Reklama

neděle 16. května 2021

Rusofobie, nohsledi z Východu, známý skandalista Kroupa. Ivan David v rozhovoru pro Parlamentní listy odhaluje, co se kolem kauzy Vrbětic strhlo v Bruselu

Ivan David

16. 5. 2021 parlamentnilisty.cz

Před pár týdny v Česku vypukla kauza Vrbětice. Za pachatele byli označeni ruští agenti, nejdříve ti dva, co měli otrávit i Skripala, pak i někteří další. Kdo vyjádřil pochybnosti, upozornil na neexistenci přímých důkazů a podobně, byl nálepkován jako ruský agent či vlastizrádce. Jak jste sledoval toto dění?

Jsou lidé, kteří jsou ochotni vidět neviditelné, když se dozvědí, že tak je to správně. Tento nijak vzácný osobnostní rys je oporou každého režimu. Nemohou za to. Pokud jde o politiky s takovým přístupem, cítím k nim hluboké opovržení. Ve veřejném zájmu by měli vidět jen viditelné a podle toho konat.

K údajnému zavinění ruských špiónů žádné důkazy dodány nebyly. Tak nemůžeme zhodnotit, jsou-li věrohodné, nebo jde-li o plody zpravodajské fantazie. Jak moc je obtížné tvrdit, že důkazy jsou jasné, když nebyly předloženy? Ani v příslušném výboru nebyly žádné podány, ani prezident republiky takové nedostal. Každý ví, že od výbuchů uplynulo skoro sedm let, a o podezření na útok tajných služeb po celou dobu nikdo nemluvil. Hasiči byl vyfotografován požár zjevně s několika ohnisky. Tak se útočí na zbrojní sklad? Podle premiéra měl vybuchnout později… Jak dlouho měl trvat ten požár? Mělo to prý vybuchnout po cestě… Nakládali by to hořící? Majitel dal na kritický den brigádníkům volno. Proč asi? Vlastizrada? A šířit nedoložené tvrzení je vlastenectví, nebo služba cizí moci?

Tajné služby běžně vyrábějí kauzy. I toto je nejspíš takový případ. Důkazní břemeno je na jejich straně. Že musejí chránit své zdroje? To jistě, zvláště jsou-li zdrojem samy. Co činily tajné služby, když zde cizí státní příslušník skladoval nedovolené zbraně a posílal je v rozporu se zákonem do válečných konfliktů? A co Rusko? Jaký by mělo motiv?

Jakou odezvu měly Vrbětice v Evropském parlamentu?

Případ byl úsilím některých českých europoslanců vtělen do společného návrhu usnesení „o Rusku: případ Alexeje Navalného, posilování vojenské přítomnosti na ukrajinských hranicích a ruské útoky v České republice“. Mezi navrhovateli byli členové Evropské lidové strany Tomáš Zdechovský a Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), Luděk Niedermayer (TOP 09) a Stanislav Polčák (STAN), za frakci Renew Dita Charanzová (ANO) a za evropské konzervativce ECR Veronika Vrecionová a Jan Zahradil (ODS).

V rozpravě vystoupili bojovně také Alexandr Vondra (ODS) a pirát Mikuláš Peksa. Ti všichni nepotřebují žádné důkazy. Na youtube jsem dal krátká videa s jejich vystoupeními. Také na mém FB vzbudila zasloužený zájem a téměř výhradně negativní reakce. Vondra se stará hlavně o zakázku na Dukovany (že by Westinghouse?). Nejvíce aktivity projevovali poslanci ze zemí, odkud pocházely divize SS. Zdá se, že někteří čeští poslanci se snaží tuto zásluhu dodatečně dohnat.

Politici by měli být poctiví a nezávisle myslet; tyto předpoklady uvedení poslanci nesplňují. Ubohost, trapnost…

Nedopadne to tak, že Česko bude mít s Ruskem na dlouho velice pošramocené vztahy, zatímco některé jiné země – třeba Německo – s ním budou mít čilé obchodní vztahy?

Zcela určitě. Polsko, Rumunsko nebo pobaltské země nemají v tomto ohledu co ztratit. Bylo třeba Českou republiku vmezeřit mezi tradičně rusofobní země, abychom byli odkázáni výhradně na Západ, který nás vydatně dojí, obchodní příležitosti v Rusku si však ponechá.

Kdo má vlastně největší zájem na tom, vyhrotit vztahy s Ruskem? Není to snaha postavit Evropu proti Rusku?

Samozřejmě že je. Evropa z toho nic pozitivního nemá, jen ztrátu obchodních příležitostí a zvýšené náklady na zbrojení. Takto se ale chovají nohsledi z východu. Západní Evropa je mnohem rezervovanější, mimo Spojeného království.

Pokračováním Vrbětic je kauza Hamáček. Ministr vnitra a předseda ČSSD chtěl v Moskvě údajně vyjednat milion vakcín Sputnik V a summit USA–Rusko v Praze výměnou za mlčení kolem případu Vrbětic. Tuto zprávu minulý týden zveřejnil na Seznam Zprávy novinář Janek Kroupa. Věříte, že by se ministr vnitra takového jednání chtěl dopustit?

Je to jen dezinformační web Seznam Zprávy a osvědčený skandalista a konspirátor Kroupa, nebo i jsou nějaké reálné důkazy? Já o nich nevím. Jan Hamáček má sice páteř jak tureckou šavli, ale není debil.

Je pro vás Janek Kroupa důvěryhodným novinářem?

Mojí důvěry není hoden. A vy ho pokládáte za kolegu?

Může jít o útok na objednávku? Pokud ano, čí?

Nejspíš o objednávku BIS z podnětu zahraničních tajných služeb a nějakých cizích státních nebo nadstátních činitelů. Důkazy nemám, jen podezření, ale na rozdíl od nich – nic bez důkazů netvrdím, jen odhaduji.

O činnosti europoslanců nemá většina veřejnosti moc přehled. Kteří z těch českých jsou nejvzdálenější vašemu politickému postoji?

Z mého pohledu jsou skoro všichni extrémisté. „Extrémus“ je latinsky nejvzdálenější. Oni jsou mně velmi vzdálení, s výjimkou generála Blaška, který hlasuje velmi podobně jako já. Kateřina Konečná, od té doby, kdy sděluji domácí veřejnosti, kdo jak hlasoval, přestala neúčelně intrikovat a hlasuje například v otázkách migrace podobně jako my s Blaškem, a to často proti celé své frakci „Levice“. Neumím odhadnout, kdy ji za to vyloučí. Z mého pohledu nejvíce škodí KDU-ČSL, TOP 09, STAN a Piráti. Trochu méně škodí ANO a ODS.

Někteří poslanci jsou velmi kvalifikovaní, to je třeba uznat, ale z mého pohledu většinou nepracují v zájmu české veřejnosti.

EU je totiž v reálném světě nereformovatelná a vyvíjí se pro českou populaci velmi nepříznivě. Poškozuje i jiné národy, je to jednoznačně projekt globalistické hyperburžoazie, namířený proti národům, státům a demokracii. Toto hodnocení se může jevit jako nesmyslné, ale jen proto, že o EU nemá český občan šanci něco se dozvědět než „samá pozitiva a sociální jistoty“.

To je na samostatný rozhovor. Například o Zeleném údělu, podpoře imigrace, o „úspěších“ v boji proti covidu-19 atd.

Vývoj je rychlý a děsivý. Protektorát zvaný Evropská unie nás chrání před samostatným vývojem a uplatněním vůle obyvatelstva. Životním zájmem každé šelmy je ochrana kořisti před zcizením. Nahoře je zlovolná horečná aktivita a dole neinformovaný klid žáby v ohřívající se vodě. Zkouším s tím něco dělat.

Jak vidíte působení europoslanců pirátských? Ptám se i proto, že Piráti jsou podle průzkumů preferencí v Česku nyní nejsilnější stranou a favoritem podzimních (pokud nebudou dříve) parlamentních voleb....

Já se Pirátům věnuji s velkou péčí, popularizuji je a snažím se, aby nic podstatného z jejich činnosti neuniklo pozornosti české veřejnosti. Všiml jsem si zajímavého jevu. Pirátští europoslanci Kolaja, Peksa a Gregorová dávají na svoje FB stránky své projevy ve formě videí i textů, ale odezva na ně je slabá, kolem dvaceti komentářů, a skoro všechny negativní. Když dám tytéž jejich komentáře na svůj FB já, bývá komentářů 500–1000, a také velmi negativní vůči nim. Teprve po mojí popularizaci zájem na jejich FB stoupá. Nutně si tedy kladu otázku, kdo je tedy vlastně volí? A jestliže se o nich traduje, že jsou velmi zdatní na sociálních sítích, tak jak se jim to projevuje?

celý rozhovor naleznete ZDE

 

 

 

37 komentářů :

 1. Vazeny,

  uz o tom "melu" davno, a ti Euposlanci ktere jste jmenoval, jhe skutecny vykvet naseho naroda, ktery po lecbe ci hnojeni v 89 a 82 produkoval opravdove kvety zla a hnoje... takze si laskave uvedomte, ze co prichazi po posviceni.... de facto lecba Piraty Stanisty a aji i Petou9 fialkou, a dalsimi prizivnickymy pindostranickami na okresni ci mistni hladine, je nutna a potrebna aby se nam ANO (doufam ze bez Babise u vesla) vedlo po az 5_= letech lip, ovsem to zalezi ne na nasi ale Nemcich a Rusacich, a jestli taky prezijke Arizonsky prepocet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JE STALE VICE JASNE,ZE JEN OK SPD JSOU TI PRAVI PRAVACI

   a jen dalsi polit.subjekty,ktere si osvoji NPV program volicu, zvetsi svoje sance si nejen pomoci,ale ziskaji tak opravdovou podporu volicu potrebnou pro sedla do parlamevtu.
   Ostatni polit.subjekty delaji ocividne ze sebe uplne zbytecne, nami obcany placene politicke nemehla,kterym by ve vlastnim zajmu nemeli dat obcane zadnou sanci, nebot volit dale stejne mordy a ocekavat jine vysledky je zcela pochopitelny nesmysl.
   Tady je velka skoda,ze se mezi nami valecniky pravdy,svobody a prime demokracie IHNED neobjevi i pani Konecna,kterou by jiste obcane volici radi videli ve vedeni KSCM,kde neexistuje zadna osobnost, ktera by clenum strany vysvetlila navrh NARODNIHO PROGRAMU VOLICU NPV a dusledky jeho realizace,kdy nepratele lidu si pry uz celi vztekli,kupuji pampersky.

   At je to jak chce ,byla by tady mezi nami jiste vitana a mohla by prezentovat svoji odvahu a pohled jak zajistit KSCM pokud mozno nejen sympatizanty a volice,ale i vysvetlovani doposud cybejiciho programu teto bezesporu zajimave strany,ktera nema zadneho silneho propagatora a urcite by mohla uvitat probihajici transformaci rozdeptane OS na CILEVEDOMOU ČSV...

   Vymazat
  2. MUDr. I. David jako vždy skvělý. Ale podobně jako u senátu (který také jen škodí) je to především vina voličů a samozřejmě i vhodného "nastavení". Zatímco u nás v domě o výměně zámku ve vstupních dveřích rozhodnout schůze s více jak 50% účastí, tak senátora či europoslance může "zvolit" jakýkoliv počet voličů daného okrsku.

   Vymazat
  3. Článek dobrý..., akorát s tím Kroupou, tady jste asi trefili kozla. Ti zmetci ze seznamu zcela určitě mají důkaz a při vyšetřování ho budou muset vytáhnout. Ten důkaz zřejmě hodně smrdí, ale ne lží, nýbrž tím, kdo jej vyhotovil. Typoval bych to na někoho, ze zpravodajské branže. A nebude to důkaz, který bude v trestně-právní rovině čistý. Moc bych za to nedal, že to bude nelegální nahrávka. Uvědomte si jedno. Nikdo ze zúčastněných, verzi Kroupy nepopřel. Všichni od toho dávají ruce pryč. A Hamáček? Nepřeceňujte ho. Vůl je to až na půdu...

   Vymazat
  4. Jak se dělá válka? Akorát to sledujeme. Lokaj CIA Kodelka přinutil premiéra a ministra vnitra přečíst pamflet proti Rusku a za potlesku velkého bratra vyhostili Ruské diplomaty. Samozřejmě že nás Rusko šouplo mezi nepřátele. Tak že teď přijde velký bratr s tím, že je na čase nás začít bránit. A jestli se dostane k moci Bartoš s vykulenou Pekarovou, tak než se stačíme rozkoukat, máme tu radar, protiraketové jednotky a leteckou základnu USA. A amíci jsou jak švábi, jak jednou někam nalezou, už se jich nikdy nezbavíme.

   Vymazat
  5. Klamaćek CSSD tzv Mgr naletel pry svemu śefovi podplukovnikovi

   ktery mu povolil jet pro Sputnik V vakcinu,ktera zabiji ty bacily C19 na potkani a zajistuje pry nejmene rocni imunitu,pricemz mRNA uz nikdy z tela nedostanete a budete se muset starat co 6 mesicu o nove odpichnuti,nebot budete mit jen resistenci a pry ty bacily budou u vas behat a vyrabet nove variace.
   To nikdo nevi protoze neexistuje na to zadna gatesovska dokumentace.

   PRIKAZ PLUKOVNIKA:pry povoluji vam jet do mosqy,ale jednejte z pozice SILY tj "vrbowittz" .

   Tak chudak MGR z toho vylezl s ostudou a Putin jede dojednavat nove Rakousko-uhersko do Vidne,kde se se i pry na pokyn zle a nepotrebne "opozice" premisti prazske velvyslanectvi,nebot nas car zjistil,ze nase zbrojni tovarny jsou v prdeli a neni co resit!

   Vymazat
 2. Děkuji za informaci z prostředí parlamentu EU. Blíží se volby
  a rozumný Český občan by měl znát postoje poslanců,kteří vystupují jeho jménem. Bohužel šmejdi strany Lidové,TOP,Piráti,STAN i někteří z ANO a ODS vrážejí Českým zájmům kudlu do zad. Tyto strany nemůže soudný Čech volit.Jsou špinavé až za ušima. Fuj jim.

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělý článek pane Davide je to třeba šířit mezi lidi aby věděli kdo je kdo.

  OdpovědětVymazat
 4. Je to deprimující, polovina českého národa jsou debilové, myslím tím ty, co hlasují pro ODS, TOP 09, Piráty atd. Jak se poslučovali dohromady v touze po moci, to je nízké, fuj. Jenže problém je to, že není volitelný už ani Babiš, úplně se tím zprofanoval, je mi odporný v té své bezcharakternosti, a je to také příslušník národa, který za války kolaboroval s nacisty, je na čase, aby si to jeho voliči uvědomili, že od něho žádný charakter očekávat nemohou, že klidně bude podporovat fašisty, když to pro něho bude výhodné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navrhuji ustanovit jako jednotku zbabělosti jeden Babiš. On sám dosahuje hodnoty minimálně 7.
   Nebo jsem příliš optimistický?

   Vymazat
 5. ovšem povzbuzující je, že cca polovina českého národa nemusí nutně být debily, jenom se tak ve svém volném čase tváří ! Ovšem na vystoupení z EU to nestačí, zatím !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vk, není třeba EU rušit, jen ji vyrvat ze spárů NATO a převést ke sdružení EHS, svobodných států včetně Ruska jako protiváhu USA a Číny.

   Vymazat
  2. Se vyrvavaji sami, kdyz rusove ted rusi roury na Ukrajine a to nepratelstvi zaroven se zavislosti cele EU na Rusku nevesti nic dobreho v kombinaci..
   Ukazuje jen na silenstvi EU.
   Tim se tez znehodnocuji jako hospodarsko politicke sdruzeni do nejakych kriklounu zbavenych smyslu.
   Ve sluzbe NATO, ktere slouzi USA.
   Jeden kazdej stat ma svoji funkci v Evrope ,ale nektere jsou dulezitejsi svouji velikosti a jine polohou ,tedy maji fukci geopolitickou a usili smeruje, veskery vyznam CR znicit jiz od 89.

   Vymazat
 6. Parta hec docela sedí, trochu lepší mínění jsem měl o Zdechovském.
  P.S. jsou někde k nalezení výsledky hlasování k jednotlivým usnesením

  OdpovědětVymazat
 7. Pane vk davat energii na samospadem se rozpadajici EU se mi jeji dnes zbytecne

  zvirata zatnute zuby do koryt se budou branit nebot jejich prebedy jsou neprekonatelne.
  Je tu vsak jedna sice neschudna,ale pekelna sance.

  JEJICH INSTALATORY A POLIT:SUBJEKTY PRESTAT VOLIT!

  a dat hlas skutecnym zastupcum volicu.
  To bude delat obcanum doposud nevidane poteseni a ze tento proces dostal nazev "Nase informacni revoluce" dél a pusek pravdy,nemusi nikoho prekvapovat.Nezapomente.

  SLOVO LIDU BUDE A JE SLOVO BOZI a HOTOVO NO NI?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. krte,,


   zapomen na hlasovani na podzim, lide hlavne mladi jsou stale zpitomeli, Piraty, Stanisty, a dalsimi demagogy z Opozicnich stran,

   podivej mladejm se do tedka stale vede dobre, i kdyz hodne z nich - lepso-humano- studentu, dnes dela manualni praci, coz citi jako podraz, ale je jich stale malo.

   takze potrebujeme prizivnicko/opozicni strany aby pod vedenim Pirstanisty celou zem skukecne dostali na dno, a pakt i ti Pirato/Stanisticti volici kteri doufali v pekne placene fleky v mimovladnich organizacich ci ve vyzkumacich politicke situace v Horni Dolni Velke Zambezi ci nekde jinde, a ted strkaji koste v obchodech ci delaji cerne serify uvedomi, ze slapli do lejna, a nalitli jeste vetsim podvodnikum nez jsou oni, a a a zmeni svuj nazor zacnou volit nejakou statotvornou stranu.

   ja osobne doufam ze vlada spiny a chaosu ktera zacne za Vedenim oposicnich stran na podzim, skonci mnohem drive nez v zakonem terminu

   Vymazat
  2. Moudry stary muzi Basosi,udelej navrh jak hrabnout vsem piratum huculakum,

   kteri nase dobre rady jak zvitezit poslouchat nechteji.
   Do jejich prazdnych lebek zda se mi dobre prosazovat na jejich webu aspon otevreni diskuznich rubrik,aby si nadzvedli pera.
   Ovsem jsou na tom asi spatne neumi to zajistit, (čumi jim na buty),tak co tak tem impotentum koupit nejaky druh viagry nebo co,aby se jejich zenske nemuseli zivit tim pornofilmem.
   No oni nevylezou z mama hotelu,jedine kdyby je jejich rodice vykopli na dlazbu či co,zejmena za to,ze jim prave jejich ratolesti chteji zvysit najmy a obdrzet k tomu 5000 mesicne domovni dan.

   Ti hlupaci se daji obirat uz davno o dve tretiny platu,nebot je zivi rodice.
   Co tak roznest na kopytech jejich sracko-program?

   Nebo pochvalovat jejich masky C19,kdy vypadaji jako ty bacily?

   Vymazat
  3. Rossolini je mimořádně odporný anonym propagující fašismus.

   Vymazat
  4. Krtecku, uz jsem to psal, ale abych te potesil

   Hrtku,,

   starej sice jsem ale moudrosti moc nemam, jen si sem tam neco ze sveho pobytu za velkou louzi pamatuji, a ver mi ze jak vitr fouka skoro vzdy (pocasi) jde od zapadu k vychodu, tak i kulturni trendy zacinly od dvacateho si od 1920 roku k nam prichazet ze zapadu, od dejme tomu Charlestonu, pres Jive az do tedka kdy Black lives matter spolu s importem nebilych "krajanu"

   Takze jsem to co zazivam tady znova uz zazil pred dost lety za morem.

   Ale jako pred Kristem byli Mongolove bicem Bozim pro Cinany, a pozdeji Hunove pro Evropu, a potom Turci, az po Rakousko-Uhersko pro nas Cechy, tak ted prisli na radu v 89 -93 dva Vencove, druhy horsi nez prvni, a prave ten, zpusobil totalni kolaps Ceskoslovenska jako takoveho, a aby svou itiotsko-nercisistickou idiotskou Ekonockou,,,,no a ted nevim jak toho idiota popsat......vizi, ktera byla platna v 18 stoleti, kdy se rodil kapitalizmus z pozdniho feudalizmu, dokonale znicil a pomohl rozkrast a totalne znicit zbytek Ceskoslovenska - CEchy a Moravu na zacatek budovani ceskeho prumyslu v roce cca 1840.

   takze s tim hovnem co zde misto prumyslu mame, se z nas stala takova dira cili senkrovna v Srdco Evropy,do ktere i Polaci hazeji ci vozi svuj odpad.

   takze z kdysi mocne prumyslove zeme v srdci Evropy, ktera prosperovala i za "zasranejch komousu" se stalo to co je, a muzem byt vdecni za#!$!$ Nemcum ze prevzali nektere napul rozkradene podniky (Skoda, Pal Transporta a jeste par)

   Proc o tom pisi misto psani o Piratech a dalsich hajzlech s nimi spojenych? ....No ted kdyz jsme dokonale v hajzlu a na dne, tak je fakt jedno kdo tu zumpu bude ridit, nemame nas prumysl, ale za to mame od sametu 19 novych Humano-universitt, ktere uz nam na stesti zacaly produkovat nove plnice regalu, hledace parkovist, i mile prodavace cehokoliv ci neceho jineho

   nezlob se budu koncit, ale ver mi, ze na nasich Piratech nezalezi, tak jako nezalezi na tom jestli ANO zase vyhraje, a ac SPD je skutecne vlastenecka organizace, tak OKI a mam ho rad, s tim bordelem taky

   Vymazat
  5. Basosi,delas dobre navrhy, tak jses moudry.Mi to nevadi

   bavit se budeme vsichni lip,kdyz ty prazdne lebky a ohlodane kosti piratu dame k vyzkumu vakua a pokud to pujde nepripustime je ke korytum.
   Tak je totiz jistota,ze i kdyz jsme na dne tak ti nevzdelanci nas zakopou jeste do toho dna o metr vice a vzdy se najde dalsi myslenka zlyh nenazranych kapitalistu,kteri cekaji,ze je zase znarodnime a dluhy platit nebudem.
   No nasmal by jsem se kdyba generaly v AMERU a FRANTIKY napadlo ty gatesovce zdanit 90%,aby kdyz chteji ty slimaky to taky zaplatili.

   ONI MAJI RADI SILU A CEKAJI NA NI,TAK CO, to by byla lepsi prca no ni?...

   Vymazat
  6. Propagátor fašizmu Rossolini byl všude smazán. 60x!

   Vymazat
 8. Pane MUDr. Davide. Je hanbou našich politiků, že jsme byli zařazeni na listinu nepřátel Ruska. Naši ,,přátelé" ze Západu nás budou plácat po zádech ale na naše místo chtít nebudou. Jsem přesvědčen, že drtivá většina našich občanů nepovažuje Rusko za našeho nepřítele zrovna tak jako ruští občané nás. Proč? Co na nás Rusko chce? Územní požadavky, politické ústupky, změnu ideologie, když jsme oba kapitalistické státy? A co by tu špionavali, když nám nic nepatří a veškeré top sekret na sebe sami vykecáme? Hanba nám, teda ne nám ale našim politikům. Věř a víra tvá ve Vrbětice tě uzdraví. Teda mě asi neuzdraví. Rusko je dnes jediný stát, který může Evropě pomoci. A to především nerostným bohatstvím. Ale toto bohatství budou jako správní kapitalisti svým obchodním partnerům prodávat a nenechají se o to násilím připravit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kutnaku,

   chci sice jit chrapat, ale nemas pravdu o nasi uloze k Rusku.. Zapadu je uplne u prdele jak se chovame ci nechovame k Rusku, to je vylozene ceska, iniciativa, mozna postouchnuta k vuli..... Beloruskemu povstani, DUkovanech, Temelinu, a uprchlicich, protoze Bidet jkeste jich nema dost, a tak ma mozna radost(jestli o nas vubec vi) ze mu prinafavame jako mopslik Bernardynovi........Mozna ze na tom nejvic vydela Zeman - president, je skoro teoreticky mozne ze Bidet ho pozve do Vajthauzu, kdyz Trump mu to na zacatku sve kariery slibil ale pak se na nateseneho Milouska vykakal, takze Milousek ma nadeji, a ve vajthauzu maji rampy pro vozickare

   Vymazat
 9. Pane Kutnohorsky,jste jeste ze stare skoly a chcete sirit dobro

  tady je treba prevzit metodu chucpe a zkusit taky realizovat zlo.
  Dobre rady zcela urcite nepomohou,obcane cekaji od zastupitelu,ze jim konecne budou drzet štanglu,ale oni jim VZDY BUDOU SKODIT i tim,ze budou volice ignorovat a krmit koblihou,aby se posmolili blahem.
  To uz dnes stacit nebude.

  Proto si vsimnete,ze je nejvice dopaluje ta pekelna SPD,ale jeji program dava bohuzel trochu vic nez 6% a hodnotny je snad jen nr.10,zmena systemu,dalsi zesilvani ma zarizovat jejich 5 vedoucich,ale ti jsou tise v koutecku mozna i mrtvi.
  No co tak zacit prave jim ten program ZESILOVAT,probranim jejich bodu i kdyz to budou pokladat za drzost a nepratelsky utok!?

  OdpovědětVymazat
 10. I v NPV prozatim chybi postulat nr.5,ktery by podporoval tzv Stredni tridu

  tj male a stredni podnikatele a zivnostniky jinde tvorici zaklad statu,kteri maji byt u nas vyhubeni od majitelu velkych penez a stale si mysli,ze to preziji a vi vsechno lip.
  Myslite,ze by jste takovy postulat dokazal navrhnout?

  OdpovědětVymazat
 11. Lidi nedělejme si iluze o volbách. Dosavadní posranci kromě velmi malé skupiny /do 10ti/ jsou NEVOLITELNÍ!
  Protest rodičů Liberec 15.5.2021
  https://www.facebook.com/…936

  OdpovědětVymazat
 12. CHácháchá, "...nás se zastal celý svět!!!!..." To je vůl, hlavně slavná EU nás podpořila tak, že Andrej musel brečet o pomoc. Zase byla nakládačka od staré, co?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Patřilo jim to, jen je škoda že za pitomce v tom lítáme s nimi. Poslední gradace blbosti je vysvětlení, že důvodem nepodpory od EU je nejednoznačný postoj prezidenta.

   Vymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Jsem rád že existuje u nás jedna strana která je objektivní a dá se sní polemizovat tou stranou je SPD. Jiná strana je nevolitelná.Fialovi bych koupil lístek do vlaku a poslal ho šupem domů do Brna. Jako nácek zpátečka nežádoucí .

  OdpovědětVymazat
 16. Moc děkuji za všechny Vaše vhledy, pane doktore.
  Dovolte vzpomínku na odlehčení.
  Když začala po vyhoštění ruských diplomatů demožumpa jásat a kasat se a mlít pantem o evropské solidaritě, tak jsem pobaveně poznamenal ke svému synovi (mimochodem místopředsedou SPD (pro SPD jsem ho před lety získal já, abych se také trochu pochlubil)) v jistém městě, u kterého jsem byl návštěvou:
  "Jo. Postavěj se za nás jako Suchařípa ve Faunovi - plnou silou své osobnosti."
  A přesně tak to také dopadlo. Stojí za námi "plnou silou své osobnosti" - a toť vše.
  Upřímně - rozum mi nebere, jak se tací naivní šašci mohou považovat za politiky a dokonce být zákodárci!!! To i vysmívaný "Kůl v plotě" byl proti nim duchovní obr!

  OdpovědětVymazat
 17. Jeden se musí smát. Firma chce po policii navrácení tisíců Sa 58, milionů kusů nábojů, několika set kulometů, raketometů, jakoby netušila, že si to všechno odvezl Čepiga s Miškinem na kárce. A ten poslední vtip je taky dobrý mobilní operátoři zřejmě skladují lokalizační údaje telefonů desítky let, když teď čučkaři zjistili, kde s ním byl majitel firmy před 7 lety. Jeden by řekl, no, nekupte to. Informace se pochopitelně dostaly tam kam měly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, to mě zase při té zmínce o lokalizačních údajích roky zpátky spíše přejel mráz po zádech. Ježto jsem jaký jsem, okamžitě jsem si řekl: A co když je to s tou archivací fakt?

   Vymazat
 18. Rozhovor s generálem Pelzem , bývalým velvyslancem v Afganistánu je hodně výživný a myslím, že by si měl Seznam začít dávat do "kasičky" na pokutu a to nejsem nijak jízlivý, ale báchorka o tom ,že Hamáček chtěl "vyměnit" Vrbětice za milion Sputniků a samit RF-USA je zcela na vodě a u soudu jistě dojde k řádnému ocenění, kdy můžete dostat hlavní cenu jako sedmilháři!!! https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/-Trump-nesmel-vyhrat-aby-vznikaly-kauzy-typu-Vrbetice-Zpravodajec-Pelz-Lez-o-Rusku-vyvracena-vyrobi-se-nova-Je-to-umysl-664206/diskuse

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.