Reklama

neděle 9. května 2021

Oděsa slavila Den vítězství - pochod nesmrtelného pluku (VIDEO)

9. 5. 2021 YT (https://www.youtube.com/watch?v=caRJEyVqlQ8&t=234s)

Tisíce lidí oslavili v Oděse vítězství nad fašizmem. Rusky volali hesla "Spasibo dědu za pobědu" - Díky dědovi za vítězství, Fašizmus neprojde a podobně. Kladli květiny a věnce k památníků obránců Oděsy.  Nálady na Ukrajině se překlápějí na stranu Ruska a přátelství, proti náckům, kteří uchvátili v Kyjevě moc. Lidé se přestávají bát a to je začátek konce banderovskému svinstu na Ukrajině.
16 komentářů :

 1. Konecne se lidi zacinaji probouzet

  OdpovědětVymazat
 2. Už jsem ten link vložil dopoledne jako odpověď Martinovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale nemyslím, že se něco překlápí.

   Vymazat
  2. Také si to nemyslím, jde jen o pokus něco zvrátit.

   Vymazat
  3. Nemyslet je dnes velice dulezite Povolny

   Vymazat
 3. Nejvyšší čas kopnout banderovce někam než je opravdu pod vedením nácků z USA zatáhnou do průšvihu.

  OdpovědětVymazat
 4. Jenže jim USA nastrčí u příštích voleb dalšího chazarského premiéra místo komedianta Zelenského a oni ho zase zvolí, hlouposti lidí na Ukrajině nepomůžeš, sní ten svůj sen o marce za 3 koruny, to zde byl také jeden Chazar, co nám tu lhal,až se mu od huby prášilo a jmenoval se Komárek. Dobře, nás napálili, ale tak se sakra ti Ukrajinci mohli již z našeho osudu poučit, jak snadné je pro Chazary lhát těm ostatním.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Některé národy se neponauci: Chorvati, Poláci a Ukrajinci.

   Vymazat
  2. Ale to je lihen rykopatcu ,takze oni je voli s laskou ,jsou to jejich lidi

   Vymazat
 5. V Oděse je 9.5. velký svátek, ale neblbněte lidem hlavu, že se překlápí na stranu Ruska. To je holá lež. Ano, doma mluví rusky, ale je snad kvůli tomu jihotyrolák Němec?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Překlápí. Sleduji ukrajinské weby. Nacionalisti (a ne zrovna nacisti) tahají za výrazně kratší konec. To co se dělo v Oděse, dělo se i v Charkově. Volali i jiná hesla: "nezabudem - neprostim!(nezapomeneme a neodpustíme!). To se týká těch 40 upálených mladých lidí, které zavraždili banderovci. Dokonce i v Kyjevě. Kyjevu otevřeně říkají "Kličkograd". Lidé odmítají dodržovat zákon o ukrajinštině. nejen prostí obyvatelé, ale i podnikatelé a intelektuálové volají po obnovení dobrých vztahů s Ruskem. Zelenský je nazýván klaunem. Ne pro svoji profesi, ale pro svoje vystupování v roli prezidenta. K útoku na Donbas by nemohl použít regulérní armádu. proto Porošenko a spol. verbovali vlastní ozbrojené bandy z různých zemí světa, čečenské bojovníky nevyjímaje. Situace je naprosto jiná než loni a rychle se mění. K lepšímu.

   Vymazat
 6. co to nesou za vlajky? červená, bílá žlutá...

  OdpovědětVymazat
 7. Tak konečně začíná obroda Ruska. Vlají rudé sovětské vlajky a žádný trockistický hadr (trikolora).

  OdpovědětVymazat
 8. Film Sluha národa, zaplatil Kolomojský, už s tím úmyslem, že bude Zelenský kandidovat na prezidenta. Pan Kolomojský je také takový vlastenec, jako většina těch co odešly do zahraničí. Doma budovat a bránit vlast se jím nechce. Většina okrajinců nezná skutečnou historii svého území.

  OdpovědětVymazat
 9. Pro mne je Nesmrtelný pluk, citlivou vzpomínkou na generaci, které vděčíme všichni. Zajímavý článek na toto téma je v 1.zprávách jedna Ukrajinka nesla 9.5. foto dědečka prezidenta Zelenského, který za boj s na řece Bug s nacisty dostal Řád rudé hvězdy. Zajímavá rodina těch
  Zelenských.

  OdpovědětVymazat
 10. Sledoval jsem ten průvod, jen jednu chybu to má a ta je stejná i u nás- chybí tam více mladých lidí. Bohužel i tam na nich neziskovky se zahraniční dotací zapracovaly, a to už dělali dlouho před Majdanem.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.