Reklama

pondělí 17. května 2021

Markéta Gregorová jednotně proti Rusku

Ivan David
17. 5. 2021
Byla by velká škoda, kdyby video, které si natočila Markéta Gregorová zůstalo omezeno na úzkou skupinu osob které se chytily do jejích sociálních sítí. Hned první komentář Jiřího Jobánka vystihl přesně to, co musí napadnout každého 50+. Proč jsou si všichni mladí političtí aktivisté všech stran a hnutí nejméně posledních sto let tak podobní: Naivní povrchní, ale zanícený aktivismus, boj proti zlu a za všeobecné dobro? Jen to zlo a dobro jsou velmi různé, podle politické orientace. Když dostanou do rukou moc, končí sranda, jsou schopni bez slitování ničit lidské osudy. Zatím jsou směšní a komický účin podtrhuje velmi originální nepomucká svatozář z unijních hvězdiček na posvátné vlajce Čtvrté říše.
Jiří Jobánek
"Škoda, že zrušili SSM. Holka by byla ozdobou všech těch schůzí a sjezdů. Mohla by v Agitačním středisku klidně recitovat pomocné stráží VB."

52 komentářů :

 1. Slečna Gregorová má jednu úžasnou výhodu. Ona prostě dokáže své posluchače pobavit. Její dramatické projevy vypadají, jako by nás právě napadli Marťané nebo jiná vesmírná civilizace. Navíc vypadá jako jeptiška, ale to je jen matení veřejnosti. Rozhodně mi tam dnes chybí její hudební nástroj a vychytané texty. Markéta prostě jede! Držím jí palce a jsem přesvědčen, že už našla svou vysněnou drogu, protože takové výkony by bez dopingu mohla jen těžko zvládat. Těším se na další vystoupení :-). Škoda, že Piráti nemají víc podobných zábavných poslanců na všech úrovních.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta mrketka je ale skareda,prece neni mozne,aby ji angazovali pry v pornu

   jestli jsou ostatni jejich devcata tak ohavna,neni divu,ze musi propagovat politickou korektnost tj ofulat a ośukat svoje volice,kteri by totiz mohli chtit jen to OK SPD posilene o dalsi NOVE polit.subjekty,kteri by se nemely delat blbe,ze nerozumi obcansko volicske kryptoskratce NPV s jeji dynamitnotvormou naplni!

   Vymazat
  2. Ale mají!
   Stačí se jen pozorněji dívat.

   Vymazat
  3. Pane Toto ale mají více takových zábavných politiků. Po internetu letí diskuse s pirátským politikem Michálkem který tam tvrdí že už Masaryk věděl že právě na internetu se nejvíc lže!...VIP 🥴

   Vymazat
  4. Mne okouzlila svatozář z evropských hvězdiček na modrém pozadí. Je to světice jako matka Tereza. Zaujala mne její dojemná starost o život Navalného, kterému Solovjov říká Dolfík fýrer. Nedávno na Solovjov live ukazovali, jak umírající Navalný posiluje na hrazdě. Zvládl 9 shybů.

   Vymazat
  5. Mám obavu, že po volbách nás přejde smích.

   Vymazat
  6. I z Adolfa si svého času dělali srandu.

   Vymazat
  7. Nase draha piratiska huculiska spolecnosti.Vidite,ze je velice jednoduche

   udelat z vas,domnivam se bojovniky za zmenu rezimu, nepotrebnou sracku.
   Pokud bude splneno,ze na novem webu NR z vas nic nezbude,pomyslete,ze EXTRA PRESENTACE na vasem webu vybavenem diskuznim forem,bude vasi skvelou vyhodou.

   Nedejte se ponizit tim,ze tu budete vyrazeni z boje za vase myslenky,na priklad zvyseni najemneho o 5000 je myslenka zvlast pozoruhodna.
   Transformujici se OS na ĆSV ma stejnou myslenku,ale podstatne jednoduseji a daleko efektivneji proveditelnou.

   ZVYSENI VYBERU DANI ZVYSENIM MEZD O DVE TRETINY

   jakto maji na pr. sousede,kteri valku prohrali.
   Radi vam sdelime podrobnosti jak toho chce nepoliticka ĆSV dosahnout a muzete si to ukrast(OSVOJIT).
   Muzeme pak spolu porazit pana Babuse,ktery nejen,ze nema program,ale i slabne svymi kotrmelci s mgr Klamacek CSSD.

   Beztoho,ze neotevrete diskuzni rubriky na svem webu muze vase snaha o zlepseni CR byt zle torpedovana a nicena cenzurou pani joury,rozbijecky EU nasazene spolu s leynem na zniceni nami oblibene EU a to jiste asi vase zastupkyne ve videu nahore vubec nevi,nebot diskuse o tom neprobiha!

   Vymazat
 2. Hm... Zajímavé, jak všichni, včetně mě, reagujeme pouze na fyzično toho stvoření. Asiže jinak není na co reagovat.

  OdpovědětVymazat
 3. Ze které ze je ta soudruzka strany? KSC, zelení nebo piráti? Nějak mi ten rozdíl dost splývá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady bych se komárů drobet zastal.
   Přece jenom, oproti Lupičům a Brčálníkům, vypadají celkem normálně. Dokonce i ta jejich rudá nějak bledne. Asiže proto, že jim ji Loupežníci kradou ve velkém a vylepšují s ní své dementní nápady jak ožebračit své bližní. Vlastně, vzato kolem a kolem, takové hovadiny co ta dvě uskupení plodí, by ani komáři nevypotili. Od poroučení větru a dešti cukli hodně brzy a to ostatní, jako genderismus, neurekom pohlaví a pod. by považovali za hřích proti svému bohu. Pardon; přírodě. A zametli by s nimi než by se nadáli. A lid by jim za to tleskal.

   Vymazat
  2. Mr. Benda, pamatuji vraždu prezidenta Kennedyho, Karibskou krizi, 68. I normalizaci. Sloužil jsem v armádě a zažil kdeco. V mé době byla drtivá většina lidí normálních, měli povinnosti a pak až práva, normalizaci jsem osobně nijak nepocítil. Co si pamatuji jsou obrovské "stavby pětilek", co mladí nepochopí je ze byly nenávratné půjčky na stavby domů, kdy člověk postavil "zdarma" v podstatě celý dům (parcely a stavební materiál za hubičku). A když chtěl "totalitní režim" zdražit maso, tak organizoval nejdříve vysvětlovací akce, proč to dělá. Systematická podpora mladých rodin s dětmi, levné nájemné bydlení (já platil nájem ve 4 pokojovém bytě, včetně energií 10% příjmu). To jen hodně na povrchu. Tak si to naši mladí porovnejte s likvidačními hypotékami na 30 let drtících mladé rodiny, kterým již nezbývají prostředky na deti, cizí řetězce stanovující ceny jak se jim zachce, česká televize v rukou protinárodní úderky, mladá generace nastupujících politiků, již predvařených v přípravkách u Sorose a jiných "ochránců zemí českých" (o jedné mluvíme), připravených kdykoliv sloužit cizím zájmům. Nu, lépe již bylo, je mezidobí temna (pravdy a lásky). A nakonec, ještě že jsou zde Blaničtí rytíři. Ti je poženou, ou, ou. Popravdě, bude to na nás, pokud to neuděláme ve volbách, budeme muset vzít do rukou hole. PS, vyčasuje se, bude hezký večer

   Vymazat
  3. Super příspěvek, nelze než souhlasit.

   Vymazat
  4. 17:30 Tavec: přidávám se rovněž - superpříspěvek. Myslíte si, že jen hole? Tak růově bych to neviděl. Nevím jestli se tentokráte, jak v roce 1945 dočkáme záchrany z východu. Pro rusofoby: no ze západu ta záchrana určitě nepřijde. Chtěl jsem jen poukázat na záchranu zvenčí - obecně.

   Vymazat
 4. Nechápu jak jen může být tak hloupá.

  OdpovědětVymazat
 5. Chybí už jen ten červený šátek odvážného pionýra/svazáka...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. První co mě napadlo, aktivní mladá svazačka...

   Vymazat
  2. Připomíná svazačku od Jasánka z Černých baronů...

   Vymazat
 6. Pirátka mění mimikry, kroužek z nosu pryč, fet/ drogy - pryč,
  upjaté oblečení, ale občané, blbost oslnivá.

  OdpovědětVymazat
 7. Pokud by náhodou polapili ty dva ruské dovedy, tak by to slečně v publiku slušelo. Dlužno podotknout, že samotný proces by daleko překonal šou po požáru říšského sněmu. Stejně tak by bylo zajímavé sledovat vynesení rozsudku, zproštění viny, by v naší "demokracii" asi nehrozilo.

  OdpovědětVymazat
 8. Co nedokáže tato členka Pirátské partaje především zapřít, je bezeskrupulózní pokrytectví pramenící z jejich fanatismu.
  To není naivita či povrchnost, ale vypočítavost!
  Odpudivý zjev.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Opluštile souhlasím s vámi přesně tak transatlantický svazáci dnešní doby.9:55 Západ se odrovnal sám svými šílenostmi migrace gender zelený úděl Ruský a Čínský nepřítel.

   Vymazat
  2. Pane Opluštila, já bych viděl více možností. Je to těžká fanatička, úplná guma, vypočítavá blbka nebo je pod drogami. Upřímně bych se přikláněl ke 3. možnosti. Ono je jistě příjemné, když dostanete měsíčně 175.000 Kč, k tomu po skončení mandátu až dalších 5 milionů Kč na zařazení do normálního života, k tomu za každý den strávený v Bruselu asi 8.000 Kč kapesného, k tomu Brusel platí náklady na přepravu do výše 114.000 Kč měsíčně, k tomu něco přes 600.000 Kč měsíčně na platy asistentů a odborníků, k tomu za za 1 pětileté období k důchodu asi 30.000 Kč a ještě nějaké drobné výhody jako kanceláře zdarma atd. Za ty peníze se může klidně i zesměšňovat. Bude si tu ostudu sice nést zbytek života, ale zaplacené to má slušně. A když si ji voliči Pirátů tak zamilují, že se tam (nedejbože) dostane znova, bude mít k důchodu dalších 30.000 měsíčně navíc. No, neberte to...

   Vymazat
  3. 11:50 To je zase výron, prý rozvraceč diskuze. Vzpamatuje se, jsi jak uzlíček nervů. Takhle si to vízum do USA nevybojuješ a zase tam budou muset střílet, přes zeď, prakem z Mexika.

   Vymazat
  4. 11:50 Dolož důkazy že je pan David pro Ruský nacistická bestie. Pan David pracuje pro všechny normální České občany jsem rád že jsem ho volil.

   Vymazat
  5. farmář Jirka Jo indická chcíplá nudle by se nehodila ani jako první přísada pod sazenice zdraví zahrádkář.

   Vymazat
 9. Bolo by to do smiechu, keby to nebolo šialené...

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. Aura z EU hvězdiček mezidobí sv. Lucii, ale Lucifera.

  OdpovědětVymazat
 12. Oprava = nezdobí = ,
  Moje PC samo žertuje a vymýšlí si slova.

  OdpovědětVymazat
 13. Připomíná čínské rudé gardy s červenými knížkami za Mao Ce Tunga. Ti fanatici byli schopni zavraždit i svoje rodiče když nepodporovali jejich zběsilosti. Kdo je podpoří zradí Republiku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:54
   Ty gardy v Číně povraždily za období kůl.revoluce na 50 milionů lidí, myslíte že Piráti budou stejní. U vás určitě.

   Vymazat
  2. 11:54 Dyslektiku, tu kůltůru bych rád viděl. To bude asi něco přes kůly, třeba na chmelnici.

   Vymazat
  3. Bartoš Ce Tung je v laufu. S takovým materiálem
   určitě nemůže nezvítězit!

   Vymazat
 14. K řeči p.Gregorové není co dodat, řekla nám vše co je třeba vědět o RF, EU a nejvíce to napoví co nás čeká pod "vládnutím" Pirátů.
  Má skvělé podporovatele, samozřejmě s "pádnými" argumenty, jako na př.proruští zmetci, Rusáka...,tupé stádo stejných uřvaných hlupáků...atd.
  Jen více takových podporovatelů "našich" Pirátů.

  OdpovědětVymazat
 15. Jedním ze znaků "zainteresovaného štváče" nebo báby co štve plošně proti Rusům - je právě ta plošnost útoku. Bába nerozlišuje lidi, ti se přece vzájemně liší. Většinou jsou lidi rozumní a doma řádně vychovaní. Jsou však i lidi horší,zlí,zakomplexovaní a prskající jed. Když ta bába nerozlišuje mezi lidmi a útočí na všechny je to doklad ,že
  se snaží manipulovat. Jako poslankyně v EU postrčená piráty
  na mastný flek by měla sloužit - ne štvát lidi proti sobě.
  To je její osobní děsivý stav.

  OdpovědětVymazat
 16. Proměnlivost úrovně textů INDICKÉHO BĚŽCE je zajímavá. Disponuje pojmy argument, alergie, terorista, akceptace, kolaborant ... Maskuje se za blba, chlastá, fetuje, nebo blbem je? JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:21 To je závislé na tom, co za texty mu náčelník pověsí na nástěnku.

   Vymazat
 17. Vazeni,

  skutecne jsem se na to video nedival, tak jako kdyz jsem na vesnici se nedival do kazdeho chlive kde bucela nejaka splasena krava, takze mi to prosim nekdo shrnte,

  sem tam se podivam mimo tento mne mily keckoutek mimo, a hele co jsem nasel, a verte mi je to zajimave, ani ne tak pro mne ale pro Andrejku, ktery si asi muze oddychnout, ale za to zrejme pan Dreadfull Bartos z toho nebude mit tak docela radost. Jelikoz jsem mimo sveho stari, taky zlomyslny hajz, tak """"JA VAM TO RIKAL UZ DAVNO"


  Je to prelozene Googlem tak to bude vyzadovat jiste znalosti neboli inteligence, googl translator je dobrej, ale....

  "Vybuduje se plynovod Nord Stream 2; dnes zbývá vybudovat ještě 80 km. Oznámil to generální konzul Německa v Jekatěrinburgu Mathias Kruse.

  "Bohužel nemám podrobnější informace." Vycházíme z předpokladu, že plynovod bude postaven, “řekl Kruse novinářům v Jekatěrinburgu.

  Zdůraznil, že pro Německo je to především projekt, který diverzifikuje energetický sektor.

  „Konsorcium investorů rozhoduje o realizaci projektu (Nord Stream 2 - pozn. Red.). A je důležité si uvědomit, že všechna schválení jsou prováděna z hlediska evropského práva ...

  Proto z pohledu německé spolkové vlády tento projekt samozřejmě podporujeme, vidíme, že tento projekt je rozumný, “uvedl konzul.

  odkaz
  Společnost Nord Stream 2 předpokládá výstavbu dvou větví plynovodu z ruského pobřeží přes Baltské moře do Německa. USA se proti projektu aktivně staví a propagují svůj zkapalněný zemní plyn v EU, stejně jako na Ukrajině a v řadě evropských zemí. Washington uvalil na plynovod sankce v prosinci 2019.

  Německé orgány opakovaně uvedly, že považují za nezbytné dokončit stavbu Nord Stream 2. Tento projekt v Berlíně je považován za ekonomický.


  Источник: https://rusvesna.su/news/1621243083

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Basosi a "vo tom to je". Ruský plyn se bude distribuovat přes Německo. Pokud Ukrajina nezaplatí, nedostane nic. Tak uvidíme, co na to řekne USA.

   Vymazat
  2. Mirku,

   tak jak se svetova, neeee mistni (ceska) situace vyvyji, mam takovej dojem, kterej furt teda opakuju do zblbnuti, ze tentokrat si Amici s Cinou, Ruskem, a mozna s Iranem neporadi, je toho na ne moc, zvlast kdyz se doma furt skorpi kdo je vetsi krivak.

   Mimo toho se mi zda ze Bidet ma stale vetsi problemy i se svoji partaji, oni se demokrati zrejme zacinaji bat rude zaplavy z Latinoameriky. mimo toho Hamas se taky snazi, ale zatim Izraelska plechova kopule drzi, no ono je to taky tim, ze Hamas asi vi prd, jak s raketama zachazet, takze jim to lita jako mouchy kolem lejna, a jen malo se trefi, ale to provokuje dalsi islamske staty okolo, a mozna ze se neco stane, a a a no uvidime..... Ukrajina -- to jsou myslim jen takove reci,,,

   Vymazat
  3. Pane Pokorný, všeho do času. Zatím je Německo pod těžkým "vlivem?" USA. Ne, že bych byl velký optimista, ale větrní kohouti na komínech ukazují pomalou změnu směru větru a přijde doba až se Němec vzepře a jho spadne. Dalšího Ádu se jím již v N nepodaří vychovat, ani kdyby se s Albionem snažili sebevíce

   Vymazat
  4. 12:26: Jestli nic tak si je třeba zapamatovat z Vašeho příspěvku: Dreadfull Bartoš - geniální. Je třeba tohleto použít v předvolební kampani. Většina těch mladých bohužel ani neví co to je "dredfull" - po 12-ti létech učení se angličtiny.

   Vymazat
 18. 11:47 Slohově celej dyslektik, včetně místy vynechané diakritiky.

  OdpovědětVymazat
 19. Hnus jeden, pirátskej ! Kdyby se psal rok 1938, tak se dají k Henleinovi.
  Velký problém vidím ve školách, ty jsou totiž pirátskou ideologií přímo promořené. Necháváme své děti, aby je ,,vychovávali" jiní. To je špatně ! To je totiž ta nejrafinovanější frontová linie, na které nepřítel útočí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hoku,

   vse se musi nechat projit svym cyklem, takze pitome deti voli vychcane Piraty, a vychcani Pirati dojedou na svou vychcanost trochu pozdeji, protoze pitome deti je neuzivi, a mas to, chce to jenom cas, nebo jak rikaval kdysi Churchil kdyz dostavali od Skopcaku po hube v 41 roce....."Pot a krev"{

   Vymazat
 20. Do čehos to bože duši dal, tohle mělo být zavčas potraceno.
  Bylo by to všechno k smíchu kdyby si piráti ve vší vážnosti nenárokovali podíl na moci.

  OdpovědětVymazat
 21. Za studené války byla amerikou označována říše zla ZSSR.
  Dnes vidím že je to PRAHA a jejich piráti.

  OdpovědětVymazat
 22. Dva postřehy, nic průbojného: a/ Nová repblika to jsou depresivní stránky, co to tu čtu, těch několik let, tak je to čím dál tím horší a horší /pak vzdělaný Hoschl, profesr psychologie prohlásí, že zažíváme období neslychaného blahobytu, nejlepšího období v historii českých zemí. On asi nečte Novou republiku. V roce 2017, kdy to prohlásil /zajímavé, jestli se mu rozsvítilo v hlavě teď?/jsem měl stejné pocity jako dnes. A margo: starý Řím nezahynul jen díky penězům, ale díky Římem z Azie převzatých mravům, které se lišily od zásad starořímských. Takže ty prachy nevypovídají zas tak uplně o všem - alespoň ne v případě starého Říma.Takhle to líčí polský historiozof, zemřelý krátce po II. sv. válce Koneczny ve své knize: Bizantská civilizace, místo vydání knihy - též Polsko, želbohu u nás podobné dílo nenajdeš, možná Pšonci jsou v mnoha ohledech hodni výsměchu /hlavně Ostravaky/, ale není to na knižním poli.
  b/ zkáza západní civilizace přijde skrze mladé. Po prvé v dějinách ti mladí, místo aby vylepšili to staré, tak to staré zhatí. Za všechno co se teď děje špatně nesou odpovědnost vesměs ti mladí, to jest naši potomci, námi vychované děti - takže můžeme vlastně vinit nás samé. Není ta nána z obrasovky také mladá? Je, že ano. Nejsou mladí Piráti, plánovači uplného srovnání budoucích otroků NWO /skrze zdanění bytů a domů apod./, srovnání za způsob, jak to kdosi na youtube napsal, že Bartoš to má srovnáno v hlavě - no ano, on tam nemá mozkové polokoule, ty nejsou ploché.

  OdpovědětVymazat
 23. Jako strojvedoucí, vám řeknu, že nejhorší srážka je s blbcem.
  A plně to podpírá slova Wericha - kde blb, tam nebezpečno!

  OdpovědětVymazat
 24. Bejk je nebezpecnej zepredu, kun zezadu a idiot ze vsech stran..

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.