Reklama

čtvrtek 27. května 2021

Případ únosu letadla Lukašenkem: Všechno je jinak. Západ žádá propuštění nácka s temnou historií. Repríza blamáže s Nadijou? Naše „vrbětická“ vláda v lokajském předklonu. Co asi prozradí zatčený agent CIA?

Václav Danda

27. 5. 2021  ProtiProud

Václav Danda přináší pozoruhodné informace o minulosti jednoho z nových hrdinů západní kampaně proti Minsku a varuje naše propagandisty před nevypočitatelností osudů obdivovatelů Třetí říše.


Protektorátní novináři v Praze se podporou běloruského neonacisty Ramana Prataseviče, který byl o víkendu zatčen za dramatických okolností na letišti v Minsku, chytili do vlastní pasti. Kromě toho, že mladý americký zpravodajec byl jednou z důležitých figur v organizaci protilukašenkovských demonstrací a v přípravě státního převratu, má za sebou pozoruhodnou minulost aktivního nácka, který působil v neonacistických organizacích v Bělorusku a na Ukrajině.

Aktivisté z našich hlavních médií se jako jeden muž/žena postavili do řady a navázali tak na své nezapomenutelné předchůdce z dob německého protektorátu. Propagandisté z pražské kavárny působící v českých médiích rovnou sepsali petici „Stojíme při běloruských novinářích“. Obdobně po Majdanu podporovali spolu s celým demoblokem „Putinovu vězenkyni“ Nadiju Savčenkovou, ke které se dnes ovšem kupodivu nehlásí. Může se stát, že to s „Lukašenkovým vězněm“ dopadne velmi podobně.
***Chyběl jen Feri

Jsou nepoučitelní – a především počítají s krátkou pamětí veřejnosti, jíž „bělí“ mozky jednou kampaní za druhou. Dříve než se s jiskrou v oku nyní zapojili do bruselské PR kampaně za „svobodu pro Ramana Prataseviče“ mohli by si vzpomenout, jak to dopadlo s „jejich“ Nadijou. Když ukrajinskou vražedkyni Putin po politických výměnných dohodách propustil, objela v pravidelném kolečku Brusel, Prahu i Varšavu a všude ji soudruzi vítali jako hrdinku s pugety květin.

Byla to fakt velká sláva. Česká televize se události pochopitelně věnovala v přímých vstupech. V prostorách poslaneckého klubu TOP 09 (měla kliku, že tam v té době nebyl sexuální predátor této chcípající strany Dominik Feri) se Nadija setkala v obvyklém kolečku svatořečení s českými zákonodárci a zástupci politických neziskovek. Karel Schwarzenberg nebo Marek Ženíšek chodili tou dobou už delší čas na zasedání sněmovny s plackami s její podobiznou na klopě. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek ocenil její statečnost a jako dar jí předal typický havlistický „humanitární“ dar – ozdobnou dýku. "Byla jste pro nás několik let symbolem svobody a odporu proti agresorovi," uvedl při setkání alkoholicky "dojatý" Velký Bruselan.

Na schůzce byli kromě poslanců TOP 09 také zástupci KDU-ČSL včetně lidoveckého europoslance Pavla Svobody, na jehož pozvání ostatně Savčenková do Prahy přijela. Europoslankyně Michaela Šojdrová z téže politické strany a další "štamgasti" pražské kavárny – za „Putinovu vězenkyni“ dokonce drželi řetězovou hladovku (tady mají naši propagandisté v případě běloruského nácka ještě určité rezervy).

Jak to s hrdinkou Ukrajiny dopadlo, jsme už ale v přímém přenosu ČT sledovat nesměli. Do roka a do dne byla kyjevskou juntou prohlášena za duševně nemocnou, neboť se vzepřela, jak sama uvedla „americké okupaci“ své země. Následně byla obviněna generálním prokurátorem z přípravy ozbrojeného útoku na pučistický parlament. Tvrdil, že se poslankyně – kterou se mezitím tato pilotka ukrajinské armády stala – se prý chystala ostřelovat z minometu budovu parlamentu, a pak samopalem dorážet proamerické kolaboranty, kteří přežijí.

Nácek jako z praku


S neonacisty s bojovými zkušenostmi z Donbasu je zkrátka potíž. To by si dnešní podporovatelé nové zpravodajské hvězdy dlící momentálně v běloruské vyšetřovací vazbě měli připomenout. Všem těm Balšínkům, Břešťanům, Čásenským, Černým, Kubalům, Kubíkům, Šafrům, Taberyům, Wollnerům a armádě dalších propagandistů, kteří se zapojili do kampaně za běloruského nácka, reálně hrozí obdobná blamáž, jako v případě jejich Nadiji. Dokonce lze říci, že dokud je tento obdivovatel nacistických okupantů Běloruska, fotící se se zdviženou pravicí před vlajkou okupační běloruské německé správy, v minském vězení, mohou zatím klidně spát.

Zřejmě doufají, že mediální cenzura nedovolí zveřejnit, že jejich politický idol už jako šestnáctiletý působil (od roku 2011) v běloruském neonacistickém hnutí. Zvláště se angažoval v jeho mládežnické sekci vystupující pod názvem Mladá fronta (neměla by to začít vyšetřovat Koudelkova BIS?), jež spolupracovala s ostatními neonacisty v Evropě včetně organizací jako Combat 18 či Blood and Honour. Někteří z těchto bojovníků za uchování a resuscitaci myšlenek Hitlerovy třetí říše odešli v roce 2014 z celé Evropy bojovat po boku pučistické ukrajinské armády v neonacistických bojových praporech.


Americká kariéra


Mezi nimi i Pratasevič. V létě 2014 se stal členem neonacistické brigády Azov (její válečné zločiny spáchané pod hitlerovskou symbolikou byly příliš silnou kávou i pro americký Senát, který ve svém usnesení spolupráci Kyjeva s neonacisty otevřeně kritizoval). Účastnil se bojových akcí, kde se specializoval zejména na sabotáže a podvratné operace. V zimě 2015 se stal zástupcem velitele 2. útočné roty rychlého nasazení působící na frontové linii na Donbasu. Zde došlo k jeho naverbování pro potřeby CIA, neboť byl stažen z bojové zóny. Jeho řídící důstojníci zřejmě usoudili, že pro kariéru obyčejného zabijáka je tohoto talentovaného nácka škoda.

Plnil tedy úkoly spojené s převodem peněz pro potřeby Azovské brigády – zejména z polských, českých a amerických zdrojů. Tím startuje jeho hvězdná kariéra jednoho z nejmladších špičkových zpravodajců. V roce 2017 nastupuje do rozhlasové stanice Radia Svoboda (financované americkou vládou a řízené CIA). Jako americký státní zaměstnanec pak (po působení v redakci běloruské sekce vysílající z Prahy) odjíždí na delší výcvik do Spojených států, kde se spolu s některými dalšími vůdci dnešní běloruské „opozice“ připravuje na svoji úlohu v připravovaném převratu v Minsku.


Příprava puče


Jeho úlohou je přes sociální sítě a nově vytvořený kanál NEXTA (jehož je šéfredaktorem) koordinovat hlavní podvratné aktivity. Má k dispozici celou armádu placených aktivistů a na ně navázaných mládežnických skupin, které organizují a režírují demonstrace po prezidentských volbách v Bělorusku v minulém roce. Kromě svolávání protestů organizuje také zveřejňování „výbušných“ materiálů, které mu připravují západní tajné služby a sítě jejich spolupracovníků uvnitř běloruského aparátu.

Postupně se tak díky němu na internetu objevují videa natočená samotnými bezpečnostními službami a policejní záběry z výslechů demonstrantů či dokonce z pracovních porad bezpečnostních sborů. To, že v běloruských bezpečnostních složkách působí západem placení krtci, bylo jasné i ze zveřejňovaných osobních údajů policistů a vojáků (včetně soukromých adres jejich bydliště), kteří se zúčastňovali na potlačování demonstrací v běloruských městech. Tuto práci měla na starosti jeho ruská partnerka (byla zatčena spolu s Pratasevičem).

Pratasevič z polského exilu kromě sociálních sítí organizoval i celou armádu trolů a hackerů, kteří přispívali hlavně v prvních měsících demonstrací k tomu, aby západní média mohla z Běloruska přinášet záběry o „lidové sametové revoluci“ známého typu.


Kde jinde než v Litvě?


Mimochodem není bez zajímavosti, že Poláci mu nikdy politický azyl nedali (a dodnes tají proč), takže se musel přesunout i se svou partnerkou do Litvy, kde jak známo hitlerovští dědici mají volné ruce a pořádají na veřejnosti oblíbené pochody… Po odchodu Svjatlany Cichanouské do exilu v Litvě (také absolvovala školení v USA, kde se připravovala na roli hlavy státu po provedeném ozbrojeném převratu) se stal Pratasevič součástí jejího týmu.

Po prozrazení ozbrojeného puče (mělo k němu dojít v Minsku v režii západních zpravodajských služeb letos 9. května) tak bylo jen otázkou času, kdy se Bělorusové pokusí organizátory včetně těch v exilu dostat před soud. Ostatně není náhoda, že převrat měl proběhnout právě při oslavách vítězství nad nacismem (během vojenské přehlídky), a že jej vskutku symbolicky organizovali (kromě západních tajných služeb) také neonacistické skupiny, které tak obdivuje Pratasevič. 
 
 

Hamás, nebo léčka?


Jaký div, že Bělorusové využili jeho pocitu nedotknutelnosti a vytáhli ho z letadla, které po varování tajných služeb, že Hamás umístil na palubu bombu (měla vybuchnout nad Vilnijusem), neplánovaně přistálo v Minsku.

Zda šlo o provokaci islamistické palestinské organizace, či léčku běloruských tajných služeb, zatím nevíme. I zde je však jasné, že západní interpretace celé události je mystifikací. Ze zveřejněné komunikace mezi posádkou a řídícím letového provozu totiž jasně vyplývá, že nikdo piloty k přistání v Minsku nenutil – pouze jim toto letiště doporučili. Na výběr měli ještě Varšavu – a ostatně i hlavní město Litvy Vilnius. Rozhodli se sami. Ona slavná stíhačka, která prý přistání vynutila, vzlétla až 15 minut poté, co piloti otočili stroj k Minsku a k letadlu se nepřiblížila ani na dohled.


Stálo to za to


I přes politické náklady, které zatčení jednoho z organizátorů převratu Lukašenkovi přineslo (blokádu běloruského vzdušného prostoru dnes lokajsky vyhlásila i česká vláda, aniž počkala na závěry vyšetřování – přesně podle modelu „podezření“, že Pat a Mat byli ve Vrběticích), se Minsku celá akce mnohonásobně vyplatí. Pratasevič, kromě trestní odpovědnosti, bude pro běloruské bezpečnostní složky také zdrojem cenných informací.

Zná velkou část sítě agentů, kterou pomáhal částečně vybudovat a má i údaje o způsobech jejího financování včetně „agentů“ v běloruských úřadech, kteří kryli protivládní akce. Tím by mohla být zasažena či dokonce rozbita velká část špionážní sítě CIA v zemi.

Není divu, že Spojené státy i Brusel tak dramaticky požadují propuštění Prataseviče. A už vůbec není divu, že se této mystifikace tak ochotnicky a lokajsky účastní naši političtí a mediální propagandisté. Měli by mít ovšem na paměti, že hra s nácky, je vždycky riskantní. Osudy jejich zdejších protektorátních předchůdců by je měly varovat.

Ale nebudou. Pro zaměstnance korporátních médií (o novinářích v jejich případě nemluvme) platí, že normální žurnalistika v protektorátu neexistuje. Zato kariéry propagandistů – nevolených politiků – a „omamná vůně peněz“ jsou pro kolaboranty vždycky víc. Neboť vždycky věří, že je to „na věčné časy“.

A vždycky se mýlí.

28 komentářů :

 1. Velmi dobré informace, které přesně dokreslují celý příběh, ale u nás bude prohlášen za dezinformaci , dokonce se objevil názor, že za Ferim "stojí" Moskva a jeho aféra je načasována ruskými tajnými službami před volbami a slouží k "rozbití" voleb!!! Jak byla zveřejněna komunikace mezi posádkou a ŘLP v Minsku, tak mně bylo jasné , že se posádka rozhodla svobodně přistát v Minsku, kdy nedošlo k žádnému ohrožení bezpečnosti civilní letecké dopravy a let pokračoval do cílové destinace, takže nikdo nebyl poškozen a myslím, že se ani nebude nic vyšetřovat, protože není co!! Maximálně bude předmětem šetření, odkud a od koho přišel email se zprávou, že je na palubě letadla bomba!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten článek o Ferim a Rusku jsem sem dal já. Jen aby si každý přečetl co jsou pro západní liberální náckové schopný vymýšlet.

   Vymazat
  2. Postupy v "mimořádných situacích" v civilním letectví jsou po všech těch malérech do detalu propracovány a pilot dostal informaci "červená 7700 a pak tam byl údaj kursu a letové hladiny a MQS" , takže tento pokyn přesné znamená , máte bombu na palubě a je nutné změnit hladinu a směr letu a MQS je letiště v Minsku!Nevím , jak by se člověk zachoval v roli pilota, on měl možnost si zvolit cestu do Vilniusu , ale uposlechl pokyny dispečera, který si také nemohl dělat z pusy trhací kalendář a musel dostat pokyny pro informaci pro zmíněné letadlo!! Všechno je zdokumentováno a nahrávka komunikace mezi ŘLP a letadlem se musí pět let archivovat!!
   To není příběh jako let MH17 ,kde "zmizela" nahrávka komunikace i s dispečerem!!!

   Vymazat
  3. No hlavně že toto letadlo nebylo setřeleno "samozřejmně těmi zlými Bělorusy" . Ono se v USA asi nic nového nevymyslí. Takže to byl štrt přes plány CIA. Můj názor.

   Vymazat
  4. Děkuji za článek ! Velmi výživné počteníčko ! Při úvahách, co všechno na nás ta profašistická zběř připravuje, mně běhá mráz po zádech. Další protektorát se vším a všudy ?! Musíme být opatrní, vypalovat a vystřílet celé vesnice, to si již vyzkoušeli. Je třeb a vědět kdo a jak moc si smočil prstíčky. Teď už nepůjde jen tu 5.kolonu vyhnat a vystěhovat, Tyhle zrádce je třeba nechat ve věznicích shnít !!!

   Vymazat
  5. Kolik je tech a vsude, kteri pecuji aby se fasismus nikdy neztratil ze sveta a kdyz prechodne byl potlacen, tak velka snaha fasismus zase ozivit..
   Aby ovladl svet..Ma mnoho tvari a prostredku,opet vekou moc ,snad jeste vice sluhu..Na potlaceni vsech tech, kteri fasismus jeste neschvaluji..

   Vymazat
 2. Doufám že ho nepropustí co také s náckem co pracuje proti svoji zemi jednou už ty provokace musí skončit.

  OdpovědětVymazat
 3. A to ještě blábol, již jednou vyšetřovaný soudem (Vrbětice) měl za úkol překrýt zatčení dalších dvou podvratných živlů, kteří byli nahráni a následně zatčeni v Moskvě; projednávali převrat v Bělorusku. Až ty výslechy budou dány do souvislosti, tak jsem zvědav na blekotání Joea před Vladimirem...

  OdpovědětVymazat
 4. Dění kolem nás začíná nabírat jasné barvy. Už si nevystačíme s pojmem ,,jiný politický názor", je na čase začít užívat pojem ,,nepřítel".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím !! A je potřeba se podat na pěnězovody !!

   Vymazat
  2. Coz neni lehky..
   Je mi lito ,ale uz zase nejsou lidi...
   Poradnyho nepritele aby s lucernou jeden hledal..
   Mame pripad nejakych od varecky deserteru, tez studentu, kteri za 6let postoupili do 4.rocniku, sefredaktoru asi na 10 mesicu,ten potom pobihal jenom kolem te presidentky a delal ji obrazecky.
   Kandidatka dostala ve volbach asi 10% hlasu a byla z toho tak vydrena,ze asi zesilela a trvala na tom ,ze musi byt dosazena o funkce presidenta Belorusi..
   To nejak v poctech nesouhlasilo a tak strasne zhrzena ukrivdena Lukasenkem ,na misto aby se uchazela v pristim terminu s penezi a lepsi organizaci, uprchla ze zeme a zacal vydavat zdalky strasne hrozby a proklinani na svuj vlastni a v celku nevinny a nic zleho netusici narod..
   Duvod byl ,ze lide nechteli do vedeni mlade mezi 20-30 roky a dost pochybne co do povesti a skutku,spise zlocinu..
   A nabada dodnes jine aby bojovali proti rezimu se vsemi nasledky ,coz dela doposud a je tez hrdou presidentkou Beloruska taky doposud...
   To se zda stale opakuje..
   Poslou se ty jiny menecenny ,nedulezity idioti..
   At treba chcipnou zadna skoda jich..
   Kupodivu i kdyz to vse pripomina zapletku nepovedene taskarice autoru a hercu vesnickeho divadla,kdyz ale stale velke mnozstvi vysoce postavenych osob trva a bere vse smrtelne vazne,vynakladaji na trapnou taskarici velke penize ,taky usili a osud EU a mozna lidstva ,valka nebo mir jsou v sazce..

   Vymazat
 5. Biden navrhne pro rok 2022 rozpočet o rozměru 6 bilionů dolarů. Deficit bude obrovský

  https://cz.sputniknews.com/20210527/biden-navrhne-pro-rok-2022-rozpocet-o-rozmeru-6-bilionu-dolaru-deficit-bude-obrovsky-14642035.html

  „Piráti a drogy, to jde k sobě.“ Zástupce Bartošovy strany prosazuje užití návykových látek

  https://cz.sputniknews.com/20210527/pirati-a-drogy-to-jde-k-sobe-zastupce-bartosovy-strany-prosazuje-uziti-navykovych-latek-14640977.html

  „Další pirátská loupež.“ Komentátor Holec varoval před přijetím eura

  https://cz.sputniknews.com/20210527/dalsi-piratska-loupez-komentator-holec-varoval-pred-prijetim-eura-14636315.html

  OdpovědětVymazat
 6. Kveten se opravdu povedl, ze?

  Vrbetice se dovyVrbeticovaly tedy "vyvrbily" ci dovyvrbily, a nejak si s nimi Andrejko moc neposlouzil v EU zvlast kdyz pani Merklova prohlasila ze druhej plynovod dokonci at se tym Biden - Harris treba vzteknou, mimo toho je zajimave, ze oficalne se v USA rika ted misto president Biden, team Biden Harris, coz by nam neco mohlo napovedet, dale naprosta neposlusnost Putina ktery si s Cinou za zadkem dela soufky ze Strycla Sama. a tu rostarnu co provel Lukasenko taky nebylo moc uctive k FBI -- a ted dokonce Japnci perenialni Americka kolonie se zacina bratrit s EU, proste ucta k GOOD 'OLE USA nejak ve svete slabne

  A to je problem pro Andrejku ktery si zrejme spatne vsadil na chcipajicho kone, naladovaneho steroidy, (drive se daval starym herkam na dost4ihach Arsen, a pak cna c hvilku ozivly,)

  takze Kveten, joo jeste jsem zapomel na TOPackyho BLM kone Ferinu ktery zrejme proti jejich vuli obstastnoval mlade klisinky jako vedlejsak pri jeho studiu, ja mu to osobne preji, ale mam obavy ze pokud to jeho rodna strana nejak """"nevyresi,""" tak se to muze zvrtnout ns znasilneni a to by uz takova sranda nebyla, aspon na zapade od Ase tedy v EU. Tomu rikaji RAPE.

  no, kveten ja skutecne zajimavy mesic

  OdpovědětVymazat
 7. Stejná blamáží jako s Free Nadiou, ani ty správný dyzydenti už neumějí vybrat.
  Zdá se mi, ze rozumná žena, Světlana Alexijevičová se stáhla přestala se angažovat ve věci Lukašenko.
  Myslím si, že průměrný Bělorus netouží po žádné revoluci, příklad Majdanu je dost varující. Bylo to z louže pod okap, celá slavná EU jen mele, ale lítají v tom Ukrajinci sami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nelítaj! Celou silou svých osobností za nimi přece solidárně stojí Kavárna a.s. v čele s praporečníkem Vystrčilem.

   Vymazat
  2. 0,52
   Těch praporečníků je víc.....Šláfendrekem von Poserplínou a agentem Plavcem počínaje.......až po koalici SPOLU A PYJáty se Starostmi,ti všichni by zdravili zviženou pravicí Mer-Kheli a i Bideta,kdyby to bylo zapotřebí!O ČSSD nemluvě....

   Vymazat
  3. Milane, lítají, podporu jim poskytují ti hajzlíci jenom hubou.
   Prachy došly, Ukrajina by potřebovala pořádnou finanční injekci.
   To ale nehrozí, ze strany Západu dostanou jenom hromady zbrojního arzenálu. A i ten si nepochybně musejí zaplatit.
   Ti co jim tam rozpoutali ten Majdan by měli chodit kanálama.

   Vymazat
  4. Ten Prasevič je tedy pěkný výlupek. Zřejmě demokrati v EU i na Českém ministerstvu zahraničí neznají jiné
   kámoše než latentní Hitlerovce. Je to ostuda civilizace a ostuda malé ČR ,že podporuje nácky v Bělorusku a na Ukrajině. Přece naši vojáci nesejmuli
   Haydricha jen ze srandy. Je to nutné aby České loutky lezly nacistů do zadnice ?

   Vymazat
  5. 10/24
   Nelítaj. Jako my v tom nelítáme sami. Za nimi i za námi přece solidárně stojí celý, hluboce znepokojený, Protektorát. A to má přece nějakou váhu, to hluboké znepokojení. Tak velkou, že to hluboce znepokojilo i Rusko. Dokonce až tak moc, že o tom vydalo krátký, asi dvouminutový šot, vyjadřující míru toho znepokojení. Tady je:

   pokec24.cz/nezarazene/cela-pravda-o-dobrodruzstvich-petrova-a-bosirova-cim-se-bavi-v-rusku/?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

   Vymazat
 8. Čiň čertu dobře,peklem se ti odmění a to čeká tohoto výtečníka.Proto tvrdím,co činíš to tě dožene.

  OdpovědětVymazat
 9. Jinde jsem poznamenal neco o korporacich a jejich moci.
  A vyvoji do imperialismu a fasismu a do valek.
  Republika Benatska kdysi, je take dobrym prikladem..
  Kdo jasa za kulisami jasa zarucene nejlip. A byli to vyse uvedeni a vyvoj od te doby jen potvrzuje proc jasali.
  Zkaza Enronu je dobry priklad. Vsichni co nepricetne a stale vice kradli a okradali miliony spotrebitelu elektriny v USA vedeli, ze to jednou na ne praskne ale kradli dal..To bylo umoznene kamaradstvim s Bushem ml. a spolehali na mirne tresty..Tedy priklad sebevrazedneho chovani a jednani korporace. Bezohledny,agresivni, kleptokraticky vyvoj az do konce a do zkazy..
  Muzeme zaznamenat neco podobneho dnes, kdy globalne vladnou..Napr.astronomicke dluhy.
  A neco podobneho cekat v horsim..
  Britske korporace se radi spatlavaji s kralovskym britskym rodem ,aby si pomohli a dali najevo jak vznesene si pocinaji a ze zasluhuji podobnou uctu..A respekt..
  Royal BP zamorila Mexicky zaliv a velkou cast pevniny..
  Dnes pevne zapomenuta udalost,aby se zaprely skody, jak neustale nici tyto korporace,jejich akcionari,investori a banky nasi zemi..Beze spetky zodpovednosti.A nasledku.
  Svet je bez moznosti jejich cinnost aspon trochu omezit a vubec zastavit.
  Cekal jsem tenkrat,ze jeste dostanou uznani,pochvalu kdyz dlouho jeste zapirali co se stalo..
  Ti pak nevahaji rozdavat penize a vselijake odmeny tem kteri pomahaji uskutecnovat jejich zamery,at jsou jakekoliv..Posledni ctyri slova jsou dnesek../Od 1989/.
  Zminena Savcenko,je chudak, ktery potrebuje lekarskou peci.
  Znam takove, nachazite se s nimi v situaci,nekdy bez moznosti uniku, jako kdyz narazite na divokou selmu.
  Nevite jestli vas zahubi ted, nebo za chvili a jak to udela..Ani oni sami to nevi..
  Ale cely svet s vyjimkami, je ted volnym prostorem pro takove. Poskytuje vsechny moznosti aby prave takove vyuzili,davaji jim vsechny moznosti vyniknout a cokoliv reknou se opakuje milionkrat a musi brat vazne jako zakon..
  Pravda Savcenko byla ponekud v cele,trochu predbehla ostatni, v te soutezi, kdo provede jeste vetsi silenstvi nez predtim..
  A zase mnozi takovi zanikaji ,ale za nimi jsou dalsi a dalsi a cekaji na prilezitost a vi ,ze jsou dnes nepostradatelni..Nemuzete si srovnat v hlave lecos?
  Terorismus na nas od 9/11 se rozsiril ve dvou hlavnich odvetvich.
  Fasismus na Ukrajine, protoze tam jeste nedosahl dalsi fasismus v podobe islamskeho fanatismu ,dovezeneho a rozsireneho v EU. Oboji je jedna strana stejne mince.
  Nechapete nemuzete si srovnat v hlave jak nekdo muze jednat a chtit neco co se jiste vyvine do nasili a zaniku.
  Nechapete protoze jste lidske bytosti,proto ani v soku, ze sveta ve stupni silenstvi zvanem berserk,ani nemuzete..
  Kdyz tenhle svet uz neni davno pro nas, obyc lidi..

  OdpovědětVymazat
 10. KDY PAN KOUDELKA VYSVETLI ZACO DOSTAL VYZNAMENANI OD CIA,ZEBY ZA ODHALENI MATA A PATA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:04, za spolupráci i na prosazení jediné verze "Mata a Pata jako zakrytí verze obchodníků se zbraněmi a distribuci zbraní pod dohledem CIA.

   Vymazat
  2. Četný člověk, který dostane od nepřítele svého národa vyznamenání, by se měl omluvit svému lidu a jít dobrovolně na doživotí za rozvracení a zradu vlasti. Čučkaři jsou od toho, aby chránili vlastní národ před podvraťáky jak z vlastních lidí, tak z ciziny ve spolupráci s rozvědkou. Jenomže problém je v tom, že pojem nepřítel je u takových lidí obrácený o 180 stupňů. Kdo je tedy největším nepřítelem Česka?

   Vymazat
 11. 10,01
  Ne moudrost,ale HLOUPOST je umíněna...

  OdpovědětVymazat
 12. 10,09
  Tvojí Achillovou patou je tvoje hlava!

  OdpovědětVymazat
 13. https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/nastavila-ukrajina-belorusku-past-jako-odvetu-za-rok-2016/
  https://zemavek.sk/lukasenko-preco-ohrozene-lietadlo-odmietol-prijat-vilnius-varsava-lvov-a-kyjev/
  https://aeronet.cz/news/sakal-z-minsku-roman-protasevic-jako-bojovnik-ukrajinskeho-praporu-azov-ktery-se-dostal-az-na-titulni-stranku-jejich-casopisu-od-roku-2017-mel-zakladnu-v-ceske-republice-pod-dozorem-ceskych-cuckaru/

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.