Reklama

neděle 2. května 2021

Sankce proti Jourové, to je na láhev sektu

Jiří Vyvadil

2. 5. 2021 VašeVěc

Každý ví, jak je eurokomisařka Jourová u nás nenáviděná. Šíří podobné nenávistné zprávy jako naše koalice SPOLU. Doslova mne zalila vlna klidu a uspokojení, když jsem si přečetl onu zprávu, že Věře Jourové spolu s dalšími byl zakázán vstup na území Ruska.
4

Zažíváme totiž, ne sice úplně, ale hodně podobně onu masáž, kterou jsme zažívali my starší před rokem 1989, období jediné pravdy a bezmoci umlčované většiny.

Kdysi to byli komunisté vedené Jakešem, Bilakem či Fojtíkem, kteří nám servírovali, co jsme povinni jako jediné pravdivé opakovat, dnes naprosto stejně jsou to polistopadová liberálnědemokratická média. Když Trump shodil bombu na iránského generála Sulejmáního nebo když Biden v rozporu s mezinárodním právem na území svrchovaného Iráku zaútočil na iránská vojska, všechno bylo O.K a naši ministři zahraničních věcí neodvolávali agenty CIA v dnešní ambasádě USA v Česku. I když je to zřejmě a zcela nepochybné.

Ale když časopis Respekt ve spolupráci s tzv. investigativní skupinou placenou z peněz především anglosaských tajných služeb si vycucá z prstu, že před sedmi lety údajně ruská tajná služba zorganizovala výbuch ve Vrběticích a má k tomu jen tolik důkazů, že vlastně nejsou žádné a nemohlo být zahájeno trestní řízení proti konkrétním pachatelům a ani vydán mezinárodní zatykač, odvoláme 3/4ruské ambasády a naše liberálnědemokratrická „svobodná“ média vytvoří doslova štvanici na prezidenta republiky, že se odváží pochybovat.

…..

Ruské ministerstvo zahraničních věcí v souvislosti s dřívější provokací Alexeje Navalného a následného vypovězení tuším 6 ruských diplomatů pracujících v zastoupení u EU rozhodlo o sankcích proti Věře Jourové a dalším bruselským vysokým představitelům.

Kromě Jourové má vstup zakázán například i šéf Evropského parlamentu David Sassoli.

Podle Ruska se jedná o reakci na krok Rady EU, která v březnu v kooperaci se Spojenými státy zakázala vstup do zemí Evropské unie (EU) šesti Rusům, kteří se měli podílet na otravě či věznění ruského opozičního předáka Alexeje Navalného a také na potlačování pokojných protestů.

Brusel také podle ruské diplomacie odmítá jakékoli návrhy Moskvy na řešení diplomatických problémů.

„EU pokračuje v politice nelegitimních jednostranných omezeních vůči ruským občanům a organizacím. Tato praxe je v rozporu s chartou OSN a základními normami mezinárodního práva. Je doprovázena protiruskou hysterií a není podložena důkazy. Všechny naše návrhy na řešení jakýchkoli problémových otázek vzniklých mezi Ruskem a EU jsou ignorovány nebo odmítány,“ píše se ve vyjádření ruského ministerstva zahraničí.
„Samozřejmě s vědomím a podporou USA, které neskrývají svůj zájem na přetvoření Evropy v arénu politických střetů,“ stojí v dokumentu.A tak díky Rusko…Vracíš nám alespoň trochu potřebný pocit pro rovnováhu.

41 komentářů :

 1. Jsme se casto preli kdysi, kde maji nektere exemplare zen umisten ten organ na normalni premysleni, tedy rozum, ale vlastne kdo vi, nerozum neni ten uplne presny vyraz..
  Vetsinou jsme se citili bez viny ,kdyz.
  Byli jsme vetsinou k tem snaham o vysvetlovani donuceni, prekvapivymi,necekanymi vysledky jejich pocinani, jednani a vystupovani, hlavne premrstenych jejich aktivit, asi hormonalniho puvodu, jiz tenkrat, od casu tech nucenych navstev zakladni skoly..
  Meli jsme moznost ziskat velke zkusenosti s hojnosti vzorku tam zastoupenych..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To není v ženách, stejně hloupě vystupují v EP i muži. Bohužel hájí práva kdovíkoho, ale nejsou to práva českých občanů. Za ty se jen schovávají. Nutno ale říci, že se najde dost lidí, zejména mezi mladší věkovou skupinou, kteří jim věří. K vlastní škodě se o tom pak budou muset přesvědčit na vlastní kůži. Život není jen o tom, dát si šluka z trávy nebo koukat na zadarmo stažené filmy na internetu. Důlležitější je spravedlnost v odměňování, právo na práci, právo na slušný život a zabezpečení dětí a v neposlední řadě právo na bydlení. To vše mnohé mladé lidi nezajímá, protpže zatím vyrůstali jako v peřinkách. Probuzení bude o to tvrdší.

   Vymazat
 2. Bude chtit nami zvoleny vrtosivy "ja nic ja muzikant" miliardar ,ktery pry ma heslo ANO,BUDE MI LIP

  zakroutit vsem svym volicum pres "nevinnou"zenstinu slouzici jeho kamaradovi Seresovi jejich informacni revoluci krkem?
  No ne, to bude fakt prca,on se pripravuje sve volice vybit tim,ze jim upre ten sputnik v a oni budou tleskat a volat

  NIKDY JSME SE NEMELI LEPE,JE DOBRE,ZE DOSTANEME JEN JEDNU TRETINU PLATU!

  Budeme ho muset znoivu zvolit,HURA!

  OdpovědětVymazat
 3. Trochu se opravm.Lide vi,ze neni koho volit.Co tak zkusit to s OK SPD

  Kdyz uz nic tak aspon dopalime toho vrtosiveho miliardare s jeho heslem ANO,BUDE MI S VAMI TROTTLY LIP!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nemusíš psát tady. Piš to na jiných diskusích. Ono je snadné přesvědčovat přesvědčené.

   Vymazat
 4. Paní komisařka zobrazena jak sama neposkvrněná Panna Maria. Málem, i gestem, Pravdu Boží zvěstovat.
  Nevím, jestli je ještě přípustné odvolat se na poznatky neurologů. O poněkud rozdílném uspořádání mozku žen a mužů. Tuším a například, co do propojení mozkových polokoulí. Účelném. Z hlediska vývojem daných specializací. V zájmu udržení živočišného druhu. Nestojí to za úvahu? JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A misto kvalitniho Sektu, spousty pavlacove ucitelskych Splechtu.
   Kdo neumi ten uci,krici, jeci a kdo umi ten dela..
   Meli je s Leyno nejdrive vyzkouset jako personal, zkusit zaucit na provoz verejnych zachodku..

   Vymazat
  2. JiH, nebásněte. Rozdíly jsou, ale né ve schopnosti mozku.

   Vymazat
  3. J.J. 2. května 2021 14:25, o schopnostech není řeč. O procesech být může. Příliš jste to nezkoumal, zdá se. JiH

   Vymazat
  4. JiH má zase záchvat.
   Madam Ďourová, na má pouze, jak se to jmenuje? Asi Stokholmský syndrom. Tu dobu v českém vězení si musí vynahradit. Ti mě to zaplatí i s ostatníma grázlama.

   To je mě milejší i coura. Ta není tak zákeřná.

   Vymazat
  5. Lubezi 2. května 2021 22:48, vy opravdu číst neumíte. Zato jste drsňák, že? JiH

   Vymazat
  6. JiHu, o mých schopnostech nechte psát posudek jiné.
   Vy si hodně rád hrajete s lidma, že? Když máte stabilizovanou polohu, jste dobrý pisatel a to mám rád. Ale když jste vychýlen, jste manipulátor. A vám se to líbí, že?
   Zůstaňte raději v té poloze číslo jedna.

   Vymazat
 5. Já bych jí zakázal i vstup do České republiky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by skutečně bylo nejlepší, Jourová již dávno kope ta někoho jiného než za ČR, v cizím žoldu a výlučně pro svoji kariéru. Inu dej blbci šanci. A v Česku již u mnoha lidí ten zákaz má! Jinak se Rusové těmi zákazy jenom snižují na úroveň úředníků EU, mají to dělat s překvapením a ten zákaz jim dát v případě že s nima budou chtít jednat

   Vymazat
  2. Travex, nesnižují. Vždy SR musí nejak reagovat a dosud byli dost vlažní. Někteří zdejší válečníci to považovali dokonce za slabost a tak se pokusili uchylovat k ultimátům. Země typu Česko dávalo ultimáta! Zdá se to neuvěřitelné všeobecně, ve vztahu k Rusku už skoro směšné. Pražský primátor zvaný atomový hřib, z hlediska kompetence a významu úplná nula, dokonce prohlásil, že Rusko je závislé na české výrobě a penězích. Bohužel, takoví exoti se v poslední době dostávají do vrcholových funkcí. S něčím takovým nelze jednat jinak.

   Vymazat
 6. Osobně si myslím, že Rusko by mnělo vyhlásit ne jenom na Joru kňouru sankce a zákaz vstupu, ale i na brusel s jeno vysrávači. A Belgii pro podporu teroristických organizací.

  OdpovědětVymazat
 7. Bilak ted vypada ve srovnani s nima, dokonce jako statnik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ať je mu v komunistickém ráji blaze, uměl alespoň ušít kalhoty a to Jourová jenom prášit.

   Vymazat
 8. Jó, když se daří, tak se daří ! Ale i my bychom měli být schopni, ukázat této jedovaté pavlačové bábě, její pravé místo. Myslím, že pavlače se zde ještě nějaké nacházejí. Určitě by si tam měla co říci, třeba s paní Ditou.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 11. Podle mého názoru Rusové udělali v případě této Jourové, chybku.
  Dávají jí nepoměrně větší význam než jaký kdy měla a bude mít.
  Její důležitost totiž stojí a padá s tím, že má pajšl na to, aby se pružně a dokonale přizpůsobila jakýmkoliv podmínkám. Její motivace průzračná, a sice, strávit zbytek svého života při zlatém korytě, což je ta její skutečná hodnota, kterou vyznává jako své božstvo.
  Takových jsou ovšem tisíce (a nejen v Bruselu, a tak vyzvedávat jednu kreaturu tohoto typu z davu navlas stejných se mi nezdá spravedlivé k těm zbývajícím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jourova je členem EK. Flinten Uschi není jiná. Možná ještě blbější.

   Vymazat
  2. Zlaté koryto??? Čeká jí Gitmo, v lepším případě A51... Ostatní blby rovněž; proto ta překotnost a panika...

   Vymazat
  3. Presne na co myslim, rusove jsou moc zdvorili a patlaji se s temi,ktery jsou hluboko pod jejich urovni..Vsem se snazi odpovidat slusne,take na sproste hulvatske zvasty..Podradne a bezprikladne ubohosti..
   Predtim si delali legraci s menecenym viditelne Kerrym,co chteji resit s podobnym Zelenskym, Macronou a Merkel, kteri viditelne postradaji aspon nejake zakladni schopnosti, evidentne jen umi a musi slouzit a jeste spatne i sobe ..
   Erdogan to dal nedavno najevo uplne jasne a zretelne..Jak se veci resi bez sluzek a sluhu, ktery se neberou vazne.. Erdogan predtim zarval na Macronu a ta rychle prilezla zadonit o odpusteni s miliony Euro ..
   Ani tak neprestavaji lezt za nim a bez spetky hrdosti, plni ponizeni v jednom kuse..
   Jedna se nimi jinde mimo Rusko a Cinu,tak jak plne zasluhuji..
   Dokazuji tak ,co jsou a co maji rozkazano..

   Vymazat
 12. Tak co mají dělat jen provádí zrcadlovou politiku USA politručka ďourová by stejně do Ruska nejela.

  OdpovědětVymazat
 13. A co Hamáček, pane doktore, přiťukne si s Vámi?

  Upřímně - divím se, že Vás ČSSD ještě nevystrnadila. Nebo že jste se nesebenevystrnadil. Co mezi tou prodejnou bandou ještě pohledáváte?

  OdpovědětVymazat
 14. Neuvěřitelná urážka a špína. Nebo extremistická provokace komisařky Jourové? Všichni dědkové a báby, soudci a lékaři nad 60 let jsou nesvéprávní, prohlásila Jourová. Seberte jim konta, účty a maily! Napudrovaná. Pří každém projevu se veřejně culí, jak vydrbala s celým národem a bere měsíčně plat půl milionu + veškeré náhrady. Kope za EU PROTI ČESKÉ REPUBLICE. Zrovna v minulých dnech padaly výhrůžky směrem k Polsku, že se chce zbavit starších soudců. Zde Jourová veřejně tvrdí, že jsou nesvéprávní, možná dementní a všichni by měli být pod kontrolou. Vyškolené milice Evropských hodnot! Takže v České republice je více jak 3 miliony dementních, vystrašených lidí, kteří by na internet neměli vůbec vstupovat!
  Její motivace průzračná, a sice, strávit zbytek svého života při zlatém korytě.

  OdpovědětVymazat
 15. Pro tetku Jourovou a její pouť na mastné místo v EU podobající se způsobu jakým strejda Poche vrazil na místo ministra zahraničí pytlíčka Petříčka a její "výsledky práce prý pro ČR" - nemám slušných slov. Na politiky máme prostě smůlu a vypadá to, že už jejich výběr na nejvyšší funkce - vůbec nemůžeme ovlivnit. Je katastrofou co hrozí národu po dalších Parlamentních volbách. Obrovský mediální tlak celé fronty Stohoven,kaváren a ČT zřejmě vykadí na naši nebohou vlast to nejhorší co se zde připravuje. Jde o šílené zbrojení,zatažení ČR do války, vítání uprchlíků,velké zdanění lidí a zdražení všeho co potřebujeme k životu. Soudím že nejde o strašení, jde o reálnou hrozbu. ( Viz.programy Pirátů,STAN,TOP,ODS a Lidovců.)

  OdpovědětVymazat
 16. No Jourova, co si pamatuju tak byla skutecne hezka, ale to bylo davno, jeste pred tim nez hanebne ztloustla, v te dobe, jeste pred prostatou bych ji rad osobne poznal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty máš teda vkus!
   Brrrrr
   Ani ty chlupy se nehnou.

   Vymazat
  2. 15,03
   Vy jste musel znát tak kolem střední školy,pak už to nestojí za slušný komentář.....-)

   Vymazat
 17. Jaký je vtom rozdíl . Táta bolševík STB - dcera nácek EU. Ani se Rusúm nedivím že ji zavřeli dvířka.

  OdpovědětVymazat
 18. Krom pubertálních výlevů by stačilo kdyby všichni, od ní odsouzení jako zbyteční občané (nejen nad 60 let), ji už nedali ve volbách hlas. I když zatím nejsem důchodce, tak se rád přidám.

  OdpovědětVymazat
 19. Tváří se jak svatá Dala
  raději by ale vzala.
  Dám jí výlet sváteční
  kde chybí cesta zpáteční.

  OdpovědětVymazat
 20. Vono je to vsecko moc hezky,Jourova sem Jourova tam..Kdybych ja byl v jeji kuzi...Vahal bych si najit asi 5 minut na nahlednuti do zdejsi NR. Jestli to ma cenu.
  Protoze velmi pochybna kvalita urovne.
  V pripade,neco precteni, pak bych byl opravnen prohlasit, podivejte ten primitivni ubohej hnuj mne kritizuje..
  A mel bych nejmin z 50 % pravdu. Redaktori zrejme nestaci ve schopnostech na udrzeni nejake urovne a misto tolerance pousteji kde koho,aby se tu vyzvracel a neco horsiho..
  A dokonce nektere slusne prispevky vyhazuji..
  Kdo chce hazet sutrama nemel by zit ve skleniku..
  A kdo jsi bez viny a lepsi, tak hura na tu Jourovou..

  OdpovědětVymazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.