Reklama

neděle 2. května 2021

Poslanec EP JUDr. Stanislav Polčák k rezoluci proti Rusku

Ivan David
2. 5. 2021   video: 
https://youtu.be/S2y4Geg8IXM
S. Polčák (STAN, dříve TOP09) mluví za kolegy z TOP09, která je v konkurenčním uskupení s KDÚ-ČSL a ODS. ODS je v konzervativní frakci, Polčák, TOP09 a KDÚ-ČSL v lidovecké frakci, ale Polčákův STAN je v koalici s Piráty, kteří jsou ve frakci Zelených. Co je všechny spojuje je jasnější, než čím se liší. Bylo by zajímavé zjistit, zda věří svým slovům.


8 komentářů :

 1. Tlachání vlastizrádců nekomentuji!

  OdpovědětSmazat
 2. Kdo prosím volí takovéhle zrádné darebáky, kteří brojí proti ČR, ve službách kdovíkoho?

  OdpovědětSmazat
 3. To je panečku právník jak řemen ! Už jsme v tom zase. Obhajoba součástí obžaloby, důkazů netřeba ! Prostě zase bude stačit - Soud nabyl přesvědčení. Je nadějnej a pokud tomu klučinovi někdo nerozbije držku, dotáhne to daleko.

  OdpovědětSmazat
 4. Útlak obyvatel Krymu mne zvláště zaujal. Měl by je navštívit, asi by ho hnali :-). Také dojemná starost o Navalného je milá. Julian Assange je pronásledován už skoro deset let a pokud by byl vydám do USA, byl by vystaven až trestu smrti, ale to pana doktora nezajímá, míříme totiž jen na ty, které nám povolí.

  OdpovědětSmazat
 5. Dovolím si použít výrok Václava z Plzně : Tlachání vlastizrádců nekomentuji!

  OdpovědětSmazat
 6. Slovákom neďakuj. Poďakuj US ambasáde v Bratislave.

  OdpovědětSmazat
 7. Jakou váhu a pro koho má Polčák ,proslulý kabátník,žalobník
  a podvraťák ? Uvažujme o okolnostech za kterých se takový
  scvrklouš může dostat do parlamentu EU za ČR. To musel být humus a trus že. kdo takového hanbáře prostrčil na tak mastný flek ? Asi nějací pytlíci z cirkusu z Albánie.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.