Reklama

pátek 14. května 2021

Nový významný den ČR

 Ladislav Petráš

14. 5. 2021 Prvnízprávy.cz

Za pár dnů to bude měsíc, co premiér A. Babiš a 1. vicepremiér J. Hamáček v sobotu večer narychlo nechali svolat představitele našich masmédií a tragickými hlasy je informovali o řádění cizích agentů ve Vrběticích. Toto vystoupení odstartovalo tragikomickou frašku s mnoha zápletkami jak na vnitropolitické, tak zahraničně politické scéně.


Tak, jako se kdysi v Koloseu pro zábavu římským občanům předhazovali barbaři lvům, tak tady se předhodila RF v roli barbara k celosvětovému odsouzení za dosud neprokázaný teroristický čin ve Vrběticích. Skoro celá naše politická scéna se s chutí zuřivě vrhla na toto tučné sousto. Tím ale celá podobnost končí. Další vývoj se více podobá činnosti japonských samurajů, kteří jsou známí tím, že ve jménu císaře vedou na nepřítele sebevražedné útoky. Ale jak vidím, ani toto není ten správný příměr. V našem případě pácháme státní sebevraždu ve jménu "významné spojenecké země". Hned to objasním. Dne 13. 5. 2021 zveřejnil J. Kubík na www.seznamzpravy.cz článek: "Deset dní tajné hry o Vrbětice." Právě tento článek vnáší do celého případu další závažné informace, které ukazují na to, že celý "případ Vrbětice" je úplně o něčem jiném, než o teroristickém činu.

Web Seznamzprávy byl zažalován J. Hamáčkem za lživé obvinění právě v kauze Vrbětice, ale tento web si je jist, že soud vyhraje, protože disponuje nezpochybnitelnými informacemi z důvěryhodných zdrojů. Jak z uvedeného článku vyplývá, tyto informace pochází od "vysoce postaveného diplomata významné spojenecké země". Této informaci zveřejněné na webu Seznamzprávy je nutné důvěřovat. Proč? Zejména proto, že tento vysoce postavený diplomat významné spojenecké země údajně zaměstnance (nerad v tomto případě používám slovo novináře) tohoto webu informoval, že vláda disponovala údaji o ruské akci ve Vrběticích již od 7. 4. 2021, a že „Česká vláda dlouho váhala, zda zjištění o vážném podezření ohledně podílu agentů ruské vojenské rozvědky GRU na událostech ve Vrběticích vůbec zveřejnit,“. Podle webu prý tento: Dotyčný diplomat byl proto překvapen, když se v sobotu 17. dubna s půlhodinovým předstihem dozvěděl o konání a obsahu tiskové konference českého premiéra a vicepremiéra.

Dovolím si ještě jeden citát z výše uvedeného článku z webu Seznamzprávy. Jedná se o pasáž, kde je popisována schůzka ze dne 15. 4. 2021, kdy si Hamáček pozval na MV velvyslance Pivoňku, policejního prezidenta Švejdara, ředitele VZ Berouna, ředitele rozvědky Šimandla a nejvyššího státního zástupce Zemana. Na této schůzce se měla řešit "kšeftařská" cesta J. Hamáčka do RF s cílem nezveřejnit informace od BIS a za to vykšeftovat vakcínu Sputnik V a setkání Putin - Biden v Praze. K tomu web Seznamzprávy píše: „Prezentoval jsem v obecné rovině reálné možnosti ukončení věci, kdy jednou z nich je vámi dotazovaný způsob odložení věci,“ potvrdil pro Seznam Zprávy nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Mluví o situaci, kterou prezentoval mimo jiné vicepremiérovi Hamáčkovi pozdě večer ve čtvrtek 15. dubna, tedy pouhé dva dny před zveřejněním případu. A pouhý den před tím, než podobnou informaci předal člen vlády vysoce postavenému diplomatovi významné spojenecké země.

Co může z výše uvedených informací webu Seznamzprávy vyplývat? Jeden ze závěrů, který si čtenář může udělat je ten, že "vysoce postavený diplomat významné spojenecké země" předal informace o akci GRU ve Vrběticích naší BIS, která později informovala zákonné přijímatele zpráv od BIS.

V tomto případě by se tedy jednalo o zcela zjevné ovlivňování naší politické scény a zasahování do našich vnitřních záležitostí. Tak trochu to připomíná různé barevné revoluce. V našem případě by se nejednalo o barevnou, ale o vrbětickou revoluci. To je však jen kosmetická změna, která nic nemění na tom, k čemu tyto barevné revoluce slouží. Jen chci věřit tomu, že "vysoce postavený diplomat významné spojenecké země" neměl v úmyslu udělat u nás politický převrat (vždyť současný stav mu musí plně vyhovovat), ale jen ovlivnit řadu věcí. Jak je však zřejmé, tento diplomat není plně seznámen s povahovými rysy našich politiků. Ti ve své horlivosti dovedou věci přehnat s takovou dokonalostí, že pomalu vyvolají světovou válku. Proto taková "podpora a odezva" na snažení našich politiků ze strany našich zahraničních partnerů z EU a z NATO.

Co tedy mohlo být cílem této původně zpravodajské hry? Tak jako vždy, zájmy "významné spojenecké země", která vždy řadí zájmy své nad zájmy svých spojenců. To není žádná novinka, to dělají všechny velmoci a nejen ony "významné spojenecké". V našem případě se zřejmě jednalo, tak jako vždy, o obchod. Tentokrát to s největší pravděpodobností byla dostavba JE Dukovany. Vždyť ruská firma už tady několik JE postavila a bylo by vhodné, abychom zde měli nové dodavatele. Bezkonkurenčně dražší, ale vždyť s tím si už nějak poradíme. Hurá - podařilo se!!

Také ten Sputnik V dělá řadě farmaceutických gigantů problémy. Z tohoto důvodu je nutné ukázat na to, že Sputnik V je politicky nepřípustný. Vždyť i EU dělá vše proto, aby občany "svých" zemí uchránila před tímto zcela jasným ideologickým útokem ze strany RF. Hurá - podařilo se!!!

No a také by se u nás konečně hodila nějaká ta oficiální vojenská základna a ne jen "nějaké sklady vojenského materiálu" a občasný průjezd spojeneckých vojenských kolon (ale mimo naší D 1). Poučeni z nezdaru s americkým radarem, který z našeho území měl monitorovat vzdušný prostor Iráku a Íránu, tak zde máme současnou hrozbu dvou profláknutých čučkařů z GRU. Ti jsou tak nepředvídatelní, že je proti nim nutné mobilizovat nejenom armády států EU, ale i USA. K tomu je nutné aby zde našli přístřeší, tedy nějakou tu menší vojenskou základnu. Což takhle Mošnov se svým letištěm? No a k tomu přihodit ještě nějakou základničku pro výsadkáře? No uvidíme co z toho vyjde.

Ve svém článku "Poslední válka" jsem zmiňoval tu skutečnost, že v devadesátých letech náš prezident Havel, důsledný propagátor humanismu, sice souhlasil s přelety bombardérů NATO přes náš vzdušný prostor s cílem "humanitárně bombardovat" v nezákonné válce Jugoslávii, ale zato s nezměrným úsilím, za potlesku našich přátel zlikvidoval náš zbrojní průmysl. O naše trhy a zisky se podělili naši noví přátelé. V současné době se situace opakuje. Řekl bych, že se ze svých omylů nejsme schopni poučit a asi to ani nechceme udělat. Prostě v roli užitečného idiota který rád platí cizí účty se nám líbí a neustále se v této roli zdokonalujeme.

Myslím, že naši politici by měli uzákonit 17. duben jako významný den ČR. Vždyť takový úžasný výkon, jaký předvedli naši politici napříč politickým spektrem si zaslouží, aby na něj naši občané nezapomněli (alespoň do letošních voleb). Schválně jsem nenapsal, aby si občané tohoto výkonu vážili. To víte, vždy se najde nějaký ten nespokojený rýpal.
85 komentářů :

 1. Ne kdepak nikdo jim tu šaškárnu nebere jen se znemožňují sami a to je dobře aspoň lidé vidí co to je za blbce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale bere pane-jste bohužel na velkém omylu.Z mnoha diskusí jen třeba ne NR je jasné,že blbci se v tomto státě množí jak kobylky!A ještě ty lokajské idioty půjdou na podzim volit a budou si tahat trika jakou zde máme konečně demokracii a svobodné volby!

   Vymazat
  2. Mam dojem ze na to ockovani Sptutnikem i u nas jeste dojde, on ten sajrajt jeste nekonci a cim dal tim vic oficiaonich vakcin ma cim dal tim vic nejake "side efekty," cesky nevim jak se to rika

   Vymazat
  3. VacHav Máte pravdu špatně jsem to definoval měl jsem napsat normální lidé nebo mlčící většina.

   Vymazat
  4. a není škoda, kterou napooáchali na myšlení lidí, na obchodu, na politice a tak vůbec , příliš vysoká platba za jejich znemožnění se?

   Vymazat
  5. Nekteri diskutujici tady tvrdi,ze mi nerozumi.31 let no je to blby

   skvelym tzv chacharskym myslenkam,ktere vam sveze prinasi moje malickost se nedivim,ale pirati ti maji vzdelani z prvni priority kapitalisty ohlupovanych MA tedy ZADNE nebo jen polovicni 2 a 2 se u nich pise =5.
   Tak to ostatnim znovu a znovu dam po lopate a to bod po bodu ozvete se pokud nerozumite reci meho kmene tj NPV Program obcanu(tj krtecku) tak to zkuste!

   1.

   Chachari pozaduji zmenu rezimu stejne jako OK SPD!
   Protoze SPD prozatim nestanovilo jaky stat CHCE NPV

   NAVRHUJE SOLIDARNI STAT.

   Je to stat,kde se nebude krast dve tretiny platu jako je tomu dnes v dobe pripravv exekuci jimiz budou zlikvidovani mali a stredni podnikatele a zivnostnici a to nemoci C19 bohatych majitelu penez tzv gatesovcu.

   VYHODA: zvysenim platu se zvysi i vyber dani,kdy dnes hlasi pan Babis,ze pujdeme i s nim na BUBEN!

   Tak prosim sdelte mi co je na tom nesrozumitelneho,budu vam tu vsem davat postulaty NPV postupne,nebot opakuji neni ani jeden intelektual uz 31 let,ktery by to pochopil a umel jednat tak to musi zane delat OS transformujici se na cilevedomou ČSV,
   Ocekavam svatek prvnich odpovedi hlane piratisek huculisek,pricemz cilem bude jejich ZVOLENI a ne ze ne ANO!

   Vymazat
 2. To, že celou frašku dal dohromady Belilingcant, je zřejmé od začátku. Teprve fotografie Čuka a Geka z akce Skripal v Salisbury, dala podnět pátrat, jestli tady náhodou nebyly, když byl Skripal v ČR a povedlo se to. Že jezdily za Skripalem z jiného důvodu se už tady v článku někdo zmínil. Podívejte se na zajímavý rozhovor Xaviera s Vlastimilem Tlustým.

  OdpovědětVymazat
 3. Pane Petráš.
  Jste tak dobrý,jako Váš jmenovec fotbalista Petráš s B.Bystrice.Jasné je,že BIS,Hamáčkovi,Babišovi,byly předložené falzifikáty,ale jako věrný spojenci USA,museli tomu uvěřit.Jak píšete,má to několik cílů,nejen dostavbu Dukovan,nepřipustit na naše očkování Sputnik V,znepřátelit si Rusko a také očernit Rusko v mezinárodní politice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co tak toto?

   https://www.zvedavec.org/komentare/2021/04/8691-pokusily-se-usa-zavrazdit-pouze-lukasenka.htm

   Vymazat
  2. Babiš by nic nemusel, kdyby byl občanem a politikem svého státu.
   Jsme druhou (nebo až poslední) zemí v seznamu nepřátelských zemi vůči Rusku. Zasloužená "odměna" za vazalský vztah vůči první zemí v tom samém seznamu. Podle internetu, jsme rovněž druhou zemí, která stále
   za plánovaným převratem v Bělorusku, včetně vraždy jejich prezidenta a členů jeho rodiny.

   Vymazat
 4. Ještě jsem se nedozvěděl, kterou stranou byl Hamáček pověřen dohodnout schůzku Biden-Putin. Rusko to asi nebylo. USA? A nebo to bylo zase pouhé vlezdoprdelství?

  OdpovědětVymazat
 5. Ještě k k tomu významnému dni.
  Asi to bude státní svátek,protože nám brzy zruší svátek 8,květen.

  OdpovědětVymazat
 6. Významný den českých taškářů. Bylo to Rusko a zbytek je tajný, nezpochybnitelný. Dva unikátní, nenahraditelní agenti s oprávněním trávit, vyhazovat do vzduchu a udělovat dovolenou brigádníkům v muničáku, který se chystají vyhodit do luftu. Ruská tajná služba zřejmě trpí personální nouzí a pokud ne, tak mne mrazí, co by se asi tak mohlo stát, kdyby nasadila veškeré své kapacity,když dva maníci stihli udělat takovou paseku napříč celým kontinentem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A to jsme si stěžovali, že jsme okupováni Ruskem. A najednou Fico řekne- pozval si mě USA velvislanec a řekl uděláte to takto-on odporoval a šel. Nechápu vystrašeného Bibiše a Hamáčka. Ti museli mít zbraň přímo u spánku. Koudelka a novináři BIS je drželi v šachu. Chudák Hamáček z toho chtěl nějak vybruslit, ale to si naběhl asi jako Fico.Novému pánovi se neopdoruje.Rusové nás nyní pokládají za nepřátele. Doufám, že nemyslí většinu našich obyvatel.

   Vymazat
 7. Tak jsem marně čekal že se ozve některý z odborníků na výbušniny a řekne nám pravdu. A ono nic. Když v Libanonu došlo ke stokrát silnějšímu výbuchu a zničilo to celé město, druhý den jsme si prohlíželi kráter. Ale to byl obyčejný výbuch. Ten náš Vrbětický si představte vytvořil žároviště s tisíci stupni a policie ho musela dva měsíce hlídat. Koumavý člověk se zeptá proč? Protože tam vybuchly dělostřelecké granáty plněné fosforem. A protože hrozilo že to praskne, bylo třeba sklady zlikvidovat. Toto střelivo je zakázané, tak to koumesové z BIS hodili na Rusko. Problém se vyřešil a páníček je moc spokojený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kamenaku.


   fakt uz mne nebavi se o Vrbeticich bavit, ono je to premilani prazdne slamy ja se rikavalo,

   Ale co mne zajima, je jak vis a jestli to neni kec o tech forsforovych granatech, on kdyz hori fosfor, tak vydav peknej sajrajt, a jedovatej, takze nesplet si se?

   Vymazat
  2. Moc rád si poslechnu lepší variantu proč tam to žároviště bylo.

   Vymazat
  3. Nedá se to dokázat, jako nic v té tragikomické kašparádě, ale vřele doporučuji shlédnutí videa na konci článku na který posílám odkaz. Je to rozhovor s manželským párem místních - žádní blbci mimochodem - natočený před sedmi lety ještě před tím druhým výbuchem. Trvá sice 80 minut, ale stojí to za to. V podstatě jediné relevantní a nezkreslené info z vrbětického průseru které existuje. Aspoň pro mě tedy.
   Takže otevřít pivčo, zamodřit, hodit na gúgl, a je to. Jo, a lavór na vyblití, až to skončí. Nebo kalašnikov a vyrazit do Prahy.
   Aha, ten odkaz. Tady je:

   parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vrbetice-Utajene-rakety-Ukradene-hromosvody-Zamlcena-pravda-Mistni-promluvili-663731

   Vymazat
  4. Basos, bílý fosfor je nejpravdepodobnější.

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsi zase pookřál po té dnešní nakládačce od tvojí staré? Furt málo, co? Stul pysk a švihej, diagnostikovaný DEBILe.

   Vymazat
  2. 17:07 O tom kdo bojuje proti státu by se dalo diskutovat dlouho do noci. Kdyby ovšem byl naproti důstojný oponent a ne jedinec, který byl dnešního dne v ZOO porovnán s mládětem jisté gorily.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 17:17 Projev jak z westernu. Bacha, ať si neustřelíš varlata. Divoký De Bille.

   Vymazat
  6. 17:25 Ano, blb zůstane blbem, v tom máš svatou pravdu. Tobě to ovšem díky tomu nikdy nedojde, jinak ny sis ustlal na kolejích.

   Vymazat
  7. 17:41 Jsa namazán na chleba ses stylově rozloučil a následně se zachumlal do přikrývky svého klecového lůžka. Spi sladce a nehraj si pod dekou. Příště piš v azbuce, nestyď se, ukrajinský externisto. Bimbasi Bimbasoviči.

   Vymazat
 9. Tady je další přídavek do té ságy RICIN II.

  https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/firma-imex-group-promluvila-o-tom-ze-se-po-vybuchu-ve-vrbeticich-ztratily-zbrane/

  OdpovědětVymazat
 10. 17:31 To tě, ty ukrajinský externisto, nemůžou naučit psaní diakritiky? Máma se s tebou táhne do ZOO a ty pak tohle.

  OdpovědětVymazat
 11. Zasloužíme si takové politiky a strany které máme, věříme jim a volíme je. Myslím, že takoví "géniové" se v naší politice posledních 30 let vyskytují velmi často. Problém však nastává, když jsou na nejvyšších postech a na ministerstvu zahraničí. Pak je to velký problém.
  I minulý režim měl svá "génia" třeba v 1968 p. Dubček, (a přitom byl mezi lidmi oblíbený) který situaci totálně nezvládl, myslím, že kdyby tam byl Dr. Husák, tak by to s Brežněvem "ukecal". Dalším "géniem", který to sice myslel "dobře", ale neměl na to, byl p. Jakeš. Jsme země zaslíbená těmto géniům, nyní o současných psal p. Petráš.
  Naši současní vládci ze sebe udělali udělali kašpary, lidově bych to řekl ještě jinak. Ale ještě větší průšvih je to, že to samé dělají z nás občanů této země, která nám vlastně ani nepatří. Nesmím však zapomenout na „demokratickou“ opozici, která na současné vládě nenachází ani špetku pozitivního. P. Babiše by zavřela, ale zde jim to nevadí, při „jejich“ tak zvané „obraně našich národních zájmů, demokracie, svobody“ (a na další ze zeptejte p. Pekarové) podpořila, protože jde o RF a to je ten největší náš nepřítel na celém širém světě. Bohužel z tohoto marastu se budeme dostávat zřejmě velmi dlouho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Snad ten marast nepotrvá z historického hlediska moc dlouho. Rusko již naznačilo, že perspektivně chtějí uzavřít svá velvyslanectví v Praze, Varšavě a v Bratislavě. Zájmy Ruska v ČR, SR a Polska by řešila velvyslanectví Ruska ve Vídni a v Budapešti. Má to být uskutečněno pro to, aby si tyto země uvědomily, kam historicky patří. Zbývá najít císaře.

   Vymazat
  2. Laco, co takhle Hřib podpapírník?

   Vymazat
  3. 18/21
   Už se našel. Nějakej Dred. Právě si dává šít na tu slávu korunovace nový šaty. Jo, a dětem bude na tu korunovaci vstup zakázán. Slepci vstup zdarma.

   Vymazat
 12. Ten kommentující v 17:07 a 17:17 je fakt De Bill.

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Koudelko, vyřiďte ,,diplomatům" vaší významné spojenecké země, že své nepřátele si ,,vybereme" sami. Rusové to ale nebudou !

  OdpovědětVymazat
 14. Jediná možnost, uvést ty "důkazy" , ale to bude problém, protože jak je vidět, jde o "hrátky" tajných služeb, tak jsem zvědav, jak se z toho "Koudelka" vylže!!!

  OdpovědětVymazat
 15. Když někdo nepokládá za slušné předložit důkazy, tak si znova přečtu
  Čuka a Geka, potom spolu s rodinou oslavíme výročí maxipsa Fíka. Nic jiného mi nezbývá.

  OdpovědětVymazat
 16. Tak jsme se dočkali! Rusko nás dalo na seznam nepřátelských států. Hned vedle USA. máme být na co hrdí! Předběhli jsme i Polsko nebo Ukrajinu! A není to jen tak nějaký seznam. Státy na něm uvedené si ani neškrtnou. Ani jejich firmy, aby bylo jasno. A další akce budou následovat. Z Vrbětic se ztratily statisíce zbraní, samopalů, kulometů, granátometů, munice... ZA 100 miliónů korun. Firma IMEX, které patřily obvinila Policii ČR a soudně vymáhá po našem státu 75 miliónů korun náhrady. Byly tam i protipěchotní miny. Nezlikvidované. Byly prý pro Sýrii a Ukrajinu. A tam mají Rusové své lidi. Je jisté, že mají i důkazy. Ovšem takové, které obstojí. Ne jako my. Které nestačí ani na obvinění konkrétních osob a už vůbec ne na zahájení soudního řízení. Podle - čerstvě bývalého - nejvyššího státního zástupce. U mezinárodních soudů, kam to Rusko jistě požene budeme "takhle malincí"! A bude nás to stát majlant. A všichni od nás dali ruce pryč. Jistě mají svoje informace o tom, kdo má jaké karty v ruce. Od Rusů. A to jsme ještě stihli nas.at Číňany.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 17. Proč si děláme ostudu v celém světě.
  Západ kšeftuje a Česko čipuje.

  OdpovědětVymazat
 18. Dva nepřátelské státy Ruska...USA a CESKÁ republika ,to jsme dopracovali!! Největší pohůnci v Evropě

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, dokonce ani Polsko a Ukrajina nejsou v Kremlu brány za nepřátelské. Fakt pobavilo. Nebulte, o nic nejde.

   Vymazat
  2. O nic nejde? Jde o předraženou jadérku made in Westinghouse, o leteckou základnu US Air Force v Mošnově, o mrtvé na covid vyloučením ruských a čínských vakcín... Prostě o nic nejde. Martině, ty jsi fakt troub

   Vymazat
  3. Pro Martina. Okamžitá ztráta může (a pravděpodobně se i bude blížit) činit 100 mld. Kč v přímých obchodech. Nepřijedou ruští turisté, kteří jsou - na rozdíl od jiných - velmi rozhazovační a na které se velmi těší celá Evropa i další světadíly (Asie, Afrika). Další akce mohou přijít v tom, že Rusové odmítnou obchody s účastí českých firem. Dále mohou obchody s jinými (německými, francouzskými) podniky podmínit neúčastí našich firem. Atd. atp. O diplomatických obstrukcích ani nemluvě. Možností je plno. To, že náš obchod s Ruskem činí pouhá 2 % obratu je pohádka pro lidi s omezeným pohledem. Nevíme, kolik % "západního" zboží určeného pro ruský trh tvoří komponenty vyráběné u nás. Ale naši přátelé to vědí dobře a Rusové taky. A navíc. I ta 2 % se budou našim "kamarádům" hodit a jistě po nich rádi sáhnou.

   Vymazat
 19. Nedávno ještě před Vrběticemi jsem napsal, že tento stát není můj stát, prostě tak jsem to cítil a cítím. Důvodem je, že tento stát nezastupuje zájmy této republiky a dle mě většiny Čechů. Táhne nás do nesmyslného zbrojení, místo toho, aby se na příklad snažil, třeba o vytvoření pásma neatomových zemí v Evropě, ve smyslu rozmístění a držení takových zbraní a cizích vojenských základen.
  Můj problém je v tom, že je to moje země Čechy a Morava, chtělo se mě napsat i Slovensko, moje řeč, naše nejednoduché dějiny, včetně národního obrození, kde dochází i s vědomím tohoto státu k pomalému a trvalém odnárodňování. Nebudu se rozepisovat, uvedu jen jako příklad stav našeho školství. Další důvodem proč hlavně citově, duchovně to není můj stát, je to jak se chová v mezinárodním kontextu, kde působí jako nesvéprávný stát. Uvedu příklad Maďarska a p.Orbána, který myslím postupuje v souladu se svými národními zájmy. Stát se chová jako farizej a pokrytec, který nejen okatě, ale zcela evidentně "zastupuje" zájmy našich "protektorů", dosaďte si sami .
  Z těchto důvodů mě nevadí, že RF nás "někam" zařadila. Za povšimnutí stojí, že s USA bude klidně jednat. S ČR, pochybuji, chováme se jako slouhové. RF nenazvala všechny Čechy, Slovany nepřáteli, nejsme nepřátelé RF. Nepřítel RF je celá tak zv. „demokratická opozice“ a bohužel i ČSSD a její politici. Je pouze na nás občanech tohoto ne „našeho“ státu, abychom s tím něco udělali, nejblíže je to možné v podzimních volbách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9.01 Pane unknown jako vždy velmi duchaplné ...VIP 🤕

   Vymazat
  2. Unknowni 8/55,9/01,9/11 nemate duvod jak pisete nenavidet Rusaky

   byli to oni,kteri nam nekradli dve tretiny platu,postavili za to hafo bytu a pro me dokonce i cele metro.
   Na ochranu nasich obcanskych investic poslali dokonce i vojsko,ktere prodlouzilo stesti socialismu o mnoho let.
   No skoda,ze verchuska komunistu neumela vse zpropagovat a vyhnat vsechny domorodce vydelavat uz tehdy do kapitalismu.

   ZBOHATLI BYCHOM DO VELIKOSTI PARNIKU

   a necinkali klici,ktere nam ted kapitalisti pohunci zabavi,zabunkruji vydelky z exekuci a zadluzi nas zubozenou OS obcanskou spolecnost,takze to budou platit vase piračata,protoze se teprve mozna narodi!

   Vymazat
 20. 9:11
  Díky za uznání,jen od vás čekám něco konkrétního.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane unknown sám si udělejte rozbor toho co sem píšete. Hezky bez vztekaní, sprostoty nenávisti a zloby. Půjde to? VIP 🥴

   Vymazat
  2. Díky naší Panské jednotě a s pomocí občanů unknowníků jsme se stali světoví. Už nás nikdo neporazí v počtu úmrtí na počet obyvatel při pandemii. To nám nestačilo, proto jsme se přimkli k USA a tak se stali nepřítelem RF číslo 2.

   Vymazat
  3. Drazi mi piratsti a jini huculove.co 5 minut tady visi NPV

   program volicu,ktery by vam umoznil MONUMENTALNI vitezstvi ve volbach a nehynouci slavu,
   Skoda,ze vasi pohlavari nechapou co je v postulatech pravdy (NPV) napsano, nebot vam dali vasi kapitalisti vzdelani na jejich prvni priorite rizeni huculskych koniku v kostymech piratu a vy to nevite protoze jste museli utrpet vitr v prazdne lebce z vasi vlajky...

   Ze ANO?!

   Vymazat
 21. Odbornice podezírá CIA z hackerského útoku na potrubí v USA

  https://cz.sputniknews.com/20210514/odbornice-podezira-cia-z-hackerskeho-utoku-na-potrubi-v-usa-14480413.html

  OdpovědětVymazat
 22. Společnost Nestle a privatizace vody na celém světě

  http://svobodnenoviny.eu/spolecnost-nestle-a-privatizace-vody-na-celem-svete/

  Klaus Schwab volá po průkazu globálního zdraví na základě implantovatelného mikročipu

  http://svobodnenoviny.eu/klaus-schwab-vola-po-prukazu-globalniho-zdravi-na-zaklade-implantovatelneho-mikrocipu/

  Proč Gates a Pentagon vypouštějí na Floridě GMO komáry?!

  http://svobodnenoviny.eu/proc-gates-a-pentagon-vypousteji-na-floride-gmo-komary/

  Německo: Migrant vypálil ubytovnu pro uprchlíky v Gudow

  http://svobodnenoviny.eu/nemecko-migrant-vypalil-ubytovnu-pro-uprchliky-v-gudow/

  120 amerických generálů: USA nepřežijí Bidenův útok na naši ústavu

  http://svobodnenoviny.eu/120-americkych-generalu-usa-nepreziji-bidenuv-utok-na-nasi-ustavu/

  Bill Gates navštěvoval nudistické párty, najímal sexuální pracovnice a setkával se s pedofilem – tvrdí zdroje

  http://svobodnenoviny.eu/bill-gates-navstevoval-nudisticke-party-najimal-sexualni-pracovnice-a-setkaval-se-s-pedofilem-tvrdi-zdroje/

  Dějiny se opakují… Proč Washington a Londýn prahnou po nové studené válce

  http://svobodnenoviny.eu/dejiny-se-opakuji-proc-washington-a-londyn-prahnou-po-nove-studene-valce/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. 12:28 Běž někam my nejme vyznavači jedné „správné" pravdy to není žádný pro Ruský web ale naštvaných Čechů kteří toho mají dost. No jo náckové taky strašili východem že dějiny se opakují.

   Vymazat
 23. Je vidět, že se politika a ekonomika v USA a EU bude pohybovat zcela jiným směrem a tím skončí současná prolhaná "smečka" v Bruselu a také u nás se bude "bílit" a prase Hamáček skončí na "pekáči"!!!


  https://www.protiproud.cz/politika/5804-lavina-se-dava-do-pohybu-po-francii-pozdvihli-prapor-povstani-proti-globalni-tyranii-generalove-v-usa-zabranme-premene-ameriky-v-marxistickou-diktaturu-zfalsovane-volby-devianti-cenzura-a-dementni-joe.htm

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hodny clovek Jo odkaz jsem tam také doložil už aby kopli lidé globalistické fašisty do (_!_). Miliony lidí přeci nenechají sebou orat pár prachatýma vychcánkama.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době , kdy podvodně zvolený prezident USA zjevně trpí stařeckou demencí, kdy často neví kde je a čí je a tenhle "Alzheimerem a Parkinsonem" postižený kašpárek ovládá raketojaderné kódy !!

   Vymazat
  4. Vážený pane, pokud budete dobře číst, tak snadno přijdete na fakt, že Sputnik a celé RT je placené ministerstvem RF , je to jasně napsané v tiráži a podle známého heslo, koho chleba jíš, toho píseň zpívej , je také modifikován obsah!! To je poctivé a doložitelné a mnoho "západních" médií je také placeno z "vládních" peněz a často o tom vůbec nevíte a nejhorší jsou ta média, která se tváří jako "nezávislá" a přitom jsou také těžce poplatná svým majitelům!! Nezávislá média už u nás vlastně nejsou, takže je potřeba vybírat a přemýšlet, odkud vítr fouká!! Proto také poznámka, že je informace ze Sputniku, není úplně validní, protože serioznost zpráv ze Sputniku, může být daleko vyšší, než z těch všech podivných plátků a tam také zahrnuji naší ČT, kterou si povinně platíme a která nás denně večer ohlupuje a říká nám, co si máme myslet!! Dnes si obstarat poctivé a "neciknuté" informace je veliká honička a často se vám to ani nepodaří!!

   Vymazat
  5. IB CHATSCHERA tu poslal pan Putin(boze cara chran)
   ma totiz taktiku jak byk

   car umi ovlivnit volby v AMERU,do vedeni nami velmi oblibene EU poslal rozklad babu leyno,ktere uz osvedcilo pri rozflaknuti pateře obrany sveta, bundeswehrmacht hrozne,vojaci z jejich elitnich jednotek ji rozkradli patrony.Nam odmita dat dluh 3,6 bilionu,abychom se vyzbrojili podle vzoru SWISS
   a pomohli rozpadavajicimu se NATO ARMY a je toho vice,dokonce nase vlada lita ve vzduchu dynamitem z vrbowitz ,no bordelll jak v tanku!Ptam se.
   Kde zustala pane IB nemecka organizace a dukladnost?

   Vymazat
 24. Naše společnost, o které se říká, že je rozdělená, tak není rozdělená na ty, kteří mají rádi Washington, a na ty, kteří mají rádi Moskvu. Ale je rozdělena na ty, kteří jsou slušní, korektní, normální, přemýšliví, schopní argumentovat, a na sprosťáky. O těch není dobré dlouho filosofovat, protože o ně se může člověk leda ušpinit!!

  OdpovědětVymazat
 25. 8/54 pirate unknowne moji starosti je,zajistit,aby jste nebyli huculove

  a opravdu,ale opravdu vyhrali volby!
  Dal jsem vam na tento web jednoduchy navod jak by to slo ,osvojenim si bodu nr.2.navrhu NARODNIHO PROGRAMU VOLICU nyni uz znameho pod kodem NPV,tj zajistit na webu panu piratu otevreni diskusnich rubrik stejne jako je tomu zde na webu

  Svobody a prime demokracie ihned pana doc Dava!

  Prozatim jste to nepochopili,nebot v prazdnych lebkach vasich pohlavaru se revoluci pravdy pusek a dęl mych volicu,se vhani do lebek verchusky piratu zly vitr niciveho plynu,ktery vypousteji zvirata.
  Je vsak velkym prinosem,ze v ramci "zelneho uderu" propagujete křupani ponrav.
  To bude nasim spolecnym udelem.Ja jich żeru 1 kg na hodinu dodavaji mi nesmirne mnozstvi energie a veřte tomu dam ji v prospech piratu a ne ze ne ANO!

  OdpovědětVymazat
 26. „Kde jsou ty záznamy z kamer?!“ Šéf bezpečnostního výboru praštil do stolu. Jde o Vrbětice a Rusko
  „Očekával bych od orgánů činných v trestním řízení jednoznačné obvinění osob v této kauze, jejich stíhání, popřípadě mezinárodní zatykač. Nic z toho zatím neproběhlo, tedy z toho vyplývá, že není dostatek jednoznačných důkazů pro tyto kroky. Bohužel nevyšetřené úniky ze živých spisů trestních řízení se stávají jakýmsi koloritem doby za úřadování sociální demokracie na Ministerstvu vnitra. O vině, nebo nevině rozhoduje soud, nikoliv novodobá ‚Národní fronta‘,“ konstatuje Radek Koten (SPD), předseda sněmovního výboru pro bezpečnost. Naše vztahy s Ruskem jsou nyní značně poškozeny, a to patrně i obchodní. Není to škoda zvláště třeba v souvislosti s vakcínou Sputnik?
  Tyto souvislosti vnímají lidé daleko více než politici. Na Vysočině je mnoho firem dodávajících technologické celky do těchto oblastí, navíc vakcinace z důvodu nedostatku vakcín ze Západu značně vázne za očekáváními. Pokud by bylo záměrem pouze poškodit obchodní vztahy s RF a znemožnit očkování Sputnikem, konstatuji, že takzvaný demoblok vrní blahem. Raději tisíce mrtvých než vakcína od RF.
  Na Facebooku se zmiňujete, že je čas na odvolání vedení SÚKL. Můžete vysvětlit proč?

  SÚKL je státní ústav, který má za úkol schvalovat léčiva pro použití v ČR ve prospěch pacientů. Jeho úkolem není žalovat a udělovat půlmilionové pokuty nezávislým médiím za publikování článků o možnostech léčby covidu-19, převzaté ze zahraničních zdrojů. Není možné, aby státní ústav preferoval na jedné straně drahá léčiva a neschválené vakcíny bez historie a na straně druhé neschválil desítky let používané preparáty, které mají v zahraničí prokazatelné pozitivní účinky při léčbě covidu-19. Paní ředitelka je zaměstnancem občanů, nikoliv farmaceutických firem. Pokud neplní to, za co je královsky placena, její arogance si zaslouží pozornost pana premiéra a případné odvolání je rozhodně na stole.

  OdpovědětVymazat
 27. Ty odpornej poskoku NWO indická chcíplá nudle já sem viděl dokumenty jak ti prachatí sviňáci plzní malé děti. Do žádného islámského nuzákova se zatáhnout nenecháme. Vy jste podporovatelé pedofilů ty šedesáté pohlaví.

  OdpovědětVymazat
 28. Prosím všechny poctivé hledače pravdy, přečtěte si dnes již 12 pokračování "Vrbětice" na Kose https://vlkovobloguje.wordpress.com/ , kde jsou dopodrobna "vyhledány" všechny podklady, které je možné doložit a je tam nestranně psáno o podkladech pro i proti a závěr není pro oficiální verzi příliš kladný!! Jde spíše o "hrátky" tajných služeb a proto také nikdy nějaké "doložitelné důkazy" neuvidíme!! Všechno bude "mlha" a myslím, že to bude ještě Koudelku hodně mrzet!

  OdpovědětVymazat
 29. Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou dnes politickou a ekonomickou rakovinou světa, zvláště v této době a bude nás to všechny na celém světě nejspíše brzo mrzet! USA by si měly zamést především před vlastním prahem , protože to už není zcela stabilní stát!

  OdpovědětVymazat
 30. To je ten kardinální problém, že se nám USA za posledních cca 30 let hodně změnily, použil bych slovo "zparchantěly"!!! Dřív byla "Amerika" něco, nějaký vzor a dnes jsem oprávněně na pochybách, protože se USA staly globální ekonomickou a politickou "rakovinou"!! Astronomicky a nesplatitelně předlužené USA jsou nebezpečné pro celý svět a můžeme také používat ten příměr o té "chcípající" kobyle, která nejvíce kope!! Nejsem členem KSČM , ani jejich volič a Putin mně rozhodně neplatí a ať mně zkusí někdo oponovat v názorech na USA, ale ať použije nějaké nosné argumenty , místo ideologických nálepek!! V USA jsem byl mnohokrát a hodně dlouho,takže vím , o čem mluvím a USA mají také nakročeno k nějaké formě občanské války, protože vnitřní rozpory jsou již za hranou , běžných potyček demokratického typu!! Poslední volby prezidenta jsou jenom příkladem, ale rozpory uvnitř USA jsou daleko těžší a nebude snadná jejich "léčba"!! Militarizace státu není tím dobrým řešením, jak víme z dějin Německa!!

  OdpovědětVymazat
 31. IB CHATSCHER, neomarxista (spatny komunista) se kryje.

  bude totiz muset podle ideologie sveho ka ka ramu sura 4-89 podrezavat,kdyz se k nemu obrati zady, vsechny domorodce CR, nebot jsou to podle jeho ideologie ze stredoveku jen kafiri.

  Priznej se hucule,ze je to tvuj opravdovy program!?

  OdpovědětVymazat
 32. 11:49 Vím že píšeš o sobě a to mě těší na tebe taky dojde neboj „miláčku". Já sem přečetl tolik knih co ty si ani neviděl a s nějakým vzděláním nebo titulem se můžeš jít klouzat zrůda zůstane zrůdou.

  OdpovědětVymazat
 33. Firma Imex Group dává trestní oznámení, chybí kulomety, samopaly, RPG a další - prý je rozkradli zloději nebo policisté.
  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vrbetice-municni-sklad-zbrane-trestni-oznameni-imex-group.A210513_202326_domaci_mama

  Ale proč?

  Vždyť je odnesli Čepiga a Miškin!
  Je třeba po RF důrazně požadovat finanční náhradu!
  (nebo materiální, tu bychom se zamhouřením oka možná také brali)

  OdpovědětVymazat
 34. Ti šašci z CIA asi osedlali špatného koně. Hamáček je schopen kočírovat tak samosprávu obce natož být ve vládě. Je to ještě adoslescent, který si dovolí prohlásit, že reakce Ruska dokazuje, že v otázce Vrbětic ČR postupovala správně. To je skutečně imbecil. Teprve nyní se ukáže kolik škody i Babišem na popud CIA nadělali. Každý si dokáže představit co se bude dít v ČR s turistikou ze strany Ruska, Číny a možná i dalších zemí. Hotely nejen v Karlových Varech budou zet prázdnotou a té mezinárodní ostudy. Stačí se podívat na mapu světa : ČR jako flíček proti území Ruska. A rád bych také viděl kolik těch "vlastenců" ČR by šli bojovat proti Rusku, kolik by šlo s odhodláním do krvavého boje? Asi by všichni utekli do USA!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tatrane, ty jsi ale velky myslitel:-)

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 35. Unknowne, ty blbče pamatuj se! Meleš z cesty a zjevně ti přeskakuje. Ty máš tak co vyprávět o stále stejných nesmyslech. Zrovna ty, který dáš dohromady sotva dvě nesouvislé věty a těmi tu plakátuješ po celou dobu. Využij rady klasika a omývej si přirození vlažnou vodou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 36. 12.44 Unknown. To je akt naprostého zoufalství i s tím závěrečným zařehtánim postřeleného mezka...Opravdu přiblblé až ubohé...VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
 37. Vše o Vrběticích je ve 12-dílném seriálu "Otázky kolem Vrbětic" zde:
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2021/05/12/otazky-kolem-vrbetic-xi/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Říkám si ale, změní to něco na volbách?
   Nebo bude stačit pár koblih, nějaký ten párek či pivko a vykulené oči Markét či vyceněné zuby uplakané Olgy?

   Vymazat
 38. Můj pohled je v kategorii selský rozum.
  Podle zákona, nelze pohlížet na obviněné jako na odsouzené. Tak i v případě Vrbětic.
  To samé platí i v mezinárodním právu.
  Takže, všechny kroky, které, jsou dosud učiněny,jsou také nezákonné, včetně vypovídání velvyslanců a podobně.
  To vypovídá o dnešní naší a evropské justici celkem dost.
  Pro slmužničku v kapse, kterou mě stejně ukradnou ať tak nebo tak, tě stejně poseru.
  Jinak to nevidím.
  Bez osobní zodpovědnosti, která nebude uzákoněná se asi nikam nepohneme.
  Stále budeme ližprdeláči kam vítr tam plášť.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.