Reklama

pátek 7. května 2021

Radku Kotene, zavařil sis to sám

Lubomír Man

7. 5. 2021
Po dnešku už do budovy ČT ani nenahlédneš. Vůbec ses totiž neosvědčil. Odmítls nechat se vést nápovědmi zkušeného ohybatele lidských vyjádření moderátora Takáče, ani v nejmenším jsi jeho „argumentům“ slabomyslně nezapřitakal, nenechal ses chytnout do léček, které ti v průběhu čtvrtečního Interview ČT kladl, a nelekl ses ani až do krutosti ztvrdlých rysů jeho tváře a prokurátorsky výhrůžného tónu jeho hlasu, kterými od tebe vyžadoval: „Věříte Vrběticím, nebo nevěříte? Odpovězte mi na tuto jedinou otázku!“

(Na snímku poslanec za SPD Radek Koten)

Zachoval jsi klid, který vycházel z vědomí tvé duševní převahy a z vědomí tvé pravdy. Odpověděl jsi mu, že od toho, abys médií předloženému věřil nebo nevěřil, tady nejsi ani ty, jako předseda bezpečnostního výboru sněmovny, a není jím a nemůže jím být ani prostý občan, který má informací ještě méně, než jich máš ty. Ale že všichni jsme tady od toho, abychom žádali bezpečnostní orgány tohoto státu, aby vyšetřily, zda se zločin stal či nestal, aby soudu byly předloženy nezpochybnitelné důkazy o vině či nevině podezřelých, a soud aby pak vynesl spravedlivý a objektivní výrok. A teprve pak že je slušné ptát se s kohokoli z nás, zda věříme nebo nevěříme.

Ale u nás, řekl jsi, začíná být normální řvát: Zbavíme Rusko účasti na výstavbě dalšího bloku elektrárny v Dukovanech, nedovezeme z Ruska vakcínu Sputnik V, vyhostíme tolik a tolik ruských diplomatů hned, jak se v novinách objeví pouhé obvinění – bez důkazů. A k jeho důvěryhodnosti a úřední platnosti – dodávám už já jako autor tohoto článku – nám bohatě stačí , když se o tomto obvinění, jak to též nedávno zaznělo na ČT, kladně vyjádří poslanec Pavel Žáček.

Ale abych byl spravedlivý. Dávám ČT kladný bod za to, že si Radka Kotena do ČT vůbec pozvala, i když jisté nebezpečí tušit musela.

50 komentářů :

 1. Přece přijel ministr obrany Metnar z porady NATO kde mu bylo řečeno,že hlavním nepřítelem je Rusko a teroristé. Takže jistě konečně chápeme , že Rusko je nepřítel a s tím se nikdo mazlit nesmí. Jinak by byl též nepřítel. To se to najednou seběhlo že. I ten Takáč musel přizpůsobit svoji mimiku při rozhovoru s Kotenem. Ten jakoby situaci nechápe.
  Proto se stává pro ČR bezpečnostním rizikem. Je dobře,že víme kdo je kdo. Teď už si dají tajné služby pozor při hlídání muničáků a všechny diverzanty včas chytí a zavřou ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bezpečnější bude vyvézt i zbývající munici na Ukrajinu. Tady už je stejně k ničemu a mohla by padnout do nepovolaných rukou, v nejhorším do rukou nás, lůzy. Bude ponechána železná rezerva jako vějička na ruské špióny případně na některé z nás, a ta bude již preventivně označena čísleným kódem kvůli snazší systemizaci důkazů pro trestní řízení, zpravodajské pátrání, sněmovní komise a v krajním případě pro mediální investigaci.

   Vymazat
  2. Vyžraný dopraváček a chytrolínek Daniel Takáč je kašpárek snažící se o moderaci něčeho, čemu ani sám nerozumí a papouškuje fabulace mainstreamu, aby v konečném důsledku líbal paprče svých nadřízených za tučné leč zcela hloupé, zpropitné... Dokonce i tolik přebrebtů, které v jednom rozhovoru z důvodu jeho totální zbrklosti předvede, by mělo stačit na to, aby byl vykázán k rekvalifikaci na hajzldědka. Tam může tlachat v rovině rovný s rovným...

   Vymazat
  3. Zrejme nejakej fanatik,co tam nema co pohledavat..

   Vymazat
  4. "Mistr" Takáč je opravdu hotové čuňátko. Skoro bych řekl, že je tlustý jako prase a jako moderátor je čím dál tím více nechutný a nejedlý !

   Vymazat
  5. Dnes se ale Takáč tetelil blahem, bláznivý Randák mu šel dokonale na ruku a blábolil ničím nepodložené konspirace až se kouřilo. To je taky pěkný dáreček, měli jsme to tedy přímo ukázkového šéfa rozvědky. Blé a fuj...

   Vymazat
  6. Ostatně vyhození bulharského kontrabandu ve Vrběticích, určeného pro islamistické řezače hlav a banderovské neonácky, zachránilo desetitisíce lidí na frontě. Ze při tom zemřeli dva naši občané je nešťastná náhoda. Ať už Vrbětice vyhodil do vzduchu kdokoliv, tak udělal vysoce morální čin. Rozhodně to nebyl žádný terorismus.

   Vymazat
  7. ....ale pouze za předpokladu, že nevyhodili do vzduchu míň, než před tím odvezli!

   Vymazat
  8. Pokud to byly zbraně pro islamisty a benderovské fašisty,tak likvidace byla nutná. Akurát škoda dvou našich.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 3. Západní liberální fašouni mají jen jednu pravdu ale hlavní je že jim národ nevěří.

  OdpovědětVymazat
 4. ČT pozvala Kotena, jako důkaz, že, ač to je k nevíře, vyskytují se mezi námi jednotlivci, kteří jsou vedomě a na veřejnosti ochotni páchat vlastizradu, podobně jako starý ještěr na Hradě, kterému praví Evropané na území zvaném ČR slibují spravedlivý trest - smrt. Je otázkou, jak dopadne Koten, protože ČT je přecejen médium s větším dosahem než dezinformační internetové weby.

  Asi takto by mělo znít korektní vyjádření k diskusní relaci Interview 24 s Radkem Kotenem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Parbleu. Ani se neptám, jak by vypadalo to nekorektní.

   Ani to nechci rozklikávat, ale ta otázka "věříte Vrběticím", to fakt zaznělo ?? To snad musel redaktora zhypnotizovat sám Boširov - magický voko.

   Vymazat
  2. 13:08
   Vy akci ruské verbeže ve. Vrběticich nevěříte, raději ruské verzi. ???

   Vymazat
  3. Já sice vím, že debata s vaším osamělým závitem je zbytečna, ale, pane, "věřit" se nedá Vrběticím, natož "akci". Pokud jste např. fetišista a "věříte" třeba své kosmetické taštičce nebo dejme tomu svému lulanovi, tak pardon, chápu, ale do toho nás prosím, netahejte.

   Jinak takto blbé otázky měl naposledy jistý Brettschneider u Kalicha.

   Vymazat
  4. Tak jsem to během oběda odsledoval a rozhovor jsem shledal celkem korektní i ze strany ČT. I když zbytečně tvrdý, což ukazovala ta poslední slovní přestřelka. Ale redaktor by měl působit tak, aby člověka nutil k odpovědím na otázky. A tedy buď bude jakoby za blbce anebo za druhou stranu. Takáč zvolil to druhé, což mu nepřišlo obtížné, protože se s tím ztotožňuje. Koten ode mě za jedna.

   Vymazat
  5. Pan KOTEN UKAZAL,ZE JE KVALITNI ZASTUPITEL OK SPD JEHO OBJEV

   Ze policii nepotrebujeme, nebot to za ni vysetri novinari je skuecnou bombou roku.
   Pan J.J.tady dokonce dokazal to co pry nikdo tady nedokaze,dal tu odkaz na ktery se klikne a on spusti.

   Dekuji pane J.J.tak to jiste potesi zdejsi valecniky demokracie SPD,kteri tak ziskavaji obraz kdo je opravdu jejich zastupuje,nebot pry piratske bandy uz hlasi,ze poradaji hromadne vypravy po institucich a foti si tam kresla ,kde budou sedet a trapit sve volice svym neomarxistickym pochodem institucemi,hledi "jen" obelhat svoje volice a tvrdi,ze to
   NEDELAJI I KDYZ JSOU PRISTIZENI,ZE TO TI LHARI DELAJI

   Proc nejedou za panem PUTINEM a nechteji milion vakcin,kdyz je rozpadavajici EU objednala 30 milionu a nechce nam dat ani jednu a Babis tvrdi,ze jeho volici jsou i tak proti nemu imunni a nebudou z toho neboztici!

   Vymazat
  6. Unknowne 7. května 2021 13:25 neskonale blbě položená otázka. Ruskou verzi neznám. Ničemu nevěřím ze zásady. Buď jsem přesvědčen, nebo nevím. Vrbětice? Chybí mi věrohodné důkazy. Nejenže nevím, dosavadní argumentace zvyšuje moje pochybnosti o pravdivosti vyhlašované verze. JiH

   Vymazat
 5. Pan Babiš mimo oficiální program srazu vrcholných představitelů Evropy bude informovat přítomné o Vrběticích. Jsem zvědav na reakce politiků špičkových evropských zemí.
  Když my jsme vyhodili 18 diplomatů tak oni určitě půjdou alespoň o štok vejš...VIP 🥴

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ťažko povedať. Ale aspoň zdvořilý zájem v diskusi by mohl vyvolat. Ono to v EU spíš půjde podle profesora Parkinsona (jaderný reaktor, střecha garáže, kávovar, nejdelší debata je ve správní radě vždy o kávovaru, je to lidem nejblíž a chápe to i nejblbější přítomný). Pokud tam snad není nějaký vyšší zájem (typu toho reaktoru), tak Babiš se svou agendou zaujme zhruba na úrovni výměny záchodového prkýnka, a to by mu tedy určitě byla věnována veliká pozornost.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 13.22 Tak to jsem opravdu zvědav. Odnesou to zase státy 4 kategorie?...VIP 🥴

   Vymazat
  4. Dalších 60 agentů, tak na to jedno prkýnko stačit nebude, mladíku. To bude kdo zku.vil to splachovátko a pos.al dlaždičky.

   Vymazat
  5. Víra nastupuje tam, kde chybí logické myšlenkové postupy.

   Vymazat
  6. Nikdo Boha neviděl ani věřící neví zda existuje. Ale oni v jeho existenci VĚŘÍ. Trapné srovnání s Vrběticemi a jejich věřícími...VIP 😇

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. Věříte Vrběticím, nebo nevěříte? Odpovězte mi na tuto jedinou otázku!“
  Chytrý, když umí analyzovat a logicky hodnotit podle svých znalostí mnohdy si odporující informace tak odpoví, že nemusí tomu všemu co ostatní bez přemýšlení stále opakují věřit, protože ví co odpovídá pravdě a co jsou vymyšlené nelogické nesmysly idiotů ..
  Věřit musí jenom ten, kdo informace neumí analyzovat a logicky hodnotit podle svých znalostí ..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, tohle tam fakt zaznělo. Koten z toho vybruslil a dokonce se šikovně vyhnul i odpovědi, že "není dosť důkazů".

   Vymazat
 8. Pane Dvořák, už toho debila "unknown 13.19" vymažte, lze tu bazírovat na vrozeném kreténismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sun C7. května 2021 13:49, vy jste si na činnost pana Dvořáka nějak přispěl, že se onoho servisu dožadujete? JiH

   Vymazat
  2. Unknown O:36 a vy jste snad přispěl, že se tu pravidelně dožadujete téhož? (servisu, jenže v opačném gardu, t.j. nemazat)?

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Anonyme 8. května 2021 1:59 já se mazání nedožaduju. To co doporučuju, jsem se nabídnul zaplatit. Znamenalo to odejít od Bloggeru. Tedy třeba sto nebo víc tisíc Kč. Podle toho s kým a jak by bylo jednáno. O tom co může o chodu blogu vědět pan Dvořák, resp. redakce se, krom občasné zmínky o návštěvnosti, nedozvídáme nic. Je to samozřejmé.
   Já bych rád viděl jen do toho, co je z diskuze vymazáno. Požádat o možnost vstupu do statistik blogu, třeba prostřednictvím Google Analytics, se opovážit samozřejmě nemůžu. A že to může být zajímavé. Nejen pro zvídavé, nejen pro řízení blogu, ale i pro veřejnosti známého politika. I pro leckterý úřad ... Stačí Vám to? JiH

   Vymazat
 9. .....Jako za Rakouska - sluzky drbaji u mestske pumpy

  OdpovědětVymazat
 10. Víra nemá nic společného s rozumem. Víra je dar Boží. Milost Boží. To vám řekne každý věřící a to jakékoliv církve a jakéhokoliv vyznání. Je to prvním přikázáním jak křesťanů, tak i muslimů. Je to něco, o čem se nepochybuje. "Amen" znamená v překladu "tak to je!". Týká se to pouze bytostí nadpřirozených. Bytostí, které nejsou z tohoto světa. Tedy i pohádek. Ale ty jsou pro děti (i když ani ty původně pro děti nebyly). Ale my žijeme v reálném světě. A pak platí výrok jednoho z největších manažerů W. Deminga: "Bohu věříme. ostatní jsou povinni předkládat fakta". Nebo jak řekl vrchní letecký maršál C.G. Downding W. Churchillovi na začátku Bitvy o Británii na otázku, jestli se modlí za účinnost radaru (tehdy novinky): "K Bohu se modlím, ale spoléhám na radar". Neexistuje jedna verze, pokud nebyl vynesen soud. A ten může být vynesen až na základě přeložených důkazů, dokazující skutek bez jakýchkoliv pochybností. A podle výroků jak šéfa NCOZ i vrchního státního zástupce zatím nestačí ani na vznesení obvinění. tedy existují minimálně dvě verze. 1. Udělali to, 2) neudělali to. Jinak nemáme co mluvit o právním státě.

  OdpovědětVymazat
 11. a jeste neco, sice to sem nepatri, ale je to jak zachazi se starejma (zrejme "blbejma" lidma v Americe.

  mnohym z vas to nebude davat smysl, prelozil jsem vam to pres Googla, takze- v Americe pokud jste starej a mate Alchajmra, tak vas nekam zavrou a nesmite ci nepusti vas ven. takze tohle mne a i nekdy vas ceka

  OdpovědětVymazat
 12. ‎Zařízení ‎‎pro‎‎ asistované bydlení ‎‎v‎‎ Tennessee čelí tučným ‎‎pokutám poté,‎‎ co v březnu dva obyvatelé unikli díky ‎‎vojenskému‎‎ výcviku, podle zpráv.‎

  ‎Elmcroft Senior Žijící v Libanonu musí zaplatit 2000 dolarů za to, že neposkytl denní povědomí o tom, kde se nacházejí dva obyvatelé, kteří 2. března krátce uprchli ze zabezpečené paměťové jednotky.‎

  ‎Pár, tým manželů, kteří zůstávají ve veřejných záznamech nejmenovaní, trpí demencí a Alzheimerovou chorobou, ale měli o nich rozum, když manžel použil svůj vojenský výcvik s Morseovým kódem, aby zjistil kód elektrického zámku zařízení, ‎‎uvedl Tennessean‎‎. ‎

  ‎PROJEKT NJ POLICE NA ZVYŠOVÁNÍ POVĚDOMÍ O AUTISMU VYBAVUJE POLICISTY SADAMI SENZORICKÝCH NÁSTROJŮ‎

  ‎Manžel poslouchal, jak personál vrazil kód dovnitř, a byl schopen přijít na vzorec. Dal se do toho se svou ženou a zvládl jen 30 minut svobody, než cizinec našel pár bloudit dva bloky od zařízení.‎

  ‎Zaměstnanci měli zvýšit počet odbašení s manželem od února poté, co projevil své zvyky, jako je putování a opakované hledání východů, ‎‎uvedla stanice FOX 23‎‎.‎

  ‎MAJITEL DOMU V BROOKLYNU VOLÁ 911 POTÉ, CO NAŠEL STÁDO OVCÍ NA DVORKU‎

  ‎Měl naplánované časy na procházky venku, aby tyto návyky zmírnil, ale to jen málo odradilo jeho touhu po útěku.‎

  ‎"Bezpečnost našich obyvatel je nejvyšší prioritou naší seniorské žijící komunity. Jsme vděční, že se oba obyvatelé bezpečně vrátili do komunity," stojí v prohlášení Elmcrofta. "Situaci jsme oznámili státu a jeho rodině ihned poté, co k ní došlo, a při jejím přezkumu jsme se státem plně spolupracovali."‎

  ‎KLIKNUTÍM SEM ZOBRAZÍTE APLIKACI FOX NEWS‎

  OdpovědětVymazat
 13. Co se týká prý české televize tak se není čemu divit.Pan Takáč je normální české Pekari!!!! Vladimír-Moravák.

  OdpovědětVymazat
 14. Ubohý tapetáři. Na nic jiného se nezmůžeš? Doufám, že tě admin brzy smaže. Nic jiného si nezasloužíš.

  OdpovědětVymazat
 15. https://www.skrytapravda.cz/domaci/3991-neuveritelny-podvod-ceske-televize-stala-se-soucasti-milionu-chvilek-trolla-rolla-a-kocaba-s-monikou-pajerovou
  https://www.forum24.cz/pokud-ma-seznam-dukazy-muze-to-spustit-tsunami-ktera-smete-vladu-i-prezidenta/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=h

  OdpovědětVymazat
 16. Není vůbec důležité co Koten řekl v telce, kdy už si uvědomíte že není důležité co politik říká ale jak hlasuje a Koten hlasoval, jak to se dozvíte zde. https://aeronet.cz/news/volici-spd-zase-naleteli-predseda-bezpecnostniho-vyboru-radek-koten-spd-a-clen-predsednictva-spd-radovan-vich-hlasovali-na-tajnem-jednani-bezpecnostniho-vyboru-ps-pro-usneseni-proti-ruske-federaci/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. At je to jak chce,jasna je potreba kontroly poslancu volici

   a to je obsaženo hned v druhem bode navrhu NARODNIHO PROGRAMU VOLICU-NPV

   Proto taky GR TV nami placene TV NPV to musi sabotovat a porusovani zakonu o verejnopravnosti se zakousl do sveho koryta a mava pry s celym parlamentem a poslanci nami zvoleni mu to trpi!

   HANBA!

   Vymazat
  2. Tím hlasováním, v rozporu s tím, co někde vykládá, se pan poslanec zařadil mezi špinavce!

   Vymazat
  3. To,ze se pan poslanec zaradil mezi spinavce je ocividne

   pry nesouhlasil s casti papiru a byl za nim i pan Okamura,aby to dal najevo,a on ten papir vcelku preci odsouhlasil!
   Tady vidite,ze bez kontroly obcanu,aby se o ne pan samuraj mohl oprit o rict mu to, si ti poslanci mysli,ze se nikdo nic nedozvi a tak ze si mohou odhlasovat cokoli jen,aby korytarili.
   Sotva je clvek pochvali tak bum p hlave za rohem to mame,ale nadeleni.

   To zrejme nemuze prestat,kdyz budeme jako OS dale ohlupovana vykradaci nasich koncesionarskych poplatku,kteri se nechteji sami udat,ze porusuji zakony o verejnopravnosti a z toho si tam ziji jako baroni!

   Vymazat
 17. Pan Koten, ten velký hrdina, na branně bezpečnostním výboru odhlasoval, že věří Vrběticům a poděkoval bezpečnostním složkám za skvělou práci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lhář, jako všichni ostatní! A teď mudruj, Okamžuro!

   Vymazat
  2. Trole. To jsi se dočetl na Sorosových novinkách???

   Vymazat
 18. Také jsem viděl p.Kotena v TV. Měl jsem dojem, že vystupoval sice opatrně, ale objektivně. Poté co jsem si přečetl článek v Parlamentních listech, tak skutečně nevím. V TV vystupoval seriozně a v PL uvedli, jak hlasoval v bezpečnostním výboru sněmovny. Zda to tak je, je to politik dvou tváří. Myslím, že je třeba být velmi pozorný. Sledovat co politici nejen říkají, ale co dělají. Vážit, komu věřit a koho případně v blížících se volbách volit .

  OdpovědětVymazat
 19. Jedna věc je mluvit a jiná věc je dělat. Křiváci z SPD! Fuj! Zklamali mne hrozně. A to jsem si říkal, že jsou prima , že je budu volit...a jaké měl ten Okamžura kecy.

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.