   Vymazat
  3. Sám sobě se diím, že jsem toho urážejícího sprostého psychopata nesmazal. Asi proto, že s enám dnes povedlo dobré dílo a Unknown se svými hloupostmi je jen bzučením mouchy v uchu.

   Vymazat
  4. 21,57
   Na demožumpě jménem Novinky by ty dva demokraticky blokovla redakce po prvních větách a NAPOŘÁD!To jen tady ten havloodpad zasírá co může!!!!

   Vymazat
 28. Dodatek k 18:49.
  Je pravda,že lidé v Plzni začali bojovat s fašouny dříve než přijeli vojáci USA, ti dokončili osvobození a podepsali německou kapitulací, stejně tak bylo povstání našich občanů v Praze, než přijeli VLASOVCI a později sovětská armáda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unknowne 6. května 2021 19:02, jak můžete napsat takovou pitomost? S kým prosím v Plzni mohla US armáda podepsat kapitulaci, když žádná německá správa, ať civilní nebo vojenská, už tam nebyla? Jakým právem odzbrojili české policisty a zabavovali zásoby? Jakým právem omezili pohyb občanů Československé, i na jejich straně bojující, republiky? Co jejich vpády jinam a brakování všeho, co žádným způsobem jejich nebylo? Ano, velkopanští světovládci. Proto je nutné zalézat jim do konečníku. Až budou vycouváni, převezmete nová vyprávění a zalezete do vítězného. Blahopřeji. JiH

   Vymazat
  2. Usaci se zpozdovali hned po vylodeni, kseftovali az nemeli benzin, zadny zradlo, munici,zbrane,ale taky devky. Postupovat neslo. Tank nejde tlacit...
   Nejakej i ten ochotnej wehrmacht je nezajimal, byl to samej nemovitej chudak , kterej nema co nabidnout ,kdy slo o vejvar a sem tam neco votocit a poslat domu..Vobcas slo vo kejhak..Nejdrive ze vseho vsecko rozstrileli a rozbombardovali pro jistotu aby nekdo nestrilel zpatky..Fotek je dost na dukaz..

   Vymazat
  3. Doporučuji zhlédnout nescenzurovný film Hlava XXII. Ale ten už asi nikde nebude. I to co zbylo snad bude stačit. Osobně ho mám na staré kazetě, síla!

   Vymazat
 29. Unkrowni,napiste zda uz je pripraven AMEIKOU novy Marschaluv plan

  za chvili budeme tak vyrabovani, zadluzeni a bez penez bo dojdou vsechny kredity,takze nam budou cizi vojska lezet u dupy.

  Dej tu nejaky film piratech nebo o Leningradu jak tam vladl hlad a lide za sebou tahli sanky s mrtvolami.
  Takove sceny mrtvych sovetciku mate preci vy,kterym po fotrovi zbyli dva blesky radi,nebo se mylim?

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.